Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-16, 08:56   #1111
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
ciuchowy?
Orsay



Ja też


No widzisz, to dlatego, że ten Twój kusi mnie

za chłodny dla Ciebie chyba...

Nie wiem, ja go nawet nie testowałam , ale kompletnie mi się nie podobał na wrzucanych zdjeciach błyszczykowaty strasznie i to go skreśla




Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ile kosztował ten tusz na promo? Ja nie spojrzałam wcale na cenę maskar, bo mam ich straszną ilość, ale jestem ciekawa ile na promo kosztuje Z L'Oreala to miałam 2 razy złotą Volume Million Lashes i raz czerwoną ...Excess, ale dałam je nowe mamie, babci i siostrze, raz tylko użyłam tę wersję Excess i złotą pożyczając od nich Ładnie wyglądały, tylko nie pamiętam jak z kruszeniem się...
A ta Sublime de Chanel nic, a nic się nie osypała, nie rozmazała, kusi mnie teraz, no Napiszcie, że u Was była okropna

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



Ile kosztował?

Szczerze ja mam swoje rzęsy może nie jak sztuczne ale dość długie i gęste i bardzo łatwo w Sublime o sklejenie u mnie. Efekt ładny ale raczej na codzień wolę roller lash benefitowe, bo Sublime muszę bardzo uważnie nakładać żeby owadzich nóżek nie zrobić

Co do loreala to ta fioletowa jest mega moja mama ja ma i użyłam parę razy mam swoją w zapasie ale na razie sobie poczeka nie otworzona




Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mnie też nie kusi To jest idealnie kolor moich ust, tak więc jest prawie niewidoczny efekt, tylko jakby jakieś lekkie drobinki błyszczące subtelnie
Ja tam lubię pomadki w kolorze moich ust ale nie takie błyszczące
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 08:58   #1112
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ciuchowo tylko
sukienkę w reserved, spódnicę mohito i spodnie w mango

Tomama jak ta sukienka, długość? Ty wysoka jesteś, leży lepiej niż na modelce?

Pingwinek odpisali ci coś?
kiedy wróżysz coś, bo mam potrzebe zakupu


mnie vinyl 04 kusi, mimo, że kolor moich ust też jest taki wczoraj pomyłkowo zamiast vinylka dotarł do mnie kurczaczek
no ten kolor to juz totalnie nie dla mnie
to chyba ten kolor gesslerowej z kuchennych rewolucji
Jaką sukienką w R?

Ta koronkowa leży tak jak na modelce i dla mnie to znaczy dobrze
źle bym się czuła na kościelnej imprezie w krótszej. Lepiej jest dopasowana w talii
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:01   #1113
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Wiecie co... Mam dużo lakierów w S - część kupiona w październiku 2014 u jeszcze nieotwarta Kupowałam je wtedy na wyprzedaży - są z 2013 roku... Te kupione wczoraj też są z 2013 roku i to z początku (luty) Oni w ogóle dostaw lakierów nie mają? Jak mi pani przy kasie zaproponowała, to miałam świadomość tego, że na pewno purchawy, ale kolory mi się spodobały to wzięłam Mam nadzieję, że nie będą gorsze o tych kupionych 1,5 roku temu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:05   #1114
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wiecie co... Mam dużo lakierów w S - część kupiona w październiku 2014 u jeszcze nieotwarta Kupowałam je wtedy na wyprzedaży - są z 2013 roku... Te kupione wczoraj też są z 2013 roku i to z początku (luty) Oni w ogóle dostaw lakierów nie mają? Jak mi pani przy kasie zaproponowała, to miałam świadomość tego, że na pewno purchawy, ale kolory mi się spodobały to wzięłam Mam nadzieję, że nie będą gorsze o tych kupionych 1,5 roku temu
Z cieniami też tak kiedyś było.
Po dwóch latach kupiłam sobie z tej samej partii co zdenkowany
A kolor taki zwykły beżowy, więc powinien schodzić szybko.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:07   #1115
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A ja wczoraj bylam przy rozpakowywaniu nowej dostawy L'oreal i kupilam ukochany fioletowy tusz Ale ponoc zielony i Telescopic tez sa super... No nie wiem, nie wiem

