Scent Bar IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 23:00   #331
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Myszko, nadal tyle wychodzi, jak się ścisnę bardziej w piersiach to wyskakuje 70 F Jezusie.......

Tymeniu, rozmiar rozmiarowi nie równy, nie ma się czym przejmować
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 23:01   #332
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Scent Bar IV

Nie przebrnę przez wszystko, no way
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
A ja slucham wspanialego koncertu , tak glosno zaby dzis kumkaja
To piękny koncert masz Zuziu
U mnie niestety nie ma żabich koncertów, ale mam blisko las i tam kosy wyczyniają istne cuda.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 23:03   #333
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mięsa wszelakie, to dopiero ostatnio przestałam się bać robienia czegokolwiek, z mięsa innego niż pierś z kurczaka
Jak narazie schabowe, zrazy zawijane i bitki różniste opracowałam do perfekcji Piec czegoś w jednym wielkim kawałku, jeszcze nie próbowałam, bo boje się, że albo wyjdzie suche na wiór, albo podam w połowie surowe Ale małymi kroczkami, może i do tego dojdę
Hehe... Trzymam kciuki, za powodzenie akcji

Ale wiem co masz na myśli Ja nienawidzę przygotowywac mięsa Pomijając fakt, że na ogół go nie jem (nie jem mięsa ssaków ) i męczę się podczas tej czynności to kompletnie mi to nie wychodzi Głupie schabowe albo upieką się na węgiel albo są surowe w środku

____

Szit, telewizor sam się włączył. Zaraz wylezie z niego Samara (ta szlora z The Ring, której do dziś się boję ). Idę do mamy


Dobranoc
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 23:06   #334
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Szit, telewizor sam się włączył. Zaraz wylezie z niego Samara (ta szlora z The Ring, której do dziś się boję ). Idę do mamy
W razie czego nie patrz jej w oczy, bo z tego co pamiętam to widok jej twarzy (zwłaszcza wspomnianych oczu) był zabójczy
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 23:13   #335
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar IV

Annmarie- ja chyba jeszcze potrzebuje czasu, żeby do pieczenia dojrzeć
Czarnazuziu- żaby są super
Pamiętam jak w któreś lato, pod moim oknem zamieszkał najprawdziwszy słowik Zaczynał śpiewać tak ok. godziny pierwszej, czyli mniej więcej w porze o jakiej kłade się spać. Najpierw byłam nim zachwycona, ale po kilku nocach, kiedy uspypiałam nad ranem, jak łaskawie słowik się zamknął, marzyłam tylko żeby wejść w posiadanie dubeltówki, lub chociażby procy Chyba żadne zwierze, nie budziło we mnie takiej agresji jak on
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 23:40   #336
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Co Ci dokopało?
Nerwy i emocje. Tż twierdzi, że dawno się tak nie zachowywałam; jestem jak chodzący rzucający o byle co mięsem wulkan. I oczywiście nigdy nie wiadomo, czy rzucę wiąchą, czy zacznę ryczeć.
Jestem zmęczona; + muszę się hamować żeby nie wpaść w zgubny skutkach wir zakupów, które zwykle poprawiają humor na godzinę, a potem tylko są kolejnym powodem do dołka (że marnuję kasę, że nie potrafię się kontrolować, że to że tamto).
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 23:47   #337
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
u mnie głównie pielęgnacja bo mam tego duzo za dużo: własnie policzyłam, że mam 16 balsamów i kremów do ciała;/ musze przestać kupowac i zuzyc troche zapasów...
Oj Balsamów tez mi się uzbierało - na szczęście ani kolorówki ani pielęgnacji nie kolekcjonuję - kupuję jak mi sie coś skończy - tylko wtedy mam problem z podjęciem decyzji co


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Tak to wygląda niestety, jak się jest żałosną smętną ciepłą kluchą; którą wiecznie coś rani, smuci i wykańcza. Czasami jak na siebie patrzę, to czuję tylko pogardę...

Tak bardzo chciałabym być silna
Płacz nie jest oznaką słabości Rachelo - tylko wrażliwości - a to bardzo duża różnica.


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nerwy i emocje. Tż twierdzi, że dawno się tak nie zachowywałam; jestem jak chodzący rzucający o byle co mięsem wulkan. I oczywiście nigdy nie wiadomo, czy rzucę wiąchą, czy zacznę ryczeć.
Jestem zmęczona; + muszę się hamować żeby nie wpaść w zgubny skutkach wir zakupów, które zwykle poprawiają humor na godzinę, a potem tylko są kolejnym powodem do dołka (że marnuję kasę, że nie potrafię się kontrolować, że to że tamto).
Stres spowodowany różnymi rzeczami gdzieś się musi ulotnić. Jeśli jesteś wrażliwa a na dodatek wszystko się skumulowało, nauka, egzaminy - to naturalne, ze tak reagujesz - jesteś wrażliwcem - a to nic złego. Musisz tylko odnaleźć sposób ... to nie takie proste - ale możliwe.

