Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 13:08   #1861
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A ja sie wczoraj zastanawiałam nad specyfikiem do prostowania włosów Profi Silk w białym opakowaniu kosztowało ok 20zł. Jest tez cała seria kosmetykow z tej firmy. Na KWC jest oceniony tylko jeden produkt Profi Silk(maska do włosów) no i nie wiem czy sie opłaca kupic...
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 18:18   #1862
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dziewczyny, co sie dzieje????
jakis miesiac temu kupilam absoluta (szampon i odzywke). po drugim uzyciu drastycznie duzo wlosow mi wypadlo podczas mycia, a potem podczas rozczesywania rozczesuje wlosy grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach (czy jak to tam nazwac ) i do tej pory zdarzalo sie, ze zostawalo na nim jakies 5 wlosow moze, ale nie az tyle, jak po absolucie!

jestem przerazona. co o tym myslec? wina absoluta czy jakichs innych czynnikow?
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:32   #1863
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
dziewczyny, co sie dzieje????
jakis miesiac temu kupilam absoluta (szampon i odzywke).
a tak ogólnie to ja się odżywka Absoluta spisuje?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 06:13   #1864
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
A ja sie wczoraj zastanawiałam nad specyfikiem do prostowania włosów Profi Silk w białym opakowaniu kosztowało ok 20zł. Jest tez cała seria kosmetykow z tej firmy. Na KWC jest oceniony tylko jeden produkt Profi Silk(maska do włosów) no i nie wiem czy sie opłaca kupic...
upup
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 06:58   #1865
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Dolly Pokaż wiadomość
ja kupiłam wczoraj odżywke w sprayu BC nawilżającą i serum na końcówki Wella ENDS EXPRESS
Ta BC w sprayu jest naprawdę super!! Na pewno kupię nastepną, jak mi się skończy
Tak przy okazji chciałam dodać, że używam właśnie Placentę Kallosa i jest dla mnie lepsza niż Semi di Lino
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 08:13   #1866
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
dziewczyny, co sie dzieje????
jakis miesiac temu kupilam absoluta (szampon i odzywke). po drugim uzyciu drastycznie duzo wlosow mi wypadlo podczas mycia, a potem podczas rozczesywania rozczesuje wlosy grzebieniem o szeroko rozstawionych zebach (czy jak to tam nazwac ) i do tej pory zdarzalo sie, ze zostawalo na nim jakies 5 wlosow moze, ale nie az tyle, jak po absolucie!

jestem przerazona. co o tym myslec? wina absoluta czy jakichs innych czynnikow?
Na PEWNO nie jest to od szamponu-żaden specyfik do włosów nie powoduje wypadania po kilku użyciach.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 11:14   #1867
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Na PEWNO nie jest to od szamponu-żaden specyfik do włosów nie powoduje wypadania po kilku użyciach.

Oj baaaardzo ale to bardzo się nie zgodzę - sa szampony które potrafia silnie podraznic skore głowy: efektem moze być lupież, świąd albo wypadanie włosów. Szampon ma bardzo duże znaczenie dla kondycji włosów a skóry głowy przede wszystkim i wcale nie ma reguły że trzeba tu zużyc cała butle specyfiku.
Podobnie jak niekorzystnie działające szampony są też i takie które potrafia bardzo szybko zadziałac na odwrotnej zasadzie czyli leczniczo - po 1-2 użyciach(i tylko pro forma dodam iż pisze z autopsji )

