Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 17:09   #3091
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jak sie spiesze to na gola skórę nawet, bo to przecież krem i podklad w jednym, jak to BB Najczęściej na serem jakieś, typu FlavoC czy ostatnio ze Skin Ceuticals + krem pod oczy.
no to ja testowałam ostatnio BB z MACa i od BB a tego Estee Lauder nie testowałam... ale powiem Ci, co mnie zniechęca - patrząc po składzie to niespecjalna ta pielęgnacja... musiałabym na coś solidnie pielęgnacyjnego nakładać -a wtedy nie wiadomo, jak z efektem upiekszającym no i te filtry tyż mnie niestety nie przekonują tak do końca... ale skoro twierdzisz, że CIę upiększa, to trza będzie popróbować przy okazji...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:12   #3092
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mam ochotę zamordować Sephorzanki z SCC Dzwonię, pytam czy mają PALETĘ CIENI URBAN DECAY NAKED DWA, poczym słyszę : Przepraszam bardzo, jakiego zapachu, jakiej marki Pani poszukuje? Ale to nic, akurat znajoma jest w Silesii, więc zadzwoniłam do niej żeby podeszła i porozmawiała z kimś kompetentnym. Konsultantka z którą rozmawiała w ogóle nie znała tej marki, ale poprosiła kierowniczkę, która w SEKRECIE powiedziała jej że taaak, te palety już mają ale nie mogą ich jeszcze sprzedać, dopiero od stycznia ... Chyba mnie coś zaraz trafi, -30% na paletę przejdzie mi obok nosa :/
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:17   #3093
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Wiesz co, ja ogólnie bardzo lubię pielęgnacje od EL, kremy typu Day Wear czy Hydrationist. Ten ich BB przypomina nieco koloryzowana wersje Day Weara, której uzywalam kiedyś latem. Jak dla mnie filtry od EL są całkowicie wystarczające w mieście, blokerow i niezawodnych aptecznych filtrów używam latem, i to raczej w ciepłych krajach, kiedy przebywam na słońcu dłużej niż kwadrans dziennie. A Ty jaka masz cerę? Bo ja mieszaną i na dzień wole raczej lekkie kremy, nietłuste na pewno, niezbyt tresciwe. Ale pod tego BB na pewno możesz tez położyć coś konkretniejszego, tylko powinno sie wchłonąć ładnie, zanim polozysz kolejne warstwy.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:30   #3094
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja ogólnie bardzo lubię pielęgnacje od EL, kremy typu Day Wear czy Hydrationist. Ten ich BB przypomina nieco koloryzowana wersje Day Weara, której uzywalam kiedyś latem. Jak dla mnie filtry od EL są całkowicie wystarczające w mieście, blokerow i niezawodnych aptecznych filtrów używam latem, i to raczej w ciepłych krajach, kiedy przebywam na słońcu dłużej niż kwadrans dziennie. A Ty jaka masz cerę? Bo ja mieszaną i na dzień wole raczej lekkie kremy, nietłuste na pewno, niezbyt tresciwe. Ale pod tego BB na pewno możesz tez położyć coś konkretniejszego, tylko powinno sie wchłonąć ładnie, zanim polozysz kolejne warstwy.
no sęk w tym, że ja już na 100% przeszłam na naturalną pielęgnację i mnie te glikole i inne takie nieco przerażają a swego czasu pielęgnację EL bardzo sobie chwaliłam co innego kolorówka, ona się nie wchłania do organizmu, więc większej schizy na tym punkcie nie mam... jednak na gołą skórę BB to dla mnie o wiele za mało; ale fajnie, że Tobie pasuje

A skórę to mam suchą, niestety, bardzo suchą i bardzo wrażliwą
nic no, potestuję, a nóż coś mnie olśni... przynajmniej tyle dobrego, że kolorystycznie jestem elastyczna, prawie wszystko mi pasuje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:47   #3095
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jak sie spiesze to na gola skórę nawet, bo to przecież krem i podklad w jednym, jak to BB Najczęściej na serem jakieś, typu FlavoC czy ostatnio ze Skin Ceuticals + krem pod oczy.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------


