Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-05, 14:50   #721
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
moja tez tak zaczeła, mnie sie wydaje ze musza cwiczyc te dzieciaki


Najlepszego dla Kornelki i Wojtusia

o matko ale burza do nas przyszła z gradem, moze i dobrze bo sie troszke schłodzi bo my z Kluską słabo znosimy te upały az mnie ciarki przechodza jak sobie przypomne zeszły rok, zawroty głowy, omdlenia, mdłości, wymioty i jeszcze te upały
Wspolczuje burzy, u nas też chmury chodzą i co jakiś czas pada, a mieliśmy na dłuższy spacer iść...




Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Hej nie będę na razie nadrabiać. Dojechaliśmy byliśmy o 12. Mieliśmy dwa postoje godzinne i dwa tylko na karmienie. Ale ile zjazdów jest na Polskich autostradach co chwile jakiś. Zwiedziliśmy dwie stacje, obie miały pokój do przewijania.
Super że dojechaliscie bez problemu
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 15:31   #722
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda Jasiek ciągnie głowę i tułów

Ale po co masz jej to ograniczac skoro sama bez pomocy sie dzwiga to widocznie trenuje sobie

Ewusia właśnie mialam pisac ze tesciow lepiej widziec rzadziej jak częściej :d lepiej żeby im sie u Was za bardzo nie spodobało

Ahnessy pjona! Dla mnie te pierwsze miesiace ciazy + te niemiłosiernie upaly w sierpniu Jezu to byla tragedia po prostu

Kinga super ze juz w PL

U nas dzis tez skwar. Kosciol i dlugi spacer zaliczone, Maly pospal po powrocie do domu a obudzil sie z paskudnym humorem - kolejna kupa, dwie rece w buzi, potok śliny a zeba ani widu ani słychu

A no i moje dziecko ma nowa ulubiona rozrywke - trzeba mu tanczyc takze motywacja do fitnessu jest - Mlody choćby mial najgorszy humor na świecie
to jak slyszy muzyke i widzi ze tancze to wierzga z radosci

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 16:48   #723
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No macie rację dziewczyny, skoro sama dźwiga, to niech dźwiga. Babcia pokazała, jak fajnie jest na siedząco to dziecko będzie kombinować....
Z basenu wróciłam z wielką śliwą na czole, jedna pani zamykała szafkę a ja akurat wstawałam , swojej.... auć :-(
Kornela za to bardziej wyluzowana w wodzie, więcej funu z tego miała. Tylko woda wg mnie zimna była, to znaczy nie że zimna bardzo ale chłodna i wydaje mi się, że jej chłodno było chwilami.

Czuję się dzisiaj jak slonica, a ciągle glodna jestem, aktualnie mam ochotę zjeść cała tabliczkę czekolady :-(
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 18:05   #724
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ruda Jasiek ciągnie głowę i tułów

Ale po co masz jej to ograniczac skoro sama bez pomocy sie dzwiga to widocznie trenuje sobie

Ewusia właśnie mialam pisac ze tesciow lepiej widziec rzadziej jak częściej :d lepiej żeby im sie u Was za bardzo nie spodobało

Ahnessy pjona! Dla mnie te pierwsze miesiace ciazy + te niemiłosiernie upaly w sierpniu Jezu to byla tragedia po prostu

Kinga super ze juz w PL

U nas dzis tez skwar. Kosciol i dlugi spacer zaliczone, Maly pospal po powrocie do domu a obudzil sie z paskudnym humorem - kolejna kupa, dwie rece w buzi, potok śliny a zeba ani widu ani słychu

A no i moje dziecko ma nowa ulubiona rozrywke - trzeba mu tanczyc takze motywacja do fitnessu jest - Mlody choćby mial najgorszy humor na świecie
to jak slyszy muzyke i widzi ze tancze to wierzga z radosci

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Biedny Jaś, oby wreszcie ząbek wyszedł

Teściom nie wiem czy się spodobało, oby nie za bardzo





Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
No macie rację dziewczyny, skoro sama dźwiga, to niech dźwiga. Babcia pokazała, jak fajnie jest na siedząco to dziecko będzie kombinować....
Z basenu wróciłam z wielką śliwą na czole, jedna pani zamykała szafkę a ja akurat wstawałam , swojej.... auć :-(
Kornela za to bardziej wyluzowana w wodzie, więcej funu z tego miała. Tylko woda wg mnie zimna była, to znaczy nie że zimna bardzo ale chłodna i wydaje mi się, że jej chłodno było chwilami.