Też kiedyś miałam taki okres, pomogło mi regularne łykanie Persenu. Okres napięcia minął i jest zdecydowanie lepiej.




Edit:

Znaleźliśmy dziś pisklę wróbla, które wypadło z gniazda. Ma jeszcze zarośnięte ślepka i jest nieopierzone. Nie udało nam się znaleźć gniazda. Nie wiem co robić z tym maluchem. Nie zostawię go bo go zjedzą koty psy albo mrówki - już po nim łaziły napastnice jedne. Znowu nie wiem, czy będziemy go potrafili wykarmić. Serce mi się kraje jak patrze na te 3 cm nieszczęścia. Takie maleńkie - a jakie ruchliwe.
Nakarmiliśmy go muchami i namoczona bułką, ale nie wiem czy to mu wystarczy. Kurcze.


Znalazłam w necie zdjęcie podobnego - to u Nas jest chyba troszkę mniejsze nawet.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2b347a6e7237a9c7med.jpg (31,3 KB, 36 załadowań)
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 00:36   #338
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Favkes - A czy ten Persen usypia? Ostatnio wzięłam Validol i paskudnie się czułam. Niestety też mogę się podpisać pod częścią tego co napisała Rachela ( oby szybko przeszło). Wrażliwce nieźle dostają po ...
Z wróblem nic nie poradzę, bo się nie znam, ale życzę powodzenia.

Tutaj coś na rozweselenie (chociaż czy ja wiem czy tu się śmiać czy płakać):
część 1
część 2
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 00:40   #339
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar IV

Favkes, może to pomoże:
http://www.woliera.com/index.php?pid=704

Wiem, że to o gołębiach, ale o wróblach ciężko znaleźć, ich się raczej nie hoduje.
Poza tym sądzę, że początki karmienia są podobne.


Mam nadzieję, że maluch przeżyje


Edit: A jednak.
http://www.bociany.kalinski.pl/viewtopic.php?t=797
http://cik.nethit.pl/forum/topic285928.html
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 00:46   #340
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Favkes zobacz tu:
http://klubciconia.ptaki.info.pl/index.php?id=31
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 07:06   #341
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nerwy i emocje. Tż twierdzi, że dawno się tak nie zachowywałam; jestem jak chodzący rzucający o byle co mięsem wulkan. I oczywiście nigdy nie wiadomo, czy rzucę wiąchą, czy zacznę ryczeć.
Jestem zmęczona; + muszę się hamować żeby nie wpaść w zgubny skutkach wir zakupów, które zwykle poprawiają humor na godzinę, a potem tylko są kolejnym powodem do dołka (że marnuję kasę, że nie potrafię się kontrolować, że to że tamto).

rachelko czy poprawie Ci nastrój tym że ze mną też coś owładnęło?

Wszystko mnie drażni i zaskakuje. Najgorsze jest to że mam mega żal do kogoś i nie mogę tego wyrzucić. Kryzys taki że w furi wlosy obcięlam- jeden bok. Tyle zapuszczalam i kazalam mu ciąć. Nawet bylam zdolna do wykolczykowania się. Tylko czy kubeczki smakowe będą zadowoloneWszys cy są w szoku. A mi nie lepiej nic a nic.

Zakupy dziś. Zobaczymy czy wyrzuty będą.

Favkes dbaj o sierotke. Zapytam brata co masz robić
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 07:37   #342
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Znaleźliśmy dziś pisklę wróbla, które wypadło z gniazda. Ma jeszcze zarośnięte ślepka i jest nieopierzone. Nie udało nam się znaleźć gniazda. Nie wiem co robić z tym maluchem. Nie zostawię go bo go zjedzą koty psy albo mrówki - już po nim łaziły napastnice jedne. Znowu nie wiem, czy będziemy go potrafili wykarmić. Serce mi się kraje jak patrze na te 3 cm nieszczęścia. Takie maleńkie - a jakie ruchliwe.
Nakarmiliśmy go muchami i namoczona bułką, ale nie wiem czy to mu wystarczy. Kurcze.
Ojejku, musisz koniecznie się nim zaopiekować albo oddać w dobre ręce.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Tutaj coś na rozweselenie (chociaż czy ja wiem czy tu się śmiać czy płakać):
część 1
część 2
Tragedia

