Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 15:47   #4561
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wszystke błyszczyki MACa dają lustrzany efekt - od Ciebie zależy w jakim chcesz kolorze



gratulejszyn!!!
nie przychodzi mi nic ciemniejszego do głowy ale jeśli chcesz do nadania cienia w załamaniu to polecam Copperplate
wrzucaj paletke, wrzucaj! paletki są super

Immo - Babolu!

przecież nie będziemy opisów dawały przy każdej nazwie!
www.temptalia.com
www.specktra.net
www.karlasugar.net

wpisuj nazwy które Cie zaintrygują albo zainspirują i szukaj

Laski! oszalałam na punkcie Superslicków!!! jeśli Fluidline był zawsze moim number one to Superslick jest ZERÓWKĄ!
nie dość że mają piękne kolory (dzisiaj nałożyłam na oko Signature Blue i po prostu oniemiałam, nie potrzebuję cienia żadnego!) to są mega trwałe (wczoraj testowany w deszczu, bo po co nosić parasol ze sobą phi ). Trzeba ogarnąć nakładanie, ale da się zrobić a są po prostu warte grzechu!koniecznie muszę nabyć jeszcze Pure Show!

Hihihi przepraszam...

Ale jestem totalnym "świeżakiem" kesli chodzi o MAC'a
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:49   #4562
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dzięki Dziewczyny Aż się sama sobie dziwię, że tyle wtrwałam Aniu, u mnie poleciały głownie nogi, których za chiny nie umiałam niczym odchudzić Nie mówie, że teraz są idealne, ale to jest własnie mój największy sukces, że mogę założyć sukienkę przed kolano bez jakichkolwiek kompleksów

Właśnie skończyłam depotowac cienie, pierwszy raz w życiu Dzięki temu mam pełną 15tkę 3 kolejne wkłady w drodze i wizytę w MACu przed sobą I wishlistę długą na kilometr
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:54   #4563
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja stwierdzilam, ze odloze troche kasy i nakupuje wszystko w Kanadzie - bedzie taniej i da sie pomacac

A do tego czasu bede was uwaznie czytac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 16:02   #4564
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja sie balam pierwszego depotowania ale poszlo dosc zgrabnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 16:27   #4565
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Zaczynam się stresować o VV. Nie czekam, aż pojawi się w sklepie, bo pracuję do 3, więc o 4 uda mi się dotrzeć do sklepu, a się boję, że może być coś "sold out" a wtedy zacznę krzyczeć! Zamawiam ze strony
Nie biorę tylko Wrong Spell Lipglass, Violetta Lipstick, Briar Rose Beauty Powder, Brash & Bold Pigment, greasepait'ów, Sinister Lipstick, Her Alter Image es.
Myślę nad: Dark Deed Lipstick, Vainglorious es

A całą resztę... biorę

Mogę zamówić Wam coś z tej kolekcji, więc jak ktoś coś chce, to pw Tylko jest jedno ALE: wcześniej musicie mi kasę wysłać, bo wydam na tą kolekcję tyle, że mąż mnie nie pochwali No i wysyłka z UK, bo miałam jechać do Polski, ale plany mi się niestety zmieniły o 180.
A co do depotowania, to już mam wprawę mistrza Wystarczy mi zapalniczka, nożyczki i magnes na lodówkę i mogę depotować z zamkniętymi oczami. Pierwsze depotowanie było zniszczeniem różu buff i kilku cieni. Teraz to luuuuzik. Nawet naprawianie cieni mi wychodzi wspaniale, bo towarzyszyła mi temu tequila (nie miałam innego alkoholu w domu hahahaha). Marzy mi się prasowanie pigmentów, ale nie mam pan'ów I chcę takie płaskie, okrągłe magnesy, bo mojemu dziecku już chyba większość, co miało na lodówce przyczepione... ukradłam

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-09-30 o 16:35
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 16:48   #4566
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Hihihi przepraszam...

Ale jestem totalnym "świeżakiem" kesli chodzi o MAC'a
no!
czytać i szukać bo jak nie to baciki będą

wkręcaj się wkręcaj!