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Masz porównanie do złotej?
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ta koronkowa leży tak jak na modelce i dla mnie to znaczy dobrze
źle bym się czuła na kościelnej imprezie w krótszej. Lepiej jest dopasowana w talii
Raczej lepiej, niż na modelce, możesz przyznać nieskromnie ; jak się ma trochę biustu i bioder, to kiecki z Orsay'a ożywają, a na fotkach wyglądają często średnio.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:09   #1116
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Pingwinek odpisali ci coś?
kiedy wróżysz coś, bo mam potrzebe zakupu

mnie vinyl 04 kusi, mimo, że kolor moich ust też jest taki wczoraj pomyłkowo zamiast vinylka dotarł do mnie kurczaczek
no ten kolor to juz totalnie nie dla mnie
to chyba ten kolor gesslerowej z kuchennych rewolucji
Odpisali, że wrócą z odpowiedzią w tej sprawie Spodziewam się odpowiedzi, że liczy się PAO i puder jest dobry, ale ja im tego nie popuszczę - mają mi sprawdzić gdzie jest dostępny ten puder w moim kolorze z datą produkcji z tego roku i wymienię. Nie po to kupuję puder za 265zł, żeby na starcie mieć purchawę Jakby był na przecenie za 100, to bym nie marudziła, ale że był w regularnej, to się nie zgadzam na wciskanie purchaw.

Może w pon Jak nic pilnego, to się wstrzymaj Jakby co zniżka -20% online jest do 10.05 (a i na pewno znajdę kolejne kody na następne dni ), a może coś lepszego będzie
Szkoda, że po lutowym brokule każą nam czekać do lipca na kolejny

Co to za kurczakowa pomadka?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:11   #1117
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Jaką sukienką w R?

Ta koronkowa leży tak jak na modelce i dla mnie to znaczy dobrze
źle bym się czuła na kościelnej imprezie w krótszej. Lepiej jest dopasowana w talii
musisz się w niej pokazać !


taka kiecka - pudrowy róż
mało w moim stylu, ale fajnie leży

i reszta

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Odpisali, że wrócą z odpowiedzią w tej sprawie Spodziewam się odpowiedzi, że liczy się PAO i puder jest dobry, ale ja im tego nie popuszczę - mają mi sprawdzić gdzie jest dostępny ten puder w moim kolorze z datą produkcji z tego roku i wymienię. Nie po to kupuję puder za 265zł, żeby na starcie mieć purchawę Jakby był na przecenie za 100, to bym nie marudziła, ale że był w regularnej, to się nie zgadzam na wciskanie purchaw.

Może w pon Jak nic pilnego, to się wstrzymaj Jakby co zniżka -20% online jest do 10.05 (a i na pewno znajdę kolejne kody na następne dni ), a może coś lepszego będzie
Szkoda, że po lutowym brokule każą nam czekać do lipca na kolejny

Co to za kurczakowa pomadka?
dziękować !
a S

kurczaczek to G beige floral
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-04-16 o 09:12
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 09:13   #1118
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam ta pomadke w pelnej wersji
kolor jest totalnie moj :
trwalosc taka sobie ale ja nie lubie pomadek kryjacych.. mi pasuje
ahaaaa. Malinum English Rose to jest color ktorego szukalam

ps. polecam ten lotion Chanel Hydra Beauty - uzylam pare razy i buzia wygladzona, zero nowych wypryskow a starych drobnych jakby mniej. tak jak pisalam warto mieszac go z roznymi dodatkami.. ja np. z wit C mieszam
Mnie jeszcze 14 i 16 kusi Przypominają mi trochę Revlonove masełka Colorburst. English Rose u mnie był praktycznie niewidoczny tym bardziej cieszę się, że Tobie podpasował Tylko mnie tu proszę szanelami nie kusić sprawdzę go w stacjo
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Widzialam wczoraj w Sephorze jeszcze jakis set blyszczykow Estee Lauder i cos mi mowi, ze ktos go niedawno szukal... Ale moze cos mi sie pomylilo?

