Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 08:54   #1261
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

dlaczego od razu tylko w państwowej policealnej? W płatnych również spokojnie możesz dostać "papierek" a poziom jest porównywalny przecież...
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 14:48   #1262
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Cytat:
Napisane przez iza_r Pokaż wiadomość
"Nie matura, lecz chęć szczera..." - czyli nie patrz na papierki, tytuły a skup się, by nabrać doświadczenia i umiejętności.

Zamiast szkół lepiej zapisać sie na kilka płatnych kursów. Może jakieś praktyki u dobrego masażysty? i znajdź chłopaka, na którym będziesz mogła ćwiczyć.

Pamiętaj, że liczą się umiejętności i zaangażowanie. Tym się kieruj w dalszym rozwoju.
Uważasz że kursy starczą by być dyplomowanym masażystą Chyba tylko na początek, żeby sprawdzić czy to jest rzeczywiście ten zawód...

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez psyychopatka Pokaż wiadomość
Witam. Nie mam zielonego pojęcia jaką szkolę wybrać może ktoś mógłby mi pomóc. A więc chodzi mi o szkolę po gimnazjalną . A dokładniej o technikum jakieś, no właśnie jakie . Chciałabym zajmować się rehabilitacją albo masażami coś w tym stylu może mógłby ktoś coś poradzić ? Do jakiej szkoły powinnam iść . Albo jakie technikum najlepiej ukończyć żeby później zrobić jakiś kurs lub studium w tym kierunku ? (wykluczam studia)
Istnieje studium masażu, choć nie wiem czy nie będzie kiedyś tak, że masażystą będzie mogła być osoba tylko po studiach. Zastanawia mnie to, ponieważ teraz aby pracować jako rehabilitant, masażysta w przychodni itp., dietetyk trzeba iść na studia. Takie kierunki policealne są zamykane.

W twoim przypadku lepiej iść do liceum, bo po co masz się uczyć 4 lata zawodu którego nie będziesz chciała (a nie ma zawodu masażysty w technikum). Lepiej skończyć LO ogólnokształcące i dobrze przygotować się do matury. Nie wiesz czy kiedyś Ci się nie "odwidzi" i nie będziesz chciała iść dalej na studia...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:40   #1263
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cześć
dawno juz się tu nie udzielałam, poczytałam tylko co pisałyście ostatnio.

Ja pracowałam w przychodni u prywaciarza i zarabiałam 700 zł na umowę zlecenie bez ubezpieczenia, czujecie? a jak zrobiłam mgr zostałam zwolniona bo chciałam ubezpieczenie bo nie byłam studentką.
Nie żałuję, że wybrałam te studia ale nie mam już nadziei że będe pracować w zawodzie.
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:57   #1264
xbeautynails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 86
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Mam dość.. Jestem w 2kl liceum ogólnokształcącego(dzienn ego)
N-le są jakimiś idiotami traktują uczniów jak dzieci,
nowa dyrektorka wprowadziła chore zasady.
Mam najgorszą panią z polskiego na całą szkołę (nie da sie przy niej wyrobić! )
Do tego ludzie w mojej klasie mają tematy typu (oh boże widziałaś ten nowy podkład do twarzy? albo muszę kupić sobie taka sama torebke w markowym sklepieeee albo o jejciu boje sie ze on do mnie nie zagada) Przepraszam ale to dziecinne zachowanie, tematy i styl bycia
Nie potrafię tego słuchać...
Jestem zaręczona (tak już w wieku 17 lat! )
Planujemy z moim D. całą przyszłość i wiemy jak to wszystko zrobimy
jednak rodzicom w domu sie nie przelewa nie ma kasy a potrzebuję ja na moje choroby... mam jedną nie wyleczalną chorobę na którą idzie BARDZO dużo pieniędzy (zdradzę że chodzi o dermatologiczne sprawy) do tego dochodzi 2 choroba dermatologiczna i 1 ginekologiczna TO KUPA KASY NA LEKI I WIZYTY!!

M. Pytanie:
Czy warto przepisać się do ŻAKA na liceum Ogóln. (zaoczne)
Przynajmniej w tygodniu mogłabym gdzieś sobie dorobić troszke pieniążków a w wekeendy chodzić do szkoły.. miałabym czas na naukę, pracę i przede wszystkim troche grosza aby obciążyć rodziców którzy nie maja juz tyle kasy jak kiedys na te moje nieszczesne leki.. (naprawdę są drogie...) po za tym z żaku są normalni ludzie.. Z kórymi da się porozmawiać i nie zachowuja sie jak dzieciarnia.

