Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 20:13   #2101
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witam

Dawno nie udzielałam się na forum.
Mam cerę bardzo kapryśną, mieszaną, z tendencją do przesuszania, i jeszcze większą tendencją do zapychania. No i na dokładkę wrażliwą, zdolną do podrażnienia przez przeróżne cuda.
Zaczęłam przygodę z "mazidłowanio - kombinowaniem". Ale zaczęłam wprowadzać ją stopniowo. Demakijaż robię: micelarny płyn z LRP, potem żel do mycia LRP effaclar. Potem hydrolat oczarowy, a na to jeszcze na mokrą twarz olej z czarnej maliny + HA. Jednak mam wrażenie, że nie radzi sobie ten mix z suchością wokół ust i na policzkach. Zastanawiam się nad ukręceniem kremu wg tego przepisu. http://www.mazidla.com/receptariusz/...i-mieszan.html
Czy któraś z Was miała z nim doświadczenia? Lub wogóle z kremem na biobazie? Zastanawiam się jak bardzo potencjalnie zapychający jest....

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 21:54   #2102
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Czy któraś z Was stosuje olej z czarnej porzeczki? nakładacie solo czy z żelem HA?w jakich proporcjach? zastanawiam się,czy to on mnie zapchał,czy tamanu
Ja uzywam, jako jeden z niewielu olejów uzywany od kilku miesiecy mnie nie zapchał. To jest bardzo lekki olej. Natomiast Tamanu zapchał mnie juz po kilku uzyciach. Ale wiadomo, zapychanie to kwestia indywidualna. U ciebie moze byc na odwrót Oleju uzywam HA i hydrolatem w stosunku mniej wiecej 5:1. (5 czesci roztworu HA oczywiscie)
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 12:45   #2103
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Ja używam ojeju z porzeczki i jestem bardzo zadowolona Używam solo na wilgotną skórę.
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 16:27   #2104
szpilki na giewoncie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 133
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Hej

Chciałabym się dowiedzieć, czy jezeli kupie olej jojoba (złoty) plus hydrolat lipowy to będzie ok?i w jakiej ilości mam je mieszać, na mazidłach niestety opis się nie pokazuje, czy jakies naczynko do odmierzania sie kupuję czy jakoś krople sie liczy ? Przy tych olejach i hydrolatach trzeba stosowac filtry?:PP
I wogóle co to jest to Ha, czy to jest kwas hydroksylowy? ( tylko tam są nazwy skrócone - AhA, PHA)

Prosze o wyrozumiałośc


Dziękuje za informacje

Pozdrawiam

Edytowane przez szpilki na giewoncie
Czas edycji: 2011-03-29 o 15:50
szpilki na giewoncie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:43   #2105
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez szpilki na giewoncie Pokaż wiadomość
Hej

Chciałabym się dowiedzieć, czy jezeli kupie olej jojoba (złoty) plus hydrolat lipowy to będzie ok?i w jakiej ilości mam je mieszać, na mazidłach niestety opis się nie pokazuje, czy jakies naczynko do odmierzania sie kupuję czy jakoś krople sie liczy ? Przy tych olejach i hydrolatach trzeba stosowac filtry?:PP
I wogóle co to jest to Ha, czy to jest kwas hydroksylowy? ( tylko tam są nazwy skrócone - AhA, PHA)

