Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-10-09, 12:25   #211
aguss_iek
Raczkowanie
 
Avatar aguss_iek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 159
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to mocne kolory połączony z klasyką. Uwielbiam gdy ubranie (np. spodnie lub płaszcz) w klasycznym kolorze brązu lub czerni łączy się z ożywczym pomarańczem, czerwienią, fioletem oraz różami. Słowo 'jesień' powinno nam się kojarzyć z kolorem liści,jesiennym słońcem,spacerem w parku, a nie deszczem i szarością. Mój must have tej jesieni to czerwona lakierowana torebka i bordowe kozaki. Gdybym miała więcej odwagi byłby to jeszcze żółty kapelusz We własnym must have (nie tylko tym jesiennym) zawsze pamiętam o tym aby ubrania, dodatki, a nawet makijaż były takie,jakie mi się podobają, a nie narzucają panujące trendy. Nie chodzi o to by podążać ślepo za trendami ale to w czym się dobrze czujemy
aguss_iek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 13:07   #212
ruag
Przyczajenie
 
Avatar ruag
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój mistrz have na tegoroczną jesień to
->dżinsowa ołówkowa spódnica
->ciepły czerwony sweter
->czarna ramoneska
-> botki lub kozaki
ruag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 14:55   #213
MusicIsMyPassion
Rozeznanie
 
Avatar MusicIsMyPassion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 507
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój absolutny must have tego sezonu, to czerwona, marynarka, o klasycznym lub męskim kroju. Moje serce skradła, ta od Balmain, z pięknymi, złotymi guzikami, zdobionymi lwią głową. Będzie idealna w połączaniu ze skóra, jak i pepitką lub czarnymi jeansami z dziurami. Podobne marynarki można zobaczyć w kolekcjach Escada, Jil Sander lub MSGM. "Moja" (sfera marzeń, cena od 1595-1934€) skradła moje serce od pierwszego wejrzenia. Jest idealna do codziennych i wieczorowych stylizacji, a jej krój jest ponadczasowy. Uzupełnieniem stylizacji będą tylko szminka YSL nr 1 lub kolor nr 466 od Chanel , ponieważ złote guziki są bardzo dekoracyjne. Uważam, że taka marynarka jest idealnym uzupełnieniem klasycznej szafy i znajdzie ona miejsce tuż obok ponadczasowej czerni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12176997_10354687_322.jpg (22,0 KB, 0 załadowań)
__________________
MusicIsMyPassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 15:37   #214
path098
Przyczajenie
 
Avatar path098
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Szaro, buro, ponuro, smutno i nudnie... Opis jesiennego krajobrazu? Nie tylko! To obraz, kiedy nadchodzi czas otwierania u mnie tej jesienno-zimowej strefy w szafie. Kolejne zakupy i kolejny dramat - zimno, czarno i niekorzystnie! I ja i moje półki potrzebują radości, kolorów, ciepłego, słonecznego look'u! Ta jesień musi być dla mnie zmianą wszystkiego! Lubię ciepło, dlatego w pierwszej kolejności mój Must Have to kolorowo, szalenie barwny i świetlisty sweterek, aby pobudzić do dalszego działania! Do zmian na lepsze! Do zmian, aby postawić na szaleństwo, zwiewną lekkość... To czas, aby spojrzeć na siebie od stóp do głów w lustrze i szeroko się uśmiechać!
path098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 15:57   #215
GLANDO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have to oczywiście usmiech w oprawie jesiennej pełnej barw buzia taka usmiechnięta i zadbana zapewne przyciągnie nie jedna kreację z pięknej kolekcji na tegoroczny sezon , uwielbiam spodium myślę że ognista czerwień i biała bluzka połączona będzie strzałem w dziesiątkę, u boku mojego męża będę wyglądać zjawiskowo!
GLANDO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 16:27   #216
izzi_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Must have to jesień to dla mnie zdecydowanie botki. To wspaniały dodatek zarówno do spodni jak i do sukienki. Świetnym uzupełnieniem stylizacji jesiennej jest też sweter który nie tylko może otulać swoim ciepłem ale także dobrze wyglądać a pasuje do wielu zestawień. Co do kolorów, oczywiście na jesień najlepiej sprawdzają się kolory ziemi ale warto takie bezpieczne stylizacje przełamywać kolorowymi akcentami jak szaliki, rękawiczki czy fajny kapelusz.
izzi_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 17:56   #217
RastiLife
Paulina Kańtoch
 
