Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 15:07   #871
akasha5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
Dot.: Zawód masażystka- czy to się opłaca?

co do pytania z postu, moim zdaniem zawod sie oplaca jesli utworzy sie wlasny gabinet masazu w dobrym punkcie w miescie.
akasha5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 16:45   #872
bzyka_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Zawód masażystka- czy to się opłaca?

żeby otworzyć swój gabinet, trzeba mieć jakiś fundusz początkowy. bo bez kasy ani rusz.
trzeba mieć też jakiś klientów do tego gabinetu.
sprawa ze swoim własnym gabinetem nie jest wcale taka prosta jak się wydaje.
ale podobno dla chcącego, nic trudnego.
bzyka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:21   #873
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

jest tu może ktoś kto dostał się na awf do krakowa na studia magisterskie bo miałabym pare pytanek, pozdrawiam
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 17:38   #874
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

A ty idzisz? dziennie czy zaocznie? W następnym roku akademickim?
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 08:19   #875
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Na dzienne bardzo chciała bym się dostać. Tak w przyszłym roku akademickim Podobno jest test kwalifikacyjny, może wie ktoś jaki zakres materiału trzeba powtórzyć, z jakich materiałów się przygotować?
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:24   #876
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

kkaarroollaa - chodzi ci o SUM(po licencjacie)? Bo jednolitych magisterskich nie ma. Jeżeli o SUM to pisz na PW, też zdaje to w tym roku, a studiuję teraz na 3 roku licencjatu na tej uczelni i coś tam wiem czego sie spodziewac.
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:33   #877
madartist1986
Raczkowanie
 
Avatar madartist1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 93
GG do madartist1986
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

PUK PUK odświeżam wątek
Jest ktoś na Forum jeszcze, kto uczęszcza lub zamierza uczęszczać do ŻAKA?
Ja zapisałam się do 2-letniego technikum organizacji reklamy. Zaczynam od lutego, zajęcia są bardzo ciekawe, prawdę mówiąc nie mogę się już doczekać
__________________
'Nie wiem, czy każdy z nas ma swoje przeznaczenie, czy może wszystko dzieje się przez przypadek. Myślę, że i jedno i drugie. Może i jedno i drugie dzieje się w tym samym czasie'

http://www.kinomaniak.tv/pp/riko7
madartist1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 15:53   #878
_dany_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Post [ORGANIZACJA STAŻU] - Masaż - staż / powiat mikołowski lub gliwicki

Witam serdecznie,

Zorganizuję staż, Gabinetu Masażu.
woj. śląskie
powiat mikołowski
lub
powiat gliwicki


Wymagania:
Ukończona (przynajmniej) szkoła masażu z tytułem Technika,
tytuł zdobyty na kursie nie wchodzi w grę; ew. fizjoterapeuta z licencjatem.


Na potrzeby masażu limfatycznego (drenażu) mile widziane 'kobiece dłonie' - Panie.

Praca w godzinach:
7-13


Dodatkowe informacje na PW lub mail'a.

Możliwość rozpoczęcia od razu po zarejestrowaniu się w Urzędzie Pracy.


Pozdrawiam,
_dany_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:07   #879
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Fizjoterapia w Wyzszej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu!

Witam,
interesuja mnie studia zaoczne na tej uczelni na kierunku fizjoterapia ,czy ktos moze mi cos wiecej napisac o tej uczelni ?
Moze ktos z was skaczyl studia na tej uczelni badz sie tam wybiera na Fizjoterepie zaocznie?
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 15:10   #880
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