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny Aż się sama sobie dziwię, że tyle wtrwałam Aniu, u mnie poleciały głownie nogi, których za chiny nie umiałam niczym odchudzić Nie mówie, że teraz są idealne, ale to jest własnie mój największy sukces, że mogę założyć sukienkę przed kolano bez jakichkolwiek kompleksów

Właśnie skończyłam depotowac cienie, pierwszy raz w życiu Dzięki temu mam pełną 15tkę 3 kolejne wkłady w drodze i wizytę w MACu przed sobą I wishlistę długą na kilometr

to chyba coś widzę że bedzie kolejna 15stka...

Kurcze ostatnio czytałam o Dukanie i jego negatywnych skutkach... ale może czas by w końcu pójść na dietę... kusisz tymi odchudzonymi nogami...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 16:56   #4567
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Zaczynam się stresować o VV. Nie czekam, aż pojawi się w sklepie, bo pracuję do 3, więc o 4 uda mi się dotrzeć do sklepu, a się boję, że może być coś "sold out" a wtedy zacznę krzyczeć! Zamawiam ze strony
Nie biorę tylko Wrong Spell Lipglass, Violetta Lipstick, Briar Rose Beauty Powder, Brash & Bold Pigment, greasepait'ów, Sinister Lipstick, Her Alter Image es.
Myślę nad: Dark Deed Lipstick, Vainglorious es

A całą resztę... biorę

Mogę zamówić Wam coś z tej kolekcji, więc jak ktoś coś chce, to pw Tylko jest jedno ALE: wcześniej musicie mi kasę wysłać, bo wydam na tą kolekcję tyle, że mąż mnie nie pochwali No i wysyłka z UK, bo miałam jechać do Polski, ale plany mi się niestety zmieniły o 180.
A co do depotowania, to już mam wprawę mistrza Wystarczy mi zapalniczka, nożyczki i magnes na lodówkę i mogę depotować z zamkniętymi oczami. Pierwsze depotowanie było zniszczeniem różu buff i kilku cieni. Teraz to luuuuzik. Nawet naprawianie cieni mi wychodzi wspaniale, bo towarzyszyła mi temu tequila (nie miałam innego alkoholu w domu hahahaha). Marzy mi się prasowanie pigmentów, ale nie mam pan'ów I chcę takie płaskie, okrągłe magnesy, bo mojemu dziecku już chyba większość, co miało na lodówce przyczepione... ukradłam
Wlasnie wyczytalam na Specktra, ze w u nas w sklepach VV bedzie w nastepny czwartek
Wiesz, ze jak przeczytalam tak na szybkiego Twojego posta, to zrozumialam, ze Ty sie juz dzis wybieralas do sklepu. W kazdym razie juz mialam wskakiwac do samochodu i jechac ...... boze to jest chore


Ja tez panikuje, za duzo sie naczytalam Temptalii ....
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 17:29   #4568
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A będzie, będzie w końcu gdzieś muszę te cienie trzyma Planuję mieć jedną z fioletami i niebieskimi cieniami, jedna z neutralami i jedna z resztą

Depotowanie poszło sprawnie, wszystkie cienie całe i mam już opakowań na 1,5 szminki
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:45   #4569
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Wlasnie wyczytalam na Specktra, ze w u nas w sklepach VV bedzie w nastepny czwartek
Wiesz, ze jak przeczytalam tak na szybkiego Twojego posta, to zrozumialam, ze Ty sie juz dzis wybieralas do sklepu. W kazdym razie juz mialam wskakiwac do samochodu i jechac ...... boze to jest chore


Ja tez panikuje, za duzo sie naczytalam Temptalii ....
Ja w tylu sklepach męczyłam dziewczyny o potwierdzenie, że w końcu z mojego się zlitowały i zadzwoniły mi potwerdzić 1 ma być online, zapewne w nocy, albo późnym wieczorem- siedzę, odświeżam stronę i czekam
Miałam wyciągnąć Cię do sklepu na zakupy VV, ale im szybicje (czyli on line) tym lepiej Ale w czwartek można gdzieś jechać. Szukam eventu, ale nico :/
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:51   #4570
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny Aż się sama sobie dziwię, że tyle wtrwałam Aniu, u mnie poleciały głownie nogi, których za chiny nie umiałam niczym odchudzić Nie mówie, że teraz są idealne, ale to jest własnie mój największy sukces, że mogę założyć sukienkę przed kolano bez jakichkolwiek kompleksów

Właśnie skończyłam depotowac cienie, pierwszy raz w życiu Dzięki temu mam pełną 15tkę 3 kolejne wkłady w drodze i wizytę w MACu przed sobą I wishlistę długą na kilometr

