Opel Tigra - opinie użytkowniczek - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 23:09   #121
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

o mamo zaniemówiłam

a na początku pisał że jest obiektywny
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 14:28   #122
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
rav3xw, z każdą swoją wypowiedzią pogrążasz się coraz bardziej
po twoich postach wydajesz się być niesamowicie niedowartościowaną i zakompleksioną osobą

mam wrażenie, że jedyne auto, na które było cię stać to właśnie tigra - i dlatego próbujesz wmówić wszystkim, że twoje auto jest najlepsze i najpiękniejsze wyobraź sobie, że wielu ludzi stać na auta wyższej klasy i nie muszą podniecać się twoją tigrą i nie robi ona na nich żadnego wrażenia

idź lepiej na forum tigromaniaków - tam są tacy jak ty, więc na pewno cię zrozumieją i znajdziesz u nich większy poklask niż tu - a tego przecież oczekujesz

mi twój samochód również się nie podoba, wcale nie uważam, że jest jednym z ładniejszych w korku i w życiu bym takiego nie kupiła
ale każdy ma swój gust


szacunek wyobraź sobie, że są też normalni kierowcy, których nie rajcuje infantylne ściganie się na światłach

PS. malowanie auta? lakier był aż w tak złym stanie, że musiałeś malować? twoje hiper, mega wypasione auto musiało być malowane?

i jak już tak dbasz o szczegóły to zmieniłbyś kierunki na "crystal", bo pomarańczowe kompletnie nie pasują i zrobił klamki w kolor

auto wygląda na drogie? chyba tylko dla osób twojego poziomu


a i niestety słaba "gleba", nieładnie to wygląda, postarałbyś się bardziej, czy może już pieniążków zabrakło na dopracowanie tego?

Zgadzam się
w 100%.
Jak ktoś się choć trochę zna, to nigdy nie powie, że tigra wygląda na drogie auto.

btw. Jeszcze te kompleksy typu: moje auto tyyle kosztowało, a twoje na pewno tyle samo albo nie dużo więcej, ale moje i tak jest lepsze o!! (a akurat tak się składa że parę razy więcej).

Co do ścigania się ze świateł:
Ja tam nie muszę się ścigać ze świateł, żeby udowodnić sobie że mam w miarę mocne auto, ja o tym po prostu wiem i tą moc wykorzystuję kiedy trzeba a nie na infantylnym ściganiu się z 2 razy słabszym autem ze świateł i cieszeniu się , że wygrałam hurraaaa!!! -to chyba nazywa się zakompleksienie.
Pozdrawiam kulturalne osoby udzielające się na tym wątku

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
o mamo zaniemówiłam

a na początku pisał że jest obiektywny
Bo jest... ale po swojemu
__________________
.... właśnie tak uważam
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:40   #123
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
rav3xw, z każdą swoją wypowiedzią pogrążasz się coraz bardziej
po twoich postach wydajesz się być niesamowicie niedowartościowaną i zakompleksioną osobą


idź lepiej na forum tigromaniaków - tam są tacy jak ty, więc na pewno cię zrozumieją i znajdziesz u nich większy poklask niż tu - a tego przecież oczekujesz

a i niestety słaba "gleba", nieładnie to wygląda, postarałbyś się bardziej, czy może już pieniążków zabrakło na dopracowanie tego?
Z mojej strony dopiszę "AMEN"
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:27   #124
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

cytuje RAV'a
'Tigra jest dla osob, ktore wymagaja od samochodu czegos wiecej, niz nudnego wozidla, typu focus do wozenia dzieci do szkoly z tzw a do b. Samochod dla pewnego rodzaju romantykow motoryzacyjnych, dla osob, ktore kochaja auta, a nie dla takich flakow, jak _czarny_kot. '

No oczywiscie, bo przeciez ta zniewalajaca moc 90(badz 106km) to majtki z dupy, auto faktycznie dla milosnikow szybkiej jazdy
A to sciganie na swiatlach to juz mnie calkiem rozwalilo

Facet, wez troche pomysl zanim cos napiszesz.
Fajnie,ze masz ladna,zadbana tigre,fajnie,ze sie Tobie i innym (po czesci) podoba, ale przestan sie wymadrzac o.O

Wedlug mnie to typowo kobiece auto, ale jesli Tobie pasuje- smialo, czemu nie.
Mozna jednak zachowac sie z kultura i prowadzic dialog na forum w sposob 'przyjazny' a nie tak jak Ty to robisz.
Nie mow tez,ze Tigra wyglada na drogie auto.. w ogole w zyciu nie przyszlo by mi samej pomyslec tak o mojej TT .. jakis zadufany w sobie jestes, czy co?

