Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 05:29   #3391
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

O matulu, 50 osob to jak wesele! Witek z tych 22 to zna w sumie tesciow, szwagierke z rodzina i tyle. Reszty nie zna wcale albo widzial raz czy dwa jak byl malenki czyli no tez nie zna.

Co do tzta to moj mnie rozwala jak Witek sie budzi w nocy i placze, jest ciemno wiec nie wiem ktora godzina a tz zaspany - co, glodny, glodny? Nosz kuzwa, nie wiem, na czole nie ma napisane
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 07:18   #3392
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Kochane dziecko
My w sobotę mamy imprezę rodzinną i już mi się coś robi, jak pomyślę że wszyscy tylko będą czychać żeby Młodą na ręce porwać...
Za to strój mamy skompletowany

Moje dziecko wykąpane i już śpi od 20 minut. Próbowaliśmy kąpieli na brzuszku, ale chyba jakieś łamagi z nas, bo średnio to wyszło Młoda zadowolona, ale prawie cała nad wodą

W ogóle- czy to możliwe że zaczynają jej zęby iść? Ma 13 tygodni dopiero. A strasznie rączki pcha do buzi i jeździ po nich dziąsłami.
Btw, polecicie jakieś fajne gryzaki?
Mój juz od dawna z wielką pasją wcina rączki a zębów ani widu ani slychu no więc to nie ma związku
Ja mam gryzaki wodne z Canpola chyba ale on i tak woli gryźć coś materiałowego





Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
No niestety nie może być idealnie ;-)
U mojej wieczorem też jakiś cycozwis się włączył - jak jadła to przysypiała i za chwilę znowu glodna była, albo zmęczona i chciała się wyciszyć, więc chciała na cyca.
W ogóle stwierdzam, że moje dziecko to chce na cyca jak jest głodne ale też zmęczone, bo trudno jej inaczej zasnąć, co wcale mnie nie cieszy :/
Mój ma identycznie...




Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Czarna powodzenia i duzo sil! Ale dlugi pobyt
Co do calowania i macania po rękach to ja z premedytacją chodzilam i chusteczkami nawilzanymi przecieralam mam to gdzies

Dotka co do jedzenia na imprezach to czy blw czy nie to mysle ze i tak swoje trzeba zabierac obowiazkowo. Przynajmniej bierzesz sprawdzone, zapakowane, higieniczne fakie co dziecko lubi i zje. A nie oplute przez biesiadnikow z Bog wie jakich skladnikow i dodatków

Ruda piateczka tez mam jedna chuste i sobie razem żyjemy bez kombinacji

Russian, kaes dolaczam do grona uwielbiajacych swoje mamuski

U nas kazda wyprawa do kosciola to pobudka Mlodego na podniesieniu jak zaczynaja dzwonkami dzwonić brr :d

Mieta polecam zyrafke słynna moj zaczyna sie z nia coraz mocniej zaprzyjazniac ale musze mu oczywiście podtrzymywać ja przy buzi

My dzis kończymy 4 miesiace

Aaa co do lotto to jedna z wygranych padla w kolekturze gdzie wysylalisny kupony i tez byla na chybil trafil - ta fortuna powinna byc nasza

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Najlepszego dla Janka




Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja jestem zdziwiona bo dzis bylismy u szwagierki, byla tez.ciocia tz i pytanie o rozszerzanie wlasnie, ja mowie ze za miesiac i wsyzscy ze no tak tak. Takze spoko. Jedynie co to mowili ze przetarta marcheweczka itp no ale to sie juz w blw nie zaglebialam specjalnie.

Czarnula Twoja tesciowa to dramat. 10 dni?!?! Chyba bylas niegrzeczna

Ktoras pytala o pieseła -kupujemy Airedale Terriera

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Aaa i marnie widze przyszla niedziele.. jest komunia siostrzenicy tz. Dzisiaj u nich bylismy i jje brat (4l) bawil sie okrutnie glosno -krzyczal, piszczal, biegal, wywalal klocki. No ale jwgo dom - wiadomo. Tylko Witek mial juz nadmiar wrazen, chcial spac i nie mogl, nawet w chuscie nie moglam go uspic :/ w koncu padl ale wymeczone to okrutnie. No i za tydzien ta komunia, ludzi ejszcze wiecej - 22 osoby- marnie widze w tym Witka :/
Na dodatek w calym ogromnym mieszkaniu WSZYSTKIE okna zamkniete - no myslalam ze sie udusze. Rozebralam mlodego do body z kr a i tak sie upocil. A po usypianiu w chuscie to juz w ogole oboje splywalismy potem :/
Super piesek
Wspolczuje ciężkiego dnia




Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Czarnula niech moc bedzie z wami!

