Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 15:04   #151
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

marejta akurat tego odcienia nie wypróbowałam, ale mam doświadczenie z blond odcieniami 1021, 910, 1010, 810. Wszystkie te były chłodne. W związku z tym, że wcześniej nakładam rozjaśniacz na odrosty - farby te na moich włosach wychodziły szare...Np perłowy blond podchodził wręcz pod grafit...ale bardzo szybko sie wypłókują. Włosy po tej farbie są w bardzo dobrym stanie (za to je lubię) ale, jak już wcześniej koleżanka napisała -słabo rozjaśniają..To ich główne mankamenty. Co do wydajności to nie mam zastrzerzeń. Nakładam na zmoczone i osuszone ręcznikiem włosy. Bardzo łatwo można ją samemu nanieść
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 15:28   #152
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Oj Ty a kiedy zamierzasz farbowac? Masz już coś upatrzone?
Niet
Nowym szalonym pomysłem na dziś jest hodowanie włosków, aż same odrosną i te stare obciąć, a te nowe ufarbować na jakiś ładny blond
Co jest oczywiście nie możliwe bo ja bym nie wytrzymała z takim odrostem - teraz już mam ponad 1 cm i mnie szlag trafia, ale staram się nie zwracać na to uwagi i dopóki nie wymyślę co dalej to tak musi zostać.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ta farba jest chyba nie rozjasniajaca wiec chyba ma wode 6%? a powiedz mi, jesli po dekolorze wyszly by mi now blond czyli jasniejsze niz chce zrobic to musze uzyc wody 3% czy moze byc 6%?
Szalejesz kobieto
A mówiłyśmy nie przyciemniaj bo zaraz wrócisz do blondu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 15:40   #153
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ciężko stwierdzić bo w między czasie też łykałam te suplementy, więc Ci nie powiem bo nie chcę Cię wprowadzać w błąd
aha... mi sie łamią wlosy... nie tyle co wypadają tylko łamią w polowie i odpadają
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 15:48   #154
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka nowy avatarek z wloskami lamia i wypadaja?? prostownica suszarka szczotka
a moje dzis dobrze sie spisaly i nowa odzywka tez mysle ze jak dluzej je pokarmie to bedzie jeszcze lepiej do wakacji musza podrosnac i jeszcze bardziej sie skrecic w spiralki ale takie dlugie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo1000.jpg (65,5 KB, 103 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:02   #155
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka nowy avatarek z wloskami lamia i wypadaja?? prostownica suszarka szczotka
a moje dzis dobrze sie spisaly i nowa odzywka tez mysle ze jak dluzej je pokarmie to bedzie jeszcze lepiej do wakacji musza podrosnac i jeszcze bardziej sie skrecic w spiralki ale takie dlugie
ale cudne nom nowy no wlaśnie szczotkę mam drewnianą tylko coś ostatnio znowu zaczęła mi wyrywać włosy nie wiem czemu??? suszarki używam tylko z chodnym nawiewem... tylko jak rzadko prostuje to wtedy susze gorącym ale to 1 lub 2 na miesiąc... hmm.... moze w ogóle przestane cokolwiek z nimi robić...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:07   #156
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

jesli sie lamia w polowie to sa spalone i cienkie ..tylko dlaczego pytanie??farbowanie prostownica za malo je karmisz czyms tresciwym ...?moze oleje sa potrzebne nakladasz ??
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:11   #157
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Szalejesz kobieto
A mówiłyśmy nie przyciemniaj bo zaraz wrócisz do blondu
hehe no miałyście racje ale kobieta zmienna jest jak myslicie, czy jak kupie xxl 00a i naloze ja na mokre wlosy a do mieszanki dodam troche odzywki to rozjasni mi wlosy do poziomu 8? od razu mowie ze tylko raz farbowalam na braz i juz mi sie wyplukuje ten kolor a no i ofc po xxl pojdzie farba garnier nutrisse 8

