Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 18:47   #4351
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ifrit widzisz jak ja nie widzę że jest napisane "protein" w składzie to już nie wiem że to proteiny
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:13   #4352
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość

Kachula82 bardzo mi się podoba poziom jaki teraz masz, taki jasny brązik. Tylko za bardzo rudy jak dla mnie. Przypomina mi ten mój niby popiel 6.1 z Cece który też był taki rudawy.
O kochana ja nie mam tak rudych jak po twojej 6,1. Tam to popiel chyba tylko w nazwie był i powinni za taki kolor pieniądze za farbę zwracać. Mam ciemny blond/jasny brąz ale rudych odrostów żadnych. Reszta co świeci czasem rudością to pozostałości rudego na długościach włosów. Poza tym moje włosy rudym tak nie biją, mam odcień taki, który przy jasnym brązie często mylony jest z rudym ale to raczej w złoto idzie. Ciężko mi kolor opisać ale rudy to to nie jest. Kiedyś już dyskutowałyśmy na temat kolorów na różnych monitorach i ja np u siebie rudych nie widzę a raczej właśnie niby złoty odcień, jak mogę go nazwać złotym bo i lekko popielaty też jest. Nie wnikajmy
Masz jeszcze tu popatrz na zdjęciu, chociaż tu to ja nie widzę złota tylko brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 78.jpg (30,7 KB, 24 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-01-20 o 21:15
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:23   #4353
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość

ma duzo i wysoko proteiny keratyny mamy winowajce
dzis cało nocne olejowanie łopianem włosy odratowane aloesowym balsamem Potter wow jestem zdziwiona bo bardzo duzo pozytywnych opinii czytałam na jej temat zachecona recenzjami kupiłam i 2 sprawa olejki wysoko w składzie buuu nigdy wiecej to co zrobiła z moimi włosami o zgrozo płakac mi sie chciało rozczesac nie mogłam tego puchu a po nałozeniu odzywki sztywne straczki odzywka ---->kosz
Może tylko jeden olejek nie polubił się z włosami? Często tak bywa w przypadku olejowania włosów. Jednym np kokos działa cuda a innym tworzy piękny puch.
W tej odżywce to arganowy raczej nie (za drogi aby robić źle) ale może makadamia? Miałam kiedyś szampon Alterry z makadamią i brzydkie włosy po nim, puszył strasznie końce. Dużo nawilżającej odżywki kładłam aby je wygładzić jak jeszcze były mokre (szampon ostro plątał).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-01-20 o 21:24
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:10   #4354
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula na tym zdjeciu zupelnie inaczej bardzo fajny jasny brazik.
Moze na tym poprzednim taki efekt byl przez lampe blyskowa ?

Ja nastepnym razem robie poziomem 5. Za ciemny mam dół włosów zeby kombinowac z szóstkami...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 06:47   #4355
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ja zmieszałam 6N z 5N pół na pół i wyszło dosyć ciemno ale jednak lepiej się w takich czuję nie mogę zrobić sensownych zdjęc
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 08:45   #4356
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja zmieszałam 6N z 5N pół na pół i wyszło dosyć ciemno ale jednak lepiej się w takich czuję nie mogę zrobić sensownych zdjęc
Też tak miałam, gdy człowiek pstrykał i pstrykał i nie wychodził kolor jaki był rzeczywiście. Teraz mój nowy aparat jakoś praktycznie od razu łapie to co ja widzę.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kachula na tym zdjeciu zupelnie inaczej bardzo fajny jasny brazik.
Moze na tym poprzednim taki efekt byl przez lampe blyskowa ?

Ja nastepnym razem robie poziomem 5. Za ciemny mam dół włosów zeby kombinowac z szóstkami...
Być może. Lampa często zmienia kolor i czasem rozjaśnia włosy a w rzeczywistości mogą być ciemniejsze.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:01   #4357
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Hej dziewczyny! Zwracałam się z prośbą na innym wątku jak uzyskać taki efekt, ale bez odzewu. Może Wy mnie poratujecie.

Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna za wszystkie rady. Pomijam te, które będą nawoływać, abym zgłosiła się do fryzjera. Jeśli nie poradzę sobie z problemem, to na pewno go odwiedzę. Chciałabym jednak nauczyć się sama farbować włosy. W dziedzinie koloryzacji jestem totalnym laikiem, za to mam zapał, ambicję i szybko się uczę.

Dwa miesiące temu pierwszy raz farbowałam włosy, miałam długie i zrudziały mi końcówki. Chciałam wyrównać kolor. Naturalne mam ciemnobrązowe. Chciałam jasny brąz. Za radą fryzjerki położyłam średni blond, miał wyjść jasny brąz. Była to drogeryjna farba Londa. Wyszedł koszmarny rudy. Na szczęście po czasie trochę ściemniał.

Marzy mi się zimny odcień ciemnego brązu, broń boże czarne! Takie, jak w załączniku nr 2.

Chcę kupić farbę profesjonalną Lecher Geneza, albo Matrix SoColor. Wyczytałam, że są o niebo lepsze od drogeryjnych. Trzeba kupić do nich wodę, ale jaką? Zależy mi na łagodnej i trwałej koloryzacji. Mam delikatne, cienkie włosy, nie chcę ich zniszczyć. Czy najpierw powinnam zafarbować odrosty, czy mogę od razu położyć na całość mieszankę? Chciałabym, aby wyszło równomiernie. I przede wszystkim w naturalnym kolorze bez nachalnej rudej/czerwonej czy też fioletowej poświaty. W załączniku kolor wyjściowy. Wiem, że jest istotny przy dobieraniu koloru i utleniacza. Może wiecie jaki numer farby powinnam wybrać, aby wyszedł mi kolor, na którym mi zależy? W jakich proporcjach rozrabia się mieszankę? Teoretycznie mogłabym zapytać się o to wszystko sprzedawczyni, ale nie zawsze trafiają się kompetentne. Jak moja fryzjerka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9037.jpg (27,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (10,1 KB, 13 załadowań)
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 10:14   #4358
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zwracałam się z prośbą na innym wątku jak uzyskać taki efekt, ale bez odzewu. Może Wy mnie poratujecie.

Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna za wszystkie rady. Pomijam te, które będą nawoływać, abym zgłosiła się do fryzjera. Jeśli nie poradzę sobie z problemem, to na pewno go odwiedzę. Chciałabym jednak nauczyć się sama farbować włosy. W dziedzinie koloryzacji jestem totalnym laikiem, za to mam zapał, ambicję i szybko się uczę.

Dwa miesiące temu pierwszy raz farbowałam włosy, miałam długie i zrudziały mi końcówki. Chciałam wyrównać kolor. Naturalne mam ciemnobrązowe. Chciałam jasny brąz. Za radą fryzjerki położyłam średni blond, miał wyjść jasny brąz. Była to drogeryjna farba Londa. Wyszedł koszmarny rudy. Na szczęście po czasie trochę ściemniał.

Marzy mi się zimny odcień ciemnego brązu, broń boże czarne! Takie, jak w załączniku nr 2.