Albo gowniarz...i wtedy wszystko i na temat

Do wlascicielek Tigry- dziewczyny, fajny wybor jak na pierwsze (a nawet kolejne) autko Ladna linia, moc moze nie najwieksza,ale auto zwinne, takze super Mam dwie kolezanki co jezdza tigrami i obie zadowolone
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2012-08-31 o 09:36
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 20:27   #125
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
cytuje RAV'a
'Tigra jest dla osob, ktore wymagaja od samochodu czegos wiecej, niz nudnego wozidla, typu focus do wozenia dzieci do szkoly z tzw a do b. Samochod dla pewnego rodzaju romantykow motoryzacyjnych, dla osob, ktore kochaja auta, a nie dla takich flakow, jak _czarny_kot. '

No oczywiscie, bo przeciez ta zniewalajaca moc 90(badz 106km) to majtki z dupy, auto faktycznie dla milosnikow szybkiej jazdy
A to sciganie na swiatlach to juz mnie calkiem rozwalilo
__________________
.... właśnie tak uważam
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:52   #126
mermaidia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

a moim zdaniem Rav3xv ma wiele racji Przygodę z ringami miałam bardzo podobną na przeglądzie - kiedy diagnosta się uparł, że nie mam świateł mijania i skandal, że nie mam kontrolki od świateł mijania na "choince" (światełka AE black - cudne ). Oczywiście pieczątki nie dostałam. Na następny dzień trafiłam na innego diagnostę, który nie miał żadnych zastrzeżeń

Moja tigra jest oprócz anielskich oczek, lexusów z tyłu i przezroczystych kierunkowskazów całkowicie seryjna. Kusi mnie obniżenie, bo ładnie to wygląda, ale garażuję akurat w takim miejscu, gdzie ledwo "normalnym" autem da się wjechać, co dopiero obniżonym Zresztą chybabym umierała za każdym razem jakbym przejeżdżała przez torowisko czy progi zwalniające, że coś pourywam.

Tak jak pisze Rav - ten pojazd wzbudza wielkie zainteresowanie i nawet mimo piany, jaką toczycie z ust dziewczyny, tak jest. Orlen, parking pod hipermarketem, parking na osiedlu... Zawsze ktoś podchodzi, pyta co to za auto, raz przyuważyłam jak dwie gimnazjalistki sobie fotki przy moim aucie robiły

A co do ścigania spod świateł - jest to możliwe tigrą i jest bardzo przyjemne, nawet jak ostatecznie się wyjdzie pokonanym . (ostatni "wyczyn" ja i skoda superb, nawet skoda była bliżej linii zatrzymania, dostała w ciry, ale potem musiałam odpuścić, bo mi się rowerzyści pchali na jezdnię w niedozwolonym miejscu i przegrałam, ale pan ze skody się ładnie do mnie uśmiechał i ja do niego też, bo się wspaniale bawiłam).

Taka jest właśnie tigra - ma dawać frajdę, dla ludzi z fantazją, pasją, którzy za auto są gotowi dać naprawdę wiele: pracy, pieniędzy i zaangażowania. Równie dobrze można się totalnie zakochać w fordzie focusie i docenić zalety spokojnego prowadzenia, wożenia dzieci do przedszkola i zakupów, czy w jakimś innym pierdzikółku bo małe, fajne i łatwo się parkuje.

Na koniec - uważam, że Rav ma rację pisząc o tzw. kobiecej zazdrości - bo koleżanka, której się nie lubi ma takie auto, więc to auto jest ble i do niczego i trzeba każdego posiadacza takiego auta zmieszać z błotem i wyzwać i tak dalej. Niestety - jest to częste zjawisko i wcale nie odnosi się tylko do samochodów, ale masy innych rzeczy.