Prosze o wyrozumiałośc

Pozdrawiam
A jak Ty chcesz mieszac olej z hydrolatem?? Najlepiej hydrolatem przecierać skorę po umyciu, jak tonikiem i na wilgotną nakładac olej sam lub wymieszany z żelem hialuronowym W ZAGŁĘBIENIU DŁONI. Trochę żelu, parę kropel oleju. HA to właśnie żel hialuronowy.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:17   #2106
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez szpilki na giewoncie Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć, czy jezeli kupie olej jojoba (złoty) plus hydrolat lipowy to będzie ok?i w jakiej ilości mam je mieszać, na mazidłach niestety opis się nie pokazuje, czy jakies naczynko do odmierzania sie kupuję czy jakoś krople sie liczy ? Przy tych olejach i hydrolatach trzeba stosowac filtry?:PP
Nie zmieszasz olej i hydrolatu bez emulgatora, spróbuj sposobów o kótrych napisały dziewczyny wyżej
Co do filtra to tak tylko w przypadku maceratu z dziurawca i hydrolatu cytrynowego w duzym stężeniu
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:48   #2107
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
nakladam troche oleju na powieki i lekko wcieram w rzęsy, odczekuję pol minutki, w tym czasie mocze wacik ciepla wodą, odciskam nadmiar i nakladam też na niego trochę oleju, po czym przystepuję do dzialania. Potem nadmiar oleju ze skóry zmywam cieplym, wilgotnym wacikiem. Jeśli chodzi o demakijaż olejny calej twarzy, to na koniec myję ją jeszcze mydlem naturalnym lub glinką.
Muszę Ci Korah podziękować za ten sposób , nie wiem czemu wcześniej na niego nie wpadłam, a tylko męczyłam się z różnymi mleczkami, które a to szczypały, a to zamgławiały oczy, jedynie Oeparol Agropharmu jakoś dawał radę, albo płynami dwufazowymi, które zostawiały sztuczną, tłustą warstwę. Trochę zmodyfikowałam Twój sposób, mianowicie pod oko kładę pół zwilżonego wacika (sposób z kanału na YT Lisy Eldridge), żeby nie brudzić niepotrzebnie dolnej powieki i póki co zamiast wody używam płynu micelarnego Ziai Med, bo mi jeszcze został, zmywam jeszcze później wodą, maluję tylko oczy, więc to mi wystarczy. Oleju używam z BU - maceratu z róży stulistnej na bazie oleju słonecznikowego (nie ma go już w sprzedaży), który chyba głównie przez bazę nie podszedł za bardzo mojej suchej skórze. Kończę ten przydługi elaborat i jeszcze raz dzięki.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 20:35   #2108
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Kochane powiedzcie mi czy mleczko winogronowe mieszacie z olejami czy używacie solo?
..nigdy go nie miałam, mam nadzieję że będzie fajne

a używałyście może olejek eteryczny - aloes?

Edytowane przez durka
Czas edycji: 2011-03-30 o 21:21
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 07:39   #2109
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witajcie
Jeśli chodzi o mleczko winogronowe, używam w każdy sposób jaki mi tylko fantazja podsunie Zarówno solo (dla mnie to świetna baza pod makijaż), jak i wieczorem, wzbogacane w to co mojej skórze służy, na przykład: olej jakiś (neem, tamanu, arganowy), albo jakies ekstrakty (truskawka, cytryna, centella), czasem aloes, lub witaminy Wszechstronność to chyba największa zaleta tego mleczka
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 17:59   #2110
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witam serdecznie,
polecono mi ten wątek w pielęgnacyjnym loków i fal, bo jak się już o olejach rozgadałyśmy..... to trafiłam tutaj Na początek mam pytanie, czy istnieje jakaś pigułka/FAQ, którą mogłabym przeczytać o olejach stosowanych do twarzy? Patrzyłam na pierwsze posty wątku, ale tam nie ma żadnych informacji, a po pobieżnej lekturze kilku stron widzę, ze operujecie skrótami (HA ), a ja zielona

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
A jak Ty chcesz mieszac olej z hydrolatem?? Najlepiej hydrolatem przecierać skorę po umyciu, jak tonikiem i na wilgotną nakładac olej sam lub wymieszany z żelem hialuronowym W ZAGŁĘBIENIU DŁONI. Trochę żelu, parę kropel oleju. HA to właśnie żel hialuronowy.
Właśnie chciałabym sobie zrobić krem na noc, koniecznie z żelem hialuronowym, z nadzieją, że mi wszystkie zmarszczki znikną Czy mam rozumieć, że mogę po prostu w Biochemii Urody, czy Mazidłach kupić ten żel (da się?) i wymieszać z jakimś olejem (np. z pestek winogron) i będzie krem?
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 08:21   #2111
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
polecono mi ten wątek w pielęgnacyjnym loków i fal, bo jak się już o olejach rozgadałyśmy..... to trafiłam tutaj Na początek mam pytanie, czy istnieje jakaś pigułka/FAQ, którą mogłabym przeczytać o olejach stosowanych do twarzy? Patrzyłam na pierwsze posty wątku, ale tam nie ma żadnych informacji, a po pobieżnej lekturze kilku stron widzę, ze operujecie skrótami (HA ), a ja zielona


