nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 20:17   #3811
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
widziałam efekty po wymieszaniu photoready i colorsteya, wygląda to na prawdę świetnie, sama zastanawiam się nad kupnem photoready

dziewczyny, szukam odcienia ton jaśniejszego od 320 true beige (do mieszanej i tłustej) i żeby wpadał w beż, wiecie który to może być?
bo 310 warm golden na niektórych zdjęciach wydaje się być dużo jaśniejszy od 320
jesli 320 jest zbyt ciemny a 310 za jasny to moze je mieszaj ze soba..
ja tak robilam z 320 i 350 a osobno uzywalam..jasniejszego w zimie i tego ciemniejszego latem

Edytowane przez shandi
Czas edycji: 2011-01-06 o 20:19
shandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:22   #3812
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Jaka jest różnica pomiędzy podkładem z SoftFlex a wersją bez tego? Kupiłam w UK w Superdrugu i w sumie nie spojrzałam, że opakowanie wygląda trochę inaczej. Kupiłam aż 2 opakowania i teraz się trochę boję.... Najpierw chce zużyć ten co używam obecnie zanim otworzę opakowanie. Cenowo wygląda tak samo, ciekawe jak działanie... Jeśli znacie jakieś różnice to piszcie chętnie się dowiem
A jakie masz opakowanie? Takie?
Pisałam do sprzedawcy na all czy to są podkłady z Softflex, napisał mi, że tak i że Revlon wymienia opakowania a on ma i stare i nowe - ale na ile to jest prawda to nie wiem. W mailu po zakupie napisałam, że prosiłabym o podkład w buteleczce z napisem Softflex i ciekawa jestem czy taką dostanę

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-19 o 16:33
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:25   #3813
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Smile Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Jaka jest różnica pomiędzy podkładem z SoftFlex a wersją bez tego? Kupiłam w UK w Superdrugu i w sumie nie spojrzałam, że opakowanie wygląda trochę inaczej. Kupiłam aż 2 opakowania i teraz się trochę boję.... Najpierw chce zużyć ten co używam obecnie zanim otworzę opakowanie. Cenowo wygląda tak samo, ciekawe jak działanie... Jeśli znacie jakieś różnice to piszcie chętnie się dowiem
szukalam w superdrug tego bez softlex'u i w zadnym nie bylo..szczesciara z Ciebie ja do tej pory uzywalam tego z softlexem i jest naprawde dobry, ten bez wlasnie dzis przyniosl kurier wiec bede testowac..ciekawa jestem roznicy....
shandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:14   #3814
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jakie masz opakowanie? Takie?
Pisałam do sprzedawcy na all czy to są podkłady z Softflex, napisał mi, że tak i że Revlon wymienia opakowania a on ma i stare i nowe - ale na ile to jest prawda to nie wiem. W mailu po zakupie napisałam, że prosiłabym o podkład w buteleczce z napisem Softflex i ciekawa jestem czy taką dostanę

Ten bez softlexu został wycofany chyba ze 2 lata temu... więc nie jestem pewna czy należałby do najświeższych jeśli koleżanka znalazłaby go w drogerii a ze zmianą opakowania to prawda, bo dziewczyny pisały, że rzeczywiście widziały już nowe opakowania np. w Douglasach, ja jeszcze nie, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy te na zdjęciach są nowymi czy nie...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:21   #3815
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ten bez softlexu został wycofany chyba ze 2 lata temu... więc nie jestem pewna czy należałby do najświeższych jeśli koleżanka znalazłaby go w drogerii a ze zmianą opakowania to prawda, bo dziewczyny pisały, że rzeczywiście widziały już nowe opakowania np. w Douglasach, ja jeszcze nie, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy te na zdjęciach są nowymi czy nie...
Ja też nie wiem, na aukcji widziałam na zdjęciach i te i te, nie wiem, które są stare a które. W drogeriach widziałam te drugie, z napisem Softflex i mam nadzieję, że właśnie ten dostanę Chociaż z drugiej strony jeśli oba są z Softflexem to co za różnica
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:06   #3816
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

To ja już nie wiem, które opakowania są nowe. Ja mam takie jak na zdjęciach wyżej. Nie jest na opakowaniu napisane, że to jest SoftFlex. (A może Revlon zaprzestał używania tego zwrotu ''SoftFlex'').
Analizowałam skład mojego poprzedniego podkładu (z SoftFlex) i nie ma zbyt dużej różnicy.
Jedyne co zauważyłam to w jednym miejscu składniki są zamienione miejscami. I na końcu jak wymienione są pozostałe składniki (other ingredients) pojawia się w moim z SoftFlexem : 21713 a w tym bez SoftFlexu: 22033.
Cokolwiek to znaczy różnice w składzie są minimalne, jedynie to coś powyższe ma inne liczby...