A czemu?

trądzikowa cera



kurdę 2 dni miałam matową cerę z La Prairie, dzisiaj się przetłuściła
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:53   #3096
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kw1@t3k Pokaż wiadomość
W Gdyni w Klifie piękny stojaczek obłożony paletkami - tylko NAKED 2
W Galerii Bałtyckiej też jest NAKED 2
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:54   #3097
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
W Galerii Bałtyckiej też jest NAKED 2
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 17:59   #3098
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mam ochotę zamordować Sephorzanki z SCC Dzwonię, pytam czy mają PALETĘ CIENI URBAN DECAY NAKED DWA, poczym słyszę : Przepraszam bardzo, jakiego zapachu, jakiej marki Pani poszukuje? Ale to nic, akurat znajoma jest w Silesii, więc zadzwoniłam do niej żeby podeszła i porozmawiała z kimś kompetentnym. Konsultantka z którą rozmawiała w ogóle nie znała tej marki, ale poprosiła kierowniczkę, która w SEKRECIE powiedziała jej że taaak, te palety już mają ale nie mogą ich jeszcze sprzedać, dopiero od stycznia ... Chyba mnie coś zaraz trafi, -30% na paletę przejdzie mi obok nosa :/
A chciałam jutro się wybrać do sephory w scc i kupić...
To jakieś kpiny są
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:08   #3099
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
to jutro spróbuję z dużym, bo jego z kolei nie ruszałam jeszcze, dopiero wczoraj kupiłam


Czy któraś z Was ma puder rozświetlający Korres? Będę zamawiała, jeśli paypal nie odmówi posłuszeństwa i nie wiem jaki odcień wybrać, za dużo ich
Ja mam puder rozświetlający Korresa w kamieniu. Mam kolor WRP2 a podkładów używam z Guerlain trójek, chociaż teraz zimą mogłyby być odrobinę jaśniejsze (dwójki G. zdecydowanie za jasne). Jeśli Ci to jeszcze trochę pomoże, to ostatnio dostałam próbkę nowego Diora Nude 20 i kolor był dla mnie idealny.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:21   #3100
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



Ja tez nie testowałam własnie, bo coś czuję, ze miałabym nastepną potrzebę wygenerowaną, jak nic
ja miałam kilka pudełek i mnie nie zachwycił, ale ja dziwna jestem
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:32   #3101
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ja polubiłam Lancome teint idole ultra wg mnie upiększa buzię, jednak nie kryje wystarczająco mieszałam więc go z revlonem, trochę go "uszlachetniał". Mimo początkowego ogromnego zawodu Lancomiakiem (szczególnie, że dałam się na niego namówić konsultantce zamiast Double Weara, zestawianie obu obok siebie jest pomyłką), potem go doceniłam i myślę, że jeśli kiedyś cera mi na to pozwoli to wrócę do niego :yes: chociaż trwałością chyba nie powalał z tego co pamiętam. Ale buzia była taka satynowa może którejś z Was się spodoba
o BB i innych lekkich podkładach mogę zapomnieć
Podobne mam odczucia co do Lancoma, na początku nienawidziłam tego podkładu, a byłam zachwycona próbka. kompletnie nie odpowiadał mi ten podkład, teraz jestem w nim zakochana. Kiedy go nałożę, cera staje się taka delikatniejsza, krycia jak dla mnie ma idealne Co do Double Wear zdecydowanie wolę Idol. Double jest cięzki, zapychający (chociaż czasem lubię mieć dobra tapetę na twarzy! ), a Double Wear Light kompletnie nie kryje, kolor tez ciężko dobrac.

