Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 14:38   #271
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ha ha myślę że szybko ją zmienię. Ogarnelam poprostu trzeba było mocniej odgiac. Naturalny blond robi swoje
Ewa nie wiem czy ciężko ale u mnie tu przekręcić tam wcisnąć tu cypel wyciągnąć i idzie zeswirowac

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 14:47   #272
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia, myślę, że te zatrzaski po prostu są niewyrobione. No i trzeba dwa jednocześnie nacisnąć i ciągnąć do góry także ciężko trochę.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Ja w sumie też mam fazę, żeby spacerowke kupić zupełnie inną, żeby się dobrze składała. Ale... jeszcze jest na to czas. Niech najpierw zacznie w niej jeździć...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:26   #273
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casaa dużo zdrowia dla taty.

Magda taki Bartuś taki mały, a już takie poważne kary dostaje

Dotka juz Ci przyszło krzesełko i jak wrażenia ?

Keas współczuję nocek, wyniki na pewno się poprawią
Ewusia super, że z bioderkami wszystko dobrze. Co za prezent Konradek dostał?

Russiandoll co masz dla Kuby?


Do pierwszego posta wszystko dopisze jak mi się aplikacja naprawi, bo coś się stało u ani na tel, ani na kom nie mam możliwości edytowania, nie wiem o co chodzi.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:34   #274
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

ale mnie tu dawno nie bylo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Russian ja wystawiałam na Allegro- nie sprzedali sie nic. A za aukcje 3 zł zapłaciłam. Na Olx poszły na eiosne kurtki firmowe, reszta ciuchów - tak powoli kapie... Baaardzo powoli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:35   #275
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga, nie skladalismy jeszcze Ale Karen też je ma
Russian, ja w czwartek jadę do komisu oddać ciuchy, zobaczymy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:39   #276
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ ja oddałam żonie kuzyna któremu 3godziny temu urodziła się córka^^ typowo chłopięce które mam zamierzam wystawić ale ciężko mi się zabrać. Są grupy sprzedażowe na fb zary cocodrillo hm itp

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:40   #277
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, tak wiem, że Karen ma, ale co dwie opinie to nie jedna.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 15:45   #278
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kornelka spala 50 min, obudziła się, poleżała, pojadła, i znowu w kimę, tym razem już na mnie, i śpi już 45 min...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 16:08   #279
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

To dzień śpiocha dziś macie. Mój teraz też śpi. Burza szaleje. Ciemno na chacie.

Z tymi bioderkami dziwnie. Ja byłam tylko w na początku ok 10 tygodnia i więcej nie kazał. A byłam prywatnie. Mówił po usg że wszystko jest ok.

Ja tam prezentu dla swojego nie kupiłam. .. kupuje i tak bez okazji więc puki mały to nie obchodzimy

Chrześnicy mam bransoletkę i kubek termiczny bo chciała. Dam jeszcze 50 zł niech sobie coś kupi.
Druga chrzesnica zamówiłam jej spódniczke tutu na Ali i kupię zestaw kreatywny do malowania. Tylko musze zaraz zamówić. No właśnie. .. żeby do soboty doszło. ..
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 16:14   #280
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ahnessy ja tez nie jestem otwarta
Co do chusty to w kieszonke motasz? Nozki sinieja bo podwieszasz na dolach podkolanowych. Czyli za duza dupowpadka a poly ida za blisko pod kolankami, musisz je bardziej na uda rozlozyc.
a juz myslałam ze ja taka dziwna jestem
tak ja wiaze kieszonkę kurcze na poczatku było że za mała dupowpadka a teraz za duża - o matko no nic bede próbować

TZ wrocil i nie chce mu sie ze strychu spacerówki mi sciagnaca ja tez chce juz spróbować
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 16:37   #281
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewusia, myślę, że te zatrzaski po prostu są niewyrobione. No i trzeba dwa jednocześnie nacisnąć i ciągnąć do góry także ciężko trochę.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Ja w sumie też mam fazę, żeby spacerowke kupić zupełnie inną, żeby się dobrze składała. Ale... jeszcze jest na to czas. Niech najpierw zacznie w niej jeździć...
U mnie też się tak odpina ale bardzo łatwo to chodzi, na szczęście





Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Casaa dużo zdrowia dla taty.

Magda taki Bartuś taki mały, a już takie poważne kary dostaje

Dotka juz Ci przyszło krzesełko i jak wrażenia ?

Keas współczuję nocek, wyniki na pewno się poprawią
Ewusia super, że z bioderkami wszystko dobrze. Co za prezent Konradek dostał?

Russiandoll co masz dla Kuby?


