Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 08:36   #1951
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hejka obcas mały ok. 5 cm jak dobrze pamiętam bo mój narzeczony jest mojego wzrostu. Ale właśnie dzięki obsłudze w ogóle mam obcas bo ja już rozważałam pójście w butach na płaskich a Pan mi doradził że najlepiej obcasik a żeby pana młodego nie przerosnąć to welon nisko upiąć i już
co do kolorów. Tak suknia ecru więc butki też. ja w ogóle pojechałam z kawałkiem materiału. Białe nie mogą być bo będzie efekt brudnej sukni. Ten Pan tam mi tłumaczył ze muszą być ciemniejsze do tego doradził że tak samo z koszulą Pana młodego że garnitur jaki nam się podoba ale koszula ma mieć identyczny kolor co suknia

co do protokołu w usc. Przyszliśmy dokładnie pół roku wcześniej. Uiściliśmy opłatę powiedzieliśmy jaka godzina. Zabrano od nas dowody wypełniono standardowe druczki. Odpowiedzieliśmy na 3 pytania w stylu czy sa jakieś przeszkody żebyśmy wzieli ślub i gotowe.

Bardzo miła Pani była. Mamy się stawić 15 października pół godziny wcześniej i pamiętać o dowodach osobistych
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 15:29   #1952
AgnieszkaI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
ile cm masz obsas?
jestescie juz po spisaniu protokolu przedslubnego?Jak to wyglada?
Trwa to około pół godziny i ksiądz zadaje mnóstwo bzdurnych pytań, zaczynając od zawodu rodziców, przez to kto chciał ślubu, czy jest jakiś przymus, czy w rodzinie były jakieś choroby psychiczne w rodzinie () czy mamy jakieś nałogi, czy nie jesteśmy spokrewnienie etc. W sumie kilka stron A4.

Po spisaniu protokołu my od razu daliśmy na zapowiedzi, ale nie płaciliśmy jeszcze księdzu za sam ślub.

Cytat:
hejka obcas mały ok. 5 cm
Ja mam 2,5 cm, bo narzeczony jest mojego wzrostu

W sklepie na kasztanowej jest duży wybór zarówno w kolorze białym jak i ecru - spokojnie można coś dobrać do sukni.
AgnieszkaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:20   #1953
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaI Pokaż wiadomość
Trwa to około pół godziny i ksiądz zadaje mnóstwo bzdurnych pytań, zaczynając od zawodu rodziców, przez to kto chciał ślubu, czy jest jakiś przymus, czy w rodzinie były jakieś choroby psychiczne w rodzinie () czy mamy jakieś nałogi, czy nie jesteśmy spokrewnienie etc. W sumie kilka stron A4.

Po spisaniu protokołu my od razu daliśmy na zapowiedzi, ale nie płaciliśmy jeszcze księdzu za sam ślub.

Ja mam 2,5 cm, bo narzeczony jest mojego wzrostu

W sklepie na kasztanowej jest duży wybór zarówno w kolorze białym jak i ecru - spokojnie można coś dobrać do sukni.


my jutro wybieramy sie do ksiedza na spisanie protokolu..i sama nie wiem czy od razu dac mu calosc pieniedzy, czy najpierw na zapowiedzi, a potem za slub..
Ja myslalam, ze daje sie raz a porzadnie pieniadze ksiedzu

Ile daje sie na zapowiedzi?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:42   #1954
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

dziewcyzny, bylam dzisiaj na Kasztanowej i obejrzalam butki, ale nie jestem jeszcze zdecydowana na zakup
przymierzylam dwie pary butow okolo 5 cm, ale nie byly zbyt wygodne....
mozecie polecic mi jeszcze jakis inny dobry sklep z butami slubnymi?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 08:41   #1955
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
dziewcyzny, bylam dzisiaj na Kasztanowej i obejrzalam butki, ale nie jestem jeszcze zdecydowana na zakup
przymierzylam dwie pary butow okolo 5 cm, ale nie byly zbyt wygodne....
mozecie polecic mi jeszcze jakis inny dobry sklep z butami slubnymi?
a dlaczego nie były wygodne?? pytam bo ja tam kupiłam dosyć ciasne bo pan mi powiedział że to skóra i się rozbije i nie mogę kupić teraz za luźnych bo mi zlecą i rzeczywiście chodząc pomału po dywanie rozchodziłam je bez najmniejszych problemów ale rozumiem
jeszcze kiedyś ślubne buty widziałam na filipa taki sklep w bramie jak się wchodzi nie wiem jakie opinie tam maja bo o tych sukniach obok to już różności słyszałam...
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 12:18   #1956
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
a dlaczego nie były wygodne?? pytam bo ja tam kupiłam dosyć ciasne bo pan mi powiedział że to skóra i się rozbije i nie mogę kupić teraz za luźnych bo mi zlecą i rzeczywiście chodząc pomału po dywanie rozchodziłam je bez najmniejszych problemów ale rozumiem
jeszcze kiedyś ślubne buty widziałam na filipa taki sklep w bramie jak się wchodzi nie wiem jakie opinie tam maja bo o tych sukniach obok to już różności słyszałam...
no wlasnie te buty troszke byly jakby ciasne i cisnely mnie w dolnej czesci stopy...tez tak mowila mi pani, ze rozbija sie buty...
jeszcze pojde do innych sklepow, bo buty jednak musza byc wygodne - to jest podstawa...