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mam ochotę zamordować Sephorzanki z SCC Dzwonię, pytam czy mają PALETĘ CIENI URBAN DECAY NAKED DWA, poczym słyszę : Przepraszam bardzo, jakiego zapachu, jakiej marki Pani poszukuje? Ale to nic, akurat znajoma jest w Silesii, więc zadzwoniłam do niej żeby podeszła i porozmawiała z kimś kompetentnym. Konsultantka z którą rozmawiała w ogóle nie znała tej marki, ale poprosiła kierowniczkę, która w SEKRECIE powiedziała jej że taaak, te palety już mają ale nie mogą ich jeszcze sprzedać, dopiero od stycznia ... Chyba mnie coś zaraz trafi, -30% na paletę przejdzie mi obok nosa :/
Ja chciałam w piątek udusić pracownice Sephory z Kaskady w Szczecinie. Chciałam też wykorzystać te 30%. Ignorancja pracownic osiagneła apogeum. Podeszłam do babki i powiedziałam, że chcę tusz z Clinique High Impact, popatrzyła się na mnie, ulotniła i krzyczy z drugiego końca: ten? Odpowiedziałam, że tak i mówię, że chciałabym jeszcze zobaczyć rozświetlacze w kamieniu. A ta się tak na mnie spojrzała i wypaliła: co Pani powiedziała? Zapytałam się o konkretny z Estee Lauder to powiedziała, że nie ma i odeszła. Mało co już nie wyszłam z siebie, podeszłam do drugiej i mówię o tym rozświetlaczu to natychmiast pokazała mi sephorowski, całkiem był fajny, ale prosze ją, żeby pokazała mi z Make up forever, to ta pretensjami do mnie, że te już sa bardzo drogie, ale pokazał nie podobał mi się, chcę coś innego. Stwierdziła chyba,że jak tak wybrzydzam to od razu zaprezentowała mi Guerlain za 609 zł! I z rozbawieniem zapytałam się co to takie drogie, a ta prawie, że z krzykiem: co mnie to interesuje, że taka jest cena!
O to już przebrała miarkę, za nim sie ocknęłam jej już nie było i jakaś jeszcze inna zaczęłam mi tłumaczyć wysoką cene produktu, ale wziełam już sobie sama ten sephorowski rozświetlacz, tusz miałam w ręku poszłam do kasy i wyszłam. Chciałam już wezwać kierownika sklepu, bo uwazam, że to jest przegięcie, aby tak traktować klientów - wolałam zaoszczędzić nerwów.
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 18:33   #3102
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

chciałam jeszcze powiedzieć, ze Dior CT jest świetny a kolor nie wiem jakim cudem się idealnie dopasował
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:39   #3103
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was byłaby tak miła i zakupiła mi ze zniżką w Mario (30%)
- róż Hot mama
-rozświetlacz Mary Lou Manizer
-róż Cabanaboy

Niestety u nas nie ma Mario i nie mogę tych kosmetyków nigdzie indziej znaleźć oprócz allegro. Oczywiście wpłacam pieniądze od razu. Jeśli ktoś podjął by się to proszę o informację.
Planuję jutro wpaść do Mario-zamiast bronzera Bahama Mama kupiłam róż Hot Mama i dodatkowo róż Frat Boy- tak więc mam dwa róże a bronzera nie . Jak jesteś zdecydowana to mogę Ci jutro kupić co potrzebujesz ( jak jeszcze będą). Na swoją Mary Lu czekałam chyba ze 4 tygodnie...
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:46   #3104
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja mam puder rozświetlający Korresa w kamieniu. Mam kolor WRP2 a podkładów używam z Guerlain trójek, chociaż teraz zimą mogłyby być odrobinę jaśniejsze (dwójki G. zdecydowanie za jasne). Jeśli Ci to jeszcze trochę pomoże, to ostatnio dostałam próbkę nowego Diora Nude 20 i kolor był dla mnie idealny.
niestety wymienione przez Ciebie podkłady nic mi nie mówią
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja miałam kilka pudełek i mnie nie zachwycił, ale ja dziwna jestem
właśnie stwierdziłam po przeczytaniu kolejny raz recenzji, że to u mnie wyszłoby pewnie jak z meteorytami, czyli jedno wielkie placebo na razie postaram się trzymać pieniążki w kieszeni, a nie w pudrze
Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Podobne mam odczucia co do Lancoma, na początku nienawidziłam tego podkładu, a byłam zachwycona próbka. kompletnie nie odpowiadał mi ten podkład, teraz jestem w nim zakochana. Kiedy go nałożę, cera staje się taka delikatniejsza, krycia jak dla mnie ma idealne Co do Double Wear zdecydowanie wolę Idol. Double jest cięzki, zapychający (chociaż czasem lubię mieć dobra tapetę na twarzy! ), a Double Wear Light kompletnie nie kryje, kolor tez ciężko dobrac.