Mi też tyłek zjechał i nogi , a bardzo bym chciała cycki i brzuch.... no nic cwicze zobaczymy wyniki pod koniec pazdziernika


Depotowanie jest fajne

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Zaczynam się stresować o VV. Nie czekam, aż pojawi się w sklepie, bo pracuję do 3, więc o 4 uda mi się dotrzeć do sklepu, a się boję, że może być coś "sold out" a wtedy zacznę krzyczeć! Zamawiam ze strony
Nie biorę tylko Wrong Spell Lipglass, Violetta Lipstick, Briar Rose Beauty Powder, Brash & Bold Pigment, greasepait'ów, Sinister Lipstick, Her Alter Image es.
Myślę nad: Dark Deed Lipstick, Vainglorious es

A całą resztę... biorę

Mogę zamówić Wam coś z tej kolekcji, więc jak ktoś coś chce, to pw Tylko jest jedno ALE: wcześniej musicie mi kasę wysłać, bo wydam na tą kolekcję tyle, że mąż mnie nie pochwali No i
Chyba muszę zobaczyc co jest w tej kolekcji, bo zupełnie jakoś nic mnie nie powaliło na kolana i nic nie pragne, a tu taki szał!!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
n

Kurcze ostatnio czytałam o Dukanie i jego negatywnych skutkach... ale może czas by w końcu pójść na dietę... kusisz tymi odchudzonymi nogami...
Dukan nie jest zdrowy ( cholesterol!!!!! ), obciąża bardzo nerki, więc jesli masz jakies problemy, to odradzam. A tak poza tym to spoko, chudnie się i naprawde widac efekty
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 18:10   #4571
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja tu chyba przestanę wchodzić jednak Olśniło mnie właśnie, że mój mąż dziś w Krakowie będzie. Właśnie przed chwilą dzwonił, że stoi w sklepie i...stałam się szczęśliwą posiadaczką palety 15 i pierwszych 5 do niej wkładów. Pewnie kolorystycznie to nic odkrywczego, ale cieszę się, jak dzika A zakupiłam: Vanilla, Shroom, Naked Lunch, Satin Taupe i Nocturnelle Tylko w jaki sposób zakupię kolejne wkłady, to nie wiem :/
Do tej pory miałam styczność tylko z pigmentami. Ależ się czuję zielona tu między Wami
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com

Edytowane przez szyna
Czas edycji: 2010-09-30 o 18:12
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 18:44   #4572
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Piękny początek W internecie też można kupować MACa
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:18   #4573
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Piękny początek W internecie też można kupować MACa
Taaaa, wiem Tylko te zakupy zagraniczne mnie zawsze przerażały Jakoś nie bardzo się w tym odnajduję. A już Allegro dla mnie odpada całkowicie. Nie piszę się na ryzyko "oryginał/podróbka".
Ale będę Was dalej śledzić Może ktoś mnie kiedyś przygarnie do jakiś wspólnych zakupów
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:34   #4574
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jest wątek wspolnozakupowy na allcosmeticswholesale.com Tam jest mnóstwo MACa, w dobrych i trochę gorszych cenach , ale za to sa limitowanki przeważnie już niedostępne nigdzie indziej
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:04   #4575
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Ja w tylu sklepach męczyłam dziewczyny o potwierdzenie, że w końcu z mojego się zlitowały i zadzwoniły mi potwerdzić 1 ma być online, zapewne w nocy, albo późnym wieczorem- siedzę, odświeżam stronę i czekam
Miałam wyciągnąć Cię do sklepu na zakupy VV, ale im szybicje (czyli on line) tym lepiej Ale w czwartek można gdzieś jechać. Szukam eventu, ale nico :/