Do pierwszego posta wszystko dopisze jak mi się aplikacja naprawi, bo coś się stało u ani na tel, ani na kom nie mam możliwości edytowania, nie wiem o co chodzi.
Od mojej mamy ubranka a od chrzestnego autko, książkę i też ubranka






Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Kornelka spala 50 min, obudziła się, poleżała, pojadła, i znowu w kimę, tym razem już na mnie, i śpi już 45 min...
Konradek dziś spał niecałe 0,5 godziny w łóżeczku i później prawie godzinę na mnie, no więc wyspany jest a ja nic prawie nie zrobiłam


Idziemy zaraz znowu oglądać rzeczy do mieszkania
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 16:42   #282
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hariett za chustowa wyprawe do ikei!

Casaa haha tesciowa mądra babka nie ma co :d

Dotka to dzis Witek sobie odespi a matka czas dla siebie i domu bajka

Nam sie udalo zaliczyc spacer część w chuście część w wozku i część na rekach kosmos. Ale butelka z woda to fajna zabawka wiec jakoś daliśmy rade. Za to teraz burza i ulewa a mialam isc biegac

A no krzeselko Keter wyglada super złożone moge Wam wstawić fotke real

Ewula u nas właśnie tez jedno usg bioderek i bylo super wiec wiecej nie zalecili



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 17:02   #283
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casa trzeba było powiedzieć że nie, bo już duży jest

Ewusia super

Miał być kurier ... między 10 a 15. Cały dzień siedziałam w domu. Mąż wrócił z pracy i zadzwonił tam i zrobił burde. Przyjechał... o 17!

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Kasia jesteś blondynką?? Weź wrzuć na fb jakieś zdjęcie

U mnie były już 2 kontrole bioderek i teraz muszę właśnie dzwonić się na trzecią wizytę umówić na sierpień/wrzesień. Wszystko jest ok, ale tak kazał no to pójdę
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 17:03   #284
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Kasia, ja sama czasem jak chce odpiac gondolę od stelaża, albo fotelik, to.... jeden, dwa, trzy, oddychaj, nie denerwuj się, bo dziecko przejmuje nastroje.... hahaha
U mnie się łatwo odpina. Fotelik łapie za dwa ucha z boku i ciągne. A żeby odpiac stelaż to jeden guzik w dół drugi do siebie i gotowe. Ale zanim to odkryliśmy to nie wiecie ile się namordowalismy.. Masakra..

Boże weźcie to skrzeczace piszczace coś! Oszaleje!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 17:07   #285
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Casa trzeba było powiedzieć że nie, bo już duży jest

Ewusia super

Miał być kurier ... między 10 a 15. Cały dzień siedziałam w domu. Mąż wrócił z pracy i zadzwonił tam i zrobił burde. Przyjechał... o 17!

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Kasia jesteś blondynką?? Weź wrzuć na fb jakieś zdjęcie

U mnie były już 2 kontrole bioderek i teraz muszę właśnie dzwonić się na trzecią wizytę umówić na sierpień/wrzesień. Wszystko jest ok, ale tak kazał no to pójdę
Naturalne mam blond;p od 19 roku życia czarna

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 17:08   #286
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasia, ale emocje z wypinaniem 😜
u mnie ze stelaża wózka się wszystko spoko odpina, za to jak pierwszy raz wypinałam fotelik z bazy w aucie, to myślałam że wyjdę z siebie. Wypina się łatwo, jak się wie gdzie nacisnąć 😎 ile się namacałam, to moje 😊

Ahnessy, ja też jestem nieśmiała 😛 i moja księżniczka ma różne fazy, więc nie wiem czy się będzie nadawała do wyjścia do ludzi ale tak bym sobie chust pomacała i podpytała o to jak motać. Noo i pogadała z jakimiś innymi dzieciatymi 😎

Keas, umów się do pediatry dla swojego spokoju dobrze że tylko tyle od normy Olafa wyniki odbiegają Jagoda ma duże odchylenia od normy plt i we wzorze krwinek białych ja aż wczoraj zasnąć z tego wszystkiego nie mogłam, ale dziś już spokojniejsza jestem jak wiem że idziemy do pediatry 😊

Jaaaka z niej dziś była jęczydupka. Chciałam prezent dla tż ogarnąć, ale gdzie tam... w końcu przed 14 ją spacyfikowałam cycem i pospałyśmy razem 3h😲
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 17:17   #287
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Czarnulax co Teść robił że się okazał gorszy od teściowej
Wkurza mnie swoim nachalnym zachowaniem. Wiecznie Pole zaczepia a ona wcale nie jest z tego zadowolona. Powiedziałam że ją USYPIAM. Głośno i wyraźnie. Miałam zasłonięta budke z gondolki pieluszka by jej słońce nie świeciło, to podszedł, odsłonił i 'Polineczko, Polineczko'. Potem była zła, smok dał rade uspokoić to jej go wyjął. Nosz kur.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 17:27   #288
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Wkurza mnie swoim nachalnym zachowaniem. Wiecznie Pole zaczepia a ona wcale nie jest z tego zadowolona. Powiedziałam że ją USYPIAM. Głośno i wyraźnie. Miałam zasłonięta budke z gondolki pieluszka by jej słońce nie świeciło, to podszedł, odsłonił i 'Polineczko, Polineczko'. Potem była zła, smok dał rade uspokoić to jej go wyjął. Nosz kur.


