Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 19:27   #781
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi mi też by bylo przykro, ale podejrzewam tak jak Magda ze zalozyla ze i tak nie przyjdziesz.
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:30   #782
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Zresztą ja też bym tak założyła że nie ma co Cie prosić bo masz teraz inne obowiązki
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:31   #783
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Pewnie bym nie poszla, ale jaka roznica w relacji bylaby. Wiem, ze pierd.ola, ale sprawila mi przykrosc :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.

Edytowane przez malwi89
Czas edycji: 2016-06-06 o 19:33
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:37   #784
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi ja ostatnio się prawie poryczalam jak policzylam ile gości nam odpadło i mi się przykro zrobiło że nikt mnie nie lubi
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:42   #785
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

My za chwile bedziemy rozwozic, planujemy wesele na 80 osob jak przyjdzie 50 to bedzie dobrze. Ech szkoda gadac :-/
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:45   #786
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi mi też by było przykro. Pokazała jaka jest bo sorry to tak jak z zaproszeniem na ślub wiesz ze na przykład ktoś ciezko chory czy starszy nie przyjdzie ale zapraszasz dla samego ☠☠☠☠a poczucia ze pamiętasz i szanujesz! Zachowała się bardzo nieładnie ja i mój wredny charakter na pewno byśmy wspomnieli takie cos

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:50   #787
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi :-( nieładnie... może bardziej bezmyślność, ale przykro...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 19:52   #788
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Malwi mi też by było przykro. Pokazała jaka jest bo sorry to tak jak z zaproszeniem na ślub wiesz ze na przykład ktoś ciezko chory czy starszy nie przyjdzie ale zapraszasz dla samego ☠☠☠☠a poczucia ze pamiętasz i szanujesz! Zachowała się bardzo nieładnie ja i mój wredny charakter na pewno byśmy wspomnieli takie cos

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Pewnie sobie odbije na swoim panienskim aaa i oczywiscie zrobie dokladnie to co oni, przyszli do Wojtusia nawet mu kurde kwiatka nie dali. Nie wiem, mnie nauczyli w domu, ze pierwszy raz do dziecka z pustymi rekami sie nie idzie. Nie wymagam od kazdego jakis super ekstra prezentow, ale zawsze jak ide do kogos, gdzie jest dziecko, to staram sie kupic cos dla malucha. Czy to jajko niespodzianke, czy jakis ciuszek. No ale niech i tak bedzie. Nie to nie. Tez bede zalowac.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:56   #789
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Pewnie sobie odbije na swoim panienskim aaa i oczywiscie zrobie dokladnie to co oni, przyszli do Wojtusia nawet mu kurde kwiatka nie dali. Nie wiem, mnie nauczyli w domu, ze pierwszy raz do dziecka z pustymi rekami sie nie idzie. Nie wymagam od kazdego jakis super ekstra prezentow, ale zawsze jak ide do kogos, gdzie jest dziecko, to staram sie kupic cos dla malucha. Czy to jajko niespodzianke, czy jakis ciuszek. No ale niech i tak bedzie. Nie to nie. Tez bede zalowac.
u mnie był jeden gość z pustymi rękami. Kawaler kumpel zarabia jakieś 8k miesięcznie... wiec da się pamiętaj często ten który nie ma da więcej niż ten co ma! albo po prostu tak wynieśli z domu ja jak jadę do przyjaciółki to nawet przysmaki dla jej psa kupuje u zawsze albo ciasto albo owoce , nie umiem przyjść z pustymi rękoma. Tak samo jak goście przychodzą nauczono mnie ze trzeba ich czymś uraczyc

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:02   #790
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
u mnie był jeden gość z pustymi rękami. Kawaler kumpel zarabia jakieś 8k miesięcznie... wiec da się pamiętaj często ten który nie ma da więcej niż ten co ma! albo po prostu tak wynieśli z domu ja jak jadę do przyjaciółki to nawet przysmaki dla jej psa kupuje u zawsze albo ciasto albo owoce , nie umiem przyjść z pustymi rękoma. Tak samo jak goście przychodzą nauczono mnie ze trzeba ich czymś uraczyc