Aha... jeszcze mi przyszło do głowy, że analizowałam składy różnych kolorów, więc być może ta minimalna różnica na końcu jest właśnie od tego.

Edytowane przez kiciaaa87
Czas edycji: 2011-01-06 o 22:08
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:09   #3817
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A kolor identyczny?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 22:12   #3818
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

to jest chyba stary revlon bez softlexu sprzed 2 lathttps://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.
coś mi właśnie świta, że on miał taką złotą otoczkę wokół zakrętki... tak, że chyba możecie spać spokojnie, te podkłady o których piszecie to po prostu revlony z softlexem tyle że po liftingu

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2011-01-06 o 22:15
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 21:35   #3819
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć dziewczyny, liczę na wasze dobre rady dotyczące podkładu CS, mianowicie:
do tej pory używałam PR i byłam z niego mega zadowolona- nie chciałam efektu dużego krycia więc był super. Niestety teraz potrzebuje go trochę więcej dlatego planuje zakup CS. Tylko nie bardzo wiem w której wersji go wybrać ponieważ mam skórę mieszaną w strefie T ( jednak nie jest to milion pryszczy i po 10 minutach od nałożenia podkładu lusterko albo bombka na choince) a na policzkach, wokół oczy normalna w stronę suchej. Teraz w zimę nawet bardzo suchej. Ponieważ na wiosnę wychodzę za mąż i zacznę stosować kuracje kremem effeclar duo przeciwko zaskórnikom po którym buzia się bardzo wysusza a w strefie T zacznie pojawiać mi się więcej 'niespodzianek'. A że pracuję w miejscu w którym muszę zawsze wyglądać świetnie i świeżo ale bez maski zastanawiam się nad tym podkładem. Dlatego zwracam sie z prośbą o radę do osób które wypróbowały oba warianty CS. Licze na was dziewczyny!
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:19   #3820
madalenkakf
Raczkowanie
 
Avatar madalenkakf
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 36
GG do madalenkakf
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam wszystkie wizażanki.
Mam do Was pytanie. Używap podkłady revlona do cery suchej/mieszanej, kolor 250. Czy któraś z Was używa tego samego koloru i do tego pudru mineralnego z revlonu? Chcę sobie taki kupić, ale nie wiem który kolor
Czekam na wasze odpowiedzi
madalenkakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:04   #3821
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja od dzisiaj daje druga szanse Revlon CS, stosowalam go jakies 2 lata temu, ale niestety zle dobralam kolor i zrazilam sie do niego

Mam odcien sand beige z soft flex do cery tlustej i mieszanej.

Czego uzywacie do aplikacji?
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 21:12   #3822
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: Revlon colorstay

Witajcie wszystkie Kobietki
Nawiazując do revlona- kupiłam sobie buff150 tłusta cera i chętnie go sprzedam.
Jeden raz odkręciłam, pędzlem nałożyłam i juz wiem ze to nie jest podkład dla mnie. Jak by nie patrzec jest to praktycznie nowy podkład.
Zanim go wystawie na allegro ( bo raczej nie mam szans inaczej) to poczekam mozektośz Was będzie zainteresowana. cena miesza sie miedzy 32zł a 69zł w drogeriach (koszmar cenowy),ale można miec pewność ode mnie ze jest 100% oryginalny.
Dogadam się na privie
Rezygnuję z niego ponieważ nie zakrywa moich zmian potrądzikowych,i sądze ze mógł by byc minimalnie jaśniejszy jak dla mnie.
Bardzo dobrze matuje, ale smierdzi mimo ze sie zapach utlenia po około 10min- to jednak mnie przeszkadza
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 22:47   #3823
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja na początku nakładałam podkład palcami. Po czasie dokupiłam pędzel i o wiele lepiej się nakłada. Najpierw wylewam trochę na rękę i maczam w tym pędzel. Zauważyłam że mniej podkładu zużywam niż aplikacja palcami.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 08:49   #3824
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Szczerze powiedziawszy to ja zawsze nakładam go pędzlem, typu flat top, innym sobie nie wyobrażam. Palcami odważyłam się nałożyć raz i to był błąd, zupełnie nie podpasowała mi ta metoda, tego podkładu nie da się nałożyć inaczej niż pędzlem.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:04   #3825
madalenkakf
Raczkowanie
 
