Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-21, 13:45   #4831
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Mój kot to śpioch. Jak za wcześnie wstajemy to wstaje ostatni

Jakaś pomadka. Zamknęłam już stronę. Prześledziłam ogólnie co tam ocenia z marki.

Zamawiam liner, może będzie hit

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Mam nadzieję, że S ogarnie się dziś z wysyłką i jutro liner będzie u mnie.
mój wstaje pierwszy zawsze, nie ogarnia tylko zmiany czasu
za zakupy


Korinka super buty
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:17   #4832
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Hejka


No właśnie się zaczyna chcę słońce... ciągle tylko deszcz i deszcz!

A ja łażę do roboty z tym przeziębieniem Wczoraj po pracy znowu się leczyłam, bo było 38 st...
zdrówka!
niech ta pogoda już się poprawi..

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hej
W Gdyni tez piekna pogoda

Idę w ten weekend na wesele, dlatego tez pojechalam kupic sukienkę... przedwczoraj kupiłam blękitną, prostą jakby w fakturze różyczek, ładna, klasyczna, na wiele okazji.

Wczoraj niepotrzebnie pojechałam znowu (szukałam czegoś żeby zarzucić na ramiona) i w innym sklepie kupiłam chabrową dopasowaną sukienkę, kawałek przed kolano, no zakochałam się, tył jest boski, poza tym uwielbiam dopasowane ołówkowe sukienki
2 pierwsze zdjęcia moja sukienka, ostatnie- pokazuje jaki jest jej tył (zapożyczone zdjęcie podobnej sukienki tego samego producenta).
Wybaczcie, że taka pomiętolona, ale nie prasowałam jej jeszcze.
śliczna

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nie mam windy



Nie mam kota



Nie mam VOX FM.



Jak żyć?
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:20   #4833
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Wysłałam chłopa po maseczki do Rossmana z AA (promo).
Dzwoni i się dopytuje o jakie mi chodzi dokładnie.
To mu mówię, że takie kolorowe (że jedna zielona inna niebieska, różowa, biała, itp)
A ten: tutaj wszystkie są kolorowe.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:22   #4834
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
udało mi się kupić w super cenie sandałki, będą na przyszły rok:
https://www.venezia.pl/sandaly-p-48349-53-15.30.53.html
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:27   #4835
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Sandałki mega!
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:31   #4836
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Może się przyda - od jutra do 1 października VIPy w S.

Kod: VIPG917

Może na Kat zadziała
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:47   #4837
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Może się przyda - od jutra do 1 października VIPy w S.

Kod: VIPG917

Może na Kat zadziała
Nie zadziała. Wyłączona Kat z tej promo jest i Huda.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 15:49   #4838
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zadziała. Wyłączona Kat z tej promo jest i Huda.
No nie działa już wchodzi, ale na wszytsko inne

(1)Ważna do 01.10.2017, przy jednorazowym zamówieniu z wyłączeniem kosztów przesyłki. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie dotyczy zakupów marki Acqua di Parma, Kat von D Beauty, Desert Dusk by Huda Beauty, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:59   #4839
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Dzień dobry

za zakupy, oszczędności, pomysły na umacnianie związku (moja porada: nie oglądajcie razem sportu jeśli kibicujecie przeciwnym drużynom - u nas rozwód jest dwa razy w roku).

Zaskoczyły mnie ceny Kat (miło zaskoczyły). Kupiłabym coś, ale co? Pomadek mam dość do 2026r. (chyba, że wyrosną mi gdzieś drugie usta), podkład wolałabym potestować. Kupiłabym liner, ale przecież ja linerów nie używam . Słyszałyście może jakieś opinie o bazie pod cienie w sztyfcie?

