Victoria Beckham - ale odkrycie ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 20:21   #31
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Victoria Beckham - ale odkrycie ;)

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
Wczoraj testowalam nowy zapach Victorii Beckham - Signature i bylam bardzo przyjemnie zaskoczona.
To sa po prostu bardzo LADNE perfumy, pasowalyby tez mlodszym dziewczynom. Miekkie, pluszowe, lekko pudrowe, nuty serca przypominajá mi zapach truskawkowej Maomamy ale zapach nie jest "jadalny" , bo té spozywcza bute bardzo dyskretnie gasi stonowana wanilia. Trzymaja sie kilka godzin i sa duzo duzo ciekawsze od pozostalych Beckhamowych zapachow.
Nie ma tu moze jakiejs ewolucji zapachu, ale za to jest przyjemnie, miekko i kobieco.

I flakon tez ok, z ladná metalowa tabliczka.
Popieram, są śliczne.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
Sory, maly edit.
Znowu testowalam Signature i tym razem podobaly mi sie jeszcze bardziej.
Teraz odkrylam w nich sliczna poziomké i truskawke.
Minus za brak glebi, ale w koncu to owocowy zapach wiec naprawde czepiam sié na silé.
Ja wyczułam jezynę i czarną porzeczkę. One sa takie radosne i seksowne, a przy tym bezpretensjonalne. Mam nadzieję, że zostaną docenione.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 07:40   #32
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Victoria Beckham - ale odkrycie ;)

Zgłasza się kolejna fanka Signature Woman Uwielbiam ten zapach, ostatnio ciągle mam na niego fazę i nim pachnę. Kobiecy, trochę owocowy, ale z intrygującą, pazurzastą nutką. Obecnie w ścisłej czołówce w moim prywatnym rankingu perfum, lepsze niż niejeden wysokopółkowiec.

Ostatnio mam ochotę kliknąć w ciemno Signature Story i w związku z tym mam pytanie-czy ktoś wąchał? Do czego można je porównać?
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 08:58   #33
justyna28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 827
Dot.: Victoria Beckham - ale odkrycie ;)

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna fanka Signature Woman Uwielbiam ten zapach, ostatnio ciągle mam na niego fazę i nim pachnę. Kobiecy, trochę owocowy, ale z intrygującą, pazurzastą nutką. Obecnie w ścisłej czołówce w moim prywatnym rankingu perfum, lepsze niż niejeden wysokopółkowiec.

Ostatnio mam ochotę kliknąć w ciemno Signature Story i w związku z tym mam pytanie-czy ktoś wąchał? Do czego można je porównać?
Zdecydowanie uwielbiam Signature Woman za słodycz owocowość z nutka drapieżności , która nadaje mu charakteru. Spokojnie nadaje się dla kobiet w każdym wieku. Na dzień jak i na wieczór. Najpierw zakochałam się w zelu pod prysznic który wpadł w moje ręce przez przypadek. Moim zdaniem sa to klimaty trochę Euphorii edt, trochę Miracle Forever, moze cos z Lopitka Edp. Nie chodzi o konkretne podobieństwo tylko podobny klimat.

Jesli chodzi o Signature Story to już inna bajka, jak dla mnie baaaardzo pudrowo - kremowe, brak w nim soczystości z poprzedniej wersji. Bardzo szybko znika i pozostaje po nim taki sztuczny smrodek. Z góry przepraszam fanki Story. O gustach się nie dyskutuje , tu wyrażamy tylko swoje indywidualne opinie
justyna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:07   #34
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Victoria Beckham - ale odkrycie ;)

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
Wczoraj testowalam nowy zapach Victorii Beckham - Signature i bylam bardzo przyjemnie zaskoczona.
To sa po prostu bardzo LADNE perfumy, pasowalyby tez mlodszym dziewczynom. Miekkie, pluszowe, lekko pudrowe, nuty serca przypominajá mi zapach truskawkowej Maomamy ale zapach nie jest "jadalny" , bo té spozywcza bute bardzo dyskretnie gasi stonowana wanilia. Trzymaja sie kilka godzin i sa duzo duzo ciekawsze od pozostalych Beckhamowych zapachow.
Nie ma tu moze jakiejs ewolucji zapachu, ale za to jest przyjemnie, miekko i kobieco.

I flakon tez ok, z ladná metalowa tabliczka.
Signature z Beckhamów są moimi ulubionymi, mają w sobie coś fajnego, takie niby chłodne z początku, ale słodkawo-kwaskowe, nawet dosyć się rozwijają w przeciwieństwie do Signature Story, które z kolei jest dosyć ciekawe, dosyć nietypowe. Beckham Intimately Night - jest też dosyć ciekawe ale mi ta mirra przeszkadza, za dużo jej na mnie i pachnę zbyt kościelnie. Więc ich nie kupię. Ale ogólnie Beckhamy, choć nie są Bóg wie jak wybitne, są miłe w noszeniu (wg mnie).
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:20   #35
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Victoria Beckham - ale odkrycie ;)

i ja również mam flaszeczkę signature fajny, nieinwazyjny zapach
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 09:50   #36
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Victoria Beckham - ale odkrycie ;)

myslicie ,że sie opłaca:
http://allegro.pl/beckham-signature-...286025542.html
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 13:29   #37
justyna28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 827
Dot.: Victoria Beckham - ale odkrycie ;)

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość

justyna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 06:18   #38
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Victoria Beckham - ale odkrycie ;)

kupić???
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.