Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 09:58   #61
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

To jest chyba ta:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1

Ja ją miałam jakiś czas temu, ale to było kilka lat temu, ale kompletnie nie pamietam jak sie spisała
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 10:00   #62
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jestem,jestem. Dziękuję
Dziewczyny zaraz wyjeżdżam na cały dzień i chyba byście mi nie wybaczyły kolejnego dnia czekania wiedz zrobiłam parę fotek i wrzucam, sorry ze tak na szybko.
Dodam tylko ze odrosty się lekko odcinają ale to nic za miesiąc je poprawie.Miałam 3 cm odrost dlatego tak.Ale trudno.A reszta jest jeszcze lekko szara ale się spierze.Miłego oglądania i do wieczora.Acha a te strzępki końcówek zostaną podcięte a reszta włosów zregenerowana.
1 fotka przed.Sorry za tłuściocha.
2-4 po
Bardzo ładnie wyszło



Ehhh obejrzałam te włosy w świetle dziennym i jest jeszcze gorzej niz myslałam Góre mam taką złotawo-beżową - ujdzie. Ale reszta...
Albo wogóle nie chwyciła i jest rudawa, albo owszem wybiło rudość i są żółte Miejscami ciemniejsze, miejscami jasniejsze.
Generalnie tragedia... Bo o ile te rudosci mi pasowały to złotawe czy żółtawe nie pasują ani troche...

I mam w tym momencie ochote tylko jedno zrobic... ciemna farba
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 10:34   #63
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

nie agatko to nie ta jesienia tego roku weszla dopiero na rynek jej nowa wersja ta co pokazalam moze nie wszedzie jest jeszcze ta co pokazalas ma inny sklad ubogi bardzo

dla zainteresowanych sklad tej mojejna czerwono i zielono same dobre rzeczy
aqua, cetearyl alkohol,quternium87,dimet icone,argania spinosa kernel oil,makadamia ternifolia seed oil,olea europea friut oil, prunus amygdalus dulcis oil, prunus armeniaca kernel oil ,sclerocarya birrea seed oil , sesamum indicum seed oil , panthenol ,lardimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein , hydrolized keratin ,isopropyl myristate ,stearamidopropyl dimetylamine ,glyceryl stearate, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosuifate,propylene glycol ,ceteareth-20,citric acid,phenoxyethanol,polyq aternium-37, dimeticonol,metylparaben, propylene glycol dicaprylate,parfum,ppg-1,linalool,limonene,hexyl cinnamal,cyclometicone,be nzyl salicylate,citronellol,
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 10:56   #64
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
efcia wg.mnie masz ładne włosy-kolor jest równy i niewiele mu brakuje, naprawde jest ok
Ale koncowki obowiązkowo do obciecia-ale o tym wiesz
Dziękuję w takim razie chyba za bardzo się przejmuję tak tak, wiem że końcówki są straszne, dużo przeszły, 2x dekolor, 3x farby rozjaśniające a jeszcze u fryzjera nie byłam żeby je podciąć, tak mi szkoda .. Rok temu ścięłam na boba i od tego czasu walczę, żeby je zapuścić więc szkoda nawet kilku cm. Zresztą pewnie sama wiesz, bo widzę, że tu trwa intensywna akcja "STOP OBCINANIU!"
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:10   #65
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziękuję w takim razie chyba za bardzo się przejmuję tak tak, wiem że końcówki są straszne, dużo przeszły, 2x dekolor, 3x farby rozjaśniające a jeszcze u fryzjera nie byłam żeby je podciąć, tak mi szkoda .. Rok temu ścięłam na boba i od tego czasu walczę, żeby je zapuścić więc szkoda nawet kilku cm. Zresztą pewnie sama wiesz, bo widzę, że tu trwa intensywna akcja "STOP OBCINANIU!"
jak obetniesz chociaż ze dwa centymetry to ich stan wizualny sie o wiele poprawi, a chyba lepiej jest mieć krótsze i ładnie wyglądające niz długie i brzydkie a włoski szybko podrosną i będą ładniejsze
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:18   #66
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jak obetniesz chociaż ze dwa centymetry to ich stan wizualny sie o wiele poprawi, a chyba lepiej jest mieć krótsze i ładnie wyglądające niz długie i brzydkie a włoski szybko podrosną i będą ładniejsze
Tak, ja wiem o co chodzi, ale ciężko znaleźć zaufanego fryzjera, który obetnie te 2cm a nie ciachnie 10, bo wg niego były tak zniszczone albo myślał, że jednak wolę więcej tylko boję się powiedzieć W sumie już i tak jestem umówiona po nowym roku do fryzjera, coby je trochę wycieniować żeby takie ciężkie nie były i od razu poproszę o te 2cm
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:25   #67
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Efcia90 zdecydowanie przewrażliwiona jesteś, podobnie jak Agata, nie widzę większej różnicy w kolorze lepiej podciąć włoski nawet te 2 cm zawsze to zdrowiej dla nich
Adzi fajnie Ci wyszło, ale faktycznie włoski wyglądają jakby trochę oberwały mam nadzieje, że uda Ci się je zregenerować
Czekoladowo nie poddawaj się i nie nakładaj ciemnej farby! ja wiem, że te rudości przeszkadzają, sama chodzxiłam z miesiąc z rudo żółtymi włosami i patrzeć na siebie nie mogłam, ale jak położysz teraz ciemną farbę to cała droga, którą włosy przeszły była na marne... wstaw fotki może nie jest tak źle!
Caskada Ty to kusisz tymi odżywkami :P u mnie gliskura nie ma, więc nie przetestuje
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 11:34   #68
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

