Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 12:29   #2071
kika01
Raczkowanie
 
Avatar kika01
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez aleksmaslanka Pokaż wiadomość
myśle, ze bukiet Twojej koleżanki nie wymaga komantarza, widać że padła ofiarą nieprofesjonalistki. Odnośnie Twojej wypowiedzi, to nie oskarżam Cię o nic. Istotnie, bukiety są ładne i zapewne wytrzymałe jak twierdzisz. Ale przeczytaj sobie Twoją wypowiedź, wygląda nieco jak reklama, albo tylko ja tak pomyslalam. Chodziło mi o to że nie tylko jedna pani robi ładne i solidne bukiety. Za pomyłkę przepraszam, buziak na zgodę
Jesli tak wyszlo to sorry nie o to mi chodzilo, ednak akurt takie mialam porownanie i szczerze moge polecic choc istotnie na pewno nie jest jedyna solidna osoba! Ale po to jest to forum zeby sobie pomagac i zasiegnac opinii u innych osob, ktore maja juz sprawdzone miejsca i godne polecenia!
Nie gniewam sie oczywiscie!
kika01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 13:39   #2072
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Szukam sprawdzonej czyli dobrej wizażystki na ślub z Krakowa lub okolic (w stronę Katowic).

Niestety nie znam żadnej, a w ciemno to trochę ryzyko.

Poeci ktoś?

Okazało się że wybrana przeze mnie w ten sam dzień ma własny ślub.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:45   #2073
aleksmaslanka
Raczkowanie
 
Avatar aleksmaslanka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 379
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kika01 Pokaż wiadomość
Jesli tak wyszlo to sorry nie o to mi chodzilo, ednak akurt takie mialam porownanie i szczerze moge polecic choc istotnie na pewno nie jest jedyna solidna osoba! Ale po to jest to forum zeby sobie pomagac i zasiegnac opinii u innych osob, ktore maja juz sprawdzone miejsca i godne polecenia!
Nie gniewam sie oczywiscie!

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Szukam sprawdzonej czyli dobrej wizażystki na ślub z Krakowa lub okolic (w stronę Katowic).

Niestety nie znam żadnej, a w ciemno to trochę ryzyko.

Poeci ktoś?

Okazało się że wybrana przeze mnie w ten sam dzień ma własny ślub.
Niestety nie znam nikogo takiego. Sama mam zawsze problem bo muszę sie sama poprawić po wizazystce na kazdą okazję. A ślub to duże ryzyko ;/ Mysle że najlepiej próbować umiejetności wizazystek przy okazji sylwestra, czyjegos wesela... wtedy wyjdzie drożej niż normalnie ale makijaż sie nie zmarnuje ja tak bede robić równiez z fryzjerem ifryzurą ślubną
aleksmaslanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 14:08   #2074
JoJo_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cześć dziewczyny !!
Też dołączam do przygotowujących się krakowskich panien młodych. Póki co wszystkie załatwiania przede mną ale mam nadzieje że wszystko pójdzie szybko i sprawnie
JoJo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 19:05   #2075
Rapi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 77
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witaj

w razie wątpliwości pytaj, może coś pomożemy .
Rapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 08:55   #2076
fct
Raczkowanie
 
Avatar fct
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 43
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez JoJo_86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !!
Też dołączam do przygotowujących się krakowskich panien młodych. Póki co wszystkie załatwiania przede mną ale mam nadzieje że wszystko pójdzie szybko i sprawnie

Cześć
Miło widzieć kolejną osobę w tym gronie
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem.. Najważniejsze jest niewidoczne do oczu..
fct jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:48   #2077
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

witamy witamy
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 10:33   #2078
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Czesc dziewczyny czy jestescie juz po zakupie alkoholu? Gdzie w Krakowie i okolicach mozna najtaniej zrobic zakupy alkoholowie w duzych ilosciach?
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 13:14   #2079
little leaf
Raczkowanie
 
Avatar little leaf
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zaczarowany Ogród
Wiadomości: 27
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

ladystar- jeśli możesz, to proszę wyślij mi namiary na dj. Naprawdę są godni polecenia ?
little leaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 14:01   #2080
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez little leaf Pokaż wiadomość
ladystar- jeśli możesz, to proszę wyślij mi namiary na dj. Naprawdę są godni polecenia ?
Mnie sie podobalo sa elastyczni i dostosowuja muzyke do wymagan i rodzaju gosci. Bawilismy sie swietnie, wiec ze swojej strony polecam
Namiary poszly na prv
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 07:27   #2081
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny czy jestescie juz po zakupie alkoholu? Gdzie w Krakowie i okolicach mozna najtaniej zrobic zakupy alkoholowie w duzych ilosciach?

