dobrze kryjacy podkład - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-08, 13:32   #31
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: dobrze kryjacy podkład

a ktoras z was uzywala kiedykolwiek LA ROCHE POSAY UNIFIANCE?? z tego co czytalam na KWC jest dosc dobry ale u niektorych osob wyglada jak maska.. ale kusi mnie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 14:18   #32
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: dobrze kryjacy podkład

Cytat:
Napisane przez simonka005
trzeba sie liczyc z tym ze raczej nie kazdy płaci przez internet!!!!!!!!poza tym napewno znajda sie podklady tansze idobrze kryjace ( taki jest oceanic albo podklad z ersia nature matte) szukam wraz z siostra jeszcze innych , moze troszke lepszych. a czesto te drozsze nie sa lepsze zdarza sie tak np podklady z loreala moim zdaniem nie sa warte swojej ceny , moglabym dac za nie 25 zl 30 zl nie 50. Jedynie co to moze sa trwalsze niz takie za 10-20 zl .Ale max factor ma bardzo dobre podklady , uzywalam trzech i byly świetne i sa warte swojej oryginalnej ceny
Soraya Antybakteryjny jest fajny.Nieźle kryje,ale są tylko 4 kolorki do wyboru.(12zł)
Maybelline Pure Makeup blizny ładnie przykrywa(chyba nawet lepiej niż Soraya,ale Soraya ma cudowny zapach) i też 4 kolorki(20zł)
Ja bym zainwestowała raczej w korektor Maska na twarzy wcale naturalnie nie wygląda
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 14:20   #33
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: dobrze kryjacy podkład

Cytat:
Napisane przez Black Isabell
Fakt - Dermablend Vichy to bardzo dobry podkład... Również mogę go szczerze polecić, ale niestety do najtańszych on nienależy...
Ostatnio wypróbowałam podkład kryjący Soraya... Początkowo "odrzucił" mnie jego dziwaczny zapach... Ale ostatecznie muszę swteirdzić, iż ów podkład jest naprawdę przyzwoity... To z pewnością nie Dermablend - ale pomimo wszystko warty jest polecenia, gdyż jak na podkład z tej półki cenowej sprawuje się naprawdę dobrze...
Kryjący Soraya jest do suchej skóry więc jak może być podobny do Dermablend ,bo ten jest chyba do mieszanej cery.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 17:26   #34
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: dobrze kryjacy podkład

Cytat:
Napisane przez kaledonia
Kryjący Soraya jest do suchej skóry więc jak może być podobny do Dermablend ,bo ten jest chyba do mieszanej cery.

Miałam na myśli krycie tychże podkładów..., nie zaś to do jakiego rodzaju skóry są przystosowane....Wiadomym jest, że i tak każda cera reaguje indywidualnie na dany podkład... Pozdrawiam
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 17:56   #35
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: dobrze kryjacy podkład

dokladnie....ja sie swiece po dermblend a inni maja matowa twarz caly dzien
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 18:10   #36
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: dobrze kryjacy podkład

mój faworyt jeśli chodzi o krycie to Dermablend Vichy-zdecydowanie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 09:46   #37
aga1507
Przyczajenie
 
Avatar aga1507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 21
Dot.: dobrze kryjacy podkład

jesli chodzi o te do 15 zl , to proponuje znalezc puder w kremie firmy "HEAN" bardzo fajnie kryje i nie potrzeba pod niego zadnego kremu, uzywalam go przez dlugi czas bo najlepiej kryl moje "wynalazki" na twarzy, cena ok. 8zl, z tych tanich polecam jeszcze podklad AA Oceanic matujacy fajnie sie rozprowadza, troche slabiej kryje niz Hean ale tez niezly cena ok. 15 zl. Ja natomist w tej chwili uzywam tylko i wylacznie Max Factor Lasting Performance, kryje idealnie. Jesli chodzi o Revlon Colorstay, True Match, nie kryja w ogole tych cholernych wypryskow, przynajmniej na mojej twarzy a powoduje powstawanie innych, nie polecam.
Calkiem dobrze sprawdza sie takze Max Factor Color Adapt jesli chodzi o krycie, a skora jest po nim gladka jak aksamit od czasu do czasu nakladam Maybelline Dream Matte Mousse (matujacy) ale tylko dlatego, ze kupilam go na probe i kiedy konczy mi sie MF Last.Perf. wtedy uzywam tego, moze byc ale nie jest to jakas wielka rewelacja, wole Lasting Performance
__________________
aga1507

Edytowane przez aga1507
Czas edycji: 2009-03-16 o 13:24
aga1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:52   #38
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Smile Dot.: dobrze kryjacy podkład

oj, ja jestem wielka fanka true match z loreal! zawse skruszona wracam do niego. wiele wizazystow wypowiada sie ze nie odroznia sie od tych z najwyzszej polki cenowej, od profesjonalnych a jest znacznie tanszy.
Ale jak tak chwalicie ten LP, to sprobuje!