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-12-28 o 16:12
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 16:14   #158
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli sie lamia w polowie to sa spalone i cienkie ..tylko dlaczego pytanie??farbowanie prostownica za malo je karmisz czyms tresciwym ...?moze oleje sa potrzebne nakladasz ??
tu mnie masz nakładam o wiele mniej niż ze 4m-c temu... bo w lato kładłam na noc rano myłam i kłopot z głowy... a teraz nie mam jak... do pracy z tłuszczem na głowie nie pójdę na 30 min nie nałożę bo to nic nie da... a rano nie umyje bo na zatoki zdechnę...
no i kiszka musze przynajmniej na parę m-c prostownice odstawić żeby coś z tego bylo
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:24   #159
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
hehe no miałyście racje ale kobieta zmienna jest jak myslicie, czy jak kupie xxl 00a i naloze ja na mokre wlosy a do mieszanki dodam troche odzywki to rozjasni mi wlosy do poziomu 8? od razu mowie ze tylko raz farbowalam na braz i juz mi sie wyplukuje ten kolor a no i ofc po xxl pojdzie farba garnier nutrisse 8
Oj zmienna,zmienna.Ale uważaj abyś nie przesadziła bo będzie płacz.Ja jestem tego żywym przykładem.Pomału i bez pospiechu bo włosy zniszczyć nie trudno ale trudno zregenerować.

No a po za tym to mama mi właśnie ścięła końcówki.Od spodu to są już takie fajne zdrowiutkie ale na koronie to jeszcze się lekko ciasna i mam kilka takich szorstkich pasemek.Dziś siedziałam z jajkiem i o.z oliwek 3 godziny potem na to Dolce na 5 minut i psiknęłam kilka razy woda z octem i na koncowki jeszcze o.bez spłukiwania joanny miód i mleko.Ale mam fajniutkie teraz włosy.

A c12 to kupiłam tyle aby wystarczyło do kolejnego przyjazdu.Planuje na kwiecień wiedz musi starczyć.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-28 o 16:30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:31   #160
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
tu mnie masz nakładam o wiele mniej niż ze 4m-c temu... bo w lato kładłam na noc rano myłam i kłopot z głowy... a teraz nie mam jak... do pracy z tłuszczem na głowie nie pójdę na 30 min nie nałożę bo to nic nie da... a rano nie umyje bo na zatoki zdechnę...
no i kiszka musze przynajmniej na parę m-c prostownice odstawić żeby coś z tego bylo
olejowanie bardzo pomaga moze na weekand kladz oleje nie musisz na cala glowe a jedynie od ucha w dol...hmm u mnie nie widac tluszczu moze dlatego ze jak klade to zwiazuje w warkocza i juz ...ja nakladam na cala noc to minimum i systematycznie...sprobuj cos wykombinowac bo szkoda wlosow a rozjasniasz to wiadomo trzeba je ratowac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:31   #161
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj zmienna,zmienna.Ale uważaj abyś nie przesadziła bo będzie płacz.Ja jestem tego żywym przykładem.Pomału i bez pospiechu bo włosy zniszczyć nie trudno ale trudno zregenerować.
tak wiem, ale po 1sze, zle sie czuje w takich ciemnych, tzn wiem ze dobrze mi jest ale jednak tak ponuro sie czuje :P a po 2gie to robilam gorsze rzeczy ze swoimi wlosami wiec mysle ze nie bedzie tragedii
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 16:34   #162
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
tak wiem, ale po 1sze, zle sie czuje w takich ciemnych, tzn wiem ze dobrze mi jest ale jednak tak ponuro sie czuje :P a po 2gie to robilam gorsze rzeczy ze swoimi wlosami wiec mysle ze nie bedzie tragedii
ale wlosy tragedia potrafia sie odwdzieczyc dopiero po kilku ms wiec uwazaj
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:36   #163
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja to odpadam bo mam wtedy zjazd i będę mieć zapierdziel...
Ale chyba na tygodniu po 8 polożę farbę bo też mój odrost juz widac


Co ty do nas mówisz???


Jak dla mnie jasny blond lub średni blond natura.


