Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 17:25   #4321
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

na bikini minimum to 12 tyg!
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 11:01   #4322
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po 3 zabiegu na brodę, diodowym ligh sheer. Póki co po dwóch widziałam dalej włoski mimo iz wcale nie mam ich duzo dosłownie kilka ale nawet te kilka nadal widze.

mam nadzieje ze w koncu się ruszy.. jak nie to koncze z laserem
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 12:18   #4323
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Ja jestem po 3 zabiegu na brodę, diodowym ligh sheer. Póki co po dwóch widziałam dalej włoski mimo iz wcale nie mam ich duzo dosłownie kilka ale nawet te kilka nadal widze.

mam nadzieje ze w koncu się ruszy.. jak nie to koncze z laserem
Po 3 nie bedzie efektu. Ja juz mialam 6 zabiegow i dalej odrastaja.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 17:07   #4324
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie już zaczynam sie wkurzac!😠płacę 350 zł za zabieg laserem medycznym A włosów nadał bardzo dużo (robię bikini) to już 4 zabieg, do tego strasznie boli.Was też tak boli?Nie wiem czy finansowo wydole, miałam nadzieję że po 4 zabiegach pozbede sie włosów
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 09:31   #4325
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Po 3 nie bedzie efektu. Ja juz mialam 6 zabiegow i dalej odrastaja.
niby po każdym wypada 30%, więc nie wiem czemu Tobie 6 nie pomogło ?
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 11:11   #4326
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
niby po każdym wypada 30%, więc nie wiem czemu Tobie 6 nie pomogło ?
Kto Ci tak powiedzial? To nieprawda. Niektórzy chodzą nawet 10 razy i dalej coś im odrasta. Mi po 5 odrosła większość. Niedawno byłam na szóstym i dalej coś tam kiełkuje. Dlatego nie rozumiem po co w salonach wciskają kity, ze wystarczy od 3-5 zabiegów.

Edytowane przez paulinkka
Czas edycji: 2017-03-10 o 11:12
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 04:45   #4327
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A moze chodzi o to, jak bardzo "zuzyty" jest już laser (glowica?)? Gdzieś o tym czytalam. A może cały czas trafiacie zabiegami w ten sam etap wzrostu włosa i po prostu nie ma siły, żeby usunąć wszystkie?

Tak tylko sobie tłumacze, bo też bym była bardzo sfrustrowana po ponad 4 zabiegach, które nie dadzą satysfakcjonujacych rezultatow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 20:17   #4328
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A moze chodzi o to, jak bardzo "zuzyty" jest już laser (glowica?)? Gdzieś o tym czytalam. A może cały czas trafiacie zabiegami w ten sam etap wzrostu włosa i po prostu nie ma siły, żeby usunąć wszystkie?

Tak tylko sobie tłumacze, bo też bym była bardzo sfrustrowana po ponad 4 zabiegach, które nie dadzą satysfakcjonujacych rezultatow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale one normalnie wypadaja. Tylko po 2-3 miesiacach odrastaja.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 20:51   #4329
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Ale one normalnie wypadaja. Tylko po 2-3 miesiacach odrastaja.
Jeśli jesteś pewna, że wypadają i odrastaja dokładnie te same włoski, to mi to wygląda na IPL... No trudno mi uwierzyć, że taki brak efektu po prawdziwym, zachwalanyn llaserze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 20:57   #4330
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś pewna, że wypadają i odrastaja dokładnie te same włoski, to mi to wygląda na IPL... No trudno mi uwierzyć, że taki brak efektu po prawdziwym, zachwalanyn llaserze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba mało tego wątku czytasz.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 22:03   #4331
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Może za mała moc lasera? Albo za krótkie przerwy między zabiegami? Nie wiem ile trzeba na wąsik, ale na bikini przerwa powinna wynosić MINIMUM 12tyg.