No i moja prośba. Przyniosłam dziś zakupy z moim zestawem startowym do hybryd. Mam lakiery, lampę, bazę i top (chyba dwa w jednym) i dwa płyny (jeśli dobrze pamiętam to remover i cleaner).
Czy możecie doradzić czy jeszcze muszę coś dokupić? Mam w galerii stoisko neonail to jutro mogłabym zalecieć. W weekend chciałabym poudawać, że wiem jak się robi hybrydy.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wysłałam chłopa po maseczki do Rossmana z AA (promo).
Dzwoni i się dopytuje o jakie mi chodzi dokładnie.
To mu mówię, że takie kolorowe (że jedna zielona inna niebieska, różowa, biała, itp)
A ten: tutaj wszystkie są kolorowe.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Anulko, bo chłopom to trzeba dokładnie. I nie mówić, a napisać. Wtedy bohater poleci do pani w sklepie, zrobi minę shreka i poprosi o pomoc w znalezieniu produktów z kartki. W czasie, kiedy pani będzie szukała produktów ponudzi się przy kasie, ale za to potem jak jaskiniowiec z upolowaną zwierzyną dumny wróci do domu oczekując podziwu i podziękowań.
Może to i śmieszne, ale skuteczne
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:02   #4840
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

za zakupy, oszczędności, pomysły na umacnianie związku (moja porada: nie oglądajcie razem sportu jeśli kibicujecie przeciwnym drużynom - u nas rozwód jest dwa razy w roku).

Zaskoczyły mnie ceny Kat (miło zaskoczyły). Kupiłabym coś, ale co? Pomadek mam dość do 2026r. (chyba, że wyrosną mi gdzieś drugie usta), podkład wolałabym potestować. Kupiłabym liner, ale przecież ja linerów nie używam . Słyszałyście może jakieś opinie o bazie pod cienie w sztyfcie?

No i moja prośba. Przyniosłam dziś zakupy z moim zestawem startowym do hybryd. Mam lakiery, lampę, bazę i top (chyba dwa w jednym) i dwa płyny (jeśli dobrze pamiętam to remover i cleaner).
Czy możecie doradzić czy jeszcze muszę coś dokupić? Mam w galerii stoisko neonail to jutro mogłabym zalecieć. W weekend chciałabym poudawać, że wiem jak się robi hybrydy.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------



Anulko, bo chłopom to trzeba dokładnie. I nie mówić, a napisać. Wtedy bohater poleci do pani w sklepie, zrobi minę shreka i poprosi o pomoc w znalezieniu produktów z kartki. W czasie, kiedy pani będzie szukała produktów ponudzi się przy kasie, ale za to potem jak jaskiniowiec z upolowaną zwierzyną dumny wróci do domu oczekując podziwu i podziękowań.
Może to i śmieszne, ale skuteczne
Kochana potrzebujesz: waciki, pilnik, blok polerski, cleaner, baza, lakier i top. A do ściągania aceton i waciki - na 1 raz wystarczy później się wkręcisz w "uchwyty" do ściągania, efekt syrenki, itd Jak coś to pisz ja polecam semilac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:10   #4841
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana potrzebujesz: waciki, pilnik, blok polerski, cleaner, baza, lakier i top. A do ściągania aceton i waciki - na 1 raz wystarczy później się wkręcisz w "uchwyty" do ściągania, efekt syrenki, itd Jak coś to pisz ja polecam semilac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jutro muszę zatem kupić waciki, pilnik (jakiś mam, ale chcę fajniejszy ) i blok polerski.
Póki co wszystko kupiłam semilaca

Dzięki, na pewno będę zamęczać pytaniami
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 16:19   #4842
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Jutro muszę zatem kupić waciki, pilnik (jakiś mam, ale chcę fajniejszy ) i blok polerski.
Póki co wszystko kupiłam semilaca

Dzięki, na pewno będę zamęczać pytaniami
Jaką wzięłaś lampę?
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:26   #4843
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Faktycznie ceny Kat jak na Warzywniak dość przystępne, ale mnie póki co jakoś nic nie kusi. Co bym na twarz nie nakładała to i tak ... lepiej nie mówić.
to i tak już nic nie pomoże.
I nawet maseczka AA z promo nie zaszkodzi.

