Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 21:28   #721
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dziękuję.
Zamówiłam więc koenzym Q10, witaminę E i olej z dzikiej róży. To moje pierwsze mazidłowe zakupy, napisałam aby połączyli mi te wszystkie produkty i wysłali razem bo nie chciałabym płacić za przesyłkę każdej z osobna. Myślicie, że się zgodzą ?
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:25   #722
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Zamówiłam więc koenzym Q10, witaminę E i olej z dzikiej róży. To moje pierwsze mazidłowe zakupy, napisałam aby połączyli mi te wszystkie produkty i wysłali razem bo nie chciałabym płacić za przesyłkę każdej z osobna. Myślicie, że się zgodzą ?
Tzn zamówilas każdą rzecz osobno? bo jeśli zamawiałaś razem, to na pewno pójdzie jedną przesyłką.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 15:21   #723
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Niestety zamawiałam osobno bo nie jestem jeszcze obcykana z tym ale już napisałam do właścicielki i wyśle mi wszystko w jednej paczce. Ah... nie mogę się doczekać. Uwielbiam prezenty.... nawet jeśli robię je sobie sama
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:04   #724
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

macie jakiś pomysł na tonik/serum do twarzy z kofeiną? na stronie mazideł, niestety nic nie ma...
Kofeina rozpuszcza się lepiej w ciepłej wodzie, łączyłam ją tak z wodą destylowaną, ale po 2-3 dniach tworzą się kryształki, więc muszę ją na nowo rozpuszczać (wsadzam cały pojemnik do gorącej wody) ale jest to dość uciążliwe. Jest jakiś inny sposób, żeby kofeina się nie "zbrylała" )?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:02   #725
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Aaaaaa własnie dostałam koenzym Q10, Witaminę E i olej z dzikiej róży !!!! Ale się cieszę Moje pierwsze zakupy na mazidłach. Ale zrobię za chwilę laboratorium
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 08:21   #726
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Jak rozpuszczacie koenzym Q10 ? Czy jeśli wsypie go do oleju z dzikiej róży i wstawię do ciepłej wody w celu rozpuszczenia go, nie zmieni to właściwości zarówno oleju jak i koenzymu ?? Jak Wy to robicie ? Proszę o pomoc
I czy koniecznie muszę go rozpuszczać? Mogę go po prostu dosypać do oleju lub witaminy i będzie miał takie samo działanie ?

Nie cierpię zapachu tych produktów. A TŻ wprost nie znosi. Bardzo to uciążliwe. I wszystko się klei, poduszka, pościel.... bleeee

Edytowane przez Blondcukiereczek
Czas edycji: 2010-10-29 o 12:48
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 06:45   #727
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dziewczyny czy macie wagę z Mazideł?
Dopiero co ją dostałam i mam problem,
na ważniku położona jest przeźroczysta nakładka, czy to integralna część wagi czy ją się usuwa?
Bo póki co moja waga nie waży jak trzeba

Ps. już wiem trzeba ściągnąć nakładkę

Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2010-10-30 o 12:24
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 09:39   #728
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
czym mozna to zamienic- preparaty z mazidel

kupialm pierwszy raz w mazidlach produkty. Wydawalo mi se ze staralam sie dobrac tak zeby cos sensownego z nich zrobic. Ale jako ze robie to pierwszy raz nie bardzo mi sie udalo... Dlatego mam wazne pytania dotyczace mozliwosci zamiany w receptariuszu jednych skladnikow na inne. Moze na tym forum ktos mi pomoze. Bede bardzo wdzieczna.

1. Czy w lekkim serum nawilazjacym z olejem z dziekiej rozy i NMF
moze czyms zastapis kwas hialuronowy -proszek? - mam kwas w postaci
roztworu

2.Czy w wyzej wymienionym serum mozna Gliceryne ( chwilowo nie
posiadam ) zamienic na cos innego ( mam oleje z dzikiej rozy i
amarantusa)

3. W Nawilzajacym serun z olejem z dzikiej rozy, maceratem z
marchwii hydromanilem i ekstensyna- mozna czyms zastapic ekstensyne jakims innym humektantem czy proteina?

4. czy w wyzej wymienionym serum mozna Polisorbate c zastapic jakims
innym emulgatorem?
I w szale zakupow kupilam Maslo karite. Co moga z niego zrobic? Mam cere dojrzala sucha, cos przeciwzmarszczkowego by mi sie bardzo przydalo.

bardzo dziekuje za wszelkie porady i informacje.

