Masażowe sposoby na cellulit - zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 21:41   #871
ami8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 20
Dot.: Cellulogia-Dermomassager

Ja korzystam z zabiegów cellulogii od roku i jestem wręcz zachwycona efektem. Już po kilku masażach zobaczyłam różnicę, a po miesiącu kuracji (3x a tyg.) cellulit zmniejszył się w znacznym stopniu. Polecam gabinet Biotiq w Krakowie, gdzie cellulogię na uda można zrobić już za 60 zł / za zabieg.
ami8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:35   #872
JustynaZuzanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: SMY
Wiadomości: 31
GG do JustynaZuzanna
Dot.: Cellulogia-Dermomassager

Podbijam tą odpowiedź - święte słowa koleżanki po fachu
Cytat:
Napisane przez bazgrownica Pokaż wiadomość
Wszystkie te urządzenia działają na takiej samej zasadzie -czyli podciśnieniu . Ja CI mogę jeszcze taniej zaserwować masaże bańką chińską a efekt nie wiem czy nie bedzie lepszy
Jestem fizjoterapeutką i wiem co mówie
Pozdrawiam.
fankadobrejkuchni kochana pod prysznicem to można żelu pod prysznic używać i co najwyżej rollrona z garniera przeciwko celulitowi a nie baniek chińskich, do nich potrzeba po pierwsze wiedzy a po drugie dużej ilości oliwki. Błagam Was dziewczyny opanujcie się bańką naprawde można sobie zrobić krzywde jeśli się nie jest przeszkolonym!! A i osoby świeżo po kursach zanim nabiorą wprawy w ich używaniu też nie jednego siniaka zostawiają...
Idźcie do masażysty na zabieg bańką(koszt w moim rejonie to 25-45zł od obu udek i pośladków z przodu i tyłu razem), efekt jest naprawdę rewelacyjny, ale błagam nie samej!!! Albo zainwestujcie w około 300zł na szkolenie.

Nie da się ominąć miejsca gdzie masz problem z naczyńkami, chyba że mówimy tu o sytuacji noga - ręka, ale nie góra uda - dół uda.. jeśli pobudzimy krew na dole uda to naczyńka wyżej to odczują i popękają mocniej, i w trugą stronę, pobudzimy górę uda na dole będzie przemieszczenie krwi, za duże ciśnienie itp
__________________
http://masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/ Moja praca - Moja pasja

http://www.bodyworks.pl ćwicze nie wychodząc z domu

Edytowane przez JustynaZuzanna
Czas edycji: 2012-12-28 o 13:37
JustynaZuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:23   #873
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Cellulogia-Dermomassager

Prawidłowo, dziewczyny maja rację, masaż bańką wcale nie jest taki nieszkodliwy, widziałem różne nieciekawe skutki
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 10:05   #874
yesican
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: masażer na cellulit

Ja od miesiąca używam masażera, który kupiłam w lidlu. Widzę duże efekty, ale myślę, że to zasługa wszystkich zabiegów jakie stosuję.
__________________
Zwalcz cellulit metodą klepsydry

http://wydaje.pl/e/jak-zwalczyc-cell...oda-klepsydry2
yesican jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:15   #875
sisi15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8
Dot.: Cellulogia-Dermomassager

Na pewno przy bańkach trudniej jest kontrolować "zasysanie" i mogą powstać niezłe krwiaki :-/ przy masażu próżniowym kosmetyczka może wyregulować to na sprzęcie bez problemu. Efekty są super ale żylaki,popękane mocno naczynia są przeciwwskazaniem do tego typu zabiegów.
sisi15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:53   #876
zozolek1674
Przyczajenie
 
Avatar zozolek1674
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: żelazko antycellulitowe

...

Edytowane przez zozolek1674
Czas edycji: 2013-01-07 o 10:27 Powód: zbyt rozpoznawalny nick dla rodziny, prosze o usuniecie konta
zozolek1674 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 08:26   #877
zozolek1674
Przyczajenie
 
Avatar zozolek1674
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Smile Dot.: żelazko antycellulitowe

...

