Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 20:43   #91
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: sale w t.górach

wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, to naprawdę nie jest trudne
łączę
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:17   #92
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez moyra Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek...

Poszukuję szczerych opinii na temat Restauracji Biały Dom (Czerwionka Leszczyny)! Lub ewentualnie Biały Dom w Rybniku (Ochojec) - ten sam właściciel.

A tak przy okazji może któraś z was poleci jakiś dobry zespół ze śląska? Zespół, który dobrze gra i śpiewa, tylko BŁAGAM!! niech to nie bedzie nic w stylu DiscoPolo lub typowej weselnej kapeli, która dysponuje tylko jednym keyboardem i brzdęka coś na nim. Zespół powinien umieć oczywiście prócz śpiewania dobrze poprowadzić wesele. Cena gra rolę... Powiedzmy ze tak MAX do 2500-3000zł. Lub ewentualnie Dj'a, ale takiego, który przy okazji jest dobrym wodzirejem i potrafi poprowadzić całą imprezę weselną i 'zabawić' gości, a nie tylko odtwarzać muzykę z mp3...

I jeszcze jedno, może któraś z was słyszała coś na temat zespołu MIXed z Tarnowskich Gór?? Proszę o wiarygodne opinie.

Proszę was o PILNĄ ODPOWIEDŹ, bo czas nas nagli Z góry dzięki wam wszysktim!
ja mam zamówionego DJ'a, nazywa sie Grzegorz Wojtala, widzialam plyte z wesela kolezanki na ktorym byl, bardzo fajny gosc, ok40lat ma, bardzo wesoly, fajna muzyke puszcza i potrafi zabawic towarzystwo slyszalam opinie od kilku osob i wsyzscy chwalili, takze pani z restauracji która zarezerwowalismy, bo on tam juz kilka razy gral jesli bys chciala namiary to napisz na PW. on jest chyba z siemianowic, ale z tego co wiem to dojezdza bez problemu pokazywal nam np plytke z imprezy na ktorej gral w dąbrowie górniczej

przy okazji mam pytanie- czy ktoras z Was slyszala cos o restauracji Prowent w Świętochłowicach?
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:06   #93
minia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Witam
szukam opini na temat restauracji sobieski, niebieskie oczko i sali weselnej w miasteczku śl.
pilne
minia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:14   #94
esos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

mam do odstąpienia termin 28-06-2008 w Zabrzanskim Goscincu, deklarowalismy wstepnie okolo 35 osob. interesuje mnie jedynie odzyskanie zaliczki 450zl. kontakt: emil 502 322 737
esos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 08:16   #95
pristina
Przyczajenie
 
Avatar pristina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez patrycja77 Pokaż wiadomość
Swierklaniec

a możesz coś więcej ??
pristina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 08:24   #96
pristina
Przyczajenie
 
Avatar pristina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Witam !!!! Dziewczyny... help!!!!! Wychodzę za mąż... w przyszłym roku.... i... wstępnie zafascynowałam się Pałacem Kawalera... w ogóle nie było dyskusji... świerklaniec i kropka... w tej chwili nachodzą mnie różne wątpliwości... <stres> Czy ktos może wyrazić się pozytywnie o tym miejscu ???? czekam na info!!!

Po tych moich wątpliwościach wpadłam na pomysł pałacu wiśniewski w piekarach... ale właśnie czytam i czytam te Wasze dyskusje i znów się stresuje...

HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pristina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:21   #97
koziorozec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Witajcie,
Co do Pałacu Kawalera słyszałam dobre opinie odnośnie organizacji i jedzenia.Jedyną "wadą" jest osobna sala do konsumpcji,a osobna do tańca przez co goście przy stole nie widzą osób tańczących i na odwrót. Zdecydowanie nie polecam Pałacu Wiśniewskiego. Sama miałam mieć tam wesele, ale nasłuchałam się negatywnych opinii i rzeczywiście były uzasadnione bo moja znajoma była świadkiem awantury między nowożeńcami, którzy przyszli regulować rachunek a panią menadżer. Podobno jedzenie było zimne, mała ilość napojów, obsługa wstawiona. Ja mogę gorąco polecić restaurację Łania w Chorzowie. Sami mieliśmy tam wesele. Najlepsza liczba gości to ok 65, tylko w chłodniejsze miesiące bo nie ma klimatyzacji. Natomiast jedzenie pyszne, obsługa świetna, sala z klimatem i przepiękne otoczenie parku chorzowskiego to niewątpliwie plusy. My jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wesela, goście również.
W razie pytań piszcie. Aha dla wszystkich szukających dobrego zespołu na wesele polecam zespół D.A.M z Tarnowskich Gór. Po prostu rewelacja...
koziorozec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 13:50   #98
alexx308
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Wiatm,co do Palacu Kawalera to jest tam pieknie,wiem bo rok temu moja siostra barala tam slub,jedzenia bylo duzo i bardzo dobre,ta osobna sala do tanczenia wcale nie jest taka zla ale to wszystko zalezy jak kto woli.Ja ma wesle w sierpniu 2009 roku i wlasnie tez mam problem z sala,palac kawalera u mnie odpada bo nie chce kopiowac welela od mojej siostry.Mam zarezerwowany wstepny termin na sali w kopalni zabydkowej,ma to teraz nowa wlascicielka i jest po remoncie,sala mi sie podoba i bardzo przystepne ceny tam sa.Jezeli chodzi o ilosc miejsc to jezeli wesele nie jest za duze(czyli takie jak moje ok 60 osob)to jest odprawiane w jednej sali ale maja tam tez osobna sale jezeli jest wiecej ludzi.Acha i najwazniejsze restauracja sie nazywa "Nad aniolem" jesli ktos ma jeszcze jakies informacje o tej restaurcji to prosze piszcie.A i co powiedzie o zespole Mark2,czy ktos slyszal o nim?pozdrawiam
alexx308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 10:35   #99
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Witajcie dziewczyny.Ja jestem po slubie dwa tygodnie,wesele milalam w Palacu Wisniewskich i bylo cudownie!!!Wszystkim polecam ten lokal.Przed slubem bylam pelana obaw ,bo mialam malo informacji o tym lokalu.Ale na prawde jest warty swoej ceny.Jedzenia bylo duzo i bardzo smaczne,kelnerzy super,wystroj piekny.Przed slubem doszly mnie sluchy,ze kelnerzy lubia se chlapnac conieco,ale to jest jakas bzdura!My zaprosilismy kelnerow zeby sie z nami napili juz pod koniec imprezy i odmowili,powiedzieli,ze sa w pracy i nie pija.Wiec dla nas ten lokal wypadadl bardzo dobrze i bedziemy go polecac znajomym.Zreszta chyba juz nie musimy,poniewaz wszyscy goscie byli pod wrazeniem.Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i zycze pieknego slubu i malo stresu ,bo serio nie ma sie czym stresowac.Buziaki pa.Aaa jesli ktos chcialby jakies info o fajnej kapeli czy fotografie to piszcie napewno cos polece.
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 17:57   #100
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Ktoś już wcześniej pytał ale nie było odpowiedzi więc powtórzę pytanie zna ktoś lokal w Radzionkowie Zajazd Mazur? Bardzo interesują mnie wszelkie opinie na temat sali i ogólnie organizacji wesela.
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 14:53   #101
blackmamba12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Restauracja, hotel "Łabędź" Dzierżno, koło Gliwic. Mielismy tam wesele-i niestety ale nie polecam sali nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Brak sprawnej klimatyzacji-choc zapewniano nas ze dziala. Obsługa tez pozostawia dużo do życzenia, nie dbala o gości, pusto na stołach. Po za tym jedzenie takie sobie, i choc jestem przekonana ze goscie nie zjedli wszystkiego, to po weselu do naszej lodowki nie trafił ani jeden kotlet, kompletnie nic "nie zostalo". Sala nie była tania, a poziom bardzo niski. Ogolne rozczarowanie. Na szczescie goscie i tak sie dobrze bawili, ale niesmak pozostał. Odradzam wybor tego miejsca na jakiekolwiek imprezy.
blackmamba12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 12:27   #102
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Ja 12 lipca tego roku miałam wesele w Restauracji Gołąbek w Orzechu.
Jedzenie super, sala piękna, wielki ogród, obsługa bardzo mila. Wszyscy goście byli zachwyceni. Naprawde z czystym sumieniem moge polecić lokal, naprawdę warto.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 21:55   #103
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Witajcie

Czy ktoras z was byla na weselu w Chacie Polaka w Gliwicach?
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 13:53   #104
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Polecam bardzo w restouracji Mustang w Bytomiu super!
Sale tez sa fajne na ogrodkach w bytomiu - pod wypoczynek oraz pod jablonia czy jakas tam
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:47   #105
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

a ktoras ma doswiadczenie z restauracja-hotelem Tawerna kolo Gliwic??musze wybrac sale na wesele na przyszly rok,zastanawialam sie tez nad hotelem-restauracja dzierżno w Pyskowicach.prosze o szczere opinie na temat tych miejsc.moze ktos ma namiar na miejsce z dobrym jedzeniem i przystepnymi cenami tak na 100 os??prosze tez o namiary na dobrych fotografow (na cale wesele) i kamerzyste (sprawdzonych!!)
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:36   #106
blanca_nieves
Przyczajenie
 
