Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 19:46   #721
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
uciekła od nas

Pewnie ją wystraszyłam.

Dome a jak twoje plamiska. Co z dekoltem i plecami ? Są jakieś efekty ? Dałaś sobie spokój z tymi okolicami już ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:08   #722
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Pewnie ją wystraszyłam.

Dome a jak twoje plamiska. Co z dekoltem i plecami ? Są jakieś efekty ? Dałaś sobie spokój z tymi okolicami już ?

Dekolt odpuściłam sobie kompletnie ... no może raz na dwa tygodnie probuje pomaziać, ale zaraz jest mocno podraznniony więc dupa blada częściej wracam w okolice szyji i tam jest ok Niestety, zdecydowanie odcina się znacznie odmłodzona skora twarzy ... od przepalonego solarium dekoltu.

Na czole pozostały zdecydowanie cienie ( mocne ) najstarszych trzech moich plam. Podczas wizyty u mojej dr - zostały potraktowane przez nią jakimś plynem i są bardzo brązowe ( przypuszczam, że to spalona skora daje taki własnie efekt).
... muszę coś na dekolt wymyślić - może kwas migdałowy - przecież chodzi o złuszczenie tam skory - Masi ... pomóż dorbą radą - jak tam zetrzeć skórę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:10   #723
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Saguś a jak u ciebie lato wygląda ? Masz pod tym względem coś lepiej od nas ? Może słońce choć nie takie silne jak u nas, może go mniej ?

Tu lato dluzej sie rozkreca,zanim wszystkie skaly sie nagrzeja wieczorami robi sie bardzo chlodno.Slonce jest silne od maja do polowy sierpnia,wtedy lato juz sie definitywnie konczyPogoda jest tu bardzo podobna do naszej,polskiej tyle ze pelno tu wody,stad bardziej wilgotnie.To niestety nie ma wplywu na promieniowanie.Moze ktos,kiedys wymysli jakis "zelazny"filtr,ktory bedzie chronil jak zbroja
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-01 o 20:19
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:20   #724
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dome w takiej sytuacji to na dekolt mikrodermabrazja a potem mezoterapia z kwasem hialuronowym i aminokwasami.
Względnie peellingi chemiczne o działaniu wybielającym, np. z kwasem migdałowym, kojowym, fitowym z dodatkiem wit. C lub A robione u dermatologa wyłącznie. Podobno potrafią odmłodzić skórę w tym miejscu o kilka lat. Do ostrzykiwania dekoltu oraz wrażliwych okolic ciała pojawiły się ostatnio specjalne preparaty np. Restylane Vital White.
Ratunkiem mogą być intensywnie natłuszczające (z dużą ilością emolientów) kremy i maski. Dobrze jeśli w składzie mają ceramidy lub NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) oraz substancje intensywnie nawilżające, jak gliceryna czy kwas hialuronowy.

Problemy z dekoltem biorą się z tego że szybciej starzeje się od twarzy, do tego nie pielęgnujemy go tak jak twarzy własnie i nie smarujemy niczym. A tak samo na odsłoniety dekolt powinniśmy nakładac filtry co najmniej SPF 20.

Kremy na dekolt powinny być specjalnie do tego przeznaczone i zawierać antyoksydanty, np. wit. C, E, A, flawonoidy, likopen, idebenon, koenzym Q. Dzięki nim skóra starzeje się dużo wolniej. Więc powinnaś takich szukać.


Saguś czyli nic nie masz lepiej od nas niestety. Szkoda.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:31   #725
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masi jak zwykle nauczę się tego jak mantry ...
agdzie kupić peeling migdałowy moja dobra wróżko ?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:38   #726
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Masi jak zwykle nauczę się tego jak mantry ...
agdzie kupić peeling migdałowy moja dobra wróżko ?