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2010-10-30 o 18:00 Powód: blad ortograficzny:( :(
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 10:45   #729
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Co tu takie pustki ? Nikt już się nie ,,mazia" ?
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 00:51   #730
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Jak rozpuszczacie koenzym Q10 ? Czy jeśli wsypie go do oleju z dzikiej róży i wstawię do ciepłej wody w celu rozpuszczenia go, nie zmieni to właściwości zarówno oleju jak i koenzymu ?? Jak Wy to robicie ? Proszę o pomoc
I czy koniecznie muszę go rozpuszczać? Mogę go po prostu dosypać do oleju lub witaminy i będzie miał takie samo działanie ?
musisz podgrzać olej w zlewce do max 50 stopni, najpierw nasyp Q10 i caly czas mieszaj , szybciej się rozpuści . przez taką krotką chwile olej nie straci właściwości . Żeby działał musi być rozpuszczony
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 08:30   #731
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Co tu takie pustki ? Nikt już się nie ,,mazia" ?
No dobra, to ja powiem jak się ostatnio "pomaziałam"

Taki ze mnie głupek, stwierdziłam, że nałożę sobie na sekundkę kwas mlekowy na pryszcze (wiem, że miałam to zrobić ROZCIEŃCZONYM kwasem mlekowym), a ja kompletnie BEZMYŚLNIE, wzięłam patyczek kapnęłam kwasem na niego i przyłożyłam do trzech malutkich pryszczy. Dopiero jak mnie zaczęło piec, to zorientowałam się, że coś jest nie tak i zmyłam to szybko, ale było za późno... Teraz mam piękny spalony placek na policzku... ("na szczęście" tylko w jednym miejscu mi wypaliło skórę)
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 08:40   #732
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

uuu to zaszalas z mlekowym, dobrze ze gorzej sie to nie skonxczylo ja za to jestem zachwycona tonikiem z kwasem mlekowym. jedyny co mi przeszkadza to koniecznosc filtrowania. La Roche wylazi w ciagu dnia i sie swiece, iwostin troche mniej... musze avene jeszcze potestowac ale nie mam jak bo nigdzie w apekach u mnie nie maja probek ani pelnowymiarowych
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:28   #733
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Exclamation Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
uuu to zaszalas z mlekowym, dobrze ze gorzej sie to nie skonxczylo ja za to jestem zachwycona tonikiem z kwasem mlekowym. jedyny co mi przeszkadza to koniecznosc filtrowania. La Roche wylazi w ciagu dnia i sie swiece, iwostin troche mniej... musze avene jeszcze potestowac ale nie mam jak bo nigdzie w apekach u mnie nie maja probek ani pelnowymiarowych

