Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 10:00   #301
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny używałyście może BIodermy Sensibio AR?
Ja ją właśnie testuję od paru dni i nie wiem, piecze mnie trochę skóra Co prawda kolorystycznie troche się ujednoliciła, gdyż często mam wszystkie barwy na twarzy ( od sinego do czerwieni poprzez fiolet )
Myślicie, że pieczenie i lekki rumień może być pierwszą reakcja na ten kremik?

Iwostin tez uzywałam przez dłuższy czas, często do niego wracam. Ale jak dla mnie jest chyba zbyt słaby. Co prawda uzywałam go w fazie bez-filtrowej i bez-serumowej , nie wspomogany niczym innym, stąd może brak zauważonych zmian.

Ruboril też przez parę miesięcy u mnie gościł, ale jakoś mnie nie przekonał. Może rumień rzeczywiście był mniejszy i rzadszy, ale naczyńka bez zmian.

Pozostaje mi jeszcze do przetestowania Diroseal, bo szczerze mówiąc nie miałam jeszcze przyjemności. Póki co czytam wasze opinie o tym produkcie.

Za to polecam http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11632 Maseczka cudeńko, jak za tą cenę (ok 11 zł)!!! Wczoraj miałam dość spory rumień na policzkach, nałożyłam sporawą warstwę maseczki na pół godziny i rumień zanikł całkiem i naczyńka nawet się troszeczkę wybieliły
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 10:20   #302
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Foxina kiedyś miałam Biodermę Sensibio AR w próbce; i zaraz po aplikacji kremu piekła mnie twarz. Nie wiem ja to by wyglądało na dłuższą metę, czy skóra się uspokoi czy nie, ale ja na twoim miejscu, jak pieczenie nie ustąpi, raczej bym z niego zrezygnowała.

Maseczkę Dax, jak jesteś z niej tak zadowolona, możesz stosować w takiej formie jak krem, cieniutką warstewką i nie zmywać.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 10:34   #303
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Stosowałam zarówno Sensibio Ar jak i Sensibio Flush ale żaden z tych kremów nie wpłynął pozytywnie na moje naczynka. Podczas ich używania miałam wrażenie, że maziam się zwykłym kremem nawilżającym.
Krem Iwostinu także stosowałam i bardzo miło go wspominam-działał .
Maseczka Daxa to także moje odkrycie . Stosuję ją od kilku miesięcy i bardzo ją sobię chwalę. Pozytywne efekty (i to jakie ) zauważalne już po pierwszym użyciu.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:51   #304
AnnaIza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Witam wszystkie dziewczyny z takim samym problemem jak mój. Odkąd pamietam zawsze walczyłam z naczynkami na buzi. Stosowałam kremy, maści, chodziłam po dermatologach i zawsze było to samo. W tamtym roku poddałam sie kuracji laserem. Byłam na pięciu zabiegach w odstępach trzytygodniowych. Efekt rewelacyjny, nie spodziewałam się tego. Niestetty ta kuracja jest bardzo droga, za każdy zabieg płaciłam po 400 zł, czyli łącznie wydałam 2000 zł. Do tego trzeba dodać koszt dojazdu do Wrocławia ( bo tam robiłam te zabiegi) więc jak widać kosztowało sporo ale naprawdę było warto!!!!!
AnnaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:57   #305
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez AnnaIza Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny z takim samym problemem jak mój. Odkąd pamietam zawsze walczyłam z naczynkami na buzi. Stosowałam kremy, maści, chodziłam po dermatologach i zawsze było to samo. W tamtym roku poddałam sie kuracji laserem. Byłam na pięciu zabiegach w odstępach trzytygodniowych. Efekt rewelacyjny, nie spodziewałam się tego. Niestetty ta kuracja jest bardzo droga, za każdy zabieg płaciłam po 400 zł, czyli łącznie wydałam 2000 zł. Do tego trzeba dodać koszt dojazdu do Wrocławia ( bo tam robiłam te zabiegi) więc jak widać kosztowało sporo ale naprawdę było warto!!!!!

