Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 21:21   #1291
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Kurs masażu Gdańsk

Dziewczyny, skończyłam już masaż w Progresie, ale teraz jeszcze jestem na klasycznym. Tak czy siak chcę chodzić na jak najwięcej kursów bo chcę w przyszłości otworzyć własną, profesjonalną działalność. Orientujecie się gdzie w Gdańsku można taki kurs zrobić? Co byście jeszcze mi polecały? W sensie jakie kursy? Myślałam jeszcze o stylizacji paznokci.
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 22:55   #1292
COTOPAXI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: szkoła masazu Biostudio

U mnie to samo jak u koleżanki powyżej... : (
Szkoła przyciąga nieską ceną, jednak jakość kursów jest taka sama - NISKA... Sama umowa to jakaś kpina, przed podpisaniem prosiłem o zrobinienie korekty w dwóch punktach..
Kolega robił u nich kurs już kilka lat temu, historia tak jak w niektórych powyższych postach: wszyscy czekają w sali na wykładowcę a ten pisze SMS'a, że go nie będzie (katastrofa).
Mimo wszystko w sirpniu 2012 zdecydowałem się na ten kurs(cena jednak mnie przyciągneła), wpłąciłem całość 990zł no i przez następnych kilka m-cy(sic)!! byłem czarowany, iż kurs zaraz się rozpocznie.
W zasadzie to dzwoniłem co dwa tygodnie i co dwa tygodnie dowiadywałem się, że już zaraz startujemy!
W Grudniu napisali, że jednak moja grupa w Bydgoszczy nie wystartuje od trzech tygodni czekam na zwrot pieniędzy... Na maile oczywiście nikt nie odpisuje... chyba się jednak nie doczekam.
Na początku roku ruszam i będę się sądzić z ową firma.. nie odpuszczam oszustom..

Jeżeli ktoś trafił na tą stronę i zastanawia się nad rozpoczęciem kursu w BIOSTUDIO to mu z serca odradzam - dopłać 500zł, będzie to 500zł zainwestowane w siebie i odbądź kurs w lepszej/sprawniejszej placówce.
Dziękuję i nie polecam.
COTOPAXI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:14   #1293
sarusq
Przyczajenie
 
Avatar sarusq
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 6
GG do sarusq
Exclamation Jakie masaże dla fizjoterapeuty ?

witam
jestem studentką pierwszego roku fizjoterapii
jako że planuję wyjechać za granicę (Hiszpania) po ukończeniu Licencjatu wiem że nie będę miała możliwości pracować w zawodzie, bo będzie brak kursów jak PNF itp oraz praktyki no i specjalistycznego języka..

więc moje pytanie, czy dobrym pomysłem byłoby robić na 2/3 roku kursy masażu ? Czy to będzie ze sobą współgrało jak myślicie ?

Jeśli tak to jakie polecacie i jak cenowo stoją ?

Planuję po prostu nie wyjeżdżać z pustymi rękoma a z paroma masażami na początek może uda mi się zarwać jakąś pracę w SPA czy hotelu


pozdrawiam i dziękuję gorąco za pomoc
sarusq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:35   #1294
1Aniulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 32
Dot.: Jakie masaże dla fizjoterapeuty ?

jak fizjoterapeuta to kurs masazu klasycznego, segmentarnego i drenaż. Izometryczny też, ale to prosty akurat.
__________________
Wygraj iPada i Ciesz Się Wymarzoną Sylwetką
Sprawdź Jakie To Proste
1Aniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:20   #1295
JustynaZuzanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: SMY
Wiadomości: 31
GG do JustynaZuzanna
Dot.: Jakie masaże dla fizjoterapeuty ?

a ja jako że również po fachu, zamiast kursu to radziłabym Ci dodatkowo zrobić policealne.. przedmioty takie jak anatomia, fizjo i tak będziesz mieć przepisane z licencjatu, a wiedzy praktycznej nabędziesz zdecydowanie o wiele większej..
__________________
http://masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/ Moja praca - Moja pasja

http://www.bodyworks.pl ćwicze nie wychodząc z domu
JustynaZuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 17:50   #1296
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Jakie masaże dla fizjoterapeuty ?

Prawidłowo! teraz zresztą obecnie coraz więcej studentów fizjoterapii robi równolegle studium masażu i zdaje egzamin państwowy. Inna sprawa, że z tym przepisywaniem ocen bywa różnie, np. w Krakowskiej Szkole Masażu nie przepisują, dlatego też na 2/3 roku studiów jest ciężko. Większa ilość studentów robi studium na 4/5 roku.
No chyba, że zależy Ci bardziej na masażach SPA - kamienie itp... w końcu "klasykę" macie na studiach, inna sprawa że zdecydowanie za mało.