Avatar RastiLife
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Śląsk, Poręba
Wiadomości: 1
Wyślij wiadomość przez MSN do RastiLife
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have to ciepłe oversizowe sweterki, ale w różnych kolorach by rozweselić i pokolorować tą szarą jesień!
RastiLife jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 18:04   #218
Marguarette178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Nie mam figury modelki...i dlatego tegoroczna jesienna moda mnie pozytywnie zaskoczyła. Powrót luźnych swetrów, boyfrendów i obszernych płaszczy to przecież coś dla mnie. Jednak pomimo mojej "nie idealnej" figury, nie chce jej owijać luźnymi ciuchami, lecz dopasowanymi, podkreślającymi moją figurę. Dlatego moim MUST HAVE jest DOPASOWANY PŁASZCZ na jeden guzik w kolorze musztardowym przed kolano. Ubrałabym do niego bordowe botki na grubym słupku, dopasowane dżinsy i elegancką bluzeczkę w mocnym kolorze. Naszyję chusta i do ręki ulubiona bordowa torebka i moja pewność siebie wzrasta tysiąckrotnie! Płaszcz z pewności wysmukliłby moją sylwetkę. Zapięcie na jeden guziczek podkreśliło by talię, a fason i kolor zachwycił przechodniów widząc mnie w nim
Marguarette178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 19:50   #219
KUMAM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

W-izaz.pl to, co must have LICZNIE pokazuje,
i piękne marynarki w szarą kratę ukazuje,
z- zapałem poleca, jak w pokazie Mulberry, ODROBINĘ za długą,
a- noszenie kraty od stóp do głów da się nawet z jesienną szarugą,
z.-futrzanymi wstawkami poczuję się idealnie,
p-ięknie wygląda glen check na torebkach, butach-tak niebanalnie,
l- ecz sekret piękna tkwi w wizażu inspirowanym z wizaz.pl!
KUMAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 20:09   #220
wiewiorczak4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim Must Have jest oczywiście kurtka parka w kolorach khaki z odcieniami bordo.Sukienka z dzianiny i do tego wysokie buty muszkieterki w odcieniu koloru bordo.Długi ocieplany szal wełniany o dużych oczkach .To must have tej jesieni
wiewiorczak4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-09, 20:57   #221
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Lubię ubierać się tak, jak się czuję. Jesień nieodmiennie kojarzy mi się z miękkością, ciepłem kominka, światłem świecy i poranną mgłą.
Dlatego od wielu lat jesienią królują u mnie ciepłe, szlachetne swetry i kardigany. Wokół nich tworzę całą resztę stroju, wybieram wełniane płaszcze i zamszowe botki na obcasie. To jest taka moja baza. Dodatkiem jest często szal, czasem kapelusz.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 21:14   #222
Kindka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień?Ciepły sweterek!
W nim mogę jechać już na rowerek!
Czy będzie w kratkę, w kropki czy w paski...
niechaj przejmują się inne laski.
Dla mnie jest ważne, by był cieplutki.
Do tego spodnie, czapka i butki
i można jesień przywitać godnie,
a nawet miło oraz pogodnie.
Mój must have na jesień jeszcze jest "w proszku",
ale gromadzę go sobie po troszku.
Wygrany voucher pomoże mi znacznie
mieć "must have na jesień", gdy zima się zacznie!
Kindka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 00:48   #223
_milena_w_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień: skórzana czarna ramoneska,która jest ponadczasowa i mega sexi, do tego zakładam góralską chustę w piękne zakopiańskie motywy kwiatowe - mam ich kilka w różnych kolorach ze względu miłości do Tatr. Pod spodem zależy od pogody- ciepły sweter lub koszula. Spodnie -uwielbiam dżinsy rurki lub tak zwane alladynki w stosowanym kolorze. Do tego - znów pogoda- klasyczne szpilki,ewentualnie czarne trampki na dłuższy spacer lub botki. Do tego torebka w kolorze,który pasuje do głównego motywu na chuście.
_milena_w_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 04:00   #224
LunaireLumiere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój jesienny must have najprościej będzie zilustrować propozycjami autorstwa właśnie sklepu Eye for Fashion. Zacznę więc od zwiewnej bluzki w pasującym do mojego blondu jasnym kolorze i subtelnie wytaliowanego kroju. Czułabym się w niej swobodnie, a dzięki eleganckiemu wyglądowi założyłabym ją nie tylko na spotkanie z przyjaciółmi lecz również do pracy:

