Zgłaszam problem: Długie ładowanie forum i wątków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 21:38   #1
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877

Długie ładowanie forum i wątków


Witam,
mam następujący problem (który powoduje, że coraz mniej mam chęci tu wchodzić, niestety) włączając stronę główną bardzo długo się ładuje, tzn. widzę stronę główną, ale nie mogę nic kliknąć (tak jakby strona się przywieszała) a strona się cały czas ładuje.

A najgorzej jest z próbą wejścia na jakikolwiek wątek. Zwykle pojawia się pierwszy post i koniec. Muszę odświeżać wątek i używać scrolla z nadzieją, że za którymś razem załadują mi się wszystkie odpowiedzi.

Internet mam b.dobry, wszystkie inne strony ładują się bez w/w problemów - jedynie wizaż mi muli. Używam opery w wersji 10.1 bez włączonej funkcji turbo.

Proszę o pomoc, bo powoli wchodzenie na wizaż powoduje u mnie jedynie frustrację zamiast relaksu.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 21:43   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Długie ładowanie forum i wątków

Jest wiele możliwości, ale zacznijmy od najprostszego rozwiązania. Próbowałaś korzystać z innej przeglądarki? Np.: Firefox, Chrome czy w końcu MS IE?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:49   #3
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Długie ładowanie forum i wątków

Na firefoxie i ie chodzi troszkę lepiej, ale też się przywiesza.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:28   #4
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Długie ładowanie forum i wątków

Przywiesza się w jakimś momencie (np. ładowanie wątku, czytanie PW itp.) czy ogólnie wisi cały czas? Opisz to dokładniej proszę, bo nie wiem gdzie mam grzebać
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:37   #5
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Długie ładowanie forum i wątków

Sprobuj dokladnie wyczyscic przegladarki z plikow internetowych
w Opera:
Narzedzia->preferencje->zakladka zaawansowane->Historia ( po lewej stronie) -> Pamiec podreczna ( po prawej stronie) -> wyczysc i ew. zwieksz troche rozmiar pamieci.

Zrob tez w windows:
start-> programy-> akcesoria-> narzedzia systemowe-> czyszczenie dysku -> wybierz dysk na ktorym jest system - najczesciej C i kliknij Ok->
czekaj... czekaj... -> po pojawieniu sie tabelki zaznacz wszystko z wyjatkiem plikow offices ( przydaja sie) -> i usun.

Zobacz czy obok zegara nie pojawily sie jakies aktualizacje ktore sa najczesciej sciagane w tle, jesli sa zobacz co to takiego i ew. zainstaluj lub wylacz jesli sa niepotrzebne.

w Opera po otworzeniu wizaz.pl kliknij w jakis obszar na stronie prawym przyciskiem myszki i wybierz:
"Preferencje dla witryny", sprawdz w zakladkach czy cos niechcacy sie nie "odznaczylo"glownie JAVA , Java Script ( najlepiej porownac do innej www otwartej w Opera )

To tak na szybko co mi przychoodzi do glowy.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.