Edytowane przez stary.smok
Czas edycji: 2013-01-04 o 17:51
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 09:12   #1297
JustynaZuzanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: SMY
Wiadomości: 31
GG do JustynaZuzanna
Dot.: Jakie masaże dla fizjoterapeuty ?

Stary Smok widzę że ponownie się zgadzamy ech żeby jeszcze udało nam się przekonać dziewczyny na bańkach o rozsądek....

W sumie koleżanka nie sprecyzowała czy chce w kierunku fizjo masaże czy Spa... Jeśli chce klasyk, limfe, sportowy i lecznicze to zdecydowanie 2 lata szkoły nie dość, że koszta podobne do kursu to jeszcze i wiedza praktyczna zdecydowanie większa...

A co do masaży spa?? hmmm ja przykładowo mam zrobione bańki i kamienie tak jak chyba większość ludzi w tym fachu... Ale czasami się zastanawiam po co na co?? i tak ich zbytnio nie wykonuje, fakt bańkę antycel robię dość często, ale kamienie baaardzo sporadycznie. U mnie ogólnie nawet ludzie nie są zainteresowani masażami relaksacyjnymi typu lomi, bambusy czy czekolada, więc w tym kierunku zbytnio nie mam co doradzić.
Chyba że szkołę wykonującą fajne kursy MENOS w Katowicach i Krakowie, ja sobie ich chwale
__________________
http://masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/ Moja praca - Moja pasja

http://www.bodyworks.pl ćwicze nie wychodząc z domu
JustynaZuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 13:49   #1298
mr_healthy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kurs masażu Gdańsk

Mój przyjaciel był na zawodowym kursie państwowym w Trójmieście całkiem niedawno.
Różnica w umiejętnościach duża (sam z siebie był bardzo zdolny), ale w świadomości tego, co robi - olbrzymia.
No i papier, of cors.
mr_healthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:41   #1299
Sniezynka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 2
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Mój facet skończył w Chorzowie informatykę i nie polecam.Nie dostał po szkole żadnego świadectwa,jak zapytał o egzamin na technika bo akurat kończył semestr zimowy to okazało się,że na późno przyszedł;/ zero kontaktu z słuchaczem...Sama wybrałam dlatego inną szkołę Centrum Edukacji Siódemka.Mają też darmowe kierunki w tym kosmetykę ale idą na jakość kontaktu z słuchaczem nie na ilość zapisów.Przyjaciółka kończy BHP w Gliwicach i jest zadowolona.
Sniezynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:57   #1300
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Kurs masażu Gdańsk

No właśnie, ja też nie bardzo rozumiem. Że niby w szkole policealnej uczą gorzej niż w państwowej? No nie wiem... ja uważam, że moje umiejętności są już na ten moment całkiem spore. Mam prywatnie kilku klientów i wszyscy są zadowoleni.
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 13:12   #1301
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Kurs masażu Gdańsk

Zgadzam się. Umiejętności są najważniejsze! Wiadomo, że gdzieś nauczyć się tego wszystkiego trzeba więc jakby nie patrzeć szkoła też odgrywa tutaj ważną rolę. Nie godzę się tylko na selekcję bo nie uważam żeby ta w której uczę się ja była gorsza od jakiejś innej. No bo niby dlaczego? Skoro mnie dobrze nauczyli zawodu to coś w niej dobrego jednak jest.
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 17:55   #1302
zakrecona12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Witam wie ktoś może jak wygląda nauka w Żaku w Bydgoszczy?
zakrecona12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 15:18   #1303
ewelina91k
Raczkowanie
 
Avatar ewelina91k
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 40
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Czy ktos z was chodził do żaka na "opiekun w domu pomocy społecznej" jeśłi tak podzielcie sie opiniami
ewelina91k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 13:10   #1304
MasazystaWroclaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: szkoła masazu Biostudio

