Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 13:03   #391
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Babelka a sprawdzałaś w KWC opisy kremów? Będziesz od razu wiedziała który się nadaje, a który nie bez zbędnego latania między półkami sklepowymi.

Dobre apteczne nawilżacze to Avene HOL i Physiogel, ale jest też wiele innych, o których jest cały oddzielny wątek 'nawilżanie podczas kuracji kwasowo-retinoidowych'. Warto go przeczytać, żeby wybrać coś dla siebie.

Wracając do kwasów, to przy cerze naczynkowej żadne kremy z AHA nie są wskazane, bo tylko pogarsza się stan naczynek.

Jeśli używasz Effaclaru, to w ten dzień nic już więcej na niego nie kładź. No chyba, że czujesz, że masz za suchą skórę, to godzinie później możesz coś nałożyć.

Następnego wieczora użyj np.Dirosealu, na który też już nic nie kładź.

Trzeciego wieczora daj inny krem np. na naczynka. i tak w kółko.

Pytałaś się mnie skąd wiem co, jak, kiedy i na co kremować. Otóż ja też nie wiem wszystkiego i cały czas się uczę. Większość wiedzy zdobyłam czytając wątek 'kuracje kwasowo-retinoidowe - opisy doświadczeń na własnej skórze' to bardzo obszerny wątek, ale warto przeczytać wszystkie strony, bo to istna kopalnia wiedzy.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 14:12   #392
Kasiajka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiajka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 103
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dzięki za odpowiedzi.
__________________
Kasiajka
Kasiajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 16:21   #393
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ja mam pytanie do was. Możecie mi powiedzieć jak rozpoznać cee naczynkową?? Wiem, że może to dziwne ale nigdy nie słyszałam o takiej cerze a dowiedziałam się, że możliwe jest, że posiadam taka chodzi o to, że po solarium mam silne zaczerwienienie na twarzy przez ok. godziny może dwóch.. oprócz tego nie mam zaczerwienien za bardzo ani popękanych naczynek. Czy to cera naczynkowa? i czy powinnam rezygnować z solarium??
ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 16:36   #394
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Zrezygnować z solarium powinnaś nawet jeśli nnie masz cery naczynkowej Niestety to co modne , w tym wypadku solarium i piękna opalenizna, nie zawsze jest zdrowe, a solarium jest bardzo szkodliwe. O szkodliwości solarium na Twoje ciało może dopiero się dowiesz za kilka miesięcy lub lat, kiedy walka ze skutkami ubocznymi jest już bardzo ciężka.

Ja do końca czerwca byłam maniaczką solariową. Chodziłam minimum 1 raz w tygodniu, nieraz miałam przerwę 2-tygodniową.

Dorobiłam się pajączków na twarzy, nogach i ramionach, przebarwień w postaci paskudnych plam.


Cera naczynkowa jest skłonna do czerwienienia się pod wpływem czynników zewnętrzynych tkj. temperatura, wiatr, albo kosmetyki. Często też pod wpływem wysiłku fizycznego czy emocji.

Są to przeważnie czerwone plamy na twarzy jak i szyi.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 16:44   #395
agatuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

witam,
sledze to forum od jakiegos czasu i doiero teraz zrozumialam ze mam cere naczynkowa;/ ten problem am odkad pamietam...rumience na tgwazry z emocji zmiany temperatury, opalanie nawet rano jak wstane.. czy moglby ktos mi polecic jakis naprawde dobry krem na rumience do wrazliwej cery ale zeby nie zatykal porow??bo od dluzszego czasu pomimo tego ze mam naczynkawa cera-non top zaczerwieniona i wysuszona to robia mi sie takie okropne zasórniki na nosie i raz na jakis czas pryszcze...prosze o pomoc!moze krem Iwostin bo slyszala ze jt dobry ???
agatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 19:23   #396
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ciampurek chodzi ci o puder jedwabny do ciała Dr. Hauschki?
On nie jest kryjący. Używam go do zmatowienia kremów z filtrami.
Nie koniecznie trzeba używać jednoczesnie pudru sypkiego i w kamieniu, można używac albo jednego albo drugiego. Z reguły puderu prasowanego używa się w ciągu dnia do poprawek.
moze moje pytanie wyda CI sie głuppie ale po co matowisz krem?swiecisz sie az tak?
mam pytanie dziewczyny poniewaz ma b.duze since pod oczami i nie moge znalesc korektora ktory by to skorygował jestescie w stanie mi pomoc?co byscie mi polecily?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 19:47   #397
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