To ja musze leciec do rossa i też kupić parę bo potem cenę walną znów 13zl to niech spadają
A ten odrost ci sie zrówna jak sie dopłucze po ok. 2 tyg. jak u mnie.
To nie powinno mieć wpływu że mialaś 3cm.
U mnie tużpo farbie sie odcina leciutko- ma taki jakby bardziej nasycony kolor a po myciu wlosow ok 4 krotnym juz jest rowny kolor.
Ciesze sie że farba ci spasowała i mówilam ze bedzie lepiej po farbie niz po kąpieli- jednak rozjaśniacz to rozjaśniacz.
Mam nadzieje ze kolor się wyrówna bo u mnie to zawsze odrosty z czasem robiły się takie lekko rude i po dwóch tyg.zawsze wyglądały jak by były tłuste takie ciemne a włoski świeżo co umyte.Ale to były przy garnierach lorealach z woda max9%. Mam nadzieje ze tym razem będzie inaczej.I mi nie ściemnieją.
A do rossa lec bo sa po farby 8 zł z chakiem.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
tak wiem, ale po 1sze, zle sie czuje w takich ciemnych, tzn wiem ze dobrze mi jest ale jednak tak ponuro sie czuje :P a po 2gie to robilam gorsze rzeczy ze swoimi wlosami wiec mysle ze nie bedzie tragedii
No to życzę Ci tego aby byli ok.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:56   #164
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale wlosy tragedia potrafia sie odwdzieczyc dopiero po kilku ms wiec uwazaj
ja o swoje dbam, odżywkuje zawsze i rzadko używam prostownicy kiedyś po rozjasnianiu u fryzjera miałam masakre ale wtedy miałam czasy że nie używałam żadnych odżywek, a teraz to już uzależnienie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:06   #165
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a dokładnia na taki http://www.google.com/imgres?imgurl=...1t:429,r:0,s:0

może któraś wie co to za kolorek?
crazy ale fajnie, że jednak do blondu Cię ciągnie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wasienka znów kombinujesz
Ja na tym zdjęciu nic nie widzę,ale mi to podchodzi pod jakiś rudy

Dziewczyny,co to za umawianie się na farbowanie??
A ja nie mogę tak?
To nie fair
no jak to nie możesz? musisz A wytrzymasz do tego czasu? żarcik

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny Agatu Blond Princessa Caskada Snoww Yattamanka
dziewczyny dzięki za wypowiedzi.Co do koloru to taj jak pisałam odrost był ok 3 cm jak widać gdzie się kończył ale przy kolejnym farbowaniu na niego najadę i powinno być już ok.To naprawdę w świetle dziennym tego nie widać.Teraz mam b.czuły aparat i przekłamuje trochę kolory.
Co do kondycji to pisalam Wam juz wczesniej ze czuje , ze znimi cos nie tak to mi nie wierzyłyście.Ale już jest powoli lepiej maska z jajka i Dolce dadzą rade.Zwłaszcza jak się je podetnie.Mam w planach podciąć 2 cm wiedz będzie ok.Teraz to już tylko odżywianie.
A wczoraj bylam na zakupach w Opolu i w Rossmannie jest promocja na c12 i inne farby cool blond.Bunny wiedz jak robic zapas to tylko teraz.

Jejku dziewczyny jak sypie śnieg.Masakra jakaś.Ja jeszcze dwa dni i wracam do de.Mam trochę załatwiania i ze znajomymi trzeba się spotykać.Ok uciekam będę wieczorem o ile mi pozwolą.
A co do fotek to powstawiam jeszcze blondyneczki tylko pewnie dopiero jak już będę de.bo teraz to mam istny maraton.
Mi się Twój kolor bardzo podoba jak pisałam już a włoski odżyją szybciutko na pewno Miłej zabawy ze znajomymi




Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A wyobraźcie sobie że ja ostatnio łykałam 2 tygodnie antybiotyk jak 2 razy Vitapil-taki wielki
Kotka może ten Merz będzie dla Ciebie lepszy
Adzi to za 4 mce znowu będziesz w PL? Bo jak masz tylko 4 opakowania c12 to na 4 farbowania-raz na miesiąc to szybko Ci pójdzie.
A ja dziś widzialam Excell 9,13 już miałam brać (mimo że mam 2 opakowania 1013) biorę z półki a tu cała zawartość wypada dołem.
To jakiś znak-zostaję przy 10,13.
I kupiłam w Rossmanie tego Gliss Kura 7 olejków-ma nawet napisane na opakowaniu nowość 7 odżywczych olejków, wzięłam tez szampon, w sumie nie wiem po co, ale wzielam
to kupiłaś szampon jednak? Ja chyba skuszę się na tą odżywkę

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja to odpadam bo mam wtedy zjazd i będę mieć zapierdziel...
Ale chyba na tygodniu po 8 polożę farbę bo też mój odrost juz widac


Co ty do nas mówisz???


