Kumpelki po 30-stce z Warszawy poszukiwane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-06, 10:08   #1
AgnieszkaMinge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1

Kumpelki po 30-stce z Warszawy poszukiwane


Część Kobitki,
Ostatnio naszła mnie taka refleksja, że na przestrzeni ostatnich lat sporo najbliższych koleżanek i psiapsiółek mi się powykruszało - powyjeżdżały, powsiąkały w pracę, facetów, dzieci i są bez pamięci zajęte swoimi sprawami, inne nie mają zbyt często wolnej chwili, jeszcze innym najzwyczajniej nic się nie chce i żeby gdzieś wspólnie wyjść czy nawet spotkać się na tzw. kawę, trzeba je wyciągać „za uszy”. Niektóre moje przyjaźnie nie przetrwały próby czasu, inne wydały mi się powierzchowne i nic nie znaczące, jeszcze inne sama zaniedbałam zbyt wkręcona w pracę. Uświadomiłam sobie, że zostało mi z tego wszystkiego wiele fajnych wspomnień, ale tak naprawdę na chwilę obecną niewielu bliskich ludzi, a kiedyś tak nie było. Chciałabym to zmienić.

Sama nie wierzę, że zamieszczam taki wpis, a jednak. Więc zwracam się do Was „pięknych 30-sto letnich” - Szukam fajnej kumpelki do wyskoczenia na drinka, wystawę, rower, spacer czy jakąkolwiek inną formę spędzania wolnego czasu. Mieszkam w Warszawie, mam 35 lat, pracuję, płacę podatki, kupuję szpilki, śmieję się, chodzę do kina i robię to co pewnie tysiące innych fajnych, normalnych kobitek. Chwilowo jestem singielką, po zakończeniu kilkuletniego związku. Nie jestem typem smutnej, brzydkiej, znudzonej panny, wręcz przeciwnie i dlatego brak towarzystwa mi nie pasuje i się z tym męczę. Czasami czuję się najzwyczajniej „samotna w wielkim mieście” mimo, że dookoła jest tak dużo ludzi.

Jeśli podobnie jak ja cierpisz na brak fajnego, babskiego kumpelskiego towarzystwa i chciałabyś poszerzyć krąg znajomych to napisz do mnie na agnieszka.minge@wp.pl Wiem, że to może dziwny sposób na szukanie bratniej duszy, ale w tych szybkich czasach w jakich żyjemy to chyba jedna z niewielu alternatyw. Ja postanowiłam, że zaryzykuję i zobaczę co się stanie jak zamieszczę ten wpis… Maruderom i fanom powierzchownych wirtualnych znajomości od razu mówię - nie dziękuję.

Aga
AgnieszkaMinge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-06 11:08:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.