Szlag... Opryszczka nadchodzi... I g*** z tego ze mam heviran w apteczce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk







Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
I nadeszło lato, w końcu można wsadzić dziecko w wózek/fotelik i po prostu wyjść z domu. Wicie ile u nas było dziś stopni 37 na słońcu, 28 w cieniu, gdyby nie wiatr umarłabym śmiercią tragiczną. Z racji dnia mamy i czwartkowego dnia taty wybraliśmy na wycieczkę nad ren a tam wiało, nie można powiedzieć, że nie, później na obiad paśliśmy do chińskiej i rozdawali mamą apaszki ( nie są za specjalne, ale miło z ich strony) A co moje dziecko robiło w tym czasie? Zwiedzał, podczas całej wyprawy przespał się 40 min łącznie, marudził ok 10, a tak to zwiedzał i bawił się. Jestem w lekkim szoku

Idę spać, dobranoc
Fajnie że tak ciepło u Was
Dzień matki i ojca już obchodziliscie czy czekacie na polskie święta?


U nas 2 pobudki, przed 2 i przed 5 i przed 8 się obudził na stałe. Juz dawno mi nie przespal całej nocki, szkoda bo kiedyś to był standard
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 07:21   #3393
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Mój juz od dawna z wielką pasją wcina rączki a zębów ani widu ani slychu no więc to nie ma związku
Ja mam gryzaki wodne z Canpola chyba ale on i tak woli gryźć coś materiałowego







Mój ma identycznie...






Najlepszego dla Janka






Super piesek
Wspolczuje ciężkiego dnia













Fajnie że tak ciepło u Was
Dzień matki i ojca już obchodziliscie czy czekacie na polskie święta?


U nas 2 pobudki, przed 2 i przed 5 i przed 8 się obudził na stałe. Juz dawno mi nie przespal całej nocki, szkoda bo kiedyś to był standard
Czytałam ze w 5 miesiącu dzieci lubią się częściej budzić gdyż dzień więcej atrakcji i mniej jedzą...choć w przypadku Konrada i Doriana nie ma opcji rzadkiego zalegania przy piersi

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 07:24   #3394
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ehhh nie wiem co jest młoda kaszleć zaczyna sucho... Chłopaki katary maja- ja zreszta tez bo ściągając frida sie zaraziłam. Antybiotyk ciągniemy jeszcze No i chyba złapała kolejnego wirusa? Do tego przerażona jestem ta opryszczka teraz... Popołudniu lecimy do pediatry naszego. Zapytam go przy okazji czy cos przy tej opryszczce moge... A na razie dezynfekcja jak na OIOMie

Pogoda sie fajna zapowiada choć ma potem podobno padać...

Co do nocek... Tęsknie za czasem kiedy dziecko budziło mnie na karmienie a nie odwrotnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 07:51   #3395
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Hej!
Ruda, Ewusia - moja też mamla cycka jak zmęczona i chce spać. W mleku są jakieś składniki, które ułatwiają zasypianie, więc chyba wiedzą dzieciaki co robią mnie to zresztą odpowiada, bo po 10 minutach mogę się wykraść a ona słodko śpi na łóżku My się na leżąco karmimy. I przyznam, że usypianie jej na cycku wychodzi mi dużo lepiej niż na rękach. Na rękach to ręce bolą, kolana strzelają (bo ona lubi żeby stać w miejscu i tak energicznie uginać kolana ) i gardło wysiada od ciągłego robienia "szzzz"

Malwi, 50 osób na komunii? my połowę tego na weselu mieliśmy
My w sobotę idziemy na chrzciny bratanicy tżta i właśnie myślę jak to ogarnąć. Msza o 17 (ja nie zamierzam z Młodą wchodzić do kościoła, już sobie wyobrażam te oburzone spojrzenia wszystkich babciocioć ) , więc impreza się o 18 zacznie, to Młoda już będzie zmęczona i wkurzona impreza jeszcze w knajpie, nie wiem czy tam będzie przewijak i miejsce, gdzie w spokoju można by nakarmić, więc pewnie nas czekają wycieczki do samochodu z tej okazji. Oby tylko nie padało i było ciepło... jako że my o 20 zaczynamy wyciszać i zbieramy się do kąpieli, to koło 19 trzeba by się zbierać. Ech, ciężko może być
Ja to nigdy nie lubiłam takich imprez, a teraz to już w ogóle

Z wielogodzinnymi posiedzeniami u nas to samo. Jakbyśmy w dni wolne od pracy się śmiertelnie nudzili Jednak i tak bardziej mnie wkurzają teksty "to wpadnijcie na tą godzinkę chociaż " - a my godzinę drogi w jedną stronę mamy i do jednych i do drugich rodziców, więc na pewno...

