Przedłużanie rzęs - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 21:25   #571
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez cubaro Pokaż wiadomość
To b. interesujące, dziewczyny które znam też mówią, że niestety się bardziej się odklejają aniżeli wypadają. Dzięki za info.
A jak szybko schnie ten Twój klej i czy zdarza się że podrażnia niektóre klientki.
I jeszcze jedno, dzisiaj miałam nie swoją klientkę, która miała robione NL i też niestety się odklejają, mówiła, że robiła miesiąc temu i marne były, że już nie wspomnę o grudach kleju przy samej powiece. Wniosek taki, że nadużywała ta osoba kleju a i tak trzymały się kiepsko.
nie chodzi tu o ilość kleju tylko o jego spoistość. Ja uzywam kleju JB Lashes tego najmocniejszego i najszybciej schnącego. Blue Cap. Rzesy trzymaja się bardzo dobrze. A do tego moje klientki stosują utrwalacz, który zwiększa jeszcze bardziej spoistość. Klej nie uczula klientek.
pozdrawiam
Nadine1
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:25   #572
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

To super, bardzo chciałabym pracować na takim kleju, jak go zdobyć?
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:54   #573
mewa_3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 22
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Jak jest dobry klej to nie potrzebuje żadnego utrwalacza bo ten obkleja rzęsy. Bardzo ważne jest używanie dobrego utrwalacza,skończył mi się mój i kupiłam od sekret lash inny utrwalacz i porażka ,rzęsy zaczeły się sypać. Dobry klej i dobry odtłuszczacz ,najlepiej tej samej firmy,to wtedy chemicznie się nie gryzą.
mewa_3miasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:56   #574
AnnaS80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

dobra wizażystka przy wykonywaniu makijażu doklei kępki rzęs jeśli jest taka potrzeba.
AnnaS80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:11   #575
szaloniasta81
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Witam!
Nie dawno zrobilam sobie kurs przedłuzania rzes i mam do Was pytania i mam nadzieje ze pomozecie mi w uzyskaniu na nie odpowiedzi.
Po pierwsze rzeski bede wykonywac w domu klientki lub u siebie i stad moje pytanie jakie łóżeczko i oswietlenie mam sobie kupic i oczywiscie zeby nie wydac fortuny i abym mogla to wszystko uniesc
Po drugie jakimi sposobami kleicie rzeski od razu na dwoch oczkach czy najpierw jedno pozniej drugie?i czy najpierw kleicie od srodka oczka czy od konca?
Pomozcie mi prosze...
szaloniasta81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 22:13   #576
jhl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Witam!
Nie dawno zrobilam sobie kurs przedłuzania rzes i mam do Was pytania i mam nadzieje ze pomozecie mi w uzyskaniu na nie odpowiedzi.
Po pierwsze rzeski bede wykonywac w domu klientki lub u siebie i stad moje pytanie jakie łóżeczko i oswietlenie mam sobie kupic i oczywiscie zeby nie wydac fortuny i abym mogla to wszystko uniesc
Po drugie jakimi sposobami kleicie rzeski od razu na dwoch oczkach czy najpierw jedno pozniej drugie?i czy najpierw kleicie od srodka oczka czy od konca?
Pomozcie mi prosze...
Najlepiej wygodne łóżko kosmetyczne - do domu, u klientki pewnie będziesz musiała się zadowolić jej kanapą
W jakiej firmie robiłaś kurs? Rzeczy, o które pytasz przekazywane są na profesjonalnych szkoleniach
jhl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:27   #577
impossibleshontelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
przedłużanie rzęs

jestem nowa wiec nie dokonca jeszcze ogarniam wszystkiego pytam w sprawie przedluzania rzes. zapewne taki temat pojawial sie juz tu nie raz ale moj dotyczy przedluzania w ELBLĄGU. mianowicie dziewczyny czy ktos wie kto w elblagu przeprowadza taki zabieg u siebie? nie chce zadnych salonow no tam jest drogo a wiem ze dziewczyny robia takie rzeczy na wlasna reke dzieki z gory
impossibleshontelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 07:23   #578
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, jak często uzupełnianie swoje rzęski?
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 08:34   #579
jhl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

co 2-3 tygodnie
jhl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 09:04   #580
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