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Raczej finansowo zle nie stoja, ale nie mnie to oceniac. Kawe, herbate zawsze daje z ciastkami/ ciastem bywa roznie, bo ja nie jem slodkiego, a tz jak widzi, ze jest, to zaraz znika. Chociaz jak wiem, ze ktos ma przyjsc, zapowiada sie, to upieke albo kupie. Zawsze cos jest na stole.
Nooo a na pewno sobie to kiedys odbije. Cos chyba kiedys wspominala, ze fajnie byloby jakbym nie wydala rzeczy po Wojtusiu. Cos mi sie wydaje, ze cierpliwie beda czekac na kolejnego potomka, a jak nie to znajda innego malego wlasciciela.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:02   #791
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Pewnie sobie odbije na swoim panienskim aaa i oczywiscie zrobie dokladnie to co oni, przyszli do Wojtusia nawet mu kurde kwiatka nie dali. Nie wiem, mnie nauczyli w domu, ze pierwszy raz do dziecka z pustymi rekami sie nie idzie. Nie wymagam od kazdego jakis super ekstra prezentow, ale zawsze jak ide do kogos, gdzie jest dziecko, to staram sie kupic cos dla malucha. Czy to jajko niespodzianke, czy jakis ciuszek. No ale niech i tak bedzie. Nie to nie. Tez bede zalowac.
Przykra sprawa to świadczy tylko o nich
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 20:10   #792
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Uaoo ale fart
uff, a już się bałam.

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ech musze sie wyzalic, bo tak mi sie przykro zrobilo i w ogole niefajnie. Wiecie, ze ide na wesele w sb do kuzyna (jest to moja najblizsza rodzina), pani mloda robila w sb panienski, znamy sie, czesto sie gdzies tam spotykamy na grilach, ogniskach i spotkaniach rodzinnych i raczej kontakt mamy dobry. Zrobilo mi sie cho.l.ernie przykro, ze nawet nie zapytala czy chcialabym przyjsc. Ja wiem, ze to jest sprawa pani mlodej, kogo zaprasza, ale kurde zone kuzyna zaprosila. Tak sie tylko chcialam wyzalic. Nie wiem czy kierowala sie tym, ze mam male dziecko. Smutno mi sie zrobilo, pewnie bym nie poszla, ale chodzi o sam fakt. Zapewne odwdziecze sie przy swoim weselu
rozumiem Cię, też by mi się przykro zrobiło
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:38   #793
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Kinga - cieszę się, że szczęśliwie dojechaliście

Mam do Was pytanie - czy ma któraś wózek Bebetto i może się podzielić opinią na jego temat ? i czy mogłaby któraś z Was zapytać dziewczyn na fb, czy któraś takowy posiada, bo tam z tego co piszecie więcej dziewczyn się udziela. Będę niezmiernie wdzięczna
Zależy o który model pytasz. Ja mam Bebetto Luca i jestem bardzo zadowolona. Sprawdza się na wybojach
po łące jak i w sklepie. Najnowsze modele teraz nie wiem które ale wiem, że gondola ma opcje wywietrzników od spodu i jest zaokrąglana, że może pełnić funkcję mini kołyski. A spacerówkę można tak rozłożyć, że osłania dziecko od słońca.




Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Heloł

Dziecko mi śpi w chuście, to mam czas napisać 😊

Kurcze, już chyba wszyscy dietę rozszerzają, tylko nie my 😊 a ja i tak jeszcze 2 miesiące chce czekać, bo Jagoda wczoraj skończyła 4 miesiące dopiero 😎

Kinga, dobrze że dojechaliście fajnie. Oby Szymkowi się podobały wakacje 😊

Gratuluję wszystkim ząbków. U nas się trochę od wczoraj wyciszyło, chyba przestały ją męczyć, bo ma dobry humorek. Więc nadal czekamy 😜

Jutro popołudniu w końcu na szczepienie idziemy, trzymajcie kciuki.
Aa Ahnessy, ja rezygnuje ze środowego chustospotkania, dużo dzieci tam będzie, to nie chce ryzykować z Jagodą po szczepieniu.

Ja to mam jakiś kryzys ostatnio, szybko tracę cierpliwość do Młodej i się złoszczę na nią, nie mam weny żeby się z nią bawić i w ogóle nic fajnego razem nie robimy czuję się jak ch*jowa matka
My też jeszcze nie rozszerzamy ale zaczynamy od 17 czerwca jak skończy 5 miesięcy. Z drugiej strony mam jakieś takie dziwne wrażenie, że ona jeszcze nie jest na to gotowa.




Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Mięta, gorszy okres nie czyni z Ciebie ch*jowej matki, i tak jesteś na pewno najlepszą matką jaką mogłoby mieć twoje dziecko. Jesteś tylko człowiekiem, każdy ma gorsze dni.

Ja wczoraj też miałam moment takiego smutku i płakałam nad sobą i dzieckiem. A wszystko przez to, że jak jadła to mnie tak śmiesznie skrobała rączką, i pomyślałam czy będę kiedyś pamiętać te wszystkie drobiazgi? I zrobiło i się przykro, bo ja bardzo mało pamiętam z tych pierwszych tygodni, były dla mnie ciężkie i chyba mój mózg wyparł je z pamięci. I tak smutno mi się zrobiło, że nie umiałam się tylko cieszyć tym okresem :-( To dopiero jest ch*jowa matka....
Ja mam podobny problem, mam jakąś słabą pamięć, nie pamiętam już jak to było jak ona była taka malutka, nie umiem sobie tego wyobrazić, są zdjęcia ale jakoś nie dowierzam. Ubolewam, że te wszystkie drobiazgi teraz się pamięta, a potem pewnie już nie będzie.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

malwi nie ładnie z jej strony, bo ja bym na panieński poszła
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:54   #794
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi szkoda że tak się zachowała.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:06   #795
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja z małego Bartka pamiętam jak nucilam mu w szpitalu różne rzeczy a on nie chciał spać, pamiętam jak pierwszy raz zmieniałam pampersa i byłam w szoku jakie to malutkie. Pamiętam jak pod koniec pobytu już nie mógł wylezec tyle w inkubatorze i co chwile do mnie go przeprowadzano z domu pamiętam jak obsral mi bodziaka którego ledwo mu ubrałam a tak mi się podobał. Jak tulilam nosiłam żeby tylko był cicho. Świadomy uśmiech A i z pierwszych chwil pamiętam dużo. Zwłaszcza jak leżałam na pooperacyjnej, Bartuś przy cycu i zasnelismy sobie razem i tz przyszedł i tak cichutko nas obudził pamiętam też pierwsza noc z Bartkiem kiedy mi go zostawili a ja ledwo się podnosilam z łóżka z bólem głowy. Boziu on ciągle marudzil i plakal.. A ja go konsekwentnie odkladalam do łóżeczka, a jak z nim zasnelam to dramatyzowalam wam że mogłam go udusić

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Myślałam ostatnio zeszyt założyć i spisać sobie wszystko
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:11   #796
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi, chamstwo, nie dziwię się, że Ci przykro.
Okej, rozumiem że zalożyla, zepewnie nei przyjdziesz, no ale mogla zaprosic, najwyzej bys odmówiła..
Nienawidzę takiego decydowania za kogoś 'ona i tak pewnie nie da rady, to nie zapraszam'.

Co najlepsze, jak czasem naprawdę czlowiek nie moze (bo np. praca i nie ma się z kim zamienić,to wielkie mecyje, że noooo jak to nie przyjdziesz).Ech,zrozum tu ludzi.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:11   #797
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

A i kurcze nie wiem czemu ale najwięcej pamiętam ze szpitala. A z domu to mi się tak wszystko zlalo trochę w jedną całość..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:18   #798
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Koktajlowa, no ja tak też mam, są zdjęcia, ale patrzę na nie i myślę - dlaczego nie umiem przywołać tego okresu we wspomnieniach? Mam tylko jakieś mgliste wspomnienia, jak siedziałam w nocy i karmilam usypiając, albo jak mała nie chciała zasnąć i mąż ją nosił a ja odpływałam, wygląda na to że ciągle byłam spiaca.... i też mam takie wrażenie, że ciągle było ciemno, no bo to zima. I ja na tej kanapie, z rogalem, i dziecko na mnie albo je albo śpi.... myślę, że dzisiaj inaczej bym przez to przeszła, rozumiem już, dlaczego wszyscy mówią, że z kolejnym jest łatwiej.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:31   #799
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
A i kurcze nie wiem czemu ale najwięcej pamiętam ze szpitala. A z domu to mi się tak wszystko zlalo trochę w jedną całość..
Ze szpitala pamietam duzo, jak nie wszystko, pierwsze 3 tygodnie, jak bylam u mamy tez pamietam, pozniej jak juz wrocilismy do domu, to tak slabo. Pamietam, ze w 6 tygodniu mi sie obrocil z brzucha na plecy, pierwszy usmiech tez pamietam, ale nie pamietam kiedy to bylo. Pewnie jakbym przeleciala wszystkie zdjecia, to wiecej by mi sie przypomnialo.
Ale chyba nigdy nie zapomne, tego bolu po cc, tego jak Wojtek plakal jak chcial cyca, a ja plakalam, ze tak strasznie boli. Jak moja mama podawala mu cycka. Masakra.