OK, przekonałyście mnie, będzie na Was
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:40   #69
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja to chyba powinnam zmienic branze i otworzyc sklep z kosmetykami do wlosow normalnie za kazdym razem przynosze cos do wlosow jak jestem na zakupach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 11:48   #70
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cascada to może u mnie jest w Rossmanie ale ja nie wiem? Popatrze Zmien branże, zdecydowanie

efcia ja tez zapuszczam wlosy, ale jak rok temu mialam siano po dekolorze to obcielam 15-20cm i wcale nie było mi szkoda.
Wygladalo to okropnie.
Ja wole miec ladniejsze i krótsze włosy, zdecydowanie.
A że lubie obcinać juz zapowiedziałam że na wiosne może jakoś fajnie sie obetne, do brody na przykład
Mnie długie włosy przytłaczaja, tak jak już mowilam do stanika moge mieć max.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:10   #71
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Farbowałam tym a10 wczoraj.I jestem bardzo zadowolona odrost złapało swietnie ,zmalaskowałam farbe na koniec na 5 minut i wyglada jak mocniejsza płukanka sa tam jeszcze miodowe pasemka,ale wyglada jak balejaz juz nie bede ich rozjaśniać zetne je ,a teraz przez poł roku bede farbowac tylko odrosty

zdjecia .
1 -PRZED
2-PO
3 farbka PALLETE A10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC270204 [640x480].jpg (15,8 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC270211 [640x480].jpg (29,8 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ICC_A10_12.jpg (11,0 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-12-27 o 12:21
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 12:31   #72
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

milusiam no złapało i to mocno.
Wyszlo w porządku, choć mi sie bardziej podobał efekt przed-było tak świetliście i wielotonowo
No ale jestes zadwolona - to najwazniejsze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:37   #73
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Farbowałam tym a10 wczoraj.I jestem bardzo zadowolona odrost złapało swietnie ,zmalaskowałam farbe na koniec na 5 minut i wyglada jak mocniejsza płukanka sa tam jeszcze miodowe pasemka,ale wyglada jak balejaz juz nie bede ich rozjaśniać zetne je ,a teraz przez poł roku bede farbowac tylko odrosty

