Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 21:05   #301
bersh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam,

Chciałabym się dowiedzieć jak wychodzi na włosach Mousse 90 (Naturalny Jasny Blond) ???
Dzisiaj go zakupiłam ale czytając Wasze opinie o tej farbie jestem mocno przerażona... i szczerze mówiąc nie wiem co robić
bersh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:33   #302
Patka129
Przyczajenie
 
Avatar Patka129
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam
Juz od dluzszego czasu a dokladnie od 6 m-cy farbuje wlosy na naturalny jasny blond 90. Moim wyjściowym kolorem jest jasny blond ( wczesniej u fryzjera mialam rozjasniane wlosy rozjasniaczem i zawsze byl to balejaz- niestety odrosty dosyc szybko sie robily i chcialam w koncu miec jednolity kolor i za namowa przyjaciolki kupilam loreal mousse). Po zmyciu i wysuszeniu włosow kolor na odrostach jest ciut ciemniejszy od mojego koloru i zlewa sie z rozjasnionymi wlosami. Włosy maja fajny chlodny odcien niestety ktory szybko sie wyplukuje. Kilka razy w miesiacu uzywam fioletowego szamponu z joanny i wloski robią sie platynowe. Póki co jest to najlepsza farba jaka stosowalam dotychczas. (wczesniej uzywal pierwszy i ostatni raz lorealcasting lodowy blond i odrosty wyszły z ruda poswiata:/ w lazience stoi rowniez pudelko farby mousse ale z wellatona i po opiniach jakie slyszalam i czytalam to boje sie jej uzyc w bliskiej przyszlosci
Patka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 00:24   #303
lisica150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam
wczoraj zafarbowalam sie nr 83 sloneczny złocisty blond, nie polecam
Wyszly duzo ciemniejsze, taki brazowo rudy blond
wczesniej mialam rozjasniane wlosy, no i odrosty w takim mysim blondzie
odrosy ladne sie wyrownaly i aplikacja farby swietna
mam nadzieje ze kolor mi sie spłucze do tego z opakowania
uzywal ktos odcienia 90, jesli tak czy moglby wstawic zdjecia
lisica150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:23   #304
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

nie wiem czy ta pianka była do kitu czy ja źle ją wytworzyłam ale robiłam włosy 2 tyg temu a już prawie zszedł mi kolor...
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:00   #305
bersh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witajcie,

Zaryzykowałam i zrobiłam LSM 90 hmm moje wrażenia po umyciu byłam przerażona tym kolorem wyszedł o wiele ciemniej niż się spodziewałam (przed farbowaniem tą farbą miałam platynowy blond a po lekko podchodzący pod "mysi" ) , całe szczęście,że po kilku myciach kolorek był już o wiele jaśniejszy, bardzo szybko się wypłukuje...

Pozdrawiam
bersh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 20:48   #306
maggie609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam a czy ktoś wie czy można ten blasam który jest dodany do farby z mousse kupic?? Lub jakiś podobny którego efekt jest taki sam Moje włoski po tym balsamie są miękkie świecące po prostu piękne jak z reklamy
maggie609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:32   #307
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez maggie609 Pokaż wiadomość
Witam a czy ktoś wie czy można ten blasam który jest dodany do farby z mousse kupic?? Lub jakiś podobny którego efekt jest taki sam Moje włoski po tym balsamie są miękkie świecące po prostu piękne jak z reklamy
niestety są dołączone tylko do farb
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 09:50   #308
Vivien5885
Przyczajenie
 
Avatar Vivien5885
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Właśnie trzymam na włosach tę farbę kolor 53.
I jestem ciekawa czy tylko mi się taka mało spieniona pianka robiła. Bo na filmiku z youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=iqJms...feature=relmfu

jest zupełnie inna niż mi wychodziła
Vivien5885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:57   #309
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ja się wypowiem po 2 miesiącach - kolor mam dalej wyraźny, ładny, błyszczący Tak więc u mnie to, że kolor się szybko niszczy się nie sprawdziło. Owszem, po kilku myciach zmienia kolor na jaśniejszy, ale nie odbiera to włosom blasku ani nie jest sprany
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 19:16   #310
Blanche88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