Czuję się dzisiaj jak slonica, a ciągle glodna jestem, aktualnie mam ochotę zjeść cała tabliczkę czekolady :-(


No i już po wizycie, posiedzieli trochę u nas i poszliśmy na spacer na rynek, po drodze lody, usiedlismy też w knajpie na chwilę, ogólnie było ok
Młody grzecznie siedział w wózku, może dlatego że koło niego skakalismy żeby się nie nudził no bo oczywiście nie spał, wcześniej się wyspał na matce
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 18:14   #725
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga dobrze że szczęśliwie dojechaliscie


Karen to Jasko ma zabawę. Przyjemne z pożytecznym



Ewusia dobrze że już po najezdzie teściowej i że obyło się bez większego stresu ;-)

U nas spokojnie. Polcia śpi, je, bawi się i guga. Ale za to zaczęły się okresy 3-4 dniowe bez kupy. Dziś była trzydniowa. Już teraz wiem co to znaczy "usrac się po szyje" dosłownie. Ogólnie mało rzeczy mnie obrzydza ale dziś szczerze kilka razy mnie cofnelo


Jejku u nas jest tak zimno że chodzę w skorkowej ramonesce i wcale nie jest mi gorąco. Jest tylko 13st i strasznie zimny wiatr:-(
__________________


Serduszko malutkie


Edytowane przez Magdusiaaa
Czas edycji: 2016-06-05 o 18:16
Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 18:35   #726
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magdusia przyjedz na swietokrzyska ziemie, tu jest goraco

Ruda to zgrzesz :-/ kawalek czekolady jeszcze nikomu nie zaszkodzil.

Dziewczyny czy zawsze pierwsze wychodza dolne zeby? Bo widze, ze Mlody dolne ma jeszcze nisko, ale z gornymi jest hmm dziwnie, wydaje mi sie, ze sa tuz tuz. Oczywiscie od wczoraj masakra jest, caly czas lapki w buzi, gryzaczki. No i nie wiem :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 18:45   #727
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U mnie dwie jedynki na dole od wczoraj tamta biała Kropka u góry się schowała dziwnie pewnie to nie był ząb tylko jakiś pęcherzyk. W każdym razie na dole jak przejade palcem to już ostre
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 19:20   #728
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi Jasiek ma od urodzenia mocno zarysowane pod dziaslami górne jedynki ale do dzis nic nie wyszlo

W ogole jak podajecie dzieciom gryzaki schlodzone? Bo ja dzis dalam i chętnie gryzl ale nie wiem czy to na gardlo nie zaszkodzi??

Magda gratki od razu dwa ząbki



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 19:31   #729
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
U mnie dwie jedynki na dole od wczoraj tamta biała Kropka u góry się schowała dziwnie pewnie to nie był ząb tylko jakiś pęcherzyk. W każdym razie na dole jak przejade palcem to już ostre
za nowe ząbki





Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Malwi Jasiek ma od urodzenia mocno zarysowane pod dziaslami górne jedynki ale do dzis nic nie wyszlo

W ogole jak podajecie dzieciom gryzaki schlodzone? Bo ja dzis dalam i chętnie gryzl ale nie wiem czy to na gardlo nie zaszkodzi??

Magda gratki od razu dwa ząbki



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Ja nie próbowałam jeszcze schłodzonych podawać ale nie sądzę żeby mogło zaszkodzić


Co do kolejności wychodzenia zębów to pewnie nie jest to reguła że dolne koniecznie pierwsze...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:13   #730
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen no to troche mnie uspokoilas
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:44   #731
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

A my dzis paradę smoków zaliczyliśmy. Deszczyk tez nas dopadł.
Myślałam ze jutro do szczepienia pojde to katar młoda dostała...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 21:01   #732
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda graty za ząbki!
Kinga super, że spokojnie dojechaliście!
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 06:16   #733
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cześć co za noc. Biedny mój synek nie poznaje gdzie jest, inne miejsce inne zapachy.
Czarna juz rozumiem, że Pola spala u teściowej nie spokojnie. Teraz też chciał się obudzić, otwiera oczka, popatrz i w płacz.