Jak dla mnie jasny blond lub średni blond natura.


To ja musze leciec do rossa i też kupić parę bo potem cenę walną znów 13zl to niech spadają
A ten odrost ci sie zrówna jak sie dopłucze po ok. 2 tyg. jak u mnie.
To nie powinno mieć wpływu że mialaś 3cm.
U mnie tużpo farbie sie odcina leciutko- ma taki jakby bardziej nasycony kolor a po myciu wlosow ok 4 krotnym juz jest rowny kolor.
Ciesze sie że farba ci spasowała i mówilam ze bedzie lepiej po farbie niz po kąpieli- jednak rozjaśniacz to rozjaśniacz.
Noo to zrobisz w tygodniu najwyżej Ja wolę w weekend, żeby przed pójściem do pracy zdążyć ze dwa razy włosy umyć Raz, że kolor jest wtedy ładniejszy a dwa, że znika zapach farby

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Niet
Nowym szalonym pomysłem na dziś jest hodowanie włosków, aż same odrosną i te stare obciąć, a te nowe ufarbować na jakiś ładny blond
Co jest oczywiście nie możliwe bo ja bym nie wytrzymała z takim odrostem - teraz już mam ponad 1 cm i mnie szlag trafia, ale staram się nie zwracać na to uwagi i dopóki nie wymyślę co dalej to tak musi zostać.



Szalejesz kobieto
A mówiłyśmy nie przyciemniaj bo zaraz wrócisz do blondu
Matko Ty to masz te pomysły co i rusz W ogóle nie pamiętam kiedy ostatnio pisałaś o farbowaniu coś Trzymasz się dzielnie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka nowy avatarek z wloskami lamia i wypadaja?? prostownica suszarka szczotka
a moje dzis dobrze sie spisaly i nowa odzywka tez mysle ze jak dluzej je pokarmie to bedzie jeszcze lepiej do wakacji musza podrosnac i jeszcze bardziej sie skrecic w spiralki ale takie dlugie
Piękności Czyli mówisz, że odżywkę warto kupić ? Nie obciąża zbytnio włosów? Wiadomo dajemy tylko na długości ale wolę się i tak upewnić


Dziewczynki a ja wynalazłam w rossmanie taki olejek, dla mam do ciała m.in na rozstępy, ponoć bardzo bogaty w olejki i super na włoski tak jako olej Co myślicie? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...acji-ciala.htm
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:11   #166
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
crazy ale fajnie, że jednak do blondu Cię ciągnie
hehe jednak wole być jedną z was
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:13   #167
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow
odzywka ta nie obciaza bo inaczej mialabym ciezkie prostsze skrety ja wyczuwam kiedy cos jest ciezkie ...zreszta to odzywka "do wlosow dlugich " chroni koncowki ...uzylam i polecam ja lubie karmic wlosy czyms wartosciowym naturalnym

ten olejek jest swietny kupuj smialo dziewczyny na innym watku go uzywaja tez
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-28 o 17:14 Powód: byk
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:15   #168
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
crazy ale fajnie, że jednak do blondu Cię ciągnie



no jak to nie możesz? musisz A wytrzymasz do tego czasu? żarcik



Mi się Twój kolor bardzo podoba jak pisałam już a włoski odżyją szybciutko na pewno Miłej zabawy ze znajomymi






to kupiłaś szampon jednak? Ja chyba skuszę się na tą odżywkę



Noo to zrobisz w tygodniu najwyżej Ja wolę w weekend, żeby przed pójściem do pracy zdążyć ze dwa razy włosy umyć Raz, że kolor jest wtedy ładniejszy a dwa, że znika zapach farby



