Starania o dziecko od 2022 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-07-21, 14:16   #3061
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja też myślę Caro, że będzie dobrze

W ogóle dziewczyny jak jest lato mam takie pozytywne nastawienie do wszystkiego. Nie wiem czy też tak macie, ale mnie słońce mega nastraja. Jeszcze teraz mam trochę wolnego przed nową praca, to w ogóle jest cudownie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-21, 15:13   #3062
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ja też myślę Caro, że będzie dobrze

W ogóle dziewczyny jak jest lato mam takie pozytywne nastawienie do wszystkiego. Nie wiem czy też tak macie, ale mnie słońce mega nastraja. Jeszcze teraz mam trochę wolnego przed nową praca, to w ogóle jest cudownie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A dla mnie lato to koszmar bo sezon urlopowy i trocje przestoje w pracy, ciezko o kontakt z ludzmi i pozamykanie jakichs watkow a jednak trzeba pracowac, siedziec przy kompie a na zewnatrz tak super dołuje mnie to.

A najgorzej ze potrzebuje chociazby wizji urlopu zeby do niego dążyc a maz mowi ze narazie brak wizji, moze jesienia troche spedzam czas u rodzicow ale jednak urlop to urlop


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-21, 15:21   #3063
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A dla mnie lato to koszmar bo sezon urlopowy i trocje przestoje w pracy, ciezko o kontakt z ludzmi i pozamykanie jakichs watkow a jednak trzeba pracowac, siedziec przy kompie a na zewnatrz tak super dołuje mnie to.

A najgorzej ze potrzebuje chociazby wizji urlopu zeby do niego dążyc a maz mowi ze narazie brak wizji, moze jesienia troche spedzam czas u rodzicow ale jednak urlop to urlop


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj w biurze też bym narzekała na pewno. Ale dziś spędziłam dzień na opalaniu i relaksie. Co się nastresowałam w starej pracy teraz sobie odbijam. Nie przejmuje się zupełnie niczym. Chyba pierwszy raz w życiu..

Mam nadzieję, że zaplanujecie sobie super wypad jesienny U nas też odpada teraz wyjazd gdzieś dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-21, 15:53   #3064
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Oj w biurze też bym narzekała na pewno. Ale dziś spędziłam dzień na opalaniu i relaksie. Co się nastresowałam w starej pracy teraz sobie odbijam. Nie przejmuje się zupełnie niczym. Chyba pierwszy raz w życiu..

Mam nadzieję, że zaplanujecie sobie super wypad jesienny U nas też odpada teraz wyjazd gdzieś dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No pracuje zdalnie ale co to za roznica dom czy biuro jak i tak trzeba swoje wysiedziec

Jejku zazdroszcze taki czas miedzy jedna praca a druga jest najlepszy, cos jak wakacje bo zdaniu matury takze zazdroszcze i relaksuj sie, odpoczywaj i zbieraj sily


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-21, 16:00   #3065
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
No pracuje zdalnie ale co to za roznica dom czy biuro jak i tak trzeba swoje wysiedziec

Jejku zazdroszcze taki czas miedzy jedna praca a druga jest najlepszy, cos jak wakacje bo zdaniu matury takze zazdroszcze i relaksuj sie, odpoczywaj i zbieraj sily


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo dobrze to porównałaś wakacje po maturze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-21, 16:32   #3066
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ja juz po urlopie ale tez mamy plan wyjjechac na pare dni jesienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-21, 21:41   #3067
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Ja juz po urlopie ale tez mamy plan wyjjechac na pare dni jesienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No my dopiero jesienia wiec wogole zazdroszcze tego ostatniego urlopu.

Rozmawialas z mężem? Macie jakis plan?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-21, 23:20   #3068
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
No my dopiero jesienia wiec wogole zazdroszcze tego ostatniego urlopu.