zdjecia .
1 -PRZED
2-PO
3 farbka PALLETE A10
zdecydowanie lepiej niz bylo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:47   #74
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zdecydowanie lepiej niz bylo
No widzisz kochana - a mi się bardziej podoba efekt przed
Teraz jest czysty popiel bez domieszek-wyszło rowno i czysto.
A ja jednak wolę przed i już
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:51   #75
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No widzisz kochana - a mi się bardziej podoba efekt przed
Teraz jest czysty popiel bez domieszek-wyszło rowno i czysto.
A ja jednak wolę przed i już
no jesli chodzi o to co mi sie podoba to zaden kolor nie jest w moim typie mozliwe ze ten pierwszy ale za bardzo zolty brak tam czegos
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:53   #76
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no jesli chodzi o to co mi sie podoba to zaden kolor nie jest w moim typie mozliwe ze ten pierwszy ale za bardzo zolty brak tam czegos
Troszkę zolty ale taki słoneczny, rozswietlony. Gdyby na nim dorobic malutkich pasemek czy refleksow mysle ze byłby w naszym typie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:54   #77
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Efcia90 zdecydowanie przewrażliwiona jesteś, podobnie jak Agata, nie widzę większej różnicy w kolorze lepiej podciąć włoski nawet te 2 cm zawsze to zdrowiej dla nich
Adzi fajnie Ci wyszło, ale faktycznie włoski wyglądają jakby trochę oberwały mam nadzieje, że uda Ci się je zregenerować
Czekoladowo nie poddawaj się i nie nakładaj ciemnej farby! ja wiem, że te rudości przeszkadzają, sama chodzxiłam z miesiąc z rudo żółtymi włosami i patrzeć na siebie nie mogłam, ale jak położysz teraz ciemną farbę to cała droga, którą włosy przeszły była na marne... wstaw fotki może nie jest tak źle!
Caskada Ty to kusisz tymi odżywkami :P u mnie gliskura nie ma, więc nie przetestuje
No ja juz tak 2 miesiac chodze i juz powoli mam dosyć... moze po prostu blond nie jest mi pisany i już. Na zdjeciach oczywiscie wcale nie ma tragedi... ot ciemniejszy srodek włosów - nawet ładny kolor wychodzi wiec nie wiem czy jest sens wklejać bo to i tak nie oddaje rzeczywistości.
Żeby dojsc do jakiegokolwiek ładnego odcienia blondu to jest długa droga...
I mam w tym momencie wybór. Albo nałozyc farbe ciemny blond i je regenerowac, zapuszczac, miec po prostu ładne włosy.
Albo niszczyc je dalej, gdzie juz widac ze one sa zniszczone... wiec nawet jak dojde do blondu to bede musiala je sciac o połowe Są pocieniowane od połowy długosci i wygladaja coraz gorzej...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 12:59   #78
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Troszkę zolty ale taki słoneczny, rozswietlony. Gdyby na nim dorobic malutkich pasemek czy refleksow mysle ze byłby w naszym typie
oo wtedy to tak bo ja w popielach siebie nie widze raczej bym wygladala jak babcia poprostu mi nie pasuje i juzale u kogos jak pasuje podoba mi sie
ja to jestem za cieplymi odcieniami blondu ale nie zolte zreszta tez kondycja wlosow wplywa na to jak ten kolor widzimy czy jest on swietlisty czy taki bez wyrazu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 13:11   #79
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć wszystkim w nowym wątku

Adzi, wyszło bardzo ładnie

A ja dziewczyny mam problem,
Byłam ostatnio bardzo zadowolona z tej mojej farby i już myślałam, ze znalazłam swoje namber łan (wiem wiem że nie tak sie pisze ) a tu teraz farbowałam jak wiecie 20 a teraz z dnia na dzień mam coraz dziwniejszy kolor odrostu + jakieś 3 cm
Wygląda jakby były budyniowo żółte i teraz mnie kusi żeby coś na to położyć, tak sobie myślałam może 9,13 albo 10,13 to chyba by mi nie zniszczyło tak włosów a na sylwestra bym przynajmniej jakoś wyglądała. Co o tym sądzicie???
Może później zrobię zdjęcia, ale nie wiem czy to się uchwyci.
Nie wiem co robić ale kusi mnie wyprawa do sklepu...
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 14:01   #80
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No proszę! wchodze po świętach na wizaż i tu nowy wątek
witam kochane
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:06   #81
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jestem,jestem. Dziękuję
Dziewczyny zaraz wyjeżdżam na cały dzień i chyba byście mi nie wybaczyły kolejnego dnia czekania wiedz zrobiłam parę fotek i wrzucam, sorry ze tak na szybko.
Dodam tylko ze odrosty się lekko odcinają ale to nic za miesiąc je poprawie.Miałam 3 cm odrost dlatego tak.Ale trudno.A reszta jest jeszcze lekko szara ale się spierze.Miłego oglądania i do wieczora.Acha a te strzępki końcówek zostaną podcięte a reszta włosów zregenerowana.
1 fotka przed.Sorry za tłuściocha.
2-4 po
No i kolejna zakochana w c12 bardzo ładnie Ci wyszło
Moja Mama też się do niej przekonała. Tak się upierała, że nigdy Palette, bo się nasłuchała, że niszczy itd, ale udało mi się ją przekonac i kazała mi napisac na kartce nazwe tej farbki, bo na razie tylko nią będzie robic na Garniery, które tak bardzo uwielbiała zaczęła narzekac, że matowe włosy po nich, bez wyrazy i kolor szybko rudzieje.. L'Oreale drogie, a żadna rewelacja. A c12 jej odpowiada w 100%