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nerwy i emocje. Tż twierdzi, że dawno się tak nie zachowywałam; jestem jak chodzący rzucający o byle co mięsem wulkan. I oczywiście nigdy nie wiadomo, czy rzucę wiąchą, czy zacznę ryczeć.
Jestem zmęczona; + muszę się hamować żeby nie wpaść w zgubny skutkach wir zakupów, które zwykle poprawiają humor na godzinę, a potem tylko są kolejnym powodem do dołka (że marnuję kasę, że nie potrafię się kontrolować, że to że tamto).
Rachel To na pewno chwilowe i prędko minie.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 07:58   #343
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Znaleźliśmy dziś pisklę wróbla, które wypadło z gniazda. Ma jeszcze zarośnięte ślepka i jest nieopierzone. Nie udało nam się znaleźć gniazda. Nie wiem co robić z tym maluchem. Nie zostawię go bo go zjedzą koty psy albo mrówki - już po nim łaziły napastnice jedne. Znowu nie wiem, czy będziemy go potrafili wykarmić. Serce mi się kraje jak patrze na te 3 cm nieszczęścia. Takie maleńkie - a jakie ruchliwe.
Nakarmiliśmy go muchami i namoczona bułką, ale nie wiem czy to mu wystarczy. Kurcze.

Favkes, w warszawskim zoo jest ptasi szpital ja tam zawsze oddaje pisklaki, czy ranne ptaki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 08:11   #344
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Sierotka ma się całkiem nieźle, wierci się przeogromnie, jje, pije i robi kupkę.
Urządzilismy mu inkubator w akwarium i utrzymujemy wysoka temperaturę. On nawet nie potrafi jeszcze stać na własnych nóżkach. Ale łepek wyciąga za jedzeniem na jak trzeba

Zawieźlibyśmy go do Zoo, ale czy na pewno przyjmą wróbla ? Nie chciałabym niepotrzebnie narażać go na taka podróż - to z 40 minut jazdy samochodem.
Czytałam, że wg prawa takich maluchów się nie powinno ratować
Szok.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 08:38   #345
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Sierotka ma się całkiem nieźle, wierci się przeogromnie, jje, pije i robi kupkę.
Urządzilismy mu inkubator w akwarium i utrzymujemy wysoka temperaturę. On nawet nie potrafi jeszcze stać na własnych nóżkach. Ale łepek wyciąga za jedzeniem na jak trzeba

Zawieźlibyśmy go do Zoo, ale czy na pewno przyjmą wróbla ? Nie chciałabym niepotrzebnie narażać go na taka podróż - to z 40 minut jazdy samochodem.
Czytałam, że wg prawa takich maluchów się nie powinno ratować
Szok.
Favkes- dopiero doczytalam. Biedne malenstwo.
Tak malymi piskletami nie zajmowalam sie nigdy, ale pamietam, ze ptaki nie powinny spozywac soli- zatem pieczywo odpada.
Zamiast lowienia much, polecam mrozona karme dla rybek akwariowych, oczywiscie podawana po rozmrozeniu.
Ja sie "tego" brzydzilam, wiec akcje: karmienie robalami przeprowadzal moj malzonek. A tak to mniej wiecej wygladalo: LINK
Nie moge sobie teraz przypomniec przepisu na mieszanke jajeczno- serowa, a za chwile wybywam z domu. Jesli nie uda Ci sie odnalezc tej receptury w necie- postaram sie poszukac po powrocie; w nocy lub jutro rano.
Powodzenia
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 09:00   #346
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar IV

Dziękuję wszystkim za gratulacje i kciuki, podziałały jak widać

Sabbath- zdrowia dla Twojego K. życzę, na pewno będzie dobrze.
Madziczko- współczuję Polska służba zdrowia nigdy nie zawiedzie, jeśli chodzi o błędy, niedoinformowanie itp. Tyle stresu przeszłaś na nic. Trzymaj się dzielnie!


Zamierzam zaraz położyć się w ogródku i nie wstawać przez dłuższy czas. Naładuję sobie baterie na cały tydzień.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 09:27   #347
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Paulinko, na wątek zużyciowy się zapisz
a co to za wątek i gdzie go szukac?
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 09:51   #348
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Szit, telewizor sam się włączył. Zaraz wylezie z niego Samara (ta szlora z The Ring, której do dziś się boję ). Idę do mamy
Dobranoc
Juz słyszysz jej pisk
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Tutaj coś na rozweselenie (chociaż czy ja wiem czy tu się śmiać czy płakać):
część 1
część 2
Zdecydowanie płakać.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Zamierzam zaraz położyć się w ogródku i nie wstawać przez dłuższy czas. Naładuję sobie baterie na cały tydzień.
Ja idę też na dwór, posiedzę sobie i buźkę poopalam