M.in. na Mazidłach. Jest też na Allegro i w innych sklepach internetowych. Poczytaj wątek o kwasie. Bo trzeba bedzie zrobić rózne stężenia, zeby skóry nie poparzyć.

http://www.mazidla.com/index.php?opt...=237&Itemid=10


wątek jak zrobić domowy peeleng migdałowy:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=4501414


Twoja dermatolog też go robi, ale myślę że można samemu. Szkoda kasy na lekarkę. Ewentualnie możesz sie jej poradzić. Co ci jeszcze podpowiem, ze nasza Iv jest naumiana bardzo jeśłi chodzi o kuracje kwasem migdałowym i rózne stężenia i ci na pewno porad udzieli co i jak.

Peelingi kwasem migdałowym w wysokich stężeniach - od 20% do50% - pozwalają uzyskać poprawę stanu skóry z trądzikiem, zmarszczkami, piegami, ostudą. Nie wywołują przy tym uczucia dyskomfortu i dają natychmiastowe efekty. Kwas migdałowy nie uwrażliwia skóry na słońce i dlatego może być stosowany przez cały rok, a także - ze względu na brak ryzyka wystąpienia przebarwień - u osób z wysokim fototypem. Z tego powodu bywa nazywany "peelingiem letnim" lub "peelingiem dla wszystkich o każdej porze roku".
Peeling kwasem migdałowym nie wywołuje uczucia pieczenia ani zaczerwienienia (w 80% przypadków), zachowując jednocześnie swoją skuteczność.
Kurację kwasem migdałowym należy rozpocząć od niskich stężeń, np. 5% toniku.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-01 o 20:45 Powód: uzupełnienie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 20:54   #727
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

wiesz co teraz myślę, własnie chyba kwasem migdałowym 15-tką zostały potraktowane moje stare plamy czołowe ... no bo jakim innym jeszcze płynem można by to zrobić Miałam go nałożony ok 3-4 min. potem zneutralizowany ... i już
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 20:57   #728
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
wiesz co teraz myślę, własnie chyba kwasem migdałowym 15-tką zostały potraktowane moje stare plamy czołowe ... no bo jakim innym jeszcze płynem można by to zrobić Miałam go nałożony ok 3-4 min. potem zneutralizowany ... i już

Pewnie tak. Myślę że spokojnie możesz sobie na dekolcik to zaaplikować, poczynając od 5 %. Niekórzy zaczynają od 2 % nawet. I zwiększać.
Sama się zastanawiam czy sobie tego na szyję i dekolt nie zaaplikoweać. Nie tylko zmarszczki redukuje ale i rozjaśnia przebarwienia, piegi itp. Tylko musze znaleźc czas żeby się przekopać przez cały watek o tym peelingu, troche tego jest, a ja nie lubię czegoś w ciemno robić i wolę być przygotowana na wszelkie niespodzianki.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-01 o 21:05
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 21:19   #729
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Myślę że spokojnie możesz sobie na dekolcik to zaaplikować, poczynając od 5 %. Niekórzy zaczynają od 2 % nawet. I zwiększać.
Sama się zastanawiam czy sobie tego na szyję i dekolt nie zaaplikoweać. Nie tylko zmarszczki redukuje ale i rozjaśnia przebarwienia, piegi itp. Tylko musze znaleźc czas żeby się przekopać przez cały watek o tym peelingu, troche tego jest, a ja nie lubię czegoś w ciemno robić i wolę być przygotowana na wszelkie niespodzianki.
idę spać moja dobra wrożko ... to w takim razie obie będziemy dekolt migdalić kwasowo
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 22:32   #730
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

no i juz nikogo nie ma?
Moja mama jest chora,w sobote bede w Polsce u Was
Dzisiaj wpadla koparka do mojego basenu,dowiedzialam sie ze mama jest chora.Troche za duzo jak na moje nerwy!
Kwiatuszku opierdziel od corci dostalam,ze ukrywalam istnienie Twoje !
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2009-01-01 o 22:33 Powód: nerwy mam za slabe
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 22:39   #731
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

troche szkoda,ze nie mam sie teraz komu wyplakac.
Kocham Was moje Aniolki

Lece sie wyplakac w poduche!

