Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 12:18   #1
anonymousgirl89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16

Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej


Tak jak w tytule..??
anonymousgirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 12:35   #2
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

http://www.awmed.eu/cennik.html
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 17:56   #3
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Ta cena jest kosmiczna. Zdecydowanie wolałabym wypić trochę wina i wykonać ten zabieg samodzielnie za pomocą wibratora, a kasę wydać na nowe ciuchy.

Najlepiej popytaj po lekarzach, podzwoń , jestem pewna, że można, to zrobić za ułamek tej ceny. Chyba, że to rzeczywiście jakiś trudny przypadek i bardzo gruba i mocno unaczyniona błona.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:44   #4
kfia_tek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 88
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Fajne ceny, nie ma co.
W prywatnych gabinetach robią to od ręki za 100-150 zł
kfia_tek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:47   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

A nie lepiej z facetem?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 00:19   #6
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

czasem (na szczescie mega rzadko) jest tak, ze blona jest na tyle gruba i mocna i ukrwiona ze mimo prób z facetem wychodzi z tego tylko wielki ból, placz i nic wiecej.. plus jesli próbuje sie "na chama" moze to sie skonczyc nawet krwotokiem.
wiem to od ginekologa.
Moze autorka ma wlasnie taki klopot?

jednak 1000 zl na tej stronie to masakra.. mysle ze kazdy "prywatny" ginekolog dobry zrobi to za 100-200 zl..

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;33907746]A nie lepiej z facetem? [/QUOTE]
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 07:25   #7
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;33907746]A nie lepiej z facetem? [/QUOTE]
Czasem się nie da. Moja koleżanka tak miała. Po paru próbach poszła prywatnie do ginekologa z tym problemem, bo nie mogła zacząć życia seksualnego. Lekarz powiedział, że gdyby facet na siłę nie zważając na ból by w nią wszedł, skończyłoby się w szpitalu. Przeciął. Myślę, że każdy ginekolog, do którego pójdziesz z tym problemem to zrobi, jeśli jest powód. Jrśli to tylko fanaberia - to nie wiem, ale specyficzna budowabłony - tak.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 22:34   #8
krokordylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Kochana, ja miałam taki zabieg. Wyglądało to tak: z pewnymi podejrzeniami udałam się do ginekologa, który potwierdził moje obawy, że mam grubą błonę i nadaję się na taki zabieg. Wypisał mi skierowanie do szpitala, zatem nic nie musiałam płacić i uważam, że tak jest najlepiej zrobić. Do szpitala przyjść miałam na czczo, zrobiono mi badania krwi, EKG. Zabieg odbył się w znieczuleniu ogólnym, także spałam w trakcie. Założono mi szwy i taki tampon, który wyjęto po pewnym czasie po zabiegu. Wypisano mnie na drugi dzień. Słyszałam, że niektórym wykonuje się to w gabinecie, ale może to zależy od właściwości pacjentki, bo ja po przebudzeniu nie mogłam się ruszyć tak mnie bolało, ledwo do toalety szłam, całą noc nie spałam, więc bardzo się cieszę, że odbyło się to w szpitalu. Potem jeszcze przez kilka dni odczuwałam pewien dyskomfort i chodziłam jak kaczka, ale ból szybko przechodził. Jakbyś miała jakieś jeszcze pytania to wal
krokordylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 23:28   #9
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez krokordylka Pokaż wiadomość
Kochana, ja miałam taki zabieg. Wyglądało to tak: z pewnymi podejrzeniami udałam się do ginekologa, który potwierdził moje obawy, że mam grubą błonę i nadaję się na taki zabieg. Wypisał mi skierowanie do szpitala, zatem nic nie musiałam płacić i uważam, że tak jest najlepiej zrobić. Do szpitala przyjść miałam na czczo, zrobiono mi badania krwi, EKG. Zabieg odbył się w znieczuleniu ogólnym, także spałam w trakcie. Założono mi szwy i taki tampon, który wyjęto po pewnym czasie po zabiegu. Wypisano mnie na drugi dzień. Słyszałam, że niektórym wykonuje się to w gabinecie, ale może to zależy od właściwości pacjentki, bo ja po przebudzeniu nie mogłam się ruszyć tak mnie bolało, ledwo do toalety szłam, całą noc nie spałam, więc bardzo się cieszę, że odbyło się to w szpitalu. Potem jeszcze przez kilka dni odczuwałam pewien dyskomfort i chodziłam jak kaczka, ale ból szybko przechodził. Jakbyś miała jakieś jeszcze pytania to wal
w znieczuleniu ogólnym??? o jejjj, myślała, że to jest zwykłe miejscowe znieczulenie, ciach i już. Strasznie dziwne...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 16:00   #10
krokordylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Tak , ale sam zabieg trwał króciutko.
krokordylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 10:20   #11
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;33907746]A nie lepiej z facetem? [/QUOTE]