Rozmawialas z mężem? Macie jakis plan?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak rozmawialismy i mam 5dc zadzwonic i umowic sie na monitiring, czyli za ok 1.5 tyg to pogadam z lekarzem czy on kogos poleca zeby nie isc w ciemno. Musimy pomyslec co zrobic czy w razie co decydowac sie na jakieś metody wspomagane, czy leczyc i czekac. Troche to czasu zajmie i diagnostyka i leczenie, wiec moze da sie z tego co jest cos uzyskac. Nie znamy lekarzy i szukanie bylony w ciemno wiec wydaje sie to racjonalne zeby moj nowy lekarz zobaczył wszystkie mozliwe badania i pokierowal nas jakos. Ogolnie to srednia atmosfera bo nikt sie nie spodziewal. Ja bylam na hsg, hormony itp a tu kwestia w czym innym. Dzieki ze pytasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Przykro mi bo liczylam, ze to hsg to na razie tyle co mnie czeka, potem ewentualnie laparoskopia. Wszystkie wyniki dobre, droznosc jest, liczylam ze szybko sie uda. Teraz to moze trwać naprawdę dlugo i nikt nie zagwarantuje, ze skutecznie. Wszystko zaczyna sie od nowa. Trudne to a chyba nie ma co liczyc na cud.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-21, 23:47   #3069
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Tak rozmawialismy i mam 5dc zadzwonic i umowic sie na monitiring, czyli za ok 1.5 tyg to pogadam z lekarzem czy on kogos poleca zeby nie isc w ciemno. Musimy pomyslec co zrobic czy w razie co decydowac sie na jakieś metody wspomagane, czy leczyc i czekac. Troche to czasu zajmie i diagnostyka i leczenie, wiec moze da sie z tego co jest cos uzyskac. Nie znamy lekarzy i szukanie bylony w ciemno wiec wydaje sie to racjonalne zeby moj nowy lekarz zobaczył wszystkie mozliwe badania i pokierowal nas jakos. Ogolnie to srednia atmosfera bo nikt sie nie spodziewal. Ja bylam na hsg, hormony itp a tu kwestia w czym innym. Dzieki ze pytasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Przykro mi bo liczylam, ze to hsg to na razie tyle co mnie czeka, potem ewentualnie laparoskopia. Wszystkie wyniki dobre, droznosc jest, liczylam ze szybko sie uda. Teraz to moze trwać naprawdę dlugo i nikt nie zagwarantuje, ze skutecznie. Wszystko zaczyna sie od nowa. Trudne to a chyba nie ma co liczyc na cud.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja mysle ze tu narazie nie ma co mowic o cudzie. Mysle ze poki co wszystko jest realne - masz macice, macie plemniki ( moze troche poszkodowane) ale wszystko uda sie naprawic. Przerozne historie czytalam i wydaje mi sie ze wasze problemy nie sa jeszcze najgorsze zeby mowic o cudzie wyniki sie poprawia i bedzie okej, serio jestem tego prawie pewna!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 05:20   #3070
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A ja mysle ze tu narazie nie ma co mowic o cudzie. Mysle ze poki co wszystko jest realne - masz macice, macie plemniki ( moze troche poszkodowane) ale wszystko uda sie naprawic. Przerozne historie czytalam i wydaje mi sie ze wasze problemy nie sa jeszcze najgorsze zeby mowic o cudzie wyniki sie poprawia i bedzie okej, serio jestem tego prawie pewna!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziekuje Ci. Ja z kolei wokol mam same historie, ze sie nie udawalo i stad takie podejscie. Pozostaje czekac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 05:56   #3071
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci. Ja z kolei wokol mam same historie, ze sie nie udawalo i stad takie podejscie. Pozostaje czekac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jeszcze nie masz okresu prawda? Więc może udało się tym razem i nie ma co się martwić na zapas .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-22, 09:25   #3072
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Caro_Carolla, a jakie badania robił Twój TŻ konkretnie? Jakiś pakiet czy takie podstawowe parametry nasienia? Z tego co wiem, to nasienie akurat można dosyć łatwo poprawić, chociażby odpowiednią bielizną, aktywnością fizyczną czy dietą. Także dobrze, że to zdiagnozowaliście i możecie zadziałać. Konsultacja z lekarzem na pewno będzie pomocna, on Was pokieruje, żebyście nie działali po omacku.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Ja zresztą słyszałam o wielu takich historiach, że gdy para zaczynała diagnostykę i już trochę odpuściła, zdejmując z siebie całą presję i przesuwając trochę odpowiedzialność za wyniki starań na specjalistów, to udało się zajść Nie wierzę w magiczną moc odpuszczania, ale presja psychiczna na pewno nie pomaga.
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 09:26   #3073
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Caro_Carolla, a jakie badania robił Twój TŻ konkretnie? Jakiś pakiet czy takie podstawowe parametry nasienia? Z tego co wiem, to nasienie akurat można dosyć łatwo poprawić, chociażby odpowiednią bielizną, aktywnością fizyczną czy dietą. Także dobrze, że to zdiagnozowaliście i możecie zadziałać. Konsultacja z lekarzem na pewno będzie pomocna, on Was pokieruje, żebyście nie działali po omacku.
Robil pakiet. Podstawa + posiew jak dobrze rozumiem. Mnie martwi to, ze od czasu jak bylam u lekarza dac znac ze chcemy dostal suplementy, odstawil nikotyne, rusza sie, dieta tez ok wg mnie a srednio to wygląda. Zobaczymy co lekarz poleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 10:13   #3074
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Robil pakiet. Podstawa + posiew jak dobrze rozumiem. Mnie martwi to, ze od czasu jak bylam u lekarza dac znac ze chcemy dostal suplementy, odstawil nikotyne, rusza sie, dieta tez ok wg mnie a srednio to wygląda. Zobaczymy co lekarz poleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A pil ten polecany wszedzie sok pomidorowy i czarnuszke? Bo strasznie duzo dziewczyn o tym pisze ze to poprawilo wyniki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 10:15   #3075
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