Moja mama czasem mi powtarza, że za szybko dorastam, że mój poziom zachowania troszke różni się od "kolegów" z klasy. A więc czy warto podejmować taka decyzję?. Pomórzcie pytam poważnie , proszę o poważner podjęcie tematu.
xbeautynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:30   #1265
cherrygarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Witam!
Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety.
Ankieta kierowana jest do osób powyżej 35 roku życia
Jest anonimowa i służy celom badawczym.
Z góry dziękuję za poświęcony przez Państwa czas
http://www.surveymonkey.com/s/k_Lukasz
cherrygarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:11   #1266
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

jak już zdecydujesz co zrobić, napisz nam co postanowiłaś Jestem ciekawa w którym kierunku poszłaś
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:59   #1267
burczymucha
Raczkowanie
 
Avatar burczymucha
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 58
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

dziewczyny ze szczerego serca odradzam wam szkoły typu żak, profesja, teb czy inne, często jest tak, że dają papierek który nie ma pokrycia w "wyuczonym" zawodzie nie mówiąc o jakości kształcenia :P

wybierajcie szkoły które mają stosowne uprawnienia do wydawania dyplomów techników itp...

ja szczerze polecampolicealną szkołę Educentrum w Białymstoku, ma sporo kierunków medycznych, sama jestem po kursie masażu i planuję dodatkowo pójść na technika za jakiś czas fajna szkoła
burczymucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 15:11   #1268
Sroczka 007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 13
kurs masażu, Białystok

Zastanawiam się nad kursem masażu w Białymstoku. Może ktoś poleci gdzie warto coś takiego zrobić? Ewentualnie podzieli się opinią na temat Ośrodka kształcenia masażystów G. Kruszewskiego? Z góry dziękuję
Sroczka 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:15   #1269
TomW22331
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: kurs masażu, Białystok

A masz jakąś konkretną ofertę pracy na oku?
TomW22331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:55   #1270
jola87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: kurs masażu, Białystok

dziwne pytania zadajesz :/ pyta się o kurs masażu, więc po co pytanie o pracę?! każdego prywatna sprawa, chyba że chcesz zaproponować ofertę pracy w tym kierunku.
jola87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:34   #1271
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: uczę się masażu

Coś w tym jest, ręce do masażu trzeba mieć solidne. Sporo się człowiek może namęczyć, ale jeżeli robi się masaż profesjonalnie to aż tak tego się nie odczuwa. Wszystko zależy od profesjonalnego układu rąk, od profesjonalnych ruchów itd. Ja dalej w Progresie, naukę kontynuuję i pracuję (a właściwie jestem na płatnym stażu) w bardzo fajnym salonie piękności i spa
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 20:18   #1272
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: kurs masażu, Białystok

Cytat:
Napisane przez jola87 Pokaż wiadomość
dziwne pytania zadajesz :/ pyta się o kurs masażu, więc po co pytanie o pracę?! każdego prywatna sprawa, chyba że chcesz zaproponować ofertę pracy w tym kierunku.
Ale dlaczego dziwne?
To rzeczowe i dobre pytanie. Wszystko zależy co chce się robić po kursie. Bo jeśli jest to efekt ciekawości, chęci sprawienia przyjemności rodzinie czy bliskiej osobie to kurs polecam jak najbardziej.

Jeśli ambicje mają związek z przyszłą pracą zawodową to po samym kursie obejmującym kilkadziesiąt godzin nie oszukujmy się - pracy nie będzie. Dyplomowani technicy masażyści odbywający półroczne i dłuższe praktyki w tym praktykę zawodową w placówkach mają problem ze znalezieniem pracy.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 09:02   #1273
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Jest dużo różnych możliwości ale tak naprawdę, to biorąc pod uwagę dzisiejsze realia to chyba najsensowniej jest właśnie wybrać Szkołę Policealną. Trzeba tylko wiedzieć jaką.
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:04   #1274
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Ja cały czas uczę się masażu w Progresie. Roczny kierunek, dyplom się później dostaje a nauczyć można się jak najbardziej sporo. Cenowo super bo płaci się niewiele, a przyznam, że w moim przypadku naprawdę się to liczy.
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:35   #1275
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Każdy będzie zachwalał szkołę, w której się uczył, wiadomo Lub ewentualnie Ci odradzi. Mam nadzieję, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 13:39   #1276
ailishek
Raczkowanie
 
Avatar ailishek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kn
Wiadomości: 48
Exclamation masaż a fizjoterapia

