Jak przytyć??? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-26, 11:47   #331
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23
A może znacie jakieś środki na apetyt? Bo umnie to jest tak, ze ja chciałabym przytyć ale musze wciskać w siebie jedzienie bo nie mam apetytu. Poprostu nie jestem w stanie wmusić w siebie 3 kromek chleba na noc od tak sobie. Jedna wcisnę z ledwością... Moze sa jakieś sposoby??
Peritol w tabletkach lub syropie można w miesiąc utyć nawet 5 kg , ale przez pierwsze kilka dni powoduje sennosc :/ ja 3 dni tylko spalam i go odstaswiłam bo mi sie nie chcialo czekac az to minie
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 18:36   #332
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Jak przytyć???

brr a ja waże 50 kg.. i mam wzrostu 1.68 jestem chudziutka ... piersi też mam bardzo małe ...jem bardzo dużo i nic .. hmm poprostu nie mam być po kim gruba ... mama i tata są drobnej budowy ciała .. brrr NIE LUBIE LUDZI KTÓRZY MI DOKUCZAJA Z TEGO POWODU słysze ich ciągłe komentarze "jejku jaka ty chudziutka" "czy ty coś jesz" odczepcie się w końcu ...=( =( =( =( =( =( =(
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 13:39   #333
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Jak przytyć???

ostatnio zaczęłam przeglądać wątki typu: jestem chuda, jak przytyć itp. no i trafiłam również tutaj Agusię87 kojarzę z innego wątku :P anitko12345 mi też inni dokuczają wiecznie słyszę,że chyba nic nie jem, mam anoreksję itd. wkurzające :/ głowa do góry nie jesteś sama
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:43   #334
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Jak przytyć???

Wiele sie tu pisze o cwiczeniach silowych, jedna wizazanka w innym watku tez je polecala, dala tez namiar na stronke fitnessclub.pl, jest tam kilka cwiczen,
jestem poczatkujaca w tej dziedzinie i chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej, czy ktos moze zna jakies stronki dotyczace twkowych cwiczen? podobno mozna nabrac troche cialka dzieki nim
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 14:14   #335
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
Wiele sie tu pisze o cwiczeniach silowych, jedna wizazanka w innym watku tez je polecala, dala tez namiar na stronke fitnessclub.pl, jest tam kilka cwiczen,
jestem poczatkujaca w tej dziedzinie i chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej, czy ktos moze zna jakies stronki dotyczace twkowych cwiczen? podobno mozna nabrac troche cialka dzieki nim

Zerknij do "zbioru" podwieszonego przez redakcję. Ale tu same ćwiczenia siłowe nie wystarczą - podstawą musi być odpowiednia dieta, bo bez niej można strasznie dużo stracić i nic nie zbudować.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 18:29   #336
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
jak milo wiedziec ze nie tylko ja chce przytyc
ja waze 54 przy wzroscie 168 cm.
Chcialabym troszke przytyc, tak ze 3, 4 kg jem i jem a tu nic

pozdr.

Ty chcesz jeszcze przytyć? Moim marzeniem jest warzyć chociaż 50 kilo! A mierzę tyle samo co Ty. (Do wagi wstyd się przyznać )
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:23   #337
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Peritol w tabletkach lub syropie można w miesiąc utyć nawet 5 kg , ale przez pierwsze kilka dni powoduje sennosc :/ ja 3 dni tylko spalam i go odstaswiłam bo mi sie nie chcialo czekac az to minie
Moglabys napisac czy mozna go dostac bez recepty, ile kosztuje i czy nie powoduje skutkow ubocznych gdy zazywa go zdrowa osoba?

Czy ktos jeszcze go stosowal?
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 18:43   #338
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez ewka033 Pokaż wiadomość
Moglabys napisac czy mozna go dostac bez recepty, ile kosztuje i czy nie powoduje skutkow ubocznych gdy zazywa go zdrowa osoba?

Czy ktos jeszcze go stosowal?
Peritol. wydawany na recepte. tabletki (chyba 20 sztuk) kosztowaly jakies 4 lata temu ok. 20 zł (ale nie jestem pewna!).
Dawke ustala lekarz. Przez ponad pol roku nie wolno go odstawic ani gwaltownie zmniejszac dawki (gwaltowna zmiana to nawet 1/4 tej maleńskiej tabletki!!). Dawkę zmniejsza sie bardzo stopniowo przez kilka tygodni lub nawet miesiacy. Pol tabletki to czas okolo miesiąca, dwóch wiec... ale ponoć są efekty. Ja nie wiem chociaz braalm peritol, ale niestety nikt wtedy mi ni epowiedzial, jak nalezy sie z tymi tabletkami obchodzic i raz bralam, raz nie. pozniej 1/4 tabletki swietnie spelniała rolę tabletki uspokajającej
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:49   #339
ewka033
Raczkowanie
 