Ja chciałam w piątek udusić pracownice Sephory z Kaskady w Szczecinie. Chciałam też wykorzystać te 30%. Ignorancja pracownic osiagneła apogeum. Podeszłam do babki i powiedziałam, że chcę tusz z Clinique High Impact, popatrzyła się na mnie, ulotniła i krzyczy z drugiego końca: ten? Odpowiedziałam, że tak i mówię, że chciałabym jeszcze zobaczyć rozświetlacze w kamieniu. A ta się tak na mnie spojrzała i wypaliła: co Pani powiedziała? Zapytałam się o konkretny z Estee Lauder to powiedziała, że nie ma i odeszła. Mało co już nie wyszłam z siebie, podeszłam do drugiej i mówię o tym rozświetlaczu to natychmiast pokazała mi sephorowski, całkiem był fajny, ale prosze ją, żeby pokazała mi z Make up forever, to ta pretensjami do mnie, że te już sa bardzo drogie, ale pokazał nie podobał mi się, chcę coś innego. Stwierdziła chyba,że jak tak wybrzydzam to od razu zaprezentowała mi Guerlain za 609 zł! I z rozbawieniem zapytałam się co to takie drogie, a ta prawie, że z krzykiem: co mnie to interesuje, że taka jest cena!
O to już przebrała miarkę, za nim sie ocknęłam jej już nie było i jakaś jeszcze inna zaczęłam mi tłumaczyć wysoką cene produktu, ale wziełam już sobie sama ten sephorowski rozświetlacz, tusz miałam w ręku poszłam do kasy i wyszłam. Chciałam już wezwać kierownika sklepu, bo uwazam, że to jest przegięcie, aby tak traktować klientów - wolałam zaoszczędzić nerwów.
Jestem zszokowana zachowaniem tych pracownic
no ja byłam wsciekła jak zobaczylam, że wydałam 200 zł na szajs, bo mial kryć na równi z DW wg konsultantki ( dobry żart ), a ponadto ścierał mi się z twarzy i świeciłam się, no same minusy a potem nie wiem... coś mnie w nim urzekło
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:51   #3105
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość

Ja chciałam w piątek udusić pracownice Sephory z Kaskady w Szczecinie. Chciałam też wykorzystać te 30%. Ignorancja pracownic osiagneła apogeum. Podeszłam do babki i powiedziałam, że chcę tusz z Clinique High Impact, popatrzyła się na mnie, ulotniła i krzyczy z drugiego końca: ten? Odpowiedziałam, że tak i mówię, że chciałabym jeszcze zobaczyć rozświetlacze w kamieniu. A ta się tak na mnie spojrzała i wypaliła: co Pani powiedziała? Zapytałam się o konkretny z Estee Lauder to powiedziała, że nie ma i odeszła. Mało co już nie wyszłam z siebie, podeszłam do drugiej i mówię o tym rozświetlaczu to natychmiast pokazała mi sephorowski, całkiem był fajny, ale prosze ją, żeby pokazała mi z Make up forever, to ta pretensjami do mnie, że te już sa bardzo drogie, ale pokazał nie podobał mi się, chcę coś innego. Stwierdziła chyba,że jak tak wybrzydzam to od razu zaprezentowała mi Guerlain za 609 zł! I z rozbawieniem zapytałam się co to takie drogie, a ta prawie, że z krzykiem: co mnie to interesuje, że taka jest cena!
O to już przebrała miarkę, za nim sie ocknęłam jej już nie było i jakaś jeszcze inna zaczęłam mi tłumaczyć wysoką cene produktu, ale wziełam już sobie sama ten sephorowski rozświetlacz, tusz miałam w ręku poszłam do kasy i wyszłam. Chciałam już wezwać kierownika sklepu, bo uwazam, że to jest przegięcie, aby tak traktować klientów - wolałam zaoszczędzić nerwów.
widzę,że w tej samej seph robimy zakupy