jak ida wam przygotowania? jestescie juz po spisaniu protokolu?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 12:30   #1957
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
a dlaczego nie były wygodne?? pytam bo ja tam kupiłam dosyć ciasne bo pan mi powiedział że to skóra i się rozbije i nie mogę kupić teraz za luźnych bo mi zlecą i rzeczywiście chodząc pomału po dywanie rozchodziłam je bez najmniejszych problemów ale rozumiem
jeszcze kiedyś ślubne buty widziałam na filipa taki sklep w bramie jak się wchodzi nie wiem jakie opinie tam maja bo o tych sukniach obok to już różności słyszałam...
Miałem identyczną sytuację, i nie rozbiły się. Ostatni raz posłuchałem kogoś zawsze kupowałem buty których nie trzeba rozbijać bo mają być wygodne odrazu. Przemęczyłem się całą noc na własnym ślubie - dobrze, że człowiek na nic nie ma czasu bo normalnie na mszy w niedzielę 1h nie byłem w stanie wytrzymać w tych butach.
Dopiero po 2 wizytach u szewca, który rozciągał te buty da się w nich chodzić. Po pierwszej wizycie było dobrze ale choć w nich chodziłem to się zbiegły.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 09:02   #1958
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
no wlasnie te buty troszke byly jakby ciasne i cisnely mnie w dolnej czesci stopy...tez tak mowila mi pani, ze rozbija sie buty...
jeszcze pojde do innych sklepow, bo buty jednak musza byc wygodne - to jest podstawa...

jak ida wam przygotowania? jestescie juz po spisaniu protokolu?
no oczywiście że muszą być wygodne udanego poszukiwania - podobno na filipa tyle że nie wiem gdzie robią buty na zamówienie jakby co popytam koleżankę

przygotowania dobrze, my bierzemy cywilny więc część formalności odpadła.
ale ceny tego wszystkiego to mnie po prostu załamują jak ma napis ślubne to 3 razy tyle kosztuje
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:16   #1959
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Butow jeszcze nie kupilam - nie mialam czasu za nimi biegac Ost. glownie zajmujemy sie zapraszaniem gosci - a to wcale nie jest takie latwe..z kazdym trzeba osobno umawiac sie..jednemu pasuje, drugiemu nie...a czasu coraz mniej
Jesli chodzi o buty slubne - patrzylyscie moze czy jest cos ciekawego w Rylko?

\ACH!, jestesmy juz po spisaniu protokolu u ksiedza uff...nie bylo tak zle jak spodziewalam sie i balam ...
ksiadz zadal nam pytanka - nikogo nie wypraszal itd. poszlo szybko, sprawnie i sympatycznie, ale nerwy zawsze sa...w koncu to jest powazna decyzja na cale zycie

Mam pytanie do Was - ile dajecie do koperty ksiedzu z parafii narzeczonego? tam tez trzeba dac na zapowiedzi itd. My jutro wybieramy sie i nie wiem za bardzo jakie sa stawki
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 14:53   #1960
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Pierwsze słyszę, żeby dawać coś księdzu z parafii w której nie będzie brany ślub. Pieniądze tak - ale za zapowiedzi, ale chyba to już wszystko? Stokrocia jak to było u Ciebie? Ostatecznie dałaś mu kopertę?
W niedziele byłam na tandecie i widziałam kilkanaście par białych ślubnych butków, od 60 zł wzwyż, zarówno na niskim jak i bardzo wysokim obcasie polecam tym, które szukają butów niedrogich bo przypuszczam, że takie w firmowych sklepach mogą kosztować ok 200zł
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 15:55   #1961
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Co do butow to na ul. Dlugiej jest duzy wybor, ale mi zadne do gustu nie przypadly ani zadne wygodnie nie byly, byc moze to wina moich stopek gdyz zadko chodze na obcasach a o tancach to juz niema mowy. Po dlugich poszukiwaniach kupilam butki we wloszech na urlopie ))
Dziewczyny o jakich dodatkach nie mozna zapomniec? podwiazka musi byc, cos niebieskiego, starego, pozyczonego? cos jeszcze?
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 23:21   #1962
betraa
Przyczajenie
 