Mojakaren, żyrafkę już mamy też muszę ją trzymać właśnie i duża jest jeszcze dla nas i się w małej paszczy nie mieści dobrze

Kamilka, kurcze u Was znowu coś trzymam kciuki jak zawsze.

U nas standardowo pobudki o 2 i 4. Od 6:30 już trzeba było dać ujść nagromadzonej przez noc energii. Mogłaby mnie trochę pożyczyć
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 08:18   #3396
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Kamilka ojejku

U nas to co przewidzialam. Pola całą noc się wiercila, kwekala, budziła, jestem zombie. Przez to przed chwilą mialam armagedon. W domu jak wstanie o 5 to teraz dosypia. I taka była zmęczona że zasnąć nie mogła i krzyczała że chyba pół wiochy słyszało.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 08:32   #3397
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Mięta, może chodzi o melatoninę, czytałam, że małe dzieci jej nie wytwarzają i jest w mleku w czasie wieczornych i nocnych karmien.
Ja bym jednak chciała, żeby moja się nauczyła pomału zasypiać nie tylko z cyckiem - zwłaszcza w dzień na drzemki, bo kończy się tak, że zasypia mi na rogalu a ja się ruszyć spod niej nie mogę :-(

A z tą imprezą masz ciężko, mała będzie już marudząca. Ale masz pretekst, żeby się szybko zmyć.

Czarna :-(
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2016-05-09 o 08:33
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 09:03   #3398
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Jeszcze z ciekawostek od mojej teściowej, to bzdury gadam że mogą iść zeby mając 4 miesiące.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 09:11   #3399
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czarnula no bzdury. A Witek to w ogole zebow nie ma
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 09:19   #3400
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Czarnula no bzdury. A Witek to w ogole zebow nie ma
No przecież, wydaje Ci się

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

No i jak dziecko urodziło się z bujna czuprynka (jak magdusiowa Pola) to też niemożliwe że jeszcze te włosy ma. Na pewno się wszystkie wytarly. Czasem się zastanawiam skąd oni te teorie biorą...
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 09:19   #3401
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czarna no wiesz co zęby jak dziecko ma 4 msc?! Powariowali. Z ciebie to matka terrorystka - jeść nie daje, pić nie daje, schabowego zabrania aj aj

Apropo wyrodnych matek. Moja koleżanka ze studiów lata zza granicy na uczelnie. I jechała na lotnisko i gadała z babka. Zeszły na temat dzieci i koleżanka mówi że ma dwójkę małych dzieci. A tamta "ale to z babcią są nie?" A ta "nie no z tatą.." A tamta baba "na 3 dni zostawilas z tatą dzieci?! Ale to tak on sobie da radę? A dzieci?! Boże.." koleżanka mi mówiła że w tym momencie poczuła się jakby jakąś zbrodnie popełniła i jak najgorsza matka świata.. Eh

Aurora kółkowa.. O matko jak kusi.. Dostałam pozwolenie od tz na krótką dla siebie.. Ale len sama łamać.. Bojem się..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 09:22   #3402
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Magda No tak bo ojciec to się sam dzieckiem zająć nie może. Biedne dzieci, jak one to zniosą.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 09:29   #3403
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Maga zawsze mozesz kogos z okolicy poprosic o lamanie.
Ale jak kolkowa to ja bym brala Yaro la Vita autumn rainbow.