A moze ktos sie wybiera do Zielonej Gory do ,,Zaka'' na Technika Masazu?
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 12:23   #881
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez agatam2211 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem na pierwszym roku w szkole medycznej to jest studium tech. masazysta ale bym chciała isc jeszcze na fizjoterapie na wyższą szkołe edukacji i terapii w poznaniu może ktos sie uczy tam? Proszę mi napisać cos o tej szkole czy jest ciężko jakie przedmioty są najgorsze itd wiadomo ze anatomia jest to przedmiot najwazniejszy. Może jakieś rady? Dziekuje z góry i pozdrawiam
Rowniez jestem zainteresowana Wyzsza Szkola Edukacji i Terapii w Poznaniu , mam nadzieje,ze ktos udzieli nam odpowiedzi
Planuje tam studia zaoczne ale chcialambym sie cos wiecej dowiedziec ...
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 12:37   #882
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Czytajac rozne opinie na forum zadaje sobie wlasciwie pytanie ktora ze szkol policealnych dobrze ksztalci i przygotowuje do zawodu i do egzaminu zawodowego w kierunku Technika masazu?
Szkoly kusza swoja oferta , Zak, Prestige,Teb...wszystkie te szkoly ksztalca na technika masazu,ale ktora z nich wybrac...?? Chodzi mi konkretnie o wojewodztwo lubuskie,bo rozumiem , ze w kazdym regionie czy miescie poziom w danych szkolach jest rozny.
Czy ktos mi moze doradzic i udzielic kompetentnej odpowiedzi
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 14:40   #883
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
praca masazystki? prosze o szybko rade i uwagi

a wiec w skrocie:
nie mam zadnego doswiadczenia w masazach, dalam ogloszenie ze poszukuje pracy, odezwala sie do mnie kobieta ktora ma salon zaproponowala mi ze nauczy mnie masazy prostych czyuli np relaksacyjengo poczym jesli sie naucze to mnie przyjmnie.stawka dla mnie 40 zl moje pytania i obawy

1.jak dlugo musialabym sie uczyc? ona powiedziala ze pare dni intensywnej praktyki mi wystarczy jesli mam zdolnosci oczywiscie
2. 40 zl to duzo czy malo za taka prace(stawka dla mnie za masaz) 4-5 masazy dziennie to wychodzi calkiem duza pensja miesieczna
3. czy to jest bardzo meczace?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:22   #884
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Jeśli tylko możesz, doradzam dawne państwowe, a obecnie należące do województw, Medyczne Studia Zawodowe.
W województwie lubuskim Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wydział Masażu Leczniczego, ul. Wazów 44, 65-044 Zielona Góra
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:16   #885
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: praca masazystki? prosze o szybko rade i uwagi

?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 07:53   #886
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: praca masazystki? prosze o szybko rade i uwagi

__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 09:50   #887
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: praca masazystki? prosze o szybko rade i uwagi

Dla mnie to jakieś dziwne naciąganie. Masażu, nawet najbardziej relaksacyjnego trzeba się nauczyć, czyli zrobić chociażby najbardziej podstawowy, parudziesięciogodzinny kurs masażu klasycznego. Poza tym 40 zł za co? za masaż? za godzinę?? 40 zł za masaż pleców biorą czasem dyplomowani technicy masażu po 2-letnim studium medycznym!!
Coś mi to pachnie, prawdę rzekłszy, agencją towarzyską czy też właśnie "salonem masażu", oczywiście erotycznego. Ale, rzecz jasna, takie jest tylko moje zdanie.
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:34   #888
sandra1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Dziewczyny a jak wyglada nauka w szkole policealnej? Sa jakies sprawdziany, testy? Czy tylko sesja 2 razy w roku? I czy nauczyciele odpytuja tak jak to bylo w np. w szkole sredniej? Ja wybralam administracje w szkole ZAK. Mam nadzieje, ze bedzie ok
Moze niezbyt wyszukane pytania ale jestem ciekawa jak to wyglada
sandra1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:10   #889
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: praca masazystki? prosze o szybko rade i uwagi

hmm salon jest w Warszawie, ma swoja strone internetowa,sa zdjecia nawet masazow. u tej Pani masaz relaksacyjny kosztuje 150 zl z czego 40 zl placi pracownikowi.ma podpisane umowy z hotelami, powiedziala ze do niej nie przychodza ludzie z ulicy tylko sami prezesi i ludzie z telewizji. masaz trwa 70 minut. sama jest dypolomowana masazystka
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 13:44   #890
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: praca masazystki? prosze o szybko rade i uwagi

