dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-01, 21:21   #1
nataliapsw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 15

dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?


Dziewczyny pomó¿cie, nie wiem czemu ale jedna strona moich w³osów siê buntuje Mianowicie po jednej stronie mam fale a po drugiej nie wiadomo co, nic z nimi nie robiê, nie ugniatam, nie krêcê, na noc lu¼no wi±¿ê, po myciu staram siê nie dotykaæ po odwiniêciu rêcznika. Dbam o w³osy ¶wiadomie dopiero drugi miesi±c i jest poprawa, tylko to jedno mnie w nich denerwuje...Za³±czam Wam zdjêcie, mo¿e która¶ z Was ju¿ tak mia³a, co poradziæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0700.jpg (80,8 KB, 409 za³adowañ)
nataliapsw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 21:54   #2
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 630
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Dziwne, na zdjêciu to wygl±da jakby jedna strona by³a bardzo zniszczona i jest prosta, druga zdrowa- ³adnie siê faluje??? Nie wiem z czego to wynika, mo¿e jako¶ je wi±¿esz ¿e ta jedna strona cierpi?
lulaluna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 22:11   #3
nataliapsw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

No w³a¶nie to wygl±da na siano, ale obie strony s± takie same pod wzglêdem stanu w³osów... Wiadomo, ¿e ka¿da pielêgnacja dotyczy ca³ej g³owy i mnie te¿ dziwi taka reakcja. Na pewno bêdê staraæ siê wydobyæ skrêt z tej drugiej czê¶ci te¿ tylko jeszcze muszê wybraæ sposób
nataliapsw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 10:08   #4
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Cytat:
Napisane przez nataliapsw Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie to wygl±da na siano, ale obie strony s± takie same pod wzglêdem stanu w³osów... Wiadomo, ¿e ka¿da pielêgnacja dotyczy ca³ej g³owy i mnie te¿ dziwi taka reakcja. Na pewno bêdê staraæ siê wydobyæ skrêt z tej drugiej czê¶ci te¿ tylko jeszcze muszê wybraæ sposób
\

Moje pytanie mo¿e zabrzmieæ dziwnie, ale na którym boku zasypiasz? Mi w³osy lekko faluj± jak ich porz±dnie nie rozczeszê. Jak k³adê siê spaæ to ca³e s± falowane, jak wstajê to prawa strona jest praktycznie prosta. Mo¿e w tym rzecz.

__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam w³osy
Dro¿d¿ujê od: 12.08.2013
Jantarujê od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 13:19   #5
nataliapsw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

To móg³by byæ powód, ale nie sypiam w rozpuszczonych, a nawet jak s± po umyciu i wyschn± to jedna strona siê uk³ada tak ³adnie a druga nie, wiêc nie maj± czasu ¿eby siê wyprostowaæ
Dzisiaj podciê³am w³osy, ten skrêt trochê siê rozlu¼ni³ i po u³o¿eniu wygl±daj± mniej wiêcej tak samo, ale dalej muszê co¶ kombinowaæ, ¿eby by³o idealnie
nataliapsw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 13:50   #6
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Mam bardzo podobnie, tylko dodatkowo ta bardziej prosta strona jest bardziej zniszczona... Nie wiem co robiæ
friable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 18:49   #7
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Oj te¿ mia³am ten problem,ale zaczê³am wi±zaæ w³osy do spania na czubku g³owy i jest trochê lepiej
Lithiumae jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 16:42   #8
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 200
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

ja mam za to tak, ¿e w³osy z lewej strony g³owy rosn± szybciej ni¿ te z prawej 3 ró¿ne fryzjerki to zauwa¿y³y, jedna mi to nawet pokaza³a w lusterku, ró¿nica z 2 cm, a podcinam co 3 miesi±ce. Jedna z nich stwierdzi³a, ¿e za pewne to zale¿y na którym boku ¶piê, mo¿e u Ciebie jest podobnie
czikirita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 20:24   #9
nataliapsw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Dziêki za odpowiedzi
nataliapsw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 20:40   #10
Cjuban
Raczkowanie
 
Avatar Cjuban
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

A mo¿e niszcz± siê tak od noszenia torby/torebki na jednym z ramion?
__________________
Dro¿d¿e 15.02.2012-15.05.2012
CG od 07.03.12r
OCM od 20.04.2012r
24 25 26 27 28 29 30
w³osy 27 cm, fale-typ 2a/2b, porowato¶æ ekstremalnie niska.Szukam ENCANTO!
Cjuban jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 11:51   #11
nataliapsw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Zawsze na to uwa¿am, ale mo¿e faktycznie...? Torba to by tylko od ramienia w dó³ zniszczy³a, tak mi siê wydaje.
nataliapsw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 21:24   #12
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Te¿ tak mam, nawet ostatnio siê nad spraw± zastanawia³am. Z jednej strony mam cud miód loczki, jak z ok³adki, a z drugiej zawsze jakie¶ takie... niedorobione, i podstawowe pasemko przy twarzy jest niemal proste. Tak czy siak by zachowaæ jak±¶ symetriê muszê je od spodu podpinaæ ³apkami by z³apa³y objêto¶æ.