Może i nie jestem geniuszem motoryzacyjnym, może na wielu rzeczach (jeszcze) się nie znam, ale nie każda kobieta jest laikiem i to Rav powinieneś wziąć pod uwagę Kup w przyszłości swojej córce autko zamiast kolejnej barbie - zmienisz jej życie, gwarantuję
mermaidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:06   #127
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez mermaidia Pokaż wiadomość
a moim zdaniem Rav3xv ma wiele racji Przygodę z ringami miałam bardzo podobną na przeglądzie - kiedy diagnosta się uparł, że nie mam świateł mijania i skandal, że nie mam kontrolki od świateł mijania na "choince" (światełka AE black - cudne ). Oczywiście pieczątki nie dostałam. Na następny dzień trafiłam na innego diagnostę, który nie miał żadnych zastrzeżeń

Moja tigra jest oprócz anielskich oczek, lexusów z tyłu i przezroczystych kierunkowskazów całkowicie seryjna. Kusi mnie obniżenie, bo ładnie to wygląda, ale garażuję akurat w takim miejscu, gdzie ledwo "normalnym" autem da się wjechać, co dopiero obniżonym Zresztą chybabym umierała za każdym razem jakbym przejeżdżała przez torowisko czy progi zwalniające, że coś pourywam.

Tak jak pisze Rav - ten pojazd wzbudza wielkie zainteresowanie i nawet mimo piany, jaką toczycie z ust dziewczyny, tak jest. Orlen, parking pod hipermarketem, parking na osiedlu... Zawsze ktoś podchodzi, pyta co to za auto, raz przyuważyłam jak dwie gimnazjalistki sobie fotki przy moim aucie robiły

A co do ścigania spod świateł - jest to możliwe tigrą i jest bardzo przyjemne, nawet jak ostatecznie się wyjdzie pokonanym . (ostatni "wyczyn" ja i skoda superb, nawet skoda była bliżej linii zatrzymania, dostała w ciry, ale potem musiałam odpuścić, bo mi się rowerzyści pchali na jezdnię w niedozwolonym miejscu i przegrałam, ale pan ze skody się ładnie do mnie uśmiechał i ja do niego też, bo się wspaniale bawiłam).

Taka jest właśnie tigra - ma dawać frajdę, dla ludzi z fantazją, pasją, którzy za auto są gotowi dać naprawdę wiele: pracy, pieniędzy i zaangażowania. Równie dobrze można się totalnie zakochać w fordzie focusie i docenić zalety spokojnego prowadzenia, wożenia dzieci do przedszkola i zakupów, czy w jakimś innym pierdzikółku bo małe, fajne i łatwo się parkuje.

Na koniec - uważam, że Rav ma rację pisząc o tzw. kobiecej zazdrości - bo koleżanka, której się nie lubi ma takie auto, więc to auto jest ble i do niczego i trzeba każdego posiadacza takiego auta zmieszać z błotem i wyzwać i tak dalej. Niestety - jest to częste zjawisko i wcale nie odnosi się tylko do samochodów, ale masy innych rzeczy.

Może i nie jestem geniuszem motoryzacyjnym, może na wielu rzeczach (jeszcze) się nie znam, ale nie każda kobieta jest laikiem i to Rav powinieneś wziąć pod uwagę Kup w przyszłości swojej córce autko zamiast kolejnej barbie - zmienisz jej życie, gwarantuję
O Chryste.
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 14:17   #128
niespotykana niespotykana
Raczkowanie
 
Avatar niespotykana niespotykana
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
O Chryste.
__________________
.... właśnie tak uważam
niespotykana niespotykana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:52   #129
mermaidia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
O Chryste.
Jakiś problem?
mermaidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:15   #130
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez mermaidia Pokaż wiadomość
Jakiś problem?
Absolutnie żaden.
Nie rozumiem tylko jak można pakować takie lampy do każdego prawie auta, a sama nazwa wskazuje, w którym aucie pasują najlepiej.
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 14:50   #131
WizazzaziW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Tigra jest na bazie corsy, więc nie rozumiem dlaczego to auto miałoby być awaryjne skoro corsy b są z natury niezawodne, nawet gdy się o nie nie dba.
WizazzaziW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 08:57   #132
mermaidia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

tak jest, zdecydowana większość podzespołów jest dzielona z corsą. Moje auto nie miało jeszcze żadnej bardzo poważnej awarii, ja jestem naprawdę zadowolona i zachwycona
Tygryska można albo kochać albo nienawidzić - tak bym podsumowała ten wątek