Chcę kupić farbę profesjonalną Lecher Geneza, albo Matrix SoColor. Wyczytałam, że są o niebo lepsze od drogeryjnych. Trzeba kupić do nich wodę, ale jaką? Zależy mi na łagodnej i trwałej koloryzacji. Mam delikatne, cienkie włosy, nie chcę ich zniszczyć. Czy najpierw powinnam zafarbować odrosty, czy mogę od razu położyć na całość mieszankę? Chciałabym, aby wyszło równomiernie. I przede wszystkim w naturalnym kolorze bez nachalnej rudej/czerwonej czy też fioletowej poświaty. W załączniku kolor wyjściowy. Wiem, że jest istotny przy dobieraniu koloru i utleniacza. Może wiecie jaki numer farby powinnam wybrać, aby wyszedł mi kolor, na którym mi zależy? W jakich proporcjach rozrabia się mieszankę? Teoretycznie mogłabym zapytać się o to wszystko sprzedawczyni, ale nie zawsze trafiają się kompetentne. Jak moja fryzjerka
mi się wydaje, że ten kolor to numer 6 ciemny blond, numer 5 na pewno wyjdzie ciemniej niż chcesz. Może 6.1? stronę wcześniej Kachula dodawała swój kolor po 6.1 Socolor.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:26   #4359
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zwracałam się z prośbą na innym wątku jak uzyskać taki efekt, ale bez odzewu. Może Wy mnie poratujecie.

Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna za wszystkie rady. Pomijam te, które będą nawoływać, abym zgłosiła się do fryzjera. Jeśli nie poradzę sobie z problemem, to na pewno go odwiedzę. Chciałabym jednak nauczyć się sama farbować włosy. W dziedzinie koloryzacji jestem totalnym laikiem, za to mam zapał, ambicję i szybko się uczę.

Dwa miesiące temu pierwszy raz farbowałam włosy, miałam długie i zrudziały mi końcówki. Chciałam wyrównać kolor. Naturalne mam ciemnobrązowe. Chciałam jasny brąz. Za radą fryzjerki położyłam średni blond, miał wyjść jasny brąz. Była to drogeryjna farba Londa. Wyszedł koszmarny rudy. Na szczęście po czasie trochę ściemniał.

Marzy mi się zimny odcień ciemnego brązu, broń boże czarne! Takie, jak w załączniku nr 2.

