Kilka słów o jakości zimowych butów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 22:56   #1
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226

Kilka słów o jakości zimowych butów


Nosz tak się wqurzyłam, że muszę się gdzieś wygadać...

Kupiłam już trzecią parę butów tej zimy i cholera nie wiem co się dzieje, ale wszystkie!! na jakie trafiłam to kompletna tandeta i bubel jakiego mało! Czy nie ma w tym kraju normalnych, porządnych butów za góra 200zł??!! Ostatnie co kupiłam (styczeń), to kozaki Marco Tozzi. Wydałam 159 zł. Rozlazły się po miesiącu chodzenia. Nie dość, że przód się zdarł całkowicie, to jeszcze po bokach wszystko się rozkleiło! Poszłam z reklamacją, to usłyszałam od sklepowej, że to moja wina i że źle chodzę i to przez to.
MASAKRA! Też tak macie z tymi kozakami? Może jest nas więcej wtedy wspólnie zrobimy z tym porządek. Jestem wściekła i mam ochotę wreszcie pokazać tym firmom, które robią ze mnie idiotkę, że nie damy sobie w kaszę pluć!!:a tyaty:
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 23:15   #2
judkaaa
Rozeznanie
 
Avatar judkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 902
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Ja mam kozaczki z CCC, dałam za ni8e coś koło 99-129 zł (nie pamiętam) i (tfu,tfu odpukać) wszystko z nimi ok :P
__________________
ślub: 20.07.13
dwie kreseczki: 05.07.2014
judkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 00:19   #3
Klaudis1144
Rozeznanie
 
Avatar Klaudis1144
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 536
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Ja jestem expertem w niszczeniu butów fleki, obcasy, tył, przód, boki - zawsze wszystko obdarte po miesiącu. W tym roku kupiłam trzy pary kozaków i chodzę w jednej. Buty są skórzane firmy Nessi, kupiłam w sklepie po promocji za 209 zł, najprostsze w świecie oficerki, bez udziwnień. No i teraz najlepsze - oprócz tego, że odpowiadają mi pod względem estetycznym to kompletnie nic się z nimi nie stało. Nic, dosłownie. Są prawie jak nowe, źle wyglądają tylko po tej cholernej soli. Tak więc polecam naprawdę tę firmę, bo jak na mnie to to jest naprawdę niemożliwe
Klaudis1144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 08:37   #4
halapuca
Raczkowanie
 
Avatar halapuca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 222
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

szczytem są moje buty, które kupiłam w tym roku. kupiłam na wyprzedaży fakt, ale zapłaciłam za nie 170zł, cena regularna 260zł. a co z butami jest nie tak? a mianowicie, kiedy zdarłam fleki i chciałam wymienić na nowe, patrzę a obcas jest zrobiony z... TEKTURY. po prostu sprasowany papier, czym zabezpieczony po bokach żeby nie zamokło. to jest dopiero kpina ;-/ a firma to DIVERSE, nie kupujcie tam butów, nie polecam :-/
halapuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 08:45   #5
silvercold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 233
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

A propo butów i zimy - znacie może jakieś sposoby na usunięcie tych paskudnych zacieków soli? Z moimi nic się nie dzieje (odpukać) tylko po tej soli strasznie od przodu skóra się zaczyna niszczyć. Na necie znalazłam poradę żeby czyścić wodą z octem. Próbował ktoś?
silvercold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:07   #6
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Ja takie zacieki z soli przecieram chusteczką nawilżoną dla niemowląt, a później pastuję but (skórzany).
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:22   #7
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Ja użytkuję 3 parę kozaków tej zimy

Pierwsze-zamek się rozleciał,dwa razy reklamacja,w końcu podstępem odzyskałam kasę.
Drugie-odklejone podeszwy, ta eko-skórka zaczęła się łuszczyć. Zaniosłam do reklamacji, zobaczymy jaka będzie odpowiedź.
Trzecie-użytkuję od niedawna,więc nie mogę jeszcze nic powiedzieć.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 09:22   #8
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
Ja takie zacieki z soli przecieram chusteczką nawilżoną dla niemowląt, a później pastuję but (skórzany).
I ta sól nie wychodzi potem? Muszę spróbować
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:23   #9
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Dziewczyny, na plotkowym jest cały nowy wątek o usuwaniu soli z butów,poszukajcie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:54   #10
Black-lulu
Rozeznanie
 
