Szybkie pytanie - co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 00:44   #1
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059

Szybkie pytanie - co robić?


Postaram się zwięźle opisać sytuację.
Ja - studiuje, pracuję, mieszkam w krk, od listopada wolna od chorego związku trwającego 4 lata.
On - pracuje obecnie w Anglii, wraca w listopadzie, jest z mojej rodzinnej miejscowości, czyli nie z krk Znamy się jakieś 5-6 lat. Przez ten czas często się widywaliśmy na imprezach ze wspólnymi znajomymi. Od jakiś 3 lat czesto gadamy na GG, mamy w sumie stały kontakt. Zawsze były to rozmowy czysto koleżeńskie.
Ponad miesiąc temu wyznał mi, że od dawna mu się podobam i że się we mnie zauroczył i chce się spotkać jak wróci z Anglii. Ogólnie powiedział jeszcze inne ważne rzeczy, których nie będę tu przytaczać. Ja w szoku... Po kilku dniach zaczęłam sobie wszystko powoli układać w głowie, poczytałam archiwum GG, poprzypominałam sobie różne sytuacje gdy widzieliśmy się na jakiejś wspólnej imprezie i zrozumiałam, że on od dawna dawał mi subtelne sygnały, że mu się podobam tylko ja tego nie zauważałam, a on nie mówił tego wprost, bo był świadomy, że jestem w związku
Teraz wszystko wyznał. Rozmawiamy nadal tak jak wcześniej. Od jego "wyznania" minął ponad miesiąc, a ja coraz częściej mam wrażenie, że w sumie czuję to samo. Zawsze mieliśmy ze sobą dobry kontakt, bardzo go lubię, wiem że jest dobrym człowiekiem.

Moje pytanie brzmi - czy wyznać mu to co teraz poczułam czy poczekać z takimi wyznaniami do momentu aż się spotkamy (dopiero w listopadzie... )???

Wiem, że przez te miesiące wiele się może zmienić.
Boję się, że on może się przestraszyć gdy ja mu powiem co myślę i co czuję... ale nie wiem czy moje obawy są uzasadnione...
No i właśnie mam dylemat - przyznać się teraz czy czekać na rozwój wydarzeń i nie śpieszyć się z takimi wyznaniami?

Jest jeszcze opcja, że jak dostanie kilka dni urlopu to zobaczymy się wcześniej niż w listopadzie, ale nie napalam się na to.

Mam pustkę w głowie, proszę o porady co byście zrobiły na moim miejscu...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 00:49   #2
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Nie śpiesz się z wyznaniami.
Kilka miesięcy temu skończyłas, jak sama napisałas traumatyczny związek.
Zaczekaj.
Nie ucieknie skoro czekał tyle lat.
Spotkjacie sie, zobaczysz, czy będzie chemia, czy zaiskrzy. Po co robic sobie wyznania przez internet?

Obys, gdy przyjedzie mogła powiedziec Mu to samo co teraz chcesz, ale osobiście.

__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 00:54   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

No właśnie powiem Ci, ze to jego wyznanie było w sumie bardzo szokujące dla mnie i on sam powiedział, że takich rzeczy nie powinno się w taki sposób załatwiać, ale musi mi to w końcu powiedzieć, bo nie wytrzyma. Najpierw to napisał na GG, na drugi dzień zadzwonił i powiedział mi w sumie to samo. Poza kontaktem "wirtualnym" na GG od momentu gdy wyznał mi co czuje rozmawiamy kilka razy w tygodniu przez telefon.

Co do mojego związku, to już od jakiegoś dłuższego czasu czuję się dobrze po tym rozstaniu wyszło mi ono na lepsze
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 04:15   #4
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Może nie kawę na ławę, ale daj mu do zrozumienia, że doczekał się pewnej wzajemności. Bez wyraźnego sygnału z Twojej strony, on może znaleźć sobie inną, tudzież ona jego. Pozdrawiam
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 05:55   #5
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

A czy to nie jest troche tak ze skoro on Ci wyznal to Ty zaczelas czuc tez tak?
Wczesniej nawet nie pomyslalas o nim jak o potencjalnym Tz'cie.
Mozesz mu napisac ze go go polubilas i swietnie sie dogadujecie ale uwazam ze na jakies specjalne wyznania to troche za wczesnie. Tym bardziej ze faceta znasz jedynie z rozmow GG. Poczekaj do spotkania w cztery oczy.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 07:17   #6
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Może nie kawę na ławę, ale daj mu do zrozumienia, że doczekał się pewnej wzajemności. Bez wyraźnego sygnału z Twojej strony, on może znaleźć sobie inną, tudzież ona jego. Pozdrawiam
dokładnie. Nie spiesz się z wyznawaniem milości po grób ale daj do zrozumienia,że go bardzo lubisz itp i że coś moze z tego wyjść.