Co do tego panienskiego, ech mam ochote sie odwinac i nie pojechac na wesele, ale szkoda mi kuzyna. No ale skoro podjela decyzje za mnie i uznala, ze nie warto mnie zapraszac, trudno. Bede o tym pamietac.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Ps. Dzieki za wsparcie, bo juz myslalam, ze znowu mi hormony szaleja i nie patrze na sytuacje racjonalnie
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 21:46   #800
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

moje dziecko pierwszy raz śpi na brzuchu!!!! szokkkkk

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 22:21   #801
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

UAOO yyy mnie tam wcale nie tęskno... Chcesz sie starać o kolejne?
Edit- doczytałam trzymam kciuki

Ej wiecie co... Ja akcje ze znikającym zębem miałam przy pierworodnym! Wszystkim obwiescilam ze jest ząb a na drugi dzień go nie było... Wyszłam na Idjotke bo co chwile ktos pytał o tego zęba gdzie jest...

AHNESSY ja chciałam jechać na to spotkanie... Tylko nie wiem co nam z tym katarem wyjdzie...

HARIET a mierzyliscie tylko we krwi czy w moczu tez?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 22:41   #802
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Pomyśleliśmy, poczytaliśmy i jest decyzja! Ja przechodzę na dietę ubogo fosforanową. Za jakiś czas robimy usg główki, by sprawdzić czy ciemię rzeczywiście zarosło, badanie krwi i kontrolujemy przyrosty. Nie sądzę, by śladowe ilości papki miały cudowną moc zniechęcania dziecka do mleka i naprawiania gospodarki fosforanowo-wapniowej. Tym bardziej że rozszerzanie już prawie za miesiąc.

Kamilka tylko we krwi, a w tej sytuacji to ma jakieś znaczenie?
__________________


Edytowane przez hariett
Czas edycji: 2016-06-06 o 22:48
hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 06:35   #803
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi to samo mialam pisac dziewczyna niech żaluje bo ominie ja Twoj panieński, bo robisz prawda?

Ej a wiecie ponoc ze ten znikający zab jest mozliwy jesli sie postukalo łyżeczka w dziaslo zeby sprawdzić??

Hariett i powodzenia!

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 07:18   #804
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzień dobry ja z tych gorszych wspomnień to pamiętam ten ból głowy który nie pozwalał mi wstawać ani chodzić ani patrzeć na małego w inkubatorze..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 07:24   #805
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

HARIET my mamy niedobory. I badam we krwi i w moczu. Zeby określić poziom faktyczny. Poziom we krwi to jedno, ale określa sie tez ile z nich jest wydalane z organizmu. Dlatego ja robiłam dobowe zbiórki moczu. Ale niestety mało który lekarz ma o tym pojęcie. Tylko w Łodzi jest przychodnia ktora sie zajmuje zaburzeniami kości. Ja w krak znalazłam prywatnie kogoś kto sie podjął. A dzwoniłam do bardzo dużej ilości przychodni. W szpitalach jak leżeliśmy to pobierali tylko krew i mówili ze jest Ok. A jak robie z krwi i moczu te badania- tam sie kilka rzeczy oznacza( wapń, fosfor, kartony- i nie pamietam czy cos jeszcze, musiała bym sprawdzić) i pani dr twierdzi ze poziom jest zdecydowanie za mały i mimo ze po 6 mies sie odstawia ta mieszankę juz to nadal musimy ciagnąć...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 07:32   #806
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasia jak tam nocka na brzuchu?
Karen robie, planuje ognisko

