co zamiast lipobase i nanobase? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-05, 18:43   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

co zamiast lipobase i nanobase?


witam
tak jak w tytule co do coedziennej pielegnacji ale tez na dzien zamiast lipobase i nanobase?znacie mozepodbne kremiki?dla tak wrazliwej buzki?ale zeby i nawilzaly porzadnie i lekko natluszczaly ale tak zbey mozna by bylo je uzywac np pod podklad lub w dzien do skzoly bez swiecenia?

kwc przejrzane ale i tak nic nie wybrane
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 07:30   #2
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

Polecam Bioderme, Avene - ogólnie bo mają fajne kremiki i na pewno ciś wybierzesz , a poza tym Phisiogel -chyba tak to się pisze, jest bardzo dobry i nie tłusty, E-45 nie tłusty a nawilżający ale nie taki płynny jak zwykłe nawilżające, oba nadająsię pod makijaż, Ja osobiście używam teraz zimą SVR Xerial 5 - żeby mi się nic nie łuszczyło i nie świeciło a chroniło i nawilżało. Pozdrawiam
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 14:33   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

bardzo dziekuje a tego e45 moge uzywac teraz w zimie na dzien?czy nie?bo w zimie nie powinno sie wychodzac na dwor meic nawilzaczaprawda?a ophysiogelu myslalam ale wlasnie w opiniach bylo ze jest tlusty u mnie np dobrze lekko nalozona lipobasa wchlania sie clakiem w ciagugodzinki ale za to jak mi za cieplo to czuje sie tak jakbym sie rozplywala
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:52   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

e 45 mozesz na zime na dzien , tłuste tez nawilzaja ale dodatkowo chronia
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 19:22   #5
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

Wszystkie możesz na zime choć ja osobiście na porządny mróż wybrałabym lipobase albo SVR tę emulsję biało-niebieską nie wiem jak się nazywa
E 45 i physiogel to nie są takie zwykłe kremy nawilżające co to same płyną tylko takie troszkę inteligentniejsze. Ja używam na zmianę i jest ok. NO bo z tymi bardzo tłustymi na mróz to jest niestety tak że podkład się z nimi gryzie i nie wygląda to dobrze. Zawsze coś za coś i nie ma idealnego rozwiązania...
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 20:00   #6
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

to dobrze,ze sa inteligentniejsze hm czyli e45 nie ejst taki tlusty jak lipobase i sie syzbciej wchlania tak?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 17:04   #7
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

E 45 nie jest właściwie tłusty tylko treściwy i tworzy taki film fajny co mnie akurat nie przeszkadzało a wchłania się szybko, no i jest jeszcze cold cream o czym zapomniałam on jest typowo ochronny i raczej tłusty i mnie też pod makijaż nie przeszkadzał ale nie ręczę
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 21:28   #8
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

chyba sprobuje najpierw e45 ale hmm mam pytanie czy moge go uzywac na codzien?bo w kwc wizazanka go opisala jako ratunek ale na rozne ranki i nie wiem czy taki kremik moge stosowac na codzien?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 08:35   #9
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

Ja stosowałam bardzo długo codziennie, tym kremem możena dzieciom pupy smarowac i buzie więc nam dorosłym babom tym barsziej nic sie nie stanie. W nim nie ma żadnych składników czyniących cuda i w ten sposób mocno wpływających na skórę , sama się dziwiłam ze ma taki prosty skład juz teraz nie powtózę jaki , ale bez obaw.
Jak wypróbujesz powiedz jak wrażenia, ja byłam zachwycona i mam nadzieje ze Ty też będziesz
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 10:45   #10
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

A czy ten krem będzie dobry (nie zaszkodzi) cerze z łojotokowym zapaleniem skóry, jak myślicie?
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:37   #11
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

Cytat:
Napisane przez asiuleczka_kubeczka Pokaż wiadomość
A czy ten krem będzie dobry (nie zaszkodzi) cerze z łojotokowym zapaleniem skóry, jak myślicie?
Mysle, ze na lojotokowe zapalenie skory to szybciej Sudocrem by ci pomogl. Ma w skladzie miedzy innymi tlenek cynku, ktory dobrze reguluje tlusta cere. Polecam. Ja go uzywam na tlusta cere (bardzo tlusta!) moj maz na sucha naczynkowa i oboje jestesmy zadowoleni. Ten krem jest wyjatkiem od reguly, ze co jest do wszystkiego to jest do niczego.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 18:27   #12
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

Mam w domku Sudocrem, bo samaruje nim pupcię mojej 8-miesięcznej córeczki. Problem w tym, że jest on tępy i biały, na noc ok, ale na dzień niebardzo. Czyli co ten E45 niebardzo się nadaje?
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 11:51   #13
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

Fakt, Sudokrem to raczej na noc sie nadaje. Co do E45 to po prostu nie potrafie ci doradzic bo nie uzywalam. Ale patrzylam na skad i ma duzo parafiny i po prostu balabym czy cie nie pozatyka, bo jak piszesz cierpisz na lojotokowe zapalenie skory, wiec cere masz tlusta. Z drugiej strony podobno to czy parafina zatka pory skory zalezy od stopnia jej oczyszczenia. Sama jestem ciekawa. Moze jest jakas Wizazanka z tlusta cera, ktora uzywa tego kremu i jest zadowolona? Tylko po co tlusta cere jeszcze bardziej natluszczac?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 12:06   #14
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

cutibaza - półtłusta, tłuścioch clobaza, ja zamieniłam wszystkie natłuszczacze bo miałam wielki problem na twarzy, że nawet takie z samej parafiny nie pomagały na krem dla dziecie z rossmana. genialny. koszt - 4zl. dla wrazliwca w sam raz, sklad najbardziej naturalny z w miare tanich dostepnych kremow na rynklu, oparty na oleju ze slonecznika. na poczatku moze wydawac sie sciagajacy, ale to zludne wrazenie podejrzewam zageszczaczy lub emulgatorów bo gdy po posmarowaniu sie odczeka sie chwile to trzeba jeszcze raz go rozsmarowac i tak jakby sie ta tlustsza warstwa dopiero wtedy uwalniala. ja go z reszta nakladam dwukrotnie.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 23:24   #15
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: co zamiast lipobase i nanobase?

Cutibaze przerobilam, takie sobie, z fajnieszych mialam kiedys serie zimowa kolastyny, ale nadaje sie tylko zima, bo jak sie cieplej zrobi to masz wrazenie maski na twarzy. Jak dotad na nic lepszego od lipobasy nie trafilam. Mi sluzy.
naily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.