Witam. Dziwią mnie te wpisy tutaj. Ja ukończyłem Policealną Szkołę Masażu "Biostudio", ale na ul. Zagłębiowskiej 8 we Wrocławiu, a to inna szkoła tylko nazwa ta sama. Po dwóch latach zdobyłem zawód Technika masżysty i to jest ta różnica tych szkół. Stronę mają inną www.biostudio.edu.pl i tę szkołę mogę polecić.
MasazystaWroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 23:40   #1305
eweliinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Witam,
Ostatnio bardzo dużo myśle o najważniejszym wyborze w moim życiu a mianiowicie o wyborze kierunku studiów. Kiedyś miałam gotowy plan : iść na zarządzanie czyli kierunek który raczej mnie nie interesuje. Tylko po to , żeby mieć jakieś studia. Teraz zaczęłam się zastanawiać nad fizjoterapią. Stwierdziłam, że tylko tym w miarę się interesuje. Mieszkam we Wrocławiu, chciałabym tu studiować ( jestem dopiero w 2 klasie lo) oczywiście zaocznie. Nigdzie nie mogę znaleść dokładnych informacji o tym czy są jakieś dodatkowe testy i jakie przedmioty muszę zdać, aby dostać się na studia zaoczne.(wiem, że liczy się ocena ze świadectwa a u mnie to nie będzie ocena lepsza niż 3 [ ukochane lo 17 :< ] ! ) Czy jest tu jakaś dobra kobieta, która mogłaby mi pomóc ? : )
eweliinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:47   #1306
bohochic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 45
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Bardzo żałuję, że nie wybrałam fizjoterapii Świetny kierunek, jeden z nielicznych, które wydaja mi się "sensowne" ostatnimi czasy. Za to mój kolega właśnie kończy te studia i nie jest zbyt zadowolony. Wg niego zbyt dużo teorii, zbyt mało praktyki.
bohochic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 11:20   #1307
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez bohochic Pokaż wiadomość
Bardzo żałuję, że nie wybrałam fizjoterapii Świetny kierunek, jeden z nielicznych, które wydaja mi się "sensowne" ostatnimi czasy. Za to mój kolega właśnie kończy te studia i nie jest zbyt zadowolony. Wg niego zbyt dużo teorii, zbyt mało praktyki.
zależy od uczelni
__________________

moja wymiana książek!!
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 18:34   #1308
eweliinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

A słyszeliście coś o wyższej szkole fizjoterapi ? ; )
eweliinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:03   #1309
kosmak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 71
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

u mnie opłat jest niewiele, a że jestem absolwentką to teraz za szkołę nie płacę nic. Grunt to dobrze wszystko zaplanować. Wiadomo, z pracą nie ma wcale lekko i każdy musi oszczędzać. Ja też zaciskam pasa więc to, że odchodzi mi opłata za czesne jest dla mnie naprawdę na rękę.
kosmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 10:55   #1310
Wilczur555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Fizjoterapia studiowanie

Hej, wybieram się na fizjoterapię i mam pytanie czy muszę koniecznie zdawać biologię?
Bo chce zdawać WOS, Historię, Francuski i obowiązkowe przedmioty.
Dotyczy to studiów w Warszawie.
Wilczur555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 15:37   #1311
Wilczur555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Hej, wybieram się na fizjoterapię i mam pytanie czy muszę koniecznie zdawać biologię?
Bo chce zdawać WOS, Historię, Francuski i obowiązkowe przedmioty.
Dotyczy to studiów w Warszawie.
A jak jest z tą Wyższą Szkołą Rehabilitacji?
Dobra ona jest? Jakie przedmioty do rekrutacji? (nie znalazłem)
Wilczur555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:09   #1312
VVROCLOV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 45
Dot.: Fizjoterapia studiowanie

sprawdz sobie na stronie wydziału w dziale rekrutacji.
VVROCLOV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:26   #1313
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Fizjoterapia studiowanie

Moi znajomi studiują i nie zdawali biologii na maturze. Musisz poczytać, bo na pewno w niektórych uczelniach mogą tego wymagać
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:59   #1314
Iwona7505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Witam Was ludki, jestem w tej szkole od zeszłego roku, II semestr mi stuknął na "Architekturze wnętrz" i powiem Wam jedno: SZKOŁA NIE NAUCZYŁA MNIE NICZEGO. Smutne i rozczarowujące, bo nie dojeżdżam do Zielonej Góry 60km po to, żeby robić kartki świąteczne, rysować kształty dachów, albo przekrój drewna. Chciałam nauczyć się dekoracji wnętrz, urządzania ładnych, ciepłych i przytulnych kuchni, salonów, sypialń itd. Wykłady są niesamowicie nie na temt, który chciałam zgłębić. Jestem bardzo zawiedziona.
Gratuluję tym, którzy wybrali kierunki, z których są zadowoleni. Jest tu na forum parę wpisów pozytywnych, być może coś w tym jest.
Iwona7505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 12:47   #1315
marfefka_
Raczkowanie
 
