Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 14:56   #211
Krysilla
Rozeznanie
 
Avatar Krysilla
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 666
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Cytat:
Napisane przez ninka47 Pokaż wiadomość
Bo cisza straszna a chciałabym dołączyć
__________________
Insta
Krysilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 18:38   #212
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Jestem, ale sobie ostatnio z tym nie radzę.

Chcę, żeby on był szczęśliwy. On chce pływać. Nie mogę blokować mu marzeń.
Chcę być szczęśliwa. Chcę mieć pełną rodzinę na co dzień.
Kocham go i chcę z nim być.

Tego się nie da poskładać....
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 19:16   #213
exusis
Przyczajenie
 
Avatar exusis
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

No i dołączam i ja.
Póki co tylko podczytywałam wizaż, aż wreszcie stwierdziłam, że czas się odezwać. Padło na ten wątek.
Dołączam jako kobieta marynarza na pierwszym roku studiów, który wczoraj rozpoczął swoje pierwsze, dwutygodniowe praktyki.
exusis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 19:43   #214
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Jestem, ale sobie ostatnio z tym nie radzę.

Chcę, żeby on był szczęśliwy. On chce pływać. Nie mogę blokować mu marzeń.
Chcę być szczęśliwa. Chcę mieć pełną rodzinę na co dzień.
Kocham go i chcę z nim być.

Tego się nie da poskładać....
Powiedz u o tym szczerze bo frustracje będą narastać. Może kompromisem byłoby pływanie w systemie miesiąc na miesiąc albo dwa na dwa?

Ja znowu sama na 4 miesiące ale na szczęście wszystko zmierza ku temu że będzie pływał na krótsze rejsy.
Czasem aż mi się nie chce wracać do pustego domu, dobrze że tym razem chociaż internet ma cały czas.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 10:20   #215
ninka47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 41
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Jestem 17 lat żona marynarza ( wlasnie dziś przyjeżdża )) ) obecnie pływa 5/5 tyg , nie ukrywam jest to lepsza opcja ... Ale moja receptą na udany związek to jest miłość ...Moj maż jest także moim najlepszym przyjacielem ...Odezwę sie w krótkim czasie bo muszę wszystko przygotować w domu )
ninka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:44   #216
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Cytat:
Napisane przez ninka47 Pokaż wiadomość
Jestem 17 lat żona marynarza ( wlasnie dziś przyjeżdża )) ) obecnie pływa 5/5 tyg , nie ukrywam jest to lepsza opcja ... Ale moja receptą na udany związek to jest miłość ...Moj maż jest także moim najlepszym przyjacielem ...Odezwę sie w krótkim czasie bo muszę wszystko przygotować w domu )
wow!! jaki staż! Gratulacje.

Oj znam te przygotowania, radość z powrotu...

Macie dzieci?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 09:29   #217
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Powiedz u o tym szczerze bo frustracje będą narastać. Może kompromisem byłoby pływanie w systemie miesiąc na miesiąc albo dwa na dwa?
Mówię mu to on mnie pociesza, że muszę dać radę, że nadrobimy itp.

Cytat:
Napisane przez ninka47 Pokaż wiadomość
Jestem 17 lat żona marynarza ( wlasnie dziś przyjeżdża )) ) obecnie pływa 5/5 tyg , nie ukrywam jest to lepsza opcja ... Ale moja receptą na udany związek to jest miłość ...Moj maż jest także moim najlepszym przyjacielem ...Odezwę sie w krótkim czasie bo muszę wszystko przygotować w domu )
Macie dzieci? Pracowałaś całe życie? Jak sobie radziłaś z samotnością i wychowaniem dzieci? A jak radziły sobie dzieci?
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 11:22   #218
ninka47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 41
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
wow!! jaki staż! Gratulacje.

Oj znam te przygotowania, radość z powrotu...

Macie dzieci?
Oj radość jest troszkę sie już ogarnęłam wiec zaglądam do Was i cześciej pewnie będę ...
Mamy 3 synów 14 , 10 , 8 lat . Pierwszy syn urodził sie w 3 rocznice naszego ślubu dokładnie w ten dzien ...

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Mówię mu to on mnie pociesza, że muszę dać radę, że nadrobimy itp.



Macie dzieci? Pracowałaś całe życie? Jak sobie radziłaś z samotnością i wychowaniem dzieci? A jak radziły sobie dzieci?
Kiedyś pracowałam , pózniej miałam swoją działalność , obecnie nie pracuję aczkolwiek rozglądam sie za czymś sensownym , ale tez tak żeby nie było to kosztem rodziny , dzieci - bowiem one sa najważniejsze . Dzieci po szkole chodzą na rożne zajęcia prawie w każdy dzien , trzeba zawieź - przywieź itp ...
Radzić z samotnością trzeba sobie samemu znaleźć sposób ... Nie ma innego wyjścia , każdy jest inny ...Przynajmniej na początku nie jest łatwo ... Każda przez to przechodzi ... Ja sie już przyzwyczaiłam , aczkolwiek za każdym razem jak wyjeżdża mój małż. czuje straszny smutek a pózniej życie toczy sie dalej , no bo przecież musi ...
ninka47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 13:57   #219
megi899
Przyczajenie
 
Avatar megi899
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Witam,

Odświeżam trochę temat, pisze gdyż mam dylemat...

Poznałam fajnego faceta, pracuje na luksusowym statku pasażerskim od 2 lat. Co prawda jeszcze się nie widzieliśmy gdyż poznaliśmy się przez internet lecz nasza znajomość jest bardzo intensywna i trwa już pól roku, dosłownie dzień w dzień, kilka razy dziennie rozmawiamy przez Skype, telefon i smsujemy gdy tylko jest wolny. Dosłownie nie możemy się od siebie oderwać.
Niedługo planujemy swoje pierwsze spotkanie. On jest zdecydowany i bardzo chce stworzyć ze mną wspólny związek.