Chcę kupić farbę profesjonalną Lecher Geneza, albo Matrix SoColor. Wyczytałam, że są o niebo lepsze od drogeryjnych. Trzeba kupić do nich wodę, ale jaką? Zależy mi na łagodnej i trwałej koloryzacji. Mam delikatne, cienkie włosy, nie chcę ich zniszczyć. Czy najpierw powinnam zafarbować odrosty, czy mogę od razu położyć na całość mieszankę? Chciałabym, aby wyszło równomiernie. I przede wszystkim w naturalnym kolorze bez nachalnej rudej/czerwonej czy też fioletowej poświaty. W załączniku kolor wyjściowy. Wiem, że jest istotny przy dobieraniu koloru i utleniacza. Może wiecie jaki numer farby powinnam wybrać, aby wyszedł mi kolor, na którym mi zależy? W jakich proporcjach rozrabia się mieszankę? Teoretycznie mogłabym zapytać się o to wszystko sprzedawczyni, ale nie zawsze trafiają się kompetentne. Jak moja fryzjerka
Po pierwsze zdjęcie przedstawiające kolor to nie jest ciemny brąz a jasny brąz/ciemny blond. Ty pewnie chcesz poziom 5 a to na twoje włosy powinien być tak w sam raz jak patrzę na odrosty.
Polecam Matrixa. Do Matrixa oczywiście tylko utleniacz "matrixowy" bo z nim farba działa tak jak opisuje producent, czyli dodatkowo odżywia włosy. Po prostu jakieś tam składniki łączą się i dają efekt nieziemski.
Moje włosy po popielatym ciemnym blondzie poziom 6A z Matrix Color Sync w załączniku (zdjęcie nr 1, zaś zdjęcie z listopada to kolor na jaki kładłam) dlatego twierdzę, że piątka powinna być spoko. Tu masz palety farb: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/palety/ Obejrzyj sobie Matrix SoColor 5A. Powinien nieco ciemniej wyjść ale się wypłucze. Ewentualne rudości jakie posiadasz mogą po pierwszym farbowaniu wyjść po czasie ale na pewno za drugim farbowaniem będzie super. Oxydant/woda do farby to najlepiej 6%. To taki jakby standard do brązów.
Tu masz zestaw z oryginalnym oxydantem: http://allegro.pl/084-zestaw-matrix-...897261341.html
Nakładaj po całości powinno dobrze złapać i równo bo odrosty na fotce masz jak na poziom 5 dla mnie.
I najważniejsze po farbowaniu jak już spłuczesz farbę to żebyś zakwasiła włosy. Może być maska ( ja taką kupiłam do nałożenia po matrixie: http://allegro.pl/scandic-maska-last...944992810.html) lub polanie głowy wodą z octem (do kubeczka 3/4 wody dolej octu tak do pełna i polej włosy jako ostatnie płukanie i wysusz włosy najlepiej naturalnie). Ja po farbowaniu użyłam maski i polałam się octem jabłkowym ale zwykły tez może być. To zamknie łuski i kolor będzie sie dłużej trzymał (sprawdzone)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (106,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (121,0 KB, 9 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-01-21 o 10:36
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:52   #4360
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula ja tez zdecydowałam się na Matrix, zreszta duża w tym zasługa Twoich postów Biorę 5 AV tylko mam problem z oxydantem. Czy mozna brac 3% czy lepiej 6%. Schodziłam z czarnego przez stopniowe rozjasnianie u fryzjera i nie chciałabym niepotrzebnie maltretować włosów.
Edit: Doczytałam trochę i wezmę jednak 6%
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-01-21 o 12:35
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:18   #4361
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dzięki dziewczyny za wskazówki. Kachula82, Twoje są wręcz nieocenione! Moje włosy są +- Twojej długości, na ile farbowań starcza Ci tubka? 1, 2? I jeszcze mega prozaiczne pytanie, jak nakładacie farbę? Paćkacie pędzelkiem czy macie taką specjalną buteleczkę? W podanym linku, ten sam sprzedawca ma w ofercie pędzelki i maskę, którą polecasz. Zastanawiam się czy nie kupić tego wszystkiego od razu, chociaż masek u mnie pod dostatkiem, jednak żadnej po farbowaniu nie posiadam. Trik z octem nawet do mnie przemawia, ale pewnie niezły jest z tego smrodek.
Kolejne pytanie z serii „dżizas”, jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy 3% a 6%? Tak w dwóch słowach. Obawiam się, że nie mogąc się doczekać, zahaczę o sklep fryzjerski, a tam jakaś babka wykorzysta mój brak asertywności i totalną ignorancję i wciśnie mi 3%, na którą zresztą się czaiłam. 3% wydawała mi się łagodniejsza.
Kachula82, kolor Twoich włosów przypomina mi mój stan obecny. Twoje wyglądają obłędnie, ale jak dla mnie są stanowczo zbyt jasne. Nie chodzi o to, że kolor mi się nie podoba, tylko źle się w nim czuję. Jeszcze w sztucznym świetle są jak Cię mogę, ale w pełnym słońcu wręcz mnie przygnębiają, nie pasują do mojego typu urody.
Resumując liczę, że poziom 5 zmyje mi się do docelowego odcienia.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 14:21   #4362
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Zrobiłam fotkę oddającą kolor po mieszance Herbatint 6N+5N.
Niestety z lampą bo bez lampy wychodzą czarno, a czarne nie są

Jestem zadowolona z farby, na pewno nie pogarsza stanu moich zniszczonych włosów. Mam już z 10cm od nasady niezniszczonych włosków i one są taaaaakie piękne, delikatne chcę już mieć całość taką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9545.jpg (103,2 KB, 49 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:28   #4363
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zrobiłam fotkę oddającą kolor po mieszance Herbatint 6N+5N.
Niestety z lampą bo bez lampy wychodzą czarno, a czarne nie są