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Absolutnie żaden.
Nie rozumiem tylko jak można pakować takie lampy do każdego prawie auta, a sama nazwa wskazuje, w którym aucie pasują najlepiej.
widzisz, nie w każdym aucie pasują takie światła, tak jak w nie każdym pasują listy led do jazdy dziennej, które teraz nawet w tico samorodni konstruktorzy montują

Akurat do mojego auta pasują one bardzo, wyglądają świetnie i mi się bardzo podobają
mermaidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:04   #133
virualna
Przyczajenie
 
Avatar virualna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez mermaidia Pokaż wiadomość
ten pojazd wzbudza wielkie zainteresowanie i nawet mimo piany, jaką toczycie z ust dziewczyny, tak jest. Orlen, parking pod hipermarketem, parking na osiedlu... Zawsze ktoś podchodzi, pyta co to za auto, raz przyuważyłam jak dwie gimnazjalistki sobie fotki przy moim aucie robiły
Umarlam ze smiechu
wzbudza wielkie zainteresowanie ... Opel Tigra
no tak, przeciez to cud motoryzacji, malo kogo stac na taka maszyne, nie dziwie sie, ze pod Orlenem, na parkingu pod hipermarketem itp. nie mozesz odgonic sie od natretow, ktorzy chca sobie zrobic zdjecie przy Twoim samochodzie : cojest:
virualna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 21:55   #134
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

He, kto to pamięta Ja miałam pięć lat temu... Fajne, zgrabne, ale za twarde i mało luksusowe, więc przesiadłam się do mazdy 6
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 10:42   #135
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez mermaidia Pokaż wiadomość

Tak jak pisze Rav - ten pojazd wzbudza wielkie zainteresowanie i nawet mimo piany, jaką toczycie z ust dziewczyny, tak jest. Orlen, parking pod hipermarketem, parking na osiedlu... Zawsze ktoś podchodzi, pyta co to za auto, raz przyuważyłam jak dwie gimnazjalistki sobie fotki przy moim aucie robiły

Może i nie jestem geniuszem motoryzacyjnym, może na wielu rzeczach (jeszcze) się nie znam, ale nie każda kobieta jest laikiem i to Rav powinieneś wziąć pod uwagę Kup w przyszłości swojej córce autko zamiast kolejnej barbie - zmienisz jej życie, gwarantuję
Nie wierzę, że napisała to dorosła osoba, której wydano prawo jazdy
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 17:51   #136
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez MorrigaN Pokaż wiadomość
Zanierzam w najbliższym czasie kupić sobie właśnie Tigerkę, dlatego chciałabym zapoznać się z opiniami dziewczyn, które już takim autkiem jeżdżą. Chodzi mi o informacje ile pali, jak się prowadzi itd, więc jeśli znajdują się tu osóbki posiadające tygryska to proszę o komentarze
Ja miałam przyjemność raz prowadzić takiego tygryska, i powiem, że bardzo mi się podobało. Osobiście, gdybym znalazła taka tigrę ale zadbaną pewnie bym się na nia skusiła, zwłaszcza jesli by była metalicznie czerwona. Kocham ten kolor aut.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 19:37   #137
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Pamiętam czasy kiedy kupowałąm moją Tigrę To bylo jakieś 9 lat temu, była moim drugim samochodem. Pamiętam, że była strasznie "sztywna", ciasna i niska
Niska dlatego, że miałam opony z tyłu 225 a z przodu 215 na alumach i do tego wszystkiego nisko profilowane, pamiętam, że wyglądała jak żaba z tymi oponami.
Pamiętam, że robiła wrażenie, ale to było 9 lat temu- po roku sprzedałam ją znajomej- do tej pory śmiga.
Zresztą mnie samochody nie trzymają się długo, najdłużej miałam mojego new beatla bo około 3 lata ( to był samochód i ten dźwięk silnika )
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 19:30   #138
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez natasha23 Pokaż wiadomość
zapytaj sie jakiegos mechanika....kazdy Ci to auto odradzi...zeby cokolwiek naprawic to pol silnika trzeba wyjac... ja kiedys chorowalam na to autko ale opinie fachowcow zmienily moje natawienie.
Ja mam to samo... Od paru lat podoba mi się Tigra, ale wszyscy (w tym mechanicy) mi ją odradzają. Podobno jest bardzo awaryjna
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 10:25   #139
mermaidia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Ja mam to samo... Od paru lat podoba mi się Tigra, ale wszyscy (w tym mechanicy) mi ją odradzają. Podobno jest bardzo awaryjna
Moja, a razem jesteśmy od stycznia 2011 roku, nie miała żadnej awarii.
Nic poważnego się nigdy nie stało, silnik chodzi jak zegarek, oleju nie pali, wszystko sprawuje się idealnie. Nawet elektryka (co często w oplach zawodzi) sprawuje się świetnie. Raz tylko w tę zimę straszną siadł mi akumulator - po naładowaniu prostownikiem działa jak szalony