Avatar ewka033
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 241
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Peritol. wydawany na recepte. tabletki (chyba 20 sztuk) kosztowaly jakies 4 lata temu ok. 20 zł (ale nie jestem pewna!).
Dawke ustala lekarz. Przez ponad pol roku nie wolno go odstawic ani gwaltownie zmniejszac dawki (gwaltowna zmiana to nawet 1/4 tej maleńskiej tabletki!!). Dawkę zmniejsza sie bardzo stopniowo przez kilka tygodni lub nawet miesiacy. Pol tabletki to czas okolo miesiąca, dwóch wiec... ale ponoć są efekty. Ja nie wiem chociaz braalm peritol, ale niestety nikt wtedy mi ni epowiedzial, jak nalezy sie z tymi tabletkami obchodzic i raz bralam, raz nie. pozniej 1/4 tabletki swietnie spelniała rolę tabletki uspokajającej
dzieki za odp, kurcze szkoda ze na racepte, bo jak bylam u lekarki i poprosilam zeby przepisala mi cokolwiek na przytycie, to powiedziala mi ze mam sie cieszyc figura modelki i nie wymyslac no chyba ze pojde do innego lekarza.
ewka033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 16:37   #340
olenka2303
Raczkowanie
 
Avatar olenka2303
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 259
GG do olenka2303
Dot.: Jak przytyć???

a ja myslalam ze to ja tylko mam ten powalony probilem widze ze duzo nas patyczakow:P
olenka2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 12:55   #341
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Jak przytyć???

Witajcie!
Niestety/stety też należę do grupy osób z niezadawalającą wagą, choć moja waga w porównaniu z niektórych z was jest duża (60 kg-168cm wzrostu). Ale nie zawsze tak było. W czasach liceum ważyłam 50-53kg i nie raz chłopcy z klasy zastanawiali się ile ważę (mówili że pewnie tyle co piórko), ale wszystko zmieniło się jak zaszłam w ciążę, utyłam prawie 30kg, po porodzie zostało mi ok7kg. I już wyglągam lepiej, ale to jeszcze nie to. Mój tż powiedział, że jeszcze 10 kg mi potrzeba , myślę, ze 10 to przesada, ale nie pogardziłabym7-8. Po prostu chciałabym nabrać kobiecych kształtów
Dodam jeszcze, że próbowałam różnych sposobów na przytycie, np. koktajle mleczno-bananowe, jedzenie o późnych porach, i nic. Fakt, moja dieta jest dość nieregularna, może gdybym jadła o stałych porach to byłoby inaczej. Zastanawiałam sie również nad kupnem białka, ale bałam sie trochę efektów.

Ale spójrzmy tez na to wszystko z innej strony, możemy jeść co chcemy, nie musimy sie katować myślą, że jeszcze jeden kawałek ciasta i zaraz sadło się powiększy, dziewczyny, które się odchudzają może patrzą na nas jak na swoje ideały, łatwiej znaleźć ciuch na mniejszy rozmiar niż na duuży.....

Co do wymienionego leku (Peritol) w aptece int jest po ok 11-12 zł, ale tak jak napisała AguŚ87 na receptę.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce o wymażoną wagę i figurę
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 21:04   #342
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jak przytyć???

Ja mam 175cm i waze 57 teraz jestem szczupła i nie przejmuje sie tym,akceptuje siebie,jem jak zwykle duzo ale dlatego że mam ochoote nie napycham sie po to żeby przytyć bo juz wielokrotnie próbowalam,zreszta jakimś szczegolnym patyczakiem nie jestem ogolnie kiedys bylo gorzej
Grunt to akceptacja,mzoemy jeść co chcemy a jestesmy szczuple a pomyslcie o puszystych kobietach ktore katuja sie tymi dietami wielokrotnie na nic,maja wyrzuty kiedy pozwola sobie na cos slodkiego.
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 21:06   #343
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jak przytyć???

Dodam że jem dużo,sniadanie,2 sniadanie,porzadny obiad,potem jakies ciastko,ciasta,kolacja slodycze ...
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 13:04   #344
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Jak przytyć???

ja tez byłam zawsze bardzo chudziutka, ale teraz z wiekiem, mam 29 lat i jest super, wszystkie moje kolezanki ktore kiedys nie byly takimi patykami jak ja sa grube, a ja ciesze sie wspaniala figura
głowa do gory, natura sama zrobi swoje
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:43   #345
ciniminis
Przyczajenie
 
Avatar ciniminis
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jak przytyć???

ja ważę 40kg przy wzroście 160cm . Na ostatnie wakacje zaplanowałam sobie dietę (polegającą na tym, żeby po prostu duuużo jeść :P) i przytyłam do 45kg. Byłam szczęśliwa, wreszcie czułam się dobrze w swoim ciele... Ale nadeszła szkoła Teraz trudno mi co pół godziny coś jeść, tak jak w wakacje, kiedy praktycznie nie odrywałam się od jedzenia:PP I znowu ważę te 40kg...