No jeszcze lepiej. To teraz bede siedziala do nocy i odswiezala strone ..... a kto rano do pracy pojdzie za mnie? Ok, to teraz musze zweryfikowac liste i ustalic co moge kupic
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:08   #4576
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No jeszcze lepiej. To teraz bede siedziala do nocy i odswiezala strone ..... a kto rano do pracy pojdzie za mnie? Ok, to teraz musze zweryfikowac liste i ustalic co moge kupic
A moje nabytki juz upolowane, wszystko mam co chcialam.
Wiecie co? my sie tak nawzajem nakręcamy, toż to szaleństwo, że dziewczyny planuja urlopy na zakupy.
Juz kiedys pisałyśmy, że mACa wynalazł diabeł i nas opetał
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:29   #4577
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
A moje nabytki juz upolowane, wszystko mam co chcialam.
Wiecie co? my sie tak nawzajem nakręcamy, toż to szaleństwo, że dziewczyny planuja urlopy na zakupy.
Juz kiedys pisałyśmy, że mACa wynalazł diabeł i nas opetał
To nasze hobby Jedni zbierają znaczki, a my... no coż. Ale przynajmniej możemy używać i oglądać, bo znaczki tylko by cieszyły oko :P
Nakręcanie się nawzajem jest złem Jednak gorszym złem jest nie kupienie i późniejsze żałowanie Tak więc, wyświadczamy sobie przysługi. Szkoda tylko, że ta przyjemność tyle kosztuje. Mogłabym mieć już naprawdę fajne autko za to co już mam w kosmetykach Nawet nie mówię czegoś takiego przy gorszej połowie, bo on jak usłyszał raz z moich ust, że wydałam mało, bo 100gbp w MACu, to bardzo chciał wiedzieć ile u mnie znaczy dużo
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:24   #4578
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
A moje nabytki juz upolowane, wszystko mam co chcialam.
Wiecie co? my sie tak nawzajem nakręcamy, toż to szaleństwo, że dziewczyny planuja urlopy na zakupy.
Juz kiedys pisałyśmy, że mACa wynalazł diabeł i nas opetał


A co tam upolowalas kochana? Ale Ci zazdraszczam
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:42   #4579
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
To nasze hobby Jedni zbierają znaczki, a my...
... zbieramy MACzki Ale se rymnęłam na koniec dnia

No dobra... Muszę się Wam przyznać, że im dłużej oglądam VV, tym... mniej rzeczy mi się podoba i coraz to następne wylatują z listy Co jest? Wszystkim sie podoba coraz bardziej, a mi przestaje
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:49   #4580
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

najgorsze jest to ,że jestem zupełnie spłukana ;(

A kolekcja Evil Queen jest dla mnie stworzona. Podoba mi się koralowy błyszczyk, ciemna szminka [chociaż wiem ,że pewnie bym jej nie używała], puder, róż i 2 cienie ;(
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:50   #4581
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wklejcie prosze jakies linki gdzie to mozna znalezc i pogladac bo ja ciemna jestem
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:59   #4582
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
A moje nabytki juz upolowane, wszystko mam co chcialam.
Wiecie co? my sie tak nawzajem nakręcamy, toż to szaleństwo, że dziewczyny planuja urlopy na zakupy.
Juz kiedys pisałyśmy, że mACa wynalazł diabeł i nas opetał
Dlatego ja tak rzadko zaglądam. Bo za bardzo się tu nakręcam. Wolę na spokojnie przeglądać wszystko na specktrze. Ale ostatnio mam wrażenie, że nigdy nie zarobię na solidną bazę kosmetyczną z MACzków regularnych, więc limitowanki póki co są dla mnie w sferze niebytu

Pamiętajcie, coby zdjęcia wklejać - kolekcji i zakupów - dla takich jak ja

Geoniu - możesz wkleić fotę swoich Pearlglidów(chyba, że są już w swatchowym wątku )? Ciekawa jestem, które jeszcze są warte upolowania Wolf jest już malutkiiii...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 07:41   #4583
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosia_Es Pokaż wiadomość
Ach i och Oj chyba zacznę się "stołować" w MAC regularnie! wczoraj nabyłam 2 cudeńka w wymarzonych odcieniach (w innych firmach takowych nie znalazłam...!)
szminka Snob (kolor - cuuuudowny!)
i cień Hush (niepozorne toto, a takie czary mary - odrobinka i już oko wypoczęte).
Tylko jakby ciut taniej mogło być, ech ...
Przez internet wychodzi taniej niż w sklepie?