My¶lê, ¿e wp³yw mo¿e mieæ "rêczno¶æ", a dok³adniej rêka, w której trzymamy suszarkê. Oraz to, któr± rêk± czê¶ciej bawimy siê w³osami.
__________________
-> zmieniam swoje ¿ycie
Nuk_Nulla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-08, 00:13   #13
szsz
Raczkowanie
 
Avatar szsz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Cytat:
Napisane przez nataliapsw Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomó¿cie, nie wiem czemu ale jedna strona moich w³osów siê buntuje Mianowicie po jednej stronie mam fale a po drugiej nie wiadomo co, nic z nimi nie robiê, nie ugniatam, nie krêcê, na noc lu¼no wi±¿ê, po myciu staram siê nie dotykaæ po odwiniêciu rêcznika. Dbam o w³osy ¶wiadomie dopiero drugi miesi±c i jest poprawa, tylko to jedno mnie w nich denerwuje...Za³±czam Wam zdjêcie, mo¿e która¶ z Was ju¿ tak mia³a, co poradziæ?
To nie jest nic nadzwyczajnego Te¿ mam ró¿nicê w skrêcie (a raczej: w falisto¶ci) z lewej i z prawej strony, czasem to siê zdarza (co jaki¶ czas problem siê pojawia w w±tku Pielêgnacyjnym). Mo¿e faktycznie wynikaæ z wielu rzeczy, jaki¶ przyzwyczajeñ (dziewczyny ju¿ pisa³y: sposób spania, noszenia torby, sposob poprawiania w³osów). A czasem po prostu w³osy inaczej siê zachowuj± ,,same z siebie" - wbrew pozorom nie jeste¶my ca³kiem symetryczni .
Tym prostszym mo¿e czego¶ brakowaæ - czy nawil¿enia, czy stylizacji. Jak mi moje nie odpowiadaj± (ale zwykle nie zwracam na to uwagi), to dajê na t± stronê wiêcej od¿ywki, czy ¿elu, czasem podepnê spink±.

Edytowane przez szsz
Czas edycji: 2012-06-08 o 00:29
szsz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-08, 10:06   #14
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 946
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

mam dok³±dnie tak jak Ty
Goshia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-29, 22:56   #15
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomo¶ci: 1 534
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

ja bym chyba wygoli³a ten jeden bok i zapu¶ci³a od zera ³adne zdrowe w³oski. To nie wygl±da tak tragicznie, moja kole¿anka w³a¶nie dzisiaj po zakoñczeniu roku, zrobi³a sobie ten szalony fryz, i choæ ja by³am do tego sceptycznie nastawiona, to jednak zmieni lam zdanie i teraz bardzo mi siê to i moim znajomym podoba
Assathra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-02, 12:53   #16
NaataliaA_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Hej ja mam podobnie w³osy od spodu krêc± mi siê a te z góry s± proste i wgl nie do opanowania. nie wiem co robiæ , mam ich bardzo du¿o. kiedy¶ kreci³y mi sie od czubka glowy ale z czasem straci³y skrêt.. mo¿e kto¶ poleci dobre kosmetyki, które przywróc± mi moje loczki...??
NaataliaA_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-05, 23:45   #17
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 044
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

hej, od urodzenia mam proste wlosy (czasem zakreca mi sie koncowki), ale pod spodem robi± mi siê takie krêcio³ki. Od urodzenia mam taki ma³y krêcio³ek od skóry. Ostatnio zauwazy³am, ¿e ta krêcona czêsc powiêksza siê i wiêcej mam takich w³osów. Jak myslicie czym moze to byc spowodowane? strasznie mnie to irytuje i bojê siê, ¿e nied³ugo bêdê mia³a ca³e w³osy takie
Sylwia16_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-07, 13:25   #18
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: dwa rodzaje w³osów na jednej g³owie?

Oo, mam bardzo podobnie, choæ fale z natury du¿o mniejsze.
Nigdy nie przysz³o mi do g³owy, ¿e to mo¿e byæ wynik spania na którym¶ boku. Ja zreszt± ¶piê ró¿nie, a efekt zawsze taki sam. Zastanawia³am siê czy u mnie to nie jest wynik tego, ¿e przedzia³ek mam do¶æ mocno po lewej stronie. Mo¿e gdyby by³ po ¶rodku, to w³osy by siê równomiernie roz³o¿y³y na obie strony g³owy i nie by³oby takiej ró¿nicy - jedna strona prosta, druga falowana.
U mnie do tego w³osy mocniej faluj± od spodu, na wierzchu w zasadzie w niewielkim stopniu.

NaataliaA_ i Sylwia16_ - u wielu osób w³osy przez wiele lat czêsto zmieniaj± swoj± strukturê, z prostych na fale/loczki czy odwrotnie. Mo¿e w³a¶nie to nast±pi³o u was? Zanikanie loków zdaje siê mo¿e byæ te¿ wynikiem z³ej pielêgnacji. By poprawiæ stan w³osów, wydobyæ ich skrêt trzeba zacz±æ porz±dnie o nie dbaæ, w tym stosowaæ oleje.

Edytowane przez sheep_zonz
Czas edycji: 2012-07-07 o 13:31
sheep_zonz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.