Miedzy nami .... Zazdrosnicami - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 22:44   #2011
Lagunaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc ];->
Wiadomości: 2 419
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez justynkavip Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty Lagunko. Przy mnie też jak ktoś przeklnie, to się wściekam, nie znoszę tego. Co do zdrady nie mam wyrobionego zdania, nie czekam na doświadczenie, broń Boże! Podniesienie ręki oczywiście równoznaczne z kopnięciem faceta w tyłek!
Ja mam tak, ze przeklinanie u innych w miare toleruje, bo sama jak sie bardzo wkurze klne jak szewc taka moja wada jednak jak mam TZ to sie ograniczam (on mnie ogranicza i 'krzyczy' jak przeklne) i tak samo jest w druga strone, jak TZ klnie to albo mowie zebu przestal a w towarzystwie sciskam mocniej za reke lub delikatnie szczypie :P hehe


garfieldek nie chodzilo mi tylko o wymienione rzeczy, ale ogolnie o wszelkie relacje damsko-meskie, poczawszy od zapoznawania do samego slubu
__________________
53,5 kg (8.09.10) 51,0 kg(2.11.10)......50,0 kg

..
Podejdź jeśli chcesz,
pokochaj jeśli potrafisz...

Edytowane przez Lagunaaa
Czas edycji: 2009-10-19 o 22:46
Lagunaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:53   #2012
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

My przy sobie tez nie przeklinamy a jesli TZ-towi sie wymsknie to zaraz groznie na niego patrze hehh
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 08:50   #2013
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Lagunaaa Pokaż wiadomość
Ja mam tak, ze przeklinanie u innych w miare toleruje, bo sama jak sie bardzo wkurze klne jak szewc taka moja wada jednak jak mam TZ to sie ograniczam (on mnie ogranicza i 'krzyczy' jak przeklne) i tak samo jest w druga strone, jak TZ klnie to albo mowie zebu przestal a w towarzystwie sciskam mocniej za reke lub delikatnie szczypie :P hehe
ja normalnie przeklinam, przy TŻcie się ograniczam (no może poza epitetami dotyczącymi jakiś panienek), a jak mi się wypsnie to on od razu "jak ty mówisz?". ale jemu to się przy mnie bardzo często zdarza przeklinać. czasem w żartach to i do mnie tak powie, ale to z uśmiechem więc ostatecznie toleruję, chociaż zawsze zwracam mu uwagę.

zawsze jak jedziemy samochodem to klnie jak szewc na innych kierowców, ale mój ojciec ma tak samo więc wybaczam.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 08:56   #2014
Lagunaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc ];->
Wiadomości: 2 419
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
ja normalnie przeklinam, przy TŻcie się ograniczam (no może poza epitetami dotyczącymi jakiś panienek), a jak mi się wypsnie to on od razu "jak ty mówisz?". ale jemu to się przy mnie bardzo często zdarza przeklinać. czasem w żartach to i do mnie tak powie, ale to z uśmiechem więc ostatecznie toleruję, chociaż zawsze zwracam mu uwagę.

zawsze jak jedziemy samochodem to klnie jak szewc na innych kierowców, ale mój ojciec ma tak samo więc wybaczam.
a w samochodzie to juz w ogole czasami to az mi wstyd



Jakos mi dzis zle moze to przez pogode, szaro i pada... Poza tym meczy mnie ta samotnosc. Nie chodzi o TZ, ale ogolnie. Kazdy dzien jest taki sam. Wstaje rano ide na uczelnie, tam mam jako taki kontakt z ludzmi, wracam do domu, cztery sciany, nawet nie mam z kim pogadac, nauka, sen i w kolko.... Wiem, ze moze uzalam sie nad soba ale na prawde mam tego dosyc
__________________
53,5 kg (8.09.10) 51,0 kg(2.11.10)......50,0 kg

..
Podejdź jeśli chcesz,
pokochaj jeśli potrafisz...