Avatar madalenkakf
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 36
GG do madalenkakf
Dot.: pytanie do użytkowniczek REVLON Colorstay

Witajcie drogi forumowiczki
Używam od około 2 miesięcy podkładu revlonu colorstay do cery suchej/normalnej. Mój kolor to 250 (220 powodował, że wyglądałam jak różowy prosiaczek )Chciałam do niego dobrać puder mineralny z tej samej serii, czy któraś z Was może mi poradzić jaki to będzie kolor odpowiadał mojemu podkładowi?
Tak z innej beczki- może komuś się przyda- wcześniej używałam maybelline superstay silky nr 30 oraz dream matte mousse nr 40 fawn.
madalenkakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:20   #3826
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja zawsze nakładam palcami podklady, ale skoro mówicie, że pędzlem to może polecicie mi jakiś konkretny? Ale chodziłoby mi raczej o jakiś dostępny stacjonarnie... i żeby był raczej tani
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:22   #3827
madalenkakf
Raczkowanie
 
Avatar madalenkakf
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 36
GG do madalenkakf
Dot.: Revlon colorstay

Witam.
Jaki kolor pudru mineralnego revlon wybrać do podkładu revlona 250 fresh beige cera s/n?
madalenkakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:32   #3828
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja zawsze nakładam palcami podklady, ale skoro mówicie, że pędzlem to może polecicie mi jakiś konkretny? Ale chodziłoby mi raczej o jakiś dostępny stacjonarnie... i żeby był raczej tani
Ja polecam standardowy z inglota a flat top z hakuro (dostepne na all)

Dziewczyny nie miała któraś z was CS w dwóch wariantach dla skóry nor/such i tłus/miesz?
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:25   #3829
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Christiee, ja mam tylko wariant sucha/normalna, więc nie za bardzo pomogę. Z tym, że dziewczyny mówiły, że nie za bardzo widać różnicę jeśli chodzi o różne warianty, jeśli już to w kolorze, bo ponoć wariant D/N ma ciemniejsze odcienie niż tłusta/mieszana.

Paspartu, ja nie polecam klasycznych pędzli bo robią po prostu smugi i wykończenie makijażu nie wygląda za ładnie, w sumie podobnie jak nałożony palcami. U mnie najlepiej sprawdził się, jak już pisałam flat top. Swoje flaty kupowałam na all, niestety w sklepach stacjonarnych nie spotkałam się jeszcze z nimi.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 17:40   #3830
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez christiee06 Pokaż wiadomość
Ja polecam standardowy z inglota a flat top z hakuro (dostepne na all)

Dziewczyny nie miała któraś z was CS w dwóch wariantach dla skóry nor/such i tłus/miesz?

ja mam ten sam kolor do cery t/m i do s/n i według mnie jest duża różnica. Ten do cery tłustej dużo mocnej kryje, szybciej zasycha na twarzy no i nie jest taki "wilgotny" podczas nakladania pudru potem, ale niestety moją skórę trochę wysusza. Ten co skóry suchej mniej wysusza, a właściwie wcale, ale czasem wymaga poprawki pudrem bo po czasie twarz leciutko się świeci, ale to wiadomo zalezy od dnia, tego co robię no i od temperatury. Ja poradziłam sobie mieszając te dwa warianty i mam idelany odcień i idealne właściwości
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:27   #3831
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
ja mam ten sam kolor do cery t/m i do s/n i według mnie jest duża różnica. Ten do cery tłustej dużo mocnej kryje, szybciej zasycha na twarzy no i nie jest taki "wilgotny" podczas nakladania pudru potem, ale niestety moją skórę trochę wysusza. Ten co skóry suchej mniej wysusza, a właściwie wcale, ale czasem wymaga poprawki pudrem bo po czasie twarz leciutko się świeci, ale to wiadomo zalezy od dnia, tego co robię no i od temperatury. Ja poradziłam sobie mieszając te dwa warianty i mam idelany odcień i idealne właściwości
Dziękuję wam za odp. Jak się na któryś skuszę dam znać
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:27   #3832
dusiek_pusiek
Wtajemniczenie
 