Lilithin:
Ja bym radzila zmienic na inny najlepiej apteczny, łagodzacy i zobaczyć czy nie man poprawy - to ostatecznie rozstrzygnie jak w Twoim przypadku działa Absolut na skóre głowy. Dziwie się wrecz ze jescze tego nie zrobiłaś Ja po niemiłych przygodach z Alfaparfem m.in szamponem ktory tylko doprowadza wlosy do głebokiej ruiny nauczyłam się obecnie w razie najmniejszych zastrzeżeń wymieniać szybko kosmetyki do wlosów. Zauważyłam tez ze profesjonalna pielegnacja to czasem a z nazbyt silnie, wręcz agresywnie działajace produkty !! Czesto nie przyjazdne skórze głowy właśnie.
Oczywiście przyczyny mogą być także inne - chociażby na jesieni zwykle wypadają nam nadliczbowo włosy i jest to zupełnie normalne - a skończywszy na poważnych problemach hormonalnych. Jednak radziłabym najpierw zacząć od zmiany kosmetyków pielegnacyjnych do włosów i zobaczyć czy nie ma poprawy.
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 12:16   #1868
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Owszem, podrażniać/przesuszyć może, ale w żadnym wypadku powodować wypadania włosów...
Owszem-leczniczo-po 1 użyciu-spec. przeciwlupieżowe dzialające na zewnątrz.
Cebulka włosa siedząca wewnarz nie reaguje szybko na dzialanie zewnetrzene/wewnetrzne, jedynie lodyga wlosa, czyli jego martwa część może się przesuszyć/odżywic od dzialania zewnętrznego.

Wklejam to, co napisałam komuś gdzieś wyżej-i zaręczam że sama tego nie wymyśliłam...
Wypadanie włosów jest odbiciem tego, co miało miejsce w Twoim życiu jakiś czas temu-bo włosy dopiero po 4-5 miesiącach reagują na stres, awitaminozę, zmiany hormonalne itp. Czyli jeśli w Twoim życiu/zdrowiu zachodzą jakieś zmiany, na dobre lub na złe, włosy odczują to dopiero po tym czasie. To samo jest z suplementacją tabletek-nie można się zniechęcać po miesiącu, bo nie ma bata-miesiąc to śmiesznie krotki okres aby mówić o skuteczności kuracji. Trzymam kciuki
Acha, ze swojej strony polecam tabletki Priorin-są one dostępne bez recepty w niemieckich aptekach. www.priorin.de drogie, ale warto kupić, ja brałam je kiedyś przez rok i włosy były jak po potężnej dawce energii. Te tabletki zawierają wszystko tylko dla potrzeb włosa.

Leeloo:
Edit: właśnie zauwazyłam Twoją wypowiedź w innym wątku:
"Producent zaleca niby 6 miesiecy ale to dla mnie lekkie przegięcie - kazda suplementacje przerywam po 3 miesiacach na jakiś czas tudzież zmieniam suplement. Jeśli specyfik jest w porządku efekty widac z reguły średnio po 4-6 tygodniach." - wg. mnie :BŁĄD i bzdura/kompletna negacja badań naukowych i zaleceń dermatologów (bez obrazy)...
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 12:33   #1869
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Sylwia czy mozesz napisac coś o tych tabletkach? z moim niemieckim słabo

A co do wypadania - nie twierdze ze cos wymyslasz , ja pisze tylko o sobie Polecam zmiane szamponu - to na dzień dobry to póki co najprostsza alternatywa. Od siebie polecam Revalid - mi i mojej znajomej po 1 doslownie użyciu mniej wlosow wypadało - wiem ze brzmi niewiarygodnie nawet jak dla mnie Obecnie po niecałym miesiącu nie dosc ze przeszlo jesienne wypadanie włosow to na szczotce zaledwie pare wlosków zostaje - sporo mniej niż zwyczajowo. Ewentualnie Fitomed - stosowałam go jako kuracje leczniczo-lagodząca po Alfaparfie (swoja droga wtedy też mi włosy zaczely lecic nieźle) - szybko uporal sie z podrażnieniem skóry i po jakims czasie wlosy tez mniej wypadały.
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 12:35   #1870
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Pewnie, szampon warto zmienić zawsze -nie zaszkodzi
Nie wiem co pisac o Priorinie wiecej, wiem tylko ze zawiera tylko to, czego potrzebuja włosy, sklad jest nakierunkowany tylko na nie. Sklad jest na stronie, jest w uniwersalnym jezyku medycznym
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 12:42   #1871
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ok , tu znalazłam cos po angielsku
http://www.getpharma.com/it/productd...link=pharmacy#

