Jak spedzic 3-cia rocznice? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 21:17   #1
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241

Jak spedzic 3-cia rocznice?


Za 3 tygodnie mamy 3 rocznice z Tz. Chcialabym ten dzien spedzic jakos wyjatkowo, milo, zalezy mi na tym bardzo, gdyz od jakiegos czasu nie zawsze jest miedzy nami dobrze. Chcialabym go czyms mile zaskoczyc bo ostatnio troche powiewa nuda Czy macie jakies pomysly? Jak wy obchodzicie rocznice? Z gory dziekuje za podpwiedzi
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:40   #2
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Moze wyjedzcie gdzies weekend? Zakopane? Kazimierz Dolny
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 08:23   #3
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

ja tez proponuje jakas wycieczke nie musi być wcale daleko ale żebyście byli sami, mieli zapas jedzenia i czas podczas ktorego podziekujecie sobie za te 3 lata
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 09:17   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

rowery, jezioro, piknik,
kolacja przy świecach i muzyce, upominek, dobre winko, trochę nastroju i czułości więcej niż zwykle,
nastrój ze świeczek, mmmm...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 13:06   #5
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Wyjazd odpada bo TZ musi byc na drugi dzien w pracy, wogole tu chodzi glownie o wieczor bo wczesniej nie damy rady sie spotkac zostala kolacja i winko... kurcze musze jeszcze pomyslec, moze przyjdzie mi do glowy jakis oryginalniejszy pomysl...
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 13:32   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

...
lepsze jest wrogiem dobrego.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:12   #7
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

ugotuj mu coś pysznego do ręki książka kucharska i naprzóD nawet jeśli nie będzie idealne to na pewno doceni Twój trud a poza tym powszechnie że droga do serca mężczyzny najkrótsza jest przez żolądek
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 11:16   #8
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

O! Nikula5 - fajny pomysł!
A można pójść jeszcze dalej i ugotować coś razem. Z reguły to świetna zabawa i jaka satysfakcja, jak smakuje. No i można niestandardowo spędzić razem czas.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:13   #9
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

tez nas czeka za niedlugo 3 rocznica

Pamietam jak kiedys TZ zapytany o prezent powiedzial "upiecz mi ciasto -piłke nożną" A potem zrywał boki z tego ze troche krzywa wyszła ..

W tym roku wszystko oprucz pieczenia
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:44   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

ja z TŻem na kazda rocznice (a zbliza sie juz piata) robimy sobie dzien/wieczor pelen atrakcji. jakis IMAX, kregle, fantasy park, pozniej knajpka na rynku/kazimierzu, tance, prezenciki itp. troche nas czasem bierze na wspominki. takie tam ogolnie chyba wolimy takie formy spedzania czasu, bo jeszcze razem nie mieszkamy, wiec nawet jakbysmy chcieli to nie ma gdzie zrobic romantycznej kolacji (a tym bardziej jej zwienczyc tak jakby nalezalo ), z reszta ja nas nie widze tego dnia w takich ekhmm powaznych, przyswiecowych sytuacjach. ogolnie dzien rocznicy jest dniem radosnym i tak tez go spedzamy
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:08   #11
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
tez nas czeka za niedlugo 3 rocznica

Pamietam jak kiedys TZ zapytany o prezent powiedzial "upiecz mi ciasto -piłke nożną" A potem zrywał boki z tego ze troche krzywa wyszła ..

W tym roku wszystko oprucz pieczenia
A możesz zdradzić skąd miałaś przepis? Upiekła bym TŻ mógłby ją wcinać oglądając mecz polska-niemcy
A co do formy spędzenie rocznicy to jak najbardziej popieram lain
Odradzałabym wszystko co tradycyjne kino, kolacja, spacer.. Zależy też czy mieszkacie razem czy nie. Jeśli tak możecie coś zarem ugotować, mozesz mu striptiz zrobić albo coś innego ciekawego Jeśli nie pozostaje spędzić miło czas poza domem. Mam nadzieje, że będzie miło. Pozdrawiam
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 14:57   #12
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Cytat:
Napisane przez wredne_slonko
A możesz zdradzić skąd miałaś przepis? Upiekła bym TŻ mógłby ją wcinać oglądając mecz polska-niemcy
A co do formy spędzenie rocznicy to jak najbardziej popieram lain
Odradzałabym wszystko co tradycyjne kino, kolacja, spacer.. Zależy też czy mieszkacie razem czy nie. Jeśli tak możecie coś zarem ugotować, mozesz mu striptiz zrobić albo coś innego ciekawego Jeśli nie pozostaje spędzić miło czas poza domem. Mam nadzieje, że będzie miło. Pozdrawiam
Z tego co pamiętam to są takie w pudełkach Oetkera (czy jakoś tak się to pisze) coś na podobieństwo "kopica kreta"... Skocz do spożywczego jakiegoś większego i na pewno znajdziesz na półkach. Tam jest przepis i w torebeczkach proszki - na masę itp
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 15:07   #13
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Cytat:
Napisane przez wredne_slonko
A możesz zdradzić skąd miałaś przepis? Upiekła bym TŻ mógłby ją wcinać oglądając mecz polska-niemcy
No co Ty myslisz ze sama bym dala rade takie cudo wyczarowac , to byl gotowiec Dr Oetkera a i tak mi wyszla krzywa no cóż ... to wcale nie takie proste jak sie wydaje
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 18:14   #14
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