Avatar betraa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

I wreszcie też ja mogę dołączyć do Waszego zacnego grona przyszłych Panien Młodych! Ślub planujemy w Tyńcu na sierpień 2012, a wesele w hotelu Tynieckim. Mam w związku z tym pytanie do osób, które już miały wesele w tym hotelu lub które coś w tej sprawie wiedzą. Jak Wam się podobało? Bo czytałam niestety różne opinie na ten temat... Przejrzałam też forum, ale ostatnie opinie są z 2008r. Może ktoś ma nowsze informacje? Będę wdzięczna
betraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 14:29   #1963
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Niestety nie pomogę Ci własną opinią czy doświadczeniami, mogę jedynie napisać, że braliśmy ten lokal pod uwagę kiedy na początku 2010 wybieraliśmy salę weselną. Hotel ma ładne wnętrza, można pomysłowo rozdzielić część "do konsumpcji" od części "do tańczenia" , menu weselne wychodziło ok.180zł/osobę czyli dokładnie tyle ile w innych oglądanych miejscach, wyglądało dosć dobrze, aczkolwiek spotkałam się z opiniami w internecie, że jest trochę mało na zimnej płycie. Podsumowując miejsce wydaje się niezłe, aczkolwiek nie zachwyca niczym szczególnym,wyjątkowym.

Ja z kolei mam pytanie do Krakowianek- czy możecie polecić mi sklep w Krakowie, w którym tanio kupię kotylioniki dla gości ew. inne dekoracje weselne i znajdowałby się gdzieś w okolicach- Centrum, Olsza, ew. Dębniki, Ruczaj?
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:22   #1964
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę, żeby dawać coś księdzu z parafii w której nie będzie brany ślub. Pieniądze tak - ale za zapowiedzi, ale chyba to już wszystko? Stokrocia jak to było u Ciebie? Ostatecznie dałaś mu kopertę?
W niedziele byłam na tandecie i widziałam kilkanaście par białych ślubnych butków, od 60 zł wzwyż, zarówno na niskim jak i bardzo wysokim obcasie polecam tym, które szukają butów niedrogich bo przypuszczam, że takie w firmowych sklepach mogą kosztować ok 200zł
tak ostatecznie dalismy pieniadze za zapowiedzi do parafi mojego narzeczonego

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Dziewczyny, gdzie najlepiej w Krakowie zamowic obraczki? bardzo prosze o polecenia dobrego jubilera
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:36   #1965
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
tak ostatecznie dalismy pieniadze za zapowiedzi do parafi mojego narzeczonego

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Dziewczyny, gdzie najlepiej w Krakowie zamowic obraczki? bardzo prosze o polecenia dobrego jubilera
My zamawialismy obraczki u zlotnika na ul.Golebiej (przecznica od ul.Brackiej) Bardzo ladnie wykonane i w przystepnych cenach. Poza tym duzy wybor lecz mozna tez przyniesc wlasny wzor obraczek

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytanie: Ile dawalyscie w kosciele za slub. Slub mamy w Mogile, a uregulowac finanse mamy tydzien przed slubiem i niema zielonego pojecia ile wypada dac???? :-(
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:38   #1966
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
My zamawialismy obraczki u zlotnika na ul.Golebiej (przecznica od ul.Brackiej) Bardzo ladnie wykonane i w przystepnych cenach. Poza tym duzy wybor lecz mozna tez przyniesc wlasny wzor obraczek

na Golebiej? mi centrum zawsze kojarzy sie z wysokimi cenami zdradzisz ile zaplaciliscie? my mamy swoje zloto..zalezy nam na klasycznym wzorze bez jakichs udziwnien

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
My zamawialismy obraczki u zlotnika na ul.Golebiej (przecznica od ul.Brackiej) Bardzo ladnie wykonane i w przystepnych cenach. Poza tym duzy wybor lecz mozna tez przyniesc wlasny wzor obraczek