Avatar Black-lulu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 812
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Z butami zimowymi to jest tak, że czasem te najtańsze dłużej służą niż te za kosmiczną cenę. W zeszłym roku kupiłam najzwyklejsze oficerki (miały być tylko na końcówkę zimy, bo oprzednie się "zużyły). Zapłaciłam za nie 79 złotych i noszę je do dziś. Więc jak widać droższe nie zawsze znaczy lepsze. Jeżeli chcecie mieć pewność, że przelatacie w butach kilka sezonów, polecam kupić sobie campusy trekkingowe. Moje mam juz prawie 3 rok a wyglądają jak nowe
__________________
You talk to God, you're religious. God talks to you, you're psychotic.



http://airellejab.pinger.pl/ Uzewnętrzniam się

https://twitter.com/#!/AirelleJab Tweet Tweet
Black-lulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:02   #11
alive
Raczkowanie
 
Avatar alive
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 95
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

wiecie co w ogóle teraz buty zimowe robią takie ( w większości ) mało ocieplane, malo zimowe, nie mają anty poślizgów jakiś, a jak już takie sa to rzadko kiedy ładne ;(
__________________
I wszyscy powtarzają: "takie jest życie" i nikt nie pamięta, że życie jest takie, jakie sami zbudujemy.
alive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 10:33   #12
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Witam dziewczyny. Podzielę się swoimi wrażeniami z testowania butów zimowych. Te co są w sklepach są zazwyczaj zimne, nie nadają się na mrozy, no chyba,że ktoś tylko ma gdzieś przemknąć. Zdesperowana kupiłam sobie butki EMU no i po miesiącu noszenia nie jestem zachwycona. Producent zapewnia, że są łatwe w utrzymaniu, trwałe i bla bla. Są ciepłe, na spacer z psem super, ale gdy siedziałam w nich w niedogrzanym biurze, niestety czuć było zimno na stopach także AŻ takie ciepłe nie są, ale chyba najcieplejsze z tych co miałam. Jeśli chodzi o efekty wizualne to niestety po niecałym miesiącu zrobiły się z nich kłapciuchy, nie mają usztywnienia więc nie wyglądają za dobrze. Nawbijało się w nie soli i ciężko ją usunąć. No i nie wyglądają już "efektowanie". Na dodatek zaczęły przemakać, więc nadają się tylko do chodzenia w spore mrozy. Kosztowały dużo bo ponad 300zł na allegro.
Natomiast moja mama kupiła sobie za 20(około) zł buty zimowe w Biedronce i są baaardzo ciepłe, nie przemakają, choć nie wyglądają szałowo, ale są bardzo komfortowe w noszeniu.
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J

Edytowane przez Tity
Czas edycji: 2010-02-14 o 10:35
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:35   #13
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

noszę kozaki z auchana za 50zł - super, nic sie z nimi nie dzieje
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:49   #14
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Moje z ecco wytrzymały cztery sezony, były cieplutkie z naturalnej skóry i kosztowały około 400zł na wyprzedaży (mniej więcej połowa ceny regularnej). Jestem zwolenniczką wydania więcej na porządne, wygodne skórzane kozaki i cieszenia się nimi w niezmienionym stanie przez kilka zim.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:00   #15
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

użytkuje obecnie 4 pary (były w cenach 100-180) i nic się z nimi nie dzieje poza tym, że co jakiś czas muszę wymieniać fleki, ale jestem przyzwyczajona, w końcu to normalne, że obcasy się zdzierają, zwłaszcza te cienkie.
winę za niszczenie się butów niestety ponoszą też nasze chodniki -nieodśnieżone albo zabłocone :/
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:05   #16
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

ja nie mam szczęścia do butów, ŻADNEGO!
nieważne czy kupię buty za 100zł czy 300 - zawsze coś się ściera, rozkleja itp
(kupiłam balerinki za coś koło 200zł z Marc, skórka z przodu też się ściera :|)
no dobra, mam porządne buty trekkingowe stricte na wędrówki górskie, ale ich nie ubiorę
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-02-14 o 11:06
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:09   #17
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Poprzedniej zimy kupiłam w zwykłym, niefirmowym sklepie, skórzane kozaki za niecałe 200 zł, do tej pory są dobre, nie przemakają, są ciepłe... Pastuje co kilka dni, sól przecieram po prostu wilgotną ściereczką i wszystko jest oki Niestety przed tymi miałam kilka przygód z butami zimowymi m.in z Deichmana, totalna katastrofa;/ nie dość że przemakały to jeszcze po 3 miesiacach wygladały jakby miały zaraz sie rozlecieć...
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...
Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:19   #18
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

