Sobotnie sprzatanie- u Was tez? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-28, 09:16   #1
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Thumbs up

Sobotnie sprzatanie- u Was tez?


Czy u Was tez porzadki robi sie glownie w sobote?U mnie od 7 rano chodzi odkurzaczDzis od 7 do 10 intensywnie bez przerwy sprzatalam i troche mam dosc
Schody u mojej babci na 2 pietrze do umycia u mnie w domu na klatce - odkurzanie wycierania wszystkiego kurzu na meblach przetarcie kompa tv
itd.... duzo tego bylo.
Tez macie nawyk sprzatania w sobote czy jest to inny dzien?


Ostatnio polubilam sprzatanie- kiedys mialam tak ze otwieralam szafe i wszystko wypadało a teraz jest poukladane i od razu cos znajduje.Kiedys zanim wyszlam z domu i znalazlam w kupie cos do ubrania to to potrwalo.
Zmobilizowal mnie troche program ->perfekcyjna Pani domu na tvn style bo jak widzialam te leniwe baby w Ameryce i ich balagan to ja takiego nigdy nie mialam->

->
http://www.dom.kobiety.net.pl/60,0,P...-domu,793.html
http://tvnstyle.pl/1406891,programy.html

I nie mozna lezec i pachniec jak one ale trzeba sprzatac -a takie ladne domy miały.

Czego najbardziej nie lubicie sprzatac?
Ja chyba toalety i nie cierpie zmywac po obiedzie- wole po kolacji i sniadaniu
Chyba kiedys bede musiala sobie kupic zmywarke

Natomiast wycieranie kurzu i odkurzanie w miare lubie i wycieranie luster
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:28   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

na szczescie u mnie w domu nie ma sobotniego sprzatania i bardzo sie z tego ciesze, bo jak patrze jak TZa w domu sciagaja z lozka z samego rana w sobote i gonia do sprzatania to az doceniam, ze moja rodzina nie jest taka nawiedzona sprzatam jak stwierdze, ze juz czas - niezaleznie od dnia tygodnia - wtedy kiedy mam na to czas. rowniez w niedziele (sasiedzi pewno krzywo na mnie patrza jak w czasie ich niedzielnego rosolu odpalam swoj odkurzacz). dzisiaj np. zamiast pucowac mieszkanie jedziemy zaraz z rodzinka na grilla na wies. duzo przyjemniejszy sposob spedzania czasu w sobote

ogolnie sprzatac nie lubie. musze sie wczuc zeby jakos mi to szlo.
nie znosze sprzatac lazienki, za to lubie w kuchni (wylaczajac z tego mycie garow, bo na szczescie robi to zmywarka)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:31   #3
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
na szczescie u mnie w domu nie ma sobotniego sprzatania i bardzo sie z tego ciesze, bo jak patrze jak TZa w domu sciagaja z lozka z samego rana w sobote i gonia do sprzatania to az doceniam, ze moja rodzina nie jest taka nawiedzona sprzatam jak stwierdze, ze juz czas - niezaleznie od dnia tygodnia - wtedy kiedy mam na to czas. rowniez w niedziele (sasiedzi pewno krzywo na mnie patrza jak w czasie ich niedzielnego rosolu odpalam swoj odkurzacz). dzisiaj np. zamiast pucowac mieszkanie jedziemy zaraz z rodzinka na grilla na wies. duzo przyjemniejszy sposob spedzania czasu w sobote

ogolnie sprzatac nie lubie. musze sie wczuc zeby jakos mi to szlo
Oj tez bym tak chciala ja mam traume przez to az - sobota -sprzatanie.Jak byl rok szkolny o 7 rano bylam wywalana z lozka do odkurzacza
JA u siebie odkurzam raz w tygodniu a moja mama z kazdym papruszkiem wyciaga odkurzacz troche to jest pedantyzm jest

U mnie w niedziele to ja slysze tylko jak sasiedzi wala kotlet-szkoda ze o 10 wieczorem
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:41   #4
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Ja także mam nawyk sprzątania w sobotę wyniesiony jeszcze z dzieciństwa .
W dorosłym życiu nie zawsze mi jednak to wychodzi, zwłaszcza gdy, tak jak na przykład dzisiaj wstaję o 10.00 . Co prawda kładłam się z głębokim zamiarem robienia porządków, ale nie przewidziałam, że będę tyle spała .
Tak więc za sprzątanie prawdopodobnie wezmę się jutro i to nie z samego rana, bo o 10.00 mam siłownię .
Na szczęście, zdaniem moich znajomych, sprzątać u mnie w ogóle nie trzeba, bo jak ktoś nie mieszka praktycznie tam, gdzie powinien, to siłą rzeczy niewiele bałagani .


cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:45   #5
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
na szczescie u mnie w domu nie ma sobotniego sprzatania i bardzo sie z tego ciesze, bo jak patrze jak TZa w domu sciagaja z lozka z samego rana w sobote i gonia do sprzatania to az doceniam, ze moja rodzina nie jest taka nawiedzona sprzatam jak stwierdze, ze juz czas - niezaleznie od dnia tygodnia - wtedy kiedy mam na to czas. rowniez w niedziele (sasiedzi pewno krzywo na mnie patrza jak w czasie ich niedzielnego rosolu odpalam swoj odkurzacz). dzisiaj np. zamiast pucowac mieszkanie jedziemy zaraz z rodzinka na grilla na wies. duzo przyjemniejszy sposob spedzania czasu w sobote
Mam tak samo sprzątam wtedy kiedy uwazam ze jest brudno niezaleznie od dnia tygodnia
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:46   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Też nie lubię sprzątać i muszę mieć natchnienie, żeby to zrobić. U mnie w domu też sprzątało się zwykle w soboty, ale nie od samego rana, raczej koło południa, ale teraz na mieszkaniu kuchnię i łazienkę sprzątamy niekoniecznie w sobotę. Jak akurat tak ktoś ma czas i ochotę, to jest to sobota, ale bywa i piątek i poniedziałek, i tak jak u lain - niedziela. I czasem sprzątanie odbywa się o 10 rano, a czasem o 10 wieczór
Co do sprzątania pokoi, to każdy dba o swój i sprząta, jak mu się podoba, a więc u mnie to wygląda tak, że sprzątam, jak stwierdzę, że już najwyższy czas na to
Sama już wolę kurze ścierać i układać wszystko niż odkurzać i zmywać podłogi, dlatego drugi zestaw czynności należy do TŻ. Tylko znów, nie lubię, jak mi ktoś ten porządek rujnuje w trymiga, a to też należy do zajęć TŻ Ogólnie lubię jak jest porządek w pokoju, choć ciężko nam we dwoje go utrzymać, ale tak to jest, jak się ma za dużo rupieci i za małą powierzchnię
Co do kuchni i łazienki, to wolę sprzątać kuchnię, w łazience jest za dużo szorowania Ale i tak sprzątam raz to raz to - w końcu równouprawnienie mamy
Zmywać naczyń nie lubię, a jak już mam to robić, to wolę na bieżąco, bo stanie przez 20min nad zlewem jest jednak męczące. Czy u Was też zlewy są tak nisko zamontowane, że musicie się nad nimi pochylać, w efekcie czego zaraz plecy bolą? Bo ja nie rozumiem, dlaczego zlew musi być na poziomie kuchenki, a nie mógłby być te 10cm wyżej - byłoby o wiele wygodniej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:46   #7
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Nienawidze sobotnich porządków; sprzątam, kiedy najdzie mi ochota, najczęściej w niedzielę popołudniu.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 09:48   #8
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
Mam tak samo sprzątam wtedy kiedy uwazam ze jest brudno niezaleznie od dnia tygodnia
ja tak samo
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:49   #9
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

zyje w balaganie i jest mi z tym dobrze. Sprzatac nienawidze. Nie, no lazienka ok, wanna musi byc czysta ale z odkurzaczem to my nie jestesmy na ty denerwuja mnie pedantyczni ludzie
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:52   #10
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czy u Was też zlewy są tak nisko zamontowane, że musicie się nad nimi pochylać, w efekcie czego zaraz plecy bolą? Bo ja nie rozumiem, dlaczego zlew musi być na poziomie kuchenki, a nie mógłby być te 10cm wyżej - byłoby o wiele wygodniej
U mnie w domu jest zlew na wysokosci doroslego czlowieka tj tak w pasie.
A u mojej babci-blok dalej jest debilnie nisko i trzeba sie schylac- na wysokosc przedszkolaka.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:58   #11
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

u mnie dzisiaj też sprzatanie, o 10 obudził mnie ryk odkurzarza , a że w nocy spałam ze 3 godziny to zachwycona raczej nie bylam ta jakże miłą pobudką

może też sie wezmę za sprzątanie, niby robiłam kilka dni temu, ale znowu jest bałagan
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 10:02   #12
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Ja osobiscie wole posprzatac w tygodniu, ale rzadko mi to wychodzi bo calymi dniami jestem w pracy. TZ tez. Wiec czesto pozostaje sobota.