https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/b...i-fosil,p-1243

Skoro pogoda dla spódnic już za nami, pora pomyśleć o świetnie prezentujących się spodniach. Moją uwagę od razu przyciągnął elegancki model w granatowym kolorze i naprawdę seksownym kroju. Trudno o lepsze podkreślenie zgrabnych nóg, o czym pamiętam także jesienią:

https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/s...f-tiffi,p-7925

Na bluzkę nałożę jedną z kluczowych cech mojej garderoby: żakietem w eleganckim, choć nie nazbyt formalnym stylu. W niewielkim stopniu pozwoli mi on wyeksponować świetnie uszytą bluzkę, jednocześnie nie pozwalając mi zmarznąć i nie narażając mnie na zbyt oficjalny wygląd. Ten wzór wpasowuje się w mój gust wręcz idealnie:

https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/z...o-heidi,p-8585

Nie obędzie się oczywiście bez świetnie uszytego płaszcza, a w tej roli najlepiej sprawdzi się gustowny, przewiązywany w pasie trencz. Koniecznie dwurzędowy i na tyle krótki aby nie krępował ruchów a więc zdecydowanie ten wariant:

https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/p...-af-rey,p-5052

Tak przygotowana na jesień wkroczyłabym w jej chłodne dni pewna siebie i przekonana że prezentuję się wyjątkowo stylowo i elegancko. Trudno się dziwić: tej klasy garderoba wspaniale akcentuje szczupłą figurę, zadbane włosy oraz długie nogi. Czego tutaj nie lubić?

Edytowane przez LunaireLumiere
Czas edycji: 2017-10-10 o 04:02
LunaireLumiere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 09:35   #225
pindapindacool
Raczkowanie
 
Avatar pindapindacool
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tu i Tam
Wiadomości: 427
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

moje Must Have na jesien to prosty wełniany płaszcz spodnie ze sciagaczem botki , bambosze i obowiazkowo krem ochronny oraz domowa nalewka z malin .
pindapindacool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 09:38   #226
MalgorzataIK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Nostalgiczny beret (ale nie moherowy a najlepiej skórzany – oczywiście w wersji eko) koniecznie z kolorze jesiennej, żywej czerwieni. Dobrze jeśli będzie z antenką, bo musi być kosmicznie. Do tego galaktyczna torba listonoszka i w miasto!
MalgorzataIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 12:02   #227
K_arolin_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Tej jesieni zamierzam wrócić do pracy po odchowaniu mojej dwójki dzieciaczków. Chciałabym znowu poczuć się kobieco. Na mój must have wybrałam sukienkę z szalowym dekoltem Potis & Verso Grandi, która z pewnością pomogłaby mi być piękną. Sukienka z pewnością podkreśliłaby moją sylwetkę i wydobyła moją naturalną urodę. Całości dopełniłyby klasyczne kolczyk z białymi perłami Swarovski Potis & Verso, które dodałyby mi pewności siebie i pozwoliły bez oglądania się na innych przeżyć pierwsze dni w nowej pracy. Potwierdzenie dokoania dobrego wyboru waszych produktów na pewno uzyskam wieczorem, kiedy z mężem będziemy mogli spokojnie razem spędzić wieczór.