no właśnie..?
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 14:07   #12
krokordylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez pasarolka Pokaż wiadomość
no właśnie..?
Pewnie, że lepiej i każdy pewnie by wolał, ale czasami z medycznego punktu jest to niemożliwe, albo może się skończyć krwotokiem
krokordylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 17:34   #13
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez krokordylka Pokaż wiadomość
Pewnie, że lepiej i każdy pewnie by wolał, ale czasami z medycznego punktu jest to niemożliwe, albo może się skończyć krwotokiem
o rany... znowu coś palnęłam, sorry nie wiedziałam, że niektóre z nas muszą zrezygnować z tej pierwszej przyjemności ale potem wszystko jest OK?
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 19:58   #14
anonymousgirl89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Dziękuję za odpowiedzi. No oczywiście, że chciałabym z moim chłopakiem to zrobić ale próbowaliśmy już wiele razy i odczuwam intensywny ból. Może spróbujemy jeszcze w pozycji z uniesionymi kolanami w górze i przy rozłożonych nogach. Tak wyczytaliśmy na pewnej stronie poświęconej sprawom intymnym. Dodatkowo planuję przed tą próbą wypić 2 piwa aby nie odczuwać bólu. Boimy się tylko jednego. Aby nie zrobił się krwotok;/ a to zbyt duże ryzyko. Nie powiem ale cena jaką zobaczyliśmy w tej tabelce za taki zabieg nas przeraziła. Nie wiecie może czy jest jakiś ginekolog dobry w Tarnowie? Czekam na dalsze odpowiedzi. Pozdrawiam
anonymousgirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 07:30   #15
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez anonymousgirl89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. No oczywiście, że chciałabym z moim chłopakiem to zrobić ale próbowaliśmy już wiele razy i odczuwam intensywny ból. Może spróbujemy jeszcze w pozycji z uniesionymi kolanami w górze i przy rozłożonych nogach. Tak wyczytaliśmy na pewnej stronie poświęconej sprawom intymnym. Dodatkowo planuję przed tą próbą wypić 2 piwa aby nie odczuwać bólu. Boimy się tylko jednego. Aby nie zrobił się krwotok;/ a to zbyt duże ryzyko. Nie powiem ale cena jaką zobaczyliśmy w tej tabelce za taki zabieg nas przeraziła. Nie wiecie może czy jest jakiś ginekolog dobry w Tarnowie? Czekam na dalsze odpowiedzi. Pozdrawiam
Kochana, ale dlaczego po prostu nie możesz teraz pójść do ginekologa i zapytać czy lekarz twierdzi, że Twoja błona jest gruba i trzeba ją przecinać czy raczej można ją przerwać w normalny sposób bez krwotoku? Chyba tak będzie łatwiej? To, że Cię bardzo boli nie znaczy, że NA PEWNO masz ten jeden przypadek na milion, że masz grubą błonę, ale może to być wynik właśnie takiego stresu przed krwotokiem itd. Najpierw bolało, bo może się trochę bałaś, nie byłaś nawilżona itd, potem naczytałaś się o przecinaniu błony i doszedł strach, więc może wypadałoby iść do ginekologa, zapytać się i .... uspokoić? Może jesteś bardziej wrażliwa na ból niż inni. Mocniej to odczuwasz i tyle...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:51   #16
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez anonymousgirl89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. No oczywiście, że chciałabym z moim chłopakiem to zrobić ale próbowaliśmy już wiele razy i odczuwam intensywny ból. Może spróbujemy jeszcze w pozycji z uniesionymi kolanami w górze i przy rozłożonych nogach.
powodzenia!
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 06:38   #17