nigdy mi się nie zdarzyła podobna sytuacja,zawsze obsługa jest na 6+

babki w S na turzynie pozostawiają wiele do życzenia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:56   #3106
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W Zabrzańskiej Sephorze palet Naked nie ma, myślałam że jutro przed imprezą podskoczę a tu klops
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:00   #3107
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dwa Chubby Sticki wpadly dzis w moje zachlanne łapki. Są cudne, czemu ja im sie tak opierałam? Two Tone Tomato to jest wreszcie czerwień dla mnie - ciepła, delikatna, ale wyraźnie widoczna. No i ciepły różyk Curvy Candy. Po za tym zgarnelam mój pierwszy róż od Chanel - Ultra Rose, jest niesamowity! Supernapigmentowany, za pierwszym machnieciem zrobiłam sobie fuksjowy placek. Po roztarciu pędzlem-kulka z Real Techniques mam przepiękny, naturalny, zimowy rumieniec. No i ten zapach -dlaczego nikt mi nie powiedział, ze róże Chanel tak oblędnie pachną, hmmmm? Już dawno miałabym ich pare, od lat chodzę wokół Reflex i In Love.
Korzystając z rabatu 30% zgarnelam jeszcze rozswietlacz podoczny od EL, obaczym, jak sie bedzie sprawował.
Ja już żałuję, że tylko jednego Chubby Sticka wzięłam. Może następnym razem wezmę go sobie w zestawie z różową kosmetyczką .
Ultra Rose widziałam w D. wśród przecenionych produktów, ale kolor wydał mi się wściekle różowy, a tester gdzieś się zawieruszył i nie było jak sprawdzić na buzi.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Co do pudrow jeszcze sie wypowiem. Jako ze należę do ujawniajacej sie właśnie na forum frakcji starszych pań, nie matuje sie prawie wcale. Podklad utrwalam prasowanymi meteorytami, kulkowymi tez mi sie zdarzy. Sypkich pudrów używam bardzo rzadko i tylko na strefę T, leżą i sie kurza, a mam z 5. Podobnie z podkladami - ostatnio przechodzę na coraz mniej kryjace, Double Wear mnie wkurza, lubię siebie z Parure de Lumiere, a ostatnio w ogóle najchętniej w BB od Estee, z dodatkiem paru korektorow. Buźka w nim wyglada najnaturalniej, a jednak kolor mi ładnie ujednolica.
Frakcja faktycznie rośnie w siłę, tylko może zmieńmy nazwę - "młode duchem" albo "młode inaczej" .
Wiem, że po 30-tce to już na pewno nie pierwsza młodość, zmarchy wyłażą i w ogóle, ale ja tam się staro nie czuję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:01   #3108
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
W Zabrzańskiej Sephorze palet Naked nie ma, myślałam że jutro przed imprezą podskoczę a tu klops

Pójdę zobaczyć jutro do scc, może jakoś przypadkiem wyłożą naked2 dwie godziny przed zamknięciem
no chyba, że w styczniu będzie lepsza promocja na kolorówkę i panie z scc o tym wiedzą i wolą byśmy kupiły jeszcze taniej...
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:09   #3109
noweti
Rozeznanie
 