W ogole mam andzieje ze bede miala drugie dziecko dziewczynke bo tyle dziewczynkowych mi sie posoba ze szok!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 09:37   #3404
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ruda, no właśnie jak się karmi na rogalu, to już nie jest tak różowo z zasypianiem przy cycku. Mi się tak jeszcze nigdy nie udało odłożyć, dlatego tak lubię na leżąco karmić

No do tyłka z tymi chrzcinami... w sumie ksiądz małych dzieci nie ma, to co go obchodzi że one już marudne będą po tej 18. A wiadomo że każdy chce jeszcze chociaż chwilę z rodziną posiedzieć.
W ogóle na imprezie to 5 dzieci będzie, w tym 3 niemowlaki, więc będzie ciekawie

Czarnula, czizas... twoja teściowa powinna jakiś program w tv prowadzić, żeby edukować młode mamy... biedne tam obie jesteście

Magda, co to za patologiczna rodzina, co dzieci z tatą zostają
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 09:45   #3405
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czarnula kurczę to ewidentne tam jej nie służy...
DOTKA ma omamy
MAGDA a co ja mam powiedziec jak mnie kilka mies w domu nie było? Kurde faceci wcale nie sa tacy nieporadni... Dzieci czyste, najedzone, zadania odrobione, szkoła przedszkole opłacone... I jeszcze w tym czase firmę prowadził i do mnie jeździł...
Z lnem moze byc cieżko... Mam pellicano jestem chyba 3 właścicielka i jeszcze nie jest do końca mięciutki...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 09:53   #3406
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Kamilka biedni jestescie, caly czas cos

Noo ja mam taka wielka rodzine, a to jest tylko polowa z niej, bo rodzice po rozwodzie

Ooo matko czarna, tesciowa wez wyslij do szkoly rodzenia, niech sie doedukuje, albo przestanie pier.dzielic farmazony.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:12   #3407
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Kurcze zazdroszczę wam trochę usypiania przy cycku u nas tylko w czasach noworodkowych to działało. Mój nie ma kultu cycka... ale butli też nie chce u nas karmienie każde jest zawsze po drzemce przed się nie da bo jest tak zmęczony że cycek go drażni.

Ten krem z filtrem co polecała sroka to pharmaceris ? Tylko ten S jest od pół roku. .. potrzebuje coś na teraz bo młody na krótkie rękawki a często trzeba go wyciągnąć z wózka i nieść. ..i już ma różowe poliki. ..
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:12   #3408
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czarna ona od zawsze taka czy teraz przy dziecku tak sie wymądrza, szkoda z nią gadac w ogóle skoro wszystko co ty mówisz to głupoty

a na skleroze to wez jej karteczke na lodowke przyklej z odpowiedziami na najczesciej zadawane pytania
Mięta pierwszy raz sie spotkam z tak późnymi chrzcinami, my bedziemy miec po mszy o 11.30 a szkoda bo młoda przyzwyczajona na 13.30 lub 14 chodzić
wczoraj o 18 TZ musiał ja całą msze na rekach trzymac
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
C
Mieta polecam zyrafke słynna moj zaczyna sie z nia coraz mocniej zaprzyjazniac ale musze mu oczywiście podtrzymywać ja przy buzi
a podobno nawet najmlodsze dzieci sobie z nią radzą strasznie mnie kusi ta zyrafka
Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość

Btw o co chodzi z tym przepajaniem? Czemu to ma służyć?
no właśnie co to za termin
zamiast dziecku głodnemu dać mleka to go wodą albo herbatka "przepajali" żeby głodu nie czuło i to niby lepsza metoda?
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość


Dotka, Czarnulax, piątka, u nas to samo z siedzeniem u teściów... jak już się przyszło to 4h w plecy - siedzenie non stop przy stole i po raz tysięczny te same opowieści... ech....
u mnie tak jest u mojej babci a ja po godzinie mam dosc

Kamilka oby nic sie znów nie rozwineło, biedne jesteście

a u nas marna pogoda, pada.
a miałam isc do lidla po jakis obiad bo TZ wraca o 20 dopiero

zamówiłam w weekend sukienkę i sweterek na chrzciny, opaskę dla małej zamiast czapki jak jest ciepło, dwa staniki dla siebie i jeszcze mata dzis przyjdzie oby TZ nie wyczaił ile tych paczek w tym tygodniu sie szykuje
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:15   #3409
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Dobra już widzę że od pierwszych dni jest pharmaceris B ale on jest do twarzy. Do reszty ciała też chyba można użyć co ?
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 10:15   #3410
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Fajnie że tak ciepło u Was
Dzień matki i ojca już obchodziliscie czy czekacie na polskie święta?
Po niemiecku i tak trzeba będzie pózniej po niemiecku jak pójdzie do przedszkola czy szkoły, więc wybraliśmy niemiecki.

Kamilka u was zawsze pod górkę
Czarna jak dziewczyny piszą, Ty powinnaś zostać świętą za życia. Szkoda, że Pola musi się tak męczyć.