Kithira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Ja jestem z Tarnowa i mogę Ci z ręką na sercu polecić panią ginekolog ze Starego Szpitala. Przyjmuje normalnie na kase chorych, ale jest tylko w piątki, bo na szpitalu codziennie inny ginekolog jest. Prawda taka, że się czeka u niej na wizyte chyba ze 3 tygodnie( na maj chyba już nie ma miejsc) , ale wszystko Ci wytłumaczy, odpowie na każde pytanie i jest delikatna podczas badania. Wydaje mi się, że nazywa się Ewa Rytwińska, ale czy nie pomyliłam nazwiska z innym lekarzem to ręki sobie nie dam uciąć, bo aktualnie leczę sie u wielu specjalistów, ale z jej usług korzystam już rok i jestem zadowolona.
Jeżeli się nie wstydzisz iść do faceta to w poniedziałek też na starym szpitalu przyjmuje facet, dziewczyny sobie chwalą. Na pewno każe ci wykonać różne badania, bo jest szczegółowy, a i terminy sa krótsze niż do mojej ginekolog. Ja go osobiście nie lubię, bo jak byłam u niego w sytuacji kryzysowej, bo u mojej nie było miejsc a zgubiłam opakowanie tabletek anty i musiałam mieć na drugim dzień nowe, okazał się bardzo nie uprzejmy. Nie chciał mi przepisać, choć biorę je od ponad pół roku! miał facet szczęście, że jednak przepisał - choć swoje o nim już powiedziałam mojej ginekolog. Może mi się trafiło, że miał gorszy dzień, ale z relacji innych pań stwierdzam, że jest to dobry ginekolog.
__________________
Ścięłam włosy , jestem krótkowłosa
Po roku znów mi się przytyło, jestem na zdrowym odżywianiu - trzeba znowu spalić dziada.
Zakochałam się - tylko on !
Jestem II roczną studentką - ekonomia górą!
Kithira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 18:22   #18
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez anonymousgirl89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. No oczywiście, że chciałabym z moim chłopakiem to zrobić ale próbowaliśmy już wiele razy i odczuwam intensywny ból. Może spróbujemy jeszcze w pozycji z uniesionymi kolanami w górze i przy rozłożonych nogach. Tak wyczytaliśmy na pewnej stronie poświęconej sprawom intymnym. Dodatkowo planuję przed tą próbą wypić 2 piwa aby nie odczuwać bólu. Boimy się tylko jednego. Aby nie zrobił się krwotok;/ a to zbyt duże ryzyko. Nie powiem ale cena jaką zobaczyliśmy w tej tabelce za taki zabieg nas przeraziła. Nie wiecie może czy jest jakiś ginekolog dobry w Tarnowie? Czekam na dalsze odpowiedzi. Pozdrawiam
ja pamietam moj pierwszy raz, chcialam bysmy to zrobili "jednym ruchem" i gdy wszedl to z bolu wzielam sie podnioslam z nim na sobie i go zrzucilam a ja taka kruszynka jestem (160cm/42kg) a on byl dosc "duzy". krwawilam przez pare godzin dosc mocno.... ale pozniej bylo juz ok.
ale na wizycie u gina przed pierwszym razem nie zwrocil mi uwagi na grubosc blony.
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:14   #19
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Koszt zabiegu przecięcia błony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
Ta cena jest kosmiczna. Zdecydowanie wolałabym wypić trochę wina i wykonać ten zabieg samodzielnie za pomocą wibratora, a kasę wydać na nowe ciuchy.

Najlepiej popytaj po lekarzach, podzwoń , jestem pewna, że można, to zrobić za ułamek tej ceny. Chyba, że to rzeczywiście jakiś trudny przypadek i bardzo gruba i mocno unaczyniona błona.
:tak:
ja ze swoją błoną poradziłam sobie wibratorem. Nie tak od razu, ale stopniowo wchodziłam nim coraz głębiej i poszło nawet rozlewu krwi nie było, ociupinkę tylko bolało jak włożyłam wibrator do końca.
i wszystko za darmo !! (kosztów wibratora nie uwzględniałam)
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.