a tak przy okazji-nie polecam kupowania byle czego od byle kogo na allegro, bo naprawde wiele podrobek mozna tam spotkac, a nikt nie wie co te podroblki maja w sobie!takze po prostu uwazajcie
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 22:38   #39
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: dobrze kryjacy podkład

Jesli chodzi o dobrze kryjace podklady to zdecydowanie polecam Astor 16h Mineral Match i E.Lauder Double Wear
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:39   #40
darknesrose
Przyczajenie
 
Avatar darknesrose
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 19
GG do darknesrose
Dot.: dobrze kryjacy podkład

Ja jestem bardzo zadowolona z podkładu Revlon - Colorstay Makeup with Soft Flex. Posiadam kolor Naturalny beż i pasuje on idealnie do koloru mojej cery; nic się nie odznacza, nie tworzy efekty maski itp. Konsystencja mi odpowiada, łatwo się rozprowadza, długo utrzymuje na twarzy i fajnie matuje. Jedyny mankament to niezbyt funkcjonalne opakowanie-bez dozownika, jednak sam fluid jest gęsty więc ciężko było by z tym dozownikiem...
darknesrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 11:53   #41
czarniutka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 30
Dot.: dobrze kryjacy podkład

Witam,
Hmm... Co do tych podkladow, o ktorych mowa, uzywalam lirene city matt, bardzo przyjemny w uzyciu, matuje, ale jak dla mnie nie kryje wystarczajaco, mysle ze to dla osob z malo problemowa cera.
Vichy dermablend faktycznie baaaardzo dobrze kryje, ale jest ciezki i w moim odczuciu, szybko widoczny jest efekt maski poza tym z tymi kolorami tak troche nie mozna trafic, ja wole te wpadajace w beż, absolutnie nie w róż
Używałam maybelline new york affiniton(czy jakos tak) i wg mnie tez jest dobry, ale niezbyt dobrze kryje.. Maybelline satin liquid tez jest ok, ma taka leciutka konsystencje, po nalozeniu twarz jest aksamitna ale jesli chodzi o krycie to tez nie to
Absolutnie nie polecam podkladow z firmy Rimmel, sa beznadziejne, nie kryja..
Uzywalam wielu innych podkladow, ale jeszcze nie trafilam na moj ulubiony, taki ktory by kryl moje niedoskonalosci w 100%
Może poradzicie mi cos? Potrzebuje bardzo mocnego krycia, moge wydac max.80pln
Prosze o propozycje
czarniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 12:36   #42
lynn3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 30
Dot.: dobrze kryjacy podkład

Polecam kosmetyki AA
lynn3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:22   #43
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: dobrze kryjacy podkład

odkopuje
szukam kryjącego podkładu, jak dotąd używałam i używam lirene city matt kolor 204 czyli naturalny
odpowiada mi w nim:
-konsystencja
-kolor
-cena ok.20-25zl

ale on nie kryje
czy znacie taki podkład który będzie taki jak ten lirene? niestety nie stać mnie w tym momencie żeby testować różne podkłady więc cenowo też tak do 25zl
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:16   #44
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: dobrze kryjacy podkład

Przetestowałam dziesiątki kryjących. Polecam poniższe:
1. Estee lauder - Double wear
2. Estee lauder - Maximum cover
3. Clinique - continuous
4. vichy - dermablend
5. La roche posay - Unifiance
6. la roche posay - Toleriane
7. Mary kay - puder kryjący
8. Dr Irena Eris - Kryjący pharmaceris
9. Lirene - fluid intensywnie kryjący (stosunek ceny do jakości najlepszy i ten Ci polecam - nie jest drogi)
10. Revlon - colorstay https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy.html&next=1
11. Dermacol
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2011-09-22 o 12:20
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 15:46   #45
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: dobrze kryjacy podkład

taki naprawdę mega kryjący to Dermacol, ale to nie jest produkt do noszenia na twarzy na co dzień, za ciężki.
z takich zwykłych polecam Intensive Cover od Lirene
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:11   #46
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: dobrze kryjacy podkład

A moim odkryciem jest BB cream, używam produktu marki Dr. Jart (black label) i jestem mocno zaskoczona, że cos, co zachowuje się praktycznie jak krem wygląda na dobrze kryjący podkład (u mnie daje lepsze krycie niż Revlon ColorStay). Produkt nie jest tani ale mi zależało na czymś, co na pewno nie spowoduje zapychania i nie będzie dawało trupio jasnego koloru ( a kolor porównuję do Buff z Revlon ColorStay, dla mnie idealny).
Podoba mi się to, że skóra oddycha, nie przetłuszcza się ani nie ma suchych placków (mam cerę wybitnie suchą).
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.