Edytowane przez zozolek1674
Czas edycji: 2013-01-07 o 10:26 Powód: zbyt rozpoznawalny nick dla rodziny, prosze o usuniecie konta
zozolek1674 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 15:57   #878
agulina90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: żelazko antycellulitowe

Ja byłam na 6 zabiegach i dla mnie bomba. Z ręką na sercu polecam. Pierwszy zabieg miałam gratis. Pozostałe brałam w pakiecie. Cena uzależniona jest od ilości partii poddanych zabiegowi. Ja miałam robione uda przód i tył, pośladki, boczki i brzuch. Za 5 zabiegów zapłaciłam 480 zł. Zabieg trwał 50 min.
Uczucie: są to prądy połączone z vacum czyli wsysa i przenikają takie prądy, do tego jeszcze światło. Ja miałam kolor czerwony. Sam zabieg nie jest zbyt przyjemny, bolały mnie wewnętrzna strona ud. pojawiły się nawet siniaki. Ale efekt widoczny. W tym roku we wrześniu mam ślub i z pewnością zabieg powtórzę, bo skóra jest naprawdę bardziej elastyczna. polecam
agulina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 13:47   #879
malinka009
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: żelazko antycellulitowe

o też jestem ciekawa czy to działa...cóż chyba jak nie spróbujemy to się nie przekonamy..no nie ?
malinka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:20   #880
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: Cellulogia-Dermomassager

Ja chodzilam na endermologie, cellulogie i masaze banka chinska. Kilka innych zabiegow na cialo tez mam :/
Po kolei:
endermologia: 11 czy 12 zabiegow, chodzilam niesystematycznie, czasem co 2 dzien czasem raz na tydzien, nie pilam 1,5 l wody ale efekty byly. Sam zabieg jak dla mnie bardzo przyjemny.
cellulogia- wg mnie mniej przyjemny niz endermologia. nie wiem dlaczego efektow nie bylo...
banka chinska... lubie ja jest tansza niz endermologia i chyba przy niej zostane jakis czas chyba ze okaze sie ze nie ma teraz efektow...
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 22:16   #881
marchewka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
ANTYCELULITOWY MASAŻER ABARQS- Potrzebne opinie :)

Chciałabym kupić ANTYCELULITOWY MASAŻER ABARQS
Może ktoś posiada i podzieli się opinią czy warto zainwestować?


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m_masazer_302H_opis.jpg (54,8 KB, 8 załadowań)
marchewka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 19:51   #882
kinguska789
Raczkowanie
 
Avatar kinguska789
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Masażer do ciała, celullit - Białystok

hejki. wie ktoś może gdzie w Białymstoku można kupić masażer do ciała żeby pozbyć sie cellulitu albo może polecić jakiś do kupienia w internecie?
kinguska789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 14:04   #883
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Cytat:
Napisane przez bylamzla Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o zwalczanie cellulitu to ja np. byłam w gabinecie bellisana na typowym zabiegu przeznaczonym do zwalczania tego problemu, to był masaż antycellulitowo-modelujący i modeluje wybrane partie ciala. Ja oczywiście uda i pośladki powtórzyłam sobie ten masaż 3 razy w jakimś odstępie czasu i widzę duże efekty. Ale wiadomo, że cellulit lubi wracać, więc pewnie trzeba będzie się jeszcze wybrać.

Czy robiłaś moze ten zabieg we Wrocławiu? Nie kojarze salonu, ale może jest. Ja na razie walcze z cellulitem domowymi sposobami, ale w niedalekiej przyszłości z chęcią skorzystałabym z jakiegoś zabiegu

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-21 o 15:03 Powód: link
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 21:47   #884
pysznastka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

optymalny zabieg?

wedlug mnie ma on wiele skladowych:
-zmiana nawyków zywieniowych,
-wieksza aktywnosc fizyczna,
-peelingi z kawy,
-masaze banka chinska,
-picie okolo 2,5 l zielonej lisciastej herbaty i wody z cytryna

jezeli chodzi o masaze to sama korzystalam przynajmniej na poczatku zeby zalapac technike i wypytac o szczegoly - polecam krakowski dualmed na zakopianskiej, okolo godziny trwa jedno spotkanie a niewiele kosztuje.
pysznastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:21   #885
kasztaneq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 59
Dot.: Cellulit i naczynka - jaki masaż polecacie?

drenaż limfatyczny ewentualnie elektrostymulację

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kobieta55 Pokaż wiadomość
Co byście wybrały?
Nadwaga niewielka ( nie chce się odchudzać, bo źle wtedy wyglądam), ale cellulit widoczny
1. Lipo Max M8 na ciało nowoczesne urządzenie łączące masaż próżniowy oraz technologię
ultradźwiękową. Skuteczne modelowanie sylwetki – redukcja tkanki tłuszczowej oraz skuteczna likwidacja cellulitu i rozstępów Pobudzenie metabolizmu i oczyszczenie organizmu z
toksyn 299 zł 10 zabiegów + zakup kombinezonu
2.Drenaż limfatyczny – masaż podciśnieniowy – pobudzenie krążenia krwi i limfy – redukcja
zbędnej tkanki tłuszczowej –modelowanie sylwetki
Elektrostymulacja – szybkie i równomierne wyszczuplenie całego ciała – wzmocnienie tkanki
mięśniowej – modelowanie sylwetki – ujędrnienie
Elektrosauna – wzrost metabolizmu komórkowego – przyspieszenie odchudzania –
dotlenienie i odżywienie tkanek
Ultradźwięki – przyspieszenie rozpadu komórek tłuszczowych – wspomaganie odchudzania –
pakiet 40 zabiegów odchudzających – 10 x drenaż limfatyczny, 10 x elektrostymulacja, 10 x
elektrosauna, 10 x ultradźwięki Zabiegi dotyczą całego ciała 499 zł
drenaż ew. elektrostymulację
kasztaneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 22:53   #886
SWEETiHOT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: masażer na cellulit