nie beda jakasodkrywcza,ale kolacja,spacer,a moze jakis wypad za miasto,albo skok na bungee wspólny,albo cos równie ekstremalnego byłoby swietne
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 18:18   #15
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

A więc to tak Z tego co wypróbowałam to narazie wszystkie Oetkery smakowały i jemu i mnie Będe musiała poszukać. Dziękuje

Cytat:
Napisane przez kasiunia`18
nie beda jakasodkrywcza,ale kolacja,spacer,a moze jakis wypad za miasto,albo skok na bungee wspólny,albo cos równie ekstremalnego byłoby swietne
No mój TŻ strasznie by się ucieszył, ale myślę, że byłby to samotny skok
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:00   #16
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

A ja na naszą 2-gą wymyśliłam coś takiego... i powiedzcie mi , czy to dobry pomysł (bo mam jeszcze 3 miesiące... )

w W-wie na Ząbkowskiej jest knajpka (przeczytałam o niej w gazecie ), gdzie oprócz serwowania kawki i ciastek zajmują się robieniem sesji "XIX-wiecznych" zdjęć. takich w pięknych strojach, w sepii... i pomyślałam sobie, że mogłabym mojego TŻ zabrać tam, niby tylko na kawkę i ciacho, a dopiero tam by się dowiedział o sesji. I ja bym miała na sobie piękną suknię, on jakiś mundur XIX-wieczny... i na pamiątkę byśmy dostali takie piękne zdjęcie w sepii
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:09   #17
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Cytat:
Napisane przez rocki
A ja na naszą 2-gą wymyśliłam coś takiego... i powiedzcie mi , czy to dobry pomysł (bo mam jeszcze 3 miesiące... )

w W-wie na Ząbkowskiej jest knajpka (przeczytałam o niej w gazecie ), gdzie oprócz serwowania kawki i ciastek zajmują się robieniem sesji "XIX-wiecznych" zdjęć. takich w pięknych strojach, w sepii... i pomyślałam sobie, że mogłabym mojego TŻ zabrać tam, niby tylko na kawkę i ciacho, a dopiero tam by się dowiedział o sesji. I ja bym miała na sobie piękną suknię, on jakiś mundur XIX-wieczny... i na pamiątkę byśmy dostali takie piękne zdjęcie w sepii
O kurcze! Jak dla mnie super Szkoda, że u nas takich rzeczy nie robią Myślę, że pomysł spodobałby się niemal każdemu. No i jakie to oryginalne
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 15:47   #18
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Mysle ze pomysl ze zdjeciami super, szkoda ze ja nie mam takiej mozliwosci Do tego mieszkamy osobno, kazde z rodzicami wiec mozliwosci wspolnego gotowania tez raczej odpadaja. Skad wytrzasnac bungee
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:15   #19
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Mi się wydaje, że jakby odpowiednio poszukać, to okaże się, że w każdym większym mieście sa takie kafejki ze zdjęciami. Ja mieszkam w W-wie (a właściewie pod ), a nigdy w życiu o tym miejscu nie słyszałam. I przez całkowity przypadek w poczekalni u lekarza złapałam jakąś głupawą gazetę ("Naj" czy inny "Świat Kobiety") i przeczytałam artykuł o różnych śmiesznych miejscach. Więc gdybyście dobrze poszukały, to na 100% coś takiego u siebie znajdzieice zwłaszcza wredne słonko w Trójmieście, gdzie jest 50x więcej fajnych miejsc, niż w W-wie...