O to my oboje często pijemy sok pomidorowy bo lubimy. Nie wiedziałam, że ma jakiś wpływ na płodność .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 11:38   #3076
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
A pil ten polecany wszedzie sok pomidorowy i czarnuszke? Bo strasznie duzo dziewczyn o tym pisze ze to poprawilo wyniki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sok swoja droga, ale bral Acertin, wit D, C i cynk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Jak samopoczucie oczekujących na @. U mnie jeszcze 3 dni o ile będzie jak powinna. Po wynikach juz sie raczej nie ludze ze sie uda. Umowie się chociaz na monitoring i info co dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 13:04   #3077
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Mnie się okres o 2 dni przesunął, a już miałam nadzieję 🙄

Pisałam z koleżanką z którą pracowałam, a która ma już 11 miesięczną córkę o tym, jakie miała objawy ciąży, kiedy robiła test itd.

Też się zwolniła, bo u nas dużo pracy, a przede wszystkim stres. Z mężem nie mogła zajść, w wyniku innych nieporozumień rozstali się. Koleżanka się zwolniła, a po 4 m-cach okazało się, że jest z nowym partnerem w ciąży 😉



Ja teraz czekam na sierpień, bo partner ma przyjechać. Szkoda, bo od jutra moglibyśmy działać 🤨 Ale trudno 🤷

On stwierdził, że od jesieni będzie lepiej, bo nie będzie tak gorąco 🤪
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 13:08   #3078
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Mnie się okres o 2 dni przesunął, a już miałam nadzieję

Pisałam z koleżanką z którą pracowałam, a która ma już 11 miesięczną córkę o tym, jakie miała objawy ciąży, kiedy robiła test itd.

