sanatorium w Dąbkach-ktoś był? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-03, 20:03   #751
pensjonariuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

ZATAJONA OSPA!!!!!!
Chcialam wszytkich poinformowac, ze nie mowi sie tu o chorobach zakaznych. jezeli kogos ona juz dotknie to osoba ta obligowana jest(przez personel placowki) do utrzymania tego w tajenmicy-wszytskiego mozna dowiedziec sie dopiero poczta "pantoflowa"
pensjonariuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 00:47   #752
wiolefill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

cześć vikus 2010 ciesz się że nie dostałaś się do Cegielskiego... fakt ciężko ci będzie z dwójką, ale w Cegielskim na pewno 2 razy ciężej...
dzisiaj właśnie wróciłam, na święta... 3 dni wcześniej, wyjechałam po śniadaniu jak wiele innych osób, jedna z pensjonariuszek z synkiem chciała zmienić decyzję i wyjechać po obiedzie, ale niestety obiadu nie dostała bo wcześniej napisała (że po śniadaniu), a to że zapłacone do wtorku to nieważne?
na każdym kroku jest HAK aby jak najwięcej zarobić na chorych dzieciach, mój wyjazd z synkiem był nieudany, mały chorował na zapalenie oskrzeli 2 tygodnie, z zabiegów skorzystał przez trzy dni- ale w karcie tzw. wypisie napisali że stosowali leczenie korzystał ze wszystkich zabiegów-szok jedną później skreślili jak powiedziałam że z maty magnetycznej nie widział na oczy...
jak dziecko chore to najlepiej siedzieć w pokoju, który za taką cene jaką się płaci w Cegielskim jest beznadziejny!!!!! a Dukat podobna cena i nie ma porównania {trzy gwiazdki} do przedszkola nie wolno dzieciom chorym to normalne ale aż się coś gotuje jak mój syn płakał ,że chce przynajmniej do tego przedszkola, a pani przedszkolanka raz zaglądała do tej listy raz nie, więc wpuszczała chore dzieci, ale niestety mojego zapamiętała więc WSTĘP WZBRONONY/ a przedszkole urocze !!!! zabawki popsute, zakurzone, duszno, wirujące zarazki,wszyscy są mili a jakże, ale sama nie wiem czy tak do końca szczerze...
na schodach wykładzina dywanowa, a że byłam w porze deszczowej z tych schodów ąż parował swąd z ociekających mokrych b u t u w itd itd
prysznice 2 na korytarzu... nigdy więcej CEGIELSKI
jedyne co jest tam fajne, ładne i zdrowe to morze, piasek, powietrze na zewnątrz
wiolefill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 12:35   #753
Gonia760309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez pensjonariuszka Pokaż wiadomość
ZATAJONA OSPA!!!!!!
Chcialam wszytkich poinformowac, ze nie mowi sie tu o chorobach zakaznych. jezeli kogos ona juz dotknie to osoba ta obligowana jest(przez personel placowki) do utrzymania tego w tajenmicy-wszytskiego mozna dowiedziec sie dopiero poczta "pantoflowa"

Witam,
A czy Ty właśnie jestes w Argentycie??? i mówisz to za autopsjii??? Pytam (ja własnie jestem w sanatorium), bo słyszałam mimo chodem dziś na korytarzu o podejrzanych chrostkach które pojawiły się u jakiegoś dziecka...
Gonia760309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 18:40   #754
vikus2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Wiolefill ...kochana...nie doczytałaś mojej wypowiedzi do końca, bo ja własnie dostałam skierowanie do Cegielskiego,lecz odesłalam je z prośba o zamianę, ze względu na trzecie dziecko, które równiez musze zabrać...i teraz jestem już przekonana, że na 100% jesli mi odmówią, to do Cegielskiego nie pojade, wolę wykupic wczasy za te pieniądze dla całej rodzinki, ale nie w takich warunkach i jeszcze do tego serwować dzieciakom nowe infekcje....o nie!!
vikus2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 19:05   #755
pensjonariuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Przepraszam, nie napisalam najwazniejszego-jezeli chodzi o ta zatajona ospe to w cegielskim sie to zdarzylo, ale moga inne dzieci chorowac bo ciagle jest stycznosc miedzy sanatoriami...
pensjonariuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:18   #756
dook73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam
Ja tez dostałam skierowanie w maju do Cegielskiego, ale Panie w NFZ były tak miłe i zmieniły nam ośrodek -jedziemy do Dukata