Cudownie jest na dworze, pojechałabym nad jezioro sie poopalać ale mój tż dalej chory
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 09:53   #349
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar IV

Mam stanikową depresję teraz przez te wszystkie kalkulatory.Przej rzałam swoje zapasy stanikowe i wyszło,że połowę trzeba wyrzucić a ja nie mam w czym chodzić.Muszę się zabrać za porządne szukanie.
Zostałam dziś obdarowana na dzień dziecka kuponem-obietnicą jakiejś fajnej piżamki w Oysho.Do tego szykują się ciuchowe zakupy w przyszłym tygodniu.
Favakes jakie maleństwo mam nadzieję że uda się nim w odpowiedni sposób zaopiekować
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 11:07   #350
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nerwy i emocje. Tż twierdzi, że dawno się tak nie zachowywałam; jestem jak chodzący rzucający o byle co mięsem wulkan.
Wiesz sama, ze sa lepsze i zle okresy. Ja wiele rzeczy trzymam w sobie i kontroluje ale... Niech tylko ktos mnie wyprowadzi z rownowagi to mi sie ulewa.
Ale ja wlasnie nie mam napadow zlosci (tzn raczej) aleraczej napadady placzu.

Nie wiem czy to jest powod do czucia sie winnym czy cos. Ja przyznaje czuje sie slaba ale winna? No kurde tak mam to mam.

Rachelo - a Ty znasz przyczyny tego u siebie? Ja znam ale zeby nie wychodzic na zalosna picze trzymam to dla siebie. Ale je znam.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:44   #351
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
a co to za wątek i gdzie go szukac?
Tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=222351

Wpisujesz co masz do zużycia i starasz się to zużyć. Niby nic, ale napisanie tego (szczególnie na początku) pomaga. Niestety, po jakimś czasie trochę przestaje działać (ale na początku nieźle motywuje )
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:50   #352
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=222351

Wpisujesz co masz do zużycia i starasz się to zużyć. Niby nic, ale napisanie tego (szczególnie na początku) pomaga. Niestety, po jakimś czasie trochę przestaje działać (ale na początku nieźle motywuje )
dzieki
wezme najpierw kartke i spróbuje spisać... mam tego tyle, że mnie samą to przeraza
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:56   #353
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
dzieki
wezme najpierw kartke i spróbuje spisać... mam tego tyle, że mnie samą to przeraza
najważniejsze jest zdanie sobie z tego sprawy Potem już jest łatwiej (mam nadzieję.. )
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:58   #354
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Nie przebrnę przez wszystko, no way

To piękny koncert masz Zuziu
U mnie niestety nie ma żabich koncertów, ale mam blisko las i tam kosy wyczyniają istne cuda.
U nas kosy i slowiki mieszkaja rowniez i przyznaje ,ze mozna sie zasluchac i mamy zaskronce i lasice
Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Czarnazuziu- żaby są super
Pamiętam jak w któreś lato, pod moim oknem zamieszkał najprawdziwszy słowik Zaczynał śpiewać tak ok. godziny pierwszej, czyli mniej więcej w porze o jakiej kłade się spać. Najpierw byłam nim zachwycona, ale po kilku nocach, kiedy uspypiałam nad ranem, jak łaskawie słowik się zamknął, marzyłam tylko żeby wejść w posiadanie dubeltówki, lub chociażby procy Chyba żadne zwierze, nie budziło we mnie takiej agresji jak on
no patrz jaka niewdzieczna jestes ,a on tak sie staral spiewac do snu kolysanki
Mam nadzieje ,ze nie masz urazu do slowikow


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość


Edit:

Znaleźliśmy dziś pisklę wróbla, które wypadło z gniazda. Ma jeszcze zarośnięte ślepka i jest nieopierzone. Nie udało nam się znaleźć gniazda. Nie wiem co robić z tym maluchem. Nie zostawię go bo go zjedzą koty psy albo mrówki - już po nim łaziły napastnice jedne. Znowu nie wiem, czy będziemy go potrafili wykarmić. Serce mi się kraje jak patrze na te 3 cm nieszczęścia. Takie maleńkie - a jakie ruchliwe.
Nakarmiliśmy go muchami i namoczona bułką, ale nie wiem czy to mu wystarczy. Kurcze.