Avatar noweti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość

Ja chciałam w piątek udusić pracownice Sephory z Kaskady w Szczecinie. Chciałam też wykorzystać te 30%. Ignorancja pracownic osiagneła apogeum. Podeszłam do babki i powiedziałam, że chcę tusz z Clinique High Impact, popatrzyła się na mnie, ulotniła i krzyczy z drugiego końca: ten? Odpowiedziałam, że tak i mówię, że chciałabym jeszcze zobaczyć rozświetlacze w kamieniu. A ta się tak na mnie spojrzała i wypaliła: co Pani powiedziała? Zapytałam się o konkretny z Estee Lauder to powiedziała, że nie ma i odeszła. Mało co już nie wyszłam z siebie, podeszłam do drugiej i mówię o tym rozświetlaczu to natychmiast pokazała mi sephorowski, całkiem był fajny, ale prosze ją, żeby pokazała mi z Make up forever, to ta pretensjami do mnie, że te już sa bardzo drogie, ale pokazał nie podobał mi się, chcę coś innego. Stwierdziła chyba,że jak tak wybrzydzam to od razu zaprezentowała mi Guerlain za 609 zł! I z rozbawieniem zapytałam się co to takie drogie, a ta prawie, że z krzykiem: co mnie to interesuje, że taka jest cena!
O to już przebrała miarkę, za nim sie ocknęłam jej już nie było i jakaś jeszcze inna zaczęłam mi tłumaczyć wysoką cene produktu, ale wziełam już sobie sama ten sephorowski rozświetlacz, tusz miałam w ręku poszłam do kasy i wyszłam. Chciałam już wezwać kierownika sklepu, bo uwazam, że to jest przegięcie, aby tak traktować klientów - wolałam zaoszczędzić nerwów.
Teraz gdy jest -30% na kolorówkę w Kaskadzie jest po prostu jakas masakra, takie tlumy w Sephorze, dlatego ja wybrałam się do Stera i Turzynu i tam zrobiłam zakupy, a z obsługi byłam bardzo zadowolona, w przeciwieństwie do Kaskady, gdzie panie nie raczyły nawet do mnie podejść
noweti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 19:14   #3110
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Planuję jutro wpaść do Mario-zamiast bronzera Bahama Mama kupiłam róż Hot Mama i dodatkowo róż Frat Boy- tak więc mam dwa róże a bronzera nie . Jak jesteś zdecydowana to mogę Ci jutro kupić co potrzebujesz ( jak jeszcze będą). Na swoją Mary Lu czekałam chyba ze 4 tygodnie...
W piatek popołudniu nie było już Mary i Bahama Mamy (kupiłam ostatnią)
Sama chciałam jeszcze Maryśkę Może uda mi się ją kiedyś upolować
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:28   #3111
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Planuję jutro wpaść do Mario-zamiast bronzera Bahama Mama kupiłam róż Hot Mama i dodatkowo róż Frat Boy- tak więc mam dwa róże a bronzera nie . Jak jesteś zdecydowana to mogę Ci jutro kupić co potrzebujesz ( jak jeszcze będą). Na swoją Mary Lu czekałam chyba ze 4 tygodnie...
Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
W piatek popołudniu nie było już Mary i Bahama Mamy (kupiłam ostatnią)
Sama chciałam jeszcze Maryśkę Może uda mi się ją kiedyś upolować
Fajnie by było jakby się udało ale po poście Rysi widzę , że chyba się nie uda...........
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:29   #3112
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
W piatek popołudniu nie było już Mary i Bahama Mamy (kupiłam ostatnią)
Sama chciałam jeszcze Maryśkę Może uda mi się ją kiedyś upolować
Dzięki za info , no to nici z z wizyty w Mario. Maryśkę zamów u konsultantek- zadzwonią jak przyjdzie. Ja tak swoją zamówiłam, trochę nie bardzo wierzyłam, że ją dostanę- nie byłam "stałą" ich klientką- ale jednak odłożyły i zadzwoniły .
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:31   #3113
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość

Pójdę zobaczyć jutro do scc, może jakoś przypadkiem wyłożą naked2 dwie godziny przed zamknięciem
no chyba, że w styczniu będzie lepsza promocja na kolorówkę i panie z scc o tym wiedzą i wolą byśmy kupiły jeszcze taniej...
Niestety największa obniżka to -30%, właśnie po świętach
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:31   #3114
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Fajnie by było jakby się udało ale po poście Rysi widzę , że chyba się nie uda...........
Mogę jutro rano zadzwonić i zapytać się czy mają coś na "tyłach "
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:35   #3115
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już żałuję, że tylko jednego Chubby Sticka wzięłam. Może następnym razem wezmę go sobie w zestawie z różową kosmetyczką .
Ultra Rose widziałam w D. wśród przecenionych produktów, ale kolor wydał mi się wściekle różowy, a tester gdzieś się zawieruszył i nie było jak sprawdzić na buzi.


Frakcja faktycznie rośnie w siłę, tylko może zmieńmy nazwę - "młode duchem" albo "młode inaczej" .
Wiem, że po 30-tce to już na pewno nie pierwsza młodość, zmarchy wyłażą i w ogóle, ale ja tam się staro nie czuję .
Ja tez nie a 35 stuknelo ja nie wiem dlaczego niektore z Was maja kompleksy a jak maja to trzeba cos z tym zrobic
Moze dlatego ze ja mlodo wygladam i ostatnio to dowod chca w spozywczym


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:40   #3116
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Dzięki za info , no to nici z z wizyty w Mario. Maryśkę zamów u konsultantek- zadzwonią jak przyjdzie. Ja tak swoją zamówiłam, trochę nie bardzo wierzyłam, że ją dostanę- nie byłam "stałą" ich klientką- ale jednak odłożyły i zadzwoniły .
Dziękuję za chęci. Poproszę jedną Wizażankę z forum The balm o zamówienie .
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:52   #3117
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Są jakieś słuchy odnośnie nowej kolekcji MACowej? (coś mi się zdaje, że mignął mi jakiś post na ten temat, ale teraz nie mogę znaleźć).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:58   #3118
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
widzę,że w tej samej seph robimy zakupy

nigdy mi się nie zdarzyła podobna sytuacja,zawsze obsługa jest na 6+

babki w S na turzynie pozostawiają wiele do życzenia
ja nie miałam ostatnio żadnych kłopotów, być może dlatego, ze sama wybieram i proszę już o konkretny produkt ale zawsze jak nie ma czegoś co mnie interesuje to dzwonią do sklepów w innych CH i odkładają - więc na to nie narzekam , ale fakt jak zadałam pytanie co by mi poleciła - zestaw z Rexaline czy Algenista to nie umiała logicznie wymienić cech obu produktów

BTW nie wiedziałam, ze jesteś ze Sz-na
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:03   #3119
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Niestety największa obniżka to -30%, właśnie po świętach
No co za chamstwo, po prostu nic tylko
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:07   #3120
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja nie miałam ostatnio żadnych kłopotów, być może dlatego, ze sama wybieram i proszę już o konkretny produkt ale zawsze jak nie ma czegoś co mnie interesuje to dzwonią do sklepów w innych CH i odkładają - więc na to nie narzekam , ale fakt jak zadałam pytanie co by mi poleciła - zestaw z Rexaline czy Algenista to nie umiała logicznie wymienić cech obu produktów

BTW nie wiedziałam, ze jesteś ze Sz-na
a ja tam korzystam z tego,że te Panie tam są testuję ich cierpliwość prosząc o to by wymalowały mnie co najmniej 5-cioma pomadkami(jeśli zamierzam kupić pomadkę)
Nigdy żadna nawet nie burknęła
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.