Matko Ty to masz te pomysły co i rusz W ogóle nie pamiętam kiedy ostatnio pisałaś o farbowaniu coś Trzymasz się dzielnie



Piękności Czyli mówisz, że odżywkę warto kupić ? Nie obciąża zbytnio włosów? Wiadomo dajemy tylko na długości ale wolę się i tak upewnić


Dziewczynki a ja wynalazłam w rossmanie taki olejek, dla mam do ciała m.in na rozstępy, ponoć bardzo bogaty w olejki i super na włoski tak jako olej Co myślicie? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...acji-ciala.htm
Dziękuję.Mam nadzieje ze teraz szybciutko odżyją.
A ta oliwkę to tez pamiętam jak dziewczyny polecały na wątku olejowym.
Ja osobiście nie próbowałam. Jeszcze
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:30   #169
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ta farba jest chyba nie rozjasniajaca wiec chyba ma wode 6%? a powiedz mi, jesli po dekolorze wyszly by mi now blond czyli jasniejsze niz chce zrobic to musze uzyc wody 3% czy moze byc 6%?
Zależy jak jasne ci wyjdą- jeśli rude to kłaść oryginalną wodę z farbą a jeśli wyjdą ci jasno żolte to farba z wodą 3%.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
hehe no miałyście racje ale kobieta zmienna jest jak myslicie, czy jak kupie xxl 00a i naloze ja na mokre wlosy a do mieszanki dodam troche odzywki to rozjasni mi wlosy do poziomu 8? od razu mowie ze tylko raz farbowalam na braz i juz mi sie wyplukuje ten kolor a no i ofc po xxl pojdzie farba garnier nutrisse 8
Trudno powiedzieć bo xxl to nie jest jednak wyłącznie rozjaśniacz i może ci wyjść ruda kupa...
jak juz dekoloryzować to rozjaśniaczem albo kąpielą.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 17:30   #170
elinka92
Raczkowanie
 
Avatar elinka92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 197
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie - mój naturalny kolor to blond, a raczej wszystkie jego odcienie. No i teraz naszło mnie na zmiany - chcę mieć platynę! Ale problem tkwi w tym, że od spodu są dosłownie brązowe i nie wiem czy od razu farba pokryje wszystko równo czy lepiej użyć najpierw rozjaśniacza?
__________________
pomóż psiakom ----> www.pustamiska.pl


"Zupełnie inaczej jest jeśli masz kogoś, kto Cię kocha.
to Ci daje setki powodów aby żyć"

elinka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:33   #171
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Caskada i Adzi dzięki, w takim razie lecę kupić I tą odżywkę Caskady też z resztą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:36   #172
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mam nadzieje ze przezemnie nikt nie zbankrutuje przez te odzywki
i obiecuje ze to nie koniec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:10   #173
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Witam wizażanki! Już krew mnie zalewa, gdy patrze na swoje włosy!
Jeszcze do niedawna miałam b. ciemny brązik. Rozjaśniłam włoski i wyszła żółto-pomarańczowa kupa za przeproszeniem. Parę dni później udałam się do profesjonalnego saloniku i wyszło mi coś takiego (pierwsze foto).
Kolor bardzo mi się spodobał,ale... już po trzech myciach zauważyłam,że traci swój odcień i zaczyna ponownie żółknąć.

Marzy mi się taki zwykły przyzwoity blondzik. (drugie i trzecie foto).
Dodam,że teraz mam bardzo przesuszone włosy,które już zaczynają przypominać siano. Używam różnych odżywek itp..

A więc pytanie: Co zrobić by uzyskać taki blond? Czy zwykła sklepowa farba mi to złapie?? Pomocyy
witam wszystkie blondynki