I tak laser(light sheer, ponoć vectus mniej) BOLI. Bardzo. Zwłaszcza na bikini niestety trzeba pocierpieć na efekty.
Ja nie miałam za bardzo efektów po 3 zabiegach, po 4 coś się ruszyło a po 5 jest extra! Miałam piąty pod koniec sierpnia i odrasta mi na bikini dosłownie kilka włosków ! Myślę że w październiku zrobię jeszcze jeden zabieg(niestety po tym sierpniowym musiałam przerwać ze względu na leki) i będzie spokój na długo
Dlatego trzeba być cierpliwym, wydać dużo kasy no i się nacierpieć, ale jeśli włosy naprawdę Wam przeszkadzają to, moim zdaniem, warto
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 22:08   #4332
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś pewna, że wypadają i odrastaja dokładnie te same włoski, to mi to wygląda na IPL... No trudno mi uwierzyć, że taki brak efektu po prawdziwym, zachwalanyn llaserze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak IPL, ktory nazywa sie light sheer
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 05:28   #4333
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wybaczcie moje obcesowe pytania i uproszczone tłumaczenia, ale po prostu chce zrozumieć i znaleźć przyczyny, dlaczego niektórzy są zachwyceni działaniem lasera, a u innych nie ma żadnych rezultatów. Was to chyba tez interesuje. I pewnie wiele osób, które chcą zdecydować się na taką formę usunięcia owłosienia.
Dlatego tak pytam i sobie pokretnie tłumaczę bo jeśli skuteczność lasera na konkretnej osobie to czysty losowy przypadek, to się na niego po prostu nie zdecyduje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 18:29   #4334
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

zobaczymy ja nie odpuszczam już sporo kasy wydane by sie cofnąć ja pierwsze 4 zabiegi miałam co 4 tyg teraz będzie przerwa półtora miesiąca
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 07:52   #4335
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
zobaczymy ja nie odpuszczam już sporo kasy wydane by sie cofnąć ja pierwsze 4 zabiegi miałam co 4 tyg teraz będzie przerwa półtora miesiąca


Przy takich krótkich odstępach wcale się nie dziwię, że nie ma efektów. 4-6 tygodni to zdecydowanie za krótko. W zależności od partii to raczej 8-12 tygodni. Na twoim miejscu nie decydowałabym się na zabieg już po 6 tygodniach,, jeśli nie chcesz znowu wyrzucić kasy.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Wybaczcie moje obcesowe pytania i uproszczone tłumaczenia, ale po prostu chce zrozumieć i znaleźć przyczyny, dlaczego niektórzy są zachwyceni działaniem lasera, a u innych nie ma żadnych rezultatów. Was to chyba tez interesuje. I pewnie wiele osób, które chcą zdecydować się na taką formę usunięcia owłosienia.
Dlatego tak pytam i sobie pokretnie tłumaczę bo jeśli skuteczność lasera na konkretnej osobie to czysty losowy przypadek, to się na niego po prostu nie zdecyduje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Prawda jest taka, że jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak jest u Ciebie. Ja już miałam 9 zabiegów na łydki laserem diodowym LS, a efekty mocno średnie - zostało tak z 1/3 włosów, może trochę więcej.


Natomiast z pach jestem na razie w miarę zadowolona.

To zależy od wielu czynników - partii ciała, koloru włosa i skóry, jakości lasera (czy nie jest wystrzelany), a moim zdaniem też od szczęścia, że laser na Ciebie dobrze działa.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 11:46   #4336
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Przy takich krótkich odstępach wcale się nie dziwię, że nie ma efektów. 4-6 tygodni to zdecydowanie za krótko. W zależności od partii to raczej 8-12 tygodni. Na twoim miejscu nie decydowałabym się na zabieg już po 6 tygodniach,, jeśli nie chcesz znowu wyrzucić kasy.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------