https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/s...-grandi,p-7959

https://eyeforfashion.pl/pl/akcesori...s-verso,p-8703

Edytowane przez K_arolin_a
Czas edycji: 2017-10-10 o 12:04
K_arolin_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 13:21   #228
knapus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Dla mnie must have na tegoroczna jesień jest lużna aksamitna sukienka. Aksamit albo sie kocha albo nienawidzi. ja aksamit w tym wydaniu kocham. Wiem, że jest kojarzony z kiczowatymi kreacjami które nosiły niegdys bohaterki filmów np Dynastii. Ale ten szlachetny materiał wraca do łąsk i zyskuje nowe zycie. wszystko zalęzy czy umiemy go nosic i z czym go zestawimy. ja kocham się wpołączeniu go zczarnymi dośc cięzkimi botkami. To takie moje inne oblicze na tegoroczna jesień. Z aksamitem nie nalezy przesadzac ale jeden element ubioru jest jak najbardziej must have.
knapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 17:06   #229
M23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Jesień wiele słotnych dni niesie,
dlatego pragnę modnie wyglądać,
aby się przede wszystkim sobie podobać.
Mój must have tej jesieni to mieć ciepły płaszczyk CZERWONY,
kostium ze spodniami czarny koniecznie
oraz botki czarne,wygodne i ciepłe.
M23k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-10, 17:33   #230
studentkaaneta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Ja jestem sobie taką młodą wygodną studentką, która na jesieni ceni sobie wygodę , ciepłotę i to bym nie musiała się godzinami pindrzyć przed lustrem – bo wartość jest we mnie a na mnie tylko dopełnienie. Dlatego moim niekwestionowanym stylem must have tej jesieni styl grunge . I bardzo dobrze, że niczym bumerang powraca on każdej jesieni na ulice, które wypełniają się ciężkimi, czarnymi botkami, skórą, ćwiekami i obowiązkową kratą. Ten sezon grunge’owego trendu mnie jednak trochę zaskoczył nową interpretacją na różne sposoby ! kilka lat temu grunge był manifestem tych, którzy stali w opozycji do obowiązujących trendów. Dzisiaj to jeden z wiodących trendów i absolutny must have każdego fashionisty. Inspiracje pozostają te same, ale sam styl ewoluuje – nie jest już synonimem stylizacyjnego niechlujstwa, ale przemyślanym sposobem na stylizacje w chłodne dni. Co zrobić, by wyróżnić się z tłumu – trzeba być miłośnikiem grunge'u ? Przede wszystkim warto zainwestować we współczesne i nieco oderwane od grunge’owego trendu dodatki oraz otworzyć się na kolory. Czerń od stóp do głów to wygodna i stylowa propozycja, ale uzupełnienie jej kolorowym plecakiem z piór i szlachetną biżuterią oryginalne przełamie klasykę. Grunge świetnie się komponuje z odcieniami szarości. Wyblakłe dżinsy i krótki pikowany top to świetna baza, do której ciekawym dodatkiem są fajne okulary, srebrne buty a'la Martensy oraz torba-worek musowo w szachownicę. Jeśli kochamy grunge, ale chciałybyśmy wyglądać bardziej kobieco, połączmy luźną sukienkę z dzianiny z lśniącymi legginsami i ciężkimi, motocyklowymi butami. Uzyskamy w ten sposób idealną klubową stylizację na wieczór. Reinterpretując dobrze znane i sprawdzone trendy, projektanci co roku prezentują nowe odsłony grunge’u, bazujące na mrocznej czerni, kracie i oversize’owych fasonach, z których można stworzyć ostry, rockowy look. Sieciówki chętnie podłapują te pomysły, oferując w swoich kolekcjach spodnie rurki, obszerne asymetryczne płaszcze, długie bawełniane spódnice, motocyklowe kurtki czy bikery. Tej jesieni chodzimy piękne w stylu grunge ! klask i:kla ski:
studentkaaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-10, 18:25   #231
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