Kuj żelazo poki gorące
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 07:35   #7
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Poczekaj. Ew. dawaj subtelne sygnaliki

PS. Gratuluję uwolnienia się, pamiętam, jak opisywałaś tu różne historie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 08:03   #8
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

ja bym dała do zrozumienia, żeby wiedział że nie jest Ci obojętny...
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 08:53   #9
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

On się przed Tobą otworzył, powiedział Ci co i jak. Myślę, że jeśli jakoś na to nie zareagujesz to może się poczuc niepewnie, i utwierdzic w przekonaniu, że z Twojej strony nic nie ma.

Powiedziałabym mu po prostu: wiesz, też nie jesteś mi obojętny, dlatego bardzo się cieszę i czekam na nasze spotkanie.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 08:56   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Postaram się zwięźle opisać sytuację.
Ja - studiuje, pracuję, mieszkam w krk, od listopada wolna od chorego związku trwającego 4 lata.
On - pracuje obecnie w Anglii, wraca w listopadzie, jest z mojej rodzinnej miejscowości, czyli nie z krk Znamy się jakieś 5-6 lat. Przez ten czas często się widywaliśmy na imprezach ze wspólnymi znajomymi. Od jakiś 3 lat czesto gadamy na GG, mamy w sumie stały kontakt. Zawsze były to rozmowy czysto koleżeńskie.
Ponad miesiąc temu wyznał mi, że od dawna mu się podobam i że się we mnie zauroczył i chce się spotkać jak wróci z Anglii. Ogólnie powiedział jeszcze inne ważne rzeczy, których nie będę tu przytaczać. Ja w szoku... Po kilku dniach zaczęłam sobie wszystko powoli układać w głowie, poczytałam archiwum GG, poprzypominałam sobie różne sytuacje gdy widzieliśmy się na jakiejś wspólnej imprezie i zrozumiałam, że on od dawna dawał mi subtelne sygnały, że mu się podobam tylko ja tego nie zauważałam, a on nie mówił tego wprost, bo był świadomy, że jestem w związku
Teraz wszystko wyznał. Rozmawiamy nadal tak jak wcześniej. Od jego "wyznania" minął ponad miesiąc, a ja coraz częściej mam wrażenie, że w sumie czuję to samo. Zawsze mieliśmy ze sobą dobry kontakt, bardzo go lubię, wiem że jest dobrym człowiekiem.

Moje pytanie brzmi - czy wyznać mu to co teraz poczułam czy poczekać z takimi wyznaniami do momentu aż się spotkamy (dopiero w listopadzie... )???

Wiem, że przez te miesiące wiele się może zmienić.
Boję się, że on może się przestraszyć gdy ja mu powiem co myślę i co czuję... ale nie wiem czy moje obawy są uzasadnione...
No i właśnie mam dylemat - przyznać się teraz czy czekać na rozwój wydarzeń i nie śpieszyć się z takimi wyznaniami?

Jest jeszcze opcja, że jak dostanie kilka dni urlopu to zobaczymy się wcześniej niż w listopadzie, ale nie napalam się na to.

Mam pustkę w głowie, proszę o porady co byście zrobiły na moim miejscu...
pamietam Twoj watek-gratuluje, ze sie uwolnilas.
ja bym poczekala z wyznaniami do spotkania
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 09:10   #11
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28543026]Poczekaj. Ew. dawaj subtelne sygnaliki

PS. Gratuluję uwolnienia się, pamiętam, jak opisywałaś tu różne historie [/QUOTE]

Oj tak! ja tez jestem za subtelnymi sygnalkami (ladne okreslenie)
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 09:56   #12
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Ja bym się wstrzymała z wszelkimi wyznaniami do czasu aż się spotkacie i pobędziecie trochę razem. Teraz to Ci się może sporo wydawać, a potem niezręcznie będzie Ci się z tego wycofywać, tym bardziej, że możesz przez to stracić przyjaciela.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:15   #13
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28543026]Poczekaj. Ew. dawaj subtelne sygnaliki

PS. Gratuluję uwolnienia się, pamiętam, jak opisywałaś tu różne historie [/QUOTE]

dziękuję w końcu zmądrzałam, lepiej póóźno niż wcale.