.
Dokładnie. Długie przerwy to moim zdaniem podstawa żeby laser zadziałał tak jak powinien. Niestety często w salonie każą przychodzić zbyt szybko ;/Nie wiem czy się nie znają czy robią to celowo żeby zarobić... Minimum 8tyg, ale po 3 zabiegu to 12.
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 09:32   #4337
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Witajcie już zaczynam sie wkurzac!😠płacę 350 zł za zabieg laserem medycznym A włosów nadał bardzo dużo (robię bikini) to już 4 zabieg, do tego strasznie boli.Was też tak boli?Nie wiem czy finansowo wydole, miałam nadzieję że po 4 zabiegach pozbede sie włosów
Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
zobaczymy ja nie odpuszczam już sporo kasy wydane by sie cofnąć ja pierwsze 4 zabiegi miałam co 4 tyg teraz będzie przerwa półtora miesiąca

Pocxytaj nas troche
Dla przykladu - mialam DWA zabiegi na bikini i pachach. Wlosow na pachach najmniej -40%, bikini glebokie - 30-40%. W szparze posladkowej najwiecej ubylo. Najmniej na wzgorku lonowym.
Dwa zabiegi a roznice sama widze ogromna. I u mnie warunek - MINIMUM 3 miesiace przerwy. Po tych 4 tyg w ogole zdazyly Ci wypasc wlosy? Czy laserowalas te same? Przykladowo - gdybym miala isc jak kaza w salonie, laserowalabym te same wlosy ktore i tak mialyby wypasc... bo wypadaly dwa miesiace.
Kazdy moze.miec.inaczej, ale jak dla mnie - najlepiej poczekac az.kompletnie wypadac przestana i zarosniesz na nowo.

No i mam. Teraz bede leciala na 3 zabieg w sobote. Licze na efekt wow, bo ponoc to trzeci zabieg robi roznice i pewnie bede skakala z bolu. Moc zwiekszana. Vectus.

Na Twoim miejscu - czekalabym 3 miesiace i nie godzila sie na wciskanie terminow i zapewnien ze tak trzeba.







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 09:53   #4338
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja miałam na twarz co 4 tyg, mysle ze to bylo ok.

po jakim czasie włosy wypadają? teraz jestem tydzien po kolejnym, widze nadal "siedzą" jakos im pomagacie czy nie ruszac ? niecierpliwie sie zawsze
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 10:04   #4339
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
Dokładnie. Długie przerwy to moim zdaniem podstawa żeby laser zadziałał tak jak powinien. Niestety często w salonie każą przychodzić zbyt szybko ;/Nie wiem czy się nie znają czy robią to celowo żeby zarobić... Minimum 8tyg, ale po 3 zabiegu to 12.
Dlaczego wcześniej co 8?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 19:48   #4340
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Przeciwwskazaniem jest używanie retinolu. Tylko czy w każdym przypadku?
Czy w takim razie stosowanie kremów z pochodnymi retinoli na twarz, w przypadku gdy laseruje się inne miejsca na ciele też jest zabronione?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 20:37   #4341
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Przeciwwskazaniem jest używanie retinolu. Tylko czy w każdym przypadku?
Czy w takim razie stosowanie kremów z pochodnymi retinoli na twarz, w przypadku gdy laseruje się inne miejsca na ciele też jest zabronione?
Doustnie całkowity zakaz, miejscowo tylko miejsce smarowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 21:05   #4342
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Doustnie całkowity zakaz, miejscowo tylko miejsce smarowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 13:21   #4343
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dlaczego wcześniej co 8?