CIAMPUREK niestety większość filtrów bardzo się "świeci" i bez pudru czy skrobi ani rusz
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 19:55   #398
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
CIAMPUREK niestety większość filtrów bardzo się "świeci" i bez pudru czy skrobi ani rusz
ok dziekuje Nikita
pomozesz mi moze w sprawie korektora?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 20:16   #399
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ja polecam Artdeco Camouflage - najjaśniejszy odcień - żółty. Przeczytałam oczywiście o nim na tym forum i zachęcona opiniami oraz zdesperowana z powodu rozszerzonych naczynek - zakupiłam. Kryje świetnie wszystko - cienie pod oczami, naczynka, przebarwienia. Opakowanie jest maleńkie, ale podobno wydajne. Nakłada się go dość trudno. Pan w Douglasie polecił mi najpierw rozgrzać odrobinę na dłoni i wklepywać w skórę twarzy, a na to też wklepywać podkład, przypudrować i w życiu nie miałam tak idealnej cery. Kosztuje ok 39 zł. Proponuję przeszukać KWC hasło korektory, tam sobie poczytasz o innych jeszcze kosmetykach. Pozdrowienia
nieco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 20:27   #400
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

nieco napisz mi czy mieszasz go z filtrem?b łśysząłm ze tak sie powinno robic
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 11:48   #401
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Jejku,

dziś w pośpiechu sie malowałam, skończył mi się fluid a nowy zamówiony jeszcze nie przyszedł , więc na sam faktorek sypnęłam tylko dry flo (grubszą warstewkę) i mam ochotę teraz zedzrzeć skórę z siebie
Mam twarz ściągniętą + wyskoczył mi niespodziewany i tak rzadki ostatnio rumień...
Jak ja mam wytrzymac te 3 godziny w pracy jeszcze????? Płonę....

Pozdrawiam gorąco wszystkich naczyńkowców
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 11:56   #402
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

foxina wspolczuje. Musisz jakos wytrzymac.
Ja tez nie cierpie nakladac na filtr skrobii, bo mam ochote ciagle dotykac twarz paluchami i walkowac ta skrobie w male waleczki

Ehhh... my to mamy przechlapane....
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 12:02   #403
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Mozesz mi jeszcze zdradzic jakiego fluidu uzywasz? Czy mozna go klasc na wszystkie filtry (czy ma talc, mice i takie tam) i czy dobrze kryje?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 12:08   #404
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
foxina wspolczuje. Musisz jakos wytrzymac.
Ja tez nie cierpie nakladac na filtr skrobii, bo mam ochote ciagle dotykac twarz paluchami i walkowac ta skrobie w male waleczki

Ehhh... my to mamy przechlapane....
Robię co mogę Weronisia

Do dzis wypominam rodzicom, że widocznie za słabo się starali, skoro taki genetyczny odchyłek powstał (oni mają bardzo ładne cery)
Zdecydowanie się przyłoże podczas pracy nad moim dzieckiem heh
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 12:12   #405
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Zdecydowanie się przyłoże podczas pracy nad moim dzieckiem heh
Dobry plan
Ja juz wiem, ze popelnilam blad robiac moja corke, bo ona na 100% bedzie miala cere naczynkowa
Jest bardzo delikatna, szybko ma rumience, no i ciagle ma siniaki nawet od zwyklego dotkniecia.

Kiedys jak byla niemowlaczekiem i ktos lapal ja za policzki (ti ti ti bobasku), to za pare minut pojawialy sie w tym miejscu zasinienia

A pewnie odziedziczyla za mna taka paskudna cere.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 12:24   #406
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Mozesz mi jeszcze zdradzic jakiego fluidu uzywasz? Czy mozna go klasc na wszystkie filtry (czy ma talc, mice i takie tam) i czy dobrze kryje?
Od dobrych 2 lat używam Max Factor Colour Adapt:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5793

Testowałam większość fluidów Max Factora, Loreala, Vichy ale zawsze do tego fluidu wracałam, gdyż nie powodował u mnie maski, ani ściagnięcia, a dobrze matowił skórę i krył niedoskonałości (mogłam się obyć bez korektora).
Filtrów używam na codzień dopiero od miesiąca i na Avene 50+ sprawdził się, odrobinę dry flo na fluid i makijaż spokojnie wytrzymywał 10h!
Ale dzięki biochemi zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków i teraz chcę sprawdzic czy to przypadkiem właśnie ten fluid mnie odrobinę nie zapycha.