Leneczko, mój błąd. Lista była na tyle krótka, że nie było po co ekspedientki fatygować. Dodatkowo wybrał akurat ten sklep, gdzie asortyment kiepski mają i niepełny.
Ale wrócił, na PÓŁ-tarczy. Z garnierowym micelem, perfektowym kremem do ręców z wit. C i 2 maseczkami od AA (akurat tymi, których jeszcze nie miałam, więc ma chłop szczęście).
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:30   #4844
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jaką wzięłaś lampę?
Najtańszą (9W), jestem na 99% pewna, że zabraknie mi cierpliwości i umiejętności, lampa pójdzie w kąt a ja wrócę z podkulonym ogonem do mojej pani od paznokci. Gdyby stało się inaczej to pomyślę o lepszym sprzęcie, ale dopiero wtedy, jak będę miała pewność, że sobie poradzę.

Jestem zdesperowana, bo ze zwykłymi lakierami sobie nie radzę (codziennie muszę malować paznokcie, żeby wyglądały przyzwoicie).

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Faktycznie ceny Kat jak na Warzywniak dość przystępne, ale mnie póki co jakoś nic nie kusi. Co bym na twarz nie nakładała to i tak ... lepiej nie mówić.
to i tak już nic nie pomoże.
I nawet maseczka AA z promo nie zaszkodzi.

Leneczko, mój błąd. Lista była na tyle krótka, że nie było po co ekspedientki fatygować. Dodatkowo wybrał akurat ten sklep, gdzie asortyment kiepski mają i niepełny.
Ale wrócił, na PÓŁ-tarczy. Z garnierowym micelem, perfektowym kremem do ręców z wit. C i 2 maseczkami od AA (akurat tymi, których jeszcze nie miałam, więc ma chłop szczęście).
dla chłopa
Teraz wylewnie podziwiaj jego spryt, to następnym razem chętnie wybierze się na zakupy
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:34   #4845
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pomadek mam dość do 2026r. (chyba, że wyrosną mi gdzieś drugie usta).

Przypominała mi się taka anegdota.
Leżałam z pewną dziewczyną na szpitalnej sali i podczas obchodu, lekarz-ginekolog pyta się o dolegliwości. Ta wspomniała o nawracającej sezonowo opryszcze. Jako, że to był konik lekarza, ochoczo się dopytywał, o szczegóły choroby. Koniecznie chciał wiedzieć, kto ją zdiagnozował. Dziewczyna odpowiedziała, że lekarz rodzinny. Po czym dr podrapał się po głowie i zapytał:
Przepraszam, a o których wargach my mówimy?
Rozczarował się gdy dowiedział się, że chodzi o usta.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:34   #4846
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Grzeczna Syfora, wysłali moją pomadkę. Zamówiłam do pracy, żeby nie było gadania .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:39   #4847
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Przypominała mi się taka anegdota.
Leżałam z pewną dziewczyną na szpitalnej sali i podczas obchodu, lekarz-ginekolog pyta się o dolegliwości. Ta wspomniała o nawracającej sezonowo opryszcze. Jako, że to był konik lekarza, ochoczo się dopytywał, o szczegóły choroby. Koniecznie chciał wiedzieć, kto ją zdiagnozował. Dziewczyna odpowiedziała, że lekarz rodzinny. Po czym dr podrapał się po głowie i zapytał:
Przepraszam, a o których wargach my mówimy?
Rozczarował się gdy dowiedział się, że chodzi o usta.

Może i bym wzięła pod uwagę tę Twoją sugestię, ale jak po pomalowaniu eksponować te piękne kolory?

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Grzeczna Syfora, wysłali moją pomadkę. Zamówiłam do pracy, żeby nie było gadania .