Avatar dusiek_pusiek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mój pokój
Wiadomości: 2 417
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej
Czy mogłaby mi któraś z Was doradzić w sprawie koloru?
Więc tak, moja twarz jest szara a szyja wpada w żółtawy odcień...
Na allegro jest strasznie duża gama kolorów i są do siebie bardzo zbliżone. Czy tak jest w rzeczywistości, czy po prostu taki efekt na zdjęciu?
dusiek_pusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:08   #3833
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dusiek_pusiek Pokaż wiadomość
Hej
Czy mogłaby mi któraś z Was doradzić w sprawie koloru?
Więc tak, moja twarz jest szara a szyja wpada w żółtawy odcień...
Na allegro jest strasznie duża gama kolorów i są do siebie bardzo zbliżone. Czy tak jest w rzeczywistości, czy po prostu taki efekt na zdjęciu?

Chyba na str 96 tego wątku jest o odcieniach pokładów CS
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:47   #3834
dusiek_pusiek
Wtajemniczenie
 
Avatar dusiek_pusiek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mój pokój
Wiadomości: 2 417
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No jest o kolorach.
Jednak mam jeszcze inne pytania...
Czy 150 buff jest bardzo żołty? I czy 180 sand beige jest dużo ciemniejszy od niego?
dusiek_pusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 18:42   #3835
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny proszę o rade dot koloru w C/O

chodzi który z kolorów podchodzi pod róż?

330,340,350???

Wiem ze 360 g.caramel podchodzi pod pomarańcz nawet.

Siostra chce kupić z 1-2 tony jaśniejszy od toastu i ma dylemat.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 09:41   #3836
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wczoraj przyszedł do mnie revlon 180 i dzisiaj testowanie koloru (o właściwościach wiem z próbek) i powiem Wam, że jestem trochę zawiedziona.. tzn sam kolor bez wątpienia wpada w żółć, ale nałożony na twarz i porównany z szyją wypada różowo i ciemnie. Ah, nie będę przecież smarowała nim całej szyi i dekoltu, więc chyba zacznę używać na szyję samoopalacza ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 09:46   #3837
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o rade dot koloru w C/O

chodzi który z kolorów podchodzi pod róż?

330,340,350???

Wiem ze 360 g.caramel podchodzi pod pomarańcz nawet.

Siostra chce kupić z 1-2 tony jaśniejszy od toastu i ma dylemat.
wg rozpiski, ktora wstawila jedna z dziewczyn, to wszystkie te kolory wpadaja w zolc, od siebie moge powiedziec ze 330 napewno bo go mam. Tutaj masz kilka swatch'y http://bedasbeautyblog.blogspot.com/...-makeup-w.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:25   #3838
dusiek_pusiek
Wtajemniczenie
 
Avatar dusiek_pusiek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mój pokój
Wiadomości: 2 417
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszedł do mnie revlon 180 i dzisiaj testowanie koloru (o właściwościach wiem z próbek) i powiem Wam, że jestem trochę zawiedziona.. tzn sam kolor bez wątpienia wpada w żółć, ale nałożony na twarz i porównany z szyją wypada różowo i ciemnie. Ah, nie będę przecież smarowała nim całej szyi i dekoltu, więc chyba zacznę używać na szyję samoopalacza ?

Ehhh ja to już zupełnie nic nie wiem
U jednych 180 wpada w róż a u innych nie...
Trudno, co ma być to będzie, zaryzykuję ten 180
dusiek_pusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:34   #3839
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dusiek_pusiek Pokaż wiadomość
Ehhh ja to już zupełnie nic nie wiem
U jednych 180 wpada w róż a u innych nie...
Trudno, co ma być to będzie, zaryzykuję ten 180
nie, on jest bardzo żółty z tym, że w porównaniu z moją szyją wypada różowo i nieciekawie, ale nią się nie przejmuj- jeszcze nie znalazłam takiego podkładu, który zlewałby się z szyją...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:48   #3840
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam pytanie do dziewczyn, które mieszają ze sobą 2 podkłady - jak to robicie? Wylewacie na rękę trochę tego i trochę tego i czym mieszacie?
Mam zamiar przetestować mieszankę buff colorstay z vanilla phoready (btw śliczny kolor )
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.