Generalnie sprzatanie to dla mnie taka terapia antystresowa, jak jeszcze studiowalam to w czasie sesji zawsze mialam wszystko wypucowane w domu Jedynie prasowac nie lubie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:05   #13
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Jedynie prasowac nie lubie

Ja także....
Dobrze, że muszę tylko sobie...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:10   #14
evelinaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 580
GG do evelinaa
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

U mnie różnie bywa z tym sprzątaniem Jeżeli już się sprząta to w sobotę, ale na przykład teraz wszyscy sobie siedzą i nikt nic nie robi. Czasami jak wyjdę rano z domu to odkurzanie itd mnie omija, ale nie jestem po powrocie zaganiana do sprzątania Mam małe mieszkanie więc tego sprzątanie nie jest za wiele, głownie odkurzanie, wycieranie kurzy, mycie podłóg ( i to nie zawsze ). Nikt nie robi co tydzień jakiś gruntownych porządków. I tak jest ok.
evelinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:15   #15
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

A ja sprzątam w piątek... I tylko swój pokój, salon i półki w łazience... Każdy ma swój 'teren' i musi go wysprzątać na cacy... A najbardziej nie lubię ścierac kurzów... Po co to robic skoro za tydzien i tak będzie to samo?!
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:15   #16
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

moja rodzina też sprząta w sobotę, tylko od godzin późno popołudniowych nikt nikogo nie zwala z wyra i nie budzimy rano sąsiadów odkurzaczem
ja sam uwielbiam sprzątać w niedzielę

lubie odkurzać i w mierę kurze ścierać wolę myć łazienkę niż kuchnie
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:17   #17
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Generalnie jestem obrzydliwym leniem, ale jestem też strasznym wzrokowcem i zapuszczone mieszkanie chybaby mnie zabiło. Nienawidzę jak są jakieś kłaki na dywanie, a w zlewie stoją brudne gary. Kurz na półkach wywołuje u mnie apopleksję. Dlatego jak nie ma chętnych do sprzątania (zawsze czekam ile się da) to biorę się za to sama, choć oczywiście nie mam na to najmniejszej ochoty.
Przyzwyczailam się, że odkurza się co dwa dni, a kurze ściera codziennie i tak być musi, choć jak to robię to aż płakać mi się chce, hehe.



Rodzice mojego eksa mieli bardzo ladne mieszkanie, ale zawsze takie zabałaganione, że aż mnie bolało coś w środku jak to widziałam. Czasem jak nie było ich w domu, a eks byl czymś zajęty to latałam z mopem, szmatkami do kurzu i wilgotną gąbką zbierałam psie kłaki z podłogi. Raz umyłam im nawet okna

aha, umyłam dziś okno, lodówkę i szafkę nad lodówką choć nienawidzę tego z całego serca. Uff, teraz mogę się byczyć.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:22   #18
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Moja mama zawsze pilnuje zeby w sobote cale mieszkanie bylo posprzatane i jest w staniezwalic mnie z lozka bardzo wczesnie rano. Teraz gdy mamy chwilowo nie ma sprzatam wtedy gdy poczuje natchnienie i zwykle jest to niedzielny poranek lub popoludnie. Niestety nie moge wtedy uruchomic odkurzacza bo sasiedzi by mnie zasztyletowali. Ogolnie to nie lubie sprzatac. Najgorsze dla mnie jest sprzatanie toalety i mycie garow :/ a najbardziej lubie sprzatac lazienke - wanna i umywalka zawsze musi byc czysciutka.
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:26   #19
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

U mnie sobotnie sprzatanie to standard. Jezeli nie ma czasu w sobote to robi sie to wczesniej czyli np. w piatek.
Ja nie jestem zwolenniczka sprzatania, ale brudu tez nie lubie
Moja mama jest niestety pedantka...ja raczej balaganiara (umiarkowana) - no i wiadomo jak wyglada kazda sobota Oczywiscie wszystko musi byc tak jak mama sobie zazyczy No coz... Takie zycie...
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 10:31   #20
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
U mnie sobotnie sprzatanie to standard. Jezeli nie ma czasu w sobote to robi sie to wczesniej czyli np. w piatek.
Ja nie jestem zwolenniczka sprzatania, ale brudu tez nie lubie
Moja mama jest niestety pedantka...ja raczej balaganiara (umiarkowana) - no i wiadomo jak wyglada kazda sobota Oczywiscie wszystko musi byc tak jak mama sobie zazyczy No coz... Takie zycie...
U mnie to samo.
KAzdy papruszek przestawiona zle doniczka z kwiatkami to dla mamy balagan
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:35   #21
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