Z dobrych wieści Szymek się tak wczoraj rozgadal, że buzia mu sie nie zamykala. Moi rodzice wnukiem zachwycenii .
Aha, bratowa męża wczoraj urodziła. Chłopak 3700 i 58 długi.
Czy wam też się wydaje, że wszyscy są w ciąży albo właśnie urodziły?

Magda gratulacje ząbków.
Kamilka oby katar nie przerodził się w coś gorszego.

Zalegle wszystkiego najlepszego dla Wojtusia i Korneliki.

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Tyle spraw dziś do załatwienia mamy oby Szymek miał dobry humor.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-06-06 o 06:15
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 06:57   #734
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga oby Szymek spokojnie przetrawił zmianę otoczenia.

U nas katarzysko ba maxa... I stan podgorączkowy. Kurna temu ze sie do kosmetyczki ba wieczor umówiłam to sie dziać cis musi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:11   #735
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Cześć co za noc. Biedny mój synek nie poznaje gdzie jest, inne miejsce inne zapachy.
Czarna juz rozumiem, że Pola spala u teściowej nie spokojnie. Teraz też chciał się obudzić, otwiera oczka, popatrz i w płacz.

Z dobrych wieści Szymek się tak wczoraj rozgadal, że buzia mu sie nie zamykala. Moi rodzice wnukiem zachwycenii .
Aha, bratowa męża wczoraj urodziła. Chłopak 3700 i 58 długi.
Czy wam też się wydaje, że wszyscy są w ciąży albo właśnie urodziły?

Magda gratulacje ząbków.
Kamilka oby katar nie przerodził się w coś gorszego.

Zalegle wszystkiego najlepszego dla Wojtusia i Korneliki.

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Tyle spraw dziś do załatwienia mamy oby Szymek miał dobry humor.
Oby się Szymek przyzwyczail do nowego miejsca



U mnie w otoczeniu tylko jedna ciąża, wszyscy się odbijają

Za to dziś mi się śniło że urodziłam córkę i się zastanawialam jak będę dwójkę cyckiem karmić

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Kinga oby Szymek spokojnie przetrawił zmianę otoczenia.

U nas katarzysko ba maxa... I stan podgorączkowy. Kurna temu ze sie do kosmetyczki ba wieczor umówiłam to sie dziać cis musi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ojej zdrówka


Nocka ok, ale po 7 już pobudka i nie śpimy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:15   #736
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga powinnien sie przyzwyczaic za dwa/trzy dni, przynajmniej u Wojtusi tak bylo. Licz sie tez z tym, ze jak wrocicie, to tez moze spac niespokojnie.

Kamila tylko na katarze sie skonczylo. Boo juz za duzo tego u was


Ewusia jedno z jednego cyca, drugie z drugiego
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:45   #737
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dałam wczoraj Kornelce troszkę marchewki że sloiczka, ale wg mnie ona kompletnie nie wiedziała co z tym robić, z buzi jej wypadało, ma ten odruch wypychania jedzenia językiem. Może jednak nie jest gotowa? Jak patrzę na filmiki dziewczyn na fb, to technika jedzenia to niebo a ziemia. A może chodzi o to, że dopiero zaczynamy?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 07:57   #738
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Mieta chyba Uaoo nie uzywa wozka ale moge sie mylic 😊
Teściowa i tata używają. Ja na zakupy, na spacer, na plaże, wszędzie tylko w chuście

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Jak przekonywalyscie dzieciaki do picia wody? Próbuje małą przyzwyczajac już ze 4 dni i za chiny nie chce pić. Krzywi się i na wymioty ja zbiera. Wzięłam butle na drogę jak wyciskalam jej sama bo ssac nie chciała to polykala a później zlapala butle i ciamkala smoczek dopóki jej nie polecialo a jak poczula że to woda to bleeee. Uparciuch mały
A może spróbować z herbatkami? Ja mam z Hippa rumiankową i z kopru.

