Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 20:38   #1
Perfumowiczka
Przyczajenie
 
Avatar Perfumowiczka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12

Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?


Witajcie!
Otóż nie przeciągając wstępem zacznę od środka.
Mam długie włosy, zapuszczam od dawna. Moje końcówki są strasznie zniszczone. Nie rozdwajają się co prawda (dzięki! Boże) , ale są suche, szorstkie, sztywne i matowe. Jako posiadaczka długich włosów nie chciałabym nic ucinać jeżeli byłoby to niekonieczne. Mam włosy bardzo przetłuszczające się (wiek dojrzewania, trudno).
Czy znacie jakieś dobre produkty dla odbudowy moich końcówek? Bardzo chętnie przeczytam co macie do powiedzenia na ten temat.
Pozdrawiam
Perfumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:51   #2
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:52   #3
richbich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

powiem Ci, ze ja mialam to samo. rowniez mam dlugie wlosy, ale moje koncowki byly w tragicznym stanie,a takze sie rozdwajaly,takze z bolem musialam je podciac o pare cm. gdyby nie to rozdwajanie pewnie bym je zostawila i regenerowala tak, jak robie teraz. takze ogromny plus, ze nie masz problemu rozdwojenia. jezeli szkoda Ci podciac to rob wszystko by im przywrocic zycie. od siebie to Ci polecam:Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywna odbudowa ceramidy` , a takze nakladac oliwe z oliwek na koncowki i tak ponosic przez pare godzin. oczywiscie mozesz krocej, ale wiadomo, ze im dluzej potrzymasz, tym lepiej i dokladniej bedzie sie wchlaniac.
mi wlasnie takie zabiego pomogly na koncowki, ale wiadomo ze rozdwojonych, a w moim przypadku roztrojonych nic nie sklei.
poza tym jezeli prostujesz/suszysz/lokujesz wlosy to warto zebys z tego zrezygnowala- okropnie wykancza, zwlaszcza koncowki.
richbich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 22:13   #4
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Jak są sztywne tak będą, włos jest martwy i niemożliwa jest regeneracja jak np. gojenie się ran na skórze.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 23:35   #5
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez Perfumowiczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Otóż nie przeciągając wstępem zacznę od środka.
Mam długie włosy, zapuszczam od dawna. Moje końcówki są strasznie zniszczone. Nie rozdwajają się co prawda (dzięki! Boże) , ale są suche, szorstkie, sztywne i matowe. Jako posiadaczka długich włosów nie chciałabym nic ucinać jeżeli byłoby to niekonieczne. Mam włosy bardzo przetłuszczające się (wiek dojrzewania, trudno).
Czy znacie jakieś dobre produkty dla odbudowy moich końcówek? Bardzo chętnie przeczytam co macie do powiedzenia na ten temat.
Pozdrawiam
Możesz podciąć 2/3 cm końcówek ,na reszte polecam ,jedwab Z Isany do kupienia w Rossmanie,działa cuda plus maska z malwy Studio Gloria.Jak to ci nie pomoże po 3 tygodniach to wtedy podetnij więcej .U mnie zdziałały cuda
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 23:43   #6
Glaamour
Raczkowanie
 
Avatar Glaamour
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 225
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Mam ten sam problem. Mam strasznie zniszczone końcówki i niestety idą do ścięcia
Glaamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 23:51   #7
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Jak ja miałam zmasakrowane końcówki to mimo wszystko zdecydowałam się je podciąć, a później wzięłam się za regenerację.
Jeśli żal Ci obcinać włosy, to może zacznij stosować oleje, dobre odżywki i maski do zniszczonych włosów. I zabezpieczaj końcówki serum, np. jedwab CHI.
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 11:13   #8
Perfumowiczka
Przyczajenie
 
Avatar Perfumowiczka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
I zabezpieczaj końcówki serum, np. jedwab CHI.
A gdzie można to serum kupić i ile ono kosztuje?
Perfumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 12:51   #9
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez Perfumowiczka Pokaż wiadomość
A gdzie można to serum kupić i ile ono kosztuje?
Allegro, sklepy fryzjerskie.
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:23   #10
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Na zniszczone końcówki żadne serum, odżywki i kosmetyki Ci nie pomogą, mogą jedynie "sztucznie" poprawić ich wygląd i walory dotykowe przez np silikony etc. ale każdy wie że to fałszywe zakrycie zniszczonych włosów.