Mam wersję 1,6 z 1999 roku. Podobnież wersja 1,4 sprawia więcej problemów i nie radzę kupować egzemplarza zagazowanego. Na gazie się gotuje, a nie jeździ. Radzę też uważać na zajechane egzemplarze po tuningu mechanicznym Przestrzegać zaleceń co do wymiany rozrządu, oleju, płynów, garażować pod dachem, tankować dobre paliwo i po prostu dbać - to cały sekret.

Że sztywna? Tak. Niska? A jakże. Mało pakowna? Tak jest, ale jest też piękna, super trzyma się drogi, mimo lat robi wrażenie (oczywiście nie na amatorkach pierdzikółek typu yaris lub SUVów zajmujących pięć miejsc na parkingu). Ja takie auto chciałam, byłam świadoma ograniczeń (rejestracja na 4 osoby, mało wygodny dla pasażerów tył, niska i sztywna - co nie każdemu odpowiada, szafy nie przewieziesz) i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Za parę dni znowu jedziemy w daleką trasę
mermaidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 11:01   #140
mermaidia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 124
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że napisała to dorosła osoba, której wydano prawo jazdy
nie interesuje mnie zdanie jakiejś zakompleksionej osóbki z forum internetowego , a do jadu wypluwanego przez tego typu osoby - zazdrosne, małe, znudzone własnym życiem i patrzące komu by tu przywalić słowem - przywykłam już w szkole podstawowej. Dziękuję.
mermaidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:55   #141
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

eh ;-)