Napiszę Ci jak było u mnie. Przed wakacjami pofarbowałam włosy ciemnym brązem, ale zupełnie nie był to mój kolor. Pewnego dnia, w akcie desperacji położyłam na włosy rozjaśniacz z Londy. Efekt - przyjemny karmel z żółtym odrostem. Ten odrost był masakryczny, więc, by wyrównać kolor, potraktowałam całość blondem Garniera bez amoniaku. Otrzymałam jasny brąz.
Ponieważ włosy były osłabione po rozjaśniaczu, pochodziłam w tym jasnym brązie dwa miesiące. Postawiłam na regenerację. Po tym czasie zrobiłam jasne pasemka. Dało to kolor miodowo-herbaciany. Nawet ładny .
Dziś, po kolejnych dwóch miesiącach byłam na gęstym baleyage i w zasadzie mogę powiedzieć, że jestem blondynką. Nie jest to jeszcze mój wymarzony kolor, ale jestem coraz bliżej .
Warto było czekać, bo włoski mam jasne, choć nieco osłabione. Nie wyobrażam sobie ich stanu, gdybym męczyła je częściej i bardziej agresywnymi metodami/ środkami.
CIERPLIWOŚĆ NAPRAWDĘ WSKAZANA .
Co do sklepowej farby, to odradzam. Proponuję fryzjera, a po farbę sięgaj jak już zejdziesz z ciemnego koloru.
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:49   #174
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

HEJ DZIEWCZYNKI!

widziałam kilka pytań ( jak długo można łykać witaminy i czy robić jakieś przerwy w ich braniu),a więc kiedyś w aptece zapytałam o to panią farmaceutkę ponieważ też brałam witaminy już dość długo ok.6miesięcy i powiedziała mi że nie ma żadnych przeciwskazań i można brać tak długo jak się chce ,a tym bardziej gdy się nie widzi zbytniej różnicy w stanie włosów. ja brałam przez 8 miesięcy w sumie potem zrobiłam 3 miesiące przerwy i na jesień znów zaczęłam łykać.Tylko słyszłam że nie powinno się łykać witamin przy antybiotyku .
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 18:53   #175
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej Blondyny
ja dzisiaj przeżyłam koszmar .. nałożyłam sobie na całość farbę superrozjaśniającą i zapomniałam o zerkanie na zegarek. Zapomniałam w ogóle, że mam tę farbę na głowie ! Wyszło na to, że trzymałam ją ok. 50min, poleciałam szybko zmyć a z końcówek włosów została guma. Odrywały się przy lekkim pociągnięciu, masakra. Ze łzami w oczach wzięłam nożyczki i próbowałam sobie ciachnąć te najbardziej zgumowiałe miejsca, ale że mam do tego dwie lewe ręcę, wyglądało to jeszcze gorzej. Zadzwoniłam do swojej fryzjerki, powiedziałam o co chodzi i błagałam, żeby mnie gdzieś wcisnęła dzisiaj albo jutro, bo w czwartek wyjeżdżam na sylwka. Ulitowała się i pojechałam do niej. Jak rozczesywała mi włosy, grzebień utykał w końcówkach włosów, byłam załamana, że pójdzie 10cm do cięcia przy czym zapuszczam włosy. Na szczęście udało się, włosy z tyłu (mniej zniszczone) ścięte o 2cm, z przodu trochę więcej, ale jestem zadowolona. Włosy uratowane za 50zł Co prawda z koloru nie za bardzo, jakieś ciapki mi powychodziły, ale za to będę miała normalne włosy na imprezę, bo i tak wcześniej już były do cięcia. Dołączam fotkę moich włosów przed tymi zabiegami, i z dzisiaj. Farba Wella Koleston 12/89 perłowy blond special cendre.

1. przed koszmarem
2,4. z lampą, po odratowaniu
3,5 bez lampy, sztuczne światło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050701_zmniejszacz-pl_4965.jpg (76,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10769.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (26,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10774.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (38,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10775.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (27,4 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10777.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (31,2 KB, 84 załadowań)
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-12-28 o 20:39
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:29   #176
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka nowy avatarek z wloskami lamia i wypadaja?? prostownica suszarka szczotka
a moje dzis dobrze sie spisaly i nowa odzywka tez mysle ze jak dluzej je pokarmie to bedzie jeszcze lepiej do wakacji musza podrosnac i jeszcze bardziej sie skrecic w spiralki ale takie dlugie
Jakie śliczne kręciołki

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Matko Ty to masz te pomysły co i rusz W ogóle nie pamiętam kiedy ostatnio pisałaś o farbowaniu coś Trzymasz się dzielnie
No właśnie słabo się trzymam - chodzę i marudzę. Mój kochany to się tyle nasłucha