U nas znowu takie gorąco i zdałam sobie sprawę, że nie za bardzo mam w co go ubrać, ehhh znowu zakupy.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:31   #3411
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Mięta, ja też karmilam często na leżąco, zwłaszcza popołudniu, ale niewygodnie mi było czytać, czy nawet coś zjeść. Ale może bym do tego wróciła.... wtedy można się wyślizgnąć z łóżka i dziecko zostawić... tylko ja to karmię najczęściej na kanapie w salonie, a na tej kanapie boję się ją zostawić spiacą.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

U nas ładnie, poszłabym na spacer zaraz, ale może chustę zamotam a wózek wezmę ze sobą. Bo kurcze żeby mi znowu cyrku nie odstawiła jak wczoraj...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:39   #3412
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ja chyba zacznę brać koc i rozkładać gdzieś w cieniu na trawie to młody sobie na brzuszku po fika. U nas upał. .. same body
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:41   #3413
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Trzeba tylko pomyśleć jak się przed kleszczami zabezpieczyć...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:45   #3414
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Ja chyba zacznę brać koc i rozkładać gdzieś w cieniu na trawie to młody sobie na brzuszku po fika. U nas upał. .. same body
U nas też sam bodziak. Wraz z upałem pojawia się problem picia, co normalnie jadł średnio co 3 h to teraz i co godzinę by się napił,je ok 2 min i tyle, w domu ok, ale już wyjść gorzej.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-05-09 o 10:53
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:45   #3415
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ewula ja nie kładę mojego na kocu bo łapie rękami i ściąga wszystko pod siebie i kończy się tak że kocyk ma pod brzuchem a buzia na dywanie
No i te kleszcze..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 10:47   #3416
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ruda ja zaczelam w chuscie robic male trasy, poki co pol godzinki mi na lajcie wytrzymuje. Rozglada sie, podziwia. Z kazdym wyjsciem bede robic dluzsze trasy bo wozek to tylko na dlugie zakupowe wyprawy, zeby gdzies zakupy wsadzic :-P
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 11:13   #3417
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ahnessy zawsze taka była. Ale teraz to jest już całkowicie nie do zniesienia.

Kolejna walka ze snem. Od rana albo jeczy że zmęczona i nie umie zasnąć albo ma w końcu drzemkę albo je, bo muszę polować na momenty jak jest wyspana. Może do wieczora zdążę wyjść na spacer...
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 11:24   #3418
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Myślę żeby brać duży koc i na to mam rożek z minky który teraz mam służy pod matą. Kleszcze niestety mogą nawet wpaść do wózka jeżdżąc pod drzewami w parku. . Trzeba uważać ale nie dajmy się zwariować. Ja kleszcza złapałam w zeszłym roku na działce siedząc pod brzoskwinią. ...
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 11:36   #3419
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Najlepszy na takie wyjścia moim zdaniem jest koc pikników taki z ta folia pod spodem. Chroni od jeszcze zimnej ziemi i nie ściąga się jak zwykły koc, na allegro są tanio a i w biedronce w sezonie letni widziałam że są.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 12:12   #3420
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Też o nim myślałam. I tak muszę jaka kupić. A jeżeli chodzi w domu to zanim miałam matę to brałam koc polarowy i przyklejałam taśmą papierową brzegi. Wtedy był mocno naciągniety.

Dawid dzisiaj zaczął ogarniać zabawki rękoma Leżąc na brzuszku. Wczoraj za to widziałam jak próbuje podnieść pupę Leżąc na brzuszku.
A od kilku dni dając mu palca na plecach potrafi sam się obrócić na brzuszek. Tylko musi mieć coś co chwyci najczęściej szczebelke w łóżeczku ale wtedy nie na miejsca by zrobić pełen obrót. A jak da się palca to nogami tak manewruje że się odpycha od podłoża i obraca
Chyba jest w trakcie skoku bo widać ewidentnie że nagle danego dnia już to umie a innego dnia jest strasznie placzliwy i każda drzemka na rączkach zasypia np. Wczoraj a dziś zasypia sam w łóżeczku .Głaszcze go albo całuje po buźce. .
Miło patrzeć na nowe umiejętności. To co będzie jak zacznie raczkowac, siadać ; D

Z kremem nikt nie pomoże? Pharmaceris S czy B kupowałyście ostatnio ? Nie chce mi się szukać
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 00:34:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.