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytanie: Ile dawalyscie w kosciele za slub. Slub mamy w Mogile, a uregulowac finanse mamy tydzien przed slubiem i niema zielonego pojecia ile wypada dac???? :-(
ile dni czekaliscie na zrobienie obraczek?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 07:26   #1967
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My obrączki będziemy zamawiać na Bieńczyckim placu targowym. Chcemy jak najbardziej klasyczne obrączki, a z tego co zdąrzyłam się dowiedzieć tam ceny dwóch obrączek wahają się w okolicach 1 tys - 1.5 tys. i można przynieść katalog np apartu i mieć zrobioną kopię za dużo mniejsze pieniądze oddają gotowe obrączki po miesiącu.

Vilema - nasz czadowy ksiądz ma swój własny cennik i zgarnia 800 zł za ślub + 200 zł za organistkę + 50 zł za panią sprzątającą + 50 zł za kościelnego + 50 zł na coś co aktualnie jest mu potrzebne do kościoła. Np 2 lata temu od każdej pary biorącej ślub brał po 50 zł na dzwony do kościoła a w tym roku miesiąc temu od sąsiada też zażyczył sobie dodatkowych 50 zł, ale nie wiem na co

Askatasuna - wszystko można nabyć na giełdzie kwiatowej, jest tam dużo takich sklepików zaopatrzonych w mase pierdół i pierdółek związanych ze ślubem

Betraa witamy ja również biorę ślub w sierpniu 2012
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 17:10   #1968
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My tez mielismy troche wlasnego zlota i dokupowalismy troche bialego na pasek po srodku obraczek i za dwie obraczki zaplacilismy 250zl !!! Gotowe byly tygodniu. Wiec centrum wbrew pozorom wcale drogie nie jest a w dodatku robia bardzo szybko !!!

Grzesiowa: To mnie troche zszokowalas tymi kwotami za kosciol :-( tz liczylam na jakies 800zl ale razem z organista i kwiatami a teraz to az sie boje !!!!
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 17:14   #1969
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
My tez mielismy troche wlasnego zlota i dokupowalismy troche bialego na pasek po srodku obraczek i za dwie obraczki zaplacilismy 250zl !!! Gotowe byly tygodniu. Wiec centrum wbrew pozorom wcale drogie nie jest a w dodatku robia bardzo szybko !!!

Grzesiowa: To mnie troche zszokowalas tymi kwotami za kosciol :-( tz liczylam na jakies 800zl ale razem z organista i kwiatami a teraz to az sie boje !!!!
to nie placiliscie tak drogo zaskoczoan jestem

czy mozesz podac mi namiar do tego jubilera - moze strone www? chetnie obejrzalabym przyklady obraczek

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
My tez mielismy troche wlasnego zlota i dokupowalismy troche bialego na pasek po srodku obraczek i za dwie obraczki zaplacilismy 250zl !!! Gotowe byly tygodniu. Wiec centrum wbrew pozorom wcale drogie nie jest a w dodatku robia bardzo szybko !!!

Grzesiowa: To mnie troche zszokowalas tymi kwotami za kosciol :-( tz liczylam na jakies 800zl ale razem z organista i kwiatami a teraz to az sie boje !!!!
vilema - kiedy macie slub? co macie juz gotowe i co jeszcze do zorbienia?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 21:03   #1970
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Strony internetowej to oni niestety nie maja a dokladny adres to Ul.Golebia 10.
Slub mamy 20.08 czyli jeszcze 19 dni ufff. Nam ksiadz kazal zglosic sie tydzien przed slubem zeby dopiac wszystko na ostatni guzik i uregulowac platnosci, jestem ciekawa ile nam krzyknie ;-(((((
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:13   #1971
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
Strony internetowej to oni niestety nie maja a dokladny adres to Ul.Golebia 10.
Slub mamy 20.08 czyli jeszcze 19 dni ufff. Nam ksiadz kazal zglosic sie tydzien przed slubem zeby dopiac wszystko na ostatni guzik i uregulowac platnosci, jestem ciekawa ile nam krzyknie ;-(((((
ooo to juz niedlugo
mamy mamy 24 wrzesnia....stresuje sie troche...
duzo bedziecie miec gosci na weselu?
ksiedzem nie przejmuj sie...podobno przeciez jest co laska
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 08:35   #1972
Mariam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 152
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