Też się zwolniła, bo u nas dużo pracy, a przede wszystkim stres. Z mężem nie mogła zajść, w wyniku innych nieporozumień rozstali się. Koleżanka się zwolniła, a po 4 m-cach okazało się, że jest z nowym partnerem w ciąży



Ja teraz czekam na sierpień, bo partner ma przyjechać. Szkoda, bo od jutra moglibyśmy działać Ale trudno

On stwierdził, że od jesieni będzie lepiej, bo nie będzie tak gorąco
Hehe, biorąc pod uwagę że każda kobieta inna objawy tez będą różne
A jeśli jesienią się trafi, to najwcześniej w czerwcu-lipcu porod więc nie wiem czy wtedy za gorąco nie będzie
Niemniej trzymam kciuki!

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 13:12   #3079
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Hehe, biorąc pod uwagę że każda kobieta inna objawy tez będą różne
A jeśli jesienią się trafi, to najwcześniej w czerwcu-lipcu porod więc nie wiem czy wtedy za gorąco nie będzie
Niemniej trzymam kciuki!

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Może chodzi o to, że za gorąco na starania teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-22, 13:13   #3080
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Może chodzi o to, że za gorąco na starania teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe pewnie tak


Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 14:48   #3081
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Sok swoja droga, ale bral Acertin, wit D, C i cynk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Jak samopoczucie oczekujących na @. U mnie jeszcze 3 dni o ile będzie jak powinna. Po wynikach juz sie raczej nie ludze ze sie uda. Umowie się chociaz na monitoring i info co dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wdroz moze jeszcze ten olej z czarnuszki. Ja sie nie znam ale wszedzie polecaja te dwa skladniki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
O to my oboje często pijemy sok pomidorowy bo lubimy. Nie wiedziałam, że ma jakiś wpływ na płodność .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak ja tez nie wiedziaam ale wszedzie dziewczyny pisza ze to bardzo poprawia jakosc nasienia i jest polecane przez andrologow wlasnie olej z czarnuszki i sok pomidorowy. My jeszcze nie mamy potrzeby ale wszedzie widze ten przepis na poprawe plodnosci
Na ciebie nie wiem czy zadziala ale na parnerta napewno korzystnie i podobno to chodzi o sok a nie np o zarcie swiezych pomidorow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 15:06   #3082
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Hej, dawno mnie nie było.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Wczoraj i dziś delikatna kreska na teście ciążowym Facelle, więc ruszyłam na betę i progesteron.
Beta 11,1, progesteron 36,30
22 dzień cyklu, 5 dni do okresu, który, jak mniemam, nie przyjdzie (oby!).
Nadal nie dowierzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 15:25   #3083
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie nie było.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Wczoraj i dziś delikatna kreska na teście ciążowym Facelle, więc ruszyłam na betę i progesteron.
Beta 11,1, progesteron 36,30
22 dzień cyklu, 5 dni do okresu, który, jak mniemam, nie przyjdzie (oby!).
Nadal nie dowierzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!!!
Ja czekam na serduszko mam nadzieję że w środę na wizycie będzie widac

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 15:33   #3084
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie nie było.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Wczoraj i dziś delikatna kreska na teście ciążowym Facelle, więc ruszyłam na betę i progesteron.
Beta 11,1, progesteron 36,30
22 dzień cyklu, 5 dni do okresu, który, jak mniemam, nie przyjdzie (oby!).
Nadal nie dowierzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 17:15   #3085
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie nie było.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Wczoraj i dziś delikatna kreska na teście ciążowym Facelle, więc ruszyłam na betę i progesteron.
Beta 11,1, progesteron 36,30
22 dzień cyklu, 5 dni do okresu, który, jak mniemam, nie przyjdzie (oby!).
Nadal nie dowierzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 18:20   #3086
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie nie było.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Wczoraj i dziś delikatna kreska na teście ciążowym Facelle, więc ruszyłam na betę i progesteron.
Beta 11,1, progesteron 36,30
22 dzień cyklu, 5 dni do okresu, który, jak mniemam, nie przyjdzie (oby!).
Nadal nie dowierzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję i trzymam kciuki za ciążę bez zmartwien