Zazdro. Też chciałabym.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:40   #4848
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Lena
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:49   #4849
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

o wiecie o vipach już

Lena to proste jak konstrukcja cepa, a pamiętam jak podchodziłam do malowania jak pies do jeża
hybrydki mają tę wyższość nad zwykłymi, że nie zaschną bez lampy, wiec możesz poprawiać ile czasu chcesz

Zoila strasznie jestem ciekawa tego koloru pomadki, będę jutro szczekać na zdjęcie

jutro mi przyleci superkoszyk i esotiq ( zaskakujące ) i nowe firanki z reklamacji

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Przypominała mi się taka anegdota.
Leżałam z pewną dziewczyną na szpitalnej sali i podczas obchodu, lekarz-ginekolog pyta się o dolegliwości. Ta wspomniała o nawracającej sezonowo opryszcze. Jako, że to był konik lekarza, ochoczo się dopytywał, o szczegóły choroby. Koniecznie chciał wiedzieć, kto ją zdiagnozował. Dziewczyna odpowiedziała, że lekarz rodzinny. Po czym dr podrapał się po głowie i zapytał:
Przepraszam, a o których wargach my mówimy?
Rozczarował się gdy dowiedział się, że chodzi o usta.
: hahaha:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 16:53   #4850
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Zoila strasznie jestem ciekawa tego koloru pomadki, będę jutro szczekać na zdjęcie
Dopsz, tylko nie warcz, jeśli wrzucę w sobotę . Może nie na ustach, bo moje dwie wargi razem wzięte są jak pół jednej Neverowej, ale postaram się chociaż porównać z tym, co mam .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:02   #4851
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dopsz, tylko nie warcz, jeśli wrzucę w sobotę . Może nie na ustach, bo moje dwie wargi razem wzięte są jak pół jednej Neverowej, ale postaram się chociaż porównać z tym, co mam .
chyba żartujesz
jutro bo jak coś to też se kupię
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:34   #4852
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o wiecie o vipach już

Lena to proste jak konstrukcja cepa, a pamiętam jak podchodziłam do malowania jak pies do jeża
hybrydki mają tę wyższość nad zwykłymi, że nie zaschną bez lampy, wiec możesz poprawiać ile czasu chcesz

Zoila strasznie jestem ciekawa tego koloru pomadki, będę jutro szczekać na zdjęcie

jutro mi przyleci superkoszyk i esotiq ( zaskakujące ) i nowe firanki z reklamacji

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------


: hahaha:
Trzymam Cię za słowo
Jest jednak szansa, że ja jestem zdolna inaczej.
Bardziej niż malowania boję się chyba problemów z kształtem

Piękny kolor pomadki Kat. Brałabym jak reksio szynkę. Niestety, na innych słoczach wygląda gorzej.



---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Znacie ten sklep? Jakieś swetrzycho bym kupiła

https://ifriko.pl/category/moda-swetry
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:36   #4853
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

mega ten kolor


też lolite lookam w necie i różnie wygląda, najbardziej mi chyba syforową 13 przypomina

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
.



---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Znacie ten sklep? Jakieś swetrzycho bym kupiła

https://ifriko.pl/category/moda-swetry
nie znam, ale popatrze, dziś jeden sweter wyhaczyłam ale chce taniej
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:44   #4854
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mega ten kolor


też lolite lookam w necie i różnie wygląda, najbardziej mi chyba syforową 13 przypomina

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------


nie znam, ale popatrze, dziś jeden sweter wyhaczyłam ale chce taniej
Lolity nie mam, mam jej dupka z nyxa, mogłabym Ci porównać kolory do 13, ale dostęp do nich będę miała dopiero za tydzień (jestem poza domem). Do tego czasu coś czuję będziesz już miała lolitę
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:45   #4855
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mega ten kolor


też lolite lookam w necie i różnie wygląda, najbardziej mi chyba syforową 13 przypomina
Oby nie.
Mam nadzieję, że u mnie będzie wyglądała jak u Kryśki z Temptalii.