Edytowane przez dook73
Czas edycji: 2010-04-06 o 20:36
dook73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:38   #757
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

dziewczyny mam do was takie pytanie jak zmieniacie ośrodek? Dzwonicie do NFZ z prośbą o zmianę ośrodka, czy odsyłacie papiery? i jeszcze jedno mówicie bezpośrednio ze w cegielskiem jest taka masakra czy ściemniacie coś innego? Ja czekam za decyzją, modlę się zeby nie dostać cegielskiego bo już tam byłam i dziękuję bardzo.....
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 21:35   #758
dook73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Ja poszłam do NFZ i poprosiłam o zmianę ośrodka. Powiedziałam prawdę, ze nie odpowiadają mi warunki itp. Panie były tak miłe i od ręki zmieniły mi skierowanie do innego ośrodka. Termin mam troszkę późniejszy, ale bardzo się cieszę. Tam pracują też ludzie i wiem, że wiele osób w ten sposób załatwia sobie zmianę skierowania ( nie tylko w moim mieście). Powodzenia.
dook73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:19   #759
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

dzięki za odpowiedz
ja nadal czekam na decyzję już prawie miesiąc jak wysłałam papiery
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 06:40   #760
vikus2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Anka ja też właśnie czekam na odp z NFZ z prośba o zmianie sanatorium już 2 tyg...w poniedziałek będę tam dzwonić co i jak....a i jak to nie pomoże, to się tam osobiście przejadę
vikus2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 13:22   #761
Magdynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam
wiadomość tę umieszczam głównie z myślą o wszystkich mocno zaniepokojonych przydziałem do Cegielskiego. Sam do niedawna byłam w gronie przeraźonych mam, a dziś jestem w trakcie pobytu sanatoryjnego w Cegielskim.
Słuchajcie, w porównaniu z tym co się tu naczytałam na miejscu jest super.
Pewnie gdybym się spodziewła 5* hotelu byłabym trochę rozczarowana ale będąc pełną obaw jestem mile zaskoczona. Kobitki, nie ma strachu tu jest całkiem ok. Nie wiem jak jest w Dukacie, moe lepiej a moe porównywalnie ale ja nie mam póki co powodów do narzekań. O szczegółach opowiem w późniejszym terminie. Głowa do góry
Magdynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 14:49   #762
Hubo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cegielski!!! Czytałem różności i sam nie wiem co o tym sądzić. Mam tam jechać od 1 maja do 22 maja. Na co uważać co zabierać? Jak tam jest? Czy zrezygnować? Jadę z rodziną jedno dziecko jest na NFZ a drugie normalnie opłacam. Żona jedzie jako opiekun. Przerażają mnie "ciche" epidemie. Podobno zły stan pokoi. A jak nie bezie pogody co z dziećmi robić? KAsa duża a jadę tam dlatego by im zmienić klimat mam nadzieje że nie mikroby i chorobę. Bo inaczej ....... sam nie wiem co zrobię...Hubert
Hubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:48   #763
wiolefill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

cześć... ja byłam sama z synkiem.... jak może doczytałeś? chorował- więc siedzieliśmy w pokoju przez 7 dni, później mimo dalszego antybiotyku wychodziłam, ale na własną odpowiedzialność jak powiedział lekarz., całe szczęście wyszedł z tego.... ale te dni były straszne...! Na moim turnusie było też małżeństwo z dwujką dzieci, które też chorowały ..więc ...turnus średni udany... to są bardzo duże pieniądze za całą rodzinę a nie wiem sama czy te zabiegi mają jakieś działanie i czy są skuteczne...? ale jak dzieci są zdrowe to wszystko można przeżyć.... bo wtedy jest czas zorganizowany, spacery, można pójść na basen do delfina za 10 zł za dorosłego, 6 zł dzieciaczek....a maj na pewno będzie ładniejszy od marca.... a pokoje takie sobie za te pieniążki, na stronie: Cegielski Senatorium zdjęcia chyba robił naprawdę dobry fotograf...!!!!! Jedziemy do Dąbek z mężem w sierpniu ale do prywatnego domku bo plaża i miasteczko tam jest naprawdę ładne... pozdrawiam .....
wiolefill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:57   #764
jola1766
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