Btw - niestety w przeszłości miałam złe doświadczenia z podkładem Select (zwłaszcza!) i z bazą pod podkład i jakoś się zraziłam, oczywiście niepotrzebnie

Hush to jeden z moich najukochańszych cieni to był mój pierwszy zakup w Mac'u i sentyment został
Słuchajcie, ja dzwoniłam wczoraj do Mac'a w arkadii w warszawie i powiedzieli mi ze normalnie od dzisiaj VV jest w sprzedazy w kazdym Mac'u w Polsce, takze lece na zakupy
no i wkurze się jak coś będzie sold out :/ mam nadzieję, że jednak nikt niczego nie wykupi, bo niby mam już zrobioną listę co by mnie interesowało, ale ja to jestem taka, że muszę najpierw pomacać ,więc zakupy przez internet odpadają xD
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:05   #4584
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A będzie, będzie w końcu gdzieś muszę te cienie trzyma Planuję mieć jedną z fioletami i niebieskimi cieniami, jedna z neutralami i jedna z resztą

Depotowanie poszło sprawnie, wszystkie cienie całe i mam już opakowań na 1,5 szminki

super!
hehe depotowanie jest spooooko

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Ja tu chyba przestanę wchodzić jednak Olśniło mnie właśnie, że mój mąż dziś w Krakowie będzie. Właśnie przed chwilą dzwonił, że stoi w sklepie i...stałam się szczęśliwą posiadaczką palety 15 i pierwszych 5 do niej wkładów. Pewnie kolorystycznie to nic odkrywczego, ale cieszę się, jak dzika A zakupiłam: Vanilla, Shroom, Naked Lunch, Satin Taupe i Nocturnelle Tylko w jaki sposób zakupię kolejne wkłady, to nie wiem :/
Do tej pory miałam styczność tylko z pigmentami. Ależ się czuję zielona tu między Wami
no widzisz, zawsze są sposoby
zawsze też możesz poprosić którąś z dziewczyn która ma blisko do MACa albo się tam wybiera, żeby coś dla Ciebie zakupiła gratuluję nowych nabytków

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
A moje nabytki juz upolowane, wszystko mam co chcialam.
Wiecie co? my sie tak nawzajem nakręcamy, toż to szaleństwo, że dziewczyny planuja urlopy na zakupy.
Juz kiedys pisałyśmy, że mACa wynalazł diabeł i nas opetał
jaaaaaaaaaaaaa zazdroszczę!
zgadzam się z każdym słowem, które tu napisałaś!

Rany jak ja chcę mieć już pewność, że mam co chciałam i nikt mi tego nie zabierze.... wtedy będę mogła zacząć polowanie na te rzeczy z tej kolekcji, które chciałam troche mniej ale zawsze
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:13   #4585
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Halo Wrocław Gdyby któraś z Was była dzisiaj w MACu pięknie proszę o relację

Nie chcę sytuacji z Love That Look, kiedy o godzinie 10 w pierwszy dzien sprzedazy połowa była SOLD OUT aj przejechałam 150 km na próżno

Zaczynam myśleć podobnie jak Amanda, przejrzałam jeszcze raz na spokojnie swatche i coraz mnie chcę. Podejrzewam, że to mój tłumiony rozsądek doszedł do głosu
Obmacam na żywo, zobaczę czy rzeczywiście potrzebuję kolejnego błyszczyka i sypkiego pudru
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-10-01 o 09:15
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:40   #4586
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja proszę o link do tej kolekcji Evil Queen
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:40   #4587
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
A co tam upolowalas kochana? Ale Ci zazdraszczam

Chyba wszystko z kolekcji, oprócz szminek , ciemnych błyszczyków, normalnych cieni ( jakoś kolory mnie nie oszołomiły), ale wzięłam oba mineralne. Wszystkie, róże, pudry, jasne błyszczyki, a nawet lusterko , 1 shadestick bo jakos na fotkach bardzo do sweet sienny podobny.
Do tego jeszcze udało mi sie upolowac kilka linerów z kociej ( to przez Kasiaj ). Ogolnie znów wydałam spoooooro kasy

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Geoniu - możesz wkleić fotę swoich Pearlglidów(chyba, że są już w swatchowym wątku )? Ciekawa jestem, które jeszcze są warte upolowania Wolf jest już malutkiiii...
Zrobie, ale najwczesniej w poniedziałek, bo przez weekend imprezuje i juz od dzisiaj sie upiekszam i dumam nad makijażem


A fotki kredek wystarczą w zbliżeniu, czy kolory mają byc na dłoni lub kartce?
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

jaaaaaaaaaaaaa zazdroszczę!
zgadzam się z każdym słowem, które tu napisałaś!
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:00
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:12   #4588
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Halo Wrocław Gdyby któraś z Was była dzisiaj w MACu pięknie proszę o relację