Edytowane przez Lagunaaa
Czas edycji: 2009-10-20 o 10:09
Lagunaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 10:21   #2015
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
chdzilo ci o "dlaczego mezczyzni kochaja zolzy?" ??
No jasne że tak, już edytuję

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
o proszę! i nie dopadł was kryzys?
Nie, ale miewamy okresy lepsze i gorsze
Może dlatego że widujemy się głównie w eekendy bo jesteśmy z 2 róznych miast. Czasem jak mam gorszy humor to myślę, że gdybyśmy się spotykali codziennie to już dawno by mnie rzucił tak jak eks, bo by ze mną nie wytrzymał.

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
co do tych jedynaczek to może po części z tego wynika moja zazdrość, chociaż sama nie jestem tego świadoma. chciałabym TŻta mieć tylko dla siebie i koniec.
cóż, walczę z tym.
Cytat:
Napisane przez asienka1702 Pokaż wiadomość
To chyba nie wynika z "jedynactwa" bo ja mam dwojke rodzenstwa a Tżta chce miec tylko i wylacznie do mojej dyspozycji ..do niczyjej innej p:[/I][/COLOR]
Ej, dziewczyny, nie o to mi chodziło Jasne że każdy chce mieć faceta tylko dla siebie i nie dzielić się nim z innymi babami. Chyba nie umiem jasno i klarownie napisać o co mi chodzi, więc kończę temat jedynactwa.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 11:28   #2016
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

CHetnie sie do was przylacze bo tez jestem straszna zazdrosnica heh :P
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:22   #2017
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Lagunaaa Pokaż wiadomość
Jakos mi dzis zle moze to przez pogode, szaro i pada... Poza tym meczy mnie ta samotnosc. Nie chodzi o TZ, ale ogolnie. Kazdy dzien jest taki sam. Wstaje rano ide na uczelnie, tam mam jako taki kontakt z ludzmi, wracam do domu, cztery sciany, nawet nie mam z kim pogadac, nauka, sen i w kolko.... Wiem, ze moze uzalam sie nad soba ale na prawde mam tego dosyc
a przyjaciółki?
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 12:23   #2018
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

iskra to moze opisz swoj przypadek
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:25   #2019
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Czasem jak mam gorszy humor to myślę, że gdybyśmy się spotykali codziennie to już dawno by mnie rzucił tak jak eks, bo by ze mną nie wytrzymał.
ja też mam ciężki charakter i bywam nieznośna, a mimo to mój TŻ jakoś ze mną wytrzymuje także nie dramatyzuj
w wakacje widywaliśmy się niemal codziennie, teraz zazwyczaj co 2-3 dzień


Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ej, dziewczyny, nie o to mi chodziło Jasne że każdy chce mieć faceta tylko dla siebie i nie dzielić się nim z innymi babami. Chyba nie umiem jasno i klarownie napisać o co mi chodzi, więc kończę temat jedynactwa.
myślę, że każda chciałaby mieć tylko dla siebie, tylko zależy od człowieka jak tą chęć egzekwuje, tzn. czy nie zamyka ptaszka w klatce. chyba to jest ta główna wada zazdrośnic

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
iskra to moze opisz swoj przypadek
popieram

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2009-10-20 o 12:26
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:36   #2020
Lagunaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc ];->
Wiadomości: 2 419
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
a przyjaciółki?
No wlasnie przyjaciolki... heh mialam jedna taka prawdziwa ktora wszystko o mnie wiedziala wszystko jej mowilam, ona mi rowniez, mieszkalysmy razem. Teraz okazuje sie ze chce sie wyprowadzc, ciagle jej nie ma bo pomieszkuje u chlopaka (to w pewnym sensie rozumiem, ale gdy ona sie rozstala z facetem to bylam ciagle przy niej...) a dzis przeszla sama siebie. Poprosilam ja o pomoc w zwiazku z moja uczelnia, a ona odmowila bo powiedziala ze bedzie u swojego TZ. Przykro mi sie zrobilo. Nie wiem czy moge nadal ja nazwac przyjaciolka. Ja jestem osoba ktora nie lubi mowic o swoich problemach i nikt o nich nie wie, tylko ona wiedziala. Poprostu nie lubie uzalac sie nad soba i chyba odbijam to sobie na tym forum. Wiec zostaje sama...
__________________
53,5 kg (8.09.10) 51,0 kg(2.11.10)......50,0 kg