U mnie zazwyczaj sprząta się w soboty ale tak jak są wakacje to razem z siostrą sprzątamy w piątki Sprzątać lubie bo lubie mieć czysto Niestety mam pokój z siostrą a ona jest straszną bałaganiarą więc często mam z tym problem
Łazienke lubie sprzątać i kuchnie wsumie też ale nienawidze myć garów!
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:35   #22
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Ja sprzątam tylko swoje biurko i szafkę z kosmetykami
Reszta może być zakurzona Nie no żartuję, lubię sprzątać, najcześciej w sobotę właśnie, ale gdy jestem w weekendy na uczelni, to wtedy porządki robię w wolnym czasie w tygodniu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:39   #23
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

U mnie każdy sprząta, kiedy mu się podoba i jest dobrze, nikt w sobotę z rana z odkurzaczem nie biega, bo przeważnie rodzice w pracy, jak nie w pracy to odpoczywają za miastem, a ja przątam tylko u siebie i to jak mnie "najdzie na sprzątanie".
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:52   #24
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

a ja sprzątam praktycznie codziennie, przynajmniej tak z grubsza dla pozorów - tak to jest mieć rodziców pedantów.
generalne porządki w pokoju robię kilka razy do roku, na świeta, na początku i końcu wakacji, albo jak mnie najdzie chęć
lubię układać w swoim pokoju rzeczy typu książki, zeszyty, pudełka i pudełeczka, kosmetyki, ale nienawidzę układać/wieszać ciuchów - po co się wysilać, skoro po 3dniach znów będzie to samo, czyt. porozwalane bluzki w szafie itd. ;p
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:52   #25
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

wlasnie rozgladnelam sie po swoim pokoju i stwierdzam ze jednak przydalo by sie zrobic porzadek. Ale ciezko sie zmobilizowac. Nigdy nie zdawalam sobie sprawy ze jestem az takim leniem
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:01   #26
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Lubie sprzatac - zwlaszcza wieczorami, ale nie mam na to czasu.
W moim mieszkaniu umawiam gosposie najczesciej na czwartek - lubie miec porzadek na weekend. U rodzicow z kolei porzadki sa po weekendzie - poniedzialek i wtorek, w razie potrzeby pani przychodzi tez przed jakas impreza itp...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:02   #27
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
U mnie w domu jest zlew na wysokosci doroslego czlowieka tj tak w pasie.
A u mojej babci-blok dalej jest debilnie nisko i trzeba sie schylac- na wysokosc przedszkolaka.
No u mnie też jest na wysokości pasa mniej więcej, ale to właśnie jest niewygodne, mógłby być te 10cm wyżej, to wtedy możnaby było spokojnie zmywać w pozycji wyprostowanej i nie męczyć pleców.
Cytat:
Napisane przez mtlk Pokaż wiadomość
wlasnie rozgladnelam sie po swoim pokoju i stwierdzam ze jednak przydalo by sie zrobic porzadek. Ale ciezko sie zmobilizowac. Nigdy nie zdawalam sobie sprawy ze jestem az takim leniem
Hehe, nie jesteś sama
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:03   #28
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Ja sprzątam codziennie tak mniej więcej-zamiatanie.
Kurze też raczej codziennie lub co drugi dzień.

Najbardziej kocham mycie naczyń !
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:04   #29
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość

Najbardziej kocham mycie naczyń !
Pozmywasz mi?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:13   #30
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

U nas w domu to ja głównie sprzątam, bo mąż siedzi prawie cały dzień w pracy, a ja się byczę (wakacje), więc i sprzątnę sama, ale w weekendy go gonię (chociaż sie zapiera wszystkimi zadnimi łapami) Sprzątam co drugi dzień bo mam kota i psa, a teraz i jedno i drugie linieje. Ogólnie nie cierpię tego robić, ale uwielbiam czysty wysprzątany, pachnący dom. Jednak od października zaczynam staż i planuję zatrudnić panią do pomocy, żeby mieć chwilę dla siebie.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.