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hej Blondyny
ja dzisiaj przeżyłam koszmar .. nałożyłam sobie na całość farbę superrozjaśniającą i zapomniałam o zerkanie na zegarek.
No to ładnie sobie pofolgowałaś Ale dobrze, że fryzjerka się zlitowała i tak bardzo ich nie obciachała Kolor faktycznie jakiś taki niejednolity, ale jak dla mnie może tak zostać nie wygląda wcale źle
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:04   #177
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Masz ciemny kolor w porównaniu z tymi jaki chcesz mieć, musisz robić kąpiel rozjaśniającą albo nakładać farby rozjasniajace.
Na pewno będziesz musiała zrobić to kilka razy żeby mieć tak jasny kolor jak pokazujesz.

Z góry uprzedzam,że jestem totalnym tępakiem w tej kwestii,więc:
-farby rozjaśniające czyyli? Jakie najlepsze? Co by było dobre dla moich strąków?


o kąpielach rozjaśniających już poczytałam ;D
ale..
-co lepsze? kąpiel czy farbkowanie

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
witam wszystkie blondynki

Napiszę Ci jak było u mnie. Przed wakacjami pofarbowałam włosy ciemnym brązem, ale zupełnie nie był to mój kolor. Pewnego dnia, w akcie desperacji położyłam na włosy rozjaśniacz z Londy. Efekt - przyjemny karmel z żółtym odrostem. Ten odrost był masakryczny, więc, by wyrównać kolor, potraktowałam całość blondem Garniera bez amoniaku. Otrzymałam jasny brąz.
Ponieważ włosy były osłabione po rozjaśniaczu, pochodziłam w tym jasnym brązie dwa miesiące. Postawiłam na regenerację. Po tym czasie zrobiłam jasne pasemka. Dało to kolor miodowo-herbaciany. Nawet ładny .
Dziś, po kolejnych dwóch miesiącach byłam na gęstym baleyage i w zasadzie mogę powiedzieć, że jestem blondynką. Nie jest to jeszcze mój wymarzony kolor, ale jestem coraz bliżej .
Warto było czekać, bo włoski mam jasne, choć nieco osłabione. Nie wyobrażam sobie ich stanu, gdybym męczyła je częściej i bardziej agresywnymi metodami/ środkami.
CIERPLIWOŚĆ NAPRAWDĘ WSKAZANA .
Co do sklepowej farby, to odradzam. Proponuję fryzjera, a po farbę sięgaj jak już zejdziesz z ciemnego koloru.

CIERPLIWOŚĆ,CIERPLIWOŚĆ,C IERPLIWOŚĆ ;d Wszyscy mi to powtarzają, ale ja no cóż..w gorącej wodzie kąpana.
Hmm..pasemka albo balejaż. Czy najpierw pasemka potem balejaż, czy jak?


coś mi się wydaje,że zostanę z wami na dłużej..ta droga będzie dłuuga.
TO się przedstawię.

CZEŚĆ BLONDYNY! NAZYWAM SIĘ KLAUDIA,JESTEM Z KOSZALINA I...bardzo bym chciała być blondynom;D
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:20   #178
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatamanka ale masz pomysły wyhodujesz naturalki Ale pewnie zafarbujesz, nie wytrzymasz z odrostem na pół głowy

novelove farby rozjaśniające np.:
Wellaton 12/0
Wellaton 12/1
Palette c12
Palette Skandynawski
W internecie znajdziesz jak wpiszesz farby rozjasniające

snowhitee kupiłam szampon i odżywke z tymi olejkami
Ja tak jak mówię zobaczę jak z farbowaniem jak mi włosy urosną, czasem rosną czasem nie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:27   #179
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze przezemnie nikt nie zbankrutuje przez te odzywki
i obiecuje ze to nie koniec
no wlaśnie
Byłam w rossmanie i kupiłam tą odżywkę gliss kura i olejek babydreama Jest to mój pierwszy kosmetyk do włosów gliss kura mam nadzieję, że będę zadowolona