..
Podejdź jeśli chcesz,
pokochaj jeśli potrafisz...
Lagunaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:47   #2021
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

ja też w tym momencie zostałam sama. moje dwie przyjaciółki wyjechały do Warszawy. na jedną wiem, że mogę w sytuacji kryzysowej liczyć, ale wiadomo, że to nie to samo jak kiedyś, gdy mieszkała niecałe pół godziny drogi piechotką ode mnie

nie lubisz się nad sobą użalać?
to trochę jak facet (bez urazy oczywiście ) - oni zawsze są twardzi i sami rozwiązują swoje problemy
ja natomiast uwielbiam i do tego jestem straszną pesymistką. mi taka osoba-powiernik jest wręcz niezbędna (przecież nie ze wszystkiego można się zwierzyć facetowi, mama nie ma na to zbyt wiele czasu), także desperacko poszukuję bratniej duszy na studiach. zobaczymy jak to będzie.

Laguna
, jakby co to wal do nas śmiało. do mnie nawet na priv możesz pisać, codziennie zaglądam na wizaż
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:50   #2022
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
ja też mam ciężki charakter i bywam nieznośna, a mimo to mój TŻ jakoś ze mną wytrzymuje także nie dramatyzuj
Nie dramatyzuje, to taka trauma po eksiu

Cytat:
Napisane przez Lagunaaa Pokaż wiadomość
No wlasnie przyjaciolki... heh mialam jedna taka prawdziwa ktora wszystko o mnie wiedziala wszystko jej mowilam, ona mi rowniez, mieszkalysmy razem. Teraz okazuje sie ze chce sie wyprowadzc, ciagle jej nie ma bo pomieszkuje u chlopaka (to w pewnym sensie rozumiem, ale gdy ona sie rozstala z facetem to bylam ciagle przy niej...) a dzis przeszla sama siebie. Poprosilam ja o pomoc w zwiazku z moja uczelnia, a ona odmowila bo powiedziala ze bedzie u swojego TZ. Przykro mi sie zrobilo. Nie wiem czy moge nadal ja nazwac przyjaciolka. Ja jestem osoba ktora nie lubi mowic o swoich problemach i nikt o nich nie wie, tylko ona wiedziala. Poprostu nie lubie uzalac sie nad soba i chyba odbijam to sobie na tym forum. Wiec zostaje sama...
Ja też miałam jedną prawdziwą przyjaciółkę która wszystko o mnie wiedziała i która nagle z dnia na dzień się na mnie obraziła o jakąś pierdołę, tak po prostu i przestała się odzywać, a ja byłam zbyt uparta żeby walczyć, a teraz już jest za późno i w sumie to żałuję, ale się nie odzywam bo nie wiem czy potrafiłabym jej znowu zaufać. Uparte oślice.
Inna też bardzo dobra wyjechała do Glasgow i tam sobie ułożyła życie, więc mamy kontakt jedynie meilowy i jak raz na rok przyjedzie do Polski.
Mam jeszcze kilka mniejszych przyjaciółek ale one tak jak Ty piszesz nie wiedzą o tym co się dzieje w środku mnie, bo też nienawidzę się zwierzać, nawet TŻ (to też trauma po eksiu - przeświadczenie że jak się komuś zwierzysz ze swoich najgłębszych tajemnic i problemów to on to potem wykorzysta).
No i mam jeszcze moje wizażowe psiapsióły Z jakiego jesteś miasta, może też znalazłyby się tam jakieś fajne dziewczyny do wspólnego spędzania wolnego czasu? Wizażanki są fajne, bo nigdy Ci nie powiedą że "nie mają czasu bo TŻ..."
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:50   #2023
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Ja w sumie teraz na dzien dzisejszy nie mam przyjaciolki, kolezanki ze studiow tak, ale nic wiecej... Po szkole sredniej nasze drogi sie rozeszly i teraz to juz nie jest to samo, co kiedys niestety
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:52   #2024
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
nie lubisz się nad sobą użalać?
to trochę jak facet (bez urazy oczywiście ) - oni zawsze są twardzi i sami rozwiązują swoje problemy
to ja jestem 100% facet, nawet bardziej niż mój TŻ ;p
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:52   #2025
Lagunaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc ];->
Wiadomości: 2 419
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
ja też w tym momencie zostałam sama. moje dwie przyjaciółki wyjechały do Warszawy. na jedną wiem, że mogę w sytuacji kryzysowej liczyć, ale wiadomo, że to nie to samo jak kiedyś, gdy mieszkała niecałe pół godziny drogi piechotką ode mnie