A moim największym spadkiem wagi było 33kg przy wzroście 160cm:P Jak sobie patrzę na zdjęcia z tamtego okresu to się normalnie gruba czuję
ciniminis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 23:57   #346
kika10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Chce przytyć!!!

Cytat:
Napisane przez cathy22C Pokaż wiadomość
Cześć Tati !!! Ja mam ten sam problem,też chciałabym przytyć a ważę dokładnie tyle co Ty. Szczerze Ci powiem,że mi moja waga tak bardzo nie przeszkadzałaby gdyby nie ciągłe pytania innych typu : "odchudzasz się " albo "czego jesteś taka chuda". Ostatnio postanowiłam ,ze wezmę się za siebie i przytyję i na wizażu polecili mi abym piła Nutridrink i piję wieczorem przed snem. Nie wiem czy po tym przytyję ale apetyt się poprawił. A co to jest Peritol??? Pierwszy raz o tym słyszę.
Pozdrawiam i głowa do góry!!!

Bardzo proszę o informację czy udało sie przytyć po tych nutridrinkachpozdr
kika10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 23:59   #347
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Re: Chce przytyć!!!

Cytat:
Napisane przez kika10 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o informację czy udało sie przytyć po tych nutridrinkachpozdr
Ten wątek jest z 2003 roku,więc troche lat mineło.
I raczej się już nie udziela ta wizażanka na wizażu.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 00:08   #348
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Re: Chce przytyć!!!

Chciałam sprawdzić ostatnie logowanie, ale data 1970 mnie przeraziła
Być może ktoś inny stosował tę metodę i udzieli odpowiedzi
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 14:09   #349
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: Jak przytyć???

Uparłam się strasznie i mija trzeci miesiąc jak ćwiczę na siłowni. Dodatkowo piję odżywkę (bleee) przed ćwiczeniami i po. Waga wskazuje o 3 kg więcej więc jakieś postępy są. Nie widać tego po mnie na razie, ale czuję że moje uda i tylek ciut większe są, bo w niektóre spodnie muszę się wbijać, a kozaki trochę mnie w łydkach zaczynają cisnąć. Najważniejsze jest to, że odkąd zaczęłam ćwiczyć czuję się rewelacyjnie, nawet nie przypuszczałam, ze taka silna jestem
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 14:56   #350
suczka29
Raczkowanie
 
Avatar suczka29
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 159
Dot.: Jak przytyć???

Hej! Też mam ten problem z przytyciem mam 20 lat a waże 42kg przy wzroście 160 chciałabym tak przytyć do chociaż 45kg ale nie moge przytyć ani kilograma, od paru lat moja waga stoi w miejscu, a nigdy się nie odchudzałam, jem wszystko pizze, gyroski, slodycze i nic nie daje
suczka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 11:38   #351
hard case
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Chce przytyć!!!

heloł dziewczyny jestem wyleczona!
stary wątek, czy nie, ale ja miałam to samo duuuuużo lat się męczyłam(całe dziecinnstwo praktycznie,a teraz mam 17lat), nierealne mi się wydawało wyjście z tego problemu, a jednak, a jak to zrobiłam? wszystkiego próbowałam, ostatnio pamiętam ciągłe wpuchanie w siebie jedzenia na chama, potem połączyłam to ze sportem, taniec + domowy fitnessik i jakoś drastycznie się też nie powiększyłam, nadal jestem chuda, ale nie aż tak, no nabrałam tych kobiecych kształtów troszeczkę no i wszystko razem spotęgowało efekt, wierzcie mi że czasami brakuje mi tej mojej wyjątkowości, mimo wszelkiego cierpienia jakie było z tym związane (komentarze ludzi itd, wiecie ocb). Trochę jest mi dziwnie, gdy już się aż tak nie wyróżniam, może przez moje zamiłowanie do oryginalności. Ale grunt to pokochać swoje ciało, zaakceptować je, być świadomym swoich atutów, nigdy nie będziemy idealni, wszystko siedzi w naszej głowie, nawet najmniejszy defekt może urosnąć do monstrualnych rozmarów w naszej świadomości, trzeba to okiełznać. Teraz nie wiem kompletnie jak mam reagować na teksty typu "ale Ty szczupła" przyzwyczajona jestem do traktowania tego jako obelgi, a teraz to komplement musicie być wytrwałe przede wszystkim, powodzenia !
hard case jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:50   #352
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Jak przytyć???

dziewczyny poradzcie proszę jak przytyć na twarzy. figurę mam ok nawet pasowało by coś zrzucić: biodra i brzuch ale twarz strasznie chuda. co mam zrobić żeby przytyć tylko na twarzy?
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:18   #353
kiniusia23
Raczkowanie
 
Avatar kiniusia23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
Dot.: Chce przytyć!!!