Jeżeli nie masz zniszczonych 3/4 włosów to radzę ci podciąć końce i zacząć bardziej o nie dbać po fryzjerze
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:48   #11
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Tak, takie serum to bardziej na ochronę końcówek, niż na ich regeneracje.

Możesz kupić w salonie fryzjerskim, sklepie i na allegro. Nie jest drogie - mała buteleczka kosztuje kilka zł.
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 16:35   #12
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Jak masz bardzo zniszczone końce to podetnij chociaż 3 cm, szkoda kosmetyków i olei na martwe i uszkodzone włosy zużywać. Zacznij nakładać olej, może być na przykład winogronowy z biedronki, używać maski. Przy podciętych włosach efekt będzie szybciej widoczny.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:57   #13
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Ja miałam to samo, końcówki zniszczone, suche i matowe, a mimo to nie rozdwojone. Nic nie pomagało (ani oleje, ani maski, odżywki...) U mnie sprawcą zniszczeń były gumki do włosów. Włosy często czesałam w tzw. pętelkę. Dużo czasu minęło zanim odkryłam dlaczego tak się dzieje (nie prostowałam i nie suszyłam włosów). Teraz rzadziej wiąże włosy i problem zniknął. Oczywiście musiałam podciąć te zniszczone końcówki bo wyglądały fatalnie.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 09:13   #14
fluorescencyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 26
GG do fluorescencyjna
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

ja ścięłam ostatnio ok 3cm końcówki, ale mam mocno wycieniowane włosy i w efekcie i tak część tych zniszczonych została, bo raczej nie da się przy cieniowanych wlosach na raz pozbyc się wszystkich zniszczonych końcówek !
ja robię tak:
-olej od ucha w dół na włosy na 1-2h przed myciem
-mycie włosów szamponem Herbal Essences zielonym, niebieskim lub jakimkolwiek innym, który akurat był w promocji
-odżywka alterra z granatem od ucha na dół, którą po 5min spłukuję (w tym czasie szuru-buru reszty ) lub czasem jakaś fryzjerska maska (szczerze? patrze na dwa kryteria: cena + zapach).
-zakładam ręcznik, ale nigdy na górę, zawsze jak... Maryja ! ;D tzn tak zawinięty wokół włosów w dół.
-ściągam ręcznik, na końcówki nakładam odrobinę odżywki alterra (tej samej) do spłukiwania, ale jej nie spłukuję, robię przedziałek, i idę spać i jest jak narazie ok!
__________________
"Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczyć im grzechy, ponieważ oni istnieją." [ Jonathan Carrol ]
Fluorescencyjna.
fluorescencyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:30   #15
Perfumowiczka
Przyczajenie
 
Avatar Perfumowiczka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez czikirita Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo, końcówki zniszczone, suche i matowe, a mimo to nie rozdwojone. Nic nie pomagało (ani oleje, ani maski, odżywki...) U mnie sprawcą zniszczeń były gumki do włosów. Włosy często czesałam w tzw. pętelkę. Dużo czasu minęło zanim odkryłam dlaczego tak się dzieje (nie prostowałam i nie suszyłam włosów). Teraz rzadziej wiąże włosy i problem zniknął. Oczywiście musiałam podciąć te zniszczone końcówki bo wyglądały fatalnie.
Jak to zniszczone końcówki od wiązania włosów czy źle zrozumiałam?
__________________
Wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584529
Odżywiam się zdrowo - nie odchudzam się.
Zapuszczam włosy.
Perfumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 16:11   #16
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez Perfumowiczka Pokaż wiadomość
Jak to zniszczone końcówki od wiązania włosów czy źle zrozumiałam?
Wiązałam włosy w pętelkę i przy końcówkach były mocno ściśnięte przez gumkę. Odkąd tak się nie czesze problem z końcówkami zniknął.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:15   #17
Ayuuu
Raczkowanie
 