PŁASZCZ i jeszcze raz Płaszcz!
A najlepiej nieśmiertelny trencz!
Na blogu to mój must have od dawna
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 08:57   #232
citrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Kopciuszek miał szklane, a ktoś inny siedmiomilowe. Był też Kot, który wiedział, że na odpowiedni wizerunek wpływa założone przez nas obuwie! Bajki? Hmmm... Tej jesieni będzie trochę bajkowo, a trochę królewsko, bo nasze stopy rozpieszczą pantofelki w stylu Marii Antoniny. Trend szpilek i obcasów w kolorze nude trwa od dawna, ale ja bezgranicznie zakochałam się w nadchodzących wariacjach na ich temat. Kokardy, tasiemki, klamry i....czarne kabaretki! Tak, buty to jest to!!!!
citrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 10:00   #233
mmari
Raczkowanie
 
Avatar mmari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Must Have na tegoroczną jesień jest przede wszystkim stylowa, skórzana ramoneska zestawiona z kolorowym wełnianym szalem, założona na ciepły, "oversizowy" dzianinowy sweter. Do tej wygodnej stylizacji ciemne dżinsy (rurki koniecznie) i można pokonywać jesienną, przytłaczającą pogodę. A buty? Jeżeli jesienna pogoda nas trochę rozpieszcza, nie pada i można wyjść na spacer to Conversy, jeżeli do pracy to botki na obcasie. Na przekór chmurnej szarości!
mmari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 10:20   #234
Wild_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim must have tego sezonu jest kaszmirowy sweter w kolorze jasnego beżu, który nie dość, iż będzie kolorystycznie pasować do innych ubrań w mojej szafie (głównie spódnice w kształcie litery A oraz koszule) to z pewnością ogrzeje mnie w te zimne dni, które nieubłaganie nadchodzą. Klasyczna kolorystyka i naturalne materiały z pewnością posłużą mi na więcej niż jeden sezon, co więcej nigdy nie wyjdą z mody
Wild_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 10:27   #235
iwojan40
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień - mój styl ? W dzisiejszej modzie nie istnieje pojęcie "dobrego" i "złego" gustu, "poprawnego", albo "niepoprawnego" sposobu ubierania się. Dziś głównym kierunkiem mody, jest ścieranie wszelkich granic i łączenie stylów: casual, styl androgenny, nowy minimalizm, new cutir oraz man style. Ja jestem tradycjonalistką podobają mi się kolekcje z których emanuje prostota, wygoda i elegancja. Dotyczy to głównie strony wzorniczej, w której dominują klasyczne formy kroju, trendowe tkaniny i dodatki oraz wyjątkowo staranne wykonanie i wykończenie wyrobów. Lubię gdy widoczna jest dbałość o szczegół. Moją uwagę zwracają materiały o oryginalnej optyce: tkaniny drapane, strzyżone wielopoziomowo, o skręconych włóknach, gniecione, nabłyszczane. Słowem, poddane wszystkim możliwym zabiegom, które podnoszą atrakcyjność ich wyglądu. Dopełnieniem wszystkiego jest naturalna, stonowana kolorystyka co sprawia, że ubranie takie ma uniwersalny, ponadczasowy charakter i doskonale funkcjonują z różnymi trendami mody. Must have moda w barwach jesieni !
iwojan40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 10:54   #236
1a2c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Must have tej jesieni? Ciepła, futrzana kamizelka! Bez niej ani rusz
1a2c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 11:17   #237
karolina25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Wszystkie spojrzenia są skierowanie na mnie, a ja umiem poprowadzić je właściwą drogą. Na pewno na tegoroczną jesień zaopatrzę się w płaszcz z futra eko w panterkę. To ulubieniec gwiazd i wszystkich futerkowych zwierząt. Założony na czarny golf i spodnie rurki wyszczupli, gdy będę chciała osłodzić sobie jesienną chandrę czekoladą i przybędzie parę kilogramów więcej. Zresztą cętki dzikiej pantery można teraz nosić od stóp do głów. Mniej zagorzałym entuzjastkom kocich printów wystarczą chociaż cętkowane mokasyny albo apaszka. Również elementy boho, rękodzieła i detale są teraz niezwykle modne, więc stawiam na dodatki zdobione plecionkami, frędzlami czy haftami, a dzięki nim moje stylizacje pokażą, że wiem, co jest na topie w tym sezonie. Jesienią jestem od lat wierna kaloszom. Nie musi padać deszcz i oby nie padało, ale jeżeli już się tak zdarzy, a intensywne krople niestety jesienią towarzyszą nam bardzo często, chce się błysnąć czymś nieszablonowym na miejskich ulicach, więc koniecznie trzeba postawić na kalosze. Inne obuwie tu się nie sprawdzi, bo jest niewygodne, można je zgubić w kałuży, pobrudzić błotem i deszczem. A można stworzyć szykowny look właśnie z kaloszami. Pasują one do dżinsów, kurtek parek czy płaszczy. Jeśli rozpęta się burza, kalosze uratują każdy look i ochronią mnie przed przemoknięciem. Jeśli chodzi o makijaż to dla mnie mocnym trendem jesiennego sezonu są metaliczne pomadki i błyszczyki. Nieważne, jaki kolor się wybiera, chodzi o to, by usta lśniły i migotały w świetle.
karolina25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 11:49   #238
brendi
Przyczajenie
 