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2014-02-25 o 16:34
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 14:45   #142
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Hej Od jakiegos tygodnia jestem posiadaczką tigry Rocznik 99,srebrna, 130 tys km. W sumie dostalam ją w prezencie, trzecie moje auto .
Mam ja niedługo, więc jeszcze za duzo nie moge powiedziec, ale pierwsze wrazenia pozytywne, a z kazdym dniem pozytywniejsze . Poki co nie zauwazyłam jakiegos wiekszego spalania niz moje poprzednie (micra, ford ka), raczej podobnie, choc wiecej będe mogła powiedziec z czasem. Jesli chodzi o to, ze mała, dla mnie to zaleta, wcisnie sie wszedzie, łatwo parkować, bagaznik wiekszy niz by sie wydawało patrząc na to auto, podoba mi sie tez, ze zgrabnie załonięty roletką . Mam 2 dzieci 5 i 8 lat, siedziska pasują idealnie, dzieciaki po 5 minutach jazdy zasnęły oboje , wiec uwazam, ze komfortowa także z tyłu. Z przodu wg mnie super komfortowa. Wygląd wizualny w porzadku, moja jest bardzo zadbana, garazowana, zero jakiejkolwiek rdzy, sprawdzana z kazdej strony i co mówie z zaskoczeniem, rzeczywiscie wzbudza uwagę Sama jestem w szoku, bo przeciez to nie nowe auto, ani jakies wypasione, wiec w sumie dziwie sie, ze sie ludzie gapią, no ale jednak tak jest, zauwazyłam, choc jezdze bardzo krótko ( co zwalam to na tablice, które nie sa jeszcze wymienione).Faktycznie chyba wyglada na drozsze, bo sie niektórzy patrza jakby tego nie znali( ja takiego u mnie w miescie nie widziałam, ale szczerze powiedziawszy to dla mnie auta są podobne, teraz będe patrzyc baczniej) Autko małe, zrywne, jak dla mnie przyspieszczenie jest super, ja wolny i ostrozny kierowca, raczej slimak niz tygrys przyspieszeniem bije na głowę ruszające i przyspieszające obok mnie inne slimaki ( marek nie zauwazyłam ). Tak więc póki co naprawde polecam, tyle, ze myslę, ze warto poszukać naprawde zadbanego egzemplarza, moj jak na te lata wygląda w srodku i na zewnatrz jak nowy, testy wykazały sprawnosc urządzen (hamulce i cos tam, nie znam sie, ktoś mi to sprawdzał) na 90- 100%. Wszystkie filtry wymienione, chyba musze ten pasek wymienic tylko poki co tak dla spokojnosci. Jestem całkiem obiektywnie zaskoczona na plus, co bedzie dalej, to sie zobaczy .
Aa tak jest mały feler- niskie zawieszenie przednie, nie jestem przyzwyczajona, więc musze na to uwazać, na zimę byc moze zostanie zdjety, czy zmieniony.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez virualna Pokaż wiadomość
Umarlam ze smiechu
wzbudza wielkie zainteresowanie ... Opel Tigra
no tak, przeciez to cud motoryzacji, malo kogo stac na taka maszyne, nie dziwie sie, ze pod Orlenem, na parkingu pod hipermarketem itp. nie mozesz odgonic sie od natretow, ktorzy chca sobie zrobic zdjecie przy Twoim samochodzie : cojest:
No ale co w tym smiesznego? ładne, zadbane auto, nieco rzadziej spotykane moze sie podobac. Co z tego, ze tanie, skoro ładne i dobrze sie prowadzi? Dziwię sie jakiemus oburzeniu w tym watku, jak to moze to auto sie podobac, jak to mozliwe ze taki gruchot wzbudza zainteresowanie. No qrcze obserwuję od kilku dni, ze tak faktycznie jest, więc to mozliwe.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2013-07-15 o 14:31
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 09:01   #143
darka_1991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Mój były chłopak miał Tigre... długo o niej mówił i zachwalał i w końcu sobie kupił swoje ukochane autko. Wszystko ok,mnie tez się podobał, ale ta rdza o której jedna z Was pisała jakaś masakra. Później nie było już tak fajnie iTigra przestała być jego ukochanym maleństwem. Mój kumpel powiedział, że mam głupiego chłopaka bo mógł spryskać Nanoprotech i nie miałby takiego problemu ale co się mój były ponarzekał to szkoda gadać. I dałam sobie z nim spokój bo kupił auto, które mu się podobało i nie potrafił o nie zadbać....
darka_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 07:28   #144
zbychuboniek
Przyczajenie
 
Avatar zbychuboniek
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Tigra jest spoko samochodem, bo dzieli wiele części mechanicznych z innymi oplami, dzięki czemu są tanie i łatwo dostępne. Jednak jakbym miał kupować dla siebie to chyba wybrałbym Forda Pumę bo dużo lepiej wygląda
zbychuboniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 07:52   #145
uzyszkodnikzly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9
Dot.: Opel Tigra - opinie użytkowniczek

Nie poleciłbym żadnego Opla (sprzedam Opla!). Rdza, rdza i jeszcze trochę rdzy prędzej czy później (prędzej), ciężko trafić niezajeżdżony (nie mam na myśli przebiegu - samochód z 500 000 km na blacie może jeździć lepiej od tego co ma trochę ponad 100 000 km, po prostu trzeba dbać.


Od siebie mogę polecić Mercedesa klasy C (W201 np). Bardzo żywotne, ładne, jak diesel to nawet na oleju opałowym pojedzie (chociaż co do jazdy na oleju to bym W123 proponował - o wiele lepiej znosi). Minusy Mercedesów W123, W124, W201, W202? Nienawidzą gazu. Gazowanie oznacza szybką śmierć dla silnika.
uzyszkodnikzly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 08:52:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.