....

Ja chce foto tego krzeselka zobaczyc
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 18:32   #289
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia to się Konradek obłowił
Karen wrzuć foto krzesełka jak możesz to przy stole poproszę.

Czarna teść widzę też "szalony".
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 18:46   #290
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna wez go tez tak zaczepiaj. Jak se usiadzie, to zacznij go szturchac, albo jak polozy sie spac. A pozniej zapytaj czy milo.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:06   #291
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Wkurza mnie swoim nachalnym zachowaniem. Wiecznie Pole zaczepia a ona wcale nie jest z tego zadowolona. Powiedziałam że ją USYPIAM. Głośno i wyraźnie. Miałam zasłonięta budke z gondolki pieluszka by jej słońce nie świeciło, to podszedł, odsłonił i 'Polineczko, Polineczko'. Potem była zła, smok dał rade uspokoić to jej go wyjął. Nosz kur.
Oj też mnie takie zachowania wkur#$@!!... a szczególnie na imprezach rodzinnych zawsze znajdzie się ktoś komu tłumaczę że mały jest rozdrazniony i lepiej go nie zaczepiać przed drzemką to zawsze ktoś musi ręce wyciągać żeby go ode mnie wziąć. ...

U nas panicz juz śpi. .. ale się wypłakał. .. Boże jaka to jest maruda jak zmęczony. .. juz go tak od 17 nosiłam bo wszystko źle i na chwile tylko cieszy. ..

Dziś Próbowaliśmy dyni ze słoiczka,... nie kupujcie wcześniej zapasów bo będzie was kusić żeby otworzyć
No i ja tak pękłam i dziś otworzyłam. ...
Zajadał. Na początku mega się skrzywił ale po paru minutach chyba się oswoił ze smakiem i zjadł 3 łyżeczki.
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:19   #292
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna to się "tatus" tez udał

Ewula super ze smakowało, mój najchętniej wciąga jablko

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 20:32   #293
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Aż sprawdziłam moja spacerówkę. I nie rozkłada sie idealnie na płasko... Dobrze ze moja jest okruszkiem

Ja nie kupowałam małej nic. Chłopcy cos dostaną, dziadkowie i prababcia tez cos dla nich ma wiec nie szaleje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 20:49   #294
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula o tak. Ja wiem, że jak zaczyna jojczyc że zmęczona to trzeba uśpić a nie zwiedzać, bo potem jest armagedon. Ale zawsze się wtedy znajdzie jakaś dobra dusza, która stwierdzi, że ona chce na rączki i dlatego marudzi. Tylko ja wtedy nie pozwalam. A jak nie dają spokoju to wychodzę do innego pokoju.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:10   #295
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja też nic nie kupowałam na dzień dziecka - ona mi nic nie dała na dzień matki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:13   #296
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja zamawiam młodej gryzolka
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:23   #297
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

A tak serio, to dziadkowie na bank coś przyniosą, a ona taka mała, że i tak hej na razie wszystko jedno.
Ewentualnie może być, że jej pieluchę muślinową kupiłam, bo dzisiaj przyszła akurat

Padła dzisiaj o 20:30 - to chyba jakiś rekord wczesnego zasypiania... obym za to nie musiała zapłacić jutro o 6:00....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:24   #298
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja nie kupuje bo nie zasłużył sobie ostatnimi czasy o!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:38   #299
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasia na pewno mu teraz smutno i nie chciał.

Ja teraz wydałam majątek na jego rzeczy w Polsce, jak pojedziemy to będzie miał ogromny dzień dziecka. A jutro dam buziaka
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 21:44   #300
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ahnessy, ja też jestem nieśmiała 😛 i moja księżniczka ma różne fazy, więc nie wiem czy się będzie nadawała do wyjścia do ludzi ale tak bym sobie chust pomacała i podpytała o to jak motać. Noo i pogadała z jakimiś innymi dzieciatymi 😎
moja tez ma humorki właśnie a tez bym sie chetnie z domu wyrwała daj znac czy sie wybiarasz moze tez sie wtedy skuszę
Czarna masakrycznych masz tych tesciów
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Czarna wez go tez tak zaczepiaj. Jak se usiadzie, to zacznij go szturchac, albo jak polozy sie spac. A pozniej zapytaj czy milo.
dokładnie, ja ostatnio straciłam cierpliwosc do mojej siostry bo ileż można powtarzac zeby jej nie całowała po buzi albo nie wycierała śliny swoimi palcami, od tego jest pielucha wiec jak zobaczyłam po raz kolejny ze wyciera jej buzie reka to sama zrobiłam jej to samo i teraz mam spokój ale wiadomo do tesci anie wypada
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.