Aerobic latino ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-17, 10:26   #1
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550

Aerobic latino !


Wątek zainspirowany zajęciami na które się zapisałam niedawno, ćwiczenia są świetne , głównie za sprawa prowadzącej - Ani Krasickiej.

Na wstępie rozgrzewka , rozciąganie, potem uczymy się układu składającego się z figur salsy, samby, rumby (na każdej lekcji inny), dalej trochę ciężej (figury taneczne połączone z aerobikiem, szybko, przy latynoskiej muzyce).


Pracują przede wszystkim uda i pośladki (ostatnio 2 dni nie mogłam chodzić , wszytsko mnie bolało) , poprawia się koordynacja (czyli prawa ręka do góry, lewe biodro i prawa stopa w prawo), no i zabawa jest przednia, bo tańczymy, ale też ćwiczymy

Chodzicie/chodziłyście, jakie macie wrażenia (a może ktoś chodzi ze mną, to niech się ujawni ! )
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 14:47   #2
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Aerobic latino !

Ja tez chodze na takie zajecia sa swietne. Nie da sie na nich nudzic daja niezly wycisk no i mam nadzieje ze ladnie wyrzezbia figure. Jak dla mnie fajniejsze od tradycyjnego aerobicu
Dzis mam wlasnie zajecia juz sie nie moge doczekac szlifujemy wlasnie uklad na pokaz
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 15:19   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Aerobic latino !

A w jakim mieście chodzisz na zajęcia ?

Oooo, czyli takie bardziej skomplkowane układy robicie, na pokazy tak ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 15:30   #4
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Aerobic latino !

Ja również uczęszczam na takie zajęcia w Szczecinie, chociaż nie do końca regularnie.
Na samym początku miałam lekkie kłopoty z opanowaniem układów - głównie z zapamiętaniem całości i śmiałam się sama z siebie - teraz już jest ok.
Wysiłek rzeczywiście, tylko zakwasów nie mam.
Być może dlatego że poza tym jeszcze chodzę na siłownię, aqua aerobik i biegam.
Latino traktuję jak wyjście na taniec, więc bardziej na luzie do tego podchodzę.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 16:10   #5
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Aerobic latino !

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A w jakim mieście chodzisz na zajęcia ?

Oooo, czyli takie bardziej skomplkowane układy robicie, na pokazy tak ?
Daleko od ciebie w zielonej. W sumie mamy rozne od prostych po bardzo skomplikowane. A teraz bedzie rocznica dzialania klubu i w zwiazku tym mala impreza nasza grupa sie zaprezentuje ale ogolnie to nie sa jakies super zaawansowane zajecia cwiczymy dla zabawy i kondycji.
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 08:40   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Aerobic latino !

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Na samym początku miałam lekkie kłopoty z opanowaniem układów - głównie z zapamiętaniem całości i śmiałam się sama z siebie - teraz już jest ok.
Skąd to znam, pamiętam że byałm załamana na I zajęciach , bo mimo tego że ma przygotowanie taneczne (7 lat trenowałam balet) to choreografia mnie dobijała Szczególnie że Ania pokazuje figure raz, dwa razy i "Dziewczyny, mocno stawiamy nogi i tańczymy ! " i już Teraz ćwiczymy figurę która nazywa się San Francisco - i jest nie do przejścia

Cytat:
Latino traktuję jak wyjście na taniec, więc bardziej na luzie do tego podchodzę.


U nas, gdyby nie te siłowe ćwiczenia w połowie zajęć też byłby to taniec, a tak to jest niezły wycisk.


Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Daleko od ciebie w zielonej. W sumie mamy rozne od prostych po bardzo skomplikowane. A teraz bedzie rocznica dzialania klubu i w zwiazku tym mala impreza nasza grupa sie zaprezentuje ale ogolnie to nie sa jakies super zaawansowane zajecia cwiczymy dla zabawy i kondycji.
Fajnie, musze spytać czy u nas też cos takiego będzie ( w marcu są warsztaty salsy organizowane przez Torres Salsa Group , więc może wtedy ).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 08:52   #7
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Aerobic latino !

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Skąd to znam, pamiętam że byałm załamana na I zajęciach , bo mimo tego że ma przygotowanie taneczne (7 lat trenowałam balet) to choreografia mnie dobijała Szczególnie że Ania pokazuje figure raz, dwa razy i "Dziewczyny, mocno stawiamy nogi i tańczymy ! " i już
Dokładnie to samo.
Tylko nie mogę sobie przypomnieć jak instruktorka na nas (ja i koleżanka) na początku krzyczała, ale to jakoś charakterystycznie było, więc co chwilę wybuchałyśmy śmiechem, że znowu robimy coś nie tak.
Po zajęciach - przyznaję wychodzę zmęczona, ale jako pozytyw można jeszcze dodać, że wspaniale poprawiają nastrój.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
U nas, gdyby nie te siłowe ćwiczenia w połowie zajęć też byłby to taniec, a tak to jest niezły wycisk.
Jak to wygląda?
Na czym polega?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 09:37   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Aerobic latino !