nie lubisz się nad sobą użalać?
to trochę jak facet (bez urazy oczywiście ) - oni zawsze są twardzi i sami rozwiązują swoje problemy
ja natomiast uwielbiam i do tego jestem straszną pesymistką. mi taka osoba-powiernik jest wręcz niezbędna (przecież nie ze wszystkiego można się zwierzyć facetowi, mama nie ma na to zbyt wiele czasu), także desperacko poszukuję bratniej duszy na studiach. zobaczymy jak to będzie.

Laguna, jakby co to wal do nas śmiało. do mnie nawet na priv możesz pisać, codziennie zaglądam na wizaż
Dziekuje
nie wiem, moze tak zostalam wychowana ze wszystko 'trzymam' w sobie. Nie chce obarczac innych moimi problemami, nawet mame bo wiem ze bedzie sie martwila a sama ma swoje problemy. Poza tym inni maja wieksze zmartwienia niz ja. Wiekszosc uwaza mnie wlasnie za osobe twarda, czesto mowia ze jestem taka 'zimna s.uka' (ale nie tak obrazliwie ). Wewnatrz jestem strasznie slaba, moglabym siedziec i ryczec najchetniej nie wstajac z lozka. Nie okazuje tego bo po co? A czasami tak bardzo potrzebuje sie poprostu wygadac...

Jestem z Warszawy
__________________
53,5 kg (8.09.10) 51,0 kg(2.11.10)......50,0 kg

..
Podejdź jeśli chcesz,
pokochaj jeśli potrafisz...

Edytowane przez Lagunaaa
Czas edycji: 2009-10-20 o 12:53
Lagunaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:56   #2026
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Lagunaaa Umow sie z kolezankami chociazby z uczelni na jakis babski wypad


MOj przypadek hehe to chyba nie takie proste :P
jestem po rozwodzie ,maz skakal na boki i wszyscy mi wmawiali ze mam jakies jazdy i jestem super zazdrosna no ale najgorsze sie sprawdzilo wiec sie wynioslam z tego zwiazku.

Teraz od dwoch lat jestem z facetem ktory chyba przestaje mnie zauwazac :-/ i znowu mam dziwne wrazenie ze cos jest nie tak ale staram sie wiezyc ze to tylko moja chora wyobraznia ...
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-10-20 o 13:04
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:57   #2027
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Nie, ale miewamy okresy lepsze i gorsze
Może dlatego że widujemy się głównie w eekendy bo jesteśmy z 2 róznych miast. Czasem jak mam gorszy humor to myślę, że gdybyśmy się spotykali codziennie to już dawno by mnie rzucił tak jak eks, bo by ze mną nie wytrzymał.
Ja ze swoim Tz jestem od ponad 4,5 roku. Widywalismy sie ok. 3-4 razy w tygodniu. Teraz mieszkamy pare metrow od siebie w innym miescie i widujemy sie codziennie non stop po 8 godzin dziennie albo i dluzej. Moje kolezanki sie mnie ciagle pytaja jak ja tak moge sie dzien w dzien non stop widywac z facetem. A ja sie juz tak przyzwyczailam, ze nie potrafie inaczej. Co dzien nie moge sie doczekac az sie zobaczymy
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:00   #2028
Lagunaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc ];->
Wiadomości: 2 419
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
Umow sie z kolezankami chociazby z uczelni ja nakis babski wypad
U mnie na studiach nie ma czegos takiego jak grupy i osoby z ktorymi ma sie ciagle zajecia. Na kazdych wykladach, cwiczeniach itp widzi sie kogos innego wiec te kontakty sa dosyc luzne. Poza tym wiekszosc osob odpadlo, zostala kilkadziesiat. Moje studia sa takie ze jest malo czasu wolnego i duzo nauki, wiec kazda chwile wiekszosc osob poswieca na nauke. Ciezko jest kogos wyciagnac gdzies. Ja tez mam mnostwo nauki, ale wieczorem o tej 22 czy 23 chcialabym z kims pogadac...
__________________
53,5 kg (8.09.10) 51,0 kg(2.11.10)......50,0 kg

..
Podejdź jeśli chcesz,
pokochaj jeśli potrafisz...