podpinam się pod to pytanie
ps. mój brat się żeni w sierpniu i kiedy jest najlepszy czas na promocje oraz kupno alkoholu ?
__________________
Sydziuchna
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 20:48   #2082
aleksmaslanka
Raczkowanie
 
Avatar aleksmaslanka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 379
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

mój tata kupował juz jakis alkohol w hurtowni pod krakowem.
jest mozliwość kupna po cenach hurtowych i ewentualnego zwrtotu jesli ktoś chce na 90% . To jest hurtownia bodajże alti ( tak, tego alti którego są sklepy delikatesowe - brata Gibały podobno). Ta hurtownia w której mój tata kupował jest chyba w Słomnikach albo w Michałowicach - sprawdze to. Możliwe ze jest tez w Krakowie.
aleksmaslanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:48   #2083
olivca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Szukam sprawdzonej czyli dobrej wizażystki na ślub z Krakowa lub okolic (w stronę Katowic).

Niestety nie znam żadnej, a w ciemno to trochę ryzyko.

Poeci ktoś?

Okazało się że wybrana przeze mnie w ten sam dzień ma własny ślub.
hej ja mam sprawdzoną wizażystkę panią Kasię Milczyńską z Krakowa, kilku koleżankom już poleciłam, były bardzo zadowolonei szczesliwe, napewno się do niej umówie na ślubny, malowała mnie kiedyś dwa razy na wesele, extra, tylko ona czasem robi sesje zdjeciowe wiec trzeba się wcześniej umawiać.
olivca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 19:54   #2084
olivca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez aleksmaslanka Pokaż wiadomość



Niestety nie znam nikogo takiego. Sama mam zawsze problem bo muszę sie sama poprawić po wizazystce na kazdą okazję. A ślub to duże ryzyko ;/ Mysle że najlepiej próbować umiejetności wizazystek przy okazji sylwestra, czyjegos wesela... wtedy wyjdzie drożej niż normalnie ale makijaż sie nie zmarnuje ja tak bede robić równiez z fryzjerem ifryzurą ślubną
Tobie też polecam panią Kasię , będziesz zadowolona

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Szukam sprawdzonej czyli dobrej wizażystki na ślub z Krakowa lub okolic (w stronę Katowic).

Niestety nie znam żadnej, a w ciemno to trochę ryzyko.

Poeci ktoś?

Okazało się że wybrana przeze mnie w ten sam dzień ma własny ślub.
Piszę jeszcze raz bo niestety wcześniej nie dodała się moja wiadomość. Bardzo dobra wizażystka z Krakowa to pani Kasia Milczyńska, malowała mnie na wesela i było extra, moje koleżanki też , ona robi jakieś sesje, więc problem u niej jest z terminami, więc trzeba wcześniej się umawiać. Póki co mnie nie zawiodła, więc polecam
olivca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:32   #2085
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez olivca Pokaż wiadomość
Tobie też polecam panią Kasię , będziesz zadowolona

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------


Piszę jeszcze raz bo niestety wcześniej nie dodała się moja wiadomość. Bardzo dobra wizażystka z Krakowa to pani Kasia Milczyńska, malowała mnie na wesela i było extra, moje koleżanki też , ona robi jakieś sesje, więc problem u niej jest z terminami, więc trzeba wcześniej się umawiać. Póki co mnie nie zawiodła, więc polecam

Dzięki
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 22:58   #2086
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, jakbyscie chcialy skorzystac z uslug b.dobrego fotografa, to moge z czystym sumieniem polecic te Pania

http://photoshine.pl/

Jest swietna!

Dzisiaj odebralismy zdjecia - jestemy b.zadowoleni.