W moim przypadku 164cm wzrostu 53kg najlepsza na cellulit okazała się elektrostymulacja w kapsule power slim , ale też i masaż w domu zwykłą gumową rękawicą z wypustkami, byle 2 razy dziennie regularnie plus smarowanie jakims kremem antycellulitowym. Byle nie za drogim, bo każdy działą tylko wygładzająco;p
SWEETiHOT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 06:17   #887
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez marciszonek Pokaż wiadomość
ja mam taki zwykły ręczny,
też bym chciała pozbyć się tego g... ale nie wiem już jak... masuję takim zwykłym drewnianym z wypustkami używając do tego oliwki do masażu antycell.z ziaji. niestety na taki zeptera na razie nie mam kaski, może uda mi się uzbierać...
Jakoś sceptycznie podchodzę do masażerów, które niby mogą pomóc na cellulit. Uważam, że do tego potrzebna jest długa droga pod okiem specjalisty, a jeszcze nie ma gwarancji, że sie go pozbedziemy.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 14:29   #888
TopGun1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: masażer na cellulit

Cześć. Ma ktoraś z Was masazer Zeptera? jestem ciekawa czy sa po nim jakies (widoczne) efekty, i po jakim czasie
__________________
najnowszy szyk mody! opakowania kartonowe
TopGun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:24   #889
maniadokochania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: masażer na cellulit

czy te massażery w ogóle są skuteczne? jakoś mam sceptyczne podejście do tego tematu, a muszę zwalczyć cellulit jakos ;( pomocy!
maniadokochania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 07:33   #890
Marzena2182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Masaż endodermiczny

Witam!
Czy któraś z was jest po masażach endodermicznych?Jakie sa efekty?
Ja dzisiaj jadę na 15 masaż-muszę przyznać że efekty są,lecz celuit nie zniknął.Wydaje mi się że efekty najlepsze sa po 5 pierwszych zabiegach,czy wy też macie takie wrażenia?nie wiem czy mam chodzić w dalszym ciagu na masaże (2 ,3 razy w tyg.)czy dać skórze odpocząć?Czy to prawda że skóra przyzwyczaja sie do masażu?Niestety waga nie spadła...
Moje wymiary:
Przed: Po:
Biodra-112cm 106cm
pas-108cm 100cm
udo- 67cm 63cm
Marzena2182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 21:06   #891
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez maniadokochania Pokaż wiadomość
czy te massażery w ogóle są skuteczne? jakoś mam sceptyczne podejście do tego tematu, a muszę zwalczyć cellulit jakos ;( pomocy!

Jasne, że są skuteczne o ile będziesz systematyczna, a przy tym zastosujesz odpowiednią dietę, no i dodasz jakieś ćwiczenia. Ja masuję się codziennie od około 2 miesięcy, a może nawet dłużej, ale przy tym codziennie jeżdzę na rowerzę 45 minut + stosuję odpowiednią dietę
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 03:23   #892
DaisyColada
Przyczajenie
 
Avatar DaisyColada
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: masażer na cellulit

Bańka chińska to jest to Na szczęście nie mam problemu z naczynkami
__________________
Od 15.02 wcieram Jantar w skórę głowy i wypijam kubek pokrzywy dziennie

21.02 Encanto
DaisyColada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 09:07   #893
malagik
Przyczajenie
 
Avatar malagik
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: masażer na cellulit