ja używam babydream z rossmana, po la roche się świeciłam strasznie i drażnił mnie w oczy... też chciałam zrobić tonik, ale nie miałam żelu HA i dlatego zrobiłam to głupstwo...
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 23:07   #734
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Mazidła przeszły w nocy drobny lifting. Jak zobaczyłam informację o przerwie konserwacyjnej, to myślałam, że się szykuje jakaś poważniejsza opreracja - wreszcie nowy system sklepu. Ale co tam, najważniejsze że można zamawiać. Już się przyzwyczaiłam do drobnych niewygód funkcjonalnych, jak przeładowywanie strony po dokonaniu wyboru wielkości produktu. Dużym plusem może być zapamiętywanie koszyka, nie wiem na jak długo, ale przynajmniej nie kasuje się zaraz po zamknięciu strony, jak to było dawniej.
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2010-11-06 o 04:27
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:23   #735
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dziewczyny, zamierzam kupić na mazidłach keratynę i jedwab. jak to stosować do odżywek, do olejów, masek? dodawać tuż przed użyciem (ile)? czy można zrobić mieszankę na kilka razy?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:46   #736
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamierzam kupić na mazidłach keratynę i jedwab. jak to stosować do odżywek, do olejów, masek? dodawać tuż przed użyciem (ile)? czy można zrobić mieszankę na kilka razy?
ja preferuję wkroplić kilka kropli do odżywki przed nałożeniem na włosy. ile kropli, jakoś specjalnego chyba przelicznika nie ma. zdarza się, że wyciskam odżywkę w zagłębienie dłoni dodaję 5kropki keratyny i później czynność powtarzam.
jak masz kręcone włosy uważaj żeby nie przedobrzyć i za często nie stosować keratyny. widziałam, że się tam udzielasz, więc poczytaj sobie dokładniej co dziewczyny radzą
może zakup od razu naturalny czynnik nawilżający, niacynamid, pantenol, spirulinę? również będziesz mogła wzbogacać odżywki czy robić psikadła
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 11:34   #737
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
ja preferuję wkroplić kilka kropli do odżywki przed nałożeniem na włosy. ile kropli, jakoś specjalnego chyba przelicznika nie ma. zdarza się, że wyciskam odżywkę w zagłębienie dłoni dodaję 5kropki keratyny i później czynność powtarzam.
jak masz kręcone włosy uważaj żeby nie przedobrzyć i za często nie stosować keratyny. widziałam, że się tam udzielasz, więc poczytaj sobie dokładniej co dziewczyny radzą
może zakup od razu naturalny czynnik nawilżający, niacynamid, pantenol, spirulinę? również będziesz mogła wzbogacać odżywki czy robić psikadła
dziękuję za odpowiedź, aczkolwiek nie wszystko zrozumiałam (przypomniała mi się pani od chemii, jak się nade mną pastwiła jeszcze rok temu)
kręcone włosy to moje marzenie, aczkolwiek na razie daleko im do tego codziennie używam odżywki d/s z keratyną i bardzo mi ona służy, więc najpierw chcę się skupić na odżywianiu i odbudowaniu niegdyś zaniedbywanych włosów.
dokształcam się właśnie "z internetu" i wymyśliłam na podstawie informacji z mazideł psikacz na bazie hydrolatu aloesowego z keratyną i jedwabiem właśnie. mam w domu gdzieś FEOG z ZSK - jak dodam to zakonserwuje mi skutecznie taką mieszankę?
idę się dalej dokształcać, bo terminy i nazwy, których użyłaś nic mi nie mówią (oprócz pantenolu, ktory widziałam, że jest akurat niedostępny)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 17:31   #738
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Mam pytanie :kupujecie masło shea ? Jakie powinno byc?rafinowane czy nie>?drogie czy moze byc tansze..?
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 18:24   #739
jugr-a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z północy :)
Wiadomości: 34
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Najwartościowszymi olejami, masłami itp są zawsze te nierafinowane.
Co do ceny to zapewne zależne to jest głównie od sklepu - ja nie pomogę ponieważ nie mam żadnego porównania
__________________
Nasz ślub
jugr-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 19:21   #740
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Senseds Pokaż wiadomość
Mam pytanie :kupujecie masło shea ? Jakie powinno byc?rafinowane czy nie>?drogie czy moze byc tansze..?
Cytat:
Napisane przez jugr-a Pokaż wiadomość
Najwartościowszymi olejami, masłami itp są zawsze te nierafinowane.
Co do ceny to zapewne zależne to jest głównie od sklepu - ja nie pomogę ponieważ nie mam żadnego porównania
ceny zleżą od sklepu; najtańsze jest w Naturalnym Pięknie - np 500g za 27 zł.
co do rafinowania - nierafinowane mają więcej substancji odżywczych, ale rafinowane (czyli oczyszczone) są bezpieczniejsze dla wrażliwej czy atopowej skóry. ja mam azs i kupuję rafinowane masło shea
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:47   #741
jugr-a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z północy :)
Wiadomości: 34
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Tak, tak, oczywiście każdy składnik może podrażniać skórę a im ich więcej tym większe ryzyko, że tak się stanie. Uważam jednak, że warto jest próbować tych nierafinowanych bo jednak większości służą i szkoda by było z tego rezygnować tak na wszelki wypadek… Chociaż eksperymenty na wrażliwej skórze nie są niczym miłym to jednak czasami warto
Ja nie mam atopowej skóry - chyba (chociaż muszę się bardziej zainteresować tematem, bo a nuż znajdę w tym coś dla siebie), ale jest z tych wymagających specjalnej troski A oleje już z zasady kupuję nierafinowane i do kuchni i na ciało – zresztą zazwyczaj to te same

Ps. W Naturalnym pięknie jeszcze nie robiłam zakupów i chyba byłoby lepiej gdyby tak zostało na jakiś czas, bo w planach na teraz mam Mazidła i w kolejce jeszcze dwa inne sklepy - ależ to uzależnia

Pozdrawiam
__________________
Nasz ślub

Edytowane przez jugr-a
Czas edycji: 2010-11-07 o 20:52 Powód: dopisek
jugr-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 23:22   #742
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

hm no tak ja niemam atopowej skóry,ale mam takie krosty gdzie niegdzie - ponoc genetycznie...t a...

na allegro jest wybor http://allegro.pl/maslo-shea-natural...281697085.html takie

http://allegro.pl/balsam-do-ciala-ma...273275718.html takie , w ogolr tyle tego ze niewiem ...latwo oszukac, czesto na rysunku jest podane samo maslo niewiadomo skad to w czym itp ...
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko

Senseds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 07:49   #743
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Mazidła przeszły w nocy drobny lifting. Jak zobaczyłam informację o przerwie konserwacyjnej, to myślałam, że się szykuje jakaś poważniejsza opreracja - wreszcie nowy system sklepu. Ale co tam, najważniejsze że można zamawiać. Już się przyzwyczaiłam do drobnych niewygód funkcjonalnych, jak przeładowywanie strony po dokonaniu wyboru wielkości produktu. Dużym plusem może być zapamiętywanie koszyka, nie wiem na jak długo, ale przynajmniej nie kasuje się zaraz po zamknięciu strony, jak to było dawniej.
a ja z kolei mam problem z zalogowaniem - chciałam wczoraj normalnie złożyć zamówienie (nie wylogowywuję się z serwisu), więc zamawiam, zamawiam a przy etapie składania zamówienia nagle poproszono mnie o login i hasło. no i nie mogłam się zalogować, a jestem pewna na 100%, że wszystko wpisywałam prawidłowo... na dodatek zmiana hasła też nie działa - kod który przysłali mi na maila nie wchodzi w ogóle nie wiem o co chodzi chyba zaraz do nich napiszę...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:49   #744
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

wlasnie zamowilam paczuszke na mazidlach

ciekawe, kiedy przyjdzie
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:35   #745
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Dziewczyny chcę złożyć pierwsze zamówienie na mazidłach.Pomóżcie mi coś dobrać.Mam 27lat,cerę przetłuszczającą się w strefie T,mam też zaskórniki na nosie.Czasami wyskoczy jakiś pryszcz.Jak nie nasmaruje buzi to mnie ściąga.Właśnie kończą mi się drogeryjne kremy na dzień i na noc.Chcę się przerzucić na kosmetyki bez chemi.Może tak:
-hydrolat oczarowy lub aloesowy
-jakieś serum na dzień z vit C
-coś na noc,nie wiem czy serum czy jakiś olej
-coś pod oczy.Pojawiają się pierwsze zmarszczki.Mam też suchą skórę pod oczami mimo,iż zawsze stosowałam jakieś kremy pod oczy i żele.
-coś na cienie pod oczy
-coś co bym mogła kłaść na szyje i dekolt rano i wieczorem
To są takie pierwsze ważne produkty,które chciałabym już zamówić.
Stosuję też krem co drugą noc lysalpha SVR active.
może też tonik z kwasem bha2%
Jeszcze zastanawiam się nad pudrem bambusowym z jedwabiem z B.U albo na kolorówce kupię półprodukty i sama zrobie puder.
Teraz najważniejsze coś na twarz bo wszystko mi się kończy.
Pozdrawiam
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 19:15   #746
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Chciałabym ukręcić łatwe i niezbyt drogie serum rozjaśniające (chce ujednolicic koloryt mojej jasnej cery i pozbyc się kilku przebarwień) lub cokolwiek co będzie miało takie działanie
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 00:07   #747
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

O,bardzo dobre pytanie też bym coś ujednoliciła.
Żeby tak jeszcze nie zapychało i nie trzeba było przy tym stosować filtrów to już całkiem marzenie
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 07:45   #748
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Q10 z mazidel - jak rozpuscic

Kupilam Q10 zmazidel i zrobilam serum z olejami. Ale robiac je- dokladnie wg przepisu i w odpowiedniej temperaturze mialam wrazenie ze w olejku sa caly czas zawieszone czasteczki Q10- jakby sie nie rozpuszczal. W koncu zaczelam mikserem mieszac Q10 w oleju. Mieszalam naparwde dlugo. Czy moze jest jakis sposob aby ulatwic rozpuszcanie Q10? Bede wdzieczna za rady doswiadczonych kolezanek
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 10:36   #749
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Q10 z mazidel - jak rozpuscic

też się podłączam pod pytanie, ja mieszam tylko ręcznie, mikserem na tak niewielką ilość płynu to wszystko mam na ubijaczce mikserowej więc wydaje mi się to bez sensu.
Myślałam o podwyższeniu temperatury.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 12:27   #750
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
O,bardzo dobre pytanie też bym coś ujednoliciła.
Żeby tak jeszcze nie zapychało i nie trzeba było przy tym stosować filtrów to już całkiem marzenie
Ale przeciez filtry trzeba stosowac nie tylko po to aby skóra była bardziej ,,ujednolicona" ale głównie po to aby bronic się przed promieniowaniem, zmarszczkami. Dla mnie filtry to obowiązek, konieczność. Jak można marzyć o tym, żeby nie było potrzeby ich używania ? Bez nich czułabym się goła i bezbronna wobec słońca. Czułabym jak z każda sekunda jestem coraz starsza i pomarszczona


Koenzym Q10 strasznie brudzi mi piżamę, poduszkę, pościel, wszystko. Nie zrezygnuje raczej z niego bo wiem, że jest silnym przeciwutleniaczem ale męczy mnie już jego stosowanie Tym bardziej, że nie mogę już później niczego po nim doprać....
Ogólnie to olejowanie jest uciążliwe, jestem tłusta i raczej nieapetyczna, widzę, że TŻ ma o tym nie najlepsze zdanie. A już na pewno taka wyolejowana nie jestem seksowna....
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.