Cytat:
Mozesz mu napisac ze go go polubilas i swietnie sie dogadujecie ale uwazam ze na jakies specjalne wyznania to troche za wczesnie. Tym bardziej ze faceta znasz jedynie z rozmow GG. Poczekaj do spotkania w cztery oczy.
znamy się nie tylko z rozmów na GG, ale przede wszystkim z normalnego życia po prostu często poza spotykaniem się gdzieś tam w gronie wspólnych znajomych pisaliśmy też na GG. Ostatni raz widziałam go w marcu, wyjechał w kwietniu.

Cytat:
Ja bym się wstrzymała z wszelkimi wyznaniami do czasu aż się spotkacie i pobędziecie trochę razem. Teraz to Ci się może sporo wydawać, a potem niezręcznie będzie Ci się z tego wycofywać, tym bardziej, że możesz przez to stracić przyjaciela.
właśnie tego się obawiam...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:24   #14
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Jak dla mnie spotkaj się z Nim i asprawdz rzeczywiście jaki jest.Znasz go,ok ale wiadomo kolega,znajomy a chłopak to coś innego.
Sprawdź jaki jest rzeczywiscie,sam na sam.Wtedy łatwiej zdecydowac co robić.Bo może okazać się inny w realu
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 15:42   #15
rzapek
Zakorzenienie
 
Avatar rzapek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 350
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
On się przed Tobą otworzył, powiedział Ci co i jak. Myślę, że jeśli jakoś na to nie zareagujesz to może się poczuc niepewnie, i utwierdzic w przekonaniu, że z Twojej strony nic nie ma.

Powiedziałabym mu po prostu: wiesz, też nie jesteś mi obojętny, dlatego bardzo się cieszę i czekam na nasze spotkanie.
zgadzam sie, ale moze nie mow tego od razu (chyba, ze chcesz i jestes pewna) i dawaj mu jakies subtelne sygnaly co jakis czas
__________________

bynajmniej TO NIE przynajmniej
rzapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:10   #16
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

On mi powiedział, że póki co jest zauroczony, ale możliwe, że jeśli się spotkamy na randce, a nie w gronie znajomych i pogadamy sobie tak szczerze jak przez telefon czy GG to będzie pierwszy krok do tego, żeby się zakochał... Ogólnie sytuacja jest dość skomplikowana... ja jestem w stanie czekać jeszcze te 3 miesiące na jego powrót żeby przekonać się, jak to będzie. Jego wyznanie otworzyło mi oczy, bo rzeczywiście nigdy nie był mi obojętny, jakaś więź między nami była zawsze, po prostu nie zauważałam, że on traktuje mnie jak kogoś więcej niż przyjaciółkę. Ponad to zawsze mi się podobał tylko tak jak pisałam - miałam kogoś więc nie pchałam się do innych facetów

Postaram się dać mu w najbliższym czasie jakoś subtelnie do zrozumienia, że jest dla mnie kimś ważnym... Kolejną sprawą, która mnie nurtuje jest to, co napisał mi wczoraj "między wierszami" - on boi się, że do jego powrotu ja znajdę sobie kogoś i nic z tego nie wyjdzie. Więc jest zdystansowany do tego wszystkiego...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:39   #17
rzapek
Zakorzenienie
 
Avatar rzapek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 350
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

dlatego jesli bedzie Ci zalezalo - dawaj mu ciagle znaki
__________________

bynajmniej TO NIE przynajmniej
rzapek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:27   #18
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Wydaje mi się, że jeśli a) Vision nie zareaguje, b)Vision zareaguje subtelnie a potem to się rozmyje, okaże nic nie warte - przyjaciela i tak straci. No to za wiele do ryzykowania nie ma, prawda?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:59   #19
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
On mi powiedział, że póki co jest zauroczony, ale możliwe, że jeśli się spotkamy na randce, a nie w gronie znajomych i pogadamy sobie tak szczerze jak przez telefon czy GG to będzie pierwszy krok do tego, żeby się zakochał... Ogólnie sytuacja jest dość skomplikowana... ja jestem w stanie czekać jeszcze te 3 miesiące na jego powrót żeby przekonać się, jak to będzie. Jego wyznanie otworzyło mi oczy, bo rzeczywiście nigdy nie był mi obojętny, jakaś więź między nami była zawsze, po prostu nie zauważałam, że on traktuje mnie jak kogoś więcej niż przyjaciółkę. Ponad to zawsze mi się podobał tylko tak jak pisałam - miałam kogoś więc nie pchałam się do innych facetów