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hej Blondyny
ja dzisiaj przeżyłam koszmar .. nałożyłam sobie na całość farbę superrozjaśniającą i zapomniałam o zerkanie na zegarek. Zapomniałam w ogóle, że mam tę farbę na głowie ! Wyszło na to, że trzymałam ją ok. 50min, poleciałam szybko zmyć a z końcówek włosów została guma. Odrywały się przy lekkim pociągnięciu, masakra. Ze łzami w oczach wzięłam nożyczki i próbowałam sobie ciachnąć te najbardziej zgumowiałe miejsca, ale że mam do tego dwie lewe ręcę, wyglądało to jeszcze gorzej. Zadzwoniłam do swojej fryzjerki, powiedziałam o co chodzi i błagałam, żeby mnie gdzieś wcisnęła dzisiaj albo jutro, bo w czwartek wyjeżdżam na sylwka. Ulitowała się i pojechałam do niej. Jak rozczesywała mi włosy, grzebień utykał w końcówkach włosów, byłam załamana, że pójdzie 10cm do cięcia przy czym zapuszczam włosy. Na szczęście udało się, włosy z tyłu (mniej zniszczone) ścięte o 2cm, z przodu trochę więcej, ale jestem zadowolona. Włosy uratowane za 50zł Co prawda z koloru nie za bardzo, jakieś ciapki mi powychodziły, ale za to będę miała normalne włosy na imprezę, bo i tak wcześniej już były do cięcia. Dołączam fotkę moich włosów przed tymi zabiegami, i z dzisiaj. Farba Wella Koleston 12/89 perłowy blond special cendre.

1. przed
2,4. z lampą
3,5 bez lampy, sztuczne światło
hehe no to ładnie Ale włosy wyglądają bardzo dobrze, nic nie widać że były w takiej kryzysowej sytuacji

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Z góry uprzedzam,że jestem totalnym tępakiem w tej kwestii,więc:
-farby rozjaśniające czyyli? Jakie najlepsze? Co by było dobre dla moich strąków?


o kąpielach rozjaśniających już poczytałam ;D
ale..
-co lepsze? kąpiel czy farbkowanie

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------




CIERPLIWOŚĆ,CIERPLIWOŚĆ,C IERPLIWOŚĆ ;d Wszyscy mi to powtarzają, ale ja no cóż..w gorącej wodzie kąpana.
Hmm..pasemka albo balejaż. Czy najpierw pasemka potem balejaż, czy jak?


coś mi się wydaje,że zostanę z wami na dłużej..ta droga będzie dłuuga.
TO się przedstawię.

CZEŚĆ BLONDYNY! NAZYWAM SIĘ KLAUDIA,JESTEM Z KOSZALINA I...bardzo bym chciała być blondynom;D
Wiesz ja na takie włosy jak teraz masz robiłam balejaż rozjaśniaczem loreal platinum i po jakimś pół roku doszłam do jednolitego ładnego blondu i w końcu mogłam sama się farbować A taki kolor jaki masz nałożyła mi fryzjerka, gdy poszłam do niej z masakrą na głowie po dekoloryzatorze

Agatko aaa rozumiem Ja nie lubię kupować kompletów szamponu z odżywką bo wtedy mi za bardzo obciążają włosy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-28 o 20:29
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:43   #180
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No to ładnie sobie pofolgowałaś Ale dobrze, że fryzjerka się zlitowała i tak bardzo ich nie obciachała Kolor faktycznie jakiś taki niejednolity, ale jak dla mnie może tak zostać nie wygląda wcale źle
Wg mnie wygląda trochę na nieudany balejaż/pasemka ale dziękuję

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehe no to ładnie Ale włosy wyglądają bardzo dobrze, nic nie widać że były w takiej kryzysowej sytuacji
Też jestem w szoku, że tak udało je się odratować. Mam nadzieję, że po umyciu w domu również nie będzie źle, bo wiadomo, po wyjściu od fryzjera włoski zawsze są piękne, mięciutkie i gładkie

Aż szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia jak włosy wyglądały po tym rozjaśnieniu dzisiaj, jeden wielki kołtun, wydrukowałabym sobie i powiesiła gdzieś na ścianie ku przestrodze, by nigdy nie popełnić tego samego błędu
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.