Tutaj porównanie: https://www.youtube.com/watch?v=8IgHQRDSx3I
I tu: http://www.specktra.net/images/f/ff/...1MTkwMTQz.jpeg
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:45   #4856
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Jutro muszę zatem kupić waciki, pilnik (jakiś mam, ale chcę fajniejszy ) i blok polerski.
Póki co wszystko kupiłam semilaca

Dzięki, na pewno będę zamęczać pytaniami
czekam na 1 efekty uwazaj na skórki. Jaki kolorek kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:51   #4857
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Oby nie.
Mam nadzieję, że u mnie będzie wyglądała jak u Kryśki z Temptalii.

Tutaj porównanie: https://www.youtube.com/watch?v=8IgHQRDSx3I
I tu: http://www.specktra.net/images/f/ff/...1MTkwMTQz.jpeg
A ja się właśnie tego obawiam, że lolita będzie bardziej brązowa. A mi chyba niedobrze w brązach.
Jak przeglądam net to dziwię się jak bardzo różnią się kolory pomiędzy formulacjami. U nas będzie trzecia?
Pewnie durne pytanie, ale dla mnie różne formulacje mają kompletnie różne odcienie.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
czekam na 1 efekty uwazaj na skórki. Jaki kolorek kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co mam zrobić ze skórkami?
Wzięłam mardi gras. Jedyny kolor, który znałam (nazwę koloru).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:54   #4858
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Najtańszą (9W), jestem na 99% pewna, że zabraknie mi cierpliwości i umiejętności, lampa pójdzie w kąt a ja wrócę z podkulonym ogonem do mojej pani od paznokci. Gdyby stało się inaczej to pomyślę o lepszym sprzęcie, ale dopiero wtedy, jak będę miała pewność, że sobie poradzę.

Jestem zdesperowana, bo ze zwykłymi lakierami sobie nie radzę (codziennie muszę malować paznokcie, żeby wyglądały przyzwoicie).

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------



dla chłopa
Teraz wylewnie podziwiaj jego spryt, to następnym razem chętnie wybierze się na zakupy
Ja teraz po kilku miesiącach używania żałuję, że nie wzięłam mocniejszej
A też miałam problem z malowaniem paznokci zwykłym lakierem, ale powiedziałabym, że hybrydę się łatwiej robi, bo każde niedociągnięcie można szybko poprawić (o ile już nie włożyłaś ręki pod lampę )
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:59   #4859
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Lolity nie mam, mam jej dupka z nyxa, mogłabym Ci porównać kolory do 13, ale dostęp do nich będę miała dopiero za tydzień (jestem poza domem). Do tego czasu coś czuję będziesz już miała lolitę
no nie wiem nie wiem
dawno nie malowałam ust, przez ten makijaggggeee permanentny rozleniwiłam się
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Oby nie.
Mam nadzieję, że u mnie będzie wyglądała jak u Kryśki z Temptalii.

Tutaj porównanie: https://www.youtube.com/watch?v=8IgHQRDSx3I
I tu: http://www.specktra.net/images/f/ff/...1MTkwMTQz.jpeg
no zobaczymy jutro

dopszz znalazłam sweter taniej
sporo taniej bo aż 50zeta chyba se wezmę

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja teraz po kilku miesiącach używania żałuję, że nie wzięłam mocniejszej
A też miałam problem z malowaniem paznokci zwykłym lakierem, ale powiedziałabym, że hybrydę się łatwiej robi, bo każde niedociągnięcie można szybko poprawić (o ile już nie włożyłaś ręki pod lampę )
zawsze mocniejszą można dokupić, tak zrobiłam i jestem zadowolniona z diamencika
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 18:00   #4860
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dopszz znalazłam sweter taniej
sporo taniej bo aż 50zeta chyba se wezmę
Jaki, jaki, poka!
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 14:07:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.