Skoro salon na takim ,,wysokim'' poziomie jest, tak dobrze placi to czemu nie moze nikogo do pracy znalesc? i bierze sobie pierwsza lepsza osobe bez doswiadczenia?!....cos mi sie wydaje,ze nie chodzi tutaj tylko o masaz relaksujacy
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 14:06   #891
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Cytat:
Napisane przez stary.smok Pokaż wiadomość
Jeśli tylko możesz, doradzam dawne państwowe, a obecnie należące do województw, Medyczne Studia Zawodowe.
W województwie lubuskim Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wydział Masażu Leczniczego, ul. Wazów 44, 65-044 Zielona Góra
Wlasnie tutaj jest problem bo ze wzgledu na wiek juz mnie do studium medycznego nie przyjma,podajrze do 25 roku

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

W szkole Plejada dowiedzialam sie,ze zajecia sa 3 razy w tygodniu w piatki (16.00-20.30)i soboty(8.00-17.00). Zajecia praktyczne to
114godzin w 3semestrze i 90 godzin w 4semestrze a praktyka zawodowa to 60 godzin w 4 semestrze , zdawalnosc egzaminu zawodowego to czsc teoretyczna to 75% a praktyczna 100% , szkola ma uprawnienia szkoly publicznej....

W Biostudio powiedzieli mi,ze praktyka zawodowa to 2 tygodnie po 8 godzin dziennie w 4 semestrze, zdawalnosc egzaminu zawodowego to 100%, i w zeszlym roku wypadli najlepiej w Polsce....

Co sadzicie o tym?Ile praktyki i zajec teoretycznych musza szkoly w tym kierunku spelnia kryteria? Czy zjazdy 2 razy w tygodniu to nie zamalo? ponownie mam nadzieje,ze ktos mi udzieli kompetentnej odpowiedzi
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:21   #892
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Plejadę znam z innego miasta (Gdańsk), tam jest poziom wysoki i zdawalność duża. Mają wszystkie uprawnienia i przygotowują do egzaminu na technika (jak zapewne wiesz, egzamin jest zewnętrzny, państwowy). Natomiast po przejrzeniu stron internetowych nigdzie nie znalazłem że Biostudio przygotowuje do egzaminu na technika, co zresztą zgadza się z moją dotychczasową wiedzą na ten temat (jeśli chodzi o kursy jest to ośrodek bardzo dobry).
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:24   #893
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Też jestem zainteresowana fizjoterapią Ja jednak planuje uczelnie państwową, dzienne. Czy ktoś kto pracuje w zawodzie lub jego znajomi moze powiedzieć jak wygląda aktualnie rynek pracy ?
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:00   #894
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

A ja mam pytanko do bardziej doświadczonych koleżanek która książka lepsza? Bo nie uśmiecha mi się wydać tyle kasy na darmo
http://allegro.pl/item909759525_reha...kurier0zl.html
czy
http://allegro.pl/item905258885_orto...dega_nowa.html

Pozdrawiam
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:22   #895
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

A może najpierw - po co Ci to?? Na którym roku jesteś?
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:28   #896
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Też jestem zainteresowana fizjoterapią Ja jednak planuje uczelnie państwową, dzienne. Czy ktoś kto pracuje w zawodzie lub jego znajomi moze powiedzieć jak wygląda aktualnie rynek pracy ?
rynek pracy pewnie w każdym mieście wygląda inaczej. jeśli chodzi o Kraków- bo to wiem z autopsji- to jest katastrofa. skończyłam studia w lipcu, nie mam na razie dodatkowych kursów bo dopiero zbieram pieniądze, w końcu to niemały wydatek, szukałam intensywnie(net, spacer z cv po wszystkich przychodniach, szpitalach i okolicznych sanatoriach) i wszędzie jedna odpowiedź- zatrudnień brak bo kryzys plus zła sytuacja w służbie zdrowia. Moi znajomi( tym którym sie udało) pracuja w szkołach specjalnych jako nauczyciele wf, w domach pomocy społecznej na jakaś część etatu- praca związana z zawodem, ale każdy raczej jednak myśli o konkretnej rehabilitacji. O pracę w państwowej służbie zdrowia ciężko, żeby pracować gdzies prywatnie trzeba mieć doświadczenie i kursy, a to znikąd się nie weżmie. Sytuacja- moim zdaniem raczej trudna. O wiele prościej znalesć pracę za granicą- sama bezproblemu znalazłam kilka ciekawych propozycji. Zawsze jednak można czekać aż zła sytuacja słuzby zdrowia się zmieni podsumowujac- zawód piękny i bardzop satysfakcjonujący, trzeba się dużo uczyć i cały czas dokształcać, płaca na początku słaba, problemy ze znalezieniem pracy ale myślę że warto było skończyć( albo i wymęczyc bo czasem też tak było) te 5 lat akademii medycznej
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:41   #897
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Zawód masażystka- czy to się opłaca?