Ja dziś robię odrost skandynawskim lub deluxem...


Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Farbowałam tym a10 wczoraj.I jestem bardzo zadowolona odrost złapało swietnie ,zmalaskowałam farbe na koniec na 5 minut i wyglada jak mocniejsza płukanka sa tam jeszcze miodowe pasemka,ale wyglada jak balejaz juz nie bede ich rozjaśniać zetne je ,a teraz przez poł roku bede farbowac tylko odrosty

zdjecia .
1 -PRZED
2-PO
3 farbka PALLETE A10
Pamiętam, jak miałaś takie mega żółte włoski..to na takie jak wtedy były kładłaś tą farbke? Bo naprawde żółtka brak świetnie wyszło, typowy jasny popiołek


Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim w nowym wątku

Adzi, wyszło bardzo ładnie

A ja dziewczyny mam problem,
Byłam ostatnio bardzo zadowolona z tej mojej farby i już myślałam, ze znalazłam swoje namber łan (wiem wiem że nie tak sie pisze ) a tu teraz farbowałam jak wiecie 20 a teraz z dnia na dzień mam coraz dziwniejszy kolor odrostu + jakieś 3 cm
Wygląda jakby były budyniowo żółte i teraz mnie kusi żeby coś na to położyć, tak sobie myślałam może 9,13 albo 10,13 to chyba by mi nie zniszczyło tak włosów a na sylwestra bym przynajmniej jakoś wyglądała. Co o tym sądzicie???
Może później zrobię zdjęcia, ale nie wiem czy to się uchwyci.
Nie wiem co robić ale kusi mnie wyprawa do sklepu...
Dziewczyny po excellce są bardzo zadowolone, sama widzisz
Ja bym zrobiła - na sylwka będzie pięknie, a może i to excellka stanie się Twoją namber łan?
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-12-27 o 14:33 Powód: źle zcytowane :P
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:16   #82
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Weronila
Merz Special to suplement na włosy skore i paznokcie.
Andzi jak tam kondycja włosków po kąpieli? a właśnie chce zapytać czy merz ci pomaga? i jakiej wielkości ma tabsy? mogłabyś zrobić zdjęcie? bo zrezygnowałam z vitapilu miałam dość meczenia sie z jego połknięciem...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:33   #83
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Andzi jak tam kondycja włosków po kąpieli? a właśnie chce zapytać czy merz ci pomaga? i jakiej wielkości ma tabsy? mogłabyś zrobić zdjęcie? bo zrezygnowałam z vitapilu miałam dość meczenia sie z jego połknięciem...
Ja kiedyś brałam merz i tabletki są całkiem przystępne, pamiętam ze nie było problemu z połykaniem, są różowe i mniej więcej wielkości tabletek przeciwbólowych albo lentilków tylko mniejsze od nich właściwie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:40   #84
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Z pasemek blond na blond :)

Hej dziewczyny !! Farbuję włosy u fryzjera, mianowicie robi mi pasemka, niedługo wyjeżdżam za granice i raczej nie bede miala czasu szukac jakiegos fryzjera a podobno tam sa beznadziejni no i oczywisice to jest kosztowne Chce zafarbowac wlosy na czysty blond, mysle o jakims cieplym odcieniu. Perłowy (z castinga) albo jakis bezowy? Moze ktoras z was farbowala pasemka na taki wlasnie odcien??? Odrost wlosow mam niezbyt ciemny blond, mam zielone ciemniejsze oczy, dolaczam foto aktualnych wlosow. Prosze o pomoc!!!
fota.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie006.jpg (148,0 KB, 36 załadowań)
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 14:41   #85
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Ja kiedyś brałam merz i tabletki są całkiem przystępne, pamiętam ze nie było problemu z połykaniem, są różowe i mniej więcej wielkości tabletek przeciwbólowych albo lentilków tylko mniejsze od nich właściwie
właśnie o takie mi chodzi bo już mialam dość vitapilu i kupie chyba te http://www.drolivia.pl/product/id/17...d4b49ec4f72726 i zacznę brać za jakieś 2 tyg...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:00   #86
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Z pasemek blond na blond :)