Możesz napisać na jak wygląda kuracja laserem? Na czym dokładnie polega ten zabieg?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 10:21   #306
AnnaIza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Zabieg nie jest bolesny, wykonywany jest na leżąco, trwa około 25 minut, lekarz nakładfa na buzię żel ( taki jak do USG)przykłada do buzi laser i "strzela" , czujesz takie ukłucie jakby igłą i przechodzi do nastepnego miejsca i tak cały czas. Potem trzeba trzymać na buzi taki żel w woreczkach chłodzący. Buzia troszkę piecze ale można wytrzymać. Przez trzy dni miałam takie plamki , które wyglądały jak duże piegi ale szybko wszystko zeszło. Jak miałam zamykane naczynia blisko oczu, na policzkach, to byłam lekko podpuchnieta, ale tylko dwa dni. Po takim zabiegu na drugi dzień szłam do pracy. Efekty było widać po trzecim zabiegu ale jestem bardzo zadowolona. Muszę przyznać że to najlepszy sposób na naczynka, a naprawdę smarowałam buzię różnymi specyfikami z nadzieją że może pomogą - ale niestety nie pomagały. Pozdrawiam
AnnaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 20:01   #307
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Zaciekawiła mnie informacja o laserze. Jaki to był laser? Jaki jest efekt? Czy przestał pojawiać się u ciebie nawet rumień, czy tylko zniknęły pajączki?
Ja problem z naczynkami mam od kiedy sięgam pamięcią. Po zimie zawsze było gorzej. Reaguję rumieńcem na wszelkie emocje, ale przyzwycziłam się. Niestety po niewłaściwym leczeniu przebarwień (przez panią dermatolog) pojawiły mi sie zmiany naczynkowe na czole!!! i jestem załamana. Inny dermatolog mówi o laserze. Na razie zalecił mi Flavo-C krem. Czy macie jakieś doświadczenia z tym kremem?
Od wiosny uzywam SVR 50 kremu tonującego i stan naczynek na policzkach nie pogorszył się (za wyjątkiem nowych naczynek na czole, ale jak już pisałam to wina złego leczenia przebarwienia).
Podsumowując, moja wrażliwa, płytko unaczyniona cera dobija mnie finansowo i psychicznie. A grozi nam naczynkowcom jeszcze w przyszłości trądzik różowaty. W każdym razie wypowiadam wojne naczynkom i nie zamierzam się poddać.
Jeszcze coś, pan dermatolog powiedział mi, że w kremach lub serum na naczynka najważniejszy jest dobry nośnik wit. C i taki jest np w Flavo-C i że nie poleca robionych środków. Co wy na to?
nieco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 08:49   #308
AnnaIza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Niestety nie pytałam lekarza jaki to był laser, przyznam się że nie byłam specjalnie zainteresowana dlatego że zabiegi wykonywał mi chirurg naczyniowy i stwierdziłam, że to fachowiec , więc nie dopytywałam się. Ja miałam bardzo dużo naczynek, na policzkach i na brodzie. Teraz rumień bardzo zbladł, jest dużo lepiej, efekty są bardzo widoczne. Kiedyc moje policzki były bardzo czerwone, wyglądałam jakbym miała gorączkę, musiałam uzywać zielonego podkładu pod makijaż, bo naczynka przebijały się przez każdy podkład. Teraz wystarczy tylko troszkę podkładu i nic nie widać. A najważniejsze jest to że po laserze naczynka sie nie odnawiają. Uważam, że gdym jeszcze raz poddała się serii takich zabiegów to moja buzia byłaby nareszcie blada!!!!! Niestety to duży wydatek i w tej chwili nie stac mnie na taką kurację. Dziewczyny głowa do góry, na pewno w niedługim czasie te zabiegi będą tańsze i wszystkie będziemy miały piękne buzie bez naczynek .
AnnaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 17:21   #309
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

A co byście powiedziały o tonikach z kwasami, np. tonik z octu jabłkowego? Stosuje ktoś?
Wiadomo, że niektóre szkodzą, ale bodajże Smok pisała o tym, aby nie stosować tego bezwzględnie. Myślę o toniku z kw. migdałowego, ew. właśnie ten z octu jabłkowego.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 17:29   #310
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

u mnie również Sensibo wywołuje pieczenie twarzy i zaczerwnienienie... no cóz ja wykorzystuje go ostatnio tylko na szyję bo szkoda mi go wyrzucać a tam nic złego nie robi
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 17:30   #311
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A co byście powiedziały o tonikach z kwasami, np. tonik z octu jabłkowego? Stosuje ktoś?
Wiadomo, że niektóre szkodzą, ale bodajże Smok pisała o tym, aby nie stosować tego bezwzględnie. Myślę o toniku z kw. migdałowego, ew. właśnie ten z octu jabłkowego.
Sama kiedys juz przymierzalam sie do toniku octowego, ale niestety nie jestem w stanie go uzywac, zapach octu przyprawia mnie o mdlosci i nie tylko :ble:

Kwas migdalowy wlasnie dostalam od Limarii i w przyszlym tygodniu planuje zrobic peeling. Akurat mam kilka dni na odstawienie retinoidow i zobaczymy, jakie bede efekty albo skutki. Mam nadzieje, ze moich naczynek szlag nie trafi.