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zawsze pierwsze wychodza dolne zeby? Bo widze, ze Mlody dolne ma jeszcze nisko, ale z gornymi jest hmm dziwnie, wydaje mi sie, ze sa tuz tuz. Oczywiscie od wczoraj masakra jest, caly czas lapki w buzi, gryzaczki. No i nie wiem :-(
Nie, nie zawsze pierwsze wychodzą dolne zęby. Mogą najpierw wyjść np. górne albo nawet dwójki.

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
U mnie dwie jedynki na dole od wczoraj tamta biała Kropka u góry się schowała dziwnie pewnie to nie był ząb tylko jakiś pęcherzyk. W każdym razie na dole jak przejade palcem to już ostre
Gratulacje!
A pamiętacie to zdjęcie co wstawiłam na fb z "zębem" młodej? To też się schowało i nie ma tam nic. Nie wiem co to było, może też jakiś pęcherzyk czy coś, no ale pod łyżeczką stukało. No i zęba nie mamy żadnego!





A ja dalej bez okresu!!!!!!!!!! Nie wierze, że to powiem, ale tęsknie za nim i che go mieć teraz, już, natychmiast!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:07   #739
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Uaoo ciekawa deklaracja

Magdusiaaa, moja też na wodę się mega krzywi, z butli w ogóle jej nie pije, mimo, że mleko z butli bez problemu. Podaję jej trochę na łyżeczkę, żeby ją do smaku przyzwyczaić. Oczywiście moja mama mówi - jak ma jej to smakować, jak to smaku nie ma, może soczek.... hehehehe masakra. Będę miała przeprawy z tą moją mamą ;-)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 08:13   #740
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Uaoo ciekawa deklaracja

Magdusiaaa, moja też na wodę się mega krzywi, z butli w ogóle jej nie pije, mimo, że mleko z butli bez problemu. Podaję jej trochę na łyżeczkę, żeby ją do smaku przyzwyczaić. Oczywiście moja mama mówi - jak ma jej to smakować, jak to smaku nie ma, może soczek.... hehehehe masakra. Będę miała przeprawy z tą moją mamą ;-)
moja mama to samo brr.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:35   #741
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kinga powinnien sie przyzwyczaic za dwa/trzy dni, przynajmniej u Wojtusi tak bylo. Licz sie tez z tym, ze jak wrocicie, to tez moze spac niespokojnie.

Kamila tylko na katarze sie skonczylo. Boo juz za duzo tego u was


Ewusia jedno z jednego cyca, drugie z drugiego
Tak właśnie kombinowalam





Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dałam wczoraj Kornelce troszkę marchewki że sloiczka, ale wg mnie ona kompletnie nie wiedziała co z tym robić, z buzi jej wypadało, ma ten odruch wypychania jedzenia językiem. Może jednak nie jest gotowa? Jak patrzę na filmiki dziewczyn na fb, to technika jedzenia to niebo a ziemia. A może chodzi o to, że dopiero zaczynamy?
Na pewno musi się przyzwyczaić i nauczyć moze być też po prostu nie gotowa, poniżej 6 miesiąca ma do tego święte prawo jeśli Ci się nie spieszy to może poczekaj jeszcze


Dziwne takie znikajace zęby, mam nadzieję że nasz nie zniknie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:53   #742
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dziewczyny od czwartku w lidlu dziecięca kolekcja letnia

Kinga Hubik też pierwszą nockę u dziadków miał trudną. Chociaż ostatnie kilka wieczorów to też była tragedia