co 3,4 tyg wystarcza
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 07:21   #581
madampompa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja uzupełniałam sobie co 3-5 tygodni ,zależy ile rzęs mi zostało i czy miałam jakieś wyjście czy normalnie do noszenia.
madampompa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 09:36   #582
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cześć dziewczyny, ja przedłużam sobie rzęsy metodą Nouveau Lashes od października 2010 r. Jestem zachwycona i uzależniona, uzupełniam co trzy tygodnie. Efekt jest spektakularny. Jestem z okolic Dęblina i Puław, mam sprawdzoną stylistkę, którą z ręką na sercu mogę polecić.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 08:06   #583
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nie piszcie namiarów na forum (bo nam zamkną wątek) tylko zadawajcie pytania,piszcie o odczuciach,radzcie sie. Namiary na sprawdzone stylistki wysylamy w prywatnych wiadomosciach.Pozdrawiam fanki rzesek
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:51   #584
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny co sądzicie na temat utrwalacza do rzęs (teflonu), mam na myśli ten nowy z NL ze szczoteczką. Noszę się z zamiarem kupna i nie wiem co robić. Moja stylistka ma go w cenie 65 zł. Nie wiem, czy to tanio, czy też nie. Obecnie na rynku jest czarny i przezroczysty. Nie wiem, na który się zdecydować. Do tej pory używałam tego w pędzelku.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:14   #585
wizaz18
Przyczajenie
 
Avatar wizaz18
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jestem szczęśliwą posiadaczką
Od 2 tygodni. Efekt świetny! Dzięki "nim" mój poranny make-up do pracy wynosi dosłownie kilka minut To tylko jeden z kilku zalet Długość najdłuższych rzęsek: tzw. 12. Bedę ich wierną przyjaciółką Polecam.
__________________
Codziennie każdy z nas przeżywa kilka chwil, które są ważniejsze od innych. Jakiś strzęp rozmowy, obraz. Na przykład zaczepi nas małe dziecko albo nieznajomy zapyta o godzinę. I pamiętamy to do końca życia. Dlaczego właśnie to, a nie coś, co się zdarzy sekundę później?

Status : Szczęśliwa.
wizaz18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:06   #586
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cieszymy sie ze dołączylas do szczesliwych fanek metody przedłużania.Ja tez kiedys mialam 12 ale zeszlam do 10mm bo lepiej sie trzymają i są takie "uniwersalne".Moja stylistka wciągneła własnie pod swoje skrzydła moją ciotkę i sąsiadkę hehe.Jest szał jest.Polecamy
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:20   #587
aga512152
Rozeznanie
 
Avatar aga512152
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zdolny Śląsk!
Wiadomości: 693
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam!
Powiem Wam że mi również świetnie trzymają się 1omm robiłam już kilka razy i zawsze jestem mega zadowolona! Po prostu bomba.Są świetne i praktyczne. Polecam!
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba!
aga512152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 17:57   #588
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

ooo fajnie ze grono zadowolonych wzrasta.Ja juz przedluzam 3 lata.I niech mi ktos powie ze one nie uzależniają
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 23:00   #589
wizaz18
Przyczajenie
 
Avatar wizaz18
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej Rzęsiarki,

chce sprostować - NAJdłuższe rzęski są (posiadam) o dł 12 mm, ale to chyba logiczne Posty w tym temacie nie są jakieś górnolotne, wiadomo dlaczego, nie znam się na tym, od tej "technicznej" strony.
Pomijając to, że prosiłam osobę, która przedłużała mi rzęsy, żeby poktótce opowiadała, co w danej chwili robi, komentowała swoje poczynania - nic z tego nie pamiętam, bo zasnęłam na 30 min
Relax !
Już nie mogę doczekać się następnego razu
__________________
Codziennie każdy z nas przeżywa kilka chwil, które są ważniejsze od innych. Jakiś strzęp rozmowy, obraz. Na przykład zaczepi nas małe dziecko albo nieznajomy zapyta o godzinę. I pamiętamy to do końca życia. Dlaczego właśnie to, a nie coś, co się zdarzy sekundę później?

Status : Szczęśliwa.
wizaz18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 04:03   #590
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

hmm a te z Was,ktore juz dlugo przedluzaja to nie macie wrazenia,ze wasze naturalne rzeski sa zniszczone? Jakich firm rzesek uzywacie?Bo ja juz raz bylam zdecydowana potem sie naczytalam i nasluchalam,ze rzesy sie bardzo niszcza a teraz znowu mnie nie kusi eh eh i jaki rozmiar wybrac?eh eh

ubolewam nad tym,ze nie przedluza sie na dole hahahaha
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:23   #591
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nie nie mam wrażenia.Jak nie bedziesz oszczedzac na rzesach i łakomić sie na super-hiper oferty cenowe za 100 zł i bedziesz miec szczescie trafic do dobrej stylistki która profesjonalnie wykona ci usługe to nic sie nie stanie z Twoimi naturalnymi.Bardzo wazny tez jest tez dobór rzęsek sztucznej(grubosc,dlugosc )wszystko musi byc wywazone i dopasowane do kondycji naturalnych.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:27   #592
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

a czy cena 250 zl to ok cena?w sumie ten sam salon ma jeszcze za 180 zl ale z okazji wiosny(robia znizki na kazde zabiegi na poczatek wiosny)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:10   #593
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