Przy merdaniu tonikow z kwasami wazne jest ph. Trzeba je koniecznie zmierzyc przed uzyciem i ewentualnie uregulowac => http://mazidla.com/index.php?option=...id=44&Itemid=2
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 17:48   #312
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ja używam toniku octowego. Nigdy nie sprawdzałam pH Mam nadzieję, że sobie nie zaszkodzę.

Toniku używam tylko raz dziennie. Potem dobrze nawilżam, bo bardzo mam ściągniętą skórę.

Póki co nie zauważam, żeby zaszkodziło mi to na naczynka
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 20:15   #313
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
A co byście powiedziały o tonikach z kwasami, np. tonik z octu jabłkowego? Stosuje ktoś?
Stosuję tonik z BHA, na bazie alkoholu - nie widzę wpływu.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 20:37   #314
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

To mnie uspokoiłyście.
Zakupiłam ocet jabłkowy kamisa , mój TŻ patrzy na mnie podejrzanie. Jeszcze jutro dopkupię jakiś olejek coby smrodek zabić i spróbuję jak to będzie na mnie działać.
Czy znacie jakiś inny pomysł na przecedzenie wody wymieszanej z olejkiem - bo skąd ja papierowe filtry wezmę?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 20:43   #315
angelinajolie123
Przyczajenie
 
Avatar angelinajolie123
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a no z łOdzi rzecz JasNa :D
Wiadomości: 15
GG do angelinajolie123
Lightbulb Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez mart. Pokaż wiadomość
oops ortografa zrobiłam: "ohydne" powinno być
eee piłaś kiedyś drożdże ... fujj na samą myśl zbiera sie na wymioty ... poprosze innego drinka
angelinajolie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 20:59   #316
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
To mnie uspokoiłyście.
Zakupiłam ocet jabłkowy kamisa , mój TŻ patrzy na mnie podejrzanie. Jeszcze jutro dopkupię jakiś olejek coby smrodek zabić i spróbuję jak to będzie na mnie działać.
Czy znacie jakiś inny pomysł na przecedzenie wody wymieszanej z olejkiem - bo skąd ja papierowe filtry wezmę?
Ja się w to nie bawię, do butelki siup ocet, woda mineralna, olejek, zakręcam i roluję buteleczkę. Przed każdym użyciem porządnie wstrząsam i tyle, olejek się wtedy rozprowadza.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 21:01   #317
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Ja używam toniku octowego. Nigdy nie sprawdzałam pH Mam nadzieję, że sobie nie zaszkodzę.

Toniku używam tylko raz dziennie. Potem dobrze nawilżam, bo bardzo mam ściągniętą skórę.

Póki co nie zauważam, żeby zaszkodziło mi to na naczynka
To ph to jest ważne w przypadku kwasu BHA, czy glikolowego, mlekowego, migdalowego, ale bez przesady, to tylko ocet, zwłaszcza jak ktoś używa w małych ilościach na dużą ilość wody, to po co się w papierki bawić.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 21:15   #318
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Ja się w to nie bawię, do butelki siup ocet, woda mineralna, olejek, zakręcam i roluję buteleczkę. Przed każdym użyciem porządnie wstrząsam i tyle, olejek się wtedy rozprowadza.
Smoku, jestes niezawodna .
Przepraszam, ale czy roluję oznacza potrząsam?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 21:58   #319
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Smoku, jestes niezawodna .
Przepraszam, ale czy roluję oznacza potrząsam?
Ja to rozumiem jako toczenie - coś jakby walec.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 22:08   #320
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

No właśnie potrząsać i walcować, żeby się dobrze rozprowadziło.