Jestem zadowolona z farby, na pewno nie pogarsza stanu moich zniszczonych włosów. Mam już z 10cm od nasady niezniszczonych włosków i one są taaaaakie piękne, delikatne chcę już mieć całość taką
Pięknie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:02   #4364
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wskazówki. Kachula82, Twoje są wręcz nieocenione! Moje włosy są +- Twojej długości, na ile farbowań starcza Ci tubka? 1, 2? I jeszcze mega prozaiczne pytanie, jak nakładacie farbę? Paćkacie pędzelkiem czy macie taką specjalną buteleczkę? W podanym linku, ten sam sprzedawca ma w ofercie pędzelki i maskę, którą polecasz. Zastanawiam się czy nie kupić tego wszystkiego od razu, chociaż masek u mnie pod dostatkiem, jednak żadnej po farbowaniu nie posiadam. Trik z octem nawet do mnie przemawia, ale pewnie niezły jest z tego smrodek.
Kolejne pytanie z serii „dżizas”, jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy 3% a 6%? Tak w dwóch słowach. Obawiam się, że nie mogąc się doczekać, zahaczę o sklep fryzjerski, a tam jakaś babka wykorzysta mój brak asertywności i totalną ignorancję i wciśnie mi 3%, na którą zresztą się czaiłam. 3% wydawała mi się łagodniejsza.
Kachula82, kolor Twoich włosów przypomina mi mój stan obecny. Twoje wyglądają obłędnie, ale jak dla mnie są stanowczo zbyt jasne. Nie chodzi o to, że kolor mi się nie podoba, tylko źle się w nim czuję. Jeszcze w sztucznym świetle są jak Cię mogę, ale w pełnym słońcu wręcz mnie przygnębiają, nie pasują do mojego typu urody.
Resumując liczę, że poziom 5 zmyje mi się do docelowego odcienia.
U tego samego sprzedawcy polecam ci właśnie moją maskę po farbowaniu: http://allegro.pl/scandic-plus-lastr...931882312.html
Kup pędzelek do farbowania i mieszaj w misce, ja używam porcelanowej jak do zupy. Ja akurat nałożyłam tak 3/4 farby bo chciałam naprawdę wszystko pokryć a bałam się, że mniejsza ilość z moim talentem okaże się za mało. Zresztą nie dopatrzyłam i kupiłam farbę gdzie utleniacza było tylko 75ml a nie 90ml jak farba
Miesza się w proporcjach 1:1.
Co do oxydantu to 3% mocniej przyciemnia, jest słabsza ale może też przez to szybciej się wymywać. Do brązów jednak wszyscy chyba lubią dawać 6%.
Ocet śmierdzi jak płuczesz i powiem Ci że dla mnie jabłkowy śmierdzi bardziej. Ale jak włosy wyschną to nic nie czuć. Ale warto naprawdę bo włosy będą lśnić a kolor się utrzyma dłużej.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Kachula ja tez zdecydowałam się na Matrix, zreszta duża w tym zasługa Twoich postów Biorę 5 AV tylko mam problem z oxydantem. Czy mozna brac 3% czy lepiej 6%. Schodziłam z czarnego przez stopniowe rozjasnianie u fryzjera i nie chciałabym niepotrzebnie maltretować włosów.
Edit: Doczytałam trochę i wezmę jednak 6%
6% to chyba najlepszy wybór. Pochwal się tylko kolorem bo ja poluję na ten odcień

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zrobiłam fotkę oddającą kolor po mieszance Herbatint 6N+5N.
Niestety z lampą bo bez lampy wychodzą czarno, a czarne nie są

Jestem zadowolona z farby, na pewno nie pogarsza stanu moich zniszczonych włosów. Mam już z 10cm od nasady niezniszczonych włosków i one są taaaaakie piękne, delikatne chcę już mieć całość taką
Piękny kolor. Nic nie zmieniaj!