W zeszłym roku kupiłam sobie w salonie Altero kozaki za 100 zł i nic się z nimi nie dzieje.
Nie przemakają,nie rozklejają się i nie są śliskie.Nawet zamek się nie zepsuł.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:24   #19
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

ja akurat mam szczęście. mam 3 pary butów na zime(nieocieplane oczywiście) botki z allegro, kozaki z deichmana kupione rok temu i botki na płaskim tez z deichmana kupione w tym roku. nic sie z nimi nie dzieje, nie przemakają. może wina leży w grubości ekoskóry którą buty są pokryte. moje 3 pary są z grubej ekoskóry i nic sie nie odkleja po bokach a ni nic.
moja koleżanka kupiła 2 miesiace temu buty w deichamanie własnie z takiej cienkiej eko i od wody,śniegu ma porozklejane po bokach :/
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 11:24   #20
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Cytat:
Napisane przez halapuca Pokaż wiadomość
szczytem są moje buty, które kupiłam w tym roku. kupiłam na wyprzedaży fakt, ale zapłaciłam za nie 170zł, cena regularna 260zł. a co z butami jest nie tak? a mianowicie, kiedy zdarłam fleki i chciałam wymienić na nowe, patrzę a obcas jest zrobiony z... TEKTURY. po prostu sprasowany papier, czym zabezpieczony po bokach żeby nie zamokło. to jest dopiero kpina ;-/ a firma to DIVERSE, nie kupujcie tam butów, nie polecam :-/
o matko

ja na szczęście trafiam na takie buty, z którymi nic się nie dzieje - mam 2 pary z ccc i dwie z jakiś polskich firm, kupione w sklepach no name.. fakt, że staram się na zimę kupować tylko skórzane i nakładam na nie wszelkiego rodzaju mazidła, żeby się lepiej trzymały
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:39   #21
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Tu nie chodzi tylko o buty, chociaż ich najbardziej szkoda, bo są najdroższą częścią garderoby. Ubrania w sklepach są badziewne, ostatnio chciałam kupić sweter w sieciówce i z 3 egzemplarzy rozmiaru, 2 miały rękawy różnej (bardzo) długości. Kupiłam skórzane botki i oddałam je, bo w domu zauważyłam, że było między nimi 5 mm różnicy w długości. Tak samo jeansy, których nie noszę nawet rok, a są już przetarte, chociaż powinny mi służyć przez 2 lata (tak długo można je reklamować). To tylko kilka przykładów i pluję sobie w brodę, że nie nie zbierałam paragonów. Teraz bardzo tego pilnuję i najchętniej płacę w sklepach kartą. Może zmieni się mentalność klientów i sprzedawców, bo czasem jak mam coś reklamować, to wolę odżałować pieniądze, zwłaszcza, jeśli chodzi o prywatne, małe sklepy. Często zdarza mi się też czegoś nie kupić, jeśli widzę, że może się szybko zniszczyć.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:45   #22
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Co do jakości butów ziomowych to naprawdę żal się wypowiadać, cienkie to ,przemekają i jeśli dobrze się ich nie impregnuje to wyglądają strasznie już po miesiącu.

Mam 3 pary butów zimowych, wszystkie cieniutkie niestety, jedna para jest z tamtego roku zamszowe i już mi zamsz się przeciera, drugie z deichmana i niestety sól mi je pięknie załatwiła i kompletnie nie nadają się do noszenia, na szczęście trzecie z ccc tanie bo po przecenie zapłaciłam 59 zł narazie trzymają się dobrze.

A na sól polecam tluszcz dobrze chroni po kilku smarowaniach. Kupilam jak zniszczyłam buty z deichmana i na nowych z ccc, ani razu po wysmarowaniu ich tłuszczem nie pokazały się plamy z soli.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:47   #23
moom
Raczkowanie
 