(cena szok)
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 12:44   #1872
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ale to jakiś nieco inny, bo też do paznokci.
Ja radzę ten tylko na włosy
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 12:48   #1873
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

http://www.dooyoo.de/diaetetika/prio...apseln-120-st/ ten
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 12:52   #1874
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a cos znalazlam i cena jakby przyjazna bardziej

http://216.92.91.60/cgi-bin/shop/ec_...=2&idp=7&lan=e

Tak sowja droga chciałam zamówic do włsów Merz Sprzial Aktiv Haar -przyspieszający porost włosów. W sumie nie zamawilam jeszcze z zagranicznych aptek, moze ktos mi cos podwoie? ;/
Pisałam do polskiego dystrybutora , kiedy zostana sprowadzone na polski rynek ijesli w ogóle ale zostałam zwyczjanie olana - odpowiedzi brak Az mnie kusi zeby napisac o tym do niemieckiego producenta bo marke lubie ale cos takiego mnie zniechęca. Inni raczą jakos odpisywac
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 18:36   #1875
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

mi revalid nie pomógł, moja tesciowa też po nim nie zauważyła najmniejszej poprawy, za to świetnie sprawdza sie u nas Silica - trzeba po prostu próbować, bo nie wszystkie preparaty służą w takim samym stopniu, musisz je dopasowac do siebie choc to bywa zmudne, kosztowne i często bardzo frustrujące
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 19:09   #1876
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

sylwia.gda i leeloo wielkie dzieki za rady
absolut odstawilam na kilka myc na rzecz gliss kura. myslalam, ze skoro tak nagle zaczely wypadac, to rownie nagle przestana. jednak tak sie nie stalo i stosuje te szampony zamiennie. wybiore sie po jakis apteczny, tyle, ze nie wiem co mi wcisna farmaceutki, bo jestem w anglii i obawiam sei, ze revalidu i fitomedu moze tu nie byc.

tripka, odzywka ma inna konsystencje niz drogeryjne, jest jakby tlusta i bardzow ydajna, wystarczy naprawde niewiele, aby pokryc nia cale wlosy. wlosy sa gladkie i sie latwo rozczesuja, to tyle. niestety po akcji z wypadaniem wlosow trudno mi ja dokaldniej opisac.
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 22:22   #1877
skorpionica999
Przyczajenie
 
Avatar skorpionica999
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam. Moim problemem sa baardzo zniszczone włosy. Oczywiście sama sobie zawiniłam-rozjasnianie, przyciemnianie, doczepianie 2-rotnie, do tego mam naturalnie lekko krecone włosy (końcowki) wiec bez prostownicy wygl.jak siano, a balejazu w ogóle nie widac. Używałam już chyba wszystkiego- od olejku rycynowego, przez wax, art.z salonu fryzjerskiego-min. Kerastase, Loreal, Kadus, ampułki i wiele innych drogich specyfikow (choc mysle, ze dzieki nie mam jeszcze włosy na głowie ). Zastanawiam sie nad placentą, no i może wiecie cos o trwałym wyprostowaniu włosow...?
skorpionica999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 10:08   #1878
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
mi revalid nie pomógł, moja tesciowa też po nim nie zauważyła najmniejszej poprawy, za to świetnie sprawdza sie u nas Silica - trzeba po prostu próbować, bo nie wszystkie preparaty służą w takim samym stopniu, musisz je dopasowac do siebie choc to bywa zmudne, kosztowne i często bardzo frustrujące
No troche dziwne właśnie - nie da się jednoznacznie czegoś polecic