Więc zachęcona przez "unaczynione" koleżanki zamówiłam Unifiance Touche Pro -podkład kamuflujący:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6781

Przesyłka w drodze, więc zobaczymy
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:05   #407
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Aha, dzieki
Max Factor dla mnie odpada bo zawiera mike, a ja uzywam roznych filtrow, nie tylko Avene, bo jej nie bardzo lubie.

A ten LRP Unifiance ja probowalam we fluidzie i kryje bardzo mocno. Jednak probka, ktora mam ma nr 13, wiec jest dosc ciemna i wyglada to u mnie okropnie. Nie wiem jak by sie sprawowal jasniejszy kolor.

A szukam cos mocno kryjacego zaczerwienienia.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:47   #408
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Weronisia ja zamówiłam najjaśniejszy odcień 11, będę testować, może już dziś, jeśli przesyłka dotrze
Mam nadzieję na pokrycie naczynek, czerwieniącego się nosa, okolicznościowego rumienia i cieni pod oczami, zdam relacje
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 14:08   #409
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ja probowalam w sklepie nr 11 i wg mnie to bylby dobry odcien do tak bladej buzi jak moja jednak nie moglam wysmarowac tym twarzy. Do domu dostalam tylko probke 13 i jest zdecydowanie za ciemna. Od razu widac, ze jestem wypudrowana, a przeciez szyja i dekold wcale biale nie sa i nie powinno sie tak rzeucac w oczy.


No coz... ja nadal poszukuje czegos co ukryje to i owo i bedzie sie nadawalo na filtry LRP.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 20:13   #410
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Testowałam większość fluidów Max Factora, Loreala, Vichy ale zawsze do tego fluidu wracałam, gdyż nie powodował u mnie maski, ani ściagnięcia, a dobrze matowił skórę i krył niedoskonałości (mogłam się obyć bez korektora).
Filtrów używam na codzień dopiero od miesiąca i na Avene 50+ sprawdził się, odrobinę dry flo na fluid i makijaż spokojnie wytrzymywał 10h!
Ale dzięki biochemi zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków i teraz chcę sprawdzic czy to przypadkiem właśnie ten fluid mnie odrobinę nie zapycha.

Więc zachęcona przez "unaczynione" koleżanki zamówiłam Unifiance Touche Pro -podkład kamuflujący:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6781

Przesyłka w drodze, więc zobaczymy[/QUOTE]

Foxina wytłumacz mnie laikowi co to oznacza dry flo?
i napisz czy na ten podkład uzywasz jeszce pudru jak tak to jakiego?
masz moze problemy z siniakami pod oczmi?jak sobie z tym radzisz?
z góry dziekuje
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 20:27   #411
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dry flo = modyfikowana skrobia kukrydziana.
Do kupienia: http://mazidla.com/index.php?option=...d=45&Itemid=10
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:09   #412
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ciampurek, używam pod Artdeco filtra LRP - na razie. Właściwie u mnie to jest kwestia priorytetów. Priorytetem jest zatuszowanie przebarwienia i naczynek, więc do tego służy mi Camouflage. Wiem, że to może destabilizować filtry, ale cóż muszę przecież wyglądać jak człowiek. Planuję przejść później na Avene, bo na nie można używać czegokolwiek, muszę jednak najpierw dorwać jakieś próbki (a w aptekach jak na lekarstwo;-)) Mój dermatolog twierdzi, że filtry nie załatwią wszystkiego, bowiem same zmiany temperatury powietrza wpływają na naczynka krwionośne, więc sama ochrona przeciw promieniowaniu nie wystarczy. Jeśli grzeszę przeciwko zasadom filtromaniaczek to trudno, ale nie potrafię pogodzić wszystkich zasad w moim wypadku. Jednakże nie jestem przekonana, czy ten Comouflage bardzo źle wpływa na filtry, bo nie ma w składzie miki i talku, a tlenek tytanu na końcu listy. Nie jestem dobra w temacie składu kosmetyków, ale tak mi sie wydaje, proszę o ewentualne sprostowanie. życzę powodzenia w doborze kosmetyków, to niełatwa sprawa
nieco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:48   #413
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

nieco jaki masz odcien Artdeco własnie dumam nad nim podobno jest dobry
co to jest za filtr LPR?
Camouflage jaka to firma?czy to jest korektor?
AsikS czy ta skrobie mozna zastapic jakims pudrem lub podkładem?
boze dziewczyny przepraszam ze takie głupie dla was pytania zadaje ale ten was jezyk jest troche niezrozumiały dla mnie i dlatego probuje sie w nim odnalesc
serdeczne dzieki za pomoc mam nadzije ze bedzie dobrze
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 22:53   #414
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ciampurek LRP to La Roche Posay.
Dry flo używamy zamiast pudru do matowienia filtrów.