Avatar brendi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Wiele modowych poszukiwaczek „skarbów” może być zawiedziona tegorocznymi tendencjami, jakie przynoszą nam jesienne magazyny, wystawy czy wielkie pokazy mody. Nie mamy bowiem do dyspozycji drapieżnego printu obecnego niemal w każdym detalu ani jednego kroju spodni dyscyplinującego całą stylizację.
Jednak, Drogie Panie – to właśnie ten sezon pod hasłami: basic, garnitur - pozwala nam odkryć w sobie silne, zdecydowane i pewne siebie kobiety.
Przeplot eleganckiej kraty, ponadczasowej czerni i bieli w towarzystwie futrzanych detali to mój must have tegorocznej jesieni. Zaczęłam odkrywać, że męski krój spodni w objęciach kamizelki czy uroczego żabotu oplatającego szyję może nadać mi zarówno kobiecości, klasy jak i luzu. Ciekawe i dość intrygujące jest dla mnie połączenie elementów męskiego garnituru z różowym kolorem. Nie sądziłam, że tak swobodnie wplecie się w moje jesienne, modowe potrzeby.
Dzięki uniwersalności tegorocznych trendów mam większą ochotę by sięgnąć po kwiecisty wzór, futerko, welur czy koronki – albowiem to właśnie te akcenty wiodą tegorocznej jesieni swój prym. Już rozglądam się za welurowym golfem, prostą bluzą z futrzanymi rękawami czy elegancką bluzką wiązaną tuż przy szyi romantyczną tasiemką.
brendi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 13:15   #239
kajaczek10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have tej jesieni to ubrania w kolorze butelkowej zieleni i bordo, te dwa kolory pięknie się ze sobą komponują. Może to być zielona sukienka ze ściągaczem w pasie do tego bordowy płaszcz przewiązywany w pasie i czarne botki, które dopełnią jesienną stylizację.
kajaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 13:17   #240
pooorzeeeczkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to przede wszystkim długie sukienki i szerokie spodnie z elegancką koszulą czy bluzką, a do tego "mocne" buty, a wszystko to w odważnych wyrazistych kolorach i printach nawiązujących swoją stylistyką do jesieni
pooorzeeeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 13:26:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.