A jak rozpoznać czy ma się problemy z naczynkami? Nie mam żadnych widocznych "pajączków" na ciele, ale obawiam się, że to kwestia czasu, bo mama i babcia i cała rodzina kobieca ma...
malagik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:25   #894
ninolo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 24
Dot.: Masaż endodermiczny

akie wrażenia po masażu, też mnie czeka masaż endodermiczny i nie wiem czego się spodziewać za bardzo...
ninolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 18:24   #895
Marzena2182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Masaż endodermiczny

wrażenia były różne,chwilami przyjemnie,czasem boleśnie
Marzena2182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:36   #896
1Aniulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 32
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Jasne, że są skuteczne o ile będziesz systematyczna, a przy tym zastosujesz odpowiednią dietę, no i dodasz jakieś ćwiczenia. Ja masuję się codziennie od około 2 miesięcy, a może nawet dłużej, ale przy tym codziennie jeżdzę na rowerzę 45 minut + stosuję odpowiednią dietę
nie warto kupować drogich masażery,
podstawa to bańka chińska + dużo oliwki
__________________
Wygraj iPada i Ciesz Się Wymarzoną Sylwetką
Sprawdź Jakie To Proste
1Aniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 20:43   #897
PureHeart
Przyczajenie
 
Avatar PureHeart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Oddam cellulit, rozstępy i 10kg.

Zacznę od tego że się przedstawię. Mam na imię Emilia, pochodzę z Poznania, za dwa tygodnie skończę 16 lat. Po tytule wątku można się domyślić jaki jest mój problem. Niestety nie wiedziałam w jakiej kategorii mogę napisać więc piszę tutaj z nadzieją że ktoś będzie umiał mi jakoś pomóc. Postaram się wszystko opisać. W 2010 roku szłam go pierwszej klasy gimnazjum i można powiedzieć że w tym czasie zaczął się mój największy problem.Były to moje ostatnie wakacje w stroju kąpielowym i w krótkich spodenkach. Jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego ważyłam sobie ładne 45-50kg. W te same wakacje zaczęłam miesiączkować i dojrzewać. Problem zobaczyłam w grudniu 2010. Moja waga wzrosła do 60kg, na nogach zaczął pojawiać się cellulit i te nie chciane rozstępy. Wagą się nie przejmowałam, myślę sobie że dojrzewam i że to naturalne tak samo jak i mały cellulit. Najbardziej zaniepokoiły mnie te rozstępy, używałam różnych kremów, balsamów, maści i innych cudów. Zaczęłam intensywniej ćwiczyć, ale nic mi nie pomagało. Nadszedł 2012 rok, a z moim wyglądem co raz gorzej. Rozstępy coraz większe, cellulit okropny aż się płakać chcę, waga pokazywała 65-68kg. Z czasem rozstępy robiły się mniej widoczne, z czego bardzo się cieszyłam i chyba za bardzo bo znów się pojawiły. Kolejny rok w długich jeansach, bez basenu, jeziora, ani stroju kapielowego. Znajomi jeździli nad jezioro a ja siedziałam w domu i byłam starsznie zła na siebie, za to jak wyglądam. Rok 2013, waga 70kg, wzrost 161 cm, cellulit i rozstępy nadal są ze mną, a ja już zupełnie nie wiem co mam robić. Wiem że mam nadwage, nie chcę się głodzić ani mieć jakieś super diety cud, ponieważ nie chce miec efektu jojo. Niektóre rozstepy są a niektóre nie. Boję się że te wakacje znów będą takie same. Dodam że jutro mam bal gimnazjalny. Pełna ekscytacji dzisiaj przymierzyłam sukienkę i buty. Dodam że sukienka jest do kolana. Odwracam się, a tam szok. W zgięciu przy kolanie moje rozstępy zrobiły się starsznie widoczne. Nie wiem co mam w tej chwili zrobić. Nie mam innej sukienki, ponieważ jak można sie domyslić nie chodze w nich. Nie będe miała studniówki wiec chcialam chociaż tutaj ładnie wyglądać. Nie wiem co mam zrobić, zaraz się rozpłacze ;( we wrześniu idę do nowej szkoły, poznam tam nowych ludzi i chcialabym sie dobrze zaprezentować. Mam zamiar zmienić się w te wakacje. Pomóżcie mi!!! ;( proszę, bardzo,bardzo proszę.
PureHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 22:54   #898
mrowka2810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 300
Dot.: Oddam cellulit, rozstępy i 10kg.

a może ćwiczenia z Ewą Chodakowską?
mrowka2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 13:06   #899
PureHeart
Przyczajenie
 
Avatar PureHeart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Oddam cellulit, rozstępy i 10kg.

też już były, przez nie miałam tylko problemy ze zdrowiem.
PureHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 21:33   #900
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Oddam cellulit, rozstępy i 10kg.

Zdrowy tryb życia. Odżywanie i dużo ruchu. Ćwiczenia. Zero cukru, mało węglowodanów i tłuszczu. Zero fast foodów. Warzywa, owoce. Nic innego nie da się zrobić
__________________
Waga w górę Ale ćwiczymy

68-67-66-65- -64-63-62-61-60- -59-58-57


Nowe życie....
Szczęśliwa
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.