Witam. W tym roku obroniłam licencjat z fizjoterapii. Na studiach miałam taki przedmiot jak masaż leczniczy. Obejmował masaż całego ciała(twarzy, barków, kręgosłupa, kończyn dolnych, górnych, pośladków, piersi, brzucha, pleców, stóp) wraz z 15h teorii w formie wykładów. Moje pytanie brzmi: czy mogę po tych studiach zrobić kurs drenażu limfatycznego a później masażu sportowego albo w odwrotnej kolejności? Czy najpierw muszę skończyć jaki kurs? W ogóle natknęłam się na kurs masażu I, II i III stopnia, masaż klasyczny, segmentarny, kursy orientalne(masaż kamieniami i inne), i dużo innych kursów o dziwnych nazwach :p ... a ja nie mam pojęcia co z czym zjeść. Chciałabym poszerzyć swoje umiejętności o rożne kursy ale nie wiem jak się do tego zabrać, które wybrać bo nie wiem które mogę *_* Prosiłabym o krótką rozpiskę, które kursy wymagają skończenia innych kursów (chaotycznie napisane, ale mam nadzieje, że połapiecie się o co mi chodzi) :p

Pozdrawiam - ailish
__________________

ailishek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 14:28   #1277
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: masaż a fizjoterapia

Problem dotyczy wielu osób, więc przedstawię to jasno: po licencjacie z fizjoterapii możesz wykonywać, z formalnego punktu widzenia, wszystkie masaże, których Cię na studiach uczono, a także robić wszystkie kursy. Tyle, że tak naprawdę po tych studiach nikt nie umie masować. Jeśli chciałabyś zając się zawodowo masażem, serdecznie Ci doradzam pójście tą drogą, którą poszło wiele Twoich starszych koleżanek i kolegów - zrób wieczorowo technika masażystę. I godzin dużo więcej niż na kursach i sensowne zazwyczaj praktyki w szpitalach itp., no i przede wszystkim państwowy dyplom, bez którego nie można być zatrudniony na etacie masażysty przez NFZ. A masaże orientalne itp. to zupełnie inna działka, to trzeba robić osobno
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:19   #1278
ailishek
Raczkowanie
 
Avatar ailishek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kn
Wiadomości: 48
Dot.: masaż a fizjoterapia

No dobrze, te orientalne to swoja drogą a jak ma się wykształcenie w stosunku do kursu masażu I i II stopnia? I stopień obejmuje masaż klasyczny który ja miałam na zajęciach w szkole. Czy jeśli będę się chciała zapisać na kurs II to pewnie muszę najpierw zrobić I stopień chociaż już umiem robić wszystko z I stopnia, dobrze myslę ;p ?

A np jak sie ma do tego drenaż limfatyczny i masaż sportowy? (bo z posta wyżej wnioskuję ze orientalne to moge wszystkie robić bez wykształcenia nawet). Można to robic oddzielnie nie zwracajac uwagi na inne kursy i szkołę czy potrzebne jest uprzednio jakies wykształcenie czy coś ;p ?
__________________

ailishek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:36   #1279
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: masaż a fizjoterapia

No cóż, obawiam się (może się mylę) że na porządnym kursie I st. jest więcej godzin niż na studiach. I podejrzewam, że jest tak, jak napisałaś wyżej, zwłaszcza, że każdy z wykładowców uczy w sumie nieco inaczej.
Drenażu limfatycznego czy masażu sportowego możesz oczywiście uczyć się jako fizjoterapeutka.
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 21:06   #1280
ailishek
Raczkowanie
 
Avatar ailishek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kn
Wiadomości: 48
Dot.: masaż a fizjoterapia

znalazłam ze I stopień ma 30 godzin zajęc a II 40h, a w innym ośrodku dla porównania jest godzin 150 (ale to ciągiem I i II stopień) poszłam po indeks żeby zobaczyć ile ja miałam godzin przez cały semestr i jest napisane że 60 ;p porównywalnie ;p

Podsumowując: mogę zapisać się na kurs masażu I i II stopia i umiec wykonywać masaż klasyczny, segmentarny, sportowy (i jakie tam jeszce sa w pakiecie) jako cały pakiet ALBO robic kurs masazu sportowego, potem mogę np jakimiś chińskimi bańkami, potem np masaż segmentarny, później zaś drenaz limfatyczny (wszystko osobno). Czy dobrze rozumiem ?
__________________


Edytowane przez ailishek
Czas edycji: 2012-11-13 o 21:09
ailishek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 12:53   #1281
brill3r
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie jest takie, które nie zamknie Ci drogi, ale z drugiej strony zapewni jakiś konkret.
Nawet jeśli zawód masażystki Ci się nie spodoba, to lepiej go mieć, niż nie mieć.
Proponuję liceum i równolegle kurs masażu, po którym dostaniesz państwowe potwierdzenie kwalifikacji.