W tym nowym roku zycze Wam ZDROWIA i nic wiecej,bo jak sie mowi "reszta sama prrzyjdzie"
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2009-01-01 o 22:44
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 23:18   #732
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczuś jestem chociaż nie mam jak Ci pomóc Jeśłi przyjeżdżasz to raczej nie chodzi o przeziębienie.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:03   #733
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Buczuś jestem chociaż nie mam jak Ci pomóc Jeśłi przyjeżdżasz to raczej nie chodzi o przeziębienie.
Buczusia, przytulam mocno. Trzymaj sie kochana, dużo siły Ci życze. Wszystkie tu o Tobie ciepło myślimy. Mamie na pewno będzie lepiej jak tylko Cie zobaczy.
To zdrowie, zdrowie jest najważniejsze. Dbajmy o nie jak tylko sie da. Pa
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 09:16   #734
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witajcie kochane w Nowym Roku.

Życze wszystkim szcześliwego bezplamiastego życia

Ja zabalowałam i to ostro, a miało być tak grzecznie w domku. Na ostatnią chwile zoorganizowaliśmy stylwestra w domu u znajomych, oj działo sie SODOMA . Każdy z nas jakiś spragniony szaleństw, ale sie naśmiałam.
I do dzis boli mnie głowa, kac to chyba jakiś monstrualny.


Ale patrze i tu też było wesoło.

dla każdej i kawki też dla kazdej, może mi pomoże
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:14   #735
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczuś trzymaj się. Pewnie mama się ucieszy jak Cię zobaczy i doda to jej sił. Buczuś daj znać co się dzieje, gdybyś nie miała neta.



Domcia
kwas migdałowy kupowałam na mazidłach.

stężenia pilingu migdałowego
10% - 0.5ml kwasu; 3,6ml wody destylowanej (woda na stacji paliw)
15% - 1ml kwasu; 4,5ml wody
20% - 1,25ml kwasu; 4,0ml wody
25% - 1,25ml kwasu; 3,0ml wody
30% - 1,25ml kwasu; 2,25ml wody
35% - 1,25ml kwasu; 1,75ml wody
40% - 1,25ml kwasu; 1,5ml wody

kwas rozpuszczasz w wodzie wstawiając szklankę do granka z ciepłą wodą i mieszasz.Nie używasz metalowych naczyń i mieszadełek, tylko szkło.
Piling neutralizujesz zmywając letnią wodą z mydłem w kostce (zasadowym, czyli jakims szarym np, w rosmanie jest coś co się nazywa (jakiś)jeleń)
piling szczypie i nakladasz go na jakies 5-10min (to taka woda którą się smarujesz)

piling trzeba poprzedzić smarowaniem przez jakis tydzien, dwa - tonikiem migdałowym. Przepis na tonik masz na mazidłach i składniki też. W zasadzie są to prawie te same składniki.
http://www.mazidla.com/index.php?opt...d=109&Itemid=2

Ja smarowałam tym tonikiem z mazideł tydzień i potem 20% piling na twarz. Ty zacznij od toniku i potem od najniższych stężeń. Tonik nic złego nie zrobi.

__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-02 o 11:16
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:34   #736
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

BuczusTrzymaj sie.Musi byc dobrze.Wszystkie tu jestesmy z Toba
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 11:54   #737
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
BuczusTrzymaj sie.Musi byc dobrze.Wszystkie tu jestesmy z Toba
Sagunia, wróciłam właśnie ze spacerku po osiedlu. Ale piękna zima!!! Lekki mrozek, wszystko białe, do tego słonce świeci - oj cuuudna pogoda Miliony małych kolorowych puchatych szkodników na górkach a sankami widziałam
Teraz pije herbatke czerwoną na rozgrzewke, a potem zrobie serniczek na zimno Uwielbiam jak mam czas dla siebie i nie musze rano gonić do pracy i wieczorem z pracy z wywieszonym jęzorem A teraz w dodatku ciągle ciemno jest i to dla mnie cięzkie chwile. Niech już będzie śnieg, zimno i mróz duży nawet, tylko nie ta ciemnica! Brrr!
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:01   #738
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

ech, Buczuś - tak mi się zrobiło smutno, że w nocy bylaś bez nas, że teraz logując się na forum wpisywalam - buczuś , i się dziwiłam, że mnie odrzuca w logowaniu.