Właśnie chciałabym sobie zrobić krem na noc, koniecznie z żelem hialuronowym, z nadzieją, że mi wszystkie zmarszczki znikną Czy mam rozumieć, że mogę po prostu w Biochemii Urody, czy Mazidłach kupić ten żel (da się?) i wymieszać z jakimś olejem (np. z pestek winogron) i będzie krem?
Witaj lucy007 . Tak jak napisałaś możesz kupić HA (czyt. żel hialuronowy) w Biochemii Uroda , Mazidłach , Zrób Sobie Krem i paru jeszcze innych sklepach internetowych . Z żelu i oleju kremu nie zrobisz , potrzeba trochę więcej składników . Na BU są zestawy do samodzielnego wykonania kremu - zerknij tu . Jednak żel i olej zmieszane w zagłębieniu dłoni tuż przed aplikacją wielu wizażankom zastępuje krem .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 13:41   #2112
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

jaki olejek/olej/hydrolat mozecie polecic na tradzik/rozszerzone pory/zaskorniki/blyszczaca skore?
czytam i czytam i mam mętlik
masaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:30   #2113
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

hydrolaty z aloesu i oczarowy. natomiast oleje to myślę,że będą dobre tamanu, z czarnuszki i lniany. warto również wypróbować serum LEMON z BU
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 09:18   #2114
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Witaj lucy007 . Tak jak napisałaś możesz kupić HA (czyt. żel hialuronowy) w Biochemii Uroda , Mazidłach , Zrób Sobie Krem i paru jeszcze innych sklepach internetowych . Z żelu i oleju kremu nie zrobisz , potrzeba trochę więcej składników . Na BU są zestawy do samodzielnego wykonania kremu - zerknij tu . Jednak żel i olej zmieszane w zagłębieniu dłoni tuż przed aplikacją wielu wizażankom zastępuje krem .
Dziękuję Ci, Dobra Kobieto Oglądałam właśnie te zestawy w BU, ale chyba żaden z nich nie miał właśnie tego kwasu, na który się uparłam (przepraszam, jeden miał, ale był już dla skóry mocno dojrzałej). Spróbuję z tym mieszaniem w dłoni, zobaczymy, co mi z tego wyjdzie. Dzięki za pomoc
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 19:54   #2115
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci, Dobra Kobieto Oglądałam właśnie te zestawy w BU, ale chyba żaden z nich nie miał właśnie tego kwasu, na który się uparłam (przepraszam, jeden miał, ale był już dla skóry mocno dojrzałej). Spróbuję z tym mieszaniem w dłoni, zobaczymy, co mi z tego wyjdzie. Dzięki za pomoc
Lucy007, jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, to zaden żel HA z olejem Ci niestety nie pomoże, dodatkowo polecałabym Ci krem z retinolem z BU, a jeszcze lepiej serum (są dwa rodzaje - z wyższym niż w kremie stężeniem retinolu). Ja ten krem stosuję od paru miesięcy i naprawdę działa na zmarszczki mimiczne. A oleje swoja drogą, dodatkowo
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:09   #2116
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witam serdecznie,
mam do Was pytanie .. powiedzcie mi czy produkty dostępne na BU czy też na mazidłach to są te same produkty, jeśli chodzi o skład.. np. czy masło shea z bu czy mazideł jest tym samym produktem, czy poza cena niczym się nie różnią?
mam również pytanie odnośnie olejów- czy do każdego z nich należy dodać witaminę e, żeby go zakonserwować?
z góry dziękuje za odpowiedź
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:13   #2117
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Lucy007, jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, to zaden żel HA z olejem Ci niestety nie pomoże, dodatkowo polecałabym Ci krem z retinolem z BU, a jeszcze lepiej serum (są dwa rodzaje - z wyższym niż w kremie stężeniem retinolu). Ja ten krem stosuję od paru miesięcy i naprawdę działa na zmarszczki mimiczne. A oleje swoja drogą, dodatkowo
Dzięki, muszę na ten temat więcej poczytać, bo chwilowo jestem zielona. A te retinole nadają się dla trzydziestolatki, czy to za wcześnie?
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 16:30   #2118
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Dzięki, muszę na ten temat więcej poczytać, bo chwilowo jestem zielona. A te retinole nadają się dla trzydziestolatki, czy to za wcześnie?
Nadaje jak najbardziej Retinol działa nie tylko przeciwzmarszczkowo, ale ogólnie wzmacniająco na skorę i oczyszczająco. Polecam poczytac tutaj:
http://www.biochemiaurody.com/slownik/retinol.html


Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
mam do Was pytanie .. powiedzcie mi czy produkty dostępne na BU czy też na mazidłach to są te same produkty, jeśli chodzi o skład.. np. czy masło shea z bu czy mazideł jest tym samym produktem, czy poza cena niczym się nie różnią?
mam również pytanie odnośnie olejów- czy do każdego z nich należy dodać witaminę e, żeby go zakonserwować?
z góry dziękuje za odpowiedź
Produkty jednoskładnikowe są takie same, jeśli znajdziesz to samo. Czyli masło shea, hydrolaty, oleje. Konserwować nie trzeba, jeśli trzymasz w lodówce. Wit. E przydaje się np. jak robisz sobie serum z kilku olejków i trzymasz to w łazience. Do przedłużenia okresu trwałości olejów przydaje się też dodatek oleju jojoba, bo jest on bardzo wytrzymały.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 17:27   #2119
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
) Czyli masło shea, hydrolaty, oleje. Konserwować nie trzeba, jeśli trzymasz w lodówce. Wit. E przydaje się np. jak robisz sobie serum z kilku olejków i trzymasz to w łazience. Do przedłużenia okresu trwałości olejów przydaje się też dodatek oleju jojoba, bo jest on bardzo wytrzymały.
Wit. E - rozumiem, bo to antyoksydant, ale czy "długość życia" mieszanki olejów to średnia ze składników? Jakoś tego nie widze. Wydaje mi sie że trwałość takiej mieszanki jest ograniczna przez najmniej trwały składnik (coś jak prawo minimum Liebiga w ekologii)
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-04-03 o 17:29
hey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 19:24   #2120
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziękuję dziewuszki
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 19:08   #2121
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witam
Tutaj jestem pierwszy razużywałyście może oleju z kiełków pszenicy? ja jestem zauroczona tym olejem
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 19:13   #2122
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Witam
Tutaj jestem pierwszy razużywałyście może oleju z kiełków pszenicy? ja jestem zauroczona tym olejem
Witaj danusiaes , jeśli tu zajrzałaś to wsiąkłas w oleje na amen Jakie pozytywne działanie tego oleju zauważyłaś ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 19:41   #2123
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Witaj danusiaes , jeśli tu zajrzałaś to wsiąkłas w oleje na amen Jakie pozytywne działanie tego oleju zauważyłaś ?
Wsiąknęłam dawno temu, a teraz chcę pogadać Jak na razie najlepszy olej do twarzy z tych co miałam, wygładza, natłuszcza, zrezygnowałam z kremu na noc zupełnie-daję olej. Czasem go mieszam z migdałem ale chyba wolę sam. Rano budzę się z satynową cerą więc jak dla mnie rewelacja
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 15:36   #2124
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Witam
Tutaj jestem pierwszy razużywałyście może oleju z kiełków pszenicy? ja jestem zauroczona tym olejem
W takim razie bardzo się cieszę, że go zamówiłam. Wzięłam na próbę kilka małych pojemności olejów w ZSK, głównie pod kątem włosów, ale na twarz też wypróbuję!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 16:25   #2125
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witajcie dziewczyny
powiedzcie mi oleje mogę mieszać z każdym dowolnym HA, np. kwiatowy bądź odżywczy itp, czy w takim połączeniu olej plus HA najlepszy jest czysty żel hialuronowy?
z góry dziękuje
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 16:33   #2126
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
powiedzcie mi oleje mogę mieszać z każdym dowolnym HA, np. kwiatowy bądź odżywczy itp, czy w takim połączeniu olej plus HA najlepszy jest czysty żel hialuronowy?
z góry dziękuje
możesz z dowolnym
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 17:00   #2127
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziękuję za szybką odpowiedź właśnie robię pierwsze zamowienie

mam jeszcze jedno pytanie.. powiedzcie gdzie lepiej zamówić na BU czy ZSK? Bardzo mnie to zastanawiam, gdyż jest duża różnica w cenie i tak np. HA na BU kosztuje prawie 20 zl a ten sam na ZSK kosztuje około 6 zł i teraz mi powiedzcie, czy to oznacza, że ten tańszy jest gorszy? bo jakoś nie rozumiem tej różnicy cenowej..
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 17:48   #2128
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź właśnie robię pierwsze zamowienie

mam jeszcze jedno pytanie.. powiedzcie gdzie lepiej zamówić na BU czy ZSK? Bardzo mnie to zastanawiam, gdyż jest duża różnica w cenie i tak np. HA na BU kosztuje prawie 20 zl a ten sam na ZSK kosztuje około 6 zł i teraz mi powiedzcie, czy to oznacza, że ten tańszy jest gorszy? bo jakoś nie rozumiem tej różnicy cenowej..
porównaj sobie pojemności
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 18:01   #2129
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W takim razie bardzo się cieszę, że go zamówiłam. Wzięłam na próbę kilka małych pojemności olejów w ZSK, głównie pod kątem włosów, ale na twarz też wypróbuję!
Dawałam na włosy-średnio. Podoba mi się efekt na twarzy, tylko lepiej go dać w mieszance z np.migdałowym, bo dość ciężki więc zapycha dany solo
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 18:03   #2130
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
porównaj sobie pojemności

właśnie to spostrzegłam po tym jak napisałam to pytanie
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.