Edytowane przez Lagunaaa
Czas edycji: 2009-10-20 o 13:01
Lagunaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:02   #2029
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Iskierko a ile lat trwało Twoja małżeństwo i ile wcześniej byliście ze sobą?
Po takich jazdach to się nie dziwię wcale że jesteś zazdrosna
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:08   #2030
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Iskierko a ile lat trwało Twoja małżeństwo i ile wcześniej byliście ze sobą?
Po takich jazdach to się nie dziwię wcale że jesteś zazdrosna
BYlismy z soba w sumie nie dlugo ponad rok przed malzenstwem to byla szalencza mlodziencza milosc ...i oczywiscie ciaza. Ja nie chcialam brac slubu ale on zapewnial ze kocha i uwielbia wiec wkoncu zdecydowalismy sie na slub . Malzenstwo nie trwalo dlugo bo ok 2 lat puzniej wyjechalam za granice ,przez dlugi czas nie bylam z nikim no i teraz jestem w zwiazku ktory jest w sumie dobrym zwiazkiem ale ja niewiem czy ja nie potrafie zaufac facetowi czy co ze mna nie tak ,ciagle mi sie wydaje ze cos jest nie tak ,kazdy jego dziwny gest czy spojrzenie nawet ton glosu przyprawia mnie o watpliwosci to chore wiem ale niepotrafie sobie z tym poradzic
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:11   #2031
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Ja w sumie teraz na dzien dzisejszy nie mam przyjaciolki, kolezanki ze studiow tak, ale nic wiecej... Po szkole sredniej nasze drogi sie rozeszly i teraz to juz nie jest to samo, co kiedys niestety
u mnie tak samo. koniec liceum a razem z nim koniec przyjaźni...

skąd jesteście w takim razie wizażanki?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Lagunaaa Pokaż wiadomość
Dziekuje
nie wiem, moze tak zostalam wychowana ze wszystko 'trzymam' w sobie. Nie chce obarczac innych moimi problemami, nawet mame bo wiem ze bedzie sie martwila a sama ma swoje problemy. Poza tym inni maja wieksze zmartwienia niz ja. Wiekszosc uwaza mnie wlasnie za osobe twarda, czesto mowia ze jestem taka 'zimna s.uka' (ale nie tak obrazliwie ). Wewnatrz jestem strasznie slaba, moglabym siedziec i ryczec najchetniej nie wstajac z lozka. Nie okazuje tego bo po co? A czasami tak bardzo potrzebuje sie poprostu wygadac...
generalnie to i ja staram się sprawiać wrażenie zimnej ryby (tudzież suki ), a wewnątrz jestem krucha jak herbatnik

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ja ze swoim Tz jestem od ponad 4,5 roku. Widywalismy sie ok. 3-4 razy w tygodniu. Teraz mieszkamy pare metrow od siebie w innym miescie i widujemy sie codziennie non stop po 8 godzin dziennie albo i dluzej. Moje kolezanki sie mnie ciagle pytaja jak ja tak moge sie dzien w dzien non stop widywac z facetem. A ja sie juz tak przyzwyczailam, ze nie potrafie inaczej. Co dzien nie moge sie doczekac az sie zobaczymy
ja w wakacje miałam tak samo. widzieliśmy się codziennie i codziennie nie mogłam się doczekać.
jak mamy 3-4 dni przerwy nie mogę się doczekać jeszcze bardziej.
ale jak TŻ wyjechał na tydzień do rodziny to pierwsze dni były koszmarem, a potem się przyzwyczaiłam i jak przyjechał to aż się zdziwił, że nie płaczę z radości, że go widzę
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:16   #2032
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

rebelious

łuuu daleko ode mnie do lubuskiego... niestety
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 13:57   #2033
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
skąd jesteście w takim razie wizażanki?
Żory (okolice Katowic ) lub Sucha Beskidzka (okolice Wadowic)
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:02   #2034
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
rebelious