Edytowane przez stokrocia
Czas edycji: 2011-11-05 o 22:59
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 08:09   #2087
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Kochane, któraś z Was pytała o tanią hurtownie alkoholi - rzeczywiście jest pod krakowem w Słomnikach hurtownia alti. Niedość, że zaopatrzycie się tam w tanie alkohole (zawsze dodatkowo są tam jakieś promocje i upusty) to możecie dobrać równie tanio soki Jak idą Wasze przygotowania? Czy któraś z Was mogłaby mi polecić ekspresowy kurs przedmałżeński i poradnie w której załatwimy wszystko w miarę szybko? Oboje pracujemy, ja się dodatkowo jeszcze uczę, stąd nasz brak czasu na cokolwiek Czy wiecie kiedy mniej więcej są wyprzedaże sukni ślubnych? Czy są tak około lutego?
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 09:10   #2088
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej

Ja juz po slubie Wiec moge conieco doradzic.
Polecam zrobic weekendowy kurs przedmalzenski w Zembrzycach - mozna tez wziasc tam nocleg z sb/nd. Naprawde b.fajne miejsce i poszlo szybko.
Jesli chodzi o poradnie, niestety nic nie moge doradzic...my bylismy w poradni przy Kosciele Mariackim, ale zle to wspominam..Kilka razy odeslano nas z kwitkiem, bo byly duze kolejki, a panie przyjmuja tylko do 18 z tego co pamietam. Mozna tez tam isc w sb, ale trzeba z 2 h wczesniej zajac sobie kolejke..

POWODZENIA
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 09:55   #2089
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Stokrocia a gdzie było Twoje wesele? Wszystko poszło z Waszą myślą czy były też jakieś niezaplanowane wpadki?

A do poradni wystarczy iść raz czy kilka razy?
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 10:25   #2090
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Do poradni trzeba pojsc 3 razy - niestety...czasami jak trafi Ci sie mila Pani to podbije Ci dwie pieczatki na jednym spotkaniu...
Generalnie poradni kolo Mariackiego nie polecam..dlugo sie czeka...


Wesele i slub przebiegly bez wpadek Wszystko udalo sie.
My mielismy wesele w Wieliczce.
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:28   #2091
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Stokrocia a jak było u Ciebie z makijażem? Malowałaś się sama czy miałaś kogoś sprawdzonego? Ja mam znajomą fryzjerkę ale martwie się strasznie o makijaż bo sama nie maluje się na codzień więc nie będe ryzykować a nie mam też nikogo kto by polecił czyjeś usługi, Jeśli nie Ty, to może któraś z Was dziewczyny może kogoś polecić? I jak myślicie - warto kupić obrączki przed nowym rokiem, będzie podwyżka cen złota?
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 22:31   #2092
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Stokrocia a jak było u Ciebie z makijażem? Malowałaś się sama czy miałaś kogoś sprawdzonego? Ja mam znajomą fryzjerkę ale martwie się strasznie o makijaż bo sama nie maluje się na codzień więc nie będe ryzykować a nie mam też nikogo kto by polecił czyjeś usługi, Jeśli nie Ty, to może któraś z Was dziewczyny może kogoś polecić? I jak myślicie - warto kupić obrączki przed nowym rokiem, będzie podwyżka cen złota?
Ja mogę zdecydowanie polecić Panią, która robiła mi makijaż. Dojechała do mnie do domu i odwaliła bardzo dobrą robotę. Makijaż trzymał się prawie do 6 rano bez najmniejszej skazy, twarz (mimo, że mocno mieszana) nie świeciła się też dość długo, a małe 'tragedie', które pechowo z nerwów wyskoczyły zamaskowane idealnie. Nie wiem czy można tu globalnie na forum polecać konkretne osoby, więc jeśli jesteś zainteresowana to prześle na priv
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 08:51   #2093
JoJo_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Ja mogę zdecydowanie polecić Panią, która robiła mi makijaż. Dojechała do mnie do domu i odwaliła bardzo dobrą robotę. Makijaż trzymał się prawie do 6 rano bez najmniejszej skazy, twarz (mimo, że mocno mieszana) nie świeciła się też dość długo, a małe 'tragedie', które pechowo z nerwów wyskoczyły zamaskowane idealnie. Nie wiem czy można tu globalnie na forum polecać konkretne osoby, więc jeśli jesteś zainteresowana to prześle na priv
A czy ja tez mogłabym prosić namiary? Zależałoby mi na kimś sprawdzonym i kto mógłby przyjechać do domu, mam dwa kontakty z targów ale wolałabym jednak kogoś z polecenia
__________________
Małżeństwo od 11.08.2012
JoJo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:09   #2094
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez JoJo_86 Pokaż wiadomość
A czy ja tez mogłabym prosić namiary? Zależałoby mi na kimś sprawdzonym i kto mógłby przyjechać do domu, mam dwa kontakty z targów ale wolałabym jednak kogoś z polecenia
Wysłałam na priv
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:21   #2095
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

JoJo_86 biorę ślub zaraz tydzień po Tobie

Żałuje, że nie mogłam iść na targi ślubne, niestety byłam chora, a kolejne dopiero pewnie w listopadzie?