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo.
Tylko nie mogę sobie przypomnieć jak instruktorka na nas (ja i koleżanka) na początku krzyczała, ale to jakoś charakterystycznie było, więc co chwilę wybuchałyśmy śmiechem, że znowu robimy coś nie tak.
U nas krzyczy "No co wy, przecież to proste, palce pięta pięta place, w lewo tył i dostaw i już, i teraz z muzyką, i ma być ładnie ! "

Cytat:
Po zajęciach - przyznaję wychodzę zmęczona, ale jako pozytyw można jeszcze dodać, że wspaniale poprawiają nastrój.
Tak, szczególnie jak mi sie uda chociaż raz wytańczyć układ bez pomyłki i potykania sie o własne patykowate chude nogi


Cytat:
Jak to wygląda?
Na czym polega?
Te ćwiczenia oparte sa na kroku podsatwowym salsy, czyli stoimy w lekkim rozkroku i lewa do przodu - dostaw, prawa do tyłu - dostaw. I tak: ręce z tyłu na głowie i jak robisz lewą do przodu to z tymi rękami się schylasz tułowiem. I tak 20 razy lewa i 20 razy prawa, do szybkiej salsy. Po tych powtórkach jest to samo tylko rękę wyciągasz dlaeko przed siebie, jakbyś chciała kogos z przodu dotknąc, i tez 20 razy kazda noga i ręka. Potem tez 20 orazy - dotyklasz ręką podłogi. Po prostu masakra Wszytsko w bardzo szybkim tempie, więc nie ma czasu nawet jęknąć. Po tych ćwiczeniach krok 2 podstawowy czyli podwójny dostawny w bok i unoszenie nóg - tył i przód, na koniec kręcenie biodrami i wdechy i wydechy.

Ciężko jest
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:00   #9
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Aerobic latino !

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
U nas krzyczy "No co wy, przecież to proste, palce pięta pięta place, w lewo tył i dostaw i już, i teraz z muzyką, i ma być ładnie ! "
Nas "nieumiałkami" lub czymś podobnym nazywała.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Tak, szczególnie jak mi sie uda chociaż raz wytańczyć układ bez pomyłki i potykania sie o własne patykowate chude nogi
Ja tam się czasem ruszam tak, jak podpowiada mi moje ciało, a nie choreografia - w końcu trzeba sobie ufać, stąd bywa wesoło.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Te ćwiczenia oparte sa na kroku podsatwowym salsy, czyli stoimy w lekkim rozkroku i lewa do przodu - dostaw, prawa do tyłu - dostaw. I tak: ręce z tyłu na głowie i jak robisz lewą do przodu to z tymi rękami się schylasz tułowiem. I tak 20 razy lewa i 20 razy prawa, do szybkiej salsy. Po tych powtórkach jest to samo tylko rękę wyciągasz dlaeko przed siebie, jakbyś chciała kogos z przodu dotknąc, i tez 20 razy kazda noga i ręka. Potem tez 20 orazy - dotyklasz ręką podłogi. Po prostu masakra Wszytsko w bardzo szybkim tempie, więc nie ma czasu nawet jęknąć. Po tych ćwiczeniach krok 2 podstawowy czyli podwójny dostawny w bok i unoszenie nóg - tył i przód, na koniec kręcenie biodrami i wdechy i wydechy. Ciężko jest


Na zajęciach mam to chyba wplatane w układ, ale nie w takiej ilości powtórzeń.
U nas idą najpierw wszystkie kroki danego układu.
Następnie je etapami łączy.
A potem jedziemy już z całością.


Jak często chodzisz?
Zdradzisz ile Cię to kosztuje?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:34   #10
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Aerobic latino !

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Jak często chodzisz?
Zdradzisz ile Cię to kosztuje?
Chodzę dwa razy w tygodniu (pon., śr) na godzinę, karnet na 16 wejść (czyli wychodzi około 2 i pół miesiąca) kosztuje mnie 178 zł. Myślę że nie jest to wygfórowana cena.

Mam zamiar jeszcze chodzić na coś co nazywa się Latino Energy Mix. Od Latino Aerobic różni sie podobno tym, że nie ma ukladu tylko taka masakra jak opisałam wyżej , czyli duzo powtórzeń na bazie kroków tańców latynoamerykańskich Nie wiem czy wytrzymam, ale mam ochote pojsc zobaczyć, zaczynam od przyszłej soboty (jutro wybieram się do Polkowic do Aquaparku ).

A Ty ile płacisz u siebie ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:42   #11
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Aerobic latino !

Ja chodzę raz w tygodniu, bo poza Latino mam jeszcze inne zajęcia, więc bym nie wyrobiła.
Karnet na cztery wejścia kosztuje u mnie 48zł, ale musisz go wykorzystać w ciągu miesiąca, więc za dwa i pół wyszłoby Ci 120zł.
Jednorazowe wejście to koszt rzędu 15zł.
8 wejść (2 razy w tygodniu) to 88zł, więc za dwa i pół miesiąca 220zł.
Karnet na 16 wejść u mnie również istnieje i kosztuje 144zł, ale trzeba go wykorzystać w ciągu miesiąca, więc się nie liczy.
Różnica w cenie między nami jest.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 10:56   #12
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Aerobic latino !

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Jednorazowe wejście to koszt rzędu 15zł.
U mnie 22 zł. I ten karnet na 16 wejśc mogę zrealizowąc w 80 dni

Cytat:
Różnica w cenie między nami jest.
Jest Ale ja mam zajęcia w centrum miasta, więc to swoje musi kosztować
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:41   #13
gunia05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Aerobic latino !

szugarbejb gdzie ty chodziłas na te zajęcia?ja śmigam na Kozanów na salsę (taka "aerobikową"):0zajęci a śa bardzo fajne, ale neizbyt skomplikowane, bo moga na nie przychodzić też "nowi", ale ogólnie jest bardzo sympatycznie, świetny instruktor, ale nogi mnie nigdy nie bolałypytam tak z ciekawości, bo i tak pewnie zostane przy kozanowie bo mam blisko i tani karnet jest, ale w lutym się przeprowadzam, więc może bym coś zmieniła
gunia05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.