ciekawe obrączki robi przy Sławkowskiej p. Bielak, chociaż nie tak tanio jak na Gołębiej ,
Mariam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 12:58   #1973
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze, że to JUŻ ! Stokrocia, Vilema gdzie będziecie się bawić? W Krakowie czy w okolicach?
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:02   #1974
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze, że to JUŻ ! Stokrocia, Vilema gdzie będziecie się bawić? W Krakowie czy w okolicach?
Slub mamy w Mogile, wiec szukalismy czegos w okolicy tak by nie jechac przez caly Krakow i tak nam wyszlo ze bawic sie bedziemy w Kocmyrzowie w restauracji "Cekierowka", lokal caly w drewnie, wlasnie taki jak chcielismy , mam nadzieje ze sie nie zawiode
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:22   #1975
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
My zamawialismy obraczki u zlotnika na ul.Golebiej (przecznica od ul.Brackiej) Bardzo ladnie wykonane i w przystepnych cenach. Poza tym duzy wybor lecz mozna tez przyniesc wlasny wzor obraczek
Również tam zamówiliśmy obrączki, nie mając własnego złota zapłaciliśmy chyba niecałe 700zł za dwie, klasyczne o grubości 4, z grawerem. obrączki robione "na miarę" odebraliśmy do 2 tygodni od złożenia zamówienia.
Polecam miejsce, bo mają duży wybór biżuterii i obrączek, bardzo miłą, fachową i rzetelną obsługę- przed obrączkami mój TŻ załatwiał tam z pierścionkiem zaręczynowym(), a wcześniej moi rodzice kupowali tam rożne małe drobiazgi na prezent, lub naprawiali łańcuszki itp.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 02:02   #1976
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Również tam zamówiliśmy obrączki, nie mając własnego złota zapłaciliśmy chyba niecałe 700zł za dwie, klasyczne o grubości 4, z grawerem. obrączki robione "na miarę" odebraliśmy do 2 tygodni od złożenia zamówienia.
Polecam miejsce, bo mają duży wybór biżuterii i obrączek, bardzo miłą, fachową i rzetelną obsługę- przed obrączkami mój TŻ załatwiał tam z pierścionkiem zaręczynowym(), a wcześniej moi rodzice kupowali tam rożne małe drobiazgi na prezent, lub naprawiali łańcuszki itp.
My też tam Przeszłam wszystkie ulice blisko rynku w poszukiwaniu obrączek i wszędzie ceny wahały się w okolicach 200zł za gram. A tam Pan zrobił za 135 zł za gram, więc jakby nie było różnica bardzo duża. Również polecam ten zakład
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:59   #1977
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
Slub mamy w Mogile, wiec szukalismy czegos w okolicy tak by nie jechac przez caly Krakow i tak nam wyszlo ze bawic sie bedziemy w Kocmyrzowie w restauracji "Cekierowka", lokal caly w drewnie, wlasnie taki jak chcielismy , mam nadzieje ze sie nie zawiode

Oj Cekierówka mi się marzyła, bo to piękny i nowy lokal ale niestety cena nas odstraszyła Zazdroszczę więc bardzo miejsca Wszystko będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli!
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:37   #1978
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

dziewczyny a gdzie zamawiacie auto do slubu?
i wiecie gdzie mozna kupic baloniki na ubranie bramy?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 08:12   #1979
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
dziewczyny a gdzie zamawiacie auto do slubu?
i wiecie gdzie mozna kupic baloniki na ubranie bramy?
Stokrocia my jeszcze nie zamawialiśmy, ale na gumtree Krakowskim, w zakładce "usługi ślubne" reklamuje się dużo osób z podkreślonym "TANIO". Mojemu G. zamarzyła się Warszawa (dokładnie ta: http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAdLar...AdId=302694475 )

napisałam do tego pana i naliczył mi za całą usługę ok 750zł! powiedzcie mi; czy to norma? czy tylko mi się wydaje, że ta cena jest kosmiczna?

Baloniki można kupić na giełdzie kwiatowej, tam jest ogrom sklepików z rzeczami do ślubu. Chyba już o tej giełdzie tu kiedyś pisałam
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 08:19   #1980
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My na pewno bedziemy chciecli tanio zaplacic za pojazd 750 zł nie dalabym, wolalabym przeznaczyc takie pieniadze na inne wydatki slubne
Dziekuje za odpowiedz Grzesiowa

Co do balonikow, to moze w jakims papierniczym sklepie sie kupi?
Dzisiaj sprobujemy wybrac obraczki, takze powiem wam co i jak
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.