Dotka, jak Witkowi idzie jedzenie? Dajesz mu codziennie coś czy zrobiłaś przerwę?
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:53   #743
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia, cóż niezależnie od tego czy mi się spieszy czy nie, nic nie zrobię jeśli nie jest gotowa
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:12   #744
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
A pamiętacie to zdjęcie co wstawiłam na fb z "zębem" młodej? To też się schowało i nie ma tam nic. Nie wiem co to było, może też jakiś pęcherzyk czy coś, no ale pod łyżeczką stukało. No i zęba nie mamy żadnego!
O wlasnie, a sie zastanawialam czy macie zeba, bo to byla dwójka i u nas teraz tez mi sie wydaje, ze górna dwojka idzie. A tu taki znikający ząb
Co do @, to test moze zrób? Magdzie pomógł
Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Dotka, jak Witkowi idzie jedzenie? Dajesz mu codziennie coś czy zrobiłaś przerwę?
Codziennie coś daję Ale to są ilości dosłownie znikome no i jak to BLW - on jakoś dużo tego nie zje, doslownie ze dwa kęsy max.
Po prostu jak ja coś jem, to mu daję do polizania/pociumkania. I tak większość przeżuwa, posmakuje, bada teksturę i wypluwa.
Za nami chleb, marchewka, arbuz, truskawki, jablko,maslo orzechowe, ogórek, papryka. Na 'prawdziwe' BLW poczekam chyba aż usiądzie, bo będzie to wygodniejsze (wsadzam do fotelika i niech je, bo tak to on caly w tym jedzeniu i ja tez). Prawdziwe BLW, tzn. że będę coś tam np. z Alaantkowego gotować.Na razie to szkoda roboty, wole żeby tak 'przy okazji' coś skubnął. No i na tym etapie to jest tak naprawdę tylko dla smaku i zbadania tekstury.

EDIT: bo w koncu nie dopisalam

Idzie mu bardzo dobrze! Wręcz jestem zaskoczona, bo mnie się wydawalo, że taki malutek to nie będzie miał pojęcia co zrobić np. z jabłkiem w całosci itd. A on normalnie to jedzenie ciumka/odgryza/przeżuwa. Jak mu nie pasuje, to odkrztusza i wypluwa. Muszę kiedyś filmik nagrać jak TŻ bedzie w domu, bo mlody się rzuca na jedzenie, a potem jest zaskoczony tym, ze to takie dziwne i nieraz wypluwa z takimi smiesznymi minami wczoraj wyplul chleb i cos tam gadał i wyszło to centralnie jak BLEEEE, sikalismy ze smiechu

Aha, jedynie co, to trzyma sobie sam jedzonko, wklada do buzi, ale generalnie woli jak ja mu trzymam Jak je to je, ale jak np. poprawię mu w ręce, bo mu się np. wyślizguje, to juz potem sam nie chce trzymać, jak się kapnie,że matka moze trzymac

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2016-06-06 o 09:18
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:33   #745
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry 😊

Kinga dobrze, ze szczesliwie dojechaliscie 😊 mam nadzieje, ze Szymek szybko sie zaaklimatyzuje 😊

Ja bym chciala aby 2 przyjaciolki zaszly

Kamilka znowu cos sie Wam przyplatalo ☹

Uaoo, serio chcesz okres? Zaczynacie starania o kolejne?

Dotka zarzucaj filmikami z blw, dzieciaczki sa takie smieszne w nich a ja chetnie tez zobacze co z czym 😉

My dzis wieczorem wracamy do domu 😊 ciesze sie, ze w swoim lozku juz noc spedze 😊

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Aaa co do zebow to u nas 0 i jesli dzidek w nas pojdzie to dluuugo nic nie bedzie bo ja w dzien pierwszych urodzin wykonywalam koncert zabkowy, a malz mial 8msc 😊

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:39   #746
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda Wojtek tez na poczatku wypluwal, gdzies sie doczytalam, ze tak dzieci reaguja na nowy smak. Jak mu daje cos nowego, to tez najpierw pluje, a pozniej chce wiecej
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:42   #747
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Uaoo, serio chcesz okres? Zaczynacie starania o kolejne? .

nie zaczynamy starań, denerwuje się bo się spóźnia
z rana zrobię ten cholerny test
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:43   #748
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga - cieszę się, że szczęśliwie dojechaliście

Mam do Was pytanie - czy ma któraś wózek Bebetto i może się podzielić opinią na jego temat ? i czy mogłaby któraś z Was zapytać dziewczyn na fb, czy któraś takowy posiada, bo tam z tego co piszecie więcej dziewczyn się udziela. Będę niezmiernie wdzięczna
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:45   #749
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
nie zaczynamy starań, denerwuje się bo się spóźnia
z rana zrobię ten cholerny test


Ojjj to oby byla jedna krecha 😊
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:48   #750
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ojjj to oby byla jedna krecha 😊
oby!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.