Postaram się dać mu w najbliższym czasie jakoś subtelnie do zrozumienia, że jest dla mnie kimś ważnym... Kolejną sprawą, która mnie nurtuje jest to, co napisał mi wczoraj "między wierszami" - on boi się, że do jego powrotu ja znajdę sobie kogoś i nic z tego nie wyjdzie. Więc jest zdystansowany do tego wszystkiego...
nie nakręcałabym się specjalnie na Twoim miejscu, choć wiem , że nie łatwo czekać tak i nie myśleć przez te kilka miesięcy. Ale nie podoba mi się trochę to, że niby jest zauroczony, ale tak jakby się asekuruje w tej całej sytuacji i z góry zaznacza, że może coś więcej z tego wyjdzie (a może nie). Przecież jest zauroczony i od dawna mu się podobałaś, czyż nie powinien skakać z radości, że wolna i do wzięcia w końcu jesteś? (przecież tyle czekał). A gdyby faktycznie bał się, że do jego powrotu inny mógłby zawrócić Ci w głowie to tymbardziej na rzęsach by stawał, by do tego nie dopuścić (tak sobie myśle)...
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 10:05   #20
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Poczekaj Do tego czasu dawaj subtelne sygnaliki Unikałabym jak ognia wyznań przez gg i telefon do tego czasu, bo jak wiadomo odległość i problemy komunikacyjne zaogniają mocje.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:17   #21
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28566028]Wydaje mi się, że jeśli a) Vision nie zareaguje,
b)Vision zareaguje subtelnie a potem to się rozmyje, okaże nic nie warte - przyjaciela i tak straci. No to za wiele do ryzykowania nie ma, prawda? [/QUOTE]

właśnie wiem, że mogę go stracić i tego się też boję - on zresztą też się tego obawia. Więc mam wrażenie, że jeśli wprost czegoś nie zasugeruję to on w obawie przed utratą mnie jako przyjaciółki przywróci nasze kontakty do takich jakie były przed wyznaniem tego co czuje albo po prostu wycofa się ze wszystkiego.
Matko, jakie to trudne jest
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:35   #22
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

No ale czekaj, to chłopak jest zdecydowany i podobasz mu się bardzo i coś chce więcej, czy też jest rozdarta sosną, że i chciałby i boi się ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:51   #23
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No ale czekaj, to chłopak jest zdecydowany i podobasz mu się bardzo i coś chce więcej, czy też jest rozdarta sosną, że i chciałby i boi się ?
właśnie nie jestem pewna
chciałby, ale czeka do naszego spotkania listopadowego
jeszcze nie wyczułam żeby się bał... boi się tylko, że do listopada znajdę sobie innego :/

p.s. Sugar - on ma 190cm
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 11:36   #24
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
właśnie nie jestem pewna
chciałby, ale czeka do naszego spotkania listopadowego
jeszcze nie wyczułam żeby się bał... boi się tylko, że do listopada znajdę sobie innego :/

p.s. Sugar - on ma 190cm
Nooooo, to sobie na pewno nie znajdziesz innego

Ty, a co Ty teraz robisz ? Nie możesz do niego polecieć? Bilet 100 zł kosztuje.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 12:46   #25
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