Szczerze to nie wiem co myśleć już gdy widzę ogłoszenia zatrudnię masażystę z 3 doświadczeniem ehh.... ale nie poddaje się powysyłałam CV może akurat uda mi się i zacznę robić karierę
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:13   #898
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
rynek pracy pewnie w każdym mieście wygląda inaczej. jeśli chodzi o Kraków- bo to wiem z autopsji- to jest katastrofa. skończyłam studia w lipcu, nie mam na razie dodatkowych kursów bo dopiero zbieram pieniądze, w końcu to niemały wydatek, szukałam intensywnie(net, spacer z cv po wszystkich przychodniach, szpitalach i okolicznych sanatoriach) i wszędzie jedna odpowiedź- zatrudnień brak bo kryzys plus zła sytuacja w służbie zdrowia. Moi znajomi( tym którym sie udało) pracuja w szkołach specjalnych jako nauczyciele wf, w domach pomocy społecznej na jakaś część etatu- praca związana z zawodem, ale każdy raczej jednak myśli o konkretnej rehabilitacji. O pracę w państwowej służbie zdrowia ciężko, żeby pracować gdzies prywatnie trzeba mieć doświadczenie i kursy, a to znikąd się nie weżmie. Sytuacja- moim zdaniem raczej trudna. O wiele prościej znalesć pracę za granicą- sama bezproblemu znalazłam kilka ciekawych propozycji. Zawsze jednak można czekać aż zła sytuacja słuzby zdrowia się zmieni podsumowujac- zawód piękny i bardzop satysfakcjonujący, trzeba się dużo uczyć i cały czas dokształcać, płaca na początku słaba, problemy ze znalezieniem pracy ale myślę że warto było skończyć( albo i wymęczyc bo czasem też tak było) te 5 lat akademii medycznej
A jesli chodzi o SPA i te sprawy to jest łatwiej ? Wolałabym rehabilitację, ale nie wiem jak sie życie ułozy, czy dam rade psychicznie
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:38   #899
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Magdalenka22, agatam2211
Z opowiadan znajomych nie polecam poznańskiej WSEiT. Poziom kształcenia pozostawia wiele do życzenia. Zajęcia praktyczne w zasadzie nie istnieją. Ćwiczenia z fizykoterapii polegają na tym, że prowadzący daje studentom jakieś szmatki, kabelki i każe sobie wyobrazić, jak jakiś tam zabieg wygląda. A "maszynę" mają sobie zobaczyć w internecie;] Dużo materiału muszą przerabiac sami w domu. I zdawalność podejrzliwie wysoka.

elunka88
Jeśli musisz już kupić którąś, to ja bym brała Degę (to jest ojciec polskiej fizjoterapii;]). Aczkolwiek to jest taka kasa, że ja albo poszukałabym czegoś używanego, albo skorzystała z biblioteki.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 19:44   #900
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez stary.smok Pokaż wiadomość
A może najpierw - po co Ci to?? Na którym roku jesteś?
Po pierwsze do pracy licencjackiej, mam o skoliozach, po drugie do poczytania
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

elunka88
Jeśli musisz już kupić którąś, to ja bym brała Degę (to jest ojciec polskiej fizjoterapii;]). Aczkolwiek to jest taka kasa, że ja albo poszukałabym czegoś używanego, albo skorzystała z biblioteki.
No właśnie używanych nie ma takich młodych jakie mi potrzebne do pracy a już mi dwie osoby mówiły że Dega za "fachowo" napisany i mogę nie zrozumieć. A kwolek trochę tanszy jakby nie było.

Dzięki
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 15:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.