Avatar Ayuuu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: @
Wiadomości: 187
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez Perfumowiczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Otóż nie przeciągając wstępem zacznę od środka.
Mam długie włosy, zapuszczam od dawna. Moje końcówki są strasznie zniszczone. Nie rozdwajają się co prawda (dzięki! Boże) , ale są suche, szorstkie, sztywne i matowe. Jako posiadaczka długich włosów nie chciałabym nic ucinać jeżeli byłoby to niekonieczne. Mam włosy bardzo przetłuszczające się (wiek dojrzewania, trudno).
Czy znacie jakieś dobre produkty dla odbudowy moich końcówek? Bardzo chętnie przeczytam co macie do powiedzenia na ten temat.
Pozdrawiam
Musisz je podciąć, nie zregenerujesz już ich - uwierz mi Podcinając je pamiętaj, żeby obciąć trochę więcej.
__________________
Zapuszczam włosy:
maj 2013



Ayuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 01:59   #18
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

ściąć i zainwestowac w szczotkę Tangle Teezer
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:36   #19
pacina9
Raczkowanie
 
Avatar pacina9
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
GG do pacina9
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Ja miałam ten sam problem. I dobrze wiem że nic nie pomoże, jedynie podciąć końcówki i wtedy możesz uzywać np jedwabiu albo serum z artego (polecam) żeby zabezpieczyć końcówki. No i odstaw prostownicę bo ona bardzo wysusza końcówki.
__________________

Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
pacina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 11:33   #20
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ściąć i zainwestowac w szczotkę Tangle Teezer
niezła cena tej szczotki ale jeśli jest taka dobra jaka ma opinie to może i ja zakupie przy napływie grosza
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:03   #21
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
niezła cena tej szczotki ale jeśli jest taka dobra jaka ma opinie to może i ja zakupie przy napływie grosza
kupilam na allegro za niecale 50zl z przesylką, to jeden z najlepszych moich zakupow roku 2011
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:56   #22
Perfumowiczka
Przyczajenie
 
Avatar Perfumowiczka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Nie słyszałam o niej. Co to takiego?
__________________
Wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584529
Odżywiam się zdrowo - nie odchudzam się.
Zapuszczam włosy.
Perfumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:58   #23
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez Perfumowiczka Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o niej. Co to takiego?
wygoogluj sobie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:00   #24
Perfumowiczka
Przyczajenie
 