Nie chcę sytuacji z Love That Look, kiedy o godzinie 10 w pierwszy dzien sprzedazy połowa była SOLD OUT aj przejechałam 150 km na próżno

Zaczynam myśleć podobnie jak Amanda, przejrzałam jeszcze raz na spokojnie swatche i coraz mnie chcę. Podejrzewam, że to mój tłumiony rozsądek doszedł do głosu
Obmacam na żywo, zobaczę czy rzeczywiście potrzebuję kolejnego błyszczyka i sypkiego pudru
Jezuniu, a ja tu planowałam w przyszły weekend podjechać, pomacać to co się ostanie, ale widzę że w tym tempie to nie ma po co jechać... w razie czego będę dzwoniła do dziewczyn w piątek czy w ogóle coś jeszcze mają...
Marysiu - u mnie rozsądku, czy to tłumionego, czy niet, nie ma nie wiem gdzie się skubany podział bo z kolekcji świątecznych już mam małą wishlistę a jeszcze fotek nie ma nawet promo...

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Chyba wszystko z kolekcji, oprócz szminek , ciemnych błyszczyków, normalnych cieni ( jakoś kolory mnie nie oszołomiły), ale wzięłam oba mineralne. Wszystkie, róże, pudry, jasne błyszczyki, a nawet lusterko , 1 shadestick bo jakos na fotkach bardzo do sweet sienny podobny.
Do tego jeszcze udało mi sie upolowac kilka linerów z kociej ( to przez Kasiaj ). Ogolnie znów wydałam spoooooro kasy
o looool... a na mineralny też się czaiłam, ale musiałam coś odpuścić bo bym nie wydoliła!:/
co przeze mnie, co przeze mnie.... ;P

immo: http://www.temptalia.com/mac-venomou...ecommendations
Product Photos, Swatches, & Reviews

musisz kliknąć w poszczególne linki postaci na tej stronie zalinkowanej wyżej i masz każdą podkolekcję... to serio nie jest trudne...

edit: o nawet sie w tym co wkleiłam na fioletowo hyperlink zrobił -więc masz w tym poście.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:13
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:22   #4589
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nie mów mi nawet o świątecznych Pigmacze chłodne i smokey będa moje (repromote Softwash Grey ) I pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, typu cienie z krateczką, pearlglide'y...
Jak tak dalej pojdzie to moja kolekcja bedzie sie składać z samych LE A przecież podkład musze kupić i korektor pod oczy na już !
Ciężkie jest życie MACoholika (w dodatku kompletuje swoje zamówienie z lush.co.uk, i nie bede głośno mówić kto jest wienien )

Właśnie oglądam zapowiedzi na zimę 2010/2011. O mamusiu Mega Metal e/s to musi być coś niesamowitego Nowy fioletowy odcień Fluideline'a, nowe BP, Fix+ z lawendą... Nie wydolę finansowo, nie ma bata.

Jaki to kolor metallic nude ? Bo w Cham-Pale będzie taki Eye-Khol i się zastanawiam jak to może wyglądać
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:27
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:50   #4590
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nie mów mi nawet o świątecznych Pigmacze chłodne i smokey będa moje (repromote Softwash Grey ) I pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, typu cienie z krateczką, pearlglide'y...
Jak tak dalej pojdzie to moja kolekcja bedzie sie składać z samych LE A przecież podkład musze kupić i korektor pod oczy na już !
Ciężkie jest życie MACoholika (w dodatku kompletuje swoje zamówienie z lush.co.uk, i nie bede głośno mówić kto jest wienien )

Właśnie oglądam zapowiedzi na zimę 2010/2011. O mamusiu Mega Metal e/s to musi być coś niesamowitego Nowy fioletowy odcień Fluideline'a, nowe BP, Fix+ z lawendą... Nie wydolę finansowo, nie ma bata.

Jaki to kolor metallic nude ? Bo w Cham-Pale będzie taki Eye-Khol i się zastanawiam jak to może wyglądać
tez mam ochotę na ten czarno-fioletowy Fluidline
jeszcze może cień metal Frosted Mauve

ciekawe jaką konsystencję będą miały, jak mineralną, to sobie nie poradzę

a co do tego Nude metalicznego, to może coś w rodzaju szampana?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.