łuuu daleko ode mnie do lubuskiego... niestety
a do LUBELSKIEGO? bo ja z Lublina
do lubuskiego to i mi bardzo daleko - drugi koniec Polski

p.s. ciacho dla TŻta gotowe! co prawda on nie szaleje za słodkościami tak jak ja (woli zjeść gyrosa albo pizze ), ale może chociaż skosztuje

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2009-10-20 o 14:04
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:07   #2035
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

upsss.... cos zle przeczytalam

mimo wszytsko tez daleko mam, najblizej to chyba do lasoa mam (chodzi o katowice) gdzies 100 km

a z jakiej to okazji ciacho??? ja tez chcem
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:18   #2036
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
upsss.... cos zle przeczytalam

mimo wszytsko tez daleko mam, najblizej to chyba do lasoa mam (chodzi o katowice) gdzies 100 km

a z jakiej to okazji ciacho??? ja tez chcem
to wpadaj, jest cała blacha. wszystkiego nie zjemy
ciasto z okazji, że TŻ jest chory i nie w humorze, dlatego chcę mu dać trochę słodyczy (drugi powód taki, że nam mija dziś 1,5 roku)

TŻ zawsze krzyczy, że to dzień jak co dzień, ale ja już tak mam. lubię sobie urozmaicać życie w ten sposób, że obchodzę jakieś tam rocznice i ogólnie przywiązuję wagę do dat. w przeciwnym wypadku dopadłaby mnie paskudna rutyna
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:30   #2037
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

rebe zaraz odpalam moj odrzutowiec i jestem, rob juz kawke


aha noooo iii.....wszytskiego najlepszego


ogolnie chyba faceci malo co przywiazuje uwage to takich rocznic (tak wnioskuje z wlasnych obserwacji)
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 15:03   #2038
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
rebe zaraz odpalam moj odrzutowiec i jestem, rob juz kawke


aha noooo iii.....wszytskiego najlepszego


ogolnie chyba faceci malo co przywiazuje uwage to takich rocznic (tak wnioskuje z wlasnych obserwacji)
parzona czy rozpuszczalna?
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 15:05   #2039
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
BYlismy z soba w sumie nie dlugo ponad rok przed malzenstwem to byla szalencza mlodziencza milosc ...i oczywiscie ciaza. Ja nie chcialam brac slubu ale on zapewnial ze kocha i uwielbia wiec wkoncu zdecydowalismy sie na slub . Malzenstwo nie trwalo dlugo bo ok 2 lat puzniej wyjechalam za granice ,przez dlugi czas nie bylam z nikim no i teraz jestem w zwiazku ktory jest w sumie dobrym zwiazkiem ale ja niewiem czy ja nie potrafie zaufac facetowi czy co ze mna nie tak ,ciagle mi sie wydaje ze cos jest nie tak ,kazdy jego dziwny gest czy spojrzenie nawet ton glosu przyprawia mnie o watpliwosci to chore wiem ale niepotrafie sobie z tym poradzic
A nie myślałaś nigdy o terapii np grupowej osób po rozwodzie? To co się w Tobie dzieje jest zupełnie zrozumiałe i nie ma się co dziwić że ciężko Ci znów zaufać. Ja miałam taki przypadek w liceum, dziewczyna zaszła w ciążę w wieku 17 lat, wzięli ślub, mieli swoje mieszkanie, w potem on ją zaczął tyranizować, był potwornie zazdrosny, jak ją pierwszy raz zbił wyprowadziła się z dzieckiem z domu. Potem wyjechała za granice, poznała nowego chłopaka, mają już 2 córeczkę wspólną, ale on zaakceptował tą pierwszą i jest dla niego tak samo ważna. Mają zdjęcia na naszej klasie - strasznie słodka rodzinka, tylko zazdrościć. Wierzę że i Tobie się to uda!
A masz córeczkę czy synka? Ile ma latek?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 15:12   #2040
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Miedzy nami .... Zazdrosnicami

rebe rozpuszczalna
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.