Buczuś - daj nam znać, co się dzieje z Twoją Mamą, bo może mozemy Ci jakoś pomóc - jednak każda z nas mieszkając w tym kraju,zna różnych lekarzy, a przynajmniej wie, kogo warto polecić. przytulam Cie Siostrzyczko

Ivuś - jesteś na mnie zła ?

Domuś - jak maluch ?

siedze dzsiaj w domu - boooooli mnie gardło
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:02   #739
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Sagunia, wróciłam właśnie ze spacerku po osiedlu. Ale piękna zima!!! Lekki mrozek, wszystko białe, do tego słonce świeci - oj cuuudna pogoda Miliony małych kolorowych puchatych szkodników na górkach a sankami widziałam
Teraz pije herbatke czerwoną na rozgrzewke, a potem zrobie serniczek na zimno Uwielbiam jak mam czas dla siebie i nie musze rano gonić do pracy i wieczorem z pracy z wywieszonym jęzorem A teraz w dodatku ciągle ciemno jest i to dla mnie cięzkie chwile. Niech już będzie śnieg, zimno i mróz duży nawet, tylko nie ta ciemnica! Brrr!


To ja sie wpraszam na ten sernik Straszny ze mnie lasuch,ale malo utalentowanyTu tez swieci slonce,ale sniegu ani widu.Jak tak dalej pojdzie maly wyrosnie z sanek,na ktorych byl moze 5razy.Ot polnocny klimat
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 12:06   #740
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam słoneczna pogoda i część rodziny pomału się wykrusza nareszcie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:07   #741
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hej hej - zima ale taka jeszcze niedosypana.......ja pojechałam do pracy bo czegos tam zapomniałam bez sensu w sumie
Tym migałowym peelengiem tez jestem zainteresowana jak za miesię sie pigmaronic to sobie zrobie serie - pytałam w takim centrum spa gdzie i kosmetyczka i demratolog itp - jeden zabieg kwasem migdałowym to 150 hmmmmmm. A ten kwas migdałowy to proszek to jego na ml czy na wagę trzeba??
Buczus trzymaj sie!!!!! czy ty moze lecisz i trzeba ciebie np z lotniska odebrać, bo cos mi majaczy, ze o Bytomiu wspominaś to ja jak najbardziej w sobote moge!!

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-02 o 12:09
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:24   #742
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kochane ja tylko na chwilke wpadlam do Was,zeby jeszcze raz wspomniec,ze kocham Was

Z moja mama jest bardzo zle.Dzieki niemieckim lekarzom dostalam namiar na polskiego specjaliste.Mam nadzieje,ze pomoze.Termin mam juz nawet zrobiony.CUD.
Madziu ,ja z innego slaska.Dziekuje za Twoja pomoc.
Kupilam lot w jedna strone,bo nie wiem jak dlugo bede tam.TZu zostanie z corka w domu
W polsce bede miala mozliwosc z Wami pisac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:28   #743
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
To ja sie wpraszam na ten sernik Straszny ze mnie lasuch,ale malo utalentowanyTu tez swieci slonce,ale sniegu ani widu.Jak tak dalej pojdzie maly wyrosnie z sanek,na ktorych byl moze 5razy.Ot polnocny klimat
Saguś, chodz kochana, prędziutko , na górki z sankami pójdziemy z Viktorem (dobrze pamiętam?), a potem będziemy zajadać i pić coś na rozgrzewke.
Ja tam żadna kucharka, robie rzeczy które są proste, na szybko, zawsze się udają, no i które sama lubie. Na czasochłonne i wspaniałe frykasy to wale do mojej Mam - ona ma czas, zamiłowanie do tego, no i mieszka tam 6 sztuk chetnych do pałaszowania, więc jest komu otwory gębowe zapychać

O Cassi - jak tamTwoja Familija? Bez wojny domowej sie udało?