No sorki, ale jak facet Ci szczerze coś wyznaje.. to czemu niby się boisz, że Twoje wyznanie go odrzuci? wybacz ale to jest śmieszne ON czeka na odwzajemnienie... jeśli przed nami tutaj przyznajesz, że czujesz podobnie to mu powiedz i nie czekaj nie baw się w gierki, w sprawdzania, testy... zapewniam Cię, że on ucieszy się. Powiedz mu po prostu, że czujesz podobnie i to wszystko
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 13:31   #26
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
właśnie wiem, że mogę go stracić i tego się też boję - on zresztą też się tego obawia. Więc mam wrażenie, że jeśli wprost czegoś nie zasugeruję to on w obawie przed utratą mnie jako przyjaciółki przywróci nasze kontakty do takich jakie były przed wyznaniem tego co czuje albo po prostu wycofa się ze wszystkiego.
Matko, jakie to trudne jest
Jeżeli rzeczywiście czekał te kilka lat Waszej znajomosci, to teraz tak łatwo nie odpuści. Nie bój żaby!
A nawet jeżeli Wasze kontakty staną sie teraz przez internet znowu kumplowskie, to nic nie stoi na przeszkodzie aby gdy sie zobaczycie- stały sie cieplejsze.
No i pytanie za 100 punktów- jak wyobrazasz sobie poczatki miłości przez telefon/internet? Nie lepiej zaczekac?

Ach... i z własnego doświadczenia- Anglia, to nie koniec świata, kiedyś zaczęłam niegdys niewinnie flirtowac z kolesiem stamtąd, gdy coś między Nami zaczęło sie dziac w ciągu... 2 dni był u mnie- w Polsce. W mieście, którego nie znał, w którym był po raz pierwszy w zyciu. Dodam, że- nie wyszło- co innego net, co innego real.

Dlaczego Twój kolega nie przyjedzie? choćby na weekend? Jezeli Mu tak bardzo zalezy ( a sądze, że tak jest, skoro jestes dziewczyna, na która czekał tyle lat).
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 14:37   #27
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Jeżeli rzeczywiście czekał te kilka lat Waszej znajomosci, to teraz tak łatwo nie odpuści. Nie bój żaby!
A nawet jeżeli Wasze kontakty staną sie teraz przez internet znowu kumplowskie, to nic nie stoi na przeszkodzie aby gdy sie zobaczycie- stały sie cieplejsze.
No i pytanie za 100 punktów- jak wyobrazasz sobie poczatki miłości przez telefon/internet? Nie lepiej zaczekac?

Ach... i z własnego doświadczenia- Anglia, to nie koniec świata, kiedyś zaczęłam niegdys niewinnie flirtowac z kolesiem stamtąd, gdy coś między Nami zaczęło sie dziac w ciągu... 2 dni był u mnie- w Polsce. W mieście, którego nie znał, w którym był po raz pierwszy w zyciu. Dodam, że- nie wyszło- co innego net, co innego real.

Dlaczego Twój kolega nie przyjedzie? choćby na weekend? Jezeli Mu tak bardzo zalezy ( a sądze, że tak jest, skoro jestes dziewczyna, na która czekał tyle lat).
on jest tam na kontrakcie do końca października. Nie może narazie przyjechać... stara się o urlop, ale mają dużo roboty i póki co nie chcą go puścić. Więc jeśli nie urlop to dopiero w listopadzie się spotkamy. Wtedy wraca do Polski na stałe
Ja nie mogę teraz do niego lecieć, bo pracuję codziennie i nie ma szans na wolny dzień - inne dziewczyny ode mnie z pracy są teraz na urlopach.

I napisze to jeszcze raz - my się znamy nie tylko wirtualnie więc nie jest tak źle

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2011-08-05 o 14:57
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:08   #28
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28566028]Wydaje mi się, że jeśli a) Vision nie zareaguje, b)Vision zareaguje subtelnie a potem to się rozmyje, okaże nic nie warte - przyjaciela i tak straci. No to za wiele do ryzykowania nie ma, prawda? [/QUOTE]
Zgadzam się z tym

Ja to chyba bym nie wytrzymała i powiedziała. Może nie jakieś wielkie wyznania ale właśnie bałabym się, że mój brak reakcji go zniechęci. Nie wybaczyłabym sobie później.
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 10:34   #29
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

dzisiaj mu powiem, że czekam na jego powrót z Anglii i nasze spotkanie
i coś tam jeszcze... macie rację, że lepiej żeby wiedział na czym stoi...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 01:43   #30
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Szybkie pytanie - co robić?

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
dokładnie. Nie spiesz się z wyznawaniem milości po grób ale daj do zrozumienia,że go bardzo lubisz itp i że coś moze z tego wyjść.

Kuj żelazo poki gorące

Wlacha I powodzenia

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;28543026]Poczekaj. Ew. dawaj subtelne sygnaliki

PS. Gratuluję uwolnienia się, pamiętam, jak opisywałaś tu różne historie [/QUOTE]

Rowniez pamietam i rowniez gratuluje
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.