Avatar moom
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 189
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Kupiłam po 26zł w Carrefourze buty zimowe- ładne, chodziłam w nich całą tą zimę i nadal się sprawują dobrze (nieraz lądowałam w kałużach). Troszkę ta eko-skóra się poprzecierała obok zamka, ale nie widać tego za bardzo. Polecam!
moom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 12:21   #24
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Kupiłam buty za 89 zł na rynku, są grube, nie marznę, nie przemakają Trochę się niszczą, ale to wiadomo
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 12:24   #25
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

ja mam zeszłoroczne kozaki z deichmanna za 119zł które ciągle wyglądają jak ze sklepu - nosiłam je zeszłą zimę, noszę w tą i nic a nic się nie dzieje, nawet obcas prkatycznie nie ma śladu starcia
a tej zimwy dokupiłam w lumpku skórzane kozaki atmosphere które są wyjątkowo dobrze wykonane ( w przeciwieństwie do balerinek tej firmy) i ani nie przemakają ani nic, mega wygodne są do tego i ciepłe... były nowe z metką za calutkie 10zł..

zawsze uważałam, ze nie trzeba na buty wydwać majątku ;D wolę się nie denerwować, że kozaki za 350zł są do wyrzucenia za miesiąc...

btw - ja zawsze musze miec co najmniej dwie pary kozaków codziennych do noszenia na zmiane, jak sie butów codziennie nie męczy to zawsze się lepiej i dlużej trzymają
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-02-14 o 12:26
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:52   #26
silvercold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 233
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na plotkowym jest cały nowy wątek o usuwaniu soli z butów,poszukajcie
Dzięki, właśnie nie wiedziałam gdzie tego szukać
silvercold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 14:08   #27
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

ja kupiłam buty skórzane za 330zł, niby dużo ale po pierwsze są idealnie dopasowane a po drugie noszę je już 5 lub 6 sezon a oprócz wymiany zamków i fleków są w bardzo dobrej formie a dodam że chodzę w nich przez całą zimę bez przerwy bo nie znalazłam drugiej pary tak dobrze dopasowanej, zawsze gdzieś odstają
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 14:46   #28
Mutny
Zakorzenienie
 
Avatar Mutny
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 035
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

a ja rok temu kupiłam kozaki za 300zł (dla mnie to sporo) i stwierdziłam, że już nigdy nie będę kupować takich butów. Jeśli chodzi o wygodę były naprawdę cudowne: obcas, którego się w ogóle nie czuło i idealnie dopasowane. Ale ile ja wydałam kasy na ich naprawy... (nie wspominając o wymianie fleków, bo to normalne) a to sprężyny trzymające obcas poszły, podeszwy się odkleiły, potem szwy poszły, dziura w zelówce, a potem ponowne odklejenie podeszw... to mnie oduczyło kupowania drogich butów, bo skoro od ceny nie zależy ich żywotność, no to cóż... i nie wiem, czy to wynika z niskiej jakości tych butów, czy to może ja mam jakieś stopy z żelaza
__________________
feelin' good

Razem: 10.06.2005
Zaręczeni: 31.12.2010
Mutny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 15:11   #29
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Ja kupiłam w zeszłym roku oficerki w Boti z Caffe Nero. Zapłaciłam 220 zł. Noszą się rewelacyjnie.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 15:13   #30
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Kilka słów o jakości zimowych butów

Cytat:
Napisane przez halapuca Pokaż wiadomość
szczytem są moje buty, które kupiłam w tym roku. kupiłam na wyprzedaży fakt, ale zapłaciłam za nie 170zł, cena regularna 260zł. a co z butami jest nie tak? a mianowicie, kiedy zdarłam fleki i chciałam wymienić na nowe, patrzę a obcas jest zrobiony z... TEKTURY. po prostu sprasowany papier, czym zabezpieczony po bokach żeby nie zamokło. to jest dopiero kpina ;-/ a firma to DIVERSE, nie kupujcie tam butów, nie polecam :-/
Dziwne ... ja kupiłam swoje oficerki (bez żadnych zbędnych bajerów, szukałam takich bardzo długo i dostałam w zeszłym roku właśnie w Diverse) w Diverse za 199zł (albo 299zł - wiem że znaczna różnica ale naprawdę nie pamiętam , wydaje mi się że kosztowały 299 ale były przecenione na 199). I nosiłam cała zeszłą zimę i teraz też cały czas w nich latam. Są ze skóry, bardzo ładne (wszyscy się nimi zachwycają, gdyż nie mają zbędnych ozdób, proste, klasyczne ale ładne), wygodne, nie przemakają - naprawdę same zalety. Mam zamiar je nosić także przyszłej zimy, gdyż są to moje najlepsze buty zimowe jakie kiedykolwiek miałam .
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-18 13:23:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.