witam !!!
ja byłam w Cegielskim z córką w zeszłym roku .
powiem szczerze hotel 4 gwiazdkowy to nie jest :pokoje małe skromne ale z telewizorem kanałami dla dzieci ,codzienne sprzątane ,łazienki jak na koloni prysznic i tyle niezbyt ładny .Stołówka czysta ,codziennie coś innego na obiad,dla dzieci na deser jakiś jogurt ,jabłko ,ciastko itp.
najfajniejsze były animacje dla dzieci prawie codziennie jakieś konkursy ,dyskoteki, wierszyki ,teatrzyki itd .Były ogniska z kiełbaską ,przejażdzka kucykiem ,troche płatnych wycieczek.Mieliśmy przepiekną zieleń dokoła ośrodka i plac zabaw ,było gdzie zagra w piłką
choroby tez były na moim turnusie na samym przyjęciu przyjechal chłopczyk chory na ospe ale oddali mu pieniądze i wysłali do domu .
był wirus rota ,kaszle ,katary ,anginy itd tak niestety jest przecież my jedziemy na tzw obóz gdzie są dzieci tak jak nasze które też chorują po to tam jadą żeby zmienić klimat .
Trzeba sie ze wszystkim liczyć z chorobami, biegunkami ,wymiotami itp
Ja byłam koniec kwietnia początek maja miasteczko juz jakoś ożywało ,były rowerki do wypożyczania ,samochody ,troche sklepów było z pamiątkami ,
Byly lody ,gofry ,pizza , a najlepsza była plaża i droga w lasku do niej
zawsze jezdziłam rowerkami z córką po drodze leśnej po 2 ,3 godziny ,blisko bylo jezioro gdzie zawsze karmiłyśmy łabędzie .
warto jechać dla zdrowia dzieci ,zmiany klimatu
zecze miłego pobytu
a jeszcze coś jak wam sie nie podoba pokój to zawsze można pomarudzić z tedo co pamiętam najładniej było na oddziale C ,D .
pozdrawiam jak ktoś chce jakiś innych informacji służe pomocą jola.marciniak@vp.pl
jola1766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:23   #765
Hubo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Oj po marudziłem po marudziłem w NFZ i w trybie wyjątkowo pilnym zmieniłem na ośrodek Dukat. Kasa duża do płacenia i dlatego nie chcę się martwić czy Cegielski będzie oki. A Dukat jest chyba jednak ładniejszy podobna kasa i jak nie bezie pogody to w ośrodku posiedzę i nie w jakiś klitkach. Pozdrawiam:
Hubert
Hubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 22:19   #766
Hubo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Jestem w Dukacie obecnie i jest oki. Podobno w Cegielskim też nie jest strasznie . Żarcie mają lepsze i więcej. A w Dukakcie w nowych a raczej w nowo wyremontowanych pokojach jest ładnie i fajnie Łazienki są w każdym z pokoju a nie wspólne. Mogę polecić Dukat ale jest jedna UWaga róbcie rezerwacje telefonicznie na pokój jak się tylko tutaj dostaniecie i obgadajcie warunki i cenę bo nie wiem czym się kierują ale jednej osobie krzyczą np. 69 zł za pokój a innej za taki sam 80 zł. lub nawet 90 zł. Dlaczego nie wiem................ Pozdrawiam:
Hubert
P.S
Brać tylko pokoje po remoncie to będziecie zadowolone ( zadowoleni). Dzieciaki świetnie się bawią.
Hubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:32   #767
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

witam wszystkich
mam do was pytanie czy ktoś był w Dukacie w budynku B
jakie tam są warunki? wiem że trzeba dochodzić na zabiegi i na stołówkę
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:10   #768
Hubo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

ja tu teraz jestem, nie jest to szczyt marzeń i zależy do którego "studia" trafisz. rzeczywiście zabiegi i całe życie "towarzyskie" toczy się w głównym budynku i jest to utrudnienie, bo trzeba znacznie wcześniej się z dzieckiem zbierać
Hubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 23:32   #769
Guliver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam wszystkich

właśnie stałam się wraz z moją córcią "szczęśliwą" posiadaczką skierowania do sanatorium Cegielskiego. Niemniej z tego co czytam nie ma się za bardzo z czego cieszyć . Pocieszający jest chyba jedynie termin wyjazdu turnus 24.08-14.09. Czy ktoś się wybiera w tym czasie?
Guliver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 09:41   #770
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Guliver a z jakiego jesteś województwa?
ja niestety ale musiałam zrezygnować z Dukatu bo wypadł mi inny wyjazd do specjalisty kardiologa, który jest dla mojego dziecka bardo ważny
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 18:52   #771
Guliver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Anka ja piszę ze Śląska. Przybiły mnie trochę te negatywne opinie nt. Cegielskiego ale szkoda mi mimo wszystko rezygnować z tego terminu liczę na ładną pogodę czyli min w 4 ścianach a maximum na spacerach zobaczymy.