@ bersh

Jakbyś mogła to wstaw fotke jaki kolorek Ci wyszedl po tej 90. Chciałabym sobie nia pofarbować, i nie wiem jakich sie efektow spodziewac...
Blanche88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:59   #311
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

tez farbowalam 53 jakieś 13 dni temu. Najpierw wyszedl znośny kolor coś ala zlocisty średni brąz, a teraz po 12 myciach jest jakiś lekko rudawy. Zdecydowanie wole perfect mousse i do niego powrócę.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 23:06   #312
bersh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Blanche88 Niestety w obecnej chwili z fotką nie mogę Ci pomóc ponieważ nie robiłam zdjęcia w tym kolorze a po drugie moje włosy są w tej chwili brązowe.
bersh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 16:23   #313
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

witam dzisiaj zakupilam 90 i wlasnie siedze z nia na glowie za 10 min zmywam troche sie boje efektu po tych wszystkich wypowiedziach, moje wlosy sa koloru b. jasny blond chcialam odswiezyc kolor i nadac wlosa bardziej naturalny odcien.... dam znac co mi wyszlo
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 19:46   #314
nulka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

no i co wyszlo z tym blondem??????
nulka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 15:16   #315
Blanche88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dołączam sie do prosby wyżej
Blanche88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:12   #316
madzia21021985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

L'Oreal Sublime Mousse 90 naturalny jasny blond,czy któraś z Was uzywała tej farby? Mam zamiar zafarbowac swoje włoski,ale chce sie upewnic ,ze jest to odpowiedni kolor.Mój aktualny kolorek to jasny blond,,zachodzacy lekko na zółty Jakiego moge sie spodziewac koloru?
madzia21021985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 09:41   #317
nulka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Farbowalam wlosy ta farba pare dni temum Ogolnie nie jest zle.Mialam bardzo jasny blond bo dlugo uzywalam farby wella safira 101 blask ksiezyca. moj naturalny kolor to sredni mysi blond bo safirze mialam bardzo jasne wlosy i chcialam je przyciemnic. Zafarbowalam wiec ta pianka nr 90 no i sa troche ciemniejsze, z szarymi refleksami ktore sie zmywaja. wyglada to bardziej naturalnie. Farbe nalozylam na cale wlosy. Odrosty wyszly ciemniejsze niz reszta no ale tego moglam sie spodziewac. Nastepnym razem chce sprobowac 9.5 z loreala moze bedzie troche cieplejszy i najpierw naloze odrosty a po chwili reszte.
nulka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:33   #318
margaretas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 000
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

pokazcie zdjecia slonecznego zlocistego blondu
chcialabym rudy blond

czy farba zniszczyla wam wlosy? mnie po kilkukrotnym farbowaniu syoos strasznie sie plataja, po castingu tego nie bylo, a jak jest z mousse?
margaretas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 15:24   #319
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez lisica150 Pokaż wiadomość
Witam
wczoraj zafarbowalam sie nr 83 sloneczny złocisty blond, nie polecam
Wyszly duzo ciemniejsze, taki brazowo rudy blond
wczesniej mialam rozjasniane wlosy, no i odrosty w takim mysim blondzie
odrosy ladne sie wyrownaly i aplikacja farby swietna
mam nadzieje ze kolor mi sie spłucze do tego z opakowania
uzywal ktos odcienia 90, jesli tak czy moglby wstawic zdjecia
Mogłabyś pokazać zdjęcia?

Dziewczyny, może doradzicie -moje włosy w linku w podpisie -chciałabym przyciemnić trochę włosy. Półtora tygodnia temu zrobiłam pasemka i jest nie za bardzo -nierównomiernie, włosy suche, białe plamy nad czołem
I mnie kusi ten słoneczny złocisty blond widzę po zdjęciach, że wychodzi dosyć naturalnie -tylko czy ktoś jeszcze farbował na rozjaśnione włosy???

A jak kondycja włosów po farbowaniu? Bardzo wysusza?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 23:36   #320
lisica150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

zdjecie pierwsze to w trakcie , kolor przeraza troche,
drugie to po umyciu
jutro moze uda mi sie zrobic jaki jest teraz, kolor zszedl po kilku mayciach i teraz jest prawie identyczny jak ten na opakowaniu blond
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie2.jpg (43,1 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.jpg (32,3 KB, 721 załadowań)
lisica150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:26   #321
line0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witajcie, czy któraś z Was kładła namiętny ciepły kasztan (56) na dość ciemne włosy (pofarbowane, baaaardzo ciemny brąz z przejaśnieniami)? Macie może jakieś zdjęcia?