Znalazłam w necie zdjęcie podobnego - to u Nas jest chyba troszkę mniejsze nawet.
Jestes kochana ,ze sie nim zajelas
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:59   #355
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
najważniejsze jest zdanie sobie z tego sprawy Potem już jest łatwiej (mam nadzieję.. )
Dokładnie. Poza tym wypisanie tego i rozplanowanie, że w danym miesiącu chcę coś zużyć, motywuje, żeby nie brać nowej rzeczy, póki tamta nie zejdzie i nie dokupywać kolejnych
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 12:00   #356
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Czytałam, że wg prawa takich maluchów się nie powinno ratować
Szok.
Smutne i straszne, tym bardziej że wróbli mamy coraz mniej...
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Rachelo - a Ty znasz przyczyny tego u siebie? Ja znam ale zeby nie wychodzic na zalosna picze trzymam to dla siebie. Ale je znam.
Znam. (Nie lubię odpisywać jednym słowem, ale niestety nie mam siły ani pomysłu co by więcej napisać. Pustka w głowie, sił brak).
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
wezme najpierw kartke i spróbuje spisać... mam tego tyle, że mnie samą to przeraza
Ja z kolei chciałam niedawno umieścić zdjęcia swoich mazideł w wątku "Nasze zbiory pielęgnacyjne", ale w ostatniej chwili się wycofałam. Wyglądają... głupio.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 12:05   #357
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Dokładnie. Poza tym wypisanie tego i rozplanowanie, że w danym miesiącu chcę coś zużyć, motywuje, żeby nie brać nowej rzeczy, póki tamta nie zejdzie i nie dokupywać kolejnych
Ja mam genialny plan mieć po jednej rzeczy wszystkiego No może z wyjątkiem szamponu i żelu pod prysznic.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Smutne i straszne, tym bardziej że wróbli mamy coraz mniej...Znam. (Nie lubię odpisywać jednym słowem, ale niestety nie mam siły ani pomysłu co by więcej napisać. Pustka w głowie, sił brak).Ja z kolei chciałam niedawno umieścić zdjęcia swoich mazideł w wątku "Nasze zbiory pielęgnacyjne", ale w ostatniej chwili się wycofałam. Wyglądają... głupio.
A czemuż to?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 12:23   #358
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Opalałam dzisiaj nóżki, nawet troszkę je wzięło słońce..ale gdzie mi tam do brązu
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 13:20   #359
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Byłam dziś u rodziców, wlazłam na wagę i jest 3 kilo mniej niż ostatnio Mam nadzieję,że dalej pójdzie równie dobrze
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 13:37   #360
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Scent Bar IV

Rachelo ściskam mocno i życzę poprawy nastroju. Jak ja dobrze cię rozumiem...
---
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo Ci współczuję, że musisz tak cierpieć. A lekarze nic nie potrafią na to poradzić?
Jutro wybieram się na kolejną wizytę Pomoc dorażna tylko i wyłącznie. Niestety przeszczepić kręgosłupa nie można.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mariolu, ciesze sie, ze juz troche lepiej
Staram się jak tylko moge
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nosku, nie znam Jette ale ja na Twoim miejscu wziełabym fajny krem
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Osobiście wybrałabym idealista albo coś z Cliniqua
Nosku, ja również przychyle się do głosu Tymeny
Moje ulubiona pielęgnacja twarzy to głównie Clinique, Decleor, Estee Lauder i Clarins. Lubie zmiany i np po dłuższym używaniu jakieś serii np z Decleor przerzucam się na Clinique itp itp. Jednak od dłuższego czasu poruszam się w obrębie sprawdzonych firm i ulubionych produktów z ich oferty. Nie mam ochoty już na testowanie nowych rzeczy.
Nadmiaru kosmetyków nie posiadam. Moim zdaniem. jeśli mam 3 balsamy do ciała, to będą to te same balsamy (jeden, który używam + dwa zapasowe), szczególnie, gdy wiem, że mogę ich nie dostać ot tak wchodząc do sklepu. Mam zawsze gdzieś 2-3 różne żele pod prysznic i tyle samo płynów do kąpieli, ponieważ lubię używać codziennie czegoś innego.
Rekordowe zapasy mam tylko kremów i peelingów do stóp (moja koleżanka zaopatrzyła mnie tak sowicie), ale te akurat są już wycofane z oferty lub trudnodostępne, więc czuję rozgrzeszona Poza tym mam szczególnego bzika na punkcie zadbanych stóp
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Zachwycił mnie natomiast olejek migdałowy, który wmasowuję na noc - skóra jest po nim napięta, ładnie nawilżona i mięciutka jak u dziecka
Nie mam doświadczenia, jeśli chodzi o Weledę. Znam tylko ten olejek i również mi odpowiada, jednak jako posiadaczce suchej skóry najbardziej do gustu przypadł mi ten
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.