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Dziewczyny męczę ten klip już ponad 3 tygodnie i nadal mnie nie nudzi. Boże ale Van Damme miał kiedyś pupę
I te kocie ruchy!!!
http://www.youtube.com/watch?v=6uLTypmSvsA
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:11   #4365
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Hahaha świetnie ktoś zrobił klip

Dziewczynki Wy mądre jesteście, powiedzcie mi jak dojść na moich świetnych jasnych pasemkach do zimnego brązu Te jasne pasemka to chyba nie to
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 08:16   #4366
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
metaxa skad wiesz o rudych?? nie sadzilam, ze to byl jakis znany fakt
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość

kachula bardzo ladny kolor, az lookne na bloga, o ile sa ciemniejsze w realu , bo zakladam ze nieco na pewno. niestety nie mam jeszcze wyczucia koloru

goldika wrzuca jak usune mordke wlasna, chociaz z moim aparatem wypadaja na czarne/prawie chociaz w sumie takie mi sie podobaja
bo kiedys byłam ruda, no własciwie znowu jestem i zaglądałam na watek rudzielców

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zrobiłam fotkę oddającą kolor po mieszance Herbatint 6N+5N.
Niestety z lampą bo bez lampy wychodzą czarno, a czarne nie są

Jestem zadowolona z farby, na pewno nie pogarsza stanu moich zniszczonych włosów. Mam już z 10cm od nasady niezniszczonych włosków i one są taaaaakie piękne, delikatne chcę już mieć całość taką
super

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Hahaha świetnie ktoś zrobił klip

Dziewczynki Wy mądre jesteście, powiedzcie mi jak dojść na moich świetnych jasnych pasemkach do zimnego brązu Te jasne pasemka to chyba nie to
źle sie w nich czujesz ??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:57   #4367
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zrobiłam fotkę oddającą kolor po mieszance Herbatint 6N+5N.
Niestety z lampą bo bez lampy wychodzą czarno, a czarne nie są

Jestem zadowolona z farby, na pewno nie pogarsza stanu moich zniszczonych włosów. Mam już z 10cm od nasady niezniszczonych włosków i one są taaaaakie piękne, delikatne chcę już mieć całość taką



nareszcie doprowadziłam włoski do porządku po proteinowej wtopie z gliss kurr .... sa już miękkie, układające sie w tzw. tafle

mgiełka nawilżająca zadziałała
butelka z atomizerem =woda+olej łopianowy +odzywka nawilżająca balsam MRs. Potter aloesowy wszystko porzadnie wymieszac i psikac na pasma włosów super kuracja ja zostawiłam na cała noc i efekt suuupeerrr taka alternatywa do olejowania włosów prosto czysto i skutecznie
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-01-22 o 11:06
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 13:41   #4368
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zrobiłam fotkę oddającą kolor po mieszance Herbatint 6N+5N.
Niestety z lampą bo bez lampy wychodzą czarno, a czarne nie są

Jestem zadowolona z farby, na pewno nie pogarsza stanu moich zniszczonych włosów. Mam już z 10cm od nasady niezniszczonych włosków i one są taaaaakie piękne, delikatne chcę już mieć całość taką
pięknie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
nareszcie doprowadziłam włoski do porządku po proteinowej wtopie z gliss kurr .... sa już miękkie, układające sie w tzw. tafle

mgiełka nawilżająca zadziałała
butelka z atomizerem =woda+olej łopianowy +odzywka nawilżająca balsam MRs. Potter aloesowy wszystko porzadnie wymieszac i psikac na pasma włosów super kuracja ja zostawiłam na cała noc i efekt suuupeerrr taka alternatywa do olejowania włosów prosto czysto i skutecznie
oooo to dobrze, że sie udało i masz już "swoje" włoski
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 17:14   #4369
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[B]