Edytowane przez line0
Czas edycji: 2011-09-28 o 12:32
line0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 11:17   #322
Yoasia435
Raczkowanie
 
Avatar Yoasia435
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Okolice Krk
Wiadomości: 316
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam, jestem załamana chciałam zrobić sobie kolor jaśniejszy niż miałam - bardzo spłukana i rozjaśniana cytryną ciemna czekolada castinga. Spodobał mi się subtelny zmrożony kasztan, po zafarbowaniu wczoraj wyszło coś pod fioletową czerń i jedyne co się zgadza - odcień jest rzeczywiście chłodny koszmar. Już od rana zaczęłam kurację zmywającą szamponem przeciwłupieżowym i chyba znowu będę rozjaśniać cytryną. Z tego co piszecie to kolor się szybko zmywa i w tym jedyna moja nadzieja. I to byłby początek i zarazem koniec przygody z Sublime Mousse!!!!
Yoasia435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:55   #323
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Yoasia435 Pokaż wiadomość
Witam, jestem załamana chciałam zrobić sobie kolor jaśniejszy niż miałam - bardzo spłukana i rozjaśniana cytryną ciemna czekolada castinga. Spodobał mi się subtelny zmrożony kasztan, po zafarbowaniu wczoraj wyszło coś pod fioletową czerń i jedyne co się zgadza - odcień jest rzeczywiście chłodny koszmar. Już od rana zaczęłam kurację zmywającą szamponem przeciwłupieżowym i chyba znowu będę rozjaśniać cytryną. Z tego co piszecie to kolor się szybko zmywa i w tym jedyna moja nadzieja. I to byłby początek i zarazem koniec przygody z Sublime Mousse!!!!
szkoda, że nie przejrzałaś wcześniej wątku, dodawałam zdjęcia po tym kolorze, mi także wyszła czerń z odcieniem fioletu

ale na pocieszenie dodam, że jak już się spłukał to był całkiem niezły kolorek
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:55   #324
pyzkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cześć Dziś farbowałam włoski odcieniem 40, oczywiście wyszedł prawie czarny, ale w świetle dziennym to rzeczywiście ciemny brąz , ale zdecydowanie ciemniejszy niż na opakowaniu sugerują, jednak nie jest źle tym bardziej, że nakładałam farbę na rozjaśniane przez wiele miesięcy włosy prawie, że do białości. Myślałam, że wypadną mi wszystkie włosy ale są w lepszym stanie niż przed farbowaniem, miękkie, lśniące, a co najważniejsze pianka pokryła także włosy miejscami spalone , jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że kolorek troszkę się spłucze bo czekam aż odrosną mi moje naturalnie ciemno brązowe i nie chciałabym żeby odrosty się odznaczały jakoś szczególnie. Tak nawiasem mam pytanie, jak długo muszę czekać żeby odrosły włosy tak mniej więcej do brody ?

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

A jak kondycja włosów po farbowaniu? Bardzo wysusza?[/QUOTE]

Właśnie jestem zaskoczona , bo nie wysusza, przynajmniej moich włosów, chyba że to zasługa codziennego mycia szamponem nawilżającym + odżywka + maska + jedwab...
Nakładałam farbę na rozjaśniane do białości przez wiele miesięcy miejscami popalone włosy i po przyciemnieniu włosy są w lepszej kondycji niż przed farbowanie pianką. Także nie martwiłabym się o pogorszenie staniu włosów i wysuszenie.
pyzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 23:41   #325
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

To ja się może pokażę
Subtelny zmrożony kasztan (41) farbowanie 19 września.
Kolor wyszedł powiedzmy taki jak chciałam, prawie czarny z fioletowym odcieniem. Powiedzmy, ponieważ ten odcień zmienia się bardzo w zależności od światła. Na zdjęciach też różnie wygląda. Czasami widzę jakiś rudy błysk, czasami wręcz różowy, czasami fioletowy...