Ja po prostu nie lubię sobie utrudniać życia. Jakbym musiała używać tych filtrów do kawy, to bym pewnie z toniku zrezygnowała.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 13:58   #321
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Witam wszystkich! niedawno zdałam sobie sprawę z tego że też mam cerę naczynkową. jestem po prostu w szoku nie mam pojęcia o tych wszystkich kosmetykach dziwnych, wiem tylko tyle że Iwostin na naczynka może być dobry i stosunkowo niedrogi. Właśnie zamierzam go sobie kupić razem z maseczką Daxa na naczynka. Postanowiłam coś dobrego zrobić dla mojej buzi i własnie zaczne od tych kosmetyków. mam cere mieszaną i wrażliwą, czerwienie się szczególnie w zime pod wpływem zmian temperatury, złych kosmetyków, stresu. jak myślicie co jeszcze moglabym użyć na początek? Takie początki to zawsze najgorsze, niewiem od czego by tu zacząc, piszecie że serum z wit C jest dobre.. ja się boję że bedzie mnie szczypać i jeszcze gorzej bede sie czerwienić..
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 14:40   #322
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Serum z wit. c jest jak najbardziej wskazane. Szczypać nie będzie jak zaczniesz od małego stężenia np. 5 %.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:29   #323
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Acha, dzięki no to moją przygodę zacznę od serum C i Iwostinu na naczynka. te kosmetyki znam i mam nadzieję ze pomogą. Bo już naprawdę mam dosyc tej mojej różowej buzi Szczególnie w zime mam czerwony nosek i policzki na górze (motylek taki) Teraz używam kremiku LRP Toleriane jest leciutki ale w zime to on bedzie za lekki.. na dodatek niema filtrów a piszecie że na naczynka filtry muszą być, a w sumie nigdy sie nad tym nie zastanawiałam czy mój krem ma filtry czy nie
A tak wogóle to forum to jest skarbnica wiedzy na temat naczynek, bardzo fajne i obszerne, mozna sie naprawde dużo rzeczy dowiedzieć. Super po prostu.
Mam nadzieje ze ten Iwostin sie sprawdzi bo jak nie.. to nie wiem tak sie na niego uparlam.
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:52   #324
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

To czy jakikolwiek krem zadziała zależy od rozległości zmian na skórze i od naszej indywidualnej wrażliwości.Na jedych podziała a na innych nie.Jednak jeśli naczynka sa bardzo według mnie krem sobie z tym nie poradzi.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:04   #325
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

wyczytałam że na początek dobry jest krem Effaclar K - ma łagodne kwasy. mam troche zanieczyszczone pory w strefie T i pare małych blizn po syfkach więc pomyślałam ze mi się przyda na ujednolicenie cery. czy moge stosować go razem z Iwostinem na naczynka czy tylko naprzemiennie raz ten i raz ten? nie chce zbytnio eksperymentować niewiadomo jakimi specyfikami na mojej buzi bo mam tendencje do podrażnien dlatego pytam się Was, doświadczone dziewczyny
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:14   #326
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Lepiej używaj ich naprzemiennie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:40   #327
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

acha no to dzięki mam nadzieje ze te kremiki mi pomogą.

Ostatnio podrażnił mnie żel do mycia twarzy i musze go zmienić, myśle nad Antystresem z ATW. powinien byc dobry i łagodny dla naczynek, używałam go kieedys dawno temu i był łagodny - polecam jak ktoś lubi myć się żelem.

Pozdróweczki
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:53   #328
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

A ja chciałabym się z wami podzielić dziwnym wrażeniem. Od kiedy na noc nie używam kremu tylko olejki z mazideł (z komosy i macerat z kasztanowca) to jakby tych popekanych naczynek było więcej. Twarz myję olejkiem zrobionym z olejku z komosy i peg7. Pryskam hydrolatem różanym lub przemywam hydrolatem z rumianku. Co jest nie tak?
Ostatnio użyłam peelingu i maseczki oczyszczającej (ale tylko raz). Czyżby to był tego efekt?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 10:52   #329
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny, jakich podkładów używacie, zwłaszcza teraz zimą, które zakrywają naczynka?
Ja dotychczas używałam Max Factora Color Adapt, ale w związku ze stopniową rezygnacją wszelkich zapychających kosmetyków i produkcją własnych, myślę też o zmianie i tego specyfiku. Niestety póki co nie potrafię jeszcze całkiem zrezygnować z podkładu

Zastanawiam się nad avene couvrance, ale widzę, że zdania są podzielone co do stopnia pokrycia różnych niedoskonałości, a jak jest z naczynkami, sporadycznym rumieniem?

Co polecacie?
POzdrawionka
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 12:18   #330
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ja uzywam L'oreal Thrue Match.
ALe nie jest trwale pokrywajacy. Tam gdzie mam pajaczki dodatkowo stosuje korektor.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.