PS czy ktoś może ma jakieś świeże opininie z niedawno ukończonego pobytu w Cegielskim??
Guliver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 07:05   #772
vikus2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Guliver hehe chyba dostałas ten mój termin, który odesłałam, właśnie ze względu na Cegielski. Dostałam skierowanie w trochę późniejszym terminie do Dukata mnie akurat nie zalezy na tym, czy to lato czy późniejszy okres, więc jestem mega happy pozdrawiam wszystkie!!!!
vikus2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:32   #773
gosian82
Przyczajenie
 
Avatar gosian82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 9
GG do gosian82
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Hej ja byłam w Cegielskim w tamtym roku, przełom sierpień/wrzesień. Było fajnie, nie jest tam tak źle jak tu piszą. Najważniejsze jet to że w Dąbkach jest ślicznie. Od Cegielskiego jest bardzo blisko do morza (2 minuty drogi), mój syn do dziś pyta czy w tym roku też pojedziemy.
__________________
Gosian82
gosian82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:42   #774
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

właśnie dostałam termin od 21-07-2010 do Dukata
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 16:23   #775
edyta04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam.Jadę z synem do Cegielskiego od 09.10 czy ktos moze jedzie w tym terminie.Po przeczytaniu opini na temat uzdrowiska miałam ochotę zrezygnować ale obawiam się,że wtedy nigdzie możemy nie jechać (tak poinformowała mnie pani w NFZ.)Mam nadzieję ,że chociaż piękna,złota jesień nie zawiedzie.Powiedzcie jaki mam wpływ na wybór pokoju i dlaczego najlepszy jest pawilon D.
edyta04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:20   #776
Guliver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Anka Ty szczęściaro
a ja postanowiłam się nie przejmować nie ma się co użalać zaczynam modły o piekną pogode i liczę że spędzimy tam super 3 tygodnie.... nie ma się co pesymistycznie nastawiać prawda? .
Apropos babka z NFZ'tu coś mi napomknęla o wyremontowanych pokojach pewnie mała ściemka no ale.... nadzieję mieć trzeba
Guliver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 11:34   #777
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

cieszę się jak jasna niedola
a dwa lata temu byłam w cegielskim maj pogoda super ale ośrodek taki sobie ale za to towarzystwo poznałam świetne
a rok temu byłam w Dukacie i było super ale pogoda taka nie za ciekawa
śmieje się ze teraz ostatni to nasz wypad bo syn ma już 6lat, oby pogoda była i towarzystwo zgrane
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 19:41   #778
Guliver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Powiem Ci szczerze ze też liczę na fajną "towarzysko" ekipę
Ja załuję ze tak późno się zorientowałam w temacie senatorium i teraz mnie olśniło. Może uda mi się jeszcze w przyszłym roku wniosek złożyć chociaż nie wiem czy mnie zakwalifikują
To mówisz ze aż tak tragicznie w cegielskim nie jest da sie wytrzymac?
Guliver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 09:03   #779
toksy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Witam

Czy ktoś był w sanatorium w Dąbkach w Cegielskim ? Mam termin od 24.05 - do 14.05.2010 czy ktoś z Was też wyjeżdża w tym samym terminie ? Czekam na odpowiedź.
toksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 12:50   #780
Anka yoggga
Raczkowanie
 
Avatar Anka yoggga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 168
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Guliver nie jest tragedia ale ja już bym nie chciała tam jechać
na moim turnusie poznałam fajne towarzystwo i to był wielki plus i pogoda też była super
Jedziecie tam dla siebie, a wszystko zależy jak się nastawisz i jaki będzie dla was ten wyjazd. Mój synek w tym roku ma 6 lat więc w przyszłym roku już nie składam wniosku. Jak pisałam wcześniej jeżdzimy co roku i na pewno te wyjazdy pomagają. Po małym tak sobie to widać ale ja juz nie choruje a wcześniej non top.
Proponuje być wcześnie na miejscu żeby mieć wybór w pokojach i proś o panele bo wykładzina śmierdzi. Co prawda nie wiem jak jest teraz ale wcześniej tak było.
Miłego pobytu i pięknej pogody
PS
zapomniałam dodać że w cegielskim mnie zdenerwowało, jak przyjechał mąż to nie mógł przyjść do mnie bo nie nocował w cegielskim tyko gdzie indziej. Tam było tak że jak chciał zostać np na kilka nocy to sie wykupuje nocleg w willi na mieście nie pamiętam nazwy która jest własnością mamy dyrektora, przychodzi się na posiłki do cegielskiego. Mnie się to nie podobało. W dukacje jest zupełnie inaczej jeśli chce mąż zostać to dostaje materac i pościel i śpi z nami w pokoju.

Edytowane przez Anka yoggga
Czas edycji: 2010-05-01 o 12:55
Anka yoggga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 23:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.