Tomama a ja taka niekumata, co to za sklep O.?
Te 6 miniaturek świątecznych? Ile ja się tego przed świętami naszukałam
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja teraz też używam Vinyla 04 - ona ma kolor moich ust, więc właściwe jej nie widać, ale seforzanka malująca mnie pochwaliła

W SP to już prawie same murzyńskie były po godzinie od otwarcia sklepu w pierwszy dzień promo Do Hebe jakoś nie trafiłam ostatnio (a mijam 3x w tyg)

Co do Originsa dedykowanego - jakieś 2 tyg przed promo mieli 3-4 sztuki w ZT (poprosiłam babkę, żeby mi pokazała), więc te ich promocje z prezentem dedykowanym to jest marny żart
Oddaj usta W sumie tylko raz załapałam się na prezent dedykowany, a tak nigdy ich nie ma. Nawet pierwszego dnia obowiązywania katalogu
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:14   #1119
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Z cieniami też tak kiedyś było.
Po dwóch latach kupiłam sobie z tej samej partii co zdenkowany
A kolor taki zwykły beżowy, więc powinien schodzić szybko.
To ja chciałam wymienić stary cień na swieższy i w sklepie mieli tylko o rok świeższy - wzięłam, ale to też lekka purchawka
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:17   #1120
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
musisz się w niej pokazać !


taka kiecka - pudrowy róż
mało w moim stylu, ale fajnie leży

i reszta

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

dziękować !
a S
Super zakupy
sukienka w moim stylu
ale pewnie nie leżała by za dobrze.


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

Raczej lepiej, niż na modelce, możesz przyznać nieskromnie ; jak się ma trochę biustu i bioder, to kiecki z Orsay'a ożywają, a na fotkach wyglądają często średnio.
Taaak
moje biodra wypełniają ją zdecydowanie lepiej
wzięłam 36, bo 38 mi się na brzuchu i przy dekolcie marszczyło więc z tym biustem to u mnie tak nie bardzo

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
musisz się w niej pokazać !


kurczaczek to G beige floral
Eeee
to Ty jeszcze prawdziwego kurczaka nie widziałaś maleńka
mogłam Ci tą mini Burberry wysłać - to surowy kurczak
beige floral jest lekko podpieczony
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:19   #1121
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Super zakupy
sukienka w moim stylu
ale pewnie nie leżała by za dobrze.




Taaak
moje biodra wypełniają ją zdecydowanie lepiej
wzięłam 36, bo 38 mi się na brzuchu i przy dekolcie marszczyło więc z tym biustem to u mnie tak nie bardzo
zdecydowanie ta kiecka z R ożywa na mnie
a cena mnie zabiła, głoopio było nie brać ( ze 159 na 39 i od tego - 30% )

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
--------


Eeee
to Ty jeszcze prawdziwego kurczaka nie widziałaś maleńka
mogłam Ci tą mini Burberry wysłać - to surowy kurczak
beige floral jest lekko podpieczony
: hahaha:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 09:30   #1122
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
musisz się w niej pokazać !


taka kiecka - pudrowy róż
mało w moim stylu, ale fajnie leży

i reszta

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

dziękować !
a S

kurczaczek to G beige floral
A, to oddałam ją mamie, bo w takie ładne pudełeczko była zapakowana Nie próbowałam jej, u mamy na ustach wygląda tak sobie Kolor jakiś taki chyba za jasny dla niej. Ciekawe czy w rzodkiewie MJ znowu dadzą szminę

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze 14 i 16 kusi Przypominają mi trochę Revlonove masełka Colorburst. English Rose u mnie był praktycznie niewidoczny tym bardziej cieszę się, że Tobie podpasował Tylko mnie tu proszę szanelami nie kusić sprawdzę go w stacjo

Te 6 miniaturek świątecznych? Ile ja się tego przed świętami naszukałam

Oddaj usta W sumie tylko raz załapałam się na prezent dedykowany, a tak nigdy ich nie ma. Nawet pierwszego dnia obowiązywania katalogu
Tak właśnie jest z tymi prezentami - zapytałam wtedy babeczki jak to jest, że ich nie ma, a ona mi wyjaśniła: dostają je wcześniej i nie mają info, że to jakieś prezenty dedykowane, to je dają do większych zakupów, więc jak wejdzie katalog i klient się upomina, to ich zwyczajnie już nie ma Dostają 3-4 sztuki na sklep, a jak coś większego to 2-3. Oczywiście dostaw nie ma
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:35   #1123
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Jak wszyscy to wszyscy, pomaluje sie dzis Vinylem

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To trzeba robić już listę na następne VIPy
Mam wrażenie, że ta lista się nigdy nie kończy

Pytanie z serii wątek pyta, wątek radzi, wątek nigdy cię nie zdradzi:

Czy maseczka oczyszczająca z JMO jest dobra i jej potrzebuję?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:41   #1124
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Coś bym sobie kupiła ale nie wiem co
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:44   #1125
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Eeee
to Ty jeszcze prawdziwego kurczaka nie widziałaś maleńka
mogłam Ci tą mini Burberry wysłać - to surowy kurczak
beige floral jest lekko podpieczony
Dzięks ja w niej wyglądam twarzowo czyly mam urodę kurczaka

Mąż mi dziś sprzedał: facet bez dziury chodzi ponury, kobieta bez bolca dostaje ☠☠☠☠☠☠☠ca

Chyba w końcu wychodzę z zapasów został mi jeden krem pełnowymiarowy w zapasie kilka otwartych ale to zużywam dzielnie Tylko ilość tuszy do rzęs przemilczę
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:49   #1126
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzięks ja w niej wyglądam twarzowo czyly mam urodę kurczaka

Mąż mi dziś sprzedał: facet bez dziury chodzi ponury, kobieta bez bolca dostaje ☠☠☠☠☠☠☠ca

Chyba w końcu wychodzę z zapasów został mi jeden krem pełnowymiarowy w zapasie kilka otwartych ale to zużywam dzielnie Tylko ilość tuszy do rzęs przemilczę
Moją zmorą od kilku lat są tusze do rzęs - gdyby nie inne dziewczyny w mojej rodzinie, to bym miała zapas do końca życia Dlatego mocno się zastanawiam czy na pewno potrzebuję tego szanela Może lepiej kupię sobie róż albo cienie
Btw, róże to w ogóle mi nie ubywają - ciągle jak nowe
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:57   #1127
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Chodzilo o Orsay

Pingwinku ja wlasnie jade do pracy, jak chcesz to moge Ci sprawdzic ceny dokladnie. Za ten fioletowy L'oreal placilam jakos 25 zl, ale mialam znizke 60%. Podejrzewam ze w necie za te cene da sie kupic te maskary, ale do konca nie wiadomo jak z ich swiezoscia, a w SP jest szansa na swiezutka dostawe

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:58   #1128
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzięks ja w niej wyglądam twarzowo czyly mam urodę kurczaka

Mąż mi dziś sprzedał: facet bez dziury chodzi ponury, kobieta bez bolca dostaje â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠c a

Chyba w końcu wychodzę z zapasów został mi jeden krem pełnowymiarowy w zapasie kilka otwartych ale to zużywam dzielnie Tylko ilość tuszy do rzęs przemilczę
Masz bardz0 życi0weg0 i mądreg0 męża, sama prawda .

Witam z rana .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 09:59   #1129
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzięks ja w niej wyglądam twarzowo czyly mam urodę kurczaka

Mąż mi dziś sprzedał: facet bez dziury chodzi ponury, kobieta bez bolca dostaje ☠☠☠☠☠☠☠ca

Chyba w końcu wychodzę z zapasów został mi jeden krem pełnowymiarowy w zapasie kilka otwartych ale to zużywam dzielnie Tylko ilość tuszy do rzęs przemilczę
Widzę konkretne denkowanie . U mnie tez sporo , dlatego mam ban na tusze

Witam z rana w ogóle
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 10:09   #1130
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Wyprzedaz w CHIARA!

Tylko dla dotychczasowych Klientow rabat do 60% na cala oferte wyprzedazowa.

W dniach 16-17 kwietnia przyjdz do jednego z 9 butikow z SMSem lub zamow na chiara.pl z kodem SALE10.

Zapraszamy!
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:17   #1131
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Widzę konkretne denkowanie . U mnie tez sporo , dlatego mam ban na tusze

Witam z rana w ogóle
Ja też Jak przejrzałam moje zapasy, to... Chyba ten tusz Chanela sobie kupię za rok W sumie to mam zapasy na 5 lat Na szczęście mam komu dawać tusze w prezencie To mnie ratuje

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Chodzilo o Orsay

Pingwinku ja wlasnie jade do pracy, jak chcesz to moge Ci sprawdzic ceny dokladnie. Za ten fioletowy L'oreal placilam jakos 25 zl, ale mialam znizke 60%. Podejrzewam ze w necie za te cene da sie kupic te maskary, ale do konca nie wiadomo jak z ich swiezoscia, a w SP jest szansa na swiezutka dostawe