Avatar blanca_nieves
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Ponawiam jeszcze raz pytanie odnosnie restauracji Mazur w Radzionkowie, juz niedlugo trzeba decydowac sie na sale, wiec prosze o opinie ;-) Znalazlam tez kolejny lokal- "Nad Aniolem' w Tarnowskich Gorach, gdyby ktos mial jakies informacje prosze o odpowiedz. Poki co najbardziej odpowiada nam wlasnie Mazur, zastanawialismy sie tez wczesniej nad Golabkiem w Orzechu, ale na miejscu okazalo sie ze sala jest w ksztalcie litery L, przy wiekszej ilosci osob nie jest to najlepsze rozwiazanie, bo albo czesc rodziny siedzac przy stole sie nie widzi, albo nie widac zespolu, czy sie myle? Poza tym wszystko wydawalo sie w porzadku, lokal oddalony od glownej drogi i ogrod faktycznie bardzo ladny.
blanca_nieves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 21:07   #107
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Ja też bym się chętnie czegoś dowiedziała... chociaż już zarezerwowaliśmy lokal i zaliczka wpłacona...

W imieniu swoim i blanca_nieves proszę o jakiekolwiek informacje
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:03   #108
232307308
Raczkowanie
 
Avatar 232307308
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Witam
Qrcze ostatnio tez znalazłam zdjęcia z zajazdu u mazura i wygladaja dosc ladnie, dlatego zaciekawilo mnie to miejsce.. noi plus taki ze sa miejsca na nocleg noi ogrod jest... ale jak z cenami, jedzeniem itd?
Naprawde nikt tam nigdy nie byl?


Pierwsza sale jaka wyszukalam w necie byl ferdynand i skarabeusz.. i w skarabeuszu sie zakochalam..ten wystroj a te stoly okrągłe.jak na bankiecie, baluu pieknie sie prezentuje, ale piszecie ze dosc drogo.. poza tym czytalam same pozytywne opinie.. Mam jeszcze pytanko czy w sakarabeuszu mozna zmienic jadlospis?? (czytalam ten ktory podany na stronce i szczerze powiem ze polowy rzeczy to ja nawet iewiem co to, a poza tym wolalabym jakies standardowe jedzonko.:P choc chyba wszedzie mozna ustalic wlasne menu?


ladyKA - na jaki lokal sie w koncu zdecydowaliście?

pozdrawiam
232307308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:25   #109
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez 232307308 Pokaż wiadomość
Witam
Qrcze ostatnio tez znalazłam zdjęcia z zajazdu u mazura i wygladaja dosc ladnie, dlatego zaciekawilo mnie to miejsce.. noi plus taki ze sa miejsca na nocleg noi ogrod jest... ale jak z cenami, jedzeniem itd?
Naprawde nikt tam nigdy nie byl?


Pierwsza sale jaka wyszukalam w necie byl ferdynand i skarabeusz.. i w skarabeuszu sie zakochalam..ten wystroj a te stoly okrągłe.jak na bankiecie, baluu pieknie sie prezentuje, ale piszecie ze dosc drogo.. poza tym czytalam same pozytywne opinie.. Mam jeszcze pytanko czy w sakarabeuszu mozna zmienic jadlospis?? (czytalam ten ktory podany na stronce i szczerze powiem ze polowy rzeczy to ja nawet iewiem co to, a poza tym wolalabym jakies standardowe jedzonko.:P choc chyba wszedzie mozna ustalic wlasne menu?


ladyKA - na jaki lokal sie w koncu zdecydowaliście?

pozdrawiam
Witam!

No właśnie zdecydowałam się na Mazura ale tak całkiem w ciemno mamy rezerwację na 18.07.2009 więc jest jeszcze trochę czasu na ewentualne zmiany a zaliczka trudno, przepadnie ale w końcu lepiej stracić 500 zł niż mieć wesele do bani.