Cytat:
Napisane przez Tatiana Pokaż wiadomość
Mam 169 cm wzrostu i niestety 47 kg wagi.Zażywałam Peritol,pomogło,przytyłam do 54,5 kg,ale utrzymałam tą wagę zaledwie rok.Czego to ja się juz nie "napiłam'.Ziółka ,ziółeczka,ile kasy poszło na różne medykamenty..Zrobiłam badania.Wszystko ok.Ale może jest jakiś sposób? Pomóżcie!!!
Czesc
Ja mam 168 i waze 51... dolaczam sie do watku, moze razem cos poradzimy
Na mnnie nie zadzialal ani nutridrink, ani mass dla kulturystow
__________________
Opinia jest jak dupa... Każdy ma swoją!

kiniusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:55   #354
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzcie proszę jak przytyć na twarzy. figurę mam ok nawet pasowało by coś zrzucić: biodra i brzuch ale twarz strasznie chuda. co mam zrobić żeby przytyć tylko na twarzy?
Najwyrazniej masz juz taka buzie. Ja jestem chuda, ale na twarzy wygladam normalnie, tak, ze jak ktos widzi moje zdjecie samej twarzy to niepowiedzialby, ze jestem patyczek
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 19:57   #355
sweet butterfly
Przyczajenie
 
Avatar sweet butterfly
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jak przytyć???

Dołączam się dziewczynki do Was z tym samym problemem. Może ktoś nam coś poradzi skutecznego jak w miarę szybko nabrać ciałka żeby nie straszyć w wakacje??
sweet butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:39   #356
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez sweet butterfly Pokaż wiadomość
Dołączam się dziewczynki do Was z tym samym problemem. Może ktoś nam coś poradzi skutecznego jak w miarę szybko nabrać ciałka żeby nie straszyć w wakacje??
Jesc i cwiczyc



Ja sobie to powtarazm od lat i nie skutkuje Zaczelam akceptowac siebie,ale nie ukrywam , ze marzi mi sie takie piekne cialko.Wystarczyloby troszke przytyc
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:04   #357
sweet butterfly
Przyczajenie
 
Avatar sweet butterfly
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Jesc i cwiczyc



Ja sobie to powtarazm od lat i nie skutkuje Zaczelam akceptowac siebie,ale nie ukrywam , ze marzi mi sie takie piekne cialko.Wystarczyloby troszke przytyc
Nio dokladnie:-/ odkąd pamietam byłam chudziną i zdążyłam się przyzwyczaić do tego na ile to możliwe;-).....ale ile bym dała żeby doczekać takiej chwili w sklepie, gdzie zakupy nie będą wiązały się z próba ukrycia tej chudości tylko z przyjemnością
sweet butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:10   #358
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Jak przytyć???

Cytat:
Napisane przez sweet butterfly Pokaż wiadomość
Nio dokladnie:-/ odkąd pamietam byłam chudziną i zdążyłam się przyzwyczaić do tego na ile to możliwe;-).....ale ile bym dała żeby doczekać takiej chwili w sklepie, gdzie zakupy nie będą wiązały się z próba ukrycia tej chudości tylko z przyjemnością

A tam, ja kupuje obcisle ciuchy, rurki, bluzeczki przylegajace do mnie. Mam mi zawsze mowi "jaka ty chuda jestes". No, ale co ja mam ciuchy worki nosic zeby to ukryc ? uwazam ze mam ladna proporcjonalna figure, ale cialka troche wiecej by mi sie przydalo i tyle.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:06   #359
nikusia883
Przyczajenie
 
Avatar nikusia883
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sulechów
Wiadomości: 8
Dot.: Re: Chce przytyć!!!

wejdzcie na forum ktore się nazywa "brak pupy " tam dziewczyna podala przepis na koktail ktory ja pije dopiero 2 dzien a juz widze efekty bo wazylam dwa dni temu 53 kg przy zwroscie 178 a dzisiaj waze 54 moze to niewiele 1 kg wiecej ale to dopiero dwa dni pije


__________________
nikusia883
nikusia883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 16:39   #360
hihra
Przyczajenie
 
Avatar hihra
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: //Kraków//
Wiadomości: 6
Lightbulb Dot.: Jak przytyć???

Dołączam do was moje drogie-też mam niedowagę. Brakuje mi co najmniej 6 kg.
Zapraszam was również na forum poświęcone TYLKO niedowadze i naszym problemom, bo moim zdaniem tematu chudości nie da się objąć w jednym wątku... Na razie się rozwija, ale pamiętajcie, że im więcej nas tym lepiej.
http://www.niedowaga.fora.pl
hihra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.