Maaatko co za noc, od 3 nie spie, bo Krolewicz wymyslil sobie cyca co chwile, co mu wypadl, a ja przysnelam, to ryk . O 5 wymyslil, ze czas wstac, wiec jak na sile chcialam go ululac, to zas ryk, do 7 jakos zlecialo, pozniej tz przejal do 8 mlodziez i kolejny dzien w samotnosci
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 07:45   #807
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość

AHNESSY ja chciałam jechać na to spotkanie... Tylko nie wiem co nam z tym katarem wyjdzie...
Kamilka trzymam kciuki za zdrówko
ja nie dam rady byc na tym spotkaniu bo moja ciocia wyjezdza do siebie i chce sie z nia jeszcze widziec bo kolejna okazja pewnie za rok
Kamilka, Mięta musimy sie zmobilizować za miesiac, moze Dotke wyciagniemy

Malwi ognisko super sprawa, bedzie niezapomniana impreza a niech ta zołza ma za swoje - tylko jak ona taka nierozgarnieta to nie wiem czy zrozumie dlaczego jej nie zaprosiłaś a z tym sugerowaniem zebys dla niej rzeczy zostawiła to juz zupełny brak taktu

aaa no i dla pocieszenia u mnie noc tez do du*py, nie wiem co sie dzieje wczoraj 3 kupy i w nocy jeszcze jedna, maruda na całego, w nocy cyc co 3 h - ratunku ja ledwo żyje a musze cały dół ogarnac bo dzis AGD nam przywiozą i musze to gdzies upchac

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie - bluzeczka od teściowej, wygląda jak z epoki Abby, ma w składzie 65% poliestru, 35% bawełny. Wyrzucić czy będę stronnicza?
wg tesciowej zawsze bedziesz stronnicza

Jesli chodzi o wspomnienia z poczatków macierzyństwa to i u mnie kiepsko ciagły ryk mój i młodej i ta bezradnosc, poczucie że jestem ch*jową matką, że sie do tego nie nadaje i bez sensu sie w to wpakowałam, że moje zycie sie skonczyło, przeliczanie godzin na sen i kłutnie z TZtem ehhh oby przy drugim było łatwiej
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 07:53   #808
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Pomyśleliśmy, poczytaliśmy i jest decyzja! Ja przechodzę na dietę ubogo fosforanową. Za jakiś czas robimy usg główki, by sprawdzić czy ciemię rzeczywiście zarosło, badanie krwi i kontrolujemy przyrosty. Nie sądzę, by śladowe ilości papki miały cudowną moc zniechęcania dziecka do mleka i naprawiania gospodarki fosforanowo-wapniowej. Tym bardziej że rozszerzanie już prawie za miesiąc.

Kamilka tylko we krwi, a w tej sytuacji to ma jakieś znaczenie?
Trzymam kciuki





Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kasia jak tam nocka na brzuchu?
Karen robie, planuje ognisko

Maaatko co za noc, od 3 nie spie, bo Krolewicz wymyslil sobie cyca co chwile, co mu wypadl, a ja przysnelam, to ryk . O 5 wymyslil, ze czas wstac, wiec jak na sile chcialam go ululac, to zas ryk, do 7 jakos zlecialo, pozniej tz przejal do 8 mlodziez i kolejny dzien w samotnosci


Ja z początków pamiętam cały szpital i pierwsza noc w domu kiedy nie spalismy w ogóle bo Mały płakał reszta mi się zlewa. Pamiętam że sporo spał w dzień , nie wiedziałam wtedy jeszcze że muszę to doceniać bo szybko się skończy


Dziś szczepienie Małemu coś charczy w nosie ale jak ściągam to nie schodzi więcej niż zwykle, więc pewnie sobie wkrecam ze względu na szczepienie, bo jak zwykle się stresuję


Noc w miarę, 2 karmienia i jeszcze ze 2-3 razy się budził ale dałam smoka i spał. Wstał ok 7.30 ale TŻ go zabrał a ja spałam dalej
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 08:13   #809
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Komu tak samo jak mi podoba się reklama ipko?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 08:15   #810
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Ej wiecie co... Ja akcje ze znikającym zębem miałam przy pierworodnym! Wszystkim obwiescilam ze jest ząb a na drugi dzień go nie było... Wyszłam na Idjotke bo co chwile ktos pytał o tego zęba gdzie jest...
ja też się za szybko wszystkim pochwaliłam
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.