źle sie w nich czujesz ??
No
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 20:56   #4370
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
No
no to dawaj na brąz
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 00:02   #4371
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Witajcie dziewczyny Ja mialam po raz 100 przestac farbowac i po raz 101 zafarbowalam znowu Zmieszalam sredni braz i rudoscia i wiecie jaki wyszedl extra kolor?! Taki ciemny braz opalizujacy na taki hm... czerwonawy? Ale jest przepiekny Az jestem sama w szoku! Fotki nie dam bo moj telefon ma fatalny aparat i nie ukazuje prawdziwego odcienia.... Ale jest piekny
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 11:12   #4372
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
no to dawaj na brąz
Tylko żeby mi równo pokryło jednym kolorem
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 11:16   #4373
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Tylko żeby mi równo pokryło jednym kolorem
spore wymagania
ciężko będzie żeby rozjaśnione i reszta wyszły tak samo.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 11:45   #4374
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Goldika widze ze zaczelas znowu ćwiczyc. Super!!! Slyszalam o tym programie Jillian , ale nie widzialam tych cwiczen, masz do nich moze jakiegos linka?? Wiem ze jakies poziomy tam sa tak? Ja sie zbieram zeby zaczac Insanity ale jeszcze sie ostatecznie nie zdecydowalam i rozwazam tez inne opcje... Czekam jak mi sie skonczy karnet na fitness i chce zaczac wlasnie jakis program.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 11:50   #4375
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Goldika widze ze zaczelas znowu ćwiczyc. Super!!! Slyszalam o tym programie Jillian , ale nie widzialam tych cwiczen, masz do nich moze jakiegos linka?? Wiem ze jakies poziomy tam sa tak? Ja sie zbieram zeby zaczac Insanity ale jeszcze sie ostatecznie nie zdecydowalam i rozwazam tez inne opcje... Czekam jak mi sie skonczy karnet na fitness i chce zaczac wlasnie jakis program.
przyznam ze jestes moja najwieksza motywacja! za pol roku zamierzma wygladac chociaz w 85% jak Ty
Jillian mi pasuje bo treningi sa po 27min wiec w czasie drzemki synka cwicze. Ja robie 30day shred. W linku w poscie 1 sa fajnie opisane treningi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661559
To level 1 http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8 a sa 3 levele. Kazdy cwiczy sie po 10dni

Ale mysle, ze dla Ciebie to bedzie zbyt lajtowe. Skoro Insanity bierzesz pod uwage
ja matka polka opasla to musze powolutku sie brac za cwiczenia
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:13   #4376
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
przyznam ze jestes moja najwieksza motywacja! za pol roku zamierzma wygladac chociaz w 85% jak Ty
Jillian mi pasuje bo treningi sa po 27min wiec w czasie drzemki synka cwicze. Ja robie 30day shred. W linku w poscie 1 sa fajnie opisane treningi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661559
To level 1 http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8 a sa 3 levele. Kazdy cwiczy sie po 10dni

Ale mysle, ze dla Ciebie to bedzie zbyt lajtowe. Skoro Insanity bierzesz pod uwage
ja matka polka opasla to musze powolutku sie brac za cwiczenia

ooo ciwczymy to samo, ale ja jestem na 3 poziomie , nie wiem jak to robie przy malym mieszkaniu , ale daje rade. efekty sa, przez nie nieco skrocilam level 2 , ktory mbuduje V bo sie robilam za szeroka w barach, a ze w rodzinie mam kulturystow to mam tendencje do budowy miesni chyba
ogolnie odkad cwicze czuje sie o wiele lepiej ze soba, ale tatuaz mi sie skurczyl
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:39   #4377
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
przyznam ze jestes moja najwieksza motywacja! za pol roku zamierzma wygladac chociaz w 85% jak Ty
Jillian mi pasuje bo treningi sa po 27min wiec w czasie drzemki synka cwicze. Ja robie 30day shred. W linku w poscie 1 sa fajnie opisane treningi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661559
To level 1 http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8 a sa 3 levele. Kazdy cwiczy sie po 10dni