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !! Farbuję włosy u fryzjera, mianowicie robi mi pasemka, niedługo wyjeżdżam za granice i raczej nie bede miala czasu szukac jakiegos fryzjera a podobno tam sa beznadziejni no i oczywisice to jest kosztowne Chce zafarbowac wlosy na czysty blond, mysle o jakims cieplym odcieniu. Perłowy (z castinga) albo jakis bezowy? Moze ktoras z was farbowala pasemka na taki wlasnie odcien??? Odrost wlosow mam niezbyt ciemny blond, mam zielone ciemniejsze oczy, dolaczam foto aktualnych wlosow. Prosze o pomoc!!!
Załącznik 3627038
ja tam nie narzekam na fryzjerow za granica a nawet chwale sobie bo znalazlam swoja idealna fryzjerke tutaj czy drogo ?,zalezy gdzie wyjezdzasz ja za pasemka place 45euro
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:01   #87
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
właśnie o takie mi chodzi bo już mialam dość vitapilu i kupie chyba te http://www.drolivia.pl/product/id/17...d4b49ec4f72726 i zacznę brać za jakieś 2 tyg...
Pewnie nie ma co się męczyć na siłę, ja je dobrze wspominam i chyba sama do nich wrócę jak mi się skończy inneov
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:05   #88
meganx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Casting Creme Gloss jasny piaskowy blond - używała któraś? Mam go i nie wiem na jakiej długości włosy wystarczy jedno opakowanie bo w instrukcji nikt nie wspomniał o tym ani słwowem.

Mam pocieniowane włosy do długości troszke za zapięcie stanika.
meganx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:20   #89
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Pewnie nie ma co się męczyć na siłę, ja je dobrze wspominam i chyba sama do nich wrócę jak mi się skończy inneov
a ile już bierzesz inneov?? a własnie kaśka moderator ma merza ale jakiegoś specialnie na wlosy i zauważyła nadmierne wypadnaie dlatego ja chce kupić ten zwykły

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Adzi07
jak będziesz to proszę wrzuć linka z tym merzem którego bierzesz
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 15:22   #90
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej blondaski

Agatko ja na Twoim miejscu bym spróbowała może tej 9,13? Po tamtej narzekałaś, że za jasno a jeszcze jak masz chodzić na jaśniejsze refleksy to bez sensu

Adzi witaj z powrotem blondino Mi się bardzo bardzo podoba Włosy masz na moje oko nie tyle, że zniszczone ale troszkę się podsuszyły długości co nie? Zafunduj im jakieś oleje itd i będzie miodzio

Caskada
ja też dziś widziłam chyba tą odżywkę miała nalepkę nowość i była w promocji za niecałe 8zł tylko zastanawiam się czy to była dokładnie ta bo na początku składu chyba coś jeszcze miała napisane..

Milusia no bardzo ładnie ochłodziło brawo Choć mi też jak Agatce już się nie podobają aż tak chłodne blondy

Marejta excellka do odświeżenia koloru będzie w sam raz, ja polecam

Kotka ja od dziś biorę merz special, tabletki są malutkie, mniejsze od ibupromu i ślicznie różowe w śliskiej powłoczce

Enchanted noo to będę trzymać kciuki za kurczaczka A czym później zrobisz?

Edit: Kotka adzi bierze własnie tego merza klasycznego Tylko wiesz jego się tak bardzo nie opłaca bo jest niby 60tabl. za trochę ponad 30zł ale łyka się go 2x dziennie.. Czyli na miesiąc to koszt 30zł niestety.. Sama jestem zła bo ha-pantotenu poprzednim razem za 30zł kupiłam na 3 miesiące.. Ale skoro jest taki dobry to trzeba spróbować
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-27 o 15:25
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.