Avatar Perfumowiczka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Zrobiłam sobie maskę z żółtka, oleju rycynowego oraz soku z cytryny. Moje włosy, mogę powiedzieć są inne. Nie wiem czy lepsze, ale inne. Będę stosować ją dłużej i zobaczę jakie są "długotrwałe efekty". Co ile robić sobie taką maseczkę?
__________________
Wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584529
Odżywiam się zdrowo - nie odchudzam się.
Zapuszczam włosy.
Perfumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 10:48   #25
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez Perfumowiczka Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie maskę z żółtka, oleju rycynowego oraz soku z cytryny. Moje włosy, mogę powiedzieć są inne. Nie wiem czy lepsze, ale inne. Będę stosować ją dłużej i zobaczę jakie są "długotrwałe efekty". Co ile robić sobie taką maseczkę?
Ja stosowałam taką maseczkę 3 razy w tygodniu i widziałam efekty, z tym że ja dodawałam jeszcze naftę kosmetyczną.
Efekty widziałam po miesiącu. Wiadomo, że taka maska włosów nie uzdrowi i nie naprawi zniszczeń czy rozdwojonych końcówek więc lepiej obciąć te kilka cm i ratować to co się da.
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 21:55   #26
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Ja używam krople oleju kokosowego i jest ok.
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:23   #27
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Moje Drogie, czy jest coś, czym można zabezpieczyć końcówki w ciągu dnia, ale bez silikonów i obciążania? Jestem w krytycznym momencie zapuszczania i włosy stale narażone są na uszkodzenia mechaniczne. Na noc używam olejku z Alterry, ale na dzień- wiadomo, za tłusty. Myję włosy OMO, z odżywką Isany i szamponem BD i boję się, że silikonów to nie domyje. Pomoże ktoś, czy nie ma żadnej innej opcji??
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:46   #28
paati_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Cytat:
Napisane przez Perfumowiczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Otóż nie przeciągając wstępem zacznę od środka.
Mam długie włosy, zapuszczam od dawna. Moje końcówki są strasznie zniszczone. Nie rozdwajają się co prawda (dzięki! Boże) , ale są suche, szorstkie, sztywne i matowe. Jako posiadaczka długich włosów nie chciałabym nic ucinać jeżeli byłoby to niekonieczne. Mam włosy bardzo przetłuszczające się (wiek dojrzewania, trudno).
Czy znacie jakieś dobre produkty dla odbudowy moich końcówek? Bardzo chętnie przeczytam co macie do powiedzenia na ten temat.
Pozdrawiam
Polecam maskę do spłukiwania Mila. Zawartość 1000 ml. Jest bardzo wydajna, ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie i intensywnie nawilża włosy . Do zakupienia w sklepie fryzjerskim za 2o zł.
paati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 10:45   #29
_tysia_
Raczkowanie
 
Avatar _tysia_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 115
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

znam twój problem, ale ja juz się z nim prawie uporałam od dwóch lat nie odwiedzałam fryzjera, ciągle zapuszczałam włosy. Do tego nie znałam się zbyt dobrze na ich pielęgnowaniu. Używałam zwykłego szamponu i odżywki napchanych silikonami. Dopiero we wrzesniu tamtego roku odwiedziłam freyzjera. Od tamtego czasu byłam u niego 3 razy, i za każdym obciął moje włosy po 2 cm. Tak więc skróciłam 6 cm zniszczonych przez rozjaśnianie i zapuszczanie włosów. Teraz zamierzam odwiedzić fryzjera dopiero za rok, ale dbam o włosy i końcówki są naprawdę w świetnym stanie. Używam szamponu babydream, olejuję włosy olejem alterra, dodatkowo czasem nakładam maskę alterry z miodem (jednak muszę ja wymienić na maskę wygładzającą ziaji, bo zapach alterry straaasznie i przeszkadza). Oprócz tego kupiłam keratynę w płynie firmy ProSalon i nakładam jedwab CHI. Prawdziwe włosomaniactwo z olejowaniem i maskami zaczęłam dopiero miesiąc temu i efekty naprawdę są widoczne.
_tysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 22:33   #30
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Zniszczone końcówki- regeneracja czy ścięcie?

Mam ten sam problem z koncowkami i wlasciwie pzyczyna tez jest wiazanie ich gumka w taki jakby duzy kok na czubku glowy...szczerze mowiac jestem troche podlamana bo to byla moja ulubiona fryzura do pracy a teraz chyba bede musiala wiazac je w kitke... nie prostuje wlosow i nie susze od kilku miesiecy wiec nie wiem jaka moze byc inna przyczyna. slyszalam ze dobrze jest wiazac wlosy na noc bo koncowki ocieraja sie o poduszke co powoduje rozdwajanie ale nie bardzo wiem w jaki sposob je wiazac zeby bylo ok,moze ktoras z was zna jakis dobry sposob? ostatnio musialam obciac wiecej niz zwykle ale mimo to nadal koncowki sa szorstkieuzywam serum z avonu do koncowek od jakiegos miesiaca ale jak narazie cudow nie ma... chyba jedwab jednak jest bardziej skuteczny...moje wlosy sa raczej suche i dzieki Bogu nie przetluszczaja sie szybko wiec stosuje to serum codziennie, zobaczymy, daje mu 2-3 miesiace a jak nie bedzie efektow to wracam do ☠☠☠wabiu, pozdrawiam
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.