Ja zachwycam sie Revalidem , Silica i Merz Speezial

Vitapil już dla mnie średni , już fioletowy Skrzyp Polny z Witaminami jest już lepszy
wogóle nie działa Skrzypowita i Skrzyp Olimpu.
Polecam też na spręzystośc skórny i włosów tran - rewelacja no i zażwymam również Kelp (preparat z alg zaw. jod) najlepszy dla mnie jest z Now Foods - super samopoczucie , reguluje praktycznie caly organizm -podobnie jak tran
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 10:41   #1879
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja do pielęgnacji włosów używam tylko profesjonalnych kosmetyków.Mimo tego że eksperymentuję z włosami,często je rozjaśniam i zmieniam kolor to nie mam zniszczonych.A oto lista moich kosmetyków:
Szampon do włosów farbowanych i zniszczonych- ELGON, maska Placenta-KALLOS,jedwab Silk Therapy i Chi Silk Infusion- FAROUK,Silk Strate-FAROUK praparat do wygładzania i prostowania włosów,chroni przed wysoką temperaturą, płyn BABYLISS-chroni włosy przed wysoką temperaturą.Poza tym 1xw miesiącu zabieg Biocoral-HANTESIS- odnowa biologiczna włosów+sauna na włosy.
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 13:12   #1880
Scarlett22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: miasta
Wiadomości: 4
Red face Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Wszystkie kosmetyki Farouk z jedwabiem są świetne, nie używam (choć do pewnego czasu używałam ) szamponów L'oreala bo, mimo że z poczatku włosy wydaja sie być po nich świetne to potem je niszczy. Za dużo chemii , no i L'oreal testuje na zwierzętach czym mnie do siebie zraził.
Scarlett22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 17:00   #1881
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
A ja sie wczoraj zastanawiałam nad specyfikiem do prostowania włosów Profi Silk w białym opakowaniu kosztowało ok 20zł. Jest tez cała seria kosmetykow z tej firmy. Na KWC jest oceniony tylko jeden produkt Profi Silk(maska do włosów) no i nie wiem czy sie opłaca kupic...
Nie wiem, czy problem jeszcze jest aktualny, ale moja szwagierka kupiła i stosuje ten produkt i jest bardzo zadowolona. Włosy są błyszczące, lekko usztywnione i takie sypkie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 20:14   #1882
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Postanowiłam się do Was przyłączyć - do walki o zdrowe i piękne włosy Ostatnio moje włosy z dnia na dzień są coraz rzadsze

Zaopatrzyłam się w szampon garniera rewitalizujący i odżywkę waxa. Łykam też dromin z pokrzywą. Mam nadzieje, że przyniesie to jakieś efekty

Mam pytanie do osób stosujących szampon garniera. Czy można nim myć głowę codziennie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 21:40   #1883
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy problem jeszcze jest aktualny, ale moja szwagierka kupiła i stosuje ten produkt i jest bardzo zadowolona. Włosy są błyszczące, lekko usztywnione i takie sypkie.
oczywiście że aktualny chyba sie na niego zdecyduje po twojej wypowiedzi i po tym co usłyszałam w sklepie bo przypadkowa pani akurat fryzjerka mi powiedziala conieco na jego temat jak tylko bedzie przypływ pieniedzy to ide go kupic
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 08:40   #1884
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ponawiam pytanie

Czy można stosować ten szampon bez obaw nawet codziennie: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4101
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 09:13   #1885
kinga75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam wszystkie wizazanki Dziś się zarejestrowałam na portalu wizaż. Jak zauważyłam wiele piszecie to o kosmetykach do włosów. Ja kupuję je na allegro dość często , mam dużą rodzinkę i sama lubię mieć piękne włosy. Na allegro są po prostu duzo tańsze. Kiedyś kupowałam u pana o niku jacekflaszeczka ale przesyłki dochodziły po ok 2 tygodniach. Od paru miesiacy kupuję u Pani o niku loreal-pl i jestem bardzo zadowolona. Szybka przesyłka a kosmetyki w 100% orginalne i duzo tańsze. Jestem bardzo zadowolona z serii lumino contrast do wlosów z pasemkami. Mam szampon i maskę - do moich włosów są naprawdę OK. POZDRAWIAM
kinga75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 09:57   #1886
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie

Czy można stosować ten szampon bez obaw nawet codziennie: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4101
Mysle, ze mozesz stosowac ten szampon codziennie, neril trzeba stosowac minimum trzy razy w tygodniu. Tylko nie wiem czy bedzie taka potzreba, aby stoswac go codziennie, poniewaz on dosc mocno wysusza wlosy i przestaja sie przetluszczac.
Pozdrawiam.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 14:26   #1887
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez kasienka2883 Pokaż wiadomość
Mysle, ze mozesz stosowac ten szampon codziennie, neril trzeba stosowac minimum trzy razy w tygodniu. Tylko nie wiem czy bedzie taka potzreba, aby stoswac go codziennie, poniewaz on dosc mocno wysusza wlosy i przestaja sie przetluszczac.
Pozdrawiam.
Dzięki Mi się bardzo przetłuszczają włosy i zawsze codziennie je myłam. Szampon już dwa razy stosowałam i narazie w sumie trudno mi ocenić czy mniej mi się czupryna przetłuszcza. Zapach ma niesamowity. Chyba zacznę go nakładać na głowe ze spinaczem na nosie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 17:03   #1888
kinga75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez skorpionica999 Pokaż wiadomość
Witam. Moim problemem sa baardzo zniszczone włosy. Oczywiście sama sobie zawiniłam-rozjasnianie, przyciemnianie, doczepianie 2-rotnie, do tego mam naturalnie lekko krecone włosy (końcowki) wiec bez prostownicy wygl.jak siano, a balejazu w ogóle nie widac. Używałam już chyba wszystkiego- od olejku rycynowego, przez wax, art.z salonu fryzjerskiego-min. Kerastase, Loreal, Kadus, ampułki i wiele innych drogich specyfikow (choc mysle, ze dzieki nie mam jeszcze włosy na głowie ). Zastanawiam sie nad placentą, no i może wiecie cos o trwałym wyprostowaniu włosow...?
W salonach do trwałego prostowania wlosów stosują preparat X-TENSO Myslę , ze jest dostępny w hurtowniach fryzjerskich jak i zapewne na aukcjach. Musisz wpisać w wyszukiwarce portali aukcyjnych. Działa on podobnie jak trwała tylko w drugą stronę - prostuje włosy na wiele tygodni. Kiedyś stosowała go moja przyjaciółka.
kinga75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 17:16   #1889
kinga75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
oj coś wątek ostatnio mało popularny...a to mój ulubiony!!! teraz znów zaczynam walke o piękne włosy,bo niedawno znów pomęczyłam je rozjaśnianiem(pasemka) -przez co plączą się jak niewiem,bardzo trudno je rozczesać..
i tu mam odrazu pytanko do dziewczyn które stosowały ODŻYWKĘ Absolut Repair? czy jest dobra?ułatwia rozczesywanie?
Od kilku miesięcy stosuje ją moja mama a czasami mi też wpadnie w rece jesteśmy naprawdę zadowolone , bardzo dobrze nawilża i regeneruje jej włosy. Ja teraz stosuję inną bo mam na włosach pasemka - lumino contrast loreala
kinga75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 18:02   #1890
kinga75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Dolly Pokaż wiadomość
ja jakoś nie polubiłam Matrixa...


czy picie pokrzywy dobrze wpływa na stan włosów czy może mi się to ubzdurało?
Ja nie stosowałam MATRIXA ale kiedyś byłam w salonie LAURENT w Lublinie i kiedy fryzjerka robiła mi fryzurkę niechcący usłyszałam rozmowę przedatawiciela LOREALA z szefową salonu na temat porównania kosmetyków loreal profesionel i matrixa. Jak sama zauważyłam też kiedyś na aukcjach internetowych często sprzedawcy uzywają zwrtu l'oreal matrix co sugeruje ze są to kosmetyki loreal. Przestawiciel tez mówił ze to nadużycie . Loreal jest przedatawicielem na Polskę tej firmy jak i innych jak chocby vichy , a chyba nikt nie powie ze to jest loreal. Podobno są duze słabsze jakościowo......i tańsze czego ja osobiście zwłaszcza co do ceny nie zauważyłam . Ceny są wręcz porównywalne. Więc albo w sieci loreal jest tani albo matrix drogi. Ciekawe !!!
kinga75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.