-----
http://www.brilliantpartner.com/tlumaczenia.php
brill3r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:02   #1282
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Wbrew temu, co szkoły niekiedy piszą, po rocznym kursie nie dostaje się państwowego potwierdzenia kwalifikacji. Jedynie po 2-letnim studium policealnym i zdaniu egzaminu państwowego..
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:52   #1283
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Jest jeszcze Policealna Szkoła Medyczna AP Edukacja. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, realizuje program MEN.
Jest to, wydaje mi się dobra opcja.
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:24   #1284
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

No właśnie, zazwyczaj każdy zachwala szkołę do której sam chodzi albo do której chodził, no bo nie można zachwalać miejsca, którego się nie zna. Ja do mojej szkoły jestem już w jakiś sposób przywiązana bo jednak poznałam tam dużo ludzi, przywiązałam się do miejsca.
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 07:57   #1285
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Dokładnie, każdy mówi o tym, co sam przeżył, na własnej skórze. Dlatego podjęcie decyzji łatwe nie będzie. Dużą wagę też przywiązuje się do opłat. Nie zawsze po prostu kogoś stać na droższą szkołę, mimo, że jest powiedzmy, pod kilkoma względami lepsza od innych.
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:53   #1286
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Cytat:
Napisane przez Charlotta06 Pokaż wiadomość
Jest jeszcze Policealna Szkoła Medyczna AP Edukacja. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, realizuje program MEN.
Jest to, wydaje mi się dobra opcja.
Inne szkoły też to robią: Plejada, TEB itp. Ważne jest, aby szkolenie było zgodne z wymogami i urzędowym programem, no a przede wszystkim trzeba na końcu zdać państwowy egzamin, taki sam dla wszystkich szkół. Dopiero to daje uprawnienia - samo zaświadczenie ukończenia szkoły ich nie daje! I dlatego warto się zorientować, jaka
w danej szkole była "zdawalność", czyli jaki procent słuchaczy egzamin zdał.
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 10:31   #1287
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Jasne, masz w 100% rację
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 17:29   #1288
ajlen123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Fizjoterapia

Moi drodzy pomozcie mi prosze chce wybrac sie na studia fizjoterapeutyczne. Wiecie moze gdzie najlepiej studiowac i co na danej uczeli jest wymagane?? z gory dziekuje za pomoc
ajlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:22   #1289
osti_ata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: Fizjoterapia

Z dostępnych w Polsce uczelni proponuję 3:
Bydgoszcz http://www.wsnoz.pl/index.php/oferta...7-fizjoterapia
Gdańsk http://www.gumed.edu.pl/380.html
i Wrocław http://www.awf.wroc.pl/pl/article/13.../Fizjoterapia/
Na stronach znajdziesz dokładne opisy jakie są wymogi rekrutacji. Ja jestem zdania, że jeśli chcesz się nauczyć, to i tak się nauczysz, nieważne na jakiej uczelni - po dostaniu się na jakąś uczelnię, możesz się przenieść np. w ramach ERASMUSA, czy innych projektów porozumienia między uczelniami - to też otwiera i umysł, i perspektywy. Jak masz być dobrym fizjoterapeutą - to nim zostaniesz Powodzenia
osti_ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 16:55   #1290
kursantka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Angry Dot.: szkoła masazu Biostudio

Witam. Ludzie, uważajcie na BIOSTUDIO!!!! Ta szkoła to TRAGEDIA, o ile można nazwać ją szkołą. Tylko wyłudzaja pieniądze. Zapisałam sie w sierpniu na kurs wrzesniowy, zapłaciłam całą kwotę za kurs, który sie nie odbył. Owszem mówili, ze.......po 20 wrzesnia, potem , ze na początku października, nastepnie była druga połowa pazdziernika, potem początek listopada. W pażdzierniku zrezygnowałam, ale mam problem z odzyskaniem pieniędzy. Ta ich smieszna umowa jest nie precyzyjna, ale nawet nie mają na niej oryginalnego podpisu......tylko skan , bo wszytko się odbywa droga mailową. Mam zamiar zgłosić tę szkołę do prokuratury, bo uważam, że wyłudzaja pieniądze. Niech sie temu przyjżą
kursantka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 15:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.