moim zdaniem najlepiej od razu co 12tyg, ale ponoć na początku włosy szybciej wypadają i można szybciej... ale ja bym chyba od początku chodziła co 12, chociaż przyznaję że jak sama robiłam pierwsze zabiegi to dałam się "zaczarować" paniom z salonu i chodziłam co 8yg;/ a na kolejny zaczęłąm co 12-14tyg i od razu lepsze efekty
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 14:19   #4344
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzięki Eluvtus czytam was A dokładniej -podczytuje; ) muszę więcej czasu poświęcić widocznie..
kurczę ale wszystkie poradniki piszą by na początku chodzić co miesiąc A po 3-4 zabiegu zwiększać przerwy..sama już nie wiem 😕 Mi włosy odrastaja wszystkie i wszędzie w różnym czasie (bikini)
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 05:09   #4345
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej.
A czy któraś z was wie może dlaczego karmienie piersią jest przeciwwskazaniem do laserowego usuwania włosów?
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 08:15   #4346
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
ja miałam na twarz co 4 tyg, mysle ze to bylo ok.

po jakim czasie włosy wypadają? teraz jestem tydzien po kolejnym, widze nadal "siedzą" jakos im pomagacie czy nie ruszac ? niecierpliwie sie zawsze
Twarzy nie robiłam, ale pachy u mnie szybciej, od 4 do 6 tyg. Bikini dwa miesiace.
Cytat:
Napisane przez NADIA29 Pokaż wiadomość
Dzięki Eluvtus czytam was A dokładniej -podczytuje; ) muszę więcej czasu poświęcić widocznie..
kurczę ale wszystkie poradniki piszą by na początku chodzić co miesiąc A po 3-4 zabiegu zwiększać przerwy..sama już nie wiem 😕 Mi włosy odrastaja wszystkie i wszędzie w różnym czasie (bikini)
Robilaś wg poradników i takie masz efekty.
My nie robimy wg poradników tylko wg naszych ciał (czyt. Czekamy na zarosnięcie ) i mamy efekty niebo lepsze.
Sama sobie wyciagnij wniosek
Ktos na zabiegach i ppradnikach zarabiac musi. Na pewno sa osoby którym tak szybko włosy rosna i lecą, ale to pewnie wyjatki.
Cytat:
Napisane przez little_Bella Pokaż wiadomość
Hej.
A czy któraś z was wie może dlaczego karmienie piersią jest przeciwwskazaniem do laserowego usuwania włosów?
Bo nikt nie ośmieli się sprawdzić, czy jakos to będzie oddziałowywało na mleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 18:05   #4347
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

I wracam.
Na pachy moc zwiększyła o 2, na bikini była taka sama, bo skóra za ciemna.

Bolało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 17:26   #4348
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak się tylko zastanawiam, czy brak zwiększonej mocy możewpłynąć na mniejszy efekt i mniej wypadniętych włosków...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 13:18   #4349
katlap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej czasami panie kosmetolożki wolą zaczynać od niższych parametrów aby nie zrobić krzywdy, natomiast faktem jest, że moc powinna być spora aby zniszczyć włosy i też się zgadzam, że im dłuższa przerwa tym lepiej. I jeszcze bardzo ważna sprawa- dokładność wykonującego. Na same łydki z kolanami potrzeba 2 godzin. W niektórych miejscach zabieg robi się w godzinę i później widać niechciane efekty. Jak już wydawać takie pieniądze to u kogoś sprawdzonego. Czy któraś z obecnych jest może już po zakończeniu serii zabiegów usuwania włosków? Jeśli tak to podzielisz się efektami?
katlap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 19:30   #4350
evamarczyk291
Przyczajenie
 
Avatar evamarczyk291
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserowa bez golenia!

Kochana, a kto Ci polecił tą fotodepilację?
Bo jeśli w salonie to chyba źle trafiłaś. Jeśli masz ciemnie włosy to przecież idealnie się nadajesz na "zwykłą" depilację laserem. Poczytaj sobie o niej xxx i zastanów. Siostra robiła sobie laserem bokobrody, bo zachodziły bardzo nisko i teraz nie ma z tym problemu.
Mam nadzieję, że Ci się uda pozbyć włosków i będziesz szczęśliwa

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-04-06 o 09:09 Powód: reklama
evamarczyk291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.