Dlatego chciałabym poznać Wasze opinie

Co do menu to już się zdążyłam przekonać, że prawie każdy lokal ma menu reprezentacyjne, a to właściwe ustala się na miesiąc przed weselem. Tak też jest u Mazura. Cena za 1 dzien nie jest wygórowana - 150zł a za 2 dni-230zł o ile ceny żywności nie pójdą w górę to nie powinno się nic zmienić.

I fakt są te noclegi powiedziano nam, że dla gości weselnych jest taniej - 30 zł za osobę a pokoje są naprawdę ładne i nowiutkie. Jak byłam w lipcu to akurat były świeżo po remoncie i byłam mile zaskoczona bo te, które maja na stronce internetowej należą do przeszłości i każdy pokój ma swoją łazienkę też nowiutką

Jest też ogródek... mały ale przynajmniej jest gdzie wyjść na zewnątrz.
Minusem jest lokalizacja tuż przy ulicy dość ruchliwej ale podobno w soboty i niedziele jest spokojniej.

O pozostałych salach nic nie wiem, a Ty kiedy masz termin??
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 00:03   #110
izabel14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele w Tarnowskich Górach

Witajcie serdecznie. Jeśli chodzi o salę FERDYNAND to jest ona zaraz na przeciwko kościoła (jeśli ktoś jest z parafii to ma bliziutko). Sala bardzo ładna z klimą. Jeśli wejdziecie na stronę internetową ferdynanda to tam w zasadzie wszystko pisze odnośnie wystroju (zdjęcia) i menu. Ja ze swej strony muszę powiedzieć, że sala bardzo mi się podoba i właśnie tam będzie nasze wesele. Moje rodzeństwo miało już tam komunie i muszę przyznać, że rewelka. Jedzenia jest baaardzo dużo i obsługa super. Polecam. Jeśli chodzi o SKARABEUSZA to jest to ta sama firma więc dalej b. wysoki poziom, lecz trochę większa cena. (sale, piękny ogród, jeszcze więcej jedzenia-już w ferdynandzie jest baardzo dużo -zatem w skarabeuszu to dopiero duuuuużo).
Zarówno Ferdynand jak i Skarabeusz to lokale godne polecenia- nie zawiedziecie się. Cena od 170 do 235 zł za osobę w zależności jaka sala (za 2 dni).

Jeśli mogę to pozwolę sobie na pytanie: zna ktoś z Was zespół JUST RELAX z Tarnowskich Gór? Jeśli coś o nich słyszeliście to proszę - piszcie.
izabel14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 00:10   #111
izabel14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Witajcie. Jeśli chodzi o salę to bardzo polecam w Tarnowskich Górach lokale Skarabeusz i Ferdynand. Rewelacja. Bardzo ładne sale, super obsługa i duuuużo jedzenia. Ceny różne w zależności od sali. Wszystkie potrzebne informacje i zdjęcia są na stronie internetowej http://www.ferdynand.pl/. Polecam, byłam już na imprezach na tych salach i było super. Nie zawiedziecie się.
A jeśli chodzi o zespół, to znacie może JUST RELAX z Tarnowskich Gór? Jeśli ktoś coś o nich słyszał to proszę pisać.
izabel14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:40   #112
joanna_1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Witam ja w zeszłym roku brałam ślub w Tarnowskiehc gorach choć mieszkam Gliwicach restauracja nazywała sie Kropka jest to lokal na trasie Bytom - Tarnowskie góry dojazd obwodnica po prawej stronie stacja BP skręcamy w prawo jedizemy moze 1 km i po lewej stronie zaraz przy drodze jest lokal mają też mały hotelik świetna obsługa atmosfera genialne jedzenie i naprawdę dużo wszystko co zostało z wesela (jedzenie ) trafilo do nas a naprawde było tego tyle że obdarowałam 3 rodzinny i jeszcze nam mnówstwo zostało płaciłam 140 zł za osobe ale warto było
Co do kamerzysty i fotografa to polecam http://www.studiomix.pl/index.html jest genuszem
joanna_1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:08   #113
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez izabel14 Pokaż wiadomość
Witajcie. Jeśli chodzi o salę to bardzo polecam w Tarnowskich Górach lokale Skarabeusz i Ferdynand. Rewelacja. Bardzo ładne sale, super obsługa i duuuużo jedzenia. Ceny różne w zależności od sali. Wszystkie potrzebne informacje i zdjęcia są na stronie internetowej http://www.ferdynand.pl/. Polecam, byłam już na imprezach na tych salach i było super. Nie zawiedziecie się.
A jeśli chodzi o zespół, to znacie może JUST RELAX z Tarnowskich Gór? Jeśli ktoś coś o nich słyszał to proszę pisać.
Just relax, porażka! Może komuś się podoba, mnie osobiście nie, choć słuchałam ich już setki razy. Oni bardziej mi pasują już do prowadzenia tych swoich festynów i innych zabaw pod wiatą, ale na wesele to niekoniecznie No chyba, że komuś odpowiada.
Co do sal to rzeczywiście "Ferdynand" i "skarabeusz" w Tarnowskich Górach są godne polecenia, do tego jeszcze "Campo", no i "U Wrochema", ale tam malusieńkie porcyjki jak za taką cenę i przeszkadzające filary w tańcu.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 17:21   #114
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Wesele w Rudzie Śląskiej...?? Pomocy!!