Avatar marfefka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 34
GG do marfefka_
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Ja chodzę do Żaka na 2 kierunki, w tym właśnie masaż i chwalę sobie tą szkołę. Poziom nie jest bardzo wygórowany (wystarczy chodzić żeby zdać), ale jeśli się chce, można bardzo dużo się nauczyć, prowadzący zajęcia służą odpowiedzią, wyjaśniają wątpliwości. Wykładowca na teorii masażu potrafi skakać po ławkach, chodzić na czworaka, wyginać się, żeby tylko dobrze zobrazować problem (uświadomić, kiedy boli, jak boli, i co to za dolegliwość), angażuje grupę w zajęcia. Zajęcia praktyczne również bardzo fajne, na tą chwilę przerobiliśmy masaż klasyczny w całości, trochę masażu sportowego, facet pokazywał też masaż bańką chińską. Wygląda to tak, że najpierw prowadzący pokazuje, jak wykonać dany masaż, robimy notatki ew. śle nam coś na maila, a gdy już masujemy obserwuje co jakiś czas jak kto wykonuje chwyty, na bierząco koryguje błędy, odpowiada na pytania.
Moim zdaniem kierunek bardzo fajny, ja staram się wyciągnąć jak najwięcej wiedzy, ale mimo, że jest to masaż leczniczy nie podjęłabym się pracy z osobą np. chorą na kręgosłup, aby po prostu nie zrobić jej krzywdy, nie czuję się na tyle kompetentna i uprawniona (do egzaminu zostało mi raptem półtora miesiąca). Trzeba to traktować raczej jako kurs dla samych siebie, żeby pomasować mamę, chłopaka, jak bolą plecki, pomasować sobie twarz (polecam dziewczynom, pieknie się cera ujędrnia i w ogóle), albo jako wstęp do dalszej przygody z masażem, sama zastanawiam się nad fizjoterapią w przyszłości.
Ja chodzę do Żaka w Częstochowie, i tu jest ok, natomiast od drugiego semestru doszła do nas dziewczyna, która przeprowadziła się z Wrocławia i tam też chodziła na pierwszy semestr masażu. I właśnie ona miała spore braki, na praktykach nie robili praktycznie nic... Ale bardzo szybciutki wszystko nadrobiła. Także najlepiej zrobić rekonesans w swoim mieście
__________________
*****
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do pierwszego nie mam pewności.
- A. Einstein

*****
trzeba być kimś, żeby nie brać, a wyglądać jakby się brało!
marfefka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 22:21   #1316
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Nie wiem czy mi ktoś tutaj jeszcze odpowie, no ale mam pytanie

Jak jest u Was z zajęciami na basenie? Trzeba umieć pływać/ nie trzeba? Zdaje się z tego egzaminy?

Szczególnie interesuje mnie AWF w Katowicach i ŚUM.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 13:31   #1317
abcpi
Przyczajenie
 
Avatar abcpi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 29
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

czy jest w ogóle możliwość studiowania fizjoterapii bez zdawania biologii, chemii czy fizyki?
zdaję rozszerzony angielski, polski i geo, oraz całą obowiązkową podstawę.
z tego co na razie znalazłam wynika, że tylko na UM w Lublinie moje przedmioty mogłyby pasować do rekrutacji.
abcpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 18:45   #1318
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mi ktoś tutaj jeszcze odpowie, no ale mam pytanie

Jak jest u Was z zajęciami na basenie? Trzeba umieć pływać/ nie trzeba? Zdaje się z tego egzaminy?

Szczególnie interesuje mnie AWF w Katowicach i ŚUM.
wszystko zależy od uczelni i od prowadzących..ja miałam na licencjacie tzw pływanie i ratownictwo przez trzy semestry i teraz na mgr też miałam jeden semestr. zależy od prowadzących i zasad przyjętych przez uczelni co do prowadzenia zajęć

Cytat:
Napisane przez abcpi Pokaż wiadomość
czy jest w ogóle możliwość studiowania fizjoterapii bez zdawania biologii, chemii czy fizyki?
zdaję rozszerzony angielski, polski i geo, oraz całą obowiązkową podstawę.
z tego co na razie znalazłam wynika, że tylko na UM w Lublinie moje przedmioty mogłyby pasować do rekrutacji.
nie wiem jak teraz ale wcześnej na awfy nie trzeba było zdawać konkretnych przedmiotów, liczyła się tylko średnia ze zdawanych przedmiotów..musisz popatrzeć na rekrutację w poszczególnych uczelniach.
__________________

moja wymiana książek!!
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 23:26   #1319
halucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cześć
czy ktoś studiuje na AWFie we Wrocławiu? Jeśli tak, to mam pytanie czy na wf-ach są narzucane dyscypliny sportowe czy można wybierać? Czy np jest coś takiego jak ogólny wf, w czasie którego gra się w siatkę/kosza/ ćwiczy gimnastykę itd.?
I czy ogólnie dużo jest zajęć sportowych? Unikam jak ognia gier zespołowych, chociaż wszystko inne mogę ćwiczyć;P
halucyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 09:57   #1320
zawpio797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Nie polecam tego kierunku chyba ze zamierzasz stad wyjechac. same studia to strata czasu a potem uklady albo bezrobocie, tudziez emigracja.
http://www.rehabilitacja-domowa.info/
zawpio797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 15:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.