jak dbacie o swój wygląd? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-21, 10:28   #61
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: jak dbacie o swój wygląd?

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Ja się przez większość życia myłam w wannie słuchawką prysznicową Żadna polityka: siadam, myję górę, wstaję, myję dół - wtedy woda nie chlapie wokół. Wygodniej jest pod "stojącym" prysznicem, ale da się żyć, a i jest gdzie poleżeć jak się ma ochotę.
U mnie to samo, identyko Trzeba przyznać że to po prostu wygodne.

Używam płynów do higieny intymnej, trudno mi sobie wyobrazić mycie się samą wodą. To tak jakbym miała całe ciało umyć samą wodą. Na chwilę wystarczy, ale miałabym wrażenie że to żadne mycie.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 10:33   #62
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: jak dbacie o swój wygląd?

Nie lubie wkladac zbyt wiele wysilku i czasu w zabiegi pielegnacyjne, ale raz na ok.4 miesiace robie keratynowe prostowanie, w podobnym czasie obcinam wlosy, ok. raz na tydzien olej na wlosy, 3x w tygodniu maseczka tonikowa, peeling. Do tego depilacja depilatorem (bo nie trzeba machac maszynka zbyt czesto), czasem balsam brazujacy, z reguly nawilzam cialo jakims latwo wchlaniajacym sie olejkiem, paznokcie maluje sama i wlasciwie na ten sam kolor. U dloni jedna warstwa czegos w stylu essie mademoiselle, na stopach czerwien, scieram tez martwy naskorek pilnikiem elektrycznym scholl. Nie lubie sie przemeczac. Do tego staram sie cwiczyc 2-3 razy w tygodniu i jesc jak najmniej przetworzonego jedzenia (chociaz z tym bywa roznie).
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-21 11:33:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.