Camouflage:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2498
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 07:57   #415
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
AsikS czy ta skrobie mozna zastapic jakims pudrem lub podkładem?
Skrobia kukurydzina / ziemniaczana / dry flo (modyfikowana skrobia kukurydziana) użwamy do matowienia filtrów i wg mnie lepiej matowią niż pudry sypkie, których można używać tylko na filtry AVENE (inne filtry mogą ulec destabilizacji ze względu na zawartość w składzie filtra PARSOL).
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 09:34   #416
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
Foxina wytłumacz mnie laikowi co to oznacza dry flo?
i napisz czy na ten podkład uzywasz jeszce pudru jak tak to jakiego?
masz moze problemy z siniakami pod oczmi?jak sobie z tym radzisz?
z góry dziekuje
CIAMPUREK ja dry flo używam zamiast pudru sypkiego, żeby zmatowić filterek, ale używam go wyłącznie na podkład, bo sam na filtr strasznie ściaga mi skórę Poza tym nie ma właściwości kryjących, czyli filtr, na to podkład, na to odrobina dry flo i mam spokój nawet na 10h!
Czasem mam też problem z siniakami pod oczami, ale bardziej widoczne są u mnie naczynka i czerwone plamy i dotychczasowy Max Factor Colour Adapt sobie nieźle radził (kryje nie w 100% oczywiście,ale bez korektora się obywałam, ma pudrowe wykończenie, a przy mojej raczej suchej skórze nie powodował nigdy dyskomfortu ściągania!), tylko że nadaje się wyłącznie na filtry avene!!!

Dziś testuję: Unifiance Touche Pro -podkład kamuflujący:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6781
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 11:34   #417
niusioleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do niusioleczka
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny mam takie pytanie.
Nie chce zaśmiecać forum, wiec zadam je tutaj.
Mianowicie, jak mam zadbać o cere po elektrokoagulacji??
Miałam ten zabieg robiony już dwa razy jednak usunął tylko część naczynek
Na codzień używam filtrów, jednak p. dermatolog która robiła mi ten zabieg, zabroniła mi na czas gojenia czymkolwiek się samarować i używać jedynie zasypki(?)....
Mam zamiar wybrac sie trzeci raz aby usunąć resztę i tutaj włąsnie pytanie do was, jak mam dbać o cere zaraz po? ( dodam, że nie moge siedzieć w domu bo pracuję, ucze się itp..)
Z góry dziekuję za wszystkie wskazówki.
__________________
niusioleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 15:20   #418
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

nieco,Paula07,Contax,foxi na serdeczne dzieki za pomoc jestescie super jeszce raz dzieki bede musiłąa wyprobowac napiszcie mi jeszce prosze kiedy nakładacie korektor czy na podkład czy pod podkład jaka jest kolejnosc i czy na to djaecie jeszce skrobie?jakiego ona jest koloru?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 17:47   #419
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
nieco,Paula07,Contax,foxi na serdeczne dzieki za pomoc jestescie super jeszce raz dzieki bede musiłąa wyprobowac napiszcie mi jeszce prosze kiedy nakładacie korektor czy na podkład czy pod podkład jaka jest kolejnosc i czy na to djaecie jeszce skrobie?jakiego ona jest koloru?

Ja mam dwie wersje makijazu:
1. Nakladam filtr, korektor i puder jedwabny Hauschki.
2. Filtr, podklad,puder Hauschki.

Oczywiscie jesli chce na koniec w obu wersjach nakladam roż czy brazer lub rozswietlacz.

A skrobia ziemniaczana jest koloru bialego. Jak zauwazylas ja nie uszywam skrobi , poniewaz mi nie pasuje tylko puder jedwabny do ciala DR. Hauschki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8975
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:48   #420
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Ja mam dwie wersje makijazu:
1. Nakladam filtr, korektor i puder jedwabny Hauschki.
2. Filtr, podklad,puder Hauschki.

Oczywiscie jesli chce na koniec w obu wersjach nakladam roż czy brazer lub rozswietlacz.

A skrobia ziemniaczana jest koloru bialego. Jak zauwazylas ja nie uszywam skrobi , poniewaz mi nie pasuje tylko puder jedwabny do ciala DR. Hauschki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8975
dziekuje Paulo
jeszce ICe tylko pomecze w jednej sprawie czym nakładasz ten puder?bo ja uzywam gabeczki bo pedzle trafiłam na twardze i ni epodeszły mi a Ty czego uzywasz?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.