Ale mysle, ze dla Ciebie to bedzie zbyt lajtowe. Skoro Insanity bierzesz pod uwage
ja matka polka opasla to musze powolutku sie brac za cwiczenia
Strasznie mi miło Czyli to jest taki program miesięczny i później od nowa? Jutro nie idę na fitness więc sprawdzę na sobie ten 1 lvl A później mam zamiar zrobić fit test z insanity, biorę też pod uwagę Zuzkę Light ale jeszcze się nie zdecydowałam... Dziś interwały
Kobieto gdzie Ty jesteś opasła???
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ooo ciwczymy to samo, ale ja jestem na 3 poziomie , nie wiem jak to robie przy malym mieszkaniu , ale daje rade. efekty sa, przez nie nieco skrocilam level 2 , ktory mbuduje V bo sie robilam za szeroka w barach, a ze w rodzinie mam kulturystow to mam tendencje do budowy miesni chyba
ogolnie odkad cwicze czuje sie o wiele lepiej ze soba, ale tatuaz mi sie skurczyl
o jak miło widzę że coraz nas więcej - ćwiczących
Przyznawać się tu brązowowłose Pięknotki która jeszcze ćwiczy
Tym tatuażem to mnie zmartwiłaś hehe , jak to możliwe że się skurczył?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:41   #4378
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan od świąt walczę z dyndającymi boczkami i brzucholem tzn nie walczę tylko je noszę, walczę dopiero od 3dni
i zależy mi na redukcji skóry która mi została jeszcze po ciąży

masz jakąś radę na jeżdżenie po dywanie? Ćwiczę w salonie i nogi wbutach mi się rozjeżdżają :/ mata by pomogła?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 16:52   #4379
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan od świąt walczę z dyndającymi boczkami i brzucholem tzn nie walczę tylko je noszę, walczę dopiero od 3dni
i zależy mi na redukcji skóry która mi została jeszcze po ciąży

masz jakąś radę na jeżdżenie po dywanie? Ćwiczę w salonie i nogi wbutach mi się rozjeżdżają :/ mata by pomogła?
Dasz radę na pewno się z tym uporać, tylko najważniejsza jest systematyczność ale to już pewnie wiesz
Nie wiem czy widziałaś fajny blog, również młodej mamy http://niebieskoszara.blogspot.com/ nigdy bym nie powiedziała patrząc na jej brzuch (wogóle na nią) że jest mamą, wygląda świetnie
Co do dywanu to nic mądrego Ci nie doradzę, mam matę ale ona jest dobra jak się zwinie dywan i położy ją na parkiecie też mi się nic na dywanie nie sprawdza i ciągle kombinuję...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 17:25   #4380
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
o jak miło widzę że coraz nas więcej - ćwiczących
Przyznawać się tu brązowowłose Pięknotki która jeszcze ćwiczy
Tym tatuażem to mnie zmartwiłaś hehe , jak to możliwe że się skurczył?
jak już pisałam, ja ćwiczę wcześniej ok. 2 miesiecy (z przerwą, bo chorowałam) nordic walking, teraz od poczatku stycznia dołączyłam również inne ćwiczenia: Skalpel -E.Chodakowskiej, różne ćwiczenia z Tiffany Rothe, czasem z piłką ćwiczę
narazie spektakularnych efektów nie widzę, ale ciało mam zupełnie inne, a pośladki od chodzenia to już mam super. Najgorsze boczki i dolne partie brzucha
może dołożę Jillian, bo muszę mieć różnorodność, żeby się za szybko nie znudziło.

a tatuaż się skurczył pewnie, bo i ciałko się skurczyło

ale to tak poza tematem co do włosów to korci mnie teraz rudawy brązik i mam chęć na 7.4 z farb Imperity ale nie wiem czy za rudo mi nie wyjdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s13436664058.jpg (37,0 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-01-23 o 17:29
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.