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję, nie trzeba - chciałam tak orientacyjnie poznać cenę Na razie nie ma opcji, żebym kupiła kolejny tusz (chyba, że EL rzuci... )

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Dziewczyny, jaki polecacie pędzel do pudru?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:27   #1132
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cześć wszystkim nadal leżę jak zwłoki, ale nadrobiłam wczorajsze spamowanie AnulQa dziękuję bardzo za życzenia, miło, że o mnie pamiętałaś aniyam, macintosh - szybkiego powrotu do zdrowia love - gratuluję drugiej karty i kremiku a poza tym gratki za wszelkie zakupy kosmetyczne, ubraniowe, obuwnicze, torebkowe, łazienkowe aaaa no i nie widziałam zdjęć Tomamy i Miski

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-04-16 o 13:35
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:28   #1133
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Moją zmorą od kilku lat są tusze do rzęs - gdyby nie inne dziewczyny w mojej rodzinie, to bym miała zapas do końca życia Dlatego mocno się zastanawiam czy na pewno potrzebuję tego szanela Może lepiej kupię sobie róż albo cienie
Btw, róże to w ogóle mi nie ubywają - ciągle jak nowe
Licząc wymianę co 3-6 miesięcy to też w najbliższych latach nie powinnam żadnego kupować róże to tez jakieś perpetum mobile, jedynie z Astora szybko ubywa
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Masz bardz0 życi0weg0 i mądreg0 męża, sama prawda .

Witam z rana .
Nie zaprzeczam dzień dobry
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Widzę konkretne denkowanie . U mnie tez sporo , dlatego mam ban na tusze

Witam z rana w ogóle
Denkujemy i na promocji nie polegniemy taki suchy żarcik z rana
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:44   #1134
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ta Sublime de Chanel nic, a nic się nie osypała, nie rozmazała, kusi mnie teraz, no Napiszcie, że u Was była okropna

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



Ile kosztował?
Niestety, ale jest świetna. Używam nieprzerwanie od 2 miesięcy. Tylko musi lekko podeschnąć, po 2 tygodniach od otwarcia efekt jest
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:50   #1135
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Niestety, ale jest świetna. Używam nieprzerwanie od 2 miesięcy. Tylko musi lekko podeschnąć, po 2 tygodniach od otwarcia efekt jest
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:52   #1136
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wyprzedaz w CHIARA!

Tylko dla dotychczasowych Klientow rabat do 60% na cala oferte wyprzedazowa.

W dniach 16-17 kwietnia przyjdz do jednego z 9 butikow z SMSem lub zamow na chiara.pl z kodem SALE10.

Zapraszamy!
Dzięki
Przerwa techniczna
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:52   #1137
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Dobrze zrobili w SP, że limit jest 5 sztuk ogólnie w ciągu całej promocji na osobę Ja co prawda wzięłam tam tylko kredkę dla mamy, ale i tak capnęłam ostatnią godzinę po otwarciu sklepu.

Btw, w SP można zwracać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1460800234383.jpg (70,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1460800339854.jpg (70,6 KB, 23 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:53   #1138
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Nie to zdjęcie wstawiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1460800426000.jpg (83,2 KB, 36 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 10:54   #1139
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Licząc wymianę co 3-6 miesięcy to też w najbliższych latach nie powinnam żadnego kupować róże to tez jakieś perpetum mobile, jedynie z Astora szybko ubywa

Nie zaprzeczam dzień dobry

Denkujemy i na promocji nie polegniemy taki suchy żarcik z rana
biorąc pod uwagę możliwości naszego zacnego grona raczej utopia
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 11:08   #1140
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dobrze zrobili w SP, że limit jest 5 sztuk ogólnie w ciągu całej promocji na osobę Ja co prawda wzięłam tam tylko kredkę dla mamy, ale i tak capnęłam ostatnią godzinę po otwarciu sklepu.

Btw, w SP można zwracać?
Też jestem ciekawa. Ostatnio zdziwiłam się, bo w Naturze wisiała kartka, że towar "niemacany" można zwracać do 7 dni.

Tak poza tym, to cena regularna zawsze jest pokazana w SP, tylko nie każdy ją dostrzeże, bo promocyjna jest taka duża i wygląda jak normalna cena (tylko z boku ma napis "promocja"), a regularna jest poniżej, maleńka i przekreślona.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.