Problem polega na tym, ze boje się takiego związku. On pracuje w systemie 6 miesięcznym, z półtora miesięczna przerwa. Do tego pochodzi z Włoch. Z pracy na statku nie chce narazie rezygnować bo bardzo dobrze tam zarabia i tylko to go tam trzyma. Chce popracować tam jeszcze około 2 lat a potem wrócić na lad.
Na początku nie brałam tej znajomości na serio z tego wzgledu ze pracuje na statku ale widzę, ze on strasznie sie zaangażował.
Kompletnie nie wiem co mam zrobić, gdyż nie wiem czy dam rade wytrzymać taka rozłąkę i nigdy nie byłam w takim związku.

Dziewczyny mogłybyście mi coś doradzić ?
megi899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 22:40   #220
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Cytat:
Napisane przez megi899 Pokaż wiadomość
Witam,

Odświeżam trochę temat, pisze gdyż mam dylemat...

Poznałam fajnego faceta, pracuje na luksusowym statku pasażerskim od 2 lat. Co prawda jeszcze się nie widzieliśmy gdyż poznaliśmy się przez internet lecz nasza znajomość jest bardzo intensywna i trwa już pól roku, dosłownie dzień w dzień, kilka razy dziennie rozmawiamy przez Skype, telefon i smsujemy gdy tylko jest wolny. Dosłownie nie możemy się od siebie oderwać.
Niedługo planujemy swoje pierwsze spotkanie. On jest zdecydowany i bardzo chce stworzyć ze mną wspólny związek.

Problem polega na tym, ze boje się takiego związku. On pracuje w systemie 6 miesięcznym, z półtora miesięczna przerwa. Do tego pochodzi z Włoch. Z pracy na statku nie chce narazie rezygnować bo bardzo dobrze tam zarabia i tylko to go tam trzyma. Chce popracować tam jeszcze około 2 lat a potem wrócić na lad.
Na początku nie brałam tej znajomości na serio z tego wzgledu ze pracuje na statku ale widzę, ze on strasznie sie zaangażował.
Kompletnie nie wiem co mam zrobić, gdyż nie wiem czy dam rade wytrzymać taka rozłąkę i nigdy nie byłam w takim związku.

Dziewczyny mogłybyście mi coś doradzić ?
6 miesięcy na statku a 1,5 mies. na lądzie?
Jestem w szoku że ktoś jeszcze pracuje w takim systemie.

Póki co, praktycznie w ogóle go nie znasz. Wiesz tylko to co on sam o sobie mówi, a wiadomo, na początku każdy chce siebie przedstawić w jak najlepszym świetle. Po za tym włosi mają we krwi adorowanie i uwodzenie kobiet, ja bym mu tak do końca nie ufała.

A jego system pracy jak dla mnie wyklucza jakikolwiek zdrowy związek.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 11:19   #221
megi899
Przyczajenie
 
Avatar megi899
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
6 miesięcy na statku a 1,5 mies. na lądzie?
Jestem w szoku że ktoś jeszcze pracuje w takim systemie.

Póki co, praktycznie w ogóle go nie znasz. Wiesz tylko to co on sam o sobie mówi, a wiadomo, na początku każdy chce siebie przedstawić w jak najlepszym świetle. Po za tym włosi mają we krwi adorowanie i uwodzenie kobiet, ja bym mu tak do końca nie ufała.

A jego system pracy jak dla mnie wyklucza jakikolwiek zdrowy związek.
Tzn. 6 miesięcy pracuje na morzu a potem ma 1,5 mies. przerwy na ladzie, odkąd pływa każdy jego kontrakt tak wyglądał. ( pływa z Silversea Cruises).

Tak , tak wiem z czego słyną Włosi

Dzieki za odpowiedz, dobrze czasem poznać opinie i poradzić sie kogoś z zewnątrz... chyba dam sobie spokój....

Edytowane przez megi899
Czas edycji: 2016-07-14 o 11:58
megi899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 23:34   #222
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Hej, dziewczyny Jestem kobietą marynarza, więc zabieram się za nadrabianie wątku! Ja i mój TŻ jesteśmy razem od 6 lat, jeszcze od gimnazjum W tej chwili TŻ jest na statku od 3,5 miesiąca i wraca za 5 tygodni
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 18:26   #223
dagmaruffka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 556
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Żona Marynarza wita
Jesteśmy razem prawie 8 lat, ponad 2 lata po ślubie. Aktualnie mój marynarz w morzu. Wraca w połowie września
dagmaruffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 20:06   #224
michalina12318
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kobiety marynarzy... Czy są tu takie?;)

Witam wszystkie Marynarki.

Mam ogromną prośbę. A mianowicie, chciałabym wysłać mojemu list/paczuszkę na statek. Chciałabym żeby to była dla niego niespodzianka, więć nie moge pytać go o żadne informacje, bo domyśli się, że coś się święci.
Jak wysłać taki list? Czytałam, że można przez biuro, a biuro przekazuje wtedy komuś, kto idzie na podmianę lub list jest dostarczany do agenta, a agemt przekazuje go marynarzowi.
Nie mam żadnych informacji poza nazwą statku, w jakich rejonach pływa. Nie wiem gdzie dokładnie znajduje się biuro, kto jest armatorem.
Pomozcie mi to ogarnąć.
Może macie jakieś pomysły jak dyskretnie podpytać mojego o te dane potrzebne do wysłania listu?
Pozdrawiam serdecznie!
michalina12318 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-28 21:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.