Witam was dziewczyny bardzo serdecznie. Pisze do Was z prośbą o pomoc.
Tak jak w temacie. Chce was zapytać o zdanie gdzie w Rudzie Śląskiej można zrobić wspaniałe przyjęcie weselne, interesuje mnie sala na 30 osób.
Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:55   #115
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Wesele w Rudzie Śląskiej...?? Pomocy!!

jest wiele pięknych sal na tak mała ilość ludzi czyli ok 30 Moje typy to :
- Kużnia Smaku - Wirek
- Restauracja u Szymczyczki
- Zajazd Rudzki
- Restauracja Parkowa
- Wiśniowy Sad
- Stara Drukarnia
Z poza granic Rudy moze byc np.Restauracja Verona lub tez jesli czy lubisz style hmm bardziej wiejskie to goraco polecam Rajcule.

Ja mam znowu zapytanie o salę na ok 80 osob bo z tym juz jest gorzej. Poleccie cos super moze byc z poza granic Rudy śląskiej
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 14:25   #116
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Wesele w Rudzie Śląskiej...?? Pomocy!!

ultraradiola dziękuje Ci bardzo, jak do tej pory moim faworytem jest Wiśniowy Sad, chociaż okolica tak trochę nie bardzo mi odpowiada.
Ja mogę Ci polecić, Omegę w Rudzie Śląskiej 7 (kochłowice) byłam tam kiedyś na weselu, bardzo ładnie i bardzo smaczne jedzenie, oraz http://www.uprzewoznika.pl
Omega niestety nie ma swojej strony internetowej, ale mogę Ci podać nr tel jeżeli chcesz.
Zapomniałam o "Pod kasztanami" w Zabrzu.

lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:42   #117
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Wesele w Rudzie Śląskiej...?? Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Ja mam znowu zapytanie o salę na ok 80 osob bo z tym juz jest gorzej. Poleccie cos super moze byc z poza granic Rudy śląskiej
np słoneczna w hotelu diament, zabrze
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 08:35   #118
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

odświeżam wątek
Czy moglibyście polecić jakaś super restauracje w woj.śląskim na ok 80. Chciałabym znać opinie w internecie jest mnóstwo fajnych restauracji ale jednak wole sprawdzone
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 08:48   #119
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Wesele w Rudzie Śląskiej...?? Pomocy!!

dziękuje bardzo ze ktoś sie odezwał Chyba najtrudniejszą sprawa w organizacji wesela jest wybór sali. Jeśli bedzie mieć jeszcze jakies pomysły z góry bardzo dziękuje

Droga lentilkaa czy wiesz cos więcej na temat restauracji u Przewożnika ?
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO



Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-12-21 o 16:37 Powód: post pod postem
ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 09:29   #120
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Wesele w Rudzie Śląskiej...?? Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Droga lentilkaa czy wiesz cos więcej na temat restauracji u Przewożnika ?
Niestety, wiem tylko, że jedzenie jest b.dobre. Jeżeli chodzi o ceny to nie mam zielonego pojęcia najlepiej będzie do nich zadzwonić.

Myślałam wczoraj i przypomniało mi się o jeszcze jednej sali. Restauracja "Piwniczka".
Prześliczny wystrój, przemiła obsługa, przepyszne jedzenie, byłam tam kilka razy do tego jest połączona z piekarnią "Szarlotka", ciasta są śliczne i bardzo smaczne, moim znajomi przyjeżdżają po nie aż z Tych i Mikołowa. Lokalizacja również Ruda Śląska 7. Naprawdę warta przemyślenie i zobaczenia Ja zrezygnowałam z WS i mam zamiar robić właśnie tam.

http://www.piwniczka.com.pl/

Mają niestety tylko jedno zdjęcie, które nie oddaje całego uroku najlepiej jest jechać i zobaczyć.
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.