Podbijam moje pytanie o rosnące ceny złota z wcześniejszego posta
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 23:21   #2096
fct
Raczkowanie
 
Avatar fct
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 43
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

A w lutym nie ma?
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem.. Najważniejsze jest niewidoczne do oczu..
fct jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 07:29   #2097
JoJo_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
JoJo_86 biorę ślub zaraz tydzień po Tobie

Żałuje, że nie mogłam iść na targi ślubne, niestety byłam chora, a kolejne dopiero pewnie w listopadzie?

Podbijam moje pytanie o rosnące ceny złota z wcześniejszego posta
Targi są jeszcze 15 stycznia więc nic straconego Odnośnie złota to jedna z pań na stoisku z obrączkami sugerowała zakup wcześniej właśnie ze względu na rosnące ceny.

Grzesiowa a wybrałaś już suknie?

Ja dzięki za namiary !!
__________________
Małżeństwo od 11.08.2012

Edytowane przez JoJo_86
Czas edycji: 2011-11-09 o 07:31
JoJo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:38   #2098
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez JoJo_86 Pokaż wiadomość
Targi są jeszcze 15 stycznia więc nic straconego Odnośnie złota to jedna z pań na stoisku z obrączkami sugerowała zakup wcześniej właśnie ze względu na rosnące ceny.

Grzesiowa a wybrałaś już suknie?
JoJo_86 nasz plan do końca tego roku to narazie zrobić kurs i poradnie, kupić obrączki, kupić zaproszenia i zawieszki na alkohol. Jak będzie chodził ksiądz po kolędzie to sobie od razu zarezerwuje termin w kościele.
Suknie chciałabym zostawić na koniec - ok. lutego? Wtedy zdarzają się wyprzedaże, ale już wiem napewno, że najpierw kieruje się do salonu katja na tandecie i do salonu na zwierzynieckiej Kreacje Żanet. Nie ukrywam, że chciałabym wybrać coś w rozsądnych cenach,

a marzy mi się suknia szeroka - z kilkoma halkami i kołem pod spodem.

A Ty kiedy planujesz kurs za suknią? Czy może już kupiłaś? Jak wyglądają Twoje przygotowania?
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:30   #2099
betraa
Przyczajenie
 
Avatar betraa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Grzesiowa, to ja biorę ślub dokładnie wtedy co Ty i póki co nie zaczęliśmy jeszcze na poważnie żadnych przygotowań mamy fotografa, salę i kościół, który w naszym przypadku był priorytetem (Tyniec na okres wakacji trzeba rezerwować ponad rok wcześniej!!). Nie mamy jeszcze DJ'a, bo nie możemy nikogo wybrać, może polecicie mi kogoś sprawdzonego? I gdybyście jeszcze dorzuciły sprawdzoną kosmetyczkę i fryzjera... także również proszę o takie informacje na priv

Sukni zamierzam szukać już w grudniu, wiem mniej więcej jaki chcę model, ale nie wiem, czy będę szyć czy kupię używaną, dlatego wolę zabrać się do tego wcześniej. Nowej raczej nie kupię, 6000zł... A propos, może znacie w krakowie jakieś miejsce, gdzie szyją porządne suknie za przyzwoitą cenę?

I z tego co mówicie, to lepiej teraz kupić obrączki, więc również o tym pomyślę. Uff, jak dobrze, że podpowiadacie
betraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:42   #2100
tarnowianka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny ja co prawda jestem już po ślubie, ale polecam Wam salon sukni ślubnych Padme w Tarnowie. Maja super suknie w dobrych cenach (jak rok temu sie orientowałam to mieli najtaniej w Tarnowie, a suknie są firmowe). Tez szyja na miare i wypozyczaja. Ja tam kupilam i bylam bardzo zadowolona!!!
tarnowianka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.