ewka033, a skąd ty jesteś? bo łatwiej będzie ci coś doradzić...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 21:27   #20
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Ooo...wątek na czasie jak dla mnie, więc również mam nadzieję, że znajdę tutaj jakieś ciekawe pomysły Skoro macie do dyspozycji tylko wieczór to myślę, że kolacja przy świecach będzie w sam raz. Możesz ugotować coś pysznego, dobra muzyka i...
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:17   #21
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Jestem ze sląska, wiec to trojmiescia albo wa-wy troche daleko Ale powiem wam co narazie wymyslilam: otoz dzis podczas troche nudnawej mszy wpadłam na pomysl, ze najpierw zabiore go gdzies na kolacje, a pozniej pojdziemy do niego( bo u niego jest wiekszy luz, nikt nie wchodzi nam do pokoku itp). Moj Tz ciagle mi jeczy zebym mu masaze robila, a ja zawsze robie to tak troche na odwal, bo nie zawxze mi sie chce Tym razem kupie jakis fajny aromatyczny olejek do masazu, do tego jakies swieczki i ulubione czerwone martini. No i jakas romantyczna muzyczka... A pozniej zobaczymy co sie bedzie dzialo Co wy na to?
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:02   #22
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Cytat:
Napisane przez ewka033
J dzis podczas troche nudnawej mszy wpadłam na pomysl, ze najpierw zabiore go gdzies na kolacje, a pozniej pojdziemy do niego( bo u niego jest wiekszy luz, nikt nie wchodzi nam do pokoku itp). Moj Tz ciagle mi jeczy zebym mu masaze robila, a ja zawsze robie to tak troche na odwal, bo nie zawxze mi sie chce Tym razem kupie jakis fajny aromatyczny olejek do masazu, do tego jakies swieczki i ulubione czerwone martini. No i jakas romantyczna muzyczka... A pozniej zobaczymy co sie bedzie dzialo Co wy na to?
wymysliłaś cos takiego podczas mszy??nie mogę, genialna jesteś a msza musiała być baaadrdzo nudna...

a swoją droga...świetny pomysł, gratuluję
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:06   #23
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Cytat:
Napisane przez ewka033
Jestem ze sląska, wiec to trojmiescia albo wa-wy troche daleko Ale powiem wam co narazie wymyslilam: otoz dzis podczas troche nudnawej mszy wpadłam na pomysl, ze najpierw zabiore go gdzies na kolacje, a pozniej pojdziemy do niego( bo u niego jest wiekszy luz, nikt nie wchodzi nam do pokoku itp). Moj Tz ciagle mi jeczy zebym mu masaze robila, a ja zawsze robie to tak troche na odwal, bo nie zawxze mi sie chce Tym razem kupie jakis fajny aromatyczny olejek do masazu, do tego jakies swieczki i ulubione czerwone martini. No i jakas romantyczna muzyczka... A pozniej zobaczymy co sie bedzie dzialo Co wy na to?
I przyszło Ci to do głowy podczas mszy...pewnie uszy miałaś czerwone
A tak na poważnie, my tak często spędzamy wieczory i jest bardzo sympatycznie. Ostatni był wczoraj, kiedy omawialismy szczegóły ślubu. Także myślę, że obydwoje będziecie zadowoleni. Jeśli martini, to możesz wcześniej zrobić tak, że brzeg szklanki umoczysz w soku z sytryny i zanurzysz troszkę w cukrze, wyjdzie taki słodko-kwaśny brzeżek, w sam raz do drinka.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:12   #24
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

No nie powiem zeby ta msza byla jakos wyjatkowo interesujaca...Te mysli tak jakos same przyszly, chyba cos mnie natchnelo Ale jestem z siebie zadowolna
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:51   #25
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

A może olejek nie zwykły aromaterapeutyczny, tylko jakiś afrodyzjakowy...?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:15   #26
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Cytat:
Napisane przez rocki
A może olejek nie zwykły aromaterapeutyczny, tylko jakiś afrodyzjakowy...?
To by bylo jeszcze lepsze, ale zapewne dostane go tylko w sex-shopie, a tam to bym sie dopiero spalila ze wstydu
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:13   #27
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Zawsze możesz zamówić przez net... paczki specjalnie pakują w tak neutralne opakowania, że nikt z rodziny się nie domyśli
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:21   #28
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

my tez zawsze obchodzimy rocznice za miesiac bedzie rocznica slubu rok przewaznie jedziemy na jakas kolacyjke potem na spacer i w domciu jakies piwko bo wina nie lubie
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 20:55   #29
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

dziewczynki podepne sie pod temat. w przyszlym tygodniu mijaja nam 4 latka razem.byl to bardzo burzliwy okres naszego zwiazku,co prawda od 2 jest juz ok ale wiadomo raz jest lepiej a raz gorzej.chcialabym was zapytac jaki upominek mozna dac swojemu skarbowi.chcialabym zeby bylo to cos fajnego innego. juz nie zdjecia albumy itp.bo to ma.prefumy,ciuchy tez odpadaja i inne kosmetyki. mysllam o jakims fajnym zegarku takim lepciejszym ale co mozna jeszcze dac wyjatkowego? moze macie pomysla?
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:55   #30
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Jak spedzic 3-cia rocznice?

Witam. Znalazłam ten temat więc nie zakładałam nowego, tylko ten postanowiłam odświeżyć

Wiem już jak można spędzić rocznicę z TŻ. Kupię dobre winko, zapalę świece, puszczę nastrojową muzyke... Ale co zrobić na kolację??? Zamówić jakieś jedzenie czy może coś ugotować?? Jeśli tak to co byście zaproponowały? Bo nie mam zielonego pojęcia... A chciałabym czymś zaskoczyć mojego TŻ
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.