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 18:43   #3087
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez magdamarysia84 Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie nie było.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Wczoraj i dziś delikatna kreska na teście ciążowym Facelle, więc ruszyłam na betę i progesteron.
Beta 11,1, progesteron 36,30
22 dzień cyklu, 5 dni do okresu, który, jak mniemam, nie przyjdzie (oby!).
Nadal nie dowierzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 20:58   #3088
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Tak sie wkurzylam i mi przykro, ze musze sie wygadac. 7 cykli staran, zarcia hormonow, hsg, rozczarowania co m-c az mamy wyniki TŻ. Bral suple ale od poczatku lekarz mowil ze nr 1 to odstawic nikotyne bo lata palil, teraz wdycha te e papierosy. Byla umowa ze odstawi. Prosilam, czekalam, obiecal ze do czerwca i bylam przekonana ze nie wdycha bo tak mowil. Po domu ciagle przekladany sprzet wiec w koncu pytam co robi. Okazuje sie ze teoria jest ze jak czasem powdycha to nic sie nie stanie przeciez. Okazuje sie ze czasem to 3 razy dziennie. Czyli nie odstawil, tylko dalej, codziennie to g* wdycha a wiadomo co to oznacza dla plodnosci. No jestem mega wk*, jest mi przykro i czuje sie oszukana ze ja sie spalam, biore tyle a siebie a tu badania ponizej normy i dalszej teoria ze jest ok. 🤬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 22:24   #3089
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Tak sie wkurzylam i mi przykro, ze musze sie wygadac. 7 cykli staran, zarcia hormonow, hsg, rozczarowania co m-c az mamy wyniki TŻ. Bral suple ale od poczatku lekarz mowil ze nr 1 to odstawic nikotyne bo lata palil, teraz wdycha te e papierosy. Byla umowa ze odstawi. Prosilam, czekalam, obiecal ze do czerwca i bylam przekonana ze nie wdycha bo tak mowil. Po domu ciagle przekladany sprzet wiec w koncu pytam co robi. Okazuje sie ze teoria jest ze jak czasem powdycha to nic sie nie stanie przeciez. Okazuje sie ze czasem to 3 razy dziennie. Czyli nie odstawil, tylko dalej, codziennie to g* wdycha a wiadomo co to oznacza dla plodnosci. No jestem mega wk*, jest mi przykro i czuje sie oszukana ze ja sie spalam, biore tyle a siebie a tu badania ponizej normy i dalszej teoria ze jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O jezu najgorzej serio faceci sa dziwny pod tym wzgledem, mnie sie czasem zdaje ze rozmowa nawet nie pomaga albo pomaga doslownie na chwile.. serio zupelnie inaczej do tego podchodza niz my kobiety.. i dowiadujesz sie czegos takiego i taki zawód na czlowieku bo tak jak mowisz - ty pakujesz w siebie hormony, robisz badania droznosci a tu prosze..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-07-22, 22:29   #3090
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
O jezu najgorzej serio faceci sa dziwny pod tym wzgledem, mnie sie czasem zdaje ze rozmowa nawet nie pomaga albo pomaga doslownie na chwile.. serio zupelnie inaczej do tego podchodza niz my kobiety.. i dowiadujesz sie czegos takiego i taki zawód na czlowieku bo tak jak mowisz - ty pakujesz w siebie hormony, robisz badania droznosci a tu prosze..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzieki... Nie wiem co z tym wszystkim zrobic bo z tymi wynikami to mozna poki co zapomniec o ciazy co zreszta widac od 7 mies. Mam 36 lat wiec czas sie kurczy... Trudno, trzeba to wziac ma klate, bo nie mozna chciec za wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.