250 zł to cena mysle juz bezpieczna.Moja stylistka ma teraz w ofercie 299zł.Zadzwon i zapytaj z czego zrobione są rzęski.Jedwabne i z norek są bardzo dobrej jakości i droższe a syntetyczne to te tańsze i niestety "kołkowate"
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:24   #594
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

moja kosmetyczka,ktora sama sobie wczesniej przedluzala roznymi firmami w tym lash perfect postanowila tez sie za to zabrac,ale wybrala firme szkoleniowa i produkty firmy French Lash,znacie ta firme?Pokazywala mi i odpowiada na wsie pytania ale ja sie nie znam
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:48   #595
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
250 zł to cena mysle juz bezpieczna.Moja stylistka ma teraz w ofercie 299zł.Zadzwon i zapytaj z czego zrobione są rzęski.Jedwabne i z norek są bardzo dobrej jakości i droższe a syntetyczne to te tańsze i niestety "kołkowate"
Wszystkie rzesy sa syntetyczne. W watku zbiorczym ten temat byl poruszamy juz kilka razy. Nie ma czegos takiego jak rzesy jedwabne... nawet sztuczny jedwab to syntetyk. To jedynie chwyt marketingowy. Okreslenie 'jedwabne' mozna jedynie tlumaczyc, iz sa one delikatne i elastyczne. Rzesy 'mink' - z norki - musza miec domieszke syntetyku... kazdy wie jak zachowuje sie mokre futro a na rzesach, ktore placza, demakijazujemy je i myjemy, nie mialyby w ogole racji bytu.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:27   #596
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Wszystkie rzesy sa syntetyczne. W watku zbiorczym ten temat byl poruszamy juz kilka razy. Nie ma czegos takiego jak rzesy jedwabne... nawet sztuczny jedwab to syntetyk. To jedynie chwyt marketingowy. Okreslenie 'jedwabne' mozna jedynie tlumaczyc, iz sa one delikatne i elastyczne. Rzesy 'mink' - z norki - musza miec domieszke syntetyku... kazdy wie jak zachowuje sie mokre futro a na rzesach, ktore placza, demakijazujemy je i myjemy, nie mialyby w ogole racji bytu.
saritto a mozesz sie wypowiedziec na temat rzes i kursow fimry French Lash?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:07   #597
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czesc Dziewczyny, mam pytanie. Z gory przepraszam bo wiem, ze juz gdzies to bylo ale nie przebrne przez to wszystko Znacie jakis produkt do demakijazu rzes 1 do 1 na bazie wody, ktory mozna kupic w ogolnodostepnych drogeriach? Wiem, ze ktos cos pisal o Rossmanie ale przegapilam i teraz nie moge znalesc. Dzieki z gory za informacje.
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:07   #598
naliex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 143
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja przedłużyłam rzęsy i jestem załamana...są trochę takie sztywne i strasznie wypadają a nawet tygodnia ich nie mam strata pieniędzy... źle trafiłam, z resztą same oceńcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S1055897.jpg (13,5 KB, 123 załadowań)
__________________
"My one regret in life is that I am not someone else. "
Woody Allen



66-65-...-60-59-58-57-56-55

i jest mniej ... 53
naliex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:10   #599
naliex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 143
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Kasztela Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, mam pytanie. Z gory przepraszam bo wiem, ze juz gdzies to bylo ale nie przebrne przez to wszystko Znacie jakis produkt do demakijazu rzes 1 do 1 na bazie wody, ktory mozna kupic w ogolnodostepnych drogeriach? Wiem, ze ktos cos pisal o Rossmanie ale przegapilam i teraz nie moge znalesc. Dzieki z gory za informacje.
mi kosmetyczka polecała ZIAJA De-makijaż Uniwersalny
__________________
"My one regret in life is that I am not someone else. "
Woody Allen



66-65-...-60-59-58-57-56-55

i jest mniej ... 53
naliex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 12:53   #600
Megi0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Przedłużanie rzęs

mam pytanie do stylistek rzęs?? gdzie zdobywałyście doświadczenie i jak wyglądały wasze początki??
Megi0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.