Buczuś, jesli tylko czegoś potrzebujesz, dawaj nam znać. Dużo nas tutaj, każda w jakiś sposób może sie okazać pomocna. Dużo pozytywnej energii Ci przesyłam.
I pamiętaj - CUDA też sie zdarzają.
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-02 o 12:32
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:29   #744
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Um szkoda bo ja mam też wyjazd do Bytomia ale za 1,5 tygodnia Buczantatrzymam cię za rączkę
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:36   #745
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kochane ja tylko na chwilke wpadlam do Was,zeby jeszcze raz wspomniec,ze kocham Was

Z moja mama jest bardzo zle.Dzieki niemieckim lekarzom dostalam namiar na polskiego specjaliste.Mam nadzieje,ze pomoze.Termin mam juz nawet zrobiony.CUD.
Madziu ,ja z innego slaska.Dziekuje za Twoja pomoc.
Kupilam lot w jedna strone,bo nie wiem jak dlugo bede tam.TZu zostanie z corka w domu
W polsce bede miala mozliwosc z Wami pisac
Buczuś teraz autostrada to do wrocławia - szybko się jedzie ma cię kto odebrać?? Bo jakby co to pisz
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:44   #746
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Madzia ma mnie kto odebrac,ale ja myslalam,zeby moze auto wynajac.Dam sobie rade.
Lece kochane pare rzeczy dokupic
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:53   #747
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Madzia ma mnie kto odebrac,ale ja myslalam,zeby moze auto wynajac.Dam sobie rade.
Lece kochane pare rzeczy dokupic
To trzymaj się cieplutko i będę kciuki mocno trzymać żeby wszystko dobrze się ułożyło
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:53   #748
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

Ivuś
- jesteś na mnie zła ?
Kamiś...aleś wymyśliła
Kochana cokolwiek napiszesz, ja się nie pogniewam, nie będę zła,
ja człowiek rozumny jestem
i prawdę mówiąc liczyłam, że napiszesz więcej

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Tym migałowym peelengiem tez jestem zainteresowana jak za miesię sie pigmaronic to sobie zrobie serie - pytałam w takim centrum spa gdzie i kosmetyczka i demratolog itp - jeden zabieg kwasem migdałowym to 150 hmmmmmm. A ten kwas migdałowy to proszek to jego na ml czy na wagę trzeba??
Magdziu, Domcia kwas migdałowy to proszek, który wygląda jak sol. Ja go na ml brałam, łyżeczkami miarowymi kupionymi na mazidlach.
całość jakieś grosze wychodziły 28, czy 38zł z przesyłką i wystarczyło na dużo razy.
O kosmetyczce można zapomnieć bo ona dokładnie zrobi to samo.
Rozmawiałam z lekarką i mówiłam jej , że sama zrobiłam i że to proste i przyznała mi rację.
Tylko trzeba by się zastanowić, czy taka skóra po cosmelanie czy tym Twoim Pig... to nie za cienka aby jest na takie cuda. Proponowałabym naprawdę zaczynać od niskich stężeń i na kawałeczku skóry i zobaczyć jak zareaguje (jakieś 3 dni obserwowac ten kawałek) a nie pomazać calość i potem płakać.
Pamiętacie jak Domcia się poparzyła kremem do depilacji
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 12:56   #749
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczuś
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 13:05   #750
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ech, Buczusiu - raczej wiem, co czujesz. Niezależnie od tego, ile mamy lat, jestesmy dziećmi naszych rodzicow i tak długo jak sa, nasz świat inaczej wyglada. Pisz do nas z Polski Rozumiem, że Twoja Mama jest w szpitalu ?


Iv - to napisz mi, co chcialabyś, żebym Ci napisała, to ja Ci to napiszę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.