1: przed farbowaniem: spory odrost i wypłowiały kolor po mahoniu Szwarzkopf Brillance: w słońcu/świetle dziennym /sztucznym
2: zaraz po farbowaniu: w sztucznym świetle raz buraczkowy/raz z odrobiną czerwieni, ale bardzo ciemny/w dziennym chłodny brąz
3: po pierwszym myciu: jeszcze dość dużo farby się wypłukało. światłocień z brązowoczerwonym odcieniem/ostre słoneczne światło/sztuczne (wpada w róż..)

Zwracam uwagę na pogorszony stan włosów po, suche siano Nie używałam tej odżywki dołączonej do farby, bo nic dobrego w niej nie było, a ja stosuję zasady CG. Wydaje mi się też, że farba osłabiła mi włosy i bardzo mi wypadają/łamią się.
Ogólnie sporo ludzi mi, że mam dużo ciemniejszy kolor, ja tego jakoś tak nie czuję. Wcześniej po Castingu i Schwarzkopfie też miałam taki kolor, ale bardzo szybko się wypierał. Teraz po 3 tygodniach dalej się trzyma, może to też zasługa delikatniejszych szamponów.

Gdybym kupiła za normalną cenę nie byłabym zadowolona, głównie przez zniszczenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (78,8 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaraz po.jpg (58,9 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jednopo.jpg (84,4 KB, 269 załadowań)
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 08:38   #326
oasis9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez pxv Pokaż wiadomość
Mogę dorzucić i ja zdjęcie 70. Widzę, że to wychodzi każdemu co innego z tym kolorem. U mnie to ciemne wyszły. Nie spodziewałam się efektu z opakowania ale na 7 poziom to jest stanowczo za ciemne. Dopiszę, że zdjęcie było robione w słońcu więc "na żywo" wygląda to ciemnej.
Ja rozumiem, że różne włosy to różnie farba może łapać ale żeby aż takie różnice były, że jednym wychodzi jak blond nawet jasny a innym brąz to coś jest nie halo.
witam wszystkich zgadzam sie z tym ze kazdemu wychodzi co innego. Zalezy to rowniez od tego jaki kolor jest przed farbowaniem. Natomiast nie zgodze sie z opiniami negatywnymi co do farby ze jest kiepska w uzyciu. Dobrze trzeba czytac ulotke i robic tak jak jest napisane. Ja poprzednio farbowalam 60 i wyszedl troche ciemniejszy kolor ale ladny i wlosy sa na prawde fajne w dotyku i miekkie. Teraz kupilam sobie 70 i bede dzisiaj farbowala az jestem ciekawa jaki kolor wyjdzie na pewno bedzie inny niz na opakowaniu. Moim zdaniem jesli ktos ma na wlosach kilka innych kolorow za soba to niech sie nie spodziewa cudow po farbowaniu ze osiagnie kolor z opakowania.
oasis9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:57   #327
Yoasia435
Raczkowanie
 
Avatar Yoasia435
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Okolice Krk
Wiadomości: 316
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

kate25 - no właśnie bardzo żałuję, że wcześniej nie poszukałam opinii o tym kolorze. Farba nadal się "spiera" , ale w dalszym ciągu jestem niezadowolona bo raczej słabo mi to idzie no cóż bez cytryny się nie obejdzie
Yoasia435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 11:12   #328
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Yoasia435 Pokaż wiadomość
kate25 - no właśnie bardzo żałuję, że wcześniej nie poszukałam opinii o tym kolorze. Farba nadal się "spiera" , ale w dalszym ciągu jestem niezadowolona bo raczej słabo mi to idzie no cóż bez cytryny się nie obejdzie
polecam head&shoulders jak chcę, żeby się farba wypłukała to myję włosy szamponem męża i działa
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 16:59   #329
Angellss22
Przyczajenie
 
Avatar Angellss22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2
GG do Angellss22
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dziewczyny jak sadzicie jak wyjdzie kolor 62 na jasnym blondzie ?? tzn na platynie??
Angellss22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:54   #330
Angellss22
Przyczajenie
 
Avatar Angellss22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2
GG do Angellss22
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

wczoraj ufarbowalam włoski, na jasna platyne nalozylam kolor 62(smakowity jasny kasztan